Wybory Mistera Publiczności OGame.pl 2017 - głosowanie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wybory Mistera Publiczności OGame.pl 2017 - głosowanie

    Misterem Publiczności OGame.pl 2017 powinien zostać: 113
    1.  
      Stary Alkoholik (40) 35%
    2.  
      ^Zemsta^ (36) 32%
    3.  
      kwachu (35) 31%
    4.  
      FILU (31) 27%
    5.  
      Kylo (13) 12%
    6.  
      cztery (10) 9%
    7.  
      Derlej (10) 9%
    8.  
      new_mateuszgg (10) 9%
    9.  
      smg94 (3) 3%


    Najwyższa pora na to, na co czekaliście najbardziej!
    Czas na głosowanie!
    Panie i Panowie od dzisiaj tj. 5.12.2017 do 12.12.2017 możecie oddać aż 3 głosy na kandydatów na Mister OGame.pl 2017!
    W dyskusjach >>klik<< Panie mogą zadawać kandydatom dodatkowe pytania,
    do czego gorąco zachęcamy!
    Życzymy powodzenia!

    CZAS START!








    1. kwachu

    Imię: Krzysztof
    Wiek:21
    Nick w grze/na forum: Kwachu
    Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: Kiedyś Xalynth oraz wiele innych.
    Co Cię skłoniło do wzięcia udziału w tym konkursie? Chęć rywalizacji i zdobycia tytułu Mistera OGame.
    Wymień 3 cechy charakteru płci przeciwnej, które każą Ci myśleć że płeć ta pochodzi z innej planety. Trzy cechy hmmm… Kobiecy sposób myślenia. Możliwość manipulowania mężczyznami (wszyscy wiedzą, że planeta kobiet spłoneła i kobiety ratujac się najechały ziemie - planetę mężczyzn i teraz ich niewolą). A trzeciej możecie się domyśleć ~lennyface~
    Podczas rutynowego lotu na ekspedycje Obcy oblali Cie kosmiczną substancją dzięki której ujawniają się nadprzyrodzone zdolności. Jaką chciałbyś otrzymać supermoc i jaką nazwę byś przyjął jako superbohater? Chciałbym dostać możliwość strzelania serem z rąk oraz wykorzystywania go do zatrzymywania przestępców. Nosiłbym imię CheeseMan
    Wroga flota obcych zbliża się do planety Ziemi aby nas zniszczyć. Próbujesz negocjować z ich przywódcą aby oszczędził naszą kulę. Jak przekonasz go że warto aby nasza planeta nie została zniszczona przez ich Gwiazdę Śmierci? Gdyby żadna rozmowa nie przekonywała dowódcy obcej floty użyłbym najsilniejszej broni ludzkości filmików ze słodkimi kotkami.
    Szalony naukowiec włamał się do Twojego laboratorium badawczego i zamroził wszystkie badania. Pozwolił Ci wybrać 3 technologie, które są Ci niezbędne do przetrwania. Które wybierzesz i dlaczego? Technologie Energetyczną, ochronną oraz laserową. Ponieważ dzięki nim mógłbym zbudować powłki ochronne oraz działa laserowe do obrony mojej planety.
    Sławna osoba/idol która byś chciał poznać i dlaczego? Najchętniej chciałbym poznać byłego odtwórcę roli Doctora Who Davida Tennanta ponieważ jestem wielkim fanem tego serialu, a grane przez niego wcielenie Doctora Who było według mnie najlepsze.
    Kogo lub co zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę? Zabrałbym pewnie mojego ukochanego kota.
    Zwykle zasypiam gdy... jestem najedzony. Na głodnego nigdy nie udało mi się zasnąć.
    Co byś zrobił z wygraną 1 mln w totka? Gdybym wygrał 1 milion w totka pewnie wybudowałbym dom oraz zwiedził Japonię, Koree Południową oraz Kanadę.
    Ćwiczysz? Biegasz? Jaki masz stosunek do sportu? Siłownia / inne ćwiczenia raczej to raz na miesiąc dwa. Preferuję jazdę rowerem szosowym oraz treningi wysiłkowe na torze. Nie jestem jakimś fanatykiem sportu, ale sport w rozsądnych ilościach to zdrowie!
    Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi? Od lat ono się nie zmieniło i brzmi ~ Przez żołądek do serca kobiety.
    Zdjęcia (minimum 3 w tym co najmniej 1 z widoczną twarzą i z kartką z napisem: Wybory Mistera Ogame.pl 2017)
    #1
    #2
    #3


    2. Kylo

    • Imię:Tomasz
    • Wiek:25
    • Nick w grze/na forum: Kylo
    • Gram/grałem na uniwersum/uniwersach:Libra
    • Co Cię skłoniło do wzięcia udziału w tym konkursie?
      Zostanie Misterem Universum poszerzanie pokoju na Ogame :D
    • Wymień 3 cechy charakteru płci przeciwnej, które każą Ci myśleć że płeć ta pochodzi z innej planety.
      chęci posiadania Przesadnie dbające o swój wygląd :D Mało zaradna (bez faceta sobie nie poradzi) :D a trzeciej nie ma !
    • Podczas rutynowego lotu na ekspedycje Obcy oblali Cie kosmiczną substancją dzięki której ujawniają się nadprzyrodzone zdolności. Jaką chciałbyś otrzymać supermoc i jaką nazwę byś przyjął jako superbohater?
      HMm zawsze chciałem być Batmanem ! po co mi nadprzyrodzone moce . wystarczy tylko bat-mobile i czasem Robin do pomocy
    • Wroga flota obcych zbliża się do planety Ziemi aby nas zniszczyć. Próbujesz negocjować z ich przywódcą aby oszczędził naszą kulę. Jak przekonasz go że warto aby nasza planeta nie została zniszczona przez ich Gwiazdę Śmierci?
      Trzeba im oddać 40 dziewic z Raju , lecimy na mona zostawiamy 40 dziewic one kopulują z obcymi , gdy dolatują nasze transporty z surką budujemy GSy i przechodzimy do kontrataku[ ale najpierw ewakuujemy rozdziewiczone dziewice z księżyca] , ewentualne można by ich jeszcze zrakietować na powrocie i nastaje kapitulacja , lecz problem tkwi w tym że nie bierzemy tylu obcych do niewoli ! tylu chłopa na jednej planecie ! wyślemy ich w inny układ słoneczny do naszych niewolniczych kopalni [z poradnika Górnika pisany przez Pana Zenona ze Śląska top 5] chłop kopie na 1 uni 4 lata :D
    • Szalony naukowiec włamał się do Twojego laboratorium badawczego i zamroził wszystkie badania. Pozwolił Ci wybrać 3 technologie, które są Ci niezbędne do przetrwania. Które wybierzesz i dlaczego?
      Pierwsze to należało by spytać na jakim poziomie mam laboratorium ? możliwe że już robię na 3 to robię astrofizykę by kolonizować -kolonie pffff? :D kolonizatorem ;) zawszę lecę na pozycje 4 [ nazwa układu kamasutra ] - misja - Kolonizuj :thumbsup: Następnie Międzygalaktyczna Sieć Badań Naukowych by łapać zwierzynę w siec :D a na koniec Rozwój Grawitonów lecimy i niszczymy Nazistą Mona ->Planeta Ziemia
    • Sławna osoba/idol która byś chciał poznać i dlaczego? Ewan McGregor uwielbiam Gwiezdne Wojny :D
    • Kogo lub co zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę? Smarffona z aplikacją "Gdzie się teraz znajduję " wpis w profil HELP!
    • Zwykle zasypiam gdy...Wysyłam FSy :thumbup:
    • Co byś zrobił z wygraną 1 mln w totka? oddał bym 15% na dom dziecka
    • Ćwiczysz? Biegasz? Jaki masz stosunek do sportu? Czynnie gram w Siatkówkę
    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi? Liczy się to co teraz jest a nie to co było
    • Zdjęcia (minimum 3 w tym co najmniej 1 z widoczną twarzą i z kartką z napisem: Wybory Mistera Ogame.pl 2017)
      zapodaj.net/827710d82788b.jpg.html
      zapodaj.net/4edcf90388afa.jpg.html
      zapodaj.net/8fe812bc26fa7.jpg.html


    3. smg94

    Imię: Grzegorz
    Wiek: 23
    Nick w grze/ na forum: smg94
    Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: u40, u61, wasat, uriel
    Co Cię skłoniło do wzięcia udziału w tym konkursie? Przyjmuje wszystkie dobre propozycje oprócz gruzu i asfaltu
    Wymień 3 cechy charakteru płci przeciwnej, które każą Ci myśleć że płeć ta pochodzi z innej planety. Zmysłowość, ich "własne ja"- zamieniłbym wszystkie w czarne koty niech wybiegają przed koła samochodów licząc na łut szczęścia, wyjątkowość
    Podczas rutynowego lotu na ekspedycje Obcy oblali Cie kosmiczną substancją dzięki której ujawniają się nadprzyrodzone zdolności. Jaką chciałbyś otrzymać supermoc i jaką nazwę byś przyjął jako superbohater? Chciałbym podróżować w czasie i przestrzeni. Zazwyczaj posługuję się swoim imieniem, a nick smg przyjąłem z 10 lat temu od kogoś bo nie umiałem sobie nic wymyślić :) Nie wiem jak bym się nazywał może jakiś gwiezdny włóczykij
    Wroga flota obcych zbliża się do planety Ziemi aby nas zniszczyć. Próbujesz negocjować z ich przywódcą aby oszczędził naszą kulę. Jak przekonasz go że warto aby nasza planeta nie została zniszczona przez ich Gwiazdę Śmierci? Przekabaciłbym jak kmicic szwedów pod Częstochową ;)
    Szalony naukowiec włamał się do Twojego laboratorium badawczego i zamroził wszystkie badania. Pozwolił Ci wybrać 3 technologie, które są Ci niezbędne do przetrwania. Które wybierzesz i dlaczego?
    Technologię plazmową bo daje bonus do produkcji. Opancerzenie bo zawsze może upchać nadwyżkę metalu. Rozwój grawitonów- siła razy gwałt :P
    Sławna osoba/idol która byś chciał poznać i dlaczego? JKM i pogadać o absurdach współczesnego świata :)
    Kogo lub co zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę? chińską saperke ;D
    Zwykle zasypiam gdy... Pewnie jak każdy tutaj ... flota na fs
    Co byś zrobił z wygraną 1 mln w totka? Wybudowałbym ziemiankę- hobbit house z dużym stawem rybnym nieopodal , zakupiłbym jakiś fajny samochód np. nowa alfe romeo giulia quadrifoglio, a reszta forsy na lokatę.
    Ćwiczysz? Biegasz? Jaki masz stosunek do sportu? Lubie jezdzić rowerem rekreacyjnie i szosą. Łowię ryby, gram w szachy. Czasem zdarzy się obejrzeć mecz reprezentacji piłki nożnej w tv.
    Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi? Jest takie rzymskie przysłowie: Chcesz pokoju szykuj się do wojny.
    fot.1
    fot.2
    fot.3
    fot.4


    4. Stary Alkoholik

    • Imię: Andrzej
    • Wiek: 33
    • Nick w grze/na forum: litek/Stary Alkoholik
    • Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: libra
    • Co Cię skłoniło do wzięcia udziału w tym konkursie? nie wiem..
    • Wymień 3 cechy charakteru płci przeciwnej, które każą Ci myśleć że płeć ta pochodzi z innej planety. niezdecydowane, roztargnione, mają zły wpływ na facetów
    • Podczas rutynowego lotu na ekspedycje Obcy oblali Cie kosmiczną substancją dzięki której ujawniają się nadprzyrodzone zdolności. Jaką chciałbyś otrzymać supermoc i jaką nazwę byś przyjął jako superbohater? hmm.. wiele! ale najbardziej chyba chciałbym umieć zamienić wodę w alkohol!
    • Wroga flota obcych zbliża się do planety Ziemi aby nas zniszczyć. Próbujesz negocjować z ich przywódcą aby oszczędził naszą kulę. Jak przekonasz go że warto aby nasza planeta nie została zniszczona przez ich Gwiazdę Śmierci? powierzchnia Ziemi składa się w ok 70% z wody.. :E
    • Szalony naukowiec włamał się do Twojego laboratorium badawczego i zamroził wszystkie badania. Pozwolił Ci wybrać 3 technologie, które są Ci niezbędne do przetrwania. Które wybierzesz i dlaczego? impuls, szpieg i astro aby kolonizować jak najwięcej ziem ; data-verified= ">
    • Sławna osoba/idol która byś chciał poznać i dlaczego? nie mam takiego
    • Kogo lub co zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę? Żonę i dwójkę dzieci
    • Zwykle zasypiam gdy... FS dolatuje :E
    • Co byś zrobił z wygraną 1 mln w totka? wydałbym bez zastanowienia!!
    • Ćwiczysz? Biegasz? Jaki masz stosunek do sportu? regularnie ćwiczę przedramię.. stosunek mam raczej telewizyjny
    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi? Nie mam problemu z alkoholem - każdy mi wchodzi!
    • Zdjęcia (minimum 3 w tym co najmniej 1 z widoczną twarzą i z kartką z napisem: Wybory Mistera Ogame.pl 2017)
    [zdjęcia skasowane na prośbę Stary Alkoholik//Neferet]



    5. cztery

    • Imię:Bogdan
    • Wiek:19
    • Nick w grze/na forum:cztery
    • Gram/grałem na uniwersum/uniwersach:Quantum(off) Uriel,Spica(on)
    • Co Cię skłoniło do wzięcia udziału w tym konkursie?Anty ;) no i trochę @Stary Alkoholik mi marudził :P
    • Wymień 3 cechy charakteru płci przeciwnej, które każą Ci myśleć że płeć ta pochodzi z innej planety. Ponad przeciętna siła, robią z faceta głupka :/ , wiecznie NIEZADOWOLONE
    • Podczas rutynowego lotu na ekspedycje Obcy oblali Cie kosmiczną substancją dzięki której ujawniają się nadprzyrodzone zdolności. Jaką chciałbyś otrzymać supermoc i jaką nazwę byś przyjął jako superbohater?Chciałbym umieć sterować czasem, spowalniać, zatrzymywać lub przewijać kiedy tylko bym miał na to ochotę :P a z nazwą hmm...
    • Wroga flota obcych zbliża się do planety Ziemi aby nas zniszczyć. Próbujesz negocjować z ich przywódcą aby oszczędził naszą kulę. Jak przekonasz go że warto aby nasza planeta nie została zniszczona przez ich Gwiazdę Śmierci? Szansa na zniszczenie księżyca 5% szansa na zniszczenie gs 46% :P Jedną gąską mało zdziałasz
    • Szalony naukowiec włamał się do Twojego laboratorium badawczego i zamroził wszystkie badania. Pozwolił Ci wybrać 3 technologie, które są Ci niezbędne do przetrwania. Które wybierzesz i dlaczego? Plazmową, co by moje marne eko nie traciło na wydobyciu, nadprzestrzenny aby pance mogły latać szybciej i szybciej oraz Technologie laserową tak dla jaj :E
    • Sławna osoba/idol która byś chciał poznać i dlaczego? Nie mam takiej osoby
    • Kogo lub co zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę?Bear Grylls z nim nie zginę 8-)
    • Zwykle zasypiam gdy...oglądam tv :sleeping:
    • Co byś zrobił z wygraną 1 mln w totka? wydał na głupoty
    • Ćwiczysz? Biegasz? Jaki masz stosunek do sportu? Co dzień chodzę na przystanek 1,5km to tyle w sumie :D
    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi?Pewnie, ,,Nauka idzie w nas nie w las''
    • zapodaj.net/bd0b115107399.jpg.html
    • zapodaj.net/be488f540ca9b.jpg.html
    • zapodaj.net/09638a1090706.jpg.html
    • zapodaj.net/58e90634644a9.jpg.html




    6. Derlej

    • Imię: Paweł
    • Wiek:29
    • Nick w grze/na forum: Derlej
    • Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: Grałem na Uni 8,10,11,21, Electra i jakieś pewnie jeszcze. Obecnie na Spica
    • Co Cię skłoniło do wzięcia udziału w tym konkursie? Chyba nuda :)
    • Wymień 3 cechy charakteru płci przeciwnej, które każą Ci myśleć że płeć ta pochodzi z innej planety. Zmienność nastroju, pospolite fochy, tok myślenia nie do rozpracowania
    • Podczas rutynowego lotu na ekspedycje Obcy oblali Cie kosmiczną substancją dzięki której ujawniają się nadprzyrodzone zdolności. Jaką chciałbyś otrzymać supermoc i jaką nazwę byś przyjął jako superbohater? Hmmm widzieć w ciemności i nazwałbym się Super gacek :D
    • Wroga flota obcych zbliża się do planety Ziemi aby nas zniszczyć. Próbujesz negocjować z ich przywódcą aby oszczędził naszą kulę. Jak przekonasz go że warto aby nasza planeta nie została zniszczona przez ich Gwiazdę Śmierci? Pokazałbym im kilka najpiękniejszych kobiet na ziemi i zaproponował, aby w ramach kompromisu zostawili przy życiu mnie i te kobiety :)
    • Szalony naukowiec włamał się do Twojego laboratorium badawczego i zamroził wszystkie badania. Pozwolił Ci wybrać 3 technologie, które są Ci niezbędne do przetrwania. Które wybierzesz i dlaczego? Szpiegowską aby nikt nie wiedział co mam, astrofizykę co by klepać lepiej eko i napęd nadprzestrzenny aby było czym latać
    • Sławna osoba/idol która byś chciał poznać i dlaczego? Raczej nie ma kogoś takiego. Ale jak trzeba kogoś podać niech będzie nasz prezydent. A dlaczego... bo i tak by nic ciekawego nie powiedział i szybko wróciłbym do domu.
    • Kogo lub co zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę? Kobietę
    • Zwykle zasypiam gdy... oglądam nudny film
    • Co byś zrobił z wygraną 1 mln w totka? Szybko wydał i wrócił do pracy:)
    • Ćwiczysz? Biegasz? Jaki masz stosunek do sportu? Ćwiczę i biegam, ogólnie lubię sport i uczucie zmęczenia po treningu.
    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi? Gdy upadam, wstaję silniejszy.
    • Zdjęcia (minimum 3 w tym co najmniej 1 z widoczną twarzą i z kartką z napisem: Wybory Mistera Ogame.pl 2017)
    zapodaj.net/4023fed8f1591.jpg.html
    zapodaj.net/96d75b4086416.jpg.html
    zapodaj.net/4e55949f0f137.jpg.html



    7. FILU

    • Imię:DANIEL
    • Wiek: 36:6:2x3^3-45=
    • Nick w grze/na forum:FILU
    • Gram/grałem na uniwersum/uniwersach:sztandarowe u68 i jakieś tam jak i również ogame.de/en/fi
    • Co Cię skłoniło do wzięcia udziału w tym konkursie? zostałem wrobiony XD napisałem posta by zachęcić graczy nagrodami pocieszenia a @kasai, @Superman, @kruszynka i @ciap wkręcili mnie że to próba zgłoszenia . Oraz palce maczali w tym cała ekipa banująca która podżegała do zgłoszenia się -_-
    • Wymień 3 cechy charakteru płci przeciwnej, które każą Ci myśleć że płeć ta pochodzi z innej planety.
    • - bo kobieta nie została stworzona na podobieństwo mężczyzny bo gołym okiem od razu widać pewne braki na ciele XD
    • - są zaprogramowane tylko na dwie opcję : kocha lub nienawidzi , kolejnych możliwości brak :D
    • - bo do wieku 15 lat nienawidzi chłopaków i z chęcią by wszystkich wymordowała a kilka lat później rozgląda sie panicznie czy czasami któryś nie ocalał XD
    • Podczas rutynowego lotu na ekspedycje Obcy oblali Cie kosmiczną substancją dzięki której ujawniają się nadprzyrodzone zdolności. Jaką chciałbyś otrzymać supermoc i jaką nazwę byś przyjął jako superbohater? dogonił by tego kosmitę i zapytał bym się czy nie było tej opcji w tabletce :D superbohater Doktor FILU z adaptacji Comics Marvel
    • Wroga flota obcych zbliża się do planety Ziemi aby nas zniszczyć. Próbujesz negocjować z ich przywódcą aby oszczędził naszą kulę. Jak przekonasz go że warto aby nasza planeta nie została zniszczona przez ich Gwiazdę Śmierci? razem z ministrem obrony pokazał bym co ich czeka na kontrze i67.tinypic.com/adorq0.jpgzapodaj.net/527e5cee6972a.jpg.html
    • Szalony naukowiec włamał się do Twojego laboratorium badawczego i zamroził wszystkie badania. Pozwolił Ci wybrać 3 technologie, które są Ci niezbędne do przetrwania. Które wybierzesz i dlaczego?
    • - tech.szpiegowska - bo trzeba mieć oko na was
    • - tech. komputerowa - bo jak bym z wami spamował na forum
    • - tech. astrofizyka - czym więcej planet i ludzików na nich tym więcej jest czym rządzić
    • Sławna osoba/idol która byś chciał poznać i dlaczego? Macklemore : bo o mały włos bym mieszkał obok niego i wtedy nie było by zdania " chciał byś poznać"
    • Kogo lub co zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę? lapka z wiaderkiem internetu by dalej kontynuować to uzależnienie od ogeja
    • Zwykle zasypiam gdy... odbiorę fs-a
    • Co byś zrobił z wygraną 1 mln w totka? zorganizował bym w końcu Polski Zlot Ogame
    • Ćwiczysz? Biegasz? Jaki masz stosunek do sportu? mój stosunek w sporcie ? ba :D w każdej dyscyplinie w której jest płeć przeciwna
    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi? Co ? Ja nie dam rady !!!
    • Zdjęcia (minimum 3 w tym co najmniej 1 z widoczną twarzą i z kartką z napisem: Wybory Mistera Ogame.pl 2017)
      [zdjęcia skasowane na prośbę FILU//Neferet]




    8. ^Zemsta^

    Imię:Przemek
    Wiek:29
    Nick w grze/na forum: Zemsta/ ^Zemsta^
    Gram/grałem na uniwersum/uniwersach:-od groma ale teraz 68 i spica
    Co Cię skłoniło do wzięcia udziału w tym konkursie?-znajomi i nuda
    Wymień 3 cechy charakteru płci przeciwnej, które każą Ci myśleć że płeć ta pochodzi z innej planety.
    -cierpliwość
    -wdzięk
    -wrażliwość

    Podczasrutynowego lotu na ekspedycje Obcy oblali Cie kosmiczną substancjądzięki której ujawniają się nadprzyrodzone zdolności. Jakąchciałbyś otrzymać super moc i jaką nazwę byś przyjął jakosuperbohater?
    cofanie czasu i teleportacja były więc jak coś nowego to zmiana wyglądu jak Mystique z X-men'a imię? Janek ;P
    Wroga flota obcych zbliża się do planety Ziemi aby nas zniszczyć.Próbujesz negocjować z ich przywódcą aby oszczędził naszą kulę. Jak przekonasz go że warto aby nasza planeta nie została zniszczona przez ich Gwiazdę Śmierci?
    Jako polak ugościłbym ich tak jak to nakazują nasze obyczaje ;), dał posmakować różnych smakołyków, pokazał cuda natury a na koniec dał flaszkę i swojskiej kiełbasy no i kiszone ogórki na kaca rzecz jasna.
    Szalony naukowiec włamał się do Twojego laboratorium badawczego i zamroził wszystkie badania. Pozwolił Ci wybrać 3 technologie, które są Ci niezbędne do przetrwania. Które wybierzesz i dlaczego?
    astrofizyka-bymoc odkrywać kolejne planety możliwe do zamieszkania
    komputerową-by moc się porozumiewać z innymi ewentualnie nadać sygnał sos
    napęd nad przestrzenny by móc się przemieszczać jak najszybciej

    Sławna osoba/idol która byś chciał poznać i dlaczego?
    Misiewicz udowodnił że z nikogo można się stać kimś i to bardzo szybko, atak na serio to
    Jan Paweł II- znał wiele języków, wierzył bezgranicznie, chciałbym z nim porozmawiać na wiele nurtujących mnie tematów

    Kogolub co zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę?
    kobietę;)/scyzoryk macgyver'a
    Zwykle zasypiam gdy...
    jest ciemno i jestem zmęczony
    Cobyś zrobił z wygraną 1 mln w totka?
    Rozdałbym w rodzinie, bo dla mnie jest najważniejsza i oczywiście część zostawiłbym sobie.
    Ćwiczysz?Biegasz? Jaki masz stosunek do sportu?
    ćwiczę i biegam jak mam na to chęci i czas,od dziecka lubię i odnajduje się w każdym sporcie , poprzez udział w różnych zawodach, prócz pływania.
    Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi?
    jest wiele mądrych myśli, więc nie mam jednego szczególnego, a w życiu kieruje się swoim sumieniem
    Zdjęcia(minimum 3 w tym co najmniej 1 z widoczną twarzą i z kartką z napisem: Wybory Mistera Ogame.pl 2017)
    1-https://zapodaj.net/02a21a7d8d740.jpg.html
    2-zapodaj.net/93d1a0d868e5c.jpg.html
    3-zapodaj.net/167c949472138.jpg.html

    wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć zabronione



    9. new_mateuszgg

    • Imię: Mateusz
    • Wiek: 25
    • Nick w grze/na forum: mateuszgg / new_mateuszgg
    • Gram/grałem na uniwersum/uniwersach: Oberon, Tarazed, Xanthus
    • Co Cię skłoniło do wzięcia udziału w tym konkursie? Ogolnie to hajsy ale tez taka jedna fajna kobitka :)
    • Wymień 3 cechy charakteru płci przeciwnej, które każą Ci myśleć że płeć ta pochodzi z innej planety. rozszczeniowosc, brak zdecydowania, bral punktualnsci
    • Podczas rutynowego lotu na ekspedycje Obcy oblali Cie kosmiczną substancją dzięki której ujawniają się nadprzyrodzone zdolności. Jaką chciałbyś otrzymać supermoc i jaką nazwę byś przyjął jako superbohater? nie znam sie na fantasy ale wybieram moc i nazwe Supermana
    • Wroga flota obcych zbliża się do planety Ziemi aby nas zniszczyć. Próbujesz negocjować z ich przywódcą aby oszczędził naszą kulę. Jak przekonasz go że warto aby nasza planeta nie została zniszczona przez ich Gwiazdę Śmierci? to akurat proste zagrozilbym kontra :)
    • Szalony naukowiec włamał się do Twojego laboratorium badawczego i zamroził wszystkie badania. Pozwolił Ci wybrać 3 technologie, które są Ci niezbędne do przetrwania. Które wybierzesz i dlaczego? technologia szpiegowska zebym mogl wypatrywac obce floty, technologie komputerowa zebym mogl wysylac duzo atakow oraz technologie spalinowa zebym mogl atakowac chociaz mtkami (lub zeby recki byly szybsze)
    • Sławna osoba/idol która byś chciał poznać i dlaczego? moze Tom Hanks za to ze jest swietnym aktorem i lubi maluszka :)
    • Kogo lub co zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspe? jakas super dziewczyne
    • Zwykle zasypiam gdy... mam jakis atak lub musze odebrac recki/flote
    • Co byś zrobił z wygraną 1 mln w totka? wyjechalbym na dlugie wakacje
    • Ćwiczysz? Biegasz? Jaki masz stosunek do sportu? biegam i gram w koszykowke i bilard, sport wazny buduje charakter i daje poczucie spelnienia
    • Wiele ludzi w swoim życiu kieruje się jakimś hasłem. Masz swoje życiowe motto? Jak ono brzmi? nie mam zadnych wiec carpe diem chwytaj dzien
    • Zdjęcia (minimum 3 w tym co najmniej 1 z widoczną twarzą i z kartką z napisem: Wybory Mistera Ogame.pl 2017)
    • zapodaj.net/images/7854cca49af01.jpg
    • zapodaj.net/images/d3f3a52709790.jpg
    • zapodaj.net/images/aa242642a6688.jpg




    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy