Zwiększenie ekonomii.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dlaczego na nie? Ano dlatego, że nie po to wybieraliśmy grę na normalnym, klasycznym uniwersum, żeby nam się w to wpieprzał ktoś.
    Obecnie też głównie zwożę surę z kopalni więc powinno mi to pasować jednak, jeżeli ta zmiana wejdzie w życie kasuje flotę a potem konto.
    W tym wszystkim tak naprawdę chodzi o kasę. Gra weszła w nową fazę, gdzie na badania/budynki zbiera się miesiącami a stawia je za anty bo budowa/badanie też trwa miesiące. Sprawa prosta - przyśpieszenie przyrostu surowca przy pozostawieniu czasu budowy = budujemy więcej budynków/robimy badań, które i tak stawiamy za anty.
    Dziękuję i pozdrawiam :)
    I amar prestar aen.
  • Predictive napisał(a):

    nie po to wybieraliśmy grę na normalnym, klasycznym uniwersum, żeby nam się w to
    Obecnie: ciapka.cal24.pl/index.php?pd=gracz&k=pl&s=114&j=pl&id=135604
    Konto przed łączeniem: ciapka.cal24.pl/index.php?pd=gracz&k=pl&s=101&j=pl&id=213440
    2014-01-02 60 10.976.923

    Podział na speed wszedł listopadzie 2013. Patrząc na przyrosty konto na którym grasz nie miało wyboru "idę na klasyk lub speed" bo nie było takich uni. Więc o jakim wyborze mówisz?

    W tym wszystkim tak naprawdę chodzi o kasę. Gra weszła w nową fazę, gdzie na badania/budynki zbiera się miesiącami a stawia je za anty bo budowa/badanie też trwa miesiące. Sprawa prosta - przyśpieszenie przyrostu surowca przy pozostawieniu czasu budowy = budujemy więcej budynków/robimy badań, które i tak stawiamy za anty.
    Jeżeli zrobiliby to dla kasy to nie zmienialiby bo im dłużej coś się buduje/bada to więcej ludzi kliknie przyspieszenie lub kupi surowce itd.

    Proszę i pozdrawiam.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • Tylko czy nie mozna bylo tego zrobic przy ostatnim UF? Dac mozliwosc wyboru czy idziemy na szybsze uni czy na 1x? Teraz po roku GF wyskakuje z partyzanta z ankieta, ktora kloci miedzy soba graczy i sprawi, ze polowa sie wnerwi, a polowa ucieszy.
    Po przyspieszeniu 68 i N zostaje tylko jeden serwer w pelni x1 (ufajac twojej stronce ciap).
  • BratJuzef napisał(a):

    Tylko czy nie mozna bylo tego zrobic przy ostatnim UF? Dac mozliwosc wyboru czy idziemy na szybsze uni czy na 1x? Teraz po roku GF wyskakuje z partyzanta z ankieta, ktora kloci miedzy soba graczy i sprawi, ze polowa sie wnerwi, a polowa ucieszy.
    Po przyspieszeniu 68 i N zostaje tylko jeden serwer w pelni x1 (ufajac twojej stronce ciap).
    Z tego co wiem, Zagadra ma normalne parametry.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • Dziś zmiana eko jutro szybkość floty, robimy furtkę do modyfikacji dla własnych interesów, Art niech zabierze zabawki i pobawi sie w innej piaskownicy

    Ciap na wymianie handlowej ubiłaś legalnie pozycje w statystykach, pytanie czy legalizowanie czegoś co aksjologicznie jest nieuczciwe mozna uznać za sprawiedliwe. Nie zaciemniajmy ludziom oczów po 12 latach grania ze robimy to w interesie spoleczności ktora z ta inicjatywa nie wystapila do COMA, a starajmy sie ja uzasadnij dla niezasadnych pobudek finansowych. Staracie sie forsować coś co spowoduje finansowe wpływy dla Niemieckiej spółki i okaże sie na koncu roku obrotowego zamknieciem aktywów na wysokim plusie. Zwiekszając predkość beda pobudki do unifusi z wieksza iloscia serwerow co spowoduje redukcje nierentownosci nieaktywnych serwerow i kompresując ich do minimum w jeden docelowy serwer. Zabieg jeden ale jak trafny dla działan Gameforge AG.

    Brak kaca .... Jutro praca

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dokotorss ().

  • xLORD SITHx napisał(a):

    BratJuzef napisał(a):

    Tylko czy nie mozna bylo tego zrobic przy ostatnim UF? Dac mozliwosc wyboru czy idziemy na szybsze uni czy na 1x? Teraz po roku GF wyskakuje z partyzanta z ankieta, ktora kloci miedzy soba graczy i sprawi, ze polowa sie wnerwi, a polowa ucieszy.
    Po przyspieszeniu 68 i N zostaje tylko jeden serwer w pelni x1 (ufajac twojej stronce ciap).
    Z tego co wiem, Zagadra ma normalne parametry.
    No dokladnie o niej mowie :) Tylko, ze ono niezbyt rozwiniete jest wzgledem naszych (top1 ma niecale 14kk pkt), wiec strzelam, ze ich tez czeka ankietka o przypieszeniu..

    Edit - faktycznie, jeszcze Taurus jest. Starosc nie radosc...


    Dokotorss napisał(a):

    Dziś zmiana eko jutro szybkość floty, robimy furtkę do modyfikacji dla własnych interesów, Art niech zabierze zabawki i pobawi sie w innej piaskownicy
    Za przyspieszenie floty definitywnie podziekujemy, nie kazdy jest fanem robienia FS przeed pojsciem do kibelka.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez BratJuzef ().

  • BratJuzef napisał(a):

    xLORD SITHx napisał(a):

    BratJuzef napisał(a):

    Tylko czy nie mozna bylo tego zrobic przy ostatnim UF? Dac mozliwosc wyboru czy idziemy na szybsze uni czy na 1x? Teraz po roku GF wyskakuje z partyzanta z ankieta, ktora kloci miedzy soba graczy i sprawi, ze polowa sie wnerwi, a polowa ucieszy.
    Po przyspieszeniu 68 i N zostaje tylko jeden serwer w pelni x1 (ufajac twojej stronce ciap).
    Z tego co wiem, Zagadra ma normalne parametry.
    No dokladnie o niej mowie :) Tylko, ze ono niezbyt rozwiniete jest wzgledem naszych (top1 ma niecale 14kk pkt), wiec strzelam, ze ich tez czeka ankietka o przypieszeniu..
    Edit - faktycznie, jeszcze Taurus jest. Starosc nie radosc...
    Myślę, że w momencie trafienia ludzi z Zagadry na starsze, bardziej rozwinięte Uniwersum Nekkar, przez to bardziej zasobne, będą mieli więcej możliwości na szybszy rozwój. Jeśli dobrze pamiętam trafiłem na Nekkar mając 10kk pkt (chyba; w razie pomyłki ciap wypomni). Teraz mam niemal 21kk, przy średnio aktywnej grze. Jak widać coś tam można zdziałać.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • xLORD SITHx napisał(a):

    Jeśli dobrze pamiętam trafiłem na Nekkar mając 10kk pkt (chyba; w razie pomyłki ciap wypomni). Teraz mam niemal 21kk, przy średnio aktywnej grze. Jak widać coś tam można zdziałać.
    Mordeczko miałeś 13kk (dokładnie 12.955.927) i z top 156 spadłeś na 656. 7.826.465 punktów przyrostu od kwietnia 2016 do połowy grudnia 2017. Jeżeli ktoś będzie grał to dziennie żeby taki przyrost uzyskać trzeba 12,8kk wydobycia.

    Top 50 z Zagadra ląduje na top 1000. Jest to różnica między Tobą a tamtym uni.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • ciap napisał(a):

    xLORD SITHx napisał(a):

    Jeśli dobrze pamiętam trafiłem na Nekkar mając 10kk pkt (chyba; w razie pomyłki ciap wypomni). Teraz mam niemal 21kk, przy średnio aktywnej grze. Jak widać coś tam można zdziałać.
    Mordeczko miałeś 13kk (dokładnie 12.955.927) i z top 156 spadłeś na 656. 7.826.465 punktów przyrostu od kwietnia 2016 do połowy grudnia 2017. Jeżeli ktoś będzie grał to dziennie żeby taki przyrost uzyskać trzeba 12,8kk wydobycia.
    Top 50 z Zagadra ląduje na top 1000. Jest to różnica między Tobą a tamtym uni.
    Chłopaki z Zagadra mają jaja, podobnie jak chłopaki z Nekkar.
    Dadzą radę.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • ah jak ja tego Dawida z veto nie lubię :D bo chce x1 tak samo jak ja będę tu głosował XD Daga jakby Nekkar został x1 no i by Lechu miał królewskie ;) to czemu w przyszłości nie zrobić na Zagadrze i Taurusie ankietę z eco "up" i po jakimś czasie Zagadra czy Tourus dogoni "królewskich" ;P do parowania się w UF a z możliwością uni docelowych to płaczki z u68 mieli by też możliwość powrotu na unie x1
  • xLORD SITHx napisał(a):

    Puszerki będą zachwycone. Więcej sury z wielu kont i lepsze przyrosty co miesiąc. Gwiazdy tematu Ban bana banem zacierają swoje lepkie łapki.

    Może chcesz zagłosować za innych?

    Jestem na NIE! Świadomie wybrałem grę na klasycznej prędkości i na takim dalej chce grać, jeśli ktoś chce speed większego jak x1 można zrobić dla takich graczy fuzje na szybszy serwer docelowy, zamiast uszczęśliwić na siłę tych którzy tego nie chcą.
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Zdecydowanie na nie.
    Teraz zwiększą eko, w przyszłości flotę, potem uf z szybszymi uniami, które grają od początku szybciej.
    Gdybym chciał grać na speeduni to tam bym konto założył .
    "Everybody Lies"

    U69 - OFF
    Uni IO - OFF
    Uni Mizar - OFF
    Uni Nekkar - top 193
  • Zostały 4 serwery o x1x1. Po połączeniu i tak zmienią nam w czymś speed bo nie otwierają już normalnych. :fziew:
    Albo zrobią nasze docelowym i takie koksy upasione przyjdą i zjedzą mi @Draconis.

    Kocham ten argument "chciał to trzeba było konto założyć" i ten "chciałem założyłem na speed x1".
    Pierwszy dlatego że gdy zakładałam konto nie było innych. Drugi za to że gdy konto danej osoby powstawało nie było innych. To sobie mogłam założyć. :uhuh:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Dodatkowe X wydobycia, dyskryminują flociarzy, może od razu zrobić fuzję eko do eko i miejcie tam i x 500 bedziecie se kopać w spokoju i gra będzie 'ciekawsza', a flociarzy na uni flotowe :D
    Prawie 2 lata po fuzji bez eko jestem w stanie polatać i popsuć co nieco, bedąc połowe czasu na u, a nie gram ufesem, przy zwiększonym eko już mógłbym co najwyżej farmić idlaków


    Kobieta jest jak litr wódki - za dużo dla jednego - za mało dla dwóch :P
  • Ja z kolei zagłosowałem za zwiększeniem.

    Sama zmiana średnio mi się podoba. Ma więcej minusów zarówno dla mnie, jak i co ważniejsze dla "sprawiedliwej" gry. Istotniejsze jest jednak to, że taka ankieta była już na uni68 i skoro oni zwiększają prędkość eko to i my powinniśmy. Inaczej zamiast być połączeni z nimi (i pewnie kilkoma mniejszymi ilościowo speed uniami) w przyszłości dołączymy do kilku uni o bardzo zróżnicowanym wieku i ustawieniach.
    A wybaczcie, ale mając do wyboru perspektywę połączenia z 68 albo z uniami X Y Z których nazw nawet nie znam to ciężko nie wybrać opcji nr 1.

    Oczywiście jest też możliwa opcja, że niezależnie od naszego wyboru i tak nas za jakiś czas połączą z 68. W końcu tego typu sytuacja miała już miejsce, nawet na naszym uni. W najbardziej skrajnym przypadku: przy ostatnim łączeniu na rdzenną unię Nekkar (które miało nieco ponad 3 lata) mogli przejść też gracze z uni 1, mającej wtedy... prawie 11 lat. Wtedy nie było to problemem. Teraz pewnie w sytuacji gdy jest mniejsza liczba "podobnych" uni problemem będzie to jeszcze mniejszym.

    E: Ciap, do kiedy macie ankietę na 68?