Lets customize! Ruch floty "zawsze na wierzchu"

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Lets customize! Ruch floty "zawsze na wierzchu"

      Hej,

      Nie wiem jak Was ale mnie strasznie drażniło to, że żeby zobaczyć ruch flot muszę specjalnie kliknąć guzik, żeby tabela z flotami "się rozwinęła". Stąd też wpadłem na pomysł, żeby napisać kilka linijek kodu JavaScript, który "wstrzyknięty" na stronę z grą sprawiał, że ruch flot zawsze będzie na wierzchu :)

      Założenia:
      • korzystasz z G.Chrome (na innych przeglądarkach nie testowałem)
      • masz zainstalowany dodatek Custom Style Script w G.Chrome (jeżeli nie to wejdź w Chrome Ustawienia / więcej narzędzi / rozszerzenia / pobierz więcej rozszerzeń i znajdź Custom Style Script)
      Jak korzystać?

      1. Klikamy w ikonę Custom Style Script, następnie ikona klucza (open options page)
      2. W polu URL wpisujemy:

        Kod źródłowy

        1. https://s148-pl.ogame.gameforge.com/*
      3. W polu JavaScript Code wpisujemy:


      Kod źródłowy JavaScript

      1. window.addEventListener("DOMContentLoaded", function() {
      2. var fleets = document.querySelector("#eventboxContent");
      3. document.querySelector("#contentWrapper").insertBefore(fleets, document.querySelector("#inhalt"));
      4. }, false);
      5. To sprawi, że ruch flot będzie zawsze na górze strony

      8. W sekcji CSS Code wpisujemy:



      Kod źródłowy CSS

      1. #eventboxContent{
      2. display: block !important;
      3. }


      Cieszymy się widokiem ruchu flot zawsze na wierzchu i zawsze na górze :)


      Macie inne pomysły na dostosowanie widoku, który może być przydatny dla reszty użytkowników? Wpisze swój pomysł poniżej! Może uda się to zrealizować :)

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez sushuang ().