Neferet - Świeżynka ;>

    • MOD

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • ^ZemstA^ napisał(a):

      Cześć Olu ^^ Cześć Przemku :fgrin:

      Lubisz konie? Jeśli takto czy jezdzilas wierzchem, jeśli nie to czemu ich nie lubisz ? Lubię! Jak byłam młodsza, to 2 razy w tygodniu jeździłam do stadniny :love:
      Spodnie leginsy czy jeansy? Legginsy :evil:
      Malujesz się na codzień jak jesteś w domu? W ogóle się nie maluję, straszę ludzi swoim wyglądem ]:-D
      Mówisz Hiszpania wiec do zwiedzania Barcelona czy Madryt? Ehhh... wole Andaluzję, ale jak już muszę wybierać to Barcelona :)
      Masz rodzeństwo? Jeśli tak to ile ? Jedynaczka ;(
      Jazda na motorze sportowym? Czy choper? Jeździłam jako plecak tylko na sportowym, chociaż podobają mi się bardziej Chopperki!
      Inny ulubiony kolor niż zielony ? Nikt nie patrzy pisz prawdę XD Niebieski :fgrin:
      Ulubiony film który wywołuje łzy? Często się wzruszam więc jest sporo takich filmów. Chociaż... Ostatnio "Ukryte Piękno"
      Skąd jesteś ? Śląsk! :D
      Lubisz spacery z psem? Czy raczej chodzisz bo musisz ? Lubię pospacerować z pieskiem, chociaż wole pojechać gdzieś dalej z psem, a nie krążyć po mieście..
      Kolacja we dwoje w...? górach, w chatce drewnianej ;>
      Lubisz czytac ksiazki ? Jesli tak to jaka jest twoja ulubiona książka ? Jeśli nie to jaka czytałam ostatnio przeważnie się pamięta bo było ich mało :P . Lubię czytać, chociaż ostatnio brak weny na czytanie. Ostatnio czytałam Harlan Coben - Bez skrupułów. A ulubiona to... niech pomyślę... Éric-Emmanuel Schmitt - Oskar i pani Róża


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Jak długo unosisz się na wodzie bez pomocy pontonu? :P
      rower (zwykły nie elektryk :D ) czy łyżworolki?
      spacer po plaży czy po lesie?
      pizza czy kebab?
      saper czy pasjans?
      epoka lodowcowa czy Madagaskar?
      słuchasz wszystkiego ale preferujesz muzykę typu?
      buty na zimę płaskie czy z obcasem?
      co robisz gdy chcesz zabić nudę?
    • ^ZemstA^ napisał(a):

      Jak długo unosisz się na wodzie bez pomocy pontonu? :P A kto powiedział, że w ogóle unoszę się na wodzie? :/
      rower (zwykły nie elektryk :D ) czy łyżworolki? Rower
      spacer po plaży czy po lesie? Wolałabym po plaży, ale do lasu mi bliżej :P Las i szukanie grzybów :D
      pizza czy kebab? Pizza
      saper czy pasjans? pasjans
      epoka lodowcowa czy Madagaskar? Madagaskar, Pingwiny z Madagaskaru :thumbsup:
      słuchasz wszystkiego ale preferujesz muzykę typu? Nie mam jakiś preferencji, wszystko co wpadnie w ucho
      buty na zimę płaskie czy z obcasem? Płaskie!
      co robisz gdy chcesz zabić nudę? Słucham muzyki ^^


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • witaj Neferet :D

      Batman czy Robin ?

      jakim owadem chciała byś być ?

      Twetter cz Facebook?

      Romans czy Western ? :)

      Widziałaś kiedyś UFO?

      chodzisz w klapkach pod domu czy w kapciach ?

      Tvn czy TVP Trwam? :P

      Wierzysz w reinkarnacje ?

      co odważnego zrobiłaś ?

      jakie jest twoje wewnętrzne zwierzę ? :sleeping:

      jaka jest twoja pierwsza myśl po przebudzeniu ?
    • Vincent Valentine napisał(a):

      witaj Neferet :D Cześć Batman \o/

      Batman czy Robin ? Batman :>

      jakim owadem chciała byś być ? Motylkiem :love:

      Twetter cz Facebook? Facebook

      Romans czy Western ? :) Romans

      Widziałaś kiedyś UFO? o.O yyy.. nie :D

      chodzisz w klapkach pod domu czy w kapciach ? na bosaka :D

      Tvn czy TVP Trwam? :P TVN

      Wierzysz w reinkarnacje ? Nie

      co odważnego zrobiłaś ? Dołączyłam do teamu :DDD

      jakie jest twoje wewnętrzne zwierzę ? :sleeping: Leniwiec :whistling:

      jaka jest twoja pierwsza myśl po przebudzeniu ? "Ja chce jeszcze spaaaaaaaać"


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Jak zrobić dobry omlet?

      Lubisz pierniczki?

      Wiercisz w ścianie o 3 w nocy w bloku, a tu w drzwi wali zirytowany sąsiad, co zrobisz aby ukryć swój uczynek?

      Jak powiedzieć, że kogut rozumie?

      Rozwiń skrót: KREDKA
      <3 Wyobraź sobie, że idziesz piękną, górską doliną.... <3
      <3 Wokół Ciebie ptaki śpiewają, a potok płynie muskając Twoje stopy swą przejrzyście czystą wodą. <3
      <3 Drzewa, które Cię otaczają szumią wesoło, a kształty chmur przypominają Ci o Twojej największej miłości. <3

      Jakiego kształtu są chmury?

      "jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie" "-->kruszynka :*
    • Twój temat CT tęskni :(

      Ulubiony Chupa Chups?

      Pudliszki czy Heinz?

      Co chciałabyś na święta?

      Gdybyś była zombie, czyj mózg byś zjadła pierwsza?
      <3 Wyobraź sobie, że idziesz piękną, górską doliną.... <3
      <3 Wokół Ciebie ptaki śpiewają, a potok płynie muskając Twoje stopy swą przejrzyście czystą wodą. <3
      <3 Drzewa, które Cię otaczają szumią wesoło, a kształty chmur przypominają Ci o Twojej największej miłości. <3

      Jakiego kształtu są chmury?

      "jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie" "-->kruszynka :*
    • Mihusz napisał(a):

      Jak zrobić dobry omlet? dodać pieczarki i cebulę :D!

      Lubisz pierniczki? ciasteczka korzenne się liczą?

      Wiercisz w ścianie o 3 w nocy w bloku, a tu w drzwi wali zirytowany sąsiad, co zrobisz aby ukryć swój uczynek? nie wierciłabym w ścianie o 3 w nocy 8|

      Jak powiedzieć, że kogut rozumie? podglądnięte w internecie: KurKuma ;>

      Rozwiń skrót: KREDKA pomińmy to pytanie, proszę :/

      Mihusz napisał(a):

      Twój temat CT tęskni :( zadajesz trudne pytania to potem tak jest ;(

      Ulubiony Chupa Chups? coca-cola :love:

      Pudliszki czy Heinz? Pudliszki

      Co chciałabyś na święta? duuuuży kubek na herbatkę :love:

      Gdybyś była zombie, czyj mózg byś zjadła pierwsza? A działa tak samo jak w serialu iZombie? Zjadam mózg i zachowuje się jak ta osoba? ;>


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • hej:)

      zdarza Ci się robić żółty śnieg :)?
      w przyrządzaniu jakiego dania jesteś mistrzem:)?
      kopałaś kiedyś robaki na ryby:)?
      załapała byś w rękę raka w jeziorze z latarką aby go zjeść:)?
      Umiesz wędzić:)?
      lubisz ogórki:)?
      ulubiony grzyb:)?
      dyskoteka czy spokojny wieczór w domu:)?

      POZDRO&POĆWICZ
    • Tak, działa jak w iZombie, powiedzmy :)

      Poleć film ;)

      Kto powinien Twoim zdaniem otrzymać Oscara za najlepszy film?

      Widzisz się w roli dowódcy gwiazdy śmierci?

      Wierzysz w przeznaczenie?

      Jaka woda mineralna?

      Chupachups cola w wersji zwykłej czy czarnej?

      Księżniczka z jakiej bajki chciałabyś być?
      <3 Wyobraź sobie, że idziesz piękną, górską doliną.... <3
      <3 Wokół Ciebie ptaki śpiewają, a potok płynie muskając Twoje stopy swą przejrzyście czystą wodą. <3
      <3 Drzewa, które Cię otaczają szumią wesoło, a kształty chmur przypominają Ci o Twojej największej miłości. <3

      Jakiego kształtu są chmury?

      "jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie" "-->kruszynka :*
    • umpa napisał(a):

      hej:) cześć :)

      zdarza Ci się robić żółty śnieg :)? yyyy... nie :D
      w przyrządzaniu jakiego dania jesteś mistrzem:)? spaghetti!
      kopałaś kiedyś robaki na ryby:)? Kopałam! a nawet później nabijałam je na haczyk i łowiłam :evil:
      załapała byś w rękę raka w jeziorze z latarką aby go zjeść:)? pewnie trochę bym się bała, ale jakbym była głodna to bym spróbowała
      Umiesz wędzić:)? nie :(
      lubisz ogórki:)? tak!
      ulubiony grzyb:)? pieczarki i kanie :love: taka kania w jajeczku i bułce, smażona na patelni <3
      dyskoteka czy spokojny wieczór w domu:)? spokojny wieczór w domu, albo domówka :P

      Mihusz napisał(a):

      Tak, działa jak w iZombie, powiedzmy :) To zjadłabym mózg jakiejś sławnej osoby :D

      Poleć film ;) Hannibal :love: alboo.. z nowszych, Ukryte Piękno!

      Kto powinien Twoim zdaniem otrzymać Oscara za najlepszy film? Z tych co są nominowane to żadnego nie widziałam :(

      Widzisz się w roli dowódcy gwiazdy śmierci? yyyy... ym ym.. chyba nie :D

      Wierzysz w przeznaczenie? Kiedyś wierzyłam, teraz nie wiem co o tym myśleć.

      Jaka woda mineralna? Lekko gazowana, z jakiejkolwiek firmy ale lekko gazowana :D

      Chupachups cola w wersji zwykłej czy czarnej? Zwykły :)

      Księżniczka z jakiej bajki chciałabyś być? Śpiącą Królewną <3 oooo właśnie, to tu jeszcze mogę nawiązać do pytania z poleceniem filmu: Maleficent! (nie podoba mi się polski tytuł :( )


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • umpa napisał(a):

      hej:) hej ^^

      Durex czy bez :)? a co to jest? :P
      maggi czy kostka rosołowa:)? maggi
      ogień czy woda:)? ogień
      jezioro czy morze:)? emmm.. nic :P
      kaszel czy katar:)? kaszel
      stanik czy bez:)? a ty jak wolisz? :P

      Banshee napisał(a):

      Cześć mięso. jakie mięso? o.O Jak Cię można określić w dwóch słowach? Wredne babsko :P


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Neferet napisał(a):

      umpa napisał(a):

      hej:) hej ^^

      Durex czy bez :)? a co to jest? :P
      maggi czy kostka rosołowa:)? maggi
      ogień czy woda:)? ogień
      jezioro czy morze:)? emmm.. nic :P
      kaszel czy katar:)? kaszel
      stanik czy bez:)? a ty jak wolisz? :P

      Banshee napisał(a):

      Cześć mięso. jakie mięso? o.O Jak Cię można określić w dwóch słowach? Wredne babsko :P

      zdecydowanie bez :) lepsze w dotyku i dla oka :)

      POZDRO&POĆWICZ
    • Johnson napisał(a):

      Witam swiezynke i pozdrawiam. Witam witam :D

      Czy czarny to kolor? tak, jak każdy inny :D

      FILU napisał(a):

      no to ja też pomaltretuje Neferetke :D ehh nooo doooobra :D

      Piercing tylko jeden czy więcej ]:-D jeden - no i się wygadał, że mnie widział ;(


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Neferet napisał(a):

      Johnson napisał(a):



      Czy czarny to kolor? tak, jak każdy inny :D

      A wlasnie nie, czarny to reprezentacja pustku, nicosc, prozni, czarnego nie ma w spektrum swiatla (naturalne czy sztuczne) oraz tecze kolorow. Wiec czarny to nie kolor :P - Zdziwilbym sie gdyby swiatlo bylo czarne ^^ Chociaz jest swiatlo ktore nazywaja czarnym swiatlem, jest nim swiatlo UV (terminologia czarnego swiatla uzywana glownie w nauce) :D

      Ogorek i pomidor to owoc czy warzywa? :P
      Szukam to czego nie ma :komp:
    • To nie pozostanę dłużny i też ci coś skrobnę ]:-D

      Na początek przywitać oficjalnie i ładnie "panią" zieloną Fretke... Znaczy się panią Neferetke :rumieniec: <szepcze pod nosem>może nie będzie mnie warnować ani banować :D <kończy szeptać> Dziwnie cię widzieć pod innym nickiem i nim się do ciebie zwracać 0_o

      A teraz do tej ciekawej i trudnej(no bo co tutaj wymyślić dla ciebie?) części : data-verified= ">
      Książka albo film - wolisz Fantasy czy Romans? I dlaczego? :)
      Kawusia z rana czy raczej coś innego na rozbudzenie?
      Od jak dawna męczysz tych biedny ludzi w tej grze? I czemu przez taki okres czasu ich molestujesz? ;(
      Nie nudzi cię Ogame?
      Tańczysz? ?(
      Wierząca? Praktykująca? Czy jednak coś innego?
      Ulubione polskie imię dla chłopca i dla dziewczynki? :rolleyes:
      Ktoś cię irytuje i chcesz się go pozbyć za wszelką cenę. Co robisz?


      Ty jesteś nubczak! O! Uparty nubczak! Zielony Nuuuubczak, dobrze to wiesz! ;P :bicz1:
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zaqes ().

    • umpa napisał(a):

      jak fajnie było tak długo nie słyszeć na forum o "banshee" :)

      taboret czy na krześle? na fotelu ^^
      stół czy na stole? na stole
      gruby czy chudy? chudy
      długi czy krótki? średni :P
      twardy czy miękki? nie powiem :saint:

      Mamikaz napisał(a):

      To nie pozostanę dłużny i też ci coś skrobnę ]:-D

      Na początek przywitać oficjalnie i ładnie "panią" zieloną Fretke... Znaczy się panią Neferetke :rumieniec: <szepcze pod nosem>może nie będzie mnie warnować ani banować :D <kończy szeptać> Dziwnie cię widzieć pod innym nickiem i nim się do ciebie zwracać 0_o

      A teraz do tej ciekawej i trudnej(no bo co tutaj wymyślić dla ciebie?) części : data-verified= ">
      Książka albo film - wolisz Fantasy czy Romans? I dlaczego? :) Fantasy, bo można zatracić się w innym świecie
      Kawusia z rana czy raczej coś innego na rozbudzenie? spacer z psem na tym zimnie
      Od jak dawna męczysz tych biedny ludzi w tej grze? I czemu przez taki okres czasu ich molestujesz? ;( Ja ich nie męczę! Spójrz na moją sygnę!
      Nie nudzi cię Ogame? Jeszcze nie :P
      Tańczysz? ?( Nie
      Wierząca? Praktykująca? Czy jednak coś innego? O przekonaniach religijnych nie będę opowiadać :)
      Ulubione polskie imię dla chłopca i dla dziewczynki? :rolleyes: Nie mam takich - jeszcze
      Ktoś cię irytuje i chcesz się go pozbyć za wszelką cenę. Co robisz? Nie wypada mówić co robię w myślach z takimi ludźmi. :P


      Ty jesteś nubczak! O! Uparty nubczak! Zielony Nuuuubczak, dobrze to wiesz! ;P :bicz1: Pomówienia :!: :!:


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Na studiach kolega, który pochodził ze Śląska, pewnego ranka się przestraszył, bo jak się obudził i spojrzał przez okno to tam nie było żadnych kominów! Tylko takie małe, domowe. Strach go niemożebny na chwilę opanował, no bo gdzie on jest u licha?! Też tak miewasz rano? :D
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • wakat napisał(a):

      Na studiach kolega, który pochodził ze Śląska, pewnego ranka się przestraszył, bo jak się obudził i spojrzał przez okno to tam nie było żadnych kominów! Tylko takie małe, domowe. Strach go niemożebny na chwilę opanował, no bo gdzie on jest u licha?! Też tak miewasz rano? :D Hahahaha nie mam tak xD Strach mnie ogarnia jak jadę do Sosnowca :/


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy