NoSkill [KOMORNIC] vs. darek [DSOP] 24342.95%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • NoSkill [KOMORNIC] vs. darek [DSOP] 24342.95%

    Witam
    Standardowo wbijam na allegro niema nic ebay nic aliexpres Bingo!!! jest konto dzwonie do Cześka odbiera ale mówi ze hajsu niema więc kupuje solo gość proponuje mi wykup za anty na innego konto ale pamiętam przykry wypadek Fila i Ban za płatności i myślę nie popełnię tego samego błędu wiec wchodzi w grę PayPall i wszystko się udało rezultat poniżej.



    Dla Normalnych
    Skan Lot Bum nic więcej nie odebrany FS na to nie trzeba Skila wiec mi sie udało


    Obroncy SZ/O

    darek22.10.2017 20:06:34Gratulacje. Dobre wyczucie czasu. Złomu nie będę podbierał. Należy Ci się
    Pozdrawiam



    KOMORNIC i nonskilowców


    Dnia 22-10-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor NoSkill [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.499.998
    Ciężki myśliwiec 19.308
    Okręt wojenny 27.543
    Niszczyciel 70.680

    _________________________________________

    Obrońca darek [DSOP]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1.700
    Recykler 1
    Gwiazda Śmierci 715
    Wyrzutnia rakiet 20.000
    Lekkie działo laserowe 11.049
    Ciężkie działo laserowe 10.000
    Działo Gaussa 1.000
    Działo jonowe 1.000
    Wyrzutnia plazmy 1.000
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor NoSkill [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.336.483 ( -163.515 )
    Ciężki myśliwiec 17.220 ( -2.088 )
    Okręt wojenny 24.571 ( -2.972 )
    Niszczyciel 63.356 ( -7.324 )

    _________________________________________

    Obrońca darek [DSOP]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    92.700.621 Metalu, 58.068.211 Kryształu i 59.270.212 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.768.760.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 7.487.636.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.398.438.900 metalu i 1.035.855.900 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 210.039.044 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 414.886.521
    Kryształ: 511.277.111
    Deuter: -50.589.788
    agresor zyskał łącznie 875.573.844 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -3.866.544.121
    Kryształ: -3.024.858.711
    Deuter: -806.272.212
    obrońca stracił łącznie 7.697.675.044 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
    Uni 68 ----> 27 ST 202927,05% / 7515,8%


    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Serdell ().

  • Noskill dzwoniła Twoja druga połowa jutro na obiad antymateria ! Rujnujesz budżet domowy !! Zablokowany masz dostęp do wszystkich aukcji na miesiąc . Rodzina nie pociągnie za długo na anty , a wiesz że krych i meta nie są za dietetyczne ... Więc koniec proszę robić starcia bez kosztowo najlepiej na ujemnej stopie zwrotu !!!

    Gratuluje podtrzymania passy i kolejnego super starcia , chyba stoczniowcy będą mieć dwie albo i trzy zmiany ... to kolejnych i nie rujnuj już tego portfela ]:-D
  • pamiętaj oszuście krzyki o allegro i inne aukcje internetowe to wyglądasz tak żałośnie że robisz z tego wpis jak byś chciał stanąć pod latarnią bo tam najciemniej na razie gratoluje ci tych celów w układzie albo obok o jeden układ jak teraz bo nie wszystkie konta ale większość to jakieś lamy które fs robią akurat obok ciebie i tylko twoje ss potrafią je wyskanować
    nie ma co się dusić bo kłutnia z tobą to tylko sprowadza do twojego zerowego poziomu jaki pokazujesz w wpisach i niektórych z twojego sojuszników ja tylko napisze ze karma wraca prędzej czy później

    wiec standardowo wkleje do następnego BANA
  • powiedziałem nie będę się kłucił bo to nie ma sensu i od tego jest team by pilnować starć i weryfikował je ale ja wiem jedno twój obrońca "darek" jest z sojuszu [DSOP] czyżby to zbieg okoliczności że w tym samym sojuszu masz swoje konto stare zgłoszone na IP
    2017-04-05serdell>ROMANO

    ROMANO [DSOP] ???

    tak to twoje 2 tygodnie temu nawet za multi dostaliscie bany ROMANO->Gruby
    ja wiem że zaraz napiszesz a reszta twojego sojszu będzie hejtować mnie że to jest zbieg okoliczności i że jak ma sie drugie konto z IP w jakimś soju to można usłyszeć że ktoś się pozbywa konta bo mu się już nie chce grać a nie wypisujesz że allegro po prosto info z pierwszej reki z sojuszu [DSOP] Nawet piszesz o skillu jakim jak ma się wglad poprzez ROMANO[DSOP] do statusów czy faktycznie darek nie jest na koncie i czy nie będzie przepału ? lot na pewniaka tak jak zwykle ty w większości masz nie mówie ze wszystkie bo niektóre są piękne i prawdopodobne ale uwierz mi za tobą ciagnie się fatum oszustwa więć zawsze będziesz postrzegany jako gracz o nieczystych zagrywkach ale mi to juz zwisa nie moja działka a ja ci życzę karmy lub sukcesów w czystych starciach
  • W sumie od bardzo dawna zbiera mi się na ten wpis.
    Za każdym razem jak ktoś z Komornika lub Misiów wrzuci większe ST wylewa się masa żółci z wytłumaczeniem jak dane ST powstało. Zazwyczaj to albo ustawka albo puszówka - więc chyba nie dziwi że większość UNI właśnie tak patrzy na obydwa te sojusze - generalnie przekretasy.
    W tym całym syfie już chyba mało ważne jak jest naprawde. Smutne że wszyscy graliście kiedyś pod jednym tagiem. Powinniście się wstydzić, wszyscy.
    Niemniej dla mnie bardziej umoczeni nadal są 3X-owcy z najwiekszy pro czyli ARO ^^


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • jeszcze raz gratulacje sojusznikowi kolejnych takich !!!, bo pewien gracz który nie ruszył jeszcze całej swojej floty od unifikacji ma ciśnienie, bo co więcej siedzieć w ulu obstawić się graczem z topki i pisać tyle potrafisz Drogi Filu.

    Moderatora proszę o przeniesienie wpisu obrońcy aby widział Pan Filu i dał sobie wreszcie spokój w robieniu syfu w każdym naszym temacie, w części zgadzam się z Graczem Poziomką ciagle coś niepasuje szczególnie Filu.

    Poprzednie starcie też było bee tylko że my nie robimy ataków na moona z lewych kont czy gsówek jak u Was to ma miejsce przykład, proszę spojrzeć na układ 4.7 konta z Avalon m.in foxm czy jakoś tak i drugie podobnego typu jest tam przypadkiem , nawet nazwy są przypadkowe , co do intencji.... ( do sojuszu Avalon jak nie wiecie kto was sprzedaje to już wiecie ), nas stać na wbicie w układ wydanie ponad 1,2 kk antymaterii , nie potrzebujemy gsówek jak to sugerowałeś .

    Dwa Wasze starcia są przeczyste i nie ma nic do zarzucenia, z sojuszu Signum przeszło kilku graczy przypomnę że starcie Wilku było na jednym z graczy Signum , więc napiszę jak TY Drogi Filu w swoich wyobrażeniach to nie przypadek tak ???

    I naucz się kłócić , albo można użyć słownika jak się nie potrafi pisać poprawnie w naszym języku bo błędy aż rażą !
    Skończ z robieniem syfu na tym forum w naszych tematach , bo to prawda graliśmy pod jednym tagiem teraz tego mocno żałuje , bardzo mocno,.... Podchodzisz do tej gry w chory sposób, opanuj się człowieku , bo nawet poczucia humoru nie masz, jest jak w zakładzie pogrzebowym , ................................śmiertelnie poważne .... to tylko GRA !!!!
  • Gratulacje Grubasie :)
    Zmień nick bo nijak to się ma do tego co tu ostatnio wyprawiasz. Co później mają powiedzieć takie ogary ogejmowe, których floty puchną masakrycznie, a efektów tego i powodów ku temu jakoś nie widać :E ???
    Kończąc życzę SzO obrońcy - dok coś pomoże w odbudowie, więc nie ma tragedii. Do bagna wzajemnych oskarżeń i zarzutów nie wchodzę - jak ktoś ma jakieś zastrzeżenia niech pisze ticketa. Jakieś już poszły więc wkrótce się okaże co i jak.

    P.S. Nie uważacie że śmiesznie to wygląda jak niektórzy bywalcy pręgierza obrzucają się szambem :ocb: ?
  • Gruby ty prowokatorze,
    Sam nie potrzebnie w opisie swoich starć wywołujesz do zaśmiecania RW
    Jak byś nie prowokował zapewne nikt by nie robił tutaj śmietnika - proponuje nad tym się zastanowić

    Starcie ładne zysk super, do pozazdroszczenia!
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • Tbag weź skończ się męczyć i pisać o prowokowaniu popatrz na starcia Gruby vs Saszka , Gruby vs Spoon i wiele innych gdzie wpisywałem normalne opisy i co twoje zwierzaki z soja prezentowały więc nie wymagaj ode mnie szacunku bo kilku z was na niego nie zasługuje

    PS
    Racja T-Bag macie tam kilku normalnych wiec poprawka i przepraszam jeżeli kogoś uraziłem pozdrawiam
    Uni 68 ----> 27 ST 202927,05% / 7515,8%


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Serdell ().

  • Widzę że jesteś człowiek niereformowalny piszesz w liczbie mnogiej że nie zaslugujemy na szacunek a pisząc o wszystkich powinieneś ugryźć się w jęzor bo jak byś chciał zauważyć większość z naszego sojuszu nie udziela się w waszych tematach także sprostowanie się należy...
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • T-bag napisał(a):

    Widzę że jesteś człowiek niereformowalny piszesz w liczbie mnogiej że nie zaslugujemy na szacunek a pisząc o wszystkich powinieneś ugryźć się w jęzor bo jak byś chciał zauważyć większość z naszego sojuszu nie udziela się w waszych tematach także sprostowanie się należy...
    :) ci co sie wypowiadają wystarczą..........T bag jak taki mądry jesteś to jak mamy ocenić tych innych co w ogóle nic i nigdzie nie napisali chyba rozumiesz brak sensu Swojej wypowiedzi....sam zresztą też logiki nie uznajesz ....wiec czepiać się nie musisz O_O
  • Jak ktos chce ukryc wlasne przekrety, to najlepsza obrona jest atak, wiec nie dziw sie Gruby, ze pod kazdym Twoim ST, Pan F... bedzie wypisywal ze push, kupione/ ustawione ST, multikonta, gsowki, itd... Ty , OBRONCA, ja i wielu innych graczy wiemy ze ST jest czyste, a tym ktorym zylka w dupce z zazdrosci peka nie pozostaje nic innego jak tylko obsmarowac Cie na forum, bo nic wiecej innego nie potrafia.
    Panie F..., piszesz ze za Grubym "ciagnie się fatum oszustwa więć zawsze będzie postrzegany jako gracz o nieczystych zagrywkach"
    Banow nikomu za darmo nie daja! Pochwal sie ile ty razy ladowales na banie??? Szkoda ze swojego sie nie widzi, ale jak to mowia, zadre w oku o kogos zauwazysz, a belki u siebie nie widzisz. I nie bede sie wiecej rozpisywac na ten temat bo to juz bylo walkowane wiele razy, i mdlic od tego zaczyna.
    Szkoda tylko ze wiecznie przeklada sie to na caly sojusz, zarowno po jednej jak i po drugiej stronie, pomimo tego iz w jednym i drugim sojuszu sa normalne osoby, ktore potrafia sie nawzajem szanowac i utrzymywac normalne miedzyludzkie relacje.

    Gruby, gratuluje Ci kolejnego zacnego ST, procent zajefajny jak na solo!!!
    Obroncy bardzo szybkiej odbudowy i szacun za jego postawe, gratulacje po ST i niepodbieranie zlomu, tacy gracze (obroncy) to perelki w tej ogejmowej spolecznosci, wiec zycze wszystkiego dobrego i powodzenia juz bez zlomu w dalszej grze!!!
  • Graty Gruby ... ale ludzi bez szkoły nie dasz rady zreformować :S

    T-bag ... Ty jesteś za to reformowalny ,,, przykre bo chyba było by lepiej jakbyś nie bronił pusherów i pozostał bez odzewu ... Fakty masz na forum i związane z nimi przyrosty ;P

    co do pozostałych wpisów to udam że nie widziałem, Filuś gdzie jest podliczenie Misie vs Komornic?