Konkurs na Halloween 2017: Poszukiwanie dyń

    • Konkurs

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Konkurs na Halloween 2017: Poszukiwanie dyń







      Drodzy Gracze!
      Nadchodzi Halloween. Halloween to amerykańskie święto duchów, które zyskało wielu sympatyków na całym świecie, również w Polsce.
      Jest to najlepszy czas na ujawnienie swojej mrocznej strony...
      a także, by zarobić nieco Antymaterii!
      Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs.
      Dnia 31 października 2017 roku nasza ekipa porozrzuca dynie i ukryje je w postach.
      Waszym zadaniem będzie je wszystkie odnaleźć!
      Kto zgarnie najwięcej dyń, ten wygrywa!






      Dynia wygląda tak:




      • Zgłoszenia postów z dyniami trwają od godziny 20:00 do 23:59 tego samego dnia.
      • Dyń należy szukać na obszarze całego forum (poza Archiwum).
      • Członkowie Teamu nie mogą brać udziału w konkursie.
      • Jeżeli wytropicie post zawierający dynię (załączoną na powyższym obrazku), należy go zgłosić - opcją "Zgłoś treść".
        W treści zgłoszenia należy wpisać: "Halloween 2017"
        Jednak nie jest to takie proste, jak do końca się wydawało - jeden post można zgłosić tylko raz!
        Jak poznać, że dany post został zgłoszony? Przycisk "Zgłoś" będzie nadal widoczny, ale przy próbie zgłoszenia dostaniemy informację - Ta treść już została zgłoszona.
      • Ogłoszenie wyników odbędzie się po zliczeniu głosów.



      Nagrody:
      • I miejsce - 150.000 na wybrane konto w Ogame + dodanie do grupy Zwycięzca Konkursu
      • II miejsce - 100.000 na wybrane konto w Ogame + dodanie do grupy Zwycięzca Konkursu
      • III miejsce - 50.000 na wybrane konto w Ogame + dodanie do grupy Zwycięzca Konkursu









      Powodzenia! Kto pierwszy ten lepszy!
      Wasz Team Ogame.PL
      Jestem i mnie nie ma ^^

    • WYNIKI!




      Konkurs dobiegł już końca, jesteśmy pod wielkim wrażeniem, jak szybko udało się Wam znaleźć prawie wszystkie dynie!
      Dziękujemy za zaangażowanie i liczymy, że nie opuścicie Nas przy następnych konkursach!
      A oto Nasi zwycięzcy:


      Pierwsze miejsce, 150.000 i dodanie do grupy Zwycięzca Konkursu, zdobywa..






      Drugie miejsce, 100.000 i dodanie do grupy Zwycięzca Konkursu, zdobywa..






      Trzecie miejsce, 50.000 i dodanie do grupy Zwycięzca Konkursu, zdobywają..






      Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Po odbiór nagrody prosimy zgłaszać się do @kasai poprzez prywatną wiadomość w treści wpisując nazwe uniwersum oraz nick w grze na które ma być dodana antymateria.
      Jestem i mnie nie ma ^^