Zwiększenie ekonomi

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • no nic twardzi wciągną to nosem i rzekną " to mnie miało by załatwić ? Takie coś to ja na klatę przyjmuje " inni ? A inni no cóż będziemy ich opłakiwać jakieś ? Ok już :D i będziemy w pamięci mieć gdy zamkniemy oczy taką dużą ścianę "Memory Wall" z nickami co się poddali a ich największą bronią była mała łapocząca biała chorągiewka
  • Pandix napisał(a):

    Teraz trzeba będzie przejść na flotkę x 5 :) i złomu więcej
    Albo złom z obrony :)
    Co by Górnicy nie byli tylko zadowoleni;)
    Szkoda, że nie miałeś takiego podejścia jak dok wprowadzili.
    Albo dostałeś możliwość stawiania teleportu za anty.
    Pokaż mi zadowolone górnika.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Pazik ().

  • FILU napisał(a):

    no nic twardzi wciągną to nosem i rzekną " to mnie miało by załatwić ? Takie coś to ja na klatę przyjmuje " inni ? A inni no cóż będziemy ich opłakiwać jakieś ? Ok już :D i będziemy w pamięci mieć gdy zamkniemy oczy taką dużą ścianę "Memory Wall" z nickami co się poddali a ich największą bronią była mała łapocząca biała chorągiewka
    kompletnie się z tym nie zgadzam. W moim odczuciu ta zmiana uderza w najwytrwalszych graczy, którzy mogliby nawet zrobić zrzutkę na serwer gdyby zaszła taka konieczność. Jeśli są gracze, którzy chcą poszaleć i szybkiej rozbudowy to dla nich są nowe serwery. W rok zdobędą top 50 czy top 20. Nie wiem jaki widzą profit w rozwaleniu tego uniwersum. Przecież nawet najgorszy wróg czy najbardziej niedościgniony tworzy korelacje, bo być może on utrzymuje tę grę przy życiu. Więc lepiej niech jest top 1 i gra niżby miał odejść na zawsze.
    2g sprawa:
    Jeśli się przesuniemy w grze bo komuś ta zmiana zaszkodziła i zrezygnował poprzez kasacje albo wieczny urlop to nie będziemy przez to lepszym graczem i nasz skok jest śmieciowy... dumy to nie przynosi
  • @Dante z L.A. ja ironicznie napisałem , rozumiem wszystko i tez to że przy x1 zwolennicy x5 by tu pisał swoje argumenty że unia umiera bez żadnych zmian że to taka unia przeniesiona do lamusa z sentymentalnymi graczami i bez możliwości jakieś fuzji bo co została nam tylko jedna z umrzykami z Nekkar .
    Każdy ma racje ja jak pisałem od poczatku czy x1 czy x5 ja zostaje i gram nie po to ponad 10 lat nieprzespanych nocy wyrzucił bym do kosza bo nie podołam zmianą .
    Spróbujcie pograć może się wam odmieni i co się stało z myślą przewodnią która zawsze była chyba priorytetem zakończenia gry czyli " do pierwszego złoma "
    Po prostu nie rezygnujcie a zmiencie strategie jest możliwość bo flotowiec może teraz zostać ekowcem.i iść w eco a górnik może stukać flotę czy gsy i zacząć latać zmiana może być, daje możliwość przekształcenia trybu gry
  • ^ZemstA^ napisał(a):


    Maraton napisał(a):

    x5 to najlepsza zmiana w kilkunastoletniej historii mojej gry na OGame. Myślałem, że już nigdy się nie wyzwolę z jej macek, a tu masz - bum i jestem wolny :)
    krzyżyk na drogę , Daswidania!


    Chciałbyś
    Będę do końca, chociaż teraz na OGamowej emeryturce
    Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
    Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Maraton ().

  • Pazik napisał(a):

    Pandix napisał(a):

    Teraz trzeba będzie przejść na flotkę x 5 :) i złomu więcej
    Albo złom z obrony :)
    Co by Górnicy nie byli tylko zadowoleni;)
    Szkoda, że nie miałeś takiego podejścia jak dok wprowadzili.Albo dostałeś możliwość stawiania teleportu za anty.
    Pokaż mi zadowolone górnika.
    to taka ironia z mojej strony:)
    Zaczynałem na x1 i chciałbym aby tak dalej było.
    Więc zluzuj trochę
    Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę,