Przyklejony Zuy sen [B-S] & Zla Kobieta [B-S] & Adam oddam [B-S] & gladiator81 [B-S] & koval [B-S] vs. po prostu Szymon [EMERYCI] ~ 147810.62%

  • Quaoar

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Czytalem nowe posty w pracy i smiac mi sie chce :) twierdzicie ze nie mozna uciec w 2 sek i w to jeszcze uwierze ale w 3 jest juz to mozliwe :) to ze ktos testowal ucieczki i mu nie wyszlo w takim czasie nie znaczy ze na bank nikt nie da rady :) pisalem do Szywro zeby sprawdzil dokladnie o ktorej flotka mu wrocila ale skasowal mu sie powrot, dlaczego chcialem to wiedziec? bo dokladnie w czas powrotu flotki odswiezylem podglad, kliknalem teleport i otworzyl mi sie z wszystkimi statkami jakie wrocily, jesli byloby to 1 sek pozniej na 100% bym sie nie wyrobil a tak po 1 sek zostaly mi juz tylko 2 klikniecia, wszystkie statki i sam teleport biorac pod uwage ze wlot byl 3 sek pozniej mialem na to az 2 sek :) dlatego nie zgadzam sie ze opoznienie bylo po obu stronach. Flotka wrocila z dokladnym czasem skoro otworzyl mi sie teleport z cala flotka jesli byloby opoznienie bylbym bez szans bo faktycznie jest to niemozliwe.
    Adamie to ze raz mi sie udalo nie znaczy ze uda sie za kazdym razem i powiem szczerze niechce miec wiecej takiej sytuacji bo gdyby to byla moja flotka podejrzewam ze z nerwow i w 5 sek moglbym sie nie wyrobic a ze to flotka Szywro robilem co moglem ale nerwy byly zupelnie inne :) dlatego nie bede udowadnial ze mozna to zrobic, sprawdzi to gora i sama Wam odpowie ze podniesienie flotki bylo czyste a jesli dostane bana bo ktos stwierdzi od tak ze nie da sie i napewno korzystalem z bota to dla mnie to zaden dowod, chce wtedy jasno sie dowiedziec z czego korzystalem i jak do tego doszli :)
    gramy wspolnie tyle czasu i troszke slabo ze podejrzewacie mnie o takie chwyty :) chyba nie dalem ku temu powodow, zaskakiwalem nie jednym wiec i tutaj pokazalem ze mozna :)
    Wasze argumenty ze napewno flotke zabiora bo byl raport i spadek sa na tym samym poziomie co i moje zdanie ze flotke zdarzylem telepnac :) mozemy sobie gadac i 100 lat kto ma racje a wszystko przez to ze ta gra ma mase bledow ktore sie powielaja od wielu lat :) chyba jasno opisalem cale wydarzenie, nie widze powodu dla ktorego mialbym klamac, Wy przy mnie pewnie byliscie i wiecie lepiej :D


  • Ze swojej strony potwierdzam każde zdanie Ravena i pisałem mu na priw i napisze tutaj że bardzo mu dziękuje za opiekę , na prawde jesteś bardzo w porządku i granie razem było dla mnie wielką przyjemnością i to dla mnie zaszczyt poznać tak ogarniętego gościa , pisałem z połową bs więc strzępić języka tutaj mi szkoda :)
  • Ja tylko na koniec tej Opowieści wigilijnej chciałbym napisać iż Tak starcia nie było flota uratowana a Pz i 1.6kkk statków w doku to gwiazdkowy prezent :D Do NaSTępnego.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Asiu no piękniusio wam to wyszło jest %%% jest i łup będzie co rozdawać po agresorach pod choinkę .
    A ze wszystkich opisów widzę że trafiono Chuck Norrisa jedynego żyjącego kolesia po Nikosiu co "zabili go i uciekł" XD
    Bawcie sie dalej ;)
    ps: brak dydów dla mnie Asiu ? będzie za to Ban ;P
  • mimo że z Ravenem raczej po przeciwnych stronach, w 2s idzie normalnie uciec, w 3s tym bardziej. 7-8/10 prób się powiedzie.

    Sam znam magików co w 2s 9/10 skuteczności ucieczki.
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • ciekawe swiateczne starcie :D graty wszystkim, bo chyba wszyscy zadowoleni, nie rozumiem tylko placzu o dok a jak atakujacy maja 9 baniek zysku wg tego raportu O_o a tak przynajmniej beda miec szanse na polepszenie procentu :D
    btw ja bym w 0.5sec uciekl :P , a tak serio to 2 sec mysle ze z 50% szans na nawianie spokojnie jest wszystko zalezy czy idealnie po powrocie odswiezysz, tez mi pare razy uciekli w 2 sekundy co faktycznie bardzo mnie irytowalo ;/

    pozdro dla wszystkich, zdrowych spokojnych i dozobaczyska ;)

    :juzpotobie: :juzpotobie: