Poczatek Uniwersum, szybka zagrywka antymateriowa, porozmawiajmy o poczatku przygody ! :)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Witam wszystkich serdecznie nie zaglądałem ze 2 lata ani na forum ani na og, dziś wracam do budowania kopalń i wirtualnych stateczków :), odnosząc się do różnych wypowiedzi powyższych i z poprzednich stron, miałem okazje oglądać program na discowery czy jakimś podobnym kanale o chłopaku który był praktycznie całkowicie sparaliżowany, zdziwicie sie ale taka gra w stylu ogame dała mu naprawdę namiastkę prawdziwego życia, takiego jakie my mamy na co dzień, był top 1 był najlepszy z najlepszych miał masę przyjaciół i był naprawdę ale to naprawde szczęśliwy ze miał choć tyle, proszę nie oceniajcie ludzi grających nie piszcie e tam ja to w realu mam to i to a ty pewnie jestes ........ nie wiecie kto siedzi po drugiej stronie, nie ma co obrażać człowieka którego się tak naprawdę nie zna,
    Fajnie ze ogame wciąż trwa, wciąż łączy zapaleńców, zwykłych i nie zwykłych ludzi :)
    Życze dobrej zabawy i powodzenia

pozdrawiam Marcopololive zwany remix77777 :)
    Marco Polo Live
  • kaito wrote:

Ile wasze kolonie maja pól ? Duże się trafiają ? i jak z ekspedycjami, coś ciekawego trafiacie ?
    U mnie narazie planety średnie,ekspedycje
    • Wynik ekspedycji
      Od: dowódca flotyChyba nie powinniśmy byli urządzać przyjęcia urodzinowego dla kapitana na tej samotnej planecie. Straszna, nieznana gorączka spowodowała, że większość załogi musiała pozostać w izolatkach przez resztę ekspedycji. Z powodu braków w załodze ekspedycja nie powiodła się.

Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: znaleźliśmy szczątki starożytnego statku kosmicznego. Nie jesteśmy zatem pierwsi w tym miejscu.
    • Wynik ekspedycji
      Od: dowódca flotyPodczas wyprawy zrobiono wspaniałe zdjęcia supernowej. Niestety nic innego nie udało się przywieźć, lecz przynajmniej są spore szanse na wygranie tegorocznego konkursu "Fotografia Roku Wszechświata".
    • Jedna udana 4 małe transportery i pare sond.
    • Jedna anty około 300.
    • CDN
  • No to też wkleję swoje ;D

Ekspedycja śledziła dziwny sygnał od jakiegoś czasu. W końcu okazało się, że sygnał nadawany był ze starej sondy wysłanej pokolenia temu celem przywitania się z innymi gatunkami. Sondę uratowano, a wiele muzeów na Twojej rodzinnej planecie wyraziło zainteresowanie nią.

Ekspedycja niemalże została złapana przez pole grawitacyjne gwiazdy neutronowej i potrzebowała trochę czasu na całkowite uwolnienie się. Jako, że na ten cel wykorzystano dużo deuteru, ekspedycja okazała się bezowocna.

Znaleźliśmy łatwo dostępne pola surowców na odległej planetoidzie i wydobyliśmy pewną ich ilość.

Zrabowano: 2.400 Metal.

W małym statku znaleźliśmy osobliwego obcego, który dał nam skrzynię z antymaterią w zamian za proste obliczenia matematyczne.

Zrabowano: 311 Antymateria.

Znaleźliśmy łatwo dostępne pola surowców na odległej planetoidzie i wydobyliśmy pewną ich ilość.

Zrabowano: 5.096 Metal.

Dziwny wirus komputerowy zaatakował system nawigacji krótko po tym, jak ekspedycja opuściła rodzimy układ słoneczny. Spowodowało to, że ekspedycja zaczęła zataczać okręgi. Rzecz jasna, ekspedycja nie należała do udanych.

Odebraliśmy sygnał radiowy od jakichś pijanych piratów. Wydaje się, że wkrótce nas zaatakują.

Odebraliśmy sygnał radiowy od jakichś pijanych piratów. Wydaje się, że wkrótce nas zaatakują.

Twoja ekspedycja natrafiła na małą asteroidę, z której można pozyskać trochę surowców.

Zrabowano: 5.600 Metal.

Kilka egzotycznie wyglądających statków zaatakowało twoją ekspedycję bez żadnego ostrzeżenia.

Na małym księżycu z własną atmosferą Twoja ekspedycja znalazła ogromne złoża surowców. Załoga na powierzchni stara się zebrać i załadować naturalny skarb.

Zrabowano: 4.999 Metal.

Główny nawigator miał zły dzień, co spowodowało obranie błędnego kursu. Flota wylądowała w zupełnie innym miejscu, przez co wydłuży się czas jej powrotu.

Teraz wiemy, że czerwone anomalie klasy 5 nie tylko destabilizują systemy nawigacyjne statków, ale także powodują halucynacje u wielu członków załogi. Ekspedycja nie przywiozła niczego z wyprawy.

Zrabowano: 3.400 Kryształ.

Nasza ekspedycja przechwyciła statek-widmo, który transportował małą ilość antymaterii. Nie znaleźliśmy żadnych wskazówek odnośnie losu załogi statku, ale nasi technicy zdołali odzyskać antymaterię.

Zrabowano: 338 Antymateria.

Gwiezdny wiatr wiejący ze strony czerwonego giganta uniemożliwił skok ekspedycji w nadprzestrzeń, przez co wydłuży się obliczenie skoku powrotnego. W tym sektorze nie było niczego poza pustką między gwiazdami. Flota wróci później, niż oczekiwano.

Ekspedycja napotkała na rozległą pustkę w przestrzeni, w której nie było nawet małej asteroidy, promieniowania lub czegokolwiek, co mogłoby zagrozić ekspedycji.

Ekspedycja podążyła za dziwnym sygnałem pochodzącym z asteroidy. W jej jądrze znaleziono małą ilość antymaterii. Asteroida została odholowana, a odkrywcy próbują wydobyć antymaterię.

Zrabowano: 385 Antymateria.

Ekspedycja natknęła się na planetę niemalże całkowicie zniszczoną przez wojny. Różne statki krążą na orbicie. Technicy starają się naprawić niektóre z nich. Może uda się również uzyskać informacje, co się tu wydarzyło.

Następujące statki dołączyły do floty:
    Mały transporter: 1
    Sonda szpiegowska: 3

Ktoś zainstalował w komputerach statku starą grę strategiczną. Misja ekspedycji trwała długo, lecz nie była zbyt owocna.

Zrabowano: 9.600 Metal.

Nasza ekspedycja natrafiła na starą automatyczną stocznię. Kilka statków było nadal w fazie produkcyjnej i nasi technicy starają się aktualnie uruchomić generatory energii, aby dokończyć ich produkcję.

Następujące statki dołączyły do floty:
    Sonda szpiegowska: 6
    Lekki myśliwiec: 1
    Uni Xanthus (ON)

The post was edited 1 time, last by zielu75 ().

• Siema!
    Coś mi uderzyło do łba i wbiłem w przeglądarkę board.ogame.pl - pierwszy raz od kilku lat... Trochę z sentymentu, trochę z żalu straconego czasu. Mimo wszystko, wspomnienia są pozytywne. Po prześledzeniu tego jednego wątku w DiDach widzę, że ktoś znajomy z dawnych czasów tutaj jeszcze gra. Pozytywne czy negatywne nasze byłe relacje? mniejsza o to.

PPomimo

ja wrote:

Zgubilem Mamusie - Sirius uparta lamo ;)
    Skalpelek - Jeśli to Ty, to universum 5x... kojarzę sojusz SABAT lub Ether (pamięć zawodzi)
    Logitech - Sirius prawda?
    Hawok - universum 48 sojusz DOOM?

Gdyby przerw nie było, mógłbym sobie policzyć 12 lat doświadczenia. Ale nie zamierzam wracać do gry... :)

Ruda, pilnuj ich! :D :*
  • Truck driver wrote:

To jest wtyczka do przegladarki a nie na konkretne uni :D

Wpisz w google "antigame" i pierwszy link od gory. Bedziesz mial do wyboru wersje na chrome, firefoxa lub na opere. Instalujesz i grasz. Podalbym linka ale strona nie chce sie zaladowac.

Ja wiem co to jest :D
    Chodziło mi o to, że kiedyś jak powstawało uni to antigame było z opóźnieniami :) Starzy gracze wiedza o co chodzi :P
  • A powolutku do przodu na uni.
    Nie ma to jak wysłać kolonizator i przy prawie jego dolocie do pustej planety nagle ktoś ją skolonizował i trzeba zawracać :D
    Ogólnie mi się wydaje, że mało tutaj gra ludzi, pomimo, że 4.5 k zarejestrowanych. Muszę znaleźć chwilę żeby krążki dorobić, chociaż już widziałem, że ow latają, ale na jakieś szybkie wloty w mało zabunkrowane planety jak znalazł. Małe planety mi się trafiają co chwilę, a nie chcę takich małych zostawiać.
    Pozdrawiam serdecznie :thumbup:
  • ojej nowe uni:)
    tak z ciekawosci
    ile byliscie tymi top 1
    najdluzej
    godzine dzien? dwie?
    tydzien?
    miesiac?

powaznie pytam z ciekawosci
    ilu z was wpisalo sobie do sygnatury BYLEM TOP1 jakiegos tam uni
    :)

niechce was tu obrazac