Przyklejony ACS TOP 6 PL & TOP 2 NEKKAR marchewa87 [The Best] & Sputnik [The Best] & pogromca kredek [The Best] vs. gremlin [LzB] - 149 849,20 %

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ACS TOP 6 PL & TOP 2 NEKKAR marchewa87 [The Best] & Sputnik [The Best] & pogromca kredek [The Best] vs. gremlin [LzB] - 149 849,20 %

    :xntongue: :xbiggrin: :xsneaky: :xsuper: :xtongue: :xkiss: :xga: Mikołajkowa Egzekucja :mikolaj: :xsmile: :xnice: :xntongue: :xbiggrin: :xsneaky: :xsuper: :xtongue: :xlol: :xkiss: :xga:

    z serii "Wałęsa" oddaj moje 100 Milionów dexu :P :fgrin: :fgrin:


    Cóż mogę napisać, jeśli chodzi o moje odczucia przy takiej akcji to były wielkie emocje bo w końcu porwało się nas 3 na UL z mocnymi flotami na uni :)

    W zasadzie to z szajką powinniśmy wstawić razem to RW .
    Następne wstawiasz ty :P:P

    Ponad miesiąc obserwacji bez skanów, opierając się wyłącznie na samych aktywkach. Lot spokojny , mógł odbyć się już tydzień wcześniej ale chcieliśmy rozwiać wszelkie nasze wątpliwości i dopiero dzisiaj wszystkie okoliczności dały nam to "zielone" światło :))

    A wiec ode mnie podziękowania Oczywiście dla Grzesia bo bez niego na pewno by się nie udało - dobrze o tym wiesz :P dla Sputnika bo porwał się na to z nami :P
    No i dla extra sojuszników z THE BEST oczywiście : Ragnara, Yoshitsune , Znamka - tez mocne pozdro wiadomo :P , Dejavu, Rozrabiaki, mr Eko , Wergo, AAAncymonki :* , Nighta , Chojaczka - bedzie 4pak :P , Bobero i HBI, Blokersa :P wg kolejności z listy :P
    i jeszcze dla Mrocznego, chomika, dziubka, Hakkana, RKR, wisha i klamki i dziubkowej i franka sojuszników z Rhea i Lamki SDRRowców :P

    Od Mikołaja Grzesia :xbiggrin: :xbiggrin:
    Dzięki za lot pany
    -6tygodni obserwacji i 2h lot :)))
    odbierze nie odbierze i takie tam.
    Dedy dla Acymonki i Dejki
    a w szczególności dla graczy z RkR, soja THE BEST i wszystkim znajomych(CHOMICZKA,MROCZNEGO,HAKKANA ,SKEJTA,KAYTO,MODELA PIJOŁKA,BANDIEGO,.Prezent Mikołajkowy wymarzony a dla obrońcy odbudowy i małej zemsty :)



    od Mikołaja sputnika :xbiggrin: :xbiggrin:
    Dzięki Panowie za lot.
    Pozdrawiam popapraną ekipę THE BEST oraz Templariuszy z u68




    [b]A Gremlinowi Odbudowy [/b]

    A teraz coś od THE BEST

    :xga: :xga: Częściowa Pomsta za Ragnara, Bobero i Ancymonke dokonana :xga: :xga:
    i egzekucja :






    Dnia 06-12-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor marchewa87 [The Best]
    ________________________________________________

    Mały transporter 180.001
    Lekki myśliwiec 1.700.000
    Krążownik 300.000
    Okręt wojenny 100.000
    Pancernik 190.000
    Niszczyciel 16.000
    Sonda szpiegowska 1

    _________________________________________

    Agresor Sputnik [The Best]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.110.887
    Ciężki myśliwiec 72.862
    Krążownik 101.814
    Okręt wojenny 30.743
    Pancernik 50.147

    _________________________________________

    Agresor pogromca kredek [The Best]
    ________________________________________________

    Mały transporter 231.504
    Lekki myśliwiec 1.655.818
    Ciężki myśliwiec 10.074
    Krążownik 430.069
    Okręt wojenny 98.053
    Pancernik 138.807

    _________________________________________

    Obrońca gremlin [LzB]
    ________________________________________________

    Mały transporter 192.390
    Duży transporter 32.201
    Lekki myśliwiec 2.047.290
    Ciężki myśliwiec 448
    Krążownik 302.602
    Okręt wojenny 60
    Statek kolonizacyjny 32
    Recykler 135.419
    Sonda szpiegowska 378
    Bombowiec 191
    Niszczyciel 18.601
    Gwiazda Śmierci 461
    Pancernik 201.890

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor marchewa87 [The Best]
    ________________________________________________

    Mały transporter 113.495 ( -66.506 )
    Lekki myśliwiec 1.071.140 ( -628.860 )
    Krążownik 282.371 ( -17.629 )
    Okręt wojenny 96.689 ( -3.311 )
    Pancernik 184.581 ( -5.419 )
    Niszczyciel 15.550 ( -450 )
    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )

    _________________________________________

    Agresor Sputnik [The Best]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 699.624 ( -411.263 )
    Ciężki myśliwiec 55.339 ( -17.523 )
    Krążownik 95.915 ( -5.899 )
    Okręt wojenny 29.752 ( -991 )
    Pancernik 48.734 ( -1.413 )

    _________________________________________

    Agresor pogromca kredek [The Best]
    ________________________________________________

    Mały transporter 146.767 ( -84.737 )
    Lekki myśliwiec 1.050.278 ( -605.540 )
    Ciężki myśliwiec 7.683 ( -2.391 )
    Krążownik 405.603 ( -24.466 )
    Okręt wojenny 95.123 ( -2.930 )
    Pancernik 134.918 ( -3.889 )

    _________________________________________

    Obrońca gremlin [LzB]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    10.300.360 Metalu, 66.974 Kryształu i 113.400.369 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 10.180.045.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 44.680.835.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 9.183.603.900 metalu i 5.801.316.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 123.767.703 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 2.200.995.260
    Kryształ: 2.877.800.574
    Deuter: -150.152.631
    agresor zyskał łącznie 4.928.643.203 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -23.629.404.360
    Kryształ: -16.414.205.974
    Deuter: -4.760.992.369
    obrońca stracił łącznie 44.804.602.703 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    Pz zebrany w całości

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Darth Sion ().

  • Koło takiego RW nie da się przejść obojętnie, będąc topowym graczem sam nigdy jeszcze nie uczestniczyłem w takiej akcji na taki procent - widziałem już wiele ale STarcia jak na Ragnarze, Ancymonce czy nawet zezłomowanie moim zdaniem najlepszego gracza Ogame jakim jest Lajt(obok Kubusia i Gulczasa, którzy mnie wiele nauczyli) czy "zrobienie" Aleks - jest kwintesencją tej gry a także małym spełnieniem się jako gracz i właśnie o to tu chodzi, obserwacja długa i mega bum mimo że to gra przeglądarkowa na bank emocje sięgały zenitu a same "pierdzielnięcie" odbiło się szerokim echem nie tylko na naszym serwerze... z Gremlinem kilka PW wymieniłem - coś ostatnio miał mniejszą ochotę na grę a to i kilka pewnie spraw jeszcze spowodowało że nie ma gracza, którego nie da się zezłomować i nawet tak potężne floty mogą być przerobione na śrubki... Zysk mega, takie zyski to ja widziałem na speed uniach, wiem też jaki to musi być ból stracić taką flotę, którą się latami budowało - mam nadzieje że Gremlin podniesie się i nie stracimy na zawsze zacnego gracza...

    Smaczku w tym RW dodaje fakt że mimo tego że nie ma między dwoma Topowymi Flotowymi Sojuszami czyli LzB i The Best Wojny "na papierze" każdy ogarnięty wie że takowa istnieje i trwa w najlepsze - plus jest taki że to troszkę rusza te Uni minus taki że padają tak długo i żmudnie budowane floty

    uf ale się rozpisałem - Wielkie Gratulacje dla ekipy złomującej bo jest naprawdę czego gratulować macie wielkie Jaja żeby to zrobić w Ulu chapeau bas


    Gremlinowy życzę Szybkiej Odbudowy i wszystkiego dobrego...


    Veto!

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ZDOBYWCA1 ().

  • ZDOBYWCA1 napisał(a):

    - coś ostatnio miał mniejszą ochotę na grę a to i kilka pewnie spraw jeszcze spowodowało że nie ma gracza, którego nie da się zezłomować
    bo tak jest i to chyba od początku istnienia Ogame
    rutyna zabija
    jak grać to grać na 100% -ale niektórym szkoda urlop załączyć w pościgu za pkt
    wegetacja na uni zazwyczaj przynosi błędy , rutynę , wpadkę
    a wtedy wystarczy że znajdzie się jeden co będzie miał chęci i pociągnie całą resztę

    btw . ładne tu flotki macie :e
    to UF nie było wczoraj ? 8o

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • Ale jak nie wpaść w rutynę grając tyle czasu? :)

    Gratuluję, bez wątpienia jedno z najlepszych rw na uni, a z racji tego, że drugie uni w takie nie obfituje to można by powiedzieć, że na całym klasycznym ogame. Uroki dogorywającej gry :)

    Tutaj nawet mniejsze znaczenie ma to, że gdybyście grali uczciwie to byście mieli mniejsze floty.
  • Oj chłopcy narozrabialiście jak pijane zające w kapuście...stop... Mikołaje w choinkach :D
    Marchewa Twój telefon najpierw mnie rozwścieczył ale po usłyszeniu co się stało skutecznie się obudziłam i nawet złość na Ciebie mi przeszła ;) Jesteście wariaty, to zaszczyt z Wami grać...sorry przebywac na emeryturze w moim przypadku :) Jeszcze raz ogromne gratulacje, tysiące buziaków i czego tam tylko chcecie.
    No i bardzo dziękuję za dedykację, jestem kobietą i jestem jak każda kobieta próźna więc mile mnie to połechtało :P

    Obrońcy oczywiście SzO, dok zrobi swoje, sojusznicy zapewne pomogą więc mam najdzieję,że jedynie chęci nie zabraknie do odbudowy :)

    Lightman napisał(a):

    Tutaj nawet mniejsze znaczenie ma to, że gdybyście grali uczciwie to byście mieli mniejsze floty.
    I po co takie głupie komentarze?Za rękę ich złpałeś? Jeśłi masz dowody to zgłoś GO- jeśli nie to zamilcz.
    Swoją drogą jeśli oceniamy po wielkości flot to to samo możemy powiedzieć o Was dodatkowo niektórym uaktywnił się przy tym syndrom sztokholmski ;)



    Jeszcze raz chłopcy wszystkiego naj naj i więcej takich emocji a Gremilinowi SzO .
    SOLO
    PB 2 393,88%
    ACS

    PB 13 074,67%
  • No PANY takie STeki to ja lubię , szczególnie tak wysmarzone na 149,849 stopniach "C" :thumbsup: i to w tle z mikołajkiem :xsuper:

    Gratki wielkie za chęci i wytrwanie, bo z tego co wiem plan z przed kilku wiosenek, obserwacja godna podziwu (macie zdrowie). :ocb:


    ZDOBYWCA1 napisał(a):

    Smaczku w tym RW dodaje fakt że mimo tego że nie ma między dwoma Topowymi Flotowymi Sojuszami czyli LzB i The Best Wojny "na papierze" każdy ogarnięty wie że takowa istnieje i trwa w najlepsze

    oj tam , oj tam, od razu wojna -_- :ocb: :ocb: :ocb: My jako sojusze poporstu się lubimy, to proste zagadnienie :juzpotobie: . Najbardziej nas kręci jak LzB wtrąca swoje 5 groszy w nasze wojarze ;} :*

    taka tam mała dedka dla pilnującej gremlin-kowego




    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez znamekk ().

  • ancymon napisał(a):



    Lightman napisał(a):

    Tutaj nawet mniejsze znaczenie ma to, że gdybyście grali uczciwie to byście mieli mniejsze floty.
    I po co takie głupie komentarze?Za rękę ich złpałeś? Jeśłi masz dowody to zgłoś GO- jeśli nie to zamilcz.
    szajka na banie wisiał ... ood tego czasu w sumie chyba wszystkie współwiszące konta siedzą nadal na urlopie.
    Wasz były sojusznik chomik także wisiał...
    więc skończ pierdzielić,,,,
  • MalaLady napisał(a):

    ancymon napisał(a):

    Lightman napisał(a):

    Tutaj nawet mniejsze znaczenie ma to, że gdybyście grali uczciwie to byście mieli mniejsze floty.
    I po co takie głupie komentarze?Za rękę ich złpałeś? Jeśłi masz dowody to zgłoś GO- jeśli nie to zamilcz.
    szajka na banie wisiał ... ood tego czasu w sumie chyba wszystkie współwiszące konta siedzą nadal na urlopie.Wasz były sojusznik chomik także wisiał...
    więc skończ pierdzielić,,,,
    Masz czarno na białym za co szajka siedział? Podejrzewam,że nie więc pewności nie masz. W cywilizowanym świecie, cywilizowani ludzie jeśli czegoś nie są w 100% pewni to się nie wypowiadają. Chomik tak jak napisałeś to nasz BYŁY sojusznik więc nieszczególnie nas interesuje co wyprawia i za co na banie ląduje...
    Osobiście też mam milion sto dziewięćset podejrzeń, ale odnąsząc się do tego co powiedziałam wcześniej, nie mam dowodów więc milczę.
    Proponuję zamiast rzucać mięsem cieszmy się kolejnym topowym starciem i czekajmy na kolejne, bo tym razem chyba nasza kolej być po prawej stronie :P

    I taki mały apel do wszcystkich nie róbmy tu syfu- żaden z nas nie ma prawa obrażać drugiej strony. Jak już ktoś kiedyś napisał przerażający jest poziom wypowiedzi na tym uni. Pamiętam czasy u67 tam też było kilka sojuszu/graczy którzy delikatnie mówiąc się nie lubili, ale mieli na tyle honoru i odwagi by kiedy pojawiali się w czyiś reckach przyjśc i pogratulowaći bawić się dalej. Ubaw był po pachy dla jednej i drugiej strony, nie było bezpodstawnych oskarżeń, naśmiewania się i chamstwa które panuje tutaj. Na palcach jednej ręki mogę policzyć graczy z kulturą którzy zarówno dla str wygranej jak i przegranej są w porządku.Zabawa to słowo klucz. To tylko zabawa- pamiętajmy o tym wszyscy, bo często mam wrażenie,że o tym zapominamy. Poziom kultury na naszym uni jest poniżej zera i właśnie to mnie zniechęciło do tej gry. Bo jeśli po wielkości floty wnoskujemy czy ktoś się puszuje czy też nie to połowa tego uni jedzie na pushu ;)

    Dobra koniec tych wywodów-uzewnętrzniłam się, lepiej mi, ale podejrzewam,że to i tak do nikogo nie trafi :(
    SOLO
    PB 2 393,88%
    ACS

    PB 13 074,67%

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ancymon ().

  • Chłopaki przestańcie dodawać sobie zasług...gdyby nie Sputnik to dalej obserwowalibyście tylko aktywki gremlina.
    Wielkie graty Sputniku, a jednocześnie podziękowania, że zaprosiłeś do lotu tych żółtodziobów - niechaj nabierają wprawy :)
    Żeby nie było fochów to dla marchewy i pogromcy kredek również gratki ale takie "tyci-tyci"
    ...a poza tym to [ciach] to wyszło, ochów i achów nie będzie wielkich bo ja nie uczestniczyłem w akcji :P
    Obrońcy pakiecik :)
    Obserwatorom radzę poluzować stringi, kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem...żal odbyt ściska :)
    Kto następny na czarnej liście????


    Moderator Ruda:
    pseudocenzura
  • To ja tu z Antonim na naradzie wojennej siedzieć musze a wy sobie latacie i to z ładnym skutkiem, brawo!

    Gdyby nie Mrozu to gremlin nie miał by takiego konta :) Nie zbudował go od podstaw, zostało kupione jak kilka innych w lzb tak że dużo nie stracił :)

    Cieszę się że wam się udało, zapisaliscie się na kartach ogamowej historii za co wielkie gratulacje :thumbup:
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • schweppes65 napisał(a):

    Gdyby nie Mrozu to gremlin nie miał by takiego konta :) Nie zbudował go od podstaw, zostało kupione jak kilka innych w lzb tak że dużo nie stracił :)
    @Mrozu sprzedał/"oddał" konto jeszcze na długo przed UF, od tego czasu Gremlin nastukał sporo zabawek, tak więc (pomijając dok) trochę tego stracił.


    W nawiązaniu do tego co powiedział @ZDOBYWCA1 cicha wojna jest, tak więc czekamy na odpowiedź LZB.
    Czy moderatorom płacą za każdy usunięty post??
  • Piękne ST, wypadałoby pogratulować. Czynię to jednakże niesmak zostaje, za dużo smrodu wokół budowy waszych kont się narobiło.
    Ancymonka - dowody? Każdy kto sięgał w odpowiednie miejsce falangą dowody dostawał regularnie ;)
    Obecnie pręgierz działa tak a nie inaczej ale to jeszcze nie argument, żeby się wybielać.
    Gremlinowi Szo - 14kk pkt floty to nie to samo co 40 ale zawsze trochę ułatwia start :P
    I amar prestar aen.
  • Wiecie co ? dyskusje skąd statki itp itd... a my wiemy jak powstawały floty lzb na u 66, było aż przykro patrzeć jak inni starali grali uczciwie a "ci inni nie" i tutaj także a gremlin kryształkiem nie był tylko chyba nikt tego widzieć nie chce :) A znajomi jacy są tacy są ale są [ciach] i pod tym kontem nie będę ani ich osadzał ani nikogo innego :) Starcie wymagało pracy i poświęceń bo nawet lot i pilnowanie aktywności najwięcej odbywało się w godzinach pracy i całkowicie czysto i mi osobiście tak z tym dobrze, że niewiadomo jak bardzo kto kolwiek błotem "to" osypywał to nie zmieni naszego nastroju mikołajowego :) dziękuje to na tyle....

    AAA i zapomniałem dodać,że zrobimy dosłownie wszystko co [ciach]. w naszej mocy żeby [ciach] w kosmos każde spuszowane konto o jakim wiemy na tym UNI choćby to miało potrwać kolejne kilka lat takie było założenie 3 lata temu i będziemy to realizować a na sam koniec sami się zezłomujemy. Dla nas Będzie Game Over i pójdziemy wszyscy wspominać te kilka lat grania przy drinku 8) taki jest nasz prawdziwy cel .... do zobaczenia w grze :)


    Moderator Ruda:
    Upominam za pseudocenzurę i wulgaryzmy

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Darth Sion ().

  • Wypada pogratulować bo % i zysk potężny i co najważniejsze komuś jednak jeszcze się chce. Na obserwacje potrzeba trochę czasu i chęci, a wydaje mi się że tego w tej grze coraz mniej więc tym bardziej należy docenić to starcie.
    Zaintrygowało mnie przy tym zdanie gracza powyżej:
    AAA i zapomniałem dodać,że zrobimy dosłownie wszystko co [ciach] w naszej mocy żeby [ciach] w kosmos każde spuszowane konto o jakim wiemy na tym UNI choćby to miało potrwać kolejne kilka lat takie było założenie 3 lata temu i będziemy to realizować a na sam koniec sami się zezłomujemy. Dla nas Będzie Game Over i pójdziemy wszyscy wspominać te kilka lat grania przy drinku taki jest nasz prawdziwy cel .... do zobaczenia w grze
    i muszę z ciekawości zapytać...
    Co rozumiecie pod pojęciem "spuszowane konto" ?
    Czy kupione również? I czy uwzględniacie w tej wendettcie również swoich sojuszników gdyby takowe konta posiadali?

    Obrońcy szo. Myślę że rewanż wcześniej czy później będzie ;).
  • Po pierwsze - gratulacje, bo się należą, akcja naprawdę robi wrażenie. Zaobserwowane, przygotowane i wykonane.
    Rutyna i błędy mogą zgubić każdego. Obrońcy oczywiście życzę odbudowy.

    Po drugie - Ancymonka, odnoszę wrażenie, że to Twój post obniżył kulturę wypowiedzi w tym temacie i sprowadził dyskusję na niepożądane tory. Wpis Lajta nie był ani niekulturalny, ani głupi. Wbił tylko leciutką szpileczkę złośliwości agresorom.
    THEY WILL BE NO MATCH FOR YOU. - Darth Sidious
  • Pogratuluje starcia - chyba pierwsze, co do którego nie ma podejżeń o push w wykonaniu agresorów. Gdyby nie opis rodem z gimnazjum im. Kubusia Puchatka pewnie zostawiłbym dysie, a tak mam delikatny niesmak czytając otwierającego posta.
    Obrońcy ochłonięcia, jak i pozostałym członkom LzB oraz szybkiej odbudowy... No i oczywiście rewanżu jak najszybszego...

    Co do dalszych wypowiedzi, tj. pocałunków, czy też cmoknięć w pompkę itp... Nie tylko ja uważam, że preferencje seksualne panów z TB, nie powinny być reklamowane tu na forum. Oczywiście nie odmawiam im prawa do upodobania do pocałunków od męskiej części społeczeństwa w miejsca intymne. Ba mają do tego prawo, ale niepotrzebnie się afiszują jako geje...

    Zapomniałbym prawie o umiejętnościach "pana" Chomika, oraz jego czeladzi, bo zaczyna się tu chłopina odgrażać.... Efekt "twojego skill-a" mieliśmy okazje podziwiać w postaci kilkunastu banów - więc doskonale każdy na Uni wie na co cię stać. O dziwo nawet byli sojusznicy z TB jawnie przyznają racje oponentom, odnośnie twojej osoby.

    Jeszcze ancymonka, tutaj coś o dowodach ma sojuszników wspomina... No fakt bany na kilka kont to żadne dowody oszustwa, a jedynie pomyłka administracji gry... Ja bym pozwał ich za to do sądu i walczył o odszkodowanie. Rozumiem, że jak pijany kierowca potrąci twoje dzieci, uznasz ze pobranie próbki krwi, to żaden dowód na to, że był pijany i powinien pójść siedzieć. Z takim podejściem do sprawy i brakiem jakiejkolwiek logiki w wypowiedziach owej "inteligentki", moderator powinien jej mądrości od razu kasować...

    Na sam koniec by nie było: jeszcze raz wielkie gratulacje...

    8/10

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Z piekla rodem ().

  • HunterNight napisał(a):

    Obserwatorom radzę poluzować stringi, kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem...żal odbyt ściska :)

    Kto następny na czarnej liście????
    Ja rzucam :tratata: , bo nic nigdy nie kombinowalem. A moze wszyscy gracze ktorych znasz "cos robili" ze swoim kontem i dlatego uwazasz, ze po prostu "lepszy walek" wygral z "gorszym kantem" i "kto lepiej kombinowal, ten wygral"? Sa jednak tacy, ktorzy nie oszukiwali.
    A ci co krzycza, zeby zglaszac do GO, bo to wszystko zalatwi, to juz szczyt arogancji i braku zasad. Obracacie sie w takim towarzystwie, gdzie brak kultury i cwaniactwo to norma, ale sa i inni ludzie, ktorzy tego za norme nie uwazaja ^^.

    Predictive napisał(a):

    Piękne ST, wypadałoby pogratulować. Czynię to jednakże niesmak zostaje, za dużo smrodu wokół budowy waszych kont się narobiło.
    Ancymonka - dowody? Każdy kto sięgał w odpowiednie miejsce falangą dowody dostawał regularnie ;)
    Obecnie pręgierz działa tak a nie inaczej ale to jeszcze nie argument, żeby się wybielać.
    Gremlinowi Szo - 14kk pkt floty to nie to samo co 40 ale zawsze trochę ułatwia start :P

    JTR napisał(a):

    Wypada pogratulować bo % i zysk potężny i co najważniejsze komuś jednak jeszcze się chce. Na obserwacje potrzeba trochę czasu i chęci, a wydaje mi się że tego w tej grze coraz mniej więc tym bardziej należy docenić to starcie.
    Zaintrygowało mnie przy tym zdanie gracza powyżej:
    AAA i zapomniałem dodać,że zrobimy dosłownie wszystko co ku.... w naszej mocy żeby wypier.... w kosmos każde spuszowane konto o jakim wiemy na tym UNI choćby to miało potrwać kolejne kilka lat takie było założenie 3 lata temu i będziemy to realizować a na sam koniec sami się zezłomujemy. Dla nas Będzie Game Over i pójdziemy wszyscy wspominać te kilka lat grania przy drinku taki jest nasz prawdziwy cel .... do zobaczenia w grze
    i muszę z ciekawości zapytać...Co rozumiecie pod pojęciem "spuszowane konto" ?
    Czy kupione również? I czy uwzględniacie w tej wendettcie również swoich sojuszników gdyby takowe konta posiadali?

    Obrońcy szo. Myślę że rewanż wcześniej czy później będzie ;).
    No coz, czyli warto sie podpisac pod tym ST, jesli to spuszowane konta kasuja inne spuszowane konto i oby tak jeszcze dlugo, a najlepiej sie miedzy soba wyzlomujcie ^^.
    Oby tak dalej! :popcorn:

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • No i gremlin dzisiaj dokonał swego żywota do końca :) Dok odbudował wskoczył urlopik. W nocy urlopik spadł bo to najwygodniejsza pora, mniej oczu patrzy na ręce :D zmiana nicka i bye bye wieczny urlop poza szeregami wspaniałego LzB :D

    Myśleliśmy, ze to potrwa troszkę dłużej, tak przy okazji łączenia uni, ze nick zaginie po między nowymi :))
    Ale po co czekać aż tyle :D:D Tak skończyło wiele kont w przeciągu kilku lat :)))) Handel nie jest spoko a takie czary mary ??? extra cooo ?:))))) W koncu i na nekkarze stara zagrywka przeprowadzona wzorcowo :P WIELKIE EXTRA SUPER LZB :d:d :E :E :E :E :E

    Przy okazji chciałem od siebie podziękować wszystkim za pozytywne i negatywne wpisy w tym Starciu. Nie których się nie spodziewałem. Fajnie ze są ludzie potrafiący stanąć ponad podziałami i napisać :) LzB tez dziękujemy za wodę w gębach, zawsze pokazujecie na co was stać :D:D nie tylko % się liczą bye bye :))

    A gdzie się podziała surka z PZ po dzisiejszym nocnym zezłomowaniu gremlina przez własnych sojuszników?? a tutaj jest część surki w tym samym układzie na 9 gali u Zehela KLIK ==> PZ z gremlina :))) Zehel miał tylko 100.000 recków więc zebrał jedynie 2 miliardy surki z pz po gremlinie do pełna :)))) a tutaj skan Zehela sprzed kilku dni KLIK ===> bez pz z gremlina gdzie tyle surki jeszcze nie posiadał :P
    Nawet stateczków jak widać ubyło w starciu z gremlinem

    Gratulujemy najlepszym z najlepszych :E :E :E :E


    Moderator Ruda:
    posty połączone

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Darth Sion ().

  • Qnick napisał(a):

    @Darth Sion Linki, które wrzuciłeś nie działają.

    No cóż konto Gremlina nie mogło się "zmarnować" :D Jakiś ticket do GO, czy i tak nic to nie da?
    Możecie pisać śmiało.
    Cała zaistniała sytuacja jest wyjaśniana z GO przez samo LzB.
    Marchewka mało wiesz, i jedynie bawią Nas Twoje rozpacze.
    Jak już wszystko z GO się wyjaśni dla LzB to i LzB wyjaśni całą sytuację. Więc bądź na tyle miłą istotą i póki co zamilcz.