Operator na urlopie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Operator na urlopie

    Cześć,

    Przeczytałem na forum w jednym z FAQ, że jak chcę wykonać próbę moonową z silniejszym graczem (tj. wyślę mu surowce, on zbuduje LMy i mnie nimi zaatakuje, a ja pozbieram surowce i to samo w drugą stronę) to muszę coś takiego zgłosić przez ticketa. Założyłem więc ticket, ale potem zauważyłem, że OG przyporządkowany do mojego uniwersum (Xhantus) jest na urlopie. Co w takiej sytuacji? Mam czekać aż wróci i wstrzymać się z próbą?
  • "chcę wykonać próbę moonową z silniejszym graczem (tj. wyślę mu surowce, on zbuduje LMy i mnie nimi zaatakuje, a ja pozbieram surowce i to samo w drugą stronę)"

    Jeżeli to wymiana prób czyli obaj wysyłanie floty w takim samym składzie i zbieracie PZ przy swoich planetach to nie trzeba wysyłać ticketa. Ważne żeby skłąd floty był ten sam a próby robione w 72h (najlepiej tego samego dnia).

    Jeżeli będzie to jedna próba (czyli nie ma "to samo w drugą stronę") gracz słabszy wysyła surowce mocniejszemu i on za te surowce robi LM i rozbija je o słabszego (nie dostaje prób od słabszego) to takie coś wymaga wcześniejszej zgody GO.

    Nie wiem o czym piszesz bo jeżeli jest obaj się wymieniacie próbami to nie ma potrzeby żeby słabszy transportował surowce mocniejszemu.

    Jak pisała Ruda, serwerem opiekuje się SGO, w przypadku urlopu SGO robi to GA. Bardzo rzadko zdarza się że nie ma nikogo przypisanego bez urlopu (może w święta).
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik