839,83% ~~ N N [Nieuleczalni Narkomani] vs. Korona [Rzeczpospolita Galaktyczna​] ~~ 3120,71% Zakończona

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 839,83% ~~ N N [Nieuleczalni Narkomani] vs. Korona [Rzeczpospolita Galaktyczna​] ~~ 3120,71% Zakończona

W imieniu N N [Nieuleczalni Narkomani] wypowiadam wojnę Korona [Rzeczpospolita Galaktyczna]

1. System Procentowy z minimalnym progiem jego udziału 100%
    - bez procentu na zniszczonych moonach.

2. Zakończenie wojny nastąpi gdy jeden z ww. sojuszy osiągnie 5 000 %

3. Liczą się tylko raporty wojenne sojuszy biorących udział w wojnie

4. A powodem będzie.. By nie było nudno.

The post was edited 2 times, last by Ziut ().

• w dobrym tonie byłoby powiadomić przeciwną stronę o wypowiedzeniu wojny przed rozpoczęciem konfliktu, a nie czekać do północy i walić z znienacka. Gdzie te czasy kultury u przeciwnika?
    W imieniu swoim, jako założyciela sojuszu Rzeczpospolita Galaktyczna, jak i towarzyszy z sojuszu przyjmujemy warunki wojny.

Niech wygra lepszy.

The post was edited 1 time, last by Usagi ().

• Reguła basha i tak jest znoszona dopiero po 12 godzinach. Ale poinformowanie przeciwnika rzeczywiście byłoby w dobrym tonie.
    Powodzenia Koronie, trzymam kciuki :)
    Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
  • NO ! w końcu coś się zacznie dziać. Biore popcorn, siadam przed monitorem i patrze co się będzie działo.
    Mam nadzieje tylko, że nie jest to kolejny zwiastun filmu "Gwiezdne Wojny" bo premiera tuż tuż :)

Uni 34 Top 60 - end
    Uni 64 Top 24 - end, 16 ST Solo-535,84%|ACS-750,88%
    Uni Antares - Top19 end, 17 ST Solo-10817,29%
    Uni Betel Top 130 end, 4ST Solo-23,36%|ACS-34,45%
  • Proszę uzupełnić deklarację o system prowadzenia wojny - przypominam, iż do wyboru są cztery, w tym dwa dla przypadku gdy liczymy %.

Usuwam również posty, w których to tak "ładnie" na siebie wjeżdżacie - uprzejmie przypominam, iż forum Ogame.pl to nie miejsce na takowe zachowanie.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny

W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw, można mnie również spotkać na IRC, kanał #ogame.pl
  • Ziutek , ja sie pytam teraz tutaj , publicznie przy swiadkach gdzie kurza twarz moja sura za 70 dt ktore mi straciles ? jestes nieogar ze ja pikole i dobrze o tym wiesz , biedni sojusznicy Twoi , a tomee to Twoj piesek , nic wdziecznosci za to ze dalem mu za darmo konto top 2 na Urielu ZA DARMO typowy chloptas do bicia , jazda Korona ja dobije jeszcze pare pancy i bede wybijaj najslabsze ogniwa chociaz nic do reszty N N nie mam ...
    TTG ! :popcorn:
  • Billie the kid wrote:

Ziutek , ja sie pytam teraz tutaj , publicznie przy swiadkach gdzie kurza twarz moja sura za 70 dt ktore mi straciles ? jestes nieogar ze ja pikole i dobrze o tym wiesz , biedni sojusznicy Twoi , a tomee to Twoj piesek , nic wdziecznosci za to ze dalem mu za darmo konto top 2 na Urielu ZA DARMO typowy chloptas do bicia , jazda Korona ja dobije jeszcze pare pancy i bede wybijaj najslabsze ogniwa chociaz nic do reszty N N nie mam ...
    Kogo Ty bedziesz bił człowieku? Jak poza bfs i bunkrami nic innego nie potrafisz? XD
    Bedziesz łapać z pzta? Przecież nie przyszedłeś do mnie na obiecane lekcje, więc domniemam ze dalej nie potrafisz, nie pogrążaj się lepiej, trzymam kciuki za Ciebie zebyś floty nie stracił w tej wojnie, tylko w wojnie z MNS.. ups, chlapłem cuś? pozdro mordy, nie szczekajcie tyle tylko do dzieła, czekamy na pierwsze RW !!
  • spalem wtedy jak rozbiles dtki. piszac Ci ze zostawilem Twoja surke na moonie i wyslalem fsa to wiedziales ze flota wroci bo pisalem pewnie do ktorej fsa zrobilem. Takie ogary...
    A zlom z dtkow zebral ktos inny :D zapytaj GO moze Ci powiedza kto zebral bo mi na takie sumy szkoda slota.
    Wczoraj zalatwiilem sprawe z Twoim metalem dopiero. Dziwne az ze bana za push nie dostales, jak bedzie jakis z tym problem daj znac, a napisze tiketa bys bana nie dostal.
    :D a tak ogolnie to 2 raz juz wojne wypowiedzialem Twojemu sojuszowi xD! :bicz1: wiadomo jak zakonczyli zywot.
    I takimi wyzwiskami to wiesz... Piszac o mnie ze nie ogarniam to juz wogole, a cos o buddy i znajomych pisalem na poczatku jak zaczynalismy grac.

P.S jaki kolor worka wolisz..? bo juz szyje...
  • Wiesz co Patryk, nic do Ciebie nie mialem do momentu gdy przeczytalem Twoj post. Potrafie odroznic gre od zycia prywatnego, bo dla mnie to jest tylko zabawa, ale dla ciebie to chyba cale zycie? Zaczynasz prac brudy? ok. jak zdałeś, tak zagram...

Ogolnie to wszyscy wiedza, ze tyle juz w to grasz a nie umiesz wyliczyc PZ a jak ostatnio zapytalem o zawrocone stacjonuj to udales ze nie slyszysz.
    Konto na Rhea dlaczego oddales? Bo z kazdym sie obsrales i cale uni zaczelo na Ciebie polowac i wiedziales, ze Twoje dni sa juz policzone wiec najlepsza dla ciebie opcja bylo oddac konto i odejsc z honorem? hee o ile wiesz co to znaczy. Nawet tutaj na Xantusie lizesz dupe lepszym graczom. Fajnie Tobie sledz odpisal jak go pozdrowiles. :D No i mial racje, brawo dla niego.
    Latasz tylko po bfs'ach. Przypomnij sobie jak wpadles na moje rewiry. Przepalilem przez Ciebie tyle dexu na te Twoje bfsy ze bylem tylko w plecy a Ty co powiesz jak ja Cie zapraszalem do lotu? Nawet sam starcie wstawiles przypisujac je sobie. Jeszcze do ziutka sie upominasz o surke za kilka DT ktore sam wtopiles haha materialisto ty.

No i jeszcze ten tego:

scr.hu/8qg9WK

LHiP Ciebie nie przyjelo to poszedles do Korony i jak widac naiwniaki zrobili tobie te moony.

Jeszcze wyzywasz mnie od psow? bo co? strach cie ogarnal?. Spoko.

Powinienes sie bac.
    Kassiopeia
  • bitor nie badz sledz podziel sie popkornem

panowie znamy sie jak lyse konie
    nie z pierwszego uni
    naprawde nie piszmy takich rzeczy na forum
    dajcie spokoj

niech kazdy sobie da na wstrzymanie
    walnijcie sobire piwko
    zapalcie fajke lub bongo
    zwalcie konia
    nie wiem
    kto co lubi

ale blagam was
    dosc
    pograjmy choc na jednym uni bez afer mydlanych

ST panowie ST
    tam sie widzimy
    kazdy z nas ma ze soba rozne relacje ten tego lubi ten tego nie ten temu wybaczyl a z tym sie obrazil

serio trudne sprawy wrecz

ale blagam was

rostrzygnijmy to miedzy soba osobiscie
    w RW i w ST

stanowcze dosc afer miedzy nami
    juz nawet nie nawoluje was abysmy sie pogodfzili wszyscy i rozwalili to uni w pyl bo widze ze predzej czy pozniej zaczniemy sobie skakac do gardel

dlatego ten post to moj ostatni apel o zdrowy rozsadek do was wszystkich
    przyjaciele

pozdrawiam wasza ukochana lama sledz

Nie lękam się sukcesów wroga, lecz błędów naszych
  • Co nieco wyciąłem, proszę nie brudzić więcej.
    W szczególności rozumie się przez to nie obrażanie innych użytkowników, nie rzucania "psich" i "gównianych" aluzji ani innych tym podobnych.

W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw, można mnie również spotkać na IRC, kanał #ogame.pl
  • Pomimo upływu dwóch dni od mojego posta Proszę tutaj kliknąć nie dokonano stosownej zmiany w treści deklaracji wojennej.

Skoro prośba rady nie dało to będziemy działać za pomocą sankcji - proszę o uzupełnienie deklaracji wojennej zgodnie z treścią wyżej podlinkowanego posta w przeciągu 24 godzin od momentu zamieszczenia niniejszego posta albo wojnę unieważnię.

• 140.83%~ NightEnd [N N] vs. indywidualista [Korona]

Dnia 08-12-2017 następujące floty spotkały się w walce:

Agresor NightEnd [N N]

Mały transporter 876
    Lekki myśliwiec 3.939
    Ciężki myśliwiec 3
    Krążownik 1.021
    Okręt wojenny 349
    Pancernik 150

Obrońca indywidualista [Korona]

Duży transporter 106
    Lekki myśliwiec 3
    Okręt wojenny 150
    Recykler 20
    Sonda szpiegowska 8
    Bombowiec 39
    Niszczyciel 35
    Pancernik 15
    Wyrzutnia rakiet 30
    Lekkie działo laserowe 27
    Ciężkie działo laserowe 61
    Działo Gaussa 20
    Działo jonowe 65

Po bitwie...

Agresor NightEnd [N N]

Mały transporter 805 ( -71 )
    Lekki myśliwiec 3.657 ( -282 )
    Ciężki myśliwiec 3 ( -0 )
    Krążownik 1.011 ( -10 )
    Okręt wojenny 349 ( -0 )
    Pancernik 150 ( -0 )

Obrońca indywidualista [Korona]

Zniszczony!

agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    1.835.978 Metalu, 1.635.647 Kryształu i 32.080 Deuteru

Agresor stracił łącznie 1.702.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 21.674.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 9.298.100 metalu i 4.785.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 3.503.705 jednostek.

Szansa na powstanie księżyca 21%.
    Olbrzymie ilości metalu i kryształu łączą się.
    Księżyc o powierzchni 8.831 km został uformowany.

Złom zebrany przez atakującego/atakujących.

Podsumowanie zysków/strat:

Podsumowanie agresor

Metal: 9.946.078
    Kryształ: 5.926.847
    Deuter: 12.080
    agresor zyskał łącznie 15.885.005 jednostek.

Podsumowanie obrońca

Metal: -14.927.478
    Kryształ: -8.803.147
    Deuter: -1.447.080
    obrońca stracił łącznie 25.177.705 jednostek.