pl1 [ZLY SEN] & Bad Whisky [ZLY SEN] vs. głęboka przestrzeń aka Vegitto ~ 140573.09%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • pl1 [ZLY SEN] & Bad Whisky [ZLY SEN] vs. głęboka przestrzeń aka Vegitto ~ 140573.09%

    Witamy

    od @pl1...
    Na wstepie dzieki kochanie za locik akcje i wogole
    Pozdro dla sojka i znajomych
    opisu akcji pewnie nie ma co dawac i tak wiecie lepiej jak bylo , sadzac po niektorych wpisach
    pseudoznawocw na pw
    pewnie rozpeta sie gownoburza i skoro wczesniej nas uwazaliscie za puszerow i oszustow i znajomych teamu
    to po tym rw napewno zdania nie zmienicie tak wiec chyba znowu was nie zawiedlismy? - :E
    powiem tylko tyle , konto vegiego bylo na urlopie i nie moglo jeszcze zejsc , a spadlo
    jak to sie stalo ? napewno sami do tego dojdziecie i sie podzielicie swoimi bystrymi spostrzezeniami

    szkoda vegiego - czy kto to tam nie siedzial

    gownoburze czas zaczac - :E

    od @^Bad Whisky^ :
    Adas dzieki za locik pozdrawiam sojusz Zły sen
    oraz Arth,arts,Yossarian ,samotny,Legionistka,Gorillaz,ToJa,Brzoza,Method,mag,Staruch,Imek,Zemsta

    co do Vegitto - moze napiszesz nam co to sie stało ?
    bo sami jestesmy ciekawi








    Agresor pl1 [ZLY SEN]
    ________________________________________________

    Mały transporter 115.448
    Lekki myśliwiec 963.194
    Krążownik 139.534
    Okręt wojenny 180.229
    Pancernik 82.618
    Niszczyciel 132
    _________________________________________

    Agresor Bad Whisky [ZLY SEN]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 7
    Lekki myśliwiec 1.127.824
    Ciężki myśliwiec 44
    Krążownik 90.400
    Okręt wojenny 90.476
    Pancernik 70.588
    Mały transporter 138.332
    _________________________________________

    Obrońca głęboka przestrzeń
    ________________________________________________

    Mały transporter 68.442
    Duży transporter 4.117
    Lekki myśliwiec 1.014.218
    Ciężki myśliwiec 350
    Krążownik 130.015
    Okręt wojenny 83.799
    Statek kolonizacyjny 6
    Recykler 227.223
    Sonda szpiegowska 977
    Niszczyciel 2.048
    Gwiazda Śmierci 74
    Pancernik 59.277
    Wyrzutnia rakiet 561
    Lekkie działo laserowe 171
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor pl1 [ZLY SEN]
    ________________________________________________

    Mały transporter 96.560 ( -18.888 )
    Lekki myśliwiec 804.689 ( -158.505 )
    Krążownik 138.509 ( -1.025 )
    Okręt wojenny 178.972 ( -1.257 )
    Pancernik 82.020 ( -598 )
    Niszczyciel 130 ( -2 )
    _________________________________________

    Agresor Bad Whisky [ZLY SEN]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 6 ( -1 )
    Lekki myśliwiec 931.118 ( -196.706 )
    Ciężki myśliwiec 43 ( -1 )
    Krążownik 89.766 ( -634 )
    Okręt wojenny 89.846 ( -630 )
    Pancernik 70.078 ( -510 )
    Mały transporter 113.991 ( -24.341 )
    _________________________________________

    Obrońca głęboka przestrzeń
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    9.177.693 Metalu, 813.420 Kryształu i 30.651.847 Deuteru
    4.588.847 Metalu, 406.710 Kryształu i 15.325.923 Deuteru
    2.294.423 Metalu, 203.355 Kryształu i 7.662.962 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.849.532.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 23.309.179.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 23.311.045.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 9.254.776.200 metalu i 4.802.532.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 71.125.180 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 7.967.285.163
    Kryształ: 4.277.944.085
    Deuter: 33.672.732
    agresor zyskał łącznie 12.278.901.980 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -14.140.280.463
    Kryształ: -7.479.837.985
    Deuter: -1.762.051.732
    obrońca stracił łącznie 23.382.170.180 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4




    Kupimy dexx
    BRUNCIA IS MAJ NEJM



    :fa: uni Quantum :fa:
    <: sojusz Zły Sen & IRA <:
  • ciekawy zbieg okoliczności ...
    Konto Vegi'ego na urlopie - dziwnym trafem porzucona kolonia z moonem na której była oczywiście cała flota i to jeszcze w układzie w którym była Whisky a żeby było ciekawiej wszystko stało się po 3 w nocy żeby nikt nie widział
    ciekawe skąd wiedzieli że akurat wtedy ta konkretna planeta zostanie porzucona i w ogóle że ją przeskanowali
    nie oceniam nikogo - mam tylko nadzieję że tą sprawą zajmą się GO

    Nie gratuluje

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez imperiusss ().

  • kazdy wiekszy zlom - smierdzaca historia ale tutaj przebiliscie samych siebie, konto kasacja aby tez mi flo nie spadla podczas urlopu haha zenada, koncze z ogame definytynie jesli GO cos z tym nie zrobi , masakra co tu sie odstawia, chetnie poznam wasz punkt widzenia tego starcia naprawde

    p.s. juz jestem puk puk
  • imperiusss napisał(a):

    ciekawy zbieg okoliczności ...
    Konto Vegi'ego na urlopie - dziwnym trafem porzucona kolonia z moonem na której była oczywiście cała flota i to jeszcze w układzie w którym była Whisky a żeby było ciekawiej wszystko stało się po 3 w nocy żeby nikt nie widział
    ciekawe skąd wiedzieli że akurat wtedy ta konkretna planeta zostanie porzucona i w ogóle że ją przeskanowali
    nie oceniam nikogo - mam tylko nadzieję że tą sprawą zajmą się GO

    Nie gratuluje
    :E no no jest jak mowisz znawco :fgrin: szkoda tylko ze jesli bysmy chcieli cos ukryc to zrobilibysmy to przed 3 a nie po trzeciej :fgrin: no ale co ja tam wiem :E
    BRUNCIA IS MAJ NEJM



    :fa: uni Quantum :fa:
    <: sojusz Zły Sen & IRA <:
  • ^Bad Whisky^ napisał(a):

    imperiusss napisał(a):

    ciekawy zbieg okoliczności ...
    Konto Vegi'ego na urlopie - dziwnym trafem porzucona kolonia z moonem na której była oczywiście cała flota i to jeszcze w układzie w którym była Whisky a żeby było ciekawiej wszystko stało się po 3 w nocy żeby nikt nie widział
    ciekawe skąd wiedzieli że akurat wtedy ta konkretna planeta zostanie porzucona i w ogóle że ją przeskanowali
    nie oceniam nikogo - mam tylko nadzieję że tą sprawą zajmą się GO

    Nie gratuluje
    :E no no jest jak mowisz znawco :fgrin: szkoda tylko ze jesli bysmy chcieli cos ukryc to zrobilibysmy to przed 3 a nie po trzeciej :fgrin: no ale co ja tam wiem :E


    Whisky - nie jestem żadnym znawcą, a zwykłym szarakiem, gram od urlopu do urlopu bo tak mi wygodniej - dlatego wyjaśnij mi bo akurat tego nie rozumiem jaka to różnica czy przed 3 czy po 3 ?
  • pl1... napisał(a):

    pierwszy odchaczony:)
    czekamy na kolejne ciekawe spostrzezenia:)
    To może ja.

    W jednym ze swoich pijackich widów napisałeś coś o Calinie, który wykorzystał waszą naiwność, potem się okazało, ze to nie on i ze spoko koleś generalnie razem przeprowadziliście jak to określiłeś "finezyjne akcje". i właśnie w tym poście byłeś zniesmaczony i [ciach], ze jakieś pieniądze na jedzenie i że was oszukał i nawet w sygnaturze dałeś opis co o nim myślisz. Nie pamiętam go dokładnie, ale był bardzo barwny i trafiający w sedno. Pamiętasz? Coś o tym, że twój Bóg kazał wybaczać oszustom, ale od razu dodałeś egzorcyzm o [ciach], które oszukują dobre serce innych ludzi. Nic dodać nic ująć.
    [ciach]




    Moderator Ruda:
    Wulgi i offtop usunięte.
  • ale nie mieliscie jak ukryc ze vegi spadnie tylko wy mogliscuie go [ciach] a ze lasi na zlom a leciec to musieliscie kilka razy po niego z tad ta godzina i lotka z dupy w uklad oi w tym samym momencie nie pilnowana flota jak u wariata vegimenu usuneliscie kolonke a wariatowi cofnelkiscie stacje dla mnie to jest proste pzdr dla normalnych i kumatych [ciach]


    Moderator Ruda:
    Wulgaryzmy usunięte.
  • Ale Adamie naprawde mi wytlumacz jak mozesz po mimo wszystkich naszych pyskowek zapomnijmy o tym daj mi logiczna odpowiedz jak to sie stalo ze akurat jak wariat nie odebral znalazla sie lotka w jego u tak samo jak vegiemu usunela sie kolonka w trakcie urlopu i tez nagle lotka w ukladzie zeby zebrac caly zlom i wql no odpowiedz przypadek?intuicja? jestem naprawde ciekaw co masz do powiedzenia
  • imperiusss napisał(a):

    Whisky - nie jestem żadnym znawcą, a zwykłym szarakiem, gram od urlopu do urlopu bo tak mi wygodniej - dlatego wyjaśnij mi bo akurat tego nie rozumiem jaka to różnica czy przed 3 czy po 3 ?
    No nie moge :D nie gram na tym uni ale kolo takiego posta nie da sie przejsc bez komentarza hahah :D @imperiusss ile Ty grasz w ogame, ze nie wiesz jaka to roznica przed 3 czy po 3? :E :D
  • to ja nie moge . . . Truck driver - dosłownie "jak z dzieckiem " bo widze że nie zrozumiałeś mojego pytania
    to że o 3-ciej jest reset serwerów to wszyscy wiedzą
    ja tu pytałem Whisky co zmienia że zdejmiesz flo o 2.30 czy o 3.30 ?
    zakładając że obrońca jest na urlopie i nie spodziwa się takich kwiatków w postaci nagłego wyparowania planety w środku nocy - co nie dzieje się raczej codziennie
    mi chodziło o to że nie ważne kiedy w nocy taką flotę zezłomujesz i tak się tego nie da ukryć
    kapujesz ? bo nie da się chyba prościej
  • imperiusss napisał(a):

    to ja nie moge . . . Truck driver - dosłownie "jak z dzieckiem " bo widze że nie zrozumiałeś mojego pytania
    to że o 3-ciej jest reset serwerów to wszyscy wiedzą
    ja tu pytałem Whisky co zmienia że zdejmiesz flo o 2.30 czy o 3.30 ?
    zakładając że obrońca jest na urlopie i nie spodziwa się takich kwiatków w postaci nagłego wyparowania planety w środku nocy - co nie dzieje się raczej codziennie
    mi chodziło o to że nie ważne kiedy w nocy taką flotę zezłomujesz i tak się tego nie da ukryć
    kapujesz ? bo nie da się chyba prościej
    Mamy piatek wiec weekendu poczatek ;) wyloguj sie z forum i z ogame i wyjdz odchamic sie do ludzi zamiast blaznic sie na forum. Nie bede Ci wszystkiego lopatologicznie tlumaczyl skoro nie trybisz pewnych kwestii. Milego weekendu. Tyle ode mnie.
  • Paru panom pogratuluje wiedzy, poczytajcie najpierw FAQ czy ogolnie cokolwiek, pl ze tez Ci sie chce odpisywac lotka naprawde?? Graty st ciekawi mnie opinia GO jakim cudem to sie stalo! Natomista co do pl i whisky wykorzystali sytuacje tyle nikomu nic nie skasowali bo jak by mieli taka mozliwosc to moja flo na Q juz dawno by byla w ich reckach.
    Przetapiajcie i kolejnych w recki zycze!
    PS Yoss [ciach] mnie swoim postem :D


    Moderator Ruda:
    Wulgaryzm
  • Wszyscy oponenci szczekali od samego początku, mieli tyle okazji żeby zebrać się jakoś w jeden sojusz, "komunę" żeby rozbroić duecik i pokazać na co ich stać, ale nie - woleli żreć się między sobą patrząc na wszystko krótkoterminowo dając się jeden po drugim "jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec" No to mają za swoje ]:-D

    Durne wiadomości przeczytam sobie jutro jak wytrzeźwieje i nie będą jeszcze skasowane. Teraz gratuluje wlotu, zysku i dominacji na uni.
  • Za pozdrowienia podziękuję, bo są obłudne jak całe to starcie.
    Gratulować nie ma czego. Popieracie [ciach] w czystej postaci. Czy to wkradając się w szeregi sojuszu , pisząc, że nasz sojusz to przekręt ( ciekawi mnie skąd te wnioski ) mieliście jakieś cudowne informacje rozumiem. Czy to popierając tego typu działania - włamy na konto. No , ale ważne, że się nachapaliście. Vegi w reckach! Na urlopie szacun!!
    Swoją drogą...faktycznie czemu po 3, a nie przed? Może dlatego że okolo 3 Vegi mleko robi. .a nóż by lognal :)no nic.. :)) kto miał wiedzieć ten wiedział :)
    Szkoda chłopaka, bo się starał ,pilnował, a padł na urlopie przez jakieś marne zagranie zaklamanej świni. Tylko pytanie jaki ten ktos mial w tym interes :) tego to nawet GO się nie dowie :)


    Moderator Ruda:
    Wulgaryzm
    Legionistka
    Caryca Marcysia I





  • Ragnar Lodbrok napisał(a):

    kazdy wiekszy zlom - smierdzaca historia ale tutaj przebiliscie samych siebie, konto kasacja aby tez mi flo nie spadla podczas urlopu haha zenada, koncze z ogame definytynie jesli GO cos z tym nie zrobi , masakra co tu sie odstawia, chetnie poznam wasz punkt widzenia tego starcia naprawde

    p.s. juz jestem puk puk
    Go nic z tym nie zrobi, grunt że hajs się zgadza nie tylko ten za anty ;) Drogi pelu to starcie sobie splusowałem dla twojej wiadomości, może będziesz miał przez to lepszy dzień. Graty ze starcia przeszliście samych siebie
  • Ładny % i zysk :)

    Na grubasie :P

    I tak Adaś za dużo tłumaczysz niuansów innym :P

    Gracze szczekały, szczekają i dalej będą szczekać bo tylko to mogą robić ;)

    A co do tekstów o kupionym koncie - PL nie kupuje kont bo jest za dobry na to :) Zrozumcie to w końcu :) Może ewentualnie sprzedawać surkę :P
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • narazie tylko gratulacja za wyczucie czasu.
    Zysk mega.

    Vegi pewnie już grać nie będzie na tym uni więc powodzenia na innych.

    Jak każdy chciał bym tylko wiedzieć kto zdjął U i nic więcej.
    Tak czy siak potrzeba było mega floty aby ubić cel.

    Liczę, że GO sprawdzi to jakoś :) w końcu mają wglądy w IP - i nie chodzi o pl1 czy Bad - tylko uczciwość w podejściu do gry operatorów tej gry.
    W końcu ludzie płacą tutaj nie małą kasę.

    Zakładam, że PL1 też chętnie poznał by prawdę jeśli to nikt od nich.
    Terry ma troszkę racji chyba.
  • skup deuter napisał(a):




    Liczę, że GO sprawdzi to jakoś :) w końcu mają wglądy w IP - i nie chodzi o pl1 czy Bad - tylko uczciwość w podejściu do gry operatorów tej gry.
    W końcu ludzie płacą tutaj nie małą kasę.

    Zakładam, że PL1 też chętnie poznał by prawdę jeśli to nikt od nich.
    Terry ma troszkę racji chyba.
    nie, nie sprawdza :) skopiują i wkleją standardową regułkę i zamkną temat :) Fajnie by było jakby niemcy to sprawdzili co się tu dzieje w polskim ogame :) i kazali płacic operatorom za kazdy wał :)
    pozdrawiam :)
  • Jak obiecałem tak tez robię. Na początku chciałem tylko zaznaczyć ze nie miałem zamiaru dodawać tutaj jakiegokolwiek postu, jednak rozwój sytuacji w sojuszu mnie do tego zmusił. No ale tak to się utarło że jak się przychodzi jako jeden z ostatnich to na pewno trzeba sypać... Ale teraz już do rzeczy:
    Chciałbym żeby zajął głos i wypowiedział się na to co za chwile przeczytacie gracz o nicku arth...
    Otóż w dniu w którym dziwnym zbiegiem okoliczności Vegi został skasowany(kilka godzin wcześniej), na konfie arth pisał że chce sprzedać konto, podał nawet nick gracza który to konto miałby kupić(tego nicku nie podam bo to nie jest meritum sprawy), jednak gracz ten dwukrotnie pytał się czy jest na sprzedaż konto Vegi dając jednocześnie do zrozumienia że nie jest do końca zainteresowany kupnem konta artha. Powód sprzedaży konta przez artha - jak to napisał "trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny niepokonanym"(miał tu zapewne na myśli ciągłe skany od whisky i pl1).
    Więc arth jak to było? gracz o tylko nam znanym nicku nie chciał twojego konta tylko konto Vegi więc użyłeś takiego "chwytu marketingowego". Jeśli dobrze pamiętam w tym samym dniu padło również sformułowanie w stylu "ale dziś zobaczycie grube rw"...
    co miałeś arth na myśli pisząc to wyrażenie?
    Co do Whisky i pl1 - nie znam tych ludzi ale nie sądzę ze są aż tak głupi i nie umieją liczyć jak nagle ktoś na kogo ogólnie polują bo trzeba to jasno stwierdzić, nie widzą spadku w statystykach...
    Z całym szacunkiem dla Was ale faktycznie musielibyście być skończonymi durniami żeby tego nie zauważyć. A każdy wie że aktywność tych dwóch graczy jest bardzo wysoka zarówno w dzień jak i w nocy...
    Mógłbym tutaj jeszcze trochę podrążyć ten temat i kwestie haseł do kont itd ale nie jest to w tym momencie najważniejsze...
    Na sprawy które tutaj opisałem są dowody tych rozmów więc gołosłowny nie jestem... gdyby ktoś zaprzeczył chętnie je udostępnię.
    ktoś wspomniał coś o mleku itd... myślę że był to tylko zbieg okoliczności...
    Zdaje sobie sprawę z tego ze chyba zostanę usuniety z sojuszu ML za to co tu napisałem ale niech gracze dowiedzą się jak było - powód jest prosty nie zamierzam miec za chwilę przyszytej łątki osoby która sprzedała jakiekolwiek info ponieważ nawet nie miałem do nich dostępu bo mnie konfa nie interesowała po wczesniejszej akcji o której tutaj wspominać nie będę...
    Vegi musisz chyba trochę bardziej pilnować samemu konta niż podawać passy "przyjaciołom", bo w mojej ocenie tak to niestety wygląda... a przynajmniej cały ciąg zdarzeń i sytuacji wskazuje na to ze nie był to przypadek ani jakas kradzież czy szpiegostwo.
    Moderatora gry prosze by najpierw dobrze przeczytał info zanim zacznie cokolwiek cenzurować...
    mógłbym jeszcze podac kilka przykładów ale myslę że to co tutaj napisałem w zupełności wystarczy....


    a bym zapomniał Arth - dlaczego ze trzy cztery dni temu kazałes mi zmienic hasła? bardzo mnie to zastanawia... dupochron dla ciebie?
    Gram krótko w ogame bo dopiero jakies 14 lat ale ten okres pozwolił mi na pojęcie dlaczego trzeba zmieniac hasło maksymalnie co 6 dni... oczywiście większośc napisze teraz co ja wypisuje ale jak ktoś pomysli będzie wiedzieć dlaczego...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SAMOTNY ().

  • Ja nie wiem ile czasu ty grasz u nas w soju, ale robisz się teraz na znawce, a brednie niezłe żeś tutaj nawypisywał. Jeśli śledziłbyś bardziej konfe to byś wiedział, że arth sie złoma nie bał jak każdy z nas. To jest tylko gra. Ciebie nikt nie traktował jako sprzedawczyka i nikt tego nie napisał. Byłem na konfie, bo dostałem sms od vegiego co się stało i widziałem co bylo pisane. A Ty jesteś takim czlowiekiem co zamiast wyjaśnić tą sprawe w sojuszu to wywalasz to na forum. Zachowujesz się tym samym jak dzieciak. Ciekawi mnie czy jesteś tym samym samotnym ktory gra na librze, bo jakoś w to wątpie.

    Dalej nie gratuluję.