Pytanie o procent z bitwy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pytanie o procent z bitwy

    Mam pytanie odnośnie raportów umieszczanych w dziale ST. Otóż podane są pewne progi, wyrażone w procentach, podobnie każdy umieszczając raport dopisuje do niego pewną wartość w procentach. Moje pytanie dotyczy sposobu wyliczania owych procentów, gdyż widzę że nie są one wyliczane przez konwerter. Sprawdzając różne wartości w raportach nie udało mi się dopasować tychże procentów do stosunku żadnych z występujacych tam wartości. Zatem proszę o sposób wyliczania, najlepiej o wzór na procenty w bitwie
    Zatem d/dx(x^x) = ???
  • Oprócz konwertera OGotcha istnieje druga opcja podliczenia procentu uzyskanego w starciu poprzez zsumowanie metalu i kryształu z pola zniszczeń powstałego po starciu i podzielenia go przez 100 000.

    Przykład: Na polu zniszczeń unosi się 107.642.500 metalu i 103.705.700 kryształu.
    Czyli 107 642 500 + 103 705 700 = 211 348 200 teraz dzielimy to przez 100 000 i wychodzi 2113.48%

    Zapraszam do swojego tematu, tam jest też opisane jak ustawić konwerter żeby pokazywało procenty :)
    Prawidłowe nagłówki ST!


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy