Zwiększenie ekonomii.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @Calipso Teraz to ja się ubawiłem. Skoro Lajt wyraził rozsądną opinię to dlaczego ktoś miałby mu dawać minusa ? Śmiałość nie ma nic do tego. To jego opinia i jeśli nie pisze jakiś głupot to dlaczego mam go minusować? Poza tym tutaj ludziki chyba słabo z forum obeznane , obce im takie nowości jak na faceboku (pisownia celowa ).

    To czy zwiększenie prędkości to najlepsze wyjście to tylko Twoja opinia.

    Przeanalizujmy w takim razie co się stało.

    Uni fuzje w założeniu mają przedłużać żywot uni, na których przestaje tętnić życie. Więcej osób , ciekawsza gra itp itd. I teraz - było sobie całkiem nieźle prosperujące u68. Wybrało drastyczną zmianę prędkości eko, z którą wielu graczy nie może się pogodzić. Ci gracze przestaną grać. Teraz dalej - moim zdaniem uni przez tą zmianę zostanie zmielone, przeżute i wyplute w stanie przedagonalnym. Wielu z tych co teraz entuzjastycznie podchodzi do zmian także tego nie wytrzyma. I macie teraz w perspektywie połączenie z kilkoma uniami x 5 na których też nie gra wiele osób więc straty chyba będą większe niż korzyści.
    To tak jakby powiedzieć facetowi w średnim wieku - słuchaj najmłodszy już nie jesteś, mamy dla Ciebie taki specyfik po zażyciu którego będziesz 5 razy silniejszy, będziesz biegał 5 x szybciej, skakał 5 x dalej, ale wiesz, niestety po jakimś czasie bedziemy musieli Ci amputować ręce i nogi bo tego nie wytrzymają, ale się nie martw bo mamy tu trzech czy czterech 90-cio latków, którzy zgodzili sie Ci oddać swoje.

    Albo jeszcze inaczej , były sobie dwa przyjazne kraje u68 i Nekkar. Obywatele obu krajów myśleli o tym jak to wspaniale byłoby połączyć się i stworzyć jeden wielki kraj. Wszystko wskazywało na to, że tak właśnie się stanie. Któregoś dnia do kraju Nekkar przybywa przedstawicielstwo kraju u68 i mówią tak: słuchajcie postanowiliśmy, że u nas w kraju wszyscy będą pracować 5 x ciężej , żeby 5 x więcej zarabiać i żebyśmy mieli wszystkiego 5 x więcej. Wielu z naszych obywateli nie jest pprzygotowanych na takie zmiany, będzie wiele samobójstw, wielu w poźniejszym czasie nie wytrzyma takiego tempa i umrze, ale będzie wspaniale. Nadal chcemy połączyć oba nasze kraje, ale żeby to się stało to musicie u siebie wprowadzić to samo.

    Jak myślisz jaką odpowiedź usłyszeli ?

    Śmieszne to jest obwinianie Nekkara, że nie wybrał podobnie.

    Dobra, nie wiemy do końca jak się sytuacja rozwinie. Prawdopodobnie część osób z u68 pojawi się na Nekkar
    ( bardzo fajnie). Bardzo fajnie byłoby też, żeby uni x 1 nie zniknęły całkiem, ale kto wie, może po kilku miesiącach obserwując sytuacje na u68 po zmianach grupa graczy z Nekkara zacznie naciskać Arta, żeby zrobił nową ankietę, ale taką normalną x 1 albo x 2 . Powolutku.

    Swoją drogą to nie mam pojęcia czy i w jakiej ilości na uniach x 1 pojawiają się całkiem nowi gracze, ale wydaje mi się, że częściej niż na x 5.
    THEY WILL BE NO MATCH FOR YOU. - Darth Sidious
  • Ubawiles sie, bo nie widziales co tam sie dzialo na tych kilkunastu stronach :) . Ludzie, najczesciej spoza uni68 minusowali wszystko co im sie nie spodobalo bez czytania i zrozumeinia racji. :) Taki post jaki napisal lajt, u nas dostal by kilka munusow ;) . Taka dziecinada.

    Jesli chodzi o przyspiesznaie eko teraz, a nie kiedy bedzie to konieczne przy UF, to nie tylko moja opinia, bo zeby daleko nie szukac, to o ile dobrze odczytalem wlasnie lajt mial taka sama opinie. Uni68 zaglosowalo wczesniej na TAK, to trzeba bylo podazyc.

    Poza tym to znowu twoja opinia, ze zmiana predkosci eko zniszczy uni68. Sa uniwersa x5 i nawet x6, o speedach floty nie wspominahac. Nie rozumiem, czego tu mozna nie ogarniac? To jakby wykupic wszystkich oficerow, dopalacze i to za darmo. Speed eko to maly pikus. W swoim przykladzie o 2 krajach sportretowales Nekkar jako kraj leniwych ludzi, ktorzy wola wymrzec, byle by tylko ciezej i wiecej nie pracowac. No troche strzal w stope, bez urazy.

    Takze mozna by sie z wieszczeniem rychlego upadku u68 nie zgodzic takze z tego tez powodu, ze gracze grajacy na uni68, graja na swoich kotnach juz dosyc dlugo. A to, ze nowe uniwersa speed padaja nie jest dziwne, bo to samo sie dzialo juz wczesniej, na wieksza skale nawet, ale bylo rozlozone dluzej w czasie, bo Ogame bylo jeszcze "mloda" gra. Dlatego wlasnie poswtalo 65 czy 66 standardowych uniwersow (a potem jeszcze kilka literowych), bo tym ktorym nie szlo dobre na jednym, zakladali konta na kolejnym i tak az na ktoryms im szlo dobrze, a w miedzy czasie narobili po kilka-kilkanascie kont na roznych uniwersach, ktore z czasem porzucili. Teraz chetnych do gry w Ogame jest mniej, to i nowe uniwersa szybciej sie wyludniaja, a ludzie migruja dalej zeby tam od nowa sprobowac czy im nie pojdzie lepiej, a ze x1 nie jest jus atrakcyjne, nikomu sie nie chce czekac, to otwierane sa tylko rozne speed uniwersa.
    Jak ktos gral 12 lat na jednym koncie, budowal je od zera, to nie podda sie tak latwo. Owszem szkoda mi, ze nie bedzie juz ciaglosci rozwoju, ze nastapi takie przyspieszenie. Ale albo to, albo za kilka lat i tak przyspieszenie nastapi, w chwili UF.
    A tak to dolacza do nas kiedys uniwersa z eko x2, x3, x4, czy x5 i to im podniosa predkosc. A my sie do tego czasu lepiej przygotujemy na laczenie.

    UF miedzy u68 i Nekkar bylo ostatnim z mozliwych w obrebie uniwersow x1. Kolejne laczenia byly by juz z przyspieszaniem predkosci. Po co wiec czekac? Kiedys mozliwosci zmiany predkosci eko nie bylo (chyba, ze przy UF), wiec widze to jako szanse na wzmocnienie sie przed kolejnym UF.

    A winie Nekkar ;) , bo zamiast sie dogadac, kiedy bylo juz wiadomoe, ze nasza ankieta wyszla ZA zwiekszeniem predkosci, to zamiast namawiac u siebie do glosowania za tym samym, zeby miec szanse na laczenie, to bylo raczej namawianie PRZECIW. A mozna bylo namawiac za tym samym wyborem, a rownolegle namawiac OBA uniwersa do glosowania na opcje x2, wg ciebie najlagodniejsza . To wy wtedy wybraliscie PRZECIW i tak nastal koniec bajki o 2 zaprzyjaznionych krajach.

    Z tego co slysze, to GF ledwie ogarnia laczenia uniwersow i migracje pojedynczych graczy, czy grup graczy sa niemozliwe, wiec o tym mozemy zapomniec. Zwolennicy x5 nie przejda z Nekkar na uni68, a zwolennicy x1 nie przejda z uni68 na Nekkar.

    Czas pokaze jak to bedzie z kolejnymi laczeniami. Jakie uniwersa polacza z uni68, a gdzie pojdzie Nekkar i jak zmienia na Nekkar predkosci.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • @Calipso przebrnąłem przez Twoje 'opiniotwórcze' posty.. proponuje pracę TVP Info ;P
    Jako zwolennik 'dobrej zmiany' jesteś nieomylny i wszech wiedzący - powiedzmy, że rozumiem ;)
    Napisałeś że wierze, że poradzę sobie bez eko ( naucz się czytać ze zrozumieniem), otóż gram w ogame od 2005roku, ostatnią kopalnie jak i coś z obrony postawiłem w 2007roku ;] , a w co wierzę to moja prywatna sprawa ;)
    Nie rozumiesz nawet czemu dostajesz te łapki... swoją drogą zrobiłeś na u68 z tych łapek temat równie o ile nie ważniejszy od głównego :E
    Post lajta rozsądny, zgadzam się z Tobą, przy jego aktywności w grze, non stop latanie, farmienie, też bym zapewne optował inaczej ;)
    Wybraliście jak wybraliście (przykre że skomplikowaliście ewentualną fuzję), ale obwiniać Nekkar za swój wybór 0_0 to jest żenada...
    Rozumiem, że według Ciebie powinniśmy być altruistami żeby zaspokoić hedonizm podobnie 'myślących' jak TY :ocb:


    Kobieta jest jak litr wódki - za dużo dla jednego - za mało dla dwóch :P
  • aha bo 10% Graczy Uni68 wybrało to ja mam podążać za nimi i też to wybrać jak by nagle Uni68 postanowiło zakończyć grę i zagrać w bierki to ja też mam to samo zrobić? bezsensu najwięksi zwolennicy zwłaszcza górnicy dopiero zobaczą jak to zmieni ich życie prywatne - dalej nie rozumiem graczy, którzy zaczynali na X1 grali 12 lat i więcej dali się zbałamucić dziesięciu procentom populacji serwera a najlepsze jest to że się jeszcze niektórzy wymądrzają i mówią mi czy nam co będzie dla nas lepsze już kiedyś jeden kraj ze Wschodu mówił mojej Ojczyźnie co jest dla niej lepsze (tfu)

    lajki srajki mnie możecie minusować do potęgi mam to głęboko w ... nosie :P

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Calipso napisał(a):

    " Taki post jaki napisal lajt, u nas dostal by kilka munusow ;) . Taka dziecinada."
    Ciekawi mnie skąd te przekonanie, w którym śmiesz mówić za innych. " u nas " czyli gdzie pod blokiem? " Taka dziecinada" - Dziecinada są sytuacje, w których starasz się sprowadzić dyskusje do poziomu, krawężnika ulicznego.

    Calipso napisał(a):

    Uni68 zaglosowalo wczesniej na TAK, to trzeba bylo podazyc
    Oj jaki wybitny przywódca sie znalazł,

    Calipso napisał(a):

    Speed eko to maly pikus
    Nie wypada sie z Tobą nie zgodzić taki Turbokozak "truskawka na torcie"

    Brak kaca .... Jutro praca
  • Łojojo :D dawno po ogłoszeniu wyników a tu dalej :popcorn: to taka raczej miedzy @Lord Maul który broni swoich argumentów a @Calipso broniacym swoich argumentów takie przekomarzanie sie prawdopodobnie dwóch dżentelmenów typu "moja racja , nie bo moja " a gdyby się spotkali przy piwku :piwko: i po kilku kuflach mogło by być tak " miałeś racje twoja racja , nie bo twoja racja " :D
    GF nie raz zaskoczył nas i zaskoczy nie raz więc nie znamy tego finału
    a zdanie które Lord Maul napisał i mógł by sie ktoś poczuć urażony na u68 zinterpretujmy to tak


    Lord Maul napisał(a):

    z którą wielu graczy nie może się pogodzić. Ci gracze przestaną grać.
    że przestana grać ci co byli na u68 za x1 i ci co byli na Nekkar za x5 i załatwione
    A w rzeczywistości to już gracze czy to z u68 czy z Nekkaru nie zadowoleni szukają kont po przeciwnych stronach więc sami sobie zrobią migracje .
    Po prostu życzmy sobie nawzajem dobrego wyboru większości i grajmy dalej
    Pozdrawiam Nekkar i jego wybór :super:
    A co do Lajta czy Zdobywcy to po co im jakieś x-eco jak u sąsiadów mają x10 :E widać to w dziale ST
    Trzymajcie sie Nekkar i udanej zabawy i oby do usłyszenia niebawem w jakimś wspólnym planie
  • C H O J N Y napisał(a):

    @Calipso
    Napisałeś że wierze, że poradzę sobie bez eko ( naucz się czytać ze zrozumieniem), otóż gram w ogame od 2005roku, ostatnią kopalnie jak i coś z obrony postawiłem w 2007roku ;] , a w co wierzę to moja prywatna sprawa ;)
    Nie rozumiesz nawet czemu dostajesz te łapki... swoją drogą zrobiłeś na u68 z tych łapek temat równie o ile nie ważniejszy od głównego :E
    Post lajta rozsądny, zgadzam się z Tobą, przy jego aktywności w grze, non stop latanie, farmienie, też bym zapewne optował inaczej ;)
    Wybraliście jak wybraliście (przykre że skomplikowaliście ewentualną fuzję), ale obwiniać Nekkar za swój wybór 0_0 to jest żenada...
    Rozumiem, że według Ciebie powinniśmy być altruistami żeby zaspokoić hedonizm podobnie 'myślących' jak TY :ocb:
    I wice wersa: Naucz sie czytac ze zrozumieniem :) . Poradzisz sobie bez eko? :) Nic nie zrozumiales z mojego posta. Co z tego, ze nie budujesz kopaln od 2007 roku? W takim razie skad masz deu na loty? Ukradles gornikowi, albo flociarzowi, ktory ukradl gornikowi. Podobnie z metalem i krysztalem na stateczki.
    Bez eko nic bys nie zrobil i na takim uniwersum dla flociarzy bez eka, twojego pomyslu, siedzielibyscie na swoich ksiezycach i co najwyzej skana puscili do siebie ;) .

    Macmichael1 napisał(a):

    C H O J N Y napisał(a):

    przebrnąłem przez Twoje 'opiniotwórcze' posty.. proponuje pracę TVP Info
    brakuje tylko:
    "Totalny Nekkar blokuje fuzję z U68" :thumbsup:
    No skoro juz sie odezwales, to mozna powiedziec, ze tak. Blokowales fuzje swoja postawa. To ty wlasnie u nas wszystkie posty za zwiekszeniem eko dawales na minus i zamiast sie wlaczyc do dyskusji i skoordynowac cos ze swoim uniwersum, to tylko "minus", "minus","minus". Grzech zaniechania. Czytales te posty, nic nie skomentowales, nie polemizowales, moze nie zrozumiales nawet? Co ci w ogole daly te minusy w naszym dziale DiD? Ja rozumiem, ze tobie moze nie odpowiada eko x5, czy nawet eko x2, bo wyrobiles sobie przewage nad innymi wymieniajac za anty metal i deu na krysztal.

    ZDOBYWCA1 napisał(a):

    aha bo 10% Graczy Uni68 wybrało to ja mam podążać za nimi i też to wybrać jak by nagle Uni68 postanowiło zakończyć grę i zagrać w bierki to ja też mam to samo zrobić? bezsensu najwięksi zwolennicy zwłaszcza górnicy dopiero zobaczą jak to zmieni ich życie prywatne - dalej nie rozumiem graczy, którzy zaczynali na X1 grali 12 lat i więcej dali się zbałamucić dziesięciu procentom populacji serwera a najlepsze jest to że się jeszcze niektórzy wymądrzają i mówią mi czy nam co będzie dla nas lepsze już kiedyś jeden kraj ze Wschodu mówił mojej Ojczyźnie co jest dla niej lepsze (tfu)

    lajki srajki mnie możecie minusować do potęgi mam to głęboko w ... nosie :P
    A ilu u was glosowalo? 10% serwera, czy mniej? :) Liczbowo to i tak mniej graczy niz u nas. A jednak my sie zastanawialismy czy jak damy za maly speed, to wy nie dacie wiekszy i przy fuzji bedziecie mieli wyzsze eko. A tu takie zaskoczenie. Nawet nie podjeliscie rekawicy. Zerwaliscie rozmowy juz na wstepie. Z tego co czytalem jedynie lajt myslal co zrobic w takiej sytuacji. Reszta widzac wynik 1 ankiety swiadomie odrzucila mozliwosc fuzji z uni68 glosujac na NIE.
    Albo jak wolisz: w 1 ankiecie ~10% naszych graczy zdecydowalo o podniesieniu eka, a ~10% u was bylo przeciw.
    W sumie moze i min. moja w tym wina, bo tylko Filu, Zemsta i Ciap sie u was wypowiadala, zeby was do przyspieszenia namowic. Nie przypuszczalem, ze w 1 ankiecie powiecie NIE. Potem to co my wybralismy w 2giej ankiecie, to i tak nie mialo juz znaczenia.

    Dokotorss napisał(a):

    Calipso napisał(a):

    " Taki post jaki napisal lajt, u nas dostal by kilka munusow ;) . Taka dziecinada."
    Ciekawi mnie skąd te przekonanie, w którym śmiesz mówić za innych. " u nas " czyli gdzie pod blokiem? " Taka dziecinada" - Dziecinada są sytuacje, w których starasz się sprowadzić dyskusje do poziomu, krawężnika ulicznego.
    Jakie przekonanie? Nie mam przekonania, tylko idz i sobie popatrz pod postami kto minusowal, chociazby Michmichael1 od was z uni, wiec oczywiste jest, ze jakby ktos napisal te posty, ktore napisal lajt, to by dostal minusa(y). Ty chyba zrozumiales, ze ktos od nas by mu dal minusy, bo lajt u nas posta napisal? Jaka to logika, przeciez wlasnie go chwalilem, ze najmadrzej tu u was pisal.
    I pisalem o FORUM "u nas w DiD uni68 w dziale watku o podniesieniu eko" - tak to trudno zrozumiec? Skad ty wziales to "pod blokiem"? Rownie dobrze "u cioci na imieninach" :D . Zupelnie nie masz kojarzenia co czytasz i nie lapiesz kontekstu?
    A ja myslalem na uni67, ze w eko sie scigam z kims powaznym, a tu taki wielki zawod. Smuteczek.
    I nie blaznij sie tymi filmikami bardziej niz tym co napisales i bez tych slabych przenosni prosze. Do poezji im daleko. :)

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • idz już sobie stąd @Calipso bo z tego co widzę to dla Ciebie ważniejsze są plusy i minusy - zagłosowaliśmy na NIE kolego z 68 bo tak chcieliśmy a nie dlatego że mieliśmy głosować jak Wy co ja jestem przedłużenie długopisu i mam robić to co Ty człowieku zastanów się i jak masz pierdzielić głupoty to nie wywołuj mnie :P

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Calipso napisał(a):

    Rozbawilo mine tez, jak nikt nie osmielil sie dac minusa graczowi z najwieksza flota na uni za to, ze wyrazil rozsadna opinie za zwiekszeniem predkosci. Moze zwiekszenie predkosci ma wiele minusow, ale patrzac w przyszlosc, to najlepsze wyjscie. Lepiej teraz, niz pozniej. Zreszta znany byl juz wynik uni68 i inny wynik Nekkar oznaczal byc moze ostatecznie rozwod.
    W ogole co za ironia, ze lajt, gracz niewielu slow w swoich ST, najwieksza flota na Nekkar, a jego posty byly najrozsadniejsze.
    @Calipso powiedz proszę, jaki jest sens minusować posty gracza, który prawił rozsądnie? Swoimi postami Lajt rozmyślał, co by było gdyby spełnił się dany scenariusz. Co w tym zabawnego? Co tutaj minusować?

    Calipso napisał(a):

    A winie Nekkar , bo zamiast sie dogadac, kiedy bylo juz wiadomoe, ze nasza ankieta wyszla ZA zwiekszeniem predkosci, to zamiast namawiac u siebie do glosowania za tym samym, zeby miec szanse na laczenie, to bylo raczej namawianie PRZECIW.
    To jest gra, nie polityka. Możecie tam na 68 mieć speed razy pierdyliard. Skontaktuj się z Artem, to urządzi Wam kolejną ankietę. Może jeszcze przyspieszycie. Połączą Was z Draco, Quantum lub z Wassatem i będzie bajka.

    Calipso napisał(a):

    Blokowales fuzje swoja postawa. To ty wlasnie u nas wszystkie posty za zwiekszeniem eko dawales na minus i zamiast sie wlaczyc do dyskusji i skoordynowac cos ze swoim uniwersum, to tylko "minus", "minus","minus".
    @C H O J N Y to wszystko Twoja wina! Tymi minusami wpłynąłeś na psychikę forumowych tłumów. Cały lobbing zwolenników zwiększenia prędkości obróciłeś w perzynę :P

    Calipso napisał(a):

    A ilu u was glosowalo? 10% serwera, czy mniej? Liczbowo to i tak mniej graczy niz u nas. A jednak my sie zastanawialismy czy jak damy za maly speed, to wy nie dacie wiekszy i przy fuzji bedziecie mieli wyzsze eko. A tu takie zaskoczenie. Nawet nie podjeliscie rekawicy. Zerwaliscie rozmowy juz na wstepie. Z tego co czytalem jedynie lajt myslal co zrobic w takiej sytuacji. Reszta widzac wynik 1 ankiety swiadomie odrzucila mozliwosc fuzji z uni68 glosujac na NIE.
    Każde głosowanie, w którym głosuje mniej niż 51% ogółu, nie powinno być brane pod uwagę. To głosowanie to była farsa.

    Calipso napisał(a):

    Jakie przekonanie? Nie mam przekonania, tylko idz i sobie popatrz pod postami kto minusowal, chociazby Michmichael1 od was z uni, wiec oczywiste jest, ze jakby ktos napisal te posty, ktore napisal lajt, to by dostal minusa(y)
    Minus minusa minusem. Uczepiłeś się tych minusów jak rzep psiego ogona. Minusujące złodupcy, to wasza wina, że rokowania padły!
    Swoją drogą żadnych rokowań nie było.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • @Calipso weź sobie odpocznij od tej ciągłej walki słownej, bo schodzimy na offtopic, prowadźmy konstruktywna dyskusje, jeżeli coś twierdzimy potwierdzamy argumentami, faktami, zdarzeniami. Jeżeli coś tłumaczymy to się dookreślamy, aby w wykładni jezykowej mogli Ciebie zrozumieć, bo nie chce schodzić jak w filmach do wieloznacznych konkluzji. Nikt nam nie robi krzywdy, dlatego, że sie z nami nie chce zgodzić o ile są to rozsądne uzasadnione twierdzenia, zachowane z poszanowaniem dla drugiej osoby. Dlatego zakończmy ta dyskusje, bo klamka zapadła uni Nekkar podjęło decyzje i należy ja uszanować, nie ważne jakie rodzi to skutki dla obu stron. Demokracja nie jest w stanie zadowolić wszystkich ale póki co nie znaleziono lepszego sposobu rozwiązywania sporów zbiorowych.

    Brak kaca .... Jutro praca
  • Tutaj to nawet dobrej dyskusji przed wyborami nie było. A to obecna po fakcie to jakieś wypociny 5-6 osób w stylu kto ma rację. Argumenty nawet za czy przeciw zmianie eko są obalane w sposób "nikt mi nie będzie mówił co ja mam robić". Podjęta została taka decyzja, a nie inna. Głosowało 460 osób na ponad 3000.

    xLORD SITHx napisał(a):

    Każde głosowanie, w którym głosuje mniej niż 51% ogółu, nie powinno być brane pod uwagę. To głosowanie to była farsa.
    Zgadzam się z tobą w 100%. Ale czy aby 51% osób gra na tym uni aktywnie ??? Ankieta trwała 3 dni, a na urlopach pewnie z 70% graczy.
    Ignorantia iuris nocet
  • @Calipso paru rzeczy nie zrozumiałeś.

    Calipso napisał(a):

    Jesli chodzi o przyspiesznaie eko teraz, a nie kiedy bedzie to konieczne przy UF, to nie tylko moja opinia, bo zeby daleko nie szukac, to o ile dobrze odczytalem wlasnie lajt mial taka sama opinie. Uni68 zaglosowalo wczesniej na TAK, to trzeba bylo podazyc.

    Pisząc, że to tylko twoja opinia, nie miałem na myśli, że tylko Ty tak myślisz , ale że to tylko opinia.


    Calipso napisał(a):

    W swoim przykladzie o 2 krajach sportretowales Nekkar jako kraj leniwych ludzi, ktorzy wola wymrzec, byle by tylko ciezej i wiecej nie pracowac. No troche strzal w stope, bez urazy.

    To była taka metafora, ale jak chcesz to ciągnać. Pisałem o pracy ponad ludzkie siły, ale Ty widocznie nie wiesz co to jest. Idź powiedz górnikowi, że ma pracować 5 razy ciężej to dostaniesz kilofem między oczy.


    Calipso napisał(a):

    Z tego co slysze, to GF ledwie ogarnia laczenia uniwersow i migracje pojedynczych graczy, czy grup graczy sa niemozliwe, wiec o tym mozemy zapomniec. Zwolennicy x5 nie przejda z Nekkar na uni68, a zwolennicy x1 nie przejda z uni68 na Nekkar.
    Tu też miałem na myśli to o czym wspomniał @FILU. Czyli przejście graczy, a nie kont.

    Poza tym kto powiedział, że jest już po ptakach ?

    U nas wynik ankiety jest taki, że sprawa jest otwarta i może stąd ta dyskusja ;) .

    Pozdrawiam wszystkich i życzę nam wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !
    THEY WILL BE NO MATCH FOR YOU. - Darth Sidious
  • xLORD SITHx napisał(a):

    powiedz proszę, jaki jest sens minusować posty gracza, który prawił rozsądnie? (...) Uczepiłeś się tych minusów jak rzep psiego ogona. Minusujące złodupcy, to wasza wina, że rokowania padły!

    Każde głosowanie, w którym głosuje mniej niż 51% ogółu, nie powinno być brane pod uwagę. To głosowanie to była farsa. Swoją drogą żadnych rokowań nie było.
    Jakbys zajrzal do nas na did (wiem, ze duzo tego), to bys nie kpil, bo nie sprawdziles tego, ze Chojny minusowal, bo nie on. Nie wiem skad ten pomysl w ogole? Robil to ktos inny, w tym pare osob z Nekkar.
    A jaki jest sens? To ja sie wlasnie pytam jaki jest sens minusowac posty gracza, ktory prawil rozsadnie?!
    Dlatego do tego faktu (minusowania) wrocilem a nie jak niektorzy tu uwazaja, bo sie tego uczepilem. To po prostu bylo irytujace i ci co to robili sie nie wytlumaczyli i dalej minusuja w najlepsze nawet dzisiaj, chociazby posty ciap na Did uni68. Dlatego tych co to robia, a sa z Nekkar , tutaj sie spytalem, ale odwagi nie mieli odpowiedziec.

    A co do drugiej czesci, to sie zgodze: za malo osob glosowalo, za malo czasu bylo od ogloszenia, ze bedzie ankieta do jej konca. Rokowan tez niestety nie bylo. Mysle, ze to tez glownie z powodu zbyt malej ilosci czasu na decyzje.
    Tylko, ze niestety kilka razy wczesniej przy zmianach wcale nie bylo nawet ankiety, tylko od razu byla informacja, ze jest zmiana.

    Lord Maul napisał(a):

    Tu też miałem na myśli to o czym wspomniał @FILU. Czyli przejście graczy, a nie kont.


    Poza tym kto powiedział, że jest już po ptakach ?

    U nas wynik ankiety jest taki, że sprawa jest otwarta i może stąd ta dyskusja ;) .
    Ok, to sie zgadzam, ze ja mialem na mysli migracje kont (pare osob pytalo na forum o ta wlasnie mozliwosci), a FILU o przechodzeniu na konta z uni do uni :) .
    Ja nic nie wiem, ze cos moze byc jeszcze otwarte. Nie wiem o co chodzi, ale w takim razie powodzenia zycze.

    Zostawiam ten temat (nie dlatego ze Zdobywca prosil :P ), z powodu tego, ze kto mial mnie wysluchac i zorzumiec o co mi chodzi, to to zrobil. Kto przyznal mi racje, ten przyznal. A reszta nie zmieni zdania, az do fuzji, czy do kiedys tam indziej.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • FILU napisał(a):

    a wy dalej gdy by ? co by? jak te baletnice co rąbek u spódnicy przeszkadza a taki NEWS udobrucha was :

    OGame TIMES:
    Oprócz starań uczynienia naszych światów bardziej interesującymi, np. poprzez kolejne nowe ustawienia serwera, chcemy oczywiście również wesprzeć w międzyczasie nieco rzadziej zasiedlone uniwersa: obecnie pracujemy nad nowym i ulepszonym procesem fuzji. Pozwoli to na przestrzeni roku usprawnić przeprowadzanie fuzji i zaoferować doświadczonym wojownikom z Waszego grona więcej akcji.

    Teraz pogdybajcie sobie w temacie :D bo są szanse możecie teraz ten teks atakować a nie się nawzajem XD
    ja odpalam coca i popcorn i będę czytał XD