Neferet - Świeżynka ;>

    • MOD

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Miało być u @Toadie tak jak chciał @Mati ale jednak zawitałam u Ciebie :*

      Czemu mnie tu nie było jeszcze?:O
      Właśnie spłodziłam mój 5555 post, kiedy Ty będziesz miała swój?:D
      Myślisz, że Mati zrobił mi na złość i pozbył się CT tylko abym nie mogła 'świętować' moich okrągłych sum postów? :(
      Jak to jest, że @Ruda wytrzymuje tyle z Toadie?:O
      Myślisz, że gdyby @Toadie zjadł coś z cebulą to by wyczuł?:D
      Dlaczego @Dziuba nie ma hl?
      Czy @wakat uczył się archiwalnego języka na studiach?:D
      Czy nadal 'męczysz Kaśkę'?:D


      uff, to by było chyba na tyle!
      Do następnego :*
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • kasai napisał(a):

      Miało być u @Toadie tak jak chciał @Mati ale jednak zawitałam u Ciebie :* Ależ mnie zaszczyt kopnął :love:

      Czemu mnie tu nie było jeszcze?:O Nie mam pojęcia :(
      Właśnie spłodziłam mój 5555 post, kiedy Ty będziesz miała swój?:D Myślisz, że tyle ze mną wytrzymacie?
      Myślisz, że Mati zrobił mi na złość i pozbył się CT tylko abym nie mogła 'świętować' moich okrągłych sum postów? :( Tak! Myślę, że zrobił ci to po złości! Chociaż.. może @Superman miał coś z tym wspólnego!
      Jak to jest, że @Ruda wytrzymuje tyle z Toadie?:O A wytrzymuje? :saint:
      Myślisz, że gdyby @Toadie zjadł coś z cebulą to by wyczuł?:D Trzeba kiedyś spróbować :evil: Tylko nic mu nie mów :evil:
      Dlaczego @Dziuba nie ma hl? Bo nas nie lubi :(
      Czy @wakat uczył się archiwalnego języka na studiach?:D Myślę, że tak! Tak jak farmaceutki uczą cię rozczytywać pismo lekarzy!
      Czy nadal 'męczysz Kaśkę'?:D Ależ ja nikogo nie męczę! Przecież jestem bardzo grzeczna!


      uff, to by było chyba na tyle! mrum :love:
      Do następnego :* Będę czekać! <3


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Hej :)

      @kasai napisała post numer 5555 jako debiut w tym temacie, więc ja napiszę jako debiut post 6000 :P

      Jaki był twój ulubiony przedmiot w szkole? (odpowiedzi, że kanapka nie zaliczę ;))
      Z jakiego przedmiotu miałaś najlepsze oceny, a z jakiego najgorsze?
      Co bardzo lubisz jeść, a uważasz, że jesz to za rzadko i chciałabyś jeść częściej?
      Co niezbyt lubisz jeść, a uważasz, że jesz to za często i chciałabyś jeść rzadziej?
      Czemu lubisz Hiszpanię?
      Dlaczego z odpowiedzi na pytania @kasai wynika, że chciałabyś spróbować otruć mnie cebulą?
      I jak tam paznokcie, skończysz przed 3 w nocy? :>

      Miłego :*

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):

      Hej :) Cześć :)

      @kasai napisała post numer 5555 jako debiut w tym temacie, więc ja napiszę jako debiut post 6000 :P

      Jaki był twój ulubiony przedmiot w szkole? (odpowiedzi, że kanapka nie zaliczę ;)) Dlaczego nie mogę wybrać kanapki? :( No to... j. angielski, a później hiszpański :P
      Z jakiego przedmiotu miałaś najlepsze oceny, a z jakiego najgorsze? Najgorsze z biologi i chemii XD najlepsze z polskiego chyba
      Co bardzo lubisz jeść, a uważasz, że jesz to za rzadko i chciałabyś jeść częściej? Śliwki! Uwielbiam! Świeże, mrożone każde!
      Co niezbyt lubisz jeść, a uważasz, że jesz to za często i chciałabyś jeść rzadziej? Pietruszkę i koper! Toż to zbrodnia dodawać to do czegokolwiek!
      Czemu lubisz Hiszpanię? Jak tu jej nie lubić? Język, kultura <3
      Dlaczego z odpowiedzi na pytania @kasai wynika, że chciałabyś spróbować otruć mnie cebulą? NIEMOŻLIWE! :saint:
      I jak tam paznokcie, skończysz przed 3 w nocy?:> Skończyłam przed 1!

      Miłego :* Wzajemnie :fkiss:


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • To ja mam bardzo ważne pytanie...
      Jak to się stało, że do tej pory dałaś radę ukryć takie piegi jak masz na avku i czemu wyglądasz na nim tak męsko? :E
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • Mamikaz napisał(a):

      To ja mam bardzo ważne pytanie...
      Jak to się stało, że do tej pory dałaś radę ukryć takie piegi jak masz na avku i czemu wyglądasz na nim tak męsko? :E
      Pfff za to pytanie dostaniesz :bicz1: i nie odpowiadam na nie! :ndmod:


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • hej Nefi :*

      Jeszcze mnie tu nie było więc postanowiłam nadrobić :D
      Czy boisz się moich pytań jak Toadie?:P
      Mam nadzieję, że nie powtórzę żadnego z pytań :D Ale jeśli to wybaczysz? :*
      Pisałaś w dzieciństwie pamiętnik?
      Zbierałaś karteczki, naklejki lub coś innego?
      Wśród rówieśników byłaś samicą Alfa czy raczej po prostu jedną ze stada? :D
      Najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłaś to....?
      Ostatnio śniłaś o...?
      Obudziłaś się kiedyś i po przebudzeniu pomyślałaś "kurczę, ale fajny sen! szkoda że się już obudziłam"?
      Jak się denerwujesz to dużo przeklinasz?:D
      Nadepnęłaś kiedyś na klocek Lego? :P Jakie myśli wtedy kołatały się w Twojej głowie? ^^
      Lubiłaś być oblewana wodą w lany poniedziałek?
      Gdybyś miała iść na dywanik to wolałabyś aby karcił Cię Toadie czy kasai? :D
      Miałaś jakieś przezwisko w podstawówce?


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      hej Nefi :* Cześć Kruszka :love:

      Jeszcze mnie tu nie było więc postanowiłam nadrobić :D Nawet nie wiesz jak się cieszę <3
      Czy boisz się moich pytań jak Toadie?:P Przekonamy się :P
      Mam nadzieję, że nie powtórzę żadnego z pytań :D Ale jeśli to wybaczysz? :* Tobie zawsze!
      Pisałaś w dzieciństwie pamiętnik? Coś się kiedyś pisało, ale nie było to zbytnio ciekawe czy systematyczne
      Zbierałaś karteczki, naklejki lub coś innego? Karteczki i tazosy :D
      Wśród rówieśników byłaś samicą Alfa czy raczej po prostu jedną ze stada? :D W dzieciństwie? Raczej nieśmiała, więc jedną ze stada
      Najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłaś to....? To ci powiem na priv :evil:
      Ostatnio śniłaś o...? Uwaga.. to Cię zabije śmiechem .. OGame xDDDDDDD
      Obudziłaś się kiedyś i po przebudzeniu pomyślałaś "kurczę, ale fajny sen! szkoda że się już obudziłam"? Taaaaaaak :evil:
      Jak się denerwujesz to dużo przeklinasz?:D Modki nie przeklinają! :P
      Nadepnęłaś kiedyś na klocek Lego? :P Jakie myśli wtedy kołatały się w Twojej głowie? ^^ Nadepnęłam :< Takie same myśli jak podczas szukania mebli piszczelem ;/
      Lubiłaś być oblewana wodą w lany poniedziałek? NIGDY!!
      Gdybyś miała iść na dywanik to wolałabyś aby karcił Cię Toadie czy kasai? :D Chyba kasai xD Chociaż zapamiętałam sobie Twoje wtorkowe słowa <3
      Miałaś jakieś przezwisko w podstawówce? Tak, ale związane z nazwiskiem więc tak na forum niezbyt się chwalić :P


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • :*

      Gdybyś mogła wybrać jakim zwierzątkiem chciałabyś być?
      Ulubiona zabawa z dzieciństwa to...?
      Smerfy, Gumisie czy Muminki?
      Wolałabyś być szybka jak struś pędziwiatr, mądra i rozważna jak papa smerf czy silna jak Popaye? :D
      Ulubiona potrawa i ta której nienawidzisz to...?
      Byłaś kiedyś na zlocie GF?


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      :* :fkiss:

      Gdybyś mogła wybrać jakim zwierzątkiem chciałabyś być? Pandą! Są urocze :love:
      Ulubiona zabawa z dzieciństwa to...? Skakanie w gumę!
      Smerfy, Gumisie czy Muminki? Smerfy
      Wolałabyś być szybka jak struś pędziwiatr, mądra i rozważna jak papa smerf czy silna jak Popaye? :D Silna jak Popaye! Też lubię szpinak ^^
      Ulubiona potrawa i ta której nienawidzisz to...? Spaghetti bym mogła jeść caaały czas albo kurczaka, a nienawidzę... flaczków... i wszystkiego co z koperkiem, pietruszką albo innym zielskiem..
      Byłaś kiedyś na zlocie GF? Nie, jedziemy razem? :saint:


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Dlaczego męski avatar?
      Gdybyś straciła nagle wzrok, jakiego widoku najbardziej by Ci brakowało?
      Każdy człowiek ma swoje przeznaczenie czy też może sam kieruje swoim życiem? A może też nasze decyzje są wpisane w przeznaczenie?
      Jeśli wynajdą sposób na życie wieczne, chciałabyś z niego skorzystać?
      Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

      Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado
    • mntek napisał(a):

      Dlaczego męski avatar? Jak miałam "babski" to też pisali do mnie w formie męskiej, więc dodałam swojego pieguska <3
      Gdybyś straciła nagle wzrok, jakiego widoku najbardziej by Ci brakowało? Uśmiechniętego psiaka :(
      Każdy człowiek ma swoje przeznaczenie czy też może sam kieruje swoim życiem? A może też nasze decyzje są wpisane w przeznaczenie? Czasami mam wrażenie, że nic nie dzieje się przypadkiem - tylko tak powinno być. Ciężko mi to wytłumaczyć ;x
      Jeśli wynajdą sposób na życie wieczne, chciałabyś z niego skorzystać? Chyba nie bardzo, jeśli tylko ja z bliskich mi osób miałabym z tego skorzystać to bym zrezygnowała z takiej możliwości.


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Przyszłaś do nas z innego Teamu. Czy z perspektywy czasu cieszysz się, że tak się wszystko potoczyło czy jednak mały żal jeszcze się tli?
      Jakiego języka obcego chciałabyś się nauczyć?
      Lubisz zimne klimaty czy raczej jesteś ciepłolubna?
      Gdyby w skutek jakiś globalnych manipulacji okazało się, że nie będzie więcej nocy tęskniłabyś za widokiem gwiazd i księżyca?
      Czytałaś Harrego Pottera?
      Masz jakiegoś ulubionego pisarza?
      Wierzysz w duchy?


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Przyszłaś do nas z innego Teamu. Czy z perspektywy czasu cieszysz się, że tak się wszystko potoczyło czy jednak mały żal jeszcze się tli? Szczerze to i to, ale chyba wyszło mi to na dobre ;)
      Jakiego języka obcego chciałabyś się nauczyć? Hiszpańskiego perfekcyjnie oraz francuskiego (miałam go przez 3 lata w liceum i ... nooo.. nie pamiętam nic ;x)
      Lubisz zimne klimaty czy raczej jesteś ciepłolubna? Ciepłolubna! <3
      Gdyby w skutek jakiś globalnych manipulacji okazało się, że nie będzie więcej nocy tęskniłabyś za widokiem gwiazd i księżyca? W sumie tak, chociaż nie za często mam możliwość po prostu posiedzieć i popatrzeć w gwiazdy :(
      Czytałaś Harrego Pottera? Tylko 2 pierwsze części. Nie zbyt lubię coś oglądać a potem czytać ;x
      Masz jakiegoś ulubionego pisarza? Hmm.. Raczej nie.
      Wierzysz w duchy? Tak




      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Jesteś bohaterką Dumy i uprzedzenia, jedną z sióstr Elizabeth Bennet. Twoja rodzina ma coraz większe długi a co za tym idzie rodzice pragną wydać Cię za mąż za jakiegoś bogatego jegomościa. Ty jednak poznajesz ubogiego panicza UroczyiPrzystojny i zakochujesz się w nim z wzajemnością. Na jednym z przyjęć matka przedstawia Cię Panu JestemBogatyIsięPuszę i już dogadała się z jego rodziną, że wyprawią wam wesele. Ceremonia ma odbyć się w najbliższą sobotę. Stoisz z dylematem czy uchronić rodzinę od bankructwa czy uciec z ubogim ukochanym. Wiesz jednak, że jak uciekniesz nie będziesz miała odwrotu. Rodzina się od Ciebie odwróci i już więcej ich nie spotkasz. Co wybierasz?

      Podczas rejsu do USA jesteś na pokładzie Titanica. Po uderzeniu w górę lodową jeden z majtków proponuje Ci miejsce w szalupie w zamian za...miłe sam na sam :> Zdecydujesz się, czy na własną rękę poszukasz ratunku?

      Co do Titanica...jeżeli widziałaś film to wiesz jak zginął DiCaprio :D Czy na miejscu Kate próbowałabyś go jednak wciągnąć na te drzwi albo na zmianę na nich leżeć czy uważasz, że opcja jaka była była tą najlepszą?

      Przegrywasz zakład i musisz albo ogolić się na łyso albo przebiec nago główną ulicą Twojego miasta. Co wybierasz? :D


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Jesteś bohaterką Dumy i uprzedzenia, jedną z sióstr Elizabeth Bennet. Twoja rodzina ma coraz większe długi a co za tym idzie rodzice pragną wydać Cię za mąż za jakiegoś bogatego jegomościa. Ty jednak poznajesz ubogiego panicza UroczyiPrzystojny i zakochujesz się w nim z wzajemnością. Na jednym z przyjęć matka przedstawia Cię Panu JestemBogatyIsięPuszę i już dogadała się z jego rodziną, że wyprawią wam wesele. Ceremonia ma odbyć się w najbliższą sobotę. Stoisz z dylematem czy uchronić rodzinę od bankructwa czy uciec z ubogim ukochanym. Wiesz jednak, że jak uciekniesz nie będziesz miała odwrotu. Rodzina się od Ciebie odwróci i już więcej ich nie spotkasz. Co wybierasz? Wolałabym żyć w biedzie z "miłością mojego życia" niż w bogactwie z jakimś bucem :P

      Podczas rejsu do USA jesteś na pokładzie Titanica. Po uderzeniu w górę lodową jeden z majtków proponuje Ci miejsce w szalupie w zamian za...miłe sam na sam :> Zdecydujesz się, czy na własną rękę poszukasz ratunku? o.O Krusz! szukałabym ratunku na własną rękę!

      Co do Titanica...jeżeli widziałaś film to wiesz jak zginął DiCaprio :D Czy na miejscu Kate próbowałabyś go jednak wciągnąć na te drzwi albo na zmianę na nich leżeć czy uważasz, że opcja jaka była była tą najlepszą? Znając siebie? Zachowałabym się jak DiCaprio :P więc pewnie ja bym tonęła :P

      Przegrywasz zakład i musisz albo ogolić się na łyso albo przebiec nago główną ulicą Twojego miasta. Co wybierasz? :D yyyy... ogolić się na łyso. Kupiłabym perukę!

      HK12 napisał(a):

      Czy Szanowna Pani jeszcze odpisuje :D? ODPISUJE <3


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Hej świeżynko o/

      Z dużym wytęsknieniem czekasz na wakacje?
      Jakieś ciekawe plany wakacyjne?
      A może sam fakt, że będzie luźniej w pracy wystarczy, żebyś czekała na wakacje?
      Ręka nadal boli?
      Chciałabyś mieć takiego przyjaciela jak Sheldon Cooper?

      I miłego dnia ;*

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • kruszynka napisał(a):

      Czy nadal uważasz się za świeżynkę? :D Tak, bo nadal z zielonych ludzików mam najmniejszy staż :(

      Toadie napisał(a):

      Hej świeżynko o/ Cześć ;*

      Z dużym wytęsknieniem czekasz na wakacje? Taaaaaaaaaaak!
      Jakieś ciekawe plany wakacyjne? W sumie to jak zawsze - żadnych. Chociaż trochę inny rodzaj pracy będzie.
      A może sam fakt, że będzie luźniej w pracy wystarczy, żebyś czekała na wakacje? Sam fakt, że nie będzie tych marud mnie cieszy :love:
      Ręka nadal boli? Troche tak ;/
      Chciałabyś mieć takiego przyjaciela jak Sheldon Cooper? Hmmm... myślę, że było by ciężko wytrzymać, ale... jak nie lubić Sheldona?! :D

      I miłego dnia ;* Miłego wieczorku :fkiss:


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Witaj niewiasto!

      Gdybyś była ciasteczkowym potworem umiałabyś się dzielić ciasteczkami z innymi z ulicy Sezamkowej?
      Czy jeszcze jakąś postać z ulicy Sezamkowej lubisz?
      Spotykasz na swej drodze smoka, Ogra i piankowego potwora. Mówią Ci, że aby przejść dalej musisz wykonać jedno z zadań: wejść do paszczy smoka i wyczyścić mu zębiska, pokroić tonę cebuli dla ogra i przygotować błotną kąpiel lub wejść do wody i ubić pianę morsą w wannie dla piankowego potwora. Jeżeli nie wykonasz żadnego zadania któryś z potworów Cię zje. Które z zadań podjęłabyś się wykonać z nadzieją że się uda? :D

      Gdybyś urodziła się chłopakiem jak chciałabyś mieć na imię?

      Uważasz, że masz ładne pismo?

      Fale wyrzucają Cię na bezludną wyspę. Jesteś typem ostrożnym i zaczynasz ją powoli odkrywać czy raczej wolisz ją od razu spenetrować całą z nadzieją, że znajdziesz coś ciekawego?


      Tornado, tsunami i trzęsienie ziemi. Którego z tych zdarzeń wolałabyś uniknąć najbardziej? I dlaczego akurat te?


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      Witaj niewiasto! Witojcie!

      Gdybyś była ciasteczkowym potworem umiałabyś się dzielić ciasteczkami z innymi z ulicy Sezamkowej? Nie! Moje ciastka!
      Czy jeszcze jakąś postać z ulicy Sezamkowej lubisz? Tego duuuuużego żółtego ptaka :D Miałam kiedyś taką zabawkę :D
      Spotykasz na swej drodze smoka, Ogra i piankowego potwora. Mówią Ci, że aby przejść dalej musisz wykonać jedno z zadań: wejść do paszczy smoka i wyczyścić mu zębiska, pokroić tonę cebuli dla ogra i przygotować błotną kąpiel lub wejść do wody i ubić pianę morsą w wannie dla piankowego potwora. Jeżeli nie wykonasz żadnego zadania któryś z potworów Cię zje. Które z zadań podjęłabyś się wykonać z nadzieją że się uda? :D Tonę cebuli i kąpiel dla ogra :> W końcu nasz kochany ogr nie może chodzić głodny :evil:

      Gdybyś urodziła się chłopakiem jak chciałabyś mieć na imię? Emmm... żeby nie podpaść - Daniel :saint:

      Uważasz, że masz ładne pismo? Jak piszę na spokojnie to w miarę tak, ale jak się śpieszę to ciężko rozczytać

      Fale wyrzucają Cię na bezludną wyspę. Jesteś typem ostrożnym i zaczynasz ją powoli odkrywać czy raczej wolisz ją od razu spenetrować całą z nadzieją, że znajdziesz coś ciekawego? Hmm.. wstyd się przyznać, ale pewnie usiadłabym na plaży i nigdzie się nie ruszała ;/


      Tornado, tsunami i trzęsienie ziemi. Którego z tych zdarzeń wolałabyś uniknąć najbardziej? I dlaczego akurat te? Tsunami.. panicznie boję się wody...

      FILU napisał(a):

      kruszynka napisał(a):

      Gdybyś urodziła się chłopakiem jak chciałabyś mieć na imię?
      Daniel <3 wybierz Daniel :D Wybrałam! :love:

      mntek napisał(a):

      Kiedy postawisz pierwsze 10.000.000 lm? Specjalnie dla Ciebie postawię! Daj mi trochę czasu! :lool:
      Czy zamieniłabyś jednego psa na dwa koty? Raczej dwa koty na jednego psa. Albo i 3 psy :D


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Hejo :)

      Kilka pytań z gatunku ulubione

      Jaki jest Twój ulubiony/ulubiona/ulubione...
      ...smak chipsów?
      ...pizza?
      ...owoc?
      ...batonik?
      ...sok?
      ...kolor?
      ...pora roku?
      ...placek? (musiałem :D)

      CDN?

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):

      Hejo :) Bry!

      Kilka pytań z gatunku ulubione

      Jaki jest Twój ulubiony/ulubiona/ulubione...
      ...smak chipsów? Zaskoczę :> Octowo-solone
      ...pizza? Domowa
      ...owoc? Truskwka
      ...batonik? hmmm... bounty
      ...sok? pomarańczowy
      ...kolor? niech będzie że zielony XD
      ...pora roku? latooo!
      ...placek? (musiałem :D) po węgiersku! a CIASTO to sernik :D

      CDN? ohoho.. strach się bać :saint:


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Hej Neferet, odświeżamy temat :P

      Jeśli chciałabyś (albo musiałabyś) kupić sobie samochód, to jaki model byś wybrała?
      Jak często masz ochotę kogoś zabić?
      Czy kiedy się denerwujesz, to przeklinasz w myślach?

      I obiecany ciąg dalszy ;)
      Jaki jest Twój ulubiony/ulubiona/ulubione...
      ...odmiana śliwek?
      ...pora dnia?
      ...gra komputerowa?
      ...program w TV?
      ...film?
      ...miesiąc?
      ...rasa psa? :P

      Miłego ;*

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):

      Hej Neferet, odświeżamy temat :P Cześć Toadie ^^

      Jeśli chciałabyś (albo musiałabyś) kupić sobie samochód, to jaki model byś wybrała? Garbus albo mini cooper :P
      Jak często masz ochotę kogoś zabić? Ostatnio? często....
      Czy kiedy się denerwujesz, to przeklinasz w myślach? Modki nie przeklinają! :P

      I obiecany ciąg dalszy ;)
      Jaki jest Twój ulubiony/ulubiona/ulubione...
      ...odmiana śliwek? węgierki
      ...pora dnia? noc
      ...gra komputerowa? Sąsiedzi z piekła rodem :D
      ...program w TV? emmm.. nie wiem
      ...film? A tu jest kilka; Hannibal, Ukryte Piękno, Wywiad z wampirem, Milczenie owiec, Burleska, Kwiat Pustyni, Lektor, Pianista
      ...miesiąc? Lipiec :love:
      ...rasa psa? :P Husky, Jack Russell Terrier

      Miłego ;* Wzajemnie :fkiss:


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Lilith napisał(a):

      to jeszcze ja cię o coś zapytam
      Prywatnie nie mogę bo zostałam przez ciebie zablokowana Fakt, zablokowałam Cię, bo ileż można słuchać obrażania? ;)
      Jesteś na każdym uni OGame Jeśli "każdym uni" nazywamy Virgo i Bellatrix, to fakt - jestem na każdym uni!
      Wiadomo że każda gra pochłania sporo czasu Pochłania tyle czasu ile sami jej poświęcamy. Ja nie uważam, żebym dużo czasu spędzała przy grze. Pamiętaj, żyjemy w czasach smartfonów, gdzie możemy zalogować się i odświeżyć po prostu co 15 minut - nie oznacza to, że cały czas siedzimy i zajmujemy się grą. Również sojusznicy mogą Ci co jakiś czas robić aktywkę :>
      Nie masz życia prywatnego i dlatego grasz ? Ja nie narzekam na swoje życie prywatne, a jak z Twoim? :)


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy