Zwiększenie ekonomi

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Jeżeli ktoś chce x1 i uważa że zmiana speed rozwali system to niech zagłosuje na x2. Nie będzie to drastyczna zmiana a na pewno wielu osobą urozmaici grę. Mocniejszy zbuduje więcej kopalni, słabszy szybciej przegoni wieczne urlopy w statystykach, flociarz będzie mieć szybciej odbudowanych górników po złomie.
    Niezależnie jaki x zostanie wybrany przed włączeniem kasacji na pewno warto dać szansę nowemu uni.

    Jak pisałam w sojuszu jestem w stanie wymienić 10 zmian które były bardziej rewolucyjne niż zmiana speed eko. O niektórych wspomniałam wyżej. W każdej z tych zmian było grono osób które spokojnie mogło napisać "kończę grę". I nie myślę tutaj o antymaterii, oficerach innych płatnych dodatkach.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Vasco napisał(a):

    choćby to, że nie podano ilości głosów oddanych na inne prędkości.
    Podawanie wyników w trakcie trwania ankiety (sondy) kreuje odpowiedzi, dlatego min. w czasie głosowania/wyborów nie są podawane wyniki, bo może to tworzyć trend głosowania sugerując odpowiedzi dla niezdecydowanej cześć

    @ciap
    podaj jakieś :)

    Mam ogromną prośbę do ludzi którzy by kończyli o push :) jestem za wielka lama na własne działania ;)
    WoW oddaj Dydka !





    I wish you bluebirds in the spring ! I agree ...
    "Van the Kamikadze"
    "AŁ" [A4"P"-4 ''14]
  • Vasco napisał(a):

    choćby to, że nie podano ilości głosów oddanych na inne prędkości.
    Tłumaczyłem czemu. Nie chcę sugerować wyboru, wszystkich, którzy oddali głos na 'zmianę prędkości' posumowałem.
    Kolejna ankieta z podziałem na prędkości będzie udostępniona jak poprzednia. W tym momencie chodziło mi o to, żeby zwolennicy jednej prędkości nie zaważyli nad wyborem, nie stanowiąc większości. Dlatego teraz, nawet przeciwnicy zmian mają możliwość oddania głosu (głos można także zmieniać w trakcie trwania ankiety)
  • Moim zdaniem ankieta była źle sformowana. Pierwsze pytanie powinno brzmieć "czy chcesz zwiększenia prędkości?" i odpowiedzi "tak" lub "nie". Druga ankieta tak jak jest obecnie. Zamiast tego dostaliśmy ankietę gdzie suma głosów z 4 odpowiedzi została porównana z liczbą z 1 odpowiedzi. Założę się, że gdyby wprowadzić dowolne pytanie zamiast prędkości uni, np. "jaki alkohol lubisz" 4 odpowiedzi razem zawsze uzyskają większa sumę głosów niż piąta.

    No nic, ja głosuję na x5, jak ma być rozpierdziel, to na maxa.
  • Art napisał(a):

    Robię co mogę, na UF przyjdzie nam jeszcze poczekać, zatem zmiana prędkości mogłaby nieco 'ożywić' martwiaka :p
    Art od ożywiania martwiaka powinieneś zacząć od cygnusa , gdzie aktywnych graczy jest 30 w tym 8 z mojego sojuszu, jak szybkie były uf fornax-electra- quantum?
    tu nic sie nie dzieje idlaki są wyfarmione przez boty, na ktore nikt nie reaguje, ekowcy robią 2-3 dniowe fsy i weź to klikaj ;( reszta bohaterów ufs i latanie po satkach
    może u nas faktycznie przydałaby się zrobić unifusion? lub podnieść parametry? np procent ze zniszczonych bunkrów ( chociaż to bez sensu bo wszystkie zaorałem)lub procent z pzta?
    nie mniej jednak zastanawiam się nad czymś takim: skoro wprowadziliście to że gracz po wbiciu urlopu nie może go zdjąć przez 48h to teraz wprowadzcie to ze po zdjęciu urlopu nie będzie go mógł wbić przez 48h, wtedy będzie dużo ciekawiej, apteki zarobią na coniektórych , relanium pójdzie w cenę :D
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • trochę bez sensu ta akcja ze zmiana prędkości i ankietą.
    można to porównać do gwałtu.
    nie było sił chyba na pracę nad mądrzejszymi zmianami.
    powinna być dyskusja i ewentualny kompromis.
    Dagusia blado wypadła w związku tym co zrobiła,by przepchnąć zmianę która jej się podoba. Wiekszość graczy nie jest w ciemię bita i wie ze ma takie wysokie poziomy ze gra staje się dla Niej nudna i strasznie powolna. Moglaby być szczersza i pisac o tym powodzie.
    :)
  • Art napisał(a):

    W tym momencie chodziło mi o to, żeby zwolennicy jednej prędkości nie zaważyli nad wyborem, nie stanowiąc większości. Dlatego teraz, nawet przeciwnicy zmian mają możliwość oddania głosu (głos można także zmieniać w trakcie trwania ankiety)
    I na co ci przeciwnicy zmian mają głosować, skoro nie ma opcji której są zwolennikami? Podejrzewam, że opcja pozostania przy prędkości x1 była najliczniejsza przez co współczuję graczą z tego Uni, że tak zostali wydmuchani. Ludzie zaczynali grę na uni x1x1, a tu przez głód wyzwań Ciapki forsującej x5 mają kuku. Jak żyję, tak przeprowadzonej ankiety jeszcze nie widziałem...

    PS. Art, masz jeszcze w planach rozwalić jakieś uniwersum? Chciałbym wiedzieć zawczasu, czy po 10 latach gry i moje uniwersum zostanie odstrzelone. Szkoda byłoby mi dalej tracić czas na grę w takiej sytuacji...
  • Zawisz napisał(a):

    No nic, ja głosuję na x5, jak ma być rozpierdziel, to na maxa.

    ja uwazam ze x5 bylo przesadzone z gory

    sprawa jest prosta, eko x5 sprawi ze uni68 podgoni punktowo cztery universa - draco, quantum, wasat oraz eridanus; (bedziemy takze szli rowno lub nawet szybciej z cygnus i deimos) jednoczesnie znacznie zwiekszymy przewage nad innymi uni speed x1; zalozmy ze za rok dojdzie do fuzji, w obrebie ogame.pl nie bedzie innego wyjscia jak tylko polaczyc uni68 z pierwsza czworka i wtedy musi dojsc do zmiany strategicznych parametrow gry

    dlatego niezaleznie od mojej decyzji dotyczacej kontynuacji gry po zmianie predkosci eko wstrzymuje juz zakup antymaterii, trzeba bedzie pozegnac sie z oficerami zeby obecny zapas starczyl na dluzej :D
    Ciernik - u 32 / 68

    COMA rzondzi

    www.leukemia.pl
  • Macmichael1 napisał(a):

    I na co ci przeciwnicy zmian mają głosować, skoro nie ma opcji której są zwolennikami? Podejrzewam, że opcja pozostania przy prędkości x1 była najliczniejsza przez co współczuję graczą z tego Uni, że tak zostali wydmuchani.
    Przeciwnicy zmian mogli głosować w pierwszej ankiecie. Poza tym skoro zestawiłem opcje (x2,x3,x4,x5) z x1 to jakim cudem opcja x1 mogła być najliczniejsza? Skoro by była, to by nie było drugiej ankiety.
  • Ciernik [COMA] napisał(a):

    Zawisz napisał(a):

    No nic, ja głosuję na x5, jak ma być rozpierdziel, to na maxa.
    ja uwazam ze x5 bylo przesadzone z gory

    sprawa jest prosta, eko x5 sprawi ze uni68 podgoni punktowo cztery universa - draco, quantum, wasat oraz eridanus; (bedziemy takze szli rowno lub nawet szybciej z cygnus i deimos) jednoczesnie znacznie zwiekszymy przewage nad innymi uni speed x1; zalozmy ze za rok dojdzie do fuzji, w obrebie ogame.pl nie bedzie innego wyjscia jak tylko polaczyc uni68 z pierwsza czworka i wtedy musi dojsc do zmiany strategicznych parametrow gry

    dlatego niezaleznie od mojej decyzji dotyczacej kontynuacji gry po zmianie predkosci eko wstrzymuje juz zakup antymaterii, trzeba bedzie pozegnac sie z oficerami zeby obecny zapas starczyl na dluzej :D
    zwiekszenie eko z x1 na x5 to zabójstwo,na x3 na waszym miejscu bym się zgodził chociaż nie znam pojęcia kopalnia :P
    skoro ekonoobom robi się takie parametry podniescie też tam flociarzom , procent z pzta czy procent z bunkrów i jak pisałem koniecznie:

    NaZz napisał(a):



    nie mniej jednak zastanawiam się nad czymś takim: skoro wprowadziliście to że gracz po wbiciu urlopu nie może go zdjąć przez 48h to teraz wprowadzcie to ze po zdjęciu urlopu nie będzie go mógł wbić przez 48h, wtedy będzie dużo ciekawiej, apteki zarobią na coniektórych , relanium pójdzie w cenę :D
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • @Vasco
    Przykład z wyżej:
    Może np. za speed x1 zagłosować 101 osób a na resztę opcji po 100. Wtedy wygrywa x1 ale widać że jednak 80% graczy chce zmian szybkości.

    @horch
    Nikogo nie zmuszałam, trochę podyskutowałam z np. @pit bo miło się z nim rozmawiało.
    Większość osób dostała link do tego tematu żeby sobie samemu wyrobić opinię.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Mialem ambitny plan na 2018 rok zrobic 7kk punktów (top 1033 i 9500kk pkt) ale chyba musze zmienic plany na 35kk w ciagu roku. Jak sie bawić to sie bawic na maxa. A tak na serio juz to podążając za słowami Ciernika mozna sie obawiac ze po 2 lub 3 latach bedzje uf i jedynymi opcjami dla u 68 będą uniwersa o zwiekszonej prędkości flot, wiec mozliwe ze zawieszenie gry (wieczny urlop) bedzie konieczny bo granie na serwerze gdzie flota jest szybsza x2 lub wjecej jest dla mnie niedoogarniecia. Jest to tylko gdybanie ale kto wie. Dlatego rozumie graczy co budowali konta po 10 i więcej lat.
    Bla, bla, bla, bla
  • -o kurde zwożenie surowców 4* lub 5* w ciągu 48 godzin....no nie wiem,na razie w Nekkar na szczęście cisza.
    400k metalu na godzinkę/9.600.000 metalu na dobę/19.200.000 na 48 h.-na jednej planecie...kiepski sposób ekonoma na ożywienie gry ze względu na duże zainteresowanie flociarzy...Ale z drugiej strony to ma plusy,szybkiego rozbudowywania kopalni.I skoku ekonomów w topce.
  • Ciernik [COMA] napisał(a):

    sprawa jest prosta, eko x5 sprawi ze uni68 podgoni punktowo cztery universa - draco, quantum, wasat oraz eridanus; (bedziemy takze szli rowno lub nawet szybciej z cygnus i deimos) jednoczesnie znacznie zwiekszymy przewage nad innymi uni speed x1; zalozmy ze za rok dojdzie do fuzji, w obrebie ogame.pl nie bedzie innego wyjscia jak tylko polaczyc uni68 z pierwsza czworka i wtedy musi dojsc do zmiany strategicznych parametrow gry

    @Art, a mógłbyś się odnieść do tej wypowiedzi?
    Mam niestety podobne obawy.... :/
    [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*
  • Nie wiem czemu, ale "propozycja" zmiany przypominają pewien sztampowy program pewnej partii politycznej, gdzie do jednej kieszeni wkładają Tobie bonus po to by go wydobyć w inny sposób :). Zgoda na eko X5 będzie automatyczną zgoda na ewentualną fuzję w przyszłości ze speeduni. Przykładowo za pół roku GF ogłosi wspaniałą "nowinę", ze łącza nasze universum z np. Quantum i wszyscy będą wtedy tacy szczęśliwi ?
    Nawet zmiana eko na te X5 nie zmniejszy dystansu do szybszych universów, które maja ten system od dawna, gdyż zapobiegnie jedynie zwiększaniu się strat. Każda zgoda na zmianę prędkości (choćby EKO) spowoduje iz GF uzna, ze nie ma przeciwwskazań do wspomnianego kroku :).

    EKO X5 tylko obudzi do aktywniejszej inwestycji w bunkry ( na 1 mld surowca z bunkra potrzebujesz przynajmniej 10 X więcej floty - taki szczegół :E) oraz pusherów :). Przyzwyczajenia ekonoma zawsze pozostaną te same ("po najmniejszej linii oporu") i może tylko w początkowej fazie będzie aktywniej grał, ale z miesiąc/dwa po wprowadzeniu będzie grał tak samo jak wcześniej i gdzie tu ożywienie rozrywki ?


    Gra powinna wymuszać częstsze logowanie się ( nawet na 2-3 minuty ) bo nawet takie logowanie psuje szyki potencjalnemu agresorowi. Dla mnie bardziej wartościową zmianą byłoby chociażby zniesienie reguły basha dla moonkilingu lub osłabienie wytrzymałości moonów (każdy na starszych universach ma komplet moonów 8 k średnicy i czasami po kilka w układzie. W ogóle moon nie jest już obiektem strategicznym, gdyż jest ich zbyt dużo, jego zniszczenie jest zbyt trudne i kosztowne w stosunku do ewentualnych zysków z inwestycji ). Ponadto zniosłoby to farsę w postaci durnych altkont zwanych moonkilerami, ale lepiej przecież promować statyczną grę :).

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Kippei ().

  • Są dwa uni x4x1
    ciapka.cal24.pl/?pd=gracze&k=pl&s=130&j=pl&s2=133
    ciapka.cal24.pl/?pd=gracze&k=pl&s=133&j=pl&s2=130


    Druga sprawa zależy jak wyniki będą interpretowane. Teraz było łatwo, głosowało się za lub przeciw zmianami.
    Jeżeli głosy się rozłożą x2 - ~200, x3 - ~50, x4 - ~50, x5 - ~200, to jak wybierzemy x1 lub x5 to jednak sporo osób będzie niezadowolonych. Czy np. spotkać ich po środku i dać x3 lub x4.

    :ffreak:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Art napisał(a):

    Vasco napisał(a):

    choćby to, że nie podano ilości głosów oddanych na inne prędkości.
    Tłumaczyłem czemu. Nie chcę sugerować wyboru, wszystkich, którzy oddali głos na 'zmianę prędkości' posumowałem.Kolejna ankieta z podziałem na prędkości będzie udostępniona jak poprzednia. W tym momencie chodziło mi o to, żeby zwolennicy jednej prędkości nie zaważyli nad wyborem, nie stanowiąc większości. Dlatego teraz, nawet przeciwnicy zmian mają możliwość oddania głosu (głos można także zmieniać w trakcie trwania ankiety)
    I olałeś wszystkich którzy nie głosowali w ogóle czyli nie chcieli zmian. Z wyników wynika, że opcja speed x1 była najliczniejsza. Najbardziej mnie [denerwuje] to, że ci [ciach] nie widzą, że cała ta zabawa to jest przymiarką do zwiększenia speed floty. Zwiększymy speed eko coby podgonić speed unie w perspektywie unifusion. I teraz przed fuzją zrobimy ankietę na 10 uniach z których tylko mym mamy speed floty x1 i jak myślicie, wygra opcja speed floty x1? :thumbsup:

    Moderator kruszynka:
    Upominam za wulgaryzm i obrazę
  • Bez przesady. Zwiekszenie speed eko przymiarka do zwiekszenia speed floty? Jakby nie bylo takich uniwersow, gdzie tylko eko jest przyspieszone, a sa takie, gdzie jest flota przyspieszona. Ja osobiscie mniej boje sie zwiekszenia speedu floty, niz eko :) . Ja sobie poradze, jestem aktywny.
    Kromak pisal, ze ci aktywni straca, a z mojego puntku widzenia (gornika), wlasnie odwrotnie. Jak nie bede aktywny, to mi wyfarmia to 5x wydobycie. Ale tez ogarne jakos. 5x FS dziennie, chociaz to bedzie jak wrzod an tylku, ale trudno.

    Niektorzy chyba nie graja eko, wiec nie rozumieja, albo graja eko, a nie ogarniaja, ze nie tylko ciap zbiera tygodniami na kolejna kopalnie, a podniesienie speedu eko na 2x pewnie spowoduje tyle, ze 2x szybciej postawimy 1-2poz kopalni (np. 41 i 42), a kolejne (43 itd) juz w tym samym czasie jak obecnie kopalnie np. z 40poz.
    Speed eko 5x sprawi, ze moze z 6-7poz sie szybciej postawi, a nastepne znowu beda trwaly tygodniami.
    Zyskaja wlasnie ci co maja mniejsze eko. Im mniejsze, tym wiecej zyskaja. Szybciej beda podnosic wydobycie.
    Cena kopalni metalu wzrasta o 50% na poziom, a wydobycie o 10% na poziom.
    W punktach moze ciap wszystkich bedzie zostawiac tyle, ale nie w wydobyciu, bo jakby liczyc, ze kazdy poziom wydobycia daje +10% wydobycia, to ona ma moze 2-3poz kopalni wiecej niz ja, a ja mam ponad 3x mniej punktow eko niz ona. Czyli ona ma wydobycie wieksze w sumie o jakies "tylko" 21-33%. (Ciap ma jeszcze 2 planety wiecej niz ja, ale to szczegol ;) ).

    W ogole to widze, ze wypowiadaja sie ludzie nie z naszego uni, albo ja nickow nie poznaje. Mam nadzieje, ze nie namawiaja nas na eko 1x, czy 2x jesli by nie bylo wyboru po to, zebysmy zostali w tyle, a z ich speeduni polaczymy sie i tak za pare lat.
    Bo wlasnie tak mysle, ze nie ma szans i bez wzgledu na czyjes jeczenia (ja tez jeczalem, bo szkoda mi tego wszystkiego co 12 lat na speed 1x1x budowalem) zwieksza nam speed eko, kiedy bedzie fuzja z uni innym niz Nekkar. Na Nekkar zreszta tez pewnie bedzie to samo co u nas, tylko z tygodniowym opoznieniem ;).
    A jesli by nam teraz nie podniesli speedu eko, to polacza nas z Nekkar za rok czy dwa. A za 3-4 polacza to uniNekkar+68 (przy zalozeniu, ze i Nekkar pozostanie 1x) ze speeduni np. 5x i my bedziemy rozwinieci przez ten czas o np. 3 lata, a tamci o 15lat. Dziekuje za uwage, bedzie mozna sie rozejsc. Wtedy to dopiero bedzie smutno.

    Takze w takiej sytuacji, po 2 dniach przemyslen, to ja juz wole podniesc speed eko do 5x. Bo laczenie ze speeduni i tak kiedys nastapi, bo tych uni jest najwiecej.

    Ps.: Zasadniczo to gornicy staja z czasem przed dylematem: dalej ciulac surowce, zeby co miesiac 1 poz jednej kopalni podniesc, albo
    po 1,5 roku zebrac na nastepny poziom Astro, albo zaczac robic flote. W sumie ja juz prawie osiagnalem ten 2gi wariant :) . Takze jakby nam jednak podniesli speed eko, to jeszcze ze 2-3 lata dluzej pobawie sie w eko.

    *disclaimer= wszelkie obliczenia i przyblizone czasu budowy, czy ilosc wydobycia, czy ile poziomow kopalni jestem nizej niz ciap, rzuculem na oko, wiec pewnie moga sie znacznie roznic od dokladnych danych. Ciap moze podac jakie ona ma, bo ja mam zaledwie 40/35/36. Nie mam czasu sprawdzac, skanowac, bo kopie w kopalni jak rasowy krasnolud, macham kilofem i taki zapierdziel, ze nie ma czasu taczki zaladowac... ;)

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Calipso ().

  • Art napisał(a):

    Macmichael1 napisał(a):

    I na co ci przeciwnicy zmian mają głosować, skoro nie ma opcji której są zwolennikami? Podejrzewam, że opcja pozostania przy prędkości x1 była najliczniejsza przez co współczuję graczą z tego Uni, że tak zostali wydmuchani.
    Przeciwnicy zmian mogli głosować w pierwszej ankiecie. Poza tym skoro zestawiłem opcje (x2,x3,x4,x5) z x1 to jakim cudem opcja x1 mogła być najliczniejsza? Skoro by była, to by nie było drugiej ankiety.
    Dlatego, że sumujesz 4 inne opcje i przeciwstawiasz je jednej.

    Wiesz do czego można to porównać? Weźmy polityka. Mamy 5 kandydatów, 4 to lewica i 1 prawica. Wygrywa kandydat prawicy a ty stwierdzając, że w sumie głosów na lewicę było więcej niż na prawicę robisz drugą turę gdzie zamiast najlepszego i drugiego wyniku wykluczasz prawicę a wybierasz jeden wybór spośród przegranych.
    Generalnie to interpretujesz wyniki według swojego widzimisię. W realu w jednym kraju by cię za to zamknęli w innym rozstrzelali.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Vysogota ().

  • Oczywiste jest to,ze niczego innego nikt nie wymysli w teamie,bo to nie jest gra charytatywna, tylko opierajaca sie na marketingu :) nie oszukujmy sie, jest nawet na forum, temat poswiecony pomyslom graczy, czy ktorys z owych pomyslow byl brany pod uwage?
    Nie ma co to jest malowanie trupa,ale lepszy umalowany trup niz taki sztywny.
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Ciernik [COMA] napisał(a):

    sprawa jest prosta, eko x5 sprawi ze uni68 podgoni punktowo cztery universa - draco, quantum, wasat oraz eridanus; (bedziemy takze szli rowno lub nawet szybciej z cygnus i deimos) jednoczesnie znacznie zwiekszymy przewage nad innymi uni speed x1; zalozmy ze za rok dojdzie do fuzji, w obrebie ogame.pl nie bedzie innego wyjscia jak tylko polaczyc uni68 z pierwsza czworka i wtedy musi dojsc do zmiany strategicznych parametrow gry


    dlatego niezaleznie od mojej decyzji dotyczacej kontynuacji gry po zmianie predkosci eko wstrzymuje juz zakup antymaterii, trzeba bedzie pozegnac sie z oficerami zeby obecny zapas starczyl na dluzej :D
    W najlepszej sytuacji są uni które będą mieć po nas ankietę. Nekkar odstaje od nas punktami. Mogą potem ustawić +1 od nas i spokojnie nas dogonią do fuzji i pewnie przegonić.

    Ciężki wybór.


    Angelo Di Livio napisał(a):

    czy ktorys z owych pomyslow byl brany pod uwage?
    Nie ma co to jest malowanie trupa,ale lepszy umalowany trup niz taki sztywny.
    Kiedyś np. kolorowanie raportów na liście.
    Od kiedy jest specjalne forum tutaj masz pełną listę: board.origin.ogame.gameforge.c…ns-Accepted-by-GameForge/
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • W sumie się nie dziwie, gdybym miał TOP1 EKO x1 to x5 po tylu latach jest szansą jak wygrać w totka. 5x szybciej, 5x więcej a trzeba przyznać, że eko na x5/x6 klika się baaardzo przyjemnie. Tylko w dość bardzo nachalny sposób to wszystko przedstawione - "tylko mój punkt widzenia jest dobry, wasz nie". Nie dziwię się ludziom którzy zaczynali grę na x1 i chcą nadal grać na x1 ale jedno jest w tym wszystkim dobre - forum ożyło jak za dawnych czasów i nawet stare nicki udało się wyłapać :)
    u4/u10/u12/u14/U34!/45/FORNAX/Virgo # Argo/G.O.T.U - SHINTO/IFA/TeSMURFY/SMURFS/TWD
    Janice TOP20[OFF] | Quantum[ON]
    Z OGame od 2005r | Stary SowaBezOka na forum