Przyklejony Zuy sen [B-S] & Zla Kobieta [B-S] & Adam oddam [B-S] & gladiator81 [B-S] & koval [B-S] vs. po prostu Szymon [EMERYCI] ~ 147810.62%

  • Quaoar

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zuy sen [B-S] & Zla Kobieta [B-S] & Adam oddam [B-S] & gladiator81 [B-S] & koval [B-S] vs. po prostu Szymon [EMERYCI] ~ 147810.62%

    Witam ^^ przedstawiam cuda na kiju !
    Dzwoni rano Obi by klikać Szymona bo miał proroczy sen, pewno nie pierwszy i nie ostatni :thumbsup: i bedziesz musiał miec kolejny sen by zezłomowac Szymona XD bo ZABILI GO I UCIEKŁ !!!
    Mam nadzieje Szymek że zabiorą Ci tą flote bo wyszedłeś na tym na plus ( flota Ci została + dok) a jak nie to my znowu poczekamy na Ciebie ^^ :)
    Aa no niech jeszcze koledzy zlom Ci oddadza ;). Lubie Cie, ale starcie troche nie fer :P

    ŚWIĄTECZNY WIERSZYK :
    Mieliśmy się dzisiaj chełbić jacy to MY wspaniali jesteśmy jak wszyscy prze 2h zawzięcie klikali i nie spamowali jak mają to w nawyku i w ogóle ale ciekawiej się stało więc mieliśmy zlewkę i niedowierzanie na konfie i nic nie pozostało mi innego jak przytoczyć kilka linijek z kolędy
    w ciut zmienionej wersji :D
    Dzisiaj na ogejmie, dzisiaj na ogejmie
    Wesoła nowina
    Że po prostu Szymona, że po prostu Szymona
    Flota się rozdwoiła
    Szymek się obłowił
    Oludek z pomocą przyszedł
    Anieli grają
    Króle witają
    Pasterze śpiewają
    Bydlęta klękają
    Cuda, cuda ogłaszają
    Oludek Wielki, Oludek Wielki
    Flote BOTEM mu zdubluje
    I Józef święty, i Józef święty
    DOK mu podaruje



    Pozdrowienia dla BSIAKÓW, Zboczków i nowy mega zbolcowany sojusz WSNR :* Dla wszystkich znajomych i tych zazdrosnych czy cuś XD
    Panowie swoje 5 słów niech dadzą w komentarzu ^^ <3

    :bicz: :bicz: :bicz:


    Dnia 03-12-2017 13:30:49 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Zuy sen [B-S]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 42.032
    Ciężki myśliwiec 474
    Niszczyciel 5.727
    Mały transporter 40.000
    Lekki myśliwiec 1.480.151
    Krążownik 152.747
    Pancernik 93.626

    _________________________________________

    Agresor Zla Kobieta [B-S]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 20.000
    Pancernik 105.729
    Lekki myśliwiec 1.014.281
    Ciężki myśliwiec 12
    Krążownik 195.844
    Mały transporter 50.106

    _________________________________________

    Agresor Adam oddam [B-S]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 11.899
    Pancernik 48.353
    Krążownik 52.785

    _________________________________________

    Agresor gladiator81 [B-S]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 10.001
    Pancernik 54.396
    Krążownik 98.012

    _________________________________________

    Agresor koval [B-S]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 40.274
    Krążownik 36.928
    Pancernik 40.925

    _________________________________________

    Obrońca po prostu Szymon [EMERYCI]
    ________________________________________________

    Mały transporter 22.090
    Duży transporter 10.061
    Lekki myśliwiec 560.000
    Krążownik 84.200
    Okręt wojenny 23.109
    Statek kolonizacyjny 4
    Recykler 108.500
    Sonda szpiegowska 997
    Niszczyciel 473
    Gwiazda Śmierci 12
    Pancernik 117.820

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Zuy sen [B-S]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 41.987 ( -45 )
    Ciężki myśliwiec 409 ( -65 )
    Niszczyciel 5.723 ( -4 )
    Mały transporter 32.267 ( -7.733 )
    Lekki myśliwiec 1.195.579 ( -284.572 )
    Krążownik 150.865 ( -1.882 )
    Pancernik 93.542 ( -84 )

    _________________________________________

    Agresor Zla Kobieta [B-S]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 19.985 ( -15 )
    Pancernik 105.645 ( -84 )
    Lekki myśliwiec 816.745 ( -197.536 )
    Ciężki myśliwiec 10 ( -2 )
    Krążownik 193.173 ( -2.671 )
    Mały transporter 40.451 ( -9.655 )

    _________________________________________

    Agresor Adam oddam [B-S]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 11.887 ( -12 )
    Pancernik 48.307 ( -46 )
    Krążownik 52.030 ( -755 )

    _________________________________________

    Agresor gladiator81 [B-S]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 9.996 ( -5 )
    Pancernik 54.343 ( -53 )
    Krążownik 96.612 ( -1.400 )

    _________________________________________

    Agresor koval [B-S]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 40.234 ( -40 )
    Krążownik 36.411 ( -517 )
    Pancernik 40.884 ( -41 )

    _________________________________________

    Obrońca po prostu Szymon [EMERYCI]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    282.116.463 Metalu, 136.069.857 Kryształu i 32.075.690 Deuteru
    127.222.339 Metalu, 102.052.393 Kryształu i 24.056.768 Deuteru
    116.170.593 Metalu, 25.513.098 Kryształu i 6.014.192 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 2.241.879.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 18.425.414.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 8.685.774.400 metalu i 6.095.288.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 851.291.393 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.849.190.000 Metalu i 1.849.190.000 Kryształu
    340.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    1.015.160.000 Metalu i 0 Kryształu
    930.240.000 Metalu i 930.240.000 Kryształu
    11.610.400 Metalu i 4.800 Kryształu
    140.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    200.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    2.331.362.000 Metalu i 1.668.638.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    6.817.562.400 Metalu i 4.448.072.800 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 5.702.324.795
    Kryształ: 4.129.706.148
    Deuter: 43.016.650
    agresor zyskał łącznie 9.875.047.593 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -9.741.980.395
    Kryształ: -7.300.743.348
    Deuter: -2.233.981.650
    obrońca stracił łącznie 19.276.705.393 jednostek.https://ogotcha.universeview.be/pl]Powered

    by Konwerter RW OGotcha 4.1.4[/url

    [/align]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zla Kobieta ().

  • No nieźle się dziś działo dzięki za lot i końcówkę pełną zdziwienia. Nasz utalentowany Szymek z duplikował floty :juzpotobie: Także my topimy GO analizuje i bawmy się dalej. Szymkowi szo nie ma co życzyć bo flotę ma bawmy się :D
    Emerytura na x1 :?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Adam525 ().

  • Gratulacje udanej akcji. Wyklikane, zdjete i spakowane. Miodzio 8-) nie ma co sie zaglebiac - akcja majstersztyk!
    Końcówka faktycznie dosc intrygująca ale wszytko sie wyjasni.
    Poki co Szymek flote ma wiec bez SzO
    :xgraty:
    Gdzieś w dalekiej, ciemnej przestrzeni czai się....ZŁO :evil:
    Uni - Izar - OFF
    Uni - Quaoar - OFF
    Uni - Yildun - ON
  • Tak tak mi podoba się to zabili go i uciekł :D A już przez chwilę nawet był na 54 miejscu i magia świąt i znów 7, ale fajnie jest rece mamy pełne a jak flo nie zabierze zły GOrincz To może pozwolimy sobie ponownie wpaść popsuć choikę :D Dla Obiboka więcej snów a ekipie klikająco- złomującej dzięki za lot i Brawo MY :D
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • On Flotą uciekł, ale zostawił po sobie kupę koło swojego moona- Kupę złomu na pz :D
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Bez urazy zla ale powiedzenie dlugi wlos krotki rozum nie wzielo sie z powietrza jak widze :) piszecie jakies niestworzone rzeczy ze oludek zasiadal konto, ze na bocie podniosl flotke itp itd :D
    na priv dalem Ci chyba jasno do zrozumienia kto podnosil flotke ale zasugerowalas sie screenem ktory Ci puscilem :D twierdzilas ze zostawilas 1 sek na ucieczke, udowodnilem Ci ze zostawilas ich az 2 do tego doszedl lag 1 sek :) bylem pewien ze nie mozna podniesc flotki w tak krotkim czasie a jednak :) kiedys juz byly podobne sytuacje z rodwojeniem flotki i jest to mozliwe za sprawa bledu serwera, nie ogarnal tego wszystkiego w tak krotkim czasie. Czujecie sie poszkodowani ale pytanie sie nasuwa samo: czy osoba ktora podnosila flotke byla na tyle szybka ze flotka powinna byc telepnieta a Wy powinniscie sfarmic tylko surke czy powinniscie trafic cala flotke bez mozliwosci jej telepniecia :) wg mnie skoro udalo sie telepnac flotke to chyba jasne ze nie bylo to po wlocie :) lagi byly sa i beda dlatego przy duzych starciach odradza sie wlotow np w ta sama sekunde bo mozna sie rozczarowac. Niestety gramy w gre ktora ma sporo bledow i na moje nie powinno dojsc do zloma i nie trzymam wcale strony opozycji czy znajomosci z Szywro :) na chlopski rozum
    zdaje sobie sprawe ze bedziecie twierdzic ze wszystko bylo robione na bocie ale zapewne to zglosiliscie i dowiecie sie ze nie bylo tam zadnego nadprogramowego bota :) tutaj zapewne bedzie wypadalo przeprosic za oskarzenia :) a ban jak Ci napisalem jest mozliwy ale za zupelnie co innego :D tyle w temacie


  • Jestem ciekawa Raven co Ty byś zrobił gdyby to st było Twoje ^^ mądrze sie pisze jak sie udziału nie "bierze". No to na Twoje rozumienie mam głośno i wyraznie napisa na forum że Szywro nie siedział na swoim koncie i polecą bany za multi ;)

    Poza tym Szywro mi napisał żeby pewne rzeczy zostały między nami a teraz wszystko piszecie na forum

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Zla Kobieta ().

  • Ok jestem juz po pracy teraz pare linijek z mojej strony :)
    W robocie taki zapierdziel że zamiast puścić gs z reckiem przodem to kliknąłem całość i pomyślałem że zawróce przed dolotem ale że roboty od wuja to nie ogarnąłem zawrotki to pz wsysło :( , odrazu po zobaczeniu 1 fali wiedziałem że nie ogarne nie dość że z roboty to na tel , szybki telefon do ravena i niech się dzieje co chce ... podejrzenia co do oludka całkowicie bezpoctawne ponieważ nie on konto zasiadał , na siłe szukanie winnych sory .. i nie była to 1 sek tylko aż 2 a z rw wyszło że 3 więc ogarnijcie.. i powinniście trafić na moona z samą surką więc oskarżenia całkowicie z tyłka ...
    Co do akcji to graty bo wyczailiście idealnie w słabszy czas dzisiejszego dnia tak też bywa ..
    Gratulacje bo jak najbardziej się należą tymbardziej że wiedziałem że będziecie się czaić ..
    Czekamy na to co zadecyduje góra akcja czysta i żadnego bocika nie było , chociaż wiedziałem że będziecie szukać dziury w całym , odniose się jeszcze do jednego , jaśli nie było by tego laga jednak to ciesze sie że to zła ogarneła tą akcje bo jak już kiedyś jej pisałem to ona mnie walnie bo takiego top 1 nie ma na całym ogejmie za co szacun , a odbudowa to tak jak muwicie na razie nie ma co życzyć :)
  • Raven cieżko zrozumieć to co napisałeś :E
    lag jesli się pojawia to ze wszystkim przy uczestnikach starcia tak samo by obrońcy czy atakierów jak byś nie wiedział o tym to po primo
    cuda nie jedne już się na ogejmie słyszało dlatego ze to przestarzałe dziadostwo jest i tyle w temacie pisanie z twojej strony pierdół że flota powinna uciec to śmiech na sali tak samo mogę ci napisać że skoro została na pezecie to nie powinna być telepnięta skoro podobno najpierw spadł a później wskoczył s powrotem na miejsce to jest dziwne i to ze ma flote w ptk zniszczonych ujętą a na moonie dalej stoi i to że dok na bodajże 1.6kkk na razie wygląda to tak ze żeście wszyscy zarobili obrońca ty oludek i wspaniałe BSiaki :E
    ciekawe teraz raczej jak GO ten syf rozwiążę bo tak czy inaczej nikt nie będzie zadowolony jo też nie jak Szymkowi zabiorą flote :D
    swoją drogą dodam ci że z pewnego źródła słyszałem już dawno temu ze używanie w grze niedozwolonych programów generuje w niej dodatkowe błędy ot taka ciekawostka jednak nie słyszałem nigdy o kimś kto w 2 sek mógł uciec tym bardziej przy lagu :E
  • Bralem w tym wiekszy udzial niz Ci sie wydaje :) ja nie bede ukrywal ze mozna to bylo zrobic lepiej od strony technicznej ze nikt nie dostalby bana :) za malo mialem czasu zeby ogarnac to na spokojnie. zglosilem zasiadanie wiec i tak bedzie z tym problem a jak dostane bana to coz, na wieczny urlop to sie raczej nie kwalifikuje, padne smiechem jesli bedzie inaczej :D
    gdyby to st bylo moje wiele by sie nie zmienilo :D z reszta gdybym ja lecial to drugiego Ravena nie ma ktory podniosl by zlosliwie flotke :) skoro flotka zostala podniesiona wg mnie nieuczciwie ze ja trafiliscie bo zamiast zarobic 1kkk z surki powiedzmy zarobiliscie prawie 10kkk :D wiem ze sie napracowaliscie ale jak napisalem nie daloby rady telepnac flotki jesli byloby po czasie!!! :)

    Obi powiem Ci szczerze ze nie specjalizuje sie w podnoszeniu flotki w rekordowym czasie i robilem to pierwszy raz w zyciu :) udalo sie
    nie znam sie dokladnie na lagach bo w niewielu bralem udzial ale o duplikacji flotki slyszalem przynajmniej 2 razy :)
    takze obi mozesz sie uklonic bo poznales osobe ktora czysto potrafi uciec
    co do niedozwolonego oprogramowania napisalem Ci juz ze bedziecie przepraszac :) bana moge wyrwac za zasiadanie konta a nie za to ze dopuszczam sie takich zagrywek

    s


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ..Raven.. ().

  • wiele krzyku o nic bo każdy ma tutaj rację i nikt nie rozstrzygnie czy flota powinna się telepnąć bez złoma czy na odwrót a sam operator gry dobrze wie o tych błędach bo kilka lat temu na quantum miałem dokładnie taką samą sytuację i widzę że przez ten czas nic się nie zmieniło i takie rzeczy po prostu się zdarzają !
  • Adam525 napisał(a):

    NiN odbyło się zysku mamy 9,5kkk ale obrońca nadal ma flote, poprostu sie zduplikowała .
    Nie Adasiu podczas dużych starć serwer głupieje w wyliczeniach i nie smucąc Szymka przypuszczam do 3ej może Cieszyć się flotą i to żadne GO czy inne KRS będą decydować. Serwer po restarcie sam zdecyduje. Zresztą tuż po RW Szymon spadł na 54 miejsce by po kilku chwilach być znów top 7. Raven Twoja udana teleportacja dubla Flo udała się tylko przez ten błąd o którym napisałeś, ale tak jak pisałem wcześniej do 3ej w nocy okaże się czy zdążyłeś w 3s i kto kogo będzie przepraszał. Od siebie- widziałem już takie cuda kończyło się za wsze tak samo... Bez flot.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Gladiator byc moze masz i racje :) moze faktycznie flotka Szywro sie rozplynie po 3, nie wiem bo pierwszy raz osobiscie cos takiego doswiadczylem a myslalem ze nic nowego juz mnie nie spotka w tej grze :) co do przeprosin to pisalem w sprawie bota i nieuczciwego podniesienia flotki :)


  • klik klik-pezet znikł :D

    Sojuszowa akcja na adrenalinie,liczenie, zmiana składu atakierów i zabezpieczenie powrotu-BRAWO MY.

    po prostu Szymonie napisałem ostatnio żebyś klepał stateczki to będzie więcej dla nas :P

    teraz możesz zmienić nick na-po prostu przypadek (bo masz flotę mimo że jest czarno na białym że padła) 0_0

    nie zmienia to faktu że zarobieni jesteśmy :D

    bardzo by mnie cieszyło jakbyś miał dalej te stateczki+ dok...pewnie wiesz dlaczego :?: :D
  • Odniose się do paru zdań i na tym zakończę ..
    Śmieszą mnie oskarżenia o bota ( złą już ma nakreśloną sprawę i dostała dowody to wystarczy ) to raz , dwa powiem tak telep był przed wlotem i powinniście trafić tylko surkę , ale powiem tak jeśli po przelogowaniu wyjdzie że nie mam flotki tylko pole wrakowe to cóż taka gra , nie będę się ciskać , bo nie którzy z was biorą to zbyt poważnie , po co te bluzgi oskarżenia ... co wam z tego nie macie życia poza ogejmem ? proszę was , jeśli stracę wszystko to wezmę to na klate i nie będę się ciskać jak Malibu :P odbudowy raczej na pewno nie będzie bo po co :D
    A co do cb ramadku to ty śmieszysz mnie najbardziej , taki siebie pewny jesteś a wszystkim wmawiasz że kasacje za wulgi dostałeś , chyba pierwszy przypadek tego typu , wyjątkowej surowości operatora 8o
    I tak jak mówię będzie co ma być pogodzę się z owym faktem , taka kra i tak jak powiedział kolega z situw każdy złom czegoś uczy , i jeśli rozpoczne karierę kiedyś na innym uni będe bogatszy o to smutne doświadczenie :D
    Jeszcze raz graty dla atakeruw , ale szczególnie dla złej za zdrowe podejście i sensowną rozmowę i kulturę bo tego tutaj brakuje :/
    Ps wybaczcie ortografie w nerwach pisze szybko i zawsze z błędami :P

    Poprawka , wybacz Ramadku złą napisała że dostałeś bana za wulgi i wieże jej więc przepraszam , po prostu denerwuje mnie twoja przesadna pewność siebie '' jacy to my nie jesteśmy '' , tutaj każdy ma szanse duży czy mały teraz wy na guże a czy zasłużenie czy nie okaże się o 3 :)



    Moderator Ruda:
    posty połączone
  • Gratki Panyy, świetna akcja wszyscy wiedzieli co mją robić , faktycznie od rana mały spam był co bardzo dziwne , że w week z rańca było tylko jakieś 500 wiadek :D

    Zrobił się spęd napinatorów i najlepszych szczekaczy (czyt. WASI FANI), a najwięcej do powiedzenia mają Ci co z Q uciekli po złomie :E

    Nie będę komentował tej "zduplikowanej" floty, bo nie znam konkretnie tematu 8-)

    NISZCZCIE DALEJ :lm: a Asia jak to w zwyczaju bywa pęczykiem po zadku :bicz1:
    Tarazed TOP4 OFF




    "Stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana."
  • Do starcia doszło...PZ nie bierze sie z powietrza a Szymon spadl na top54 by po jakims czasie wrocic na top7 gdyby flota byla telepnieta nie bylo by PZ.
    Raven jesli zdazyles telepnac flote w 2s manualnie przy lagu (co jest nie realne bo lag dotyczy atakierow jak i obroncow) to powiem Ci ze jestes szybszy od LTE, komputerow i chyba sam Chuck Norris by temu nie podolal. Poki co trzeba poczekac na decyzje GO.
    Gdzieś w dalekiej, ciemnej przestrzeni czai się....ZŁO :evil:
    Uni - Izar - OFF
    Uni - Quaoar - OFF
    Uni - Yildun - ON