Neferet - Świeżynka ;>

    • MOD

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Neferet - Świeżynka ;>

      Nadszedł czas żeby zielony świeżaczek się przywitał :fgrin: chociaż i tak pewnie nikt tu nie zajrzy :E
      Nie przepadam o sobie pisać, więc będzie krótko, o!
      toooo... Witam :D
      Aleksandra - jednak wolę po prostu Ola, jakiś czas pełnoletnia ]:-D
      Może w końcu niektórzy przestaną pisać do mnie używając rodzaju męskoosobowego ;( - Kobiety też grają w Ogame :P


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Hej ho ^^

      Szczytem odwagi jest...
      Szczytem głupoty jest...
      Najczęściej mówię o sobie ...
      Zdarza mi się powiedzieć innym coś miłego jeśli...
      Chętnie przyjmuje ...
      Lubisz być w centrum uwagi?
      Jeśli nikt nie widzi to, ...
      Nigdy nie uwierzę w to, że...
      Gdyby ktoś mi powiedział, że ...
      Czego najbardziej się boisz?
      O czym marzysz?
      Jest coś o czym ostatnio intensywnie myślisz?
      Jaki kolor uważasz za najładniejszy i dlaczego ?

      /me papapa =^-^=
    • Gootek napisał(a):

      Hej ho ^^ Nooo cześć :fgrin:

      Szczytem odwagi jest... jak dla mnie? skok ze spadochronem!
      Szczytem głupoty jest... porzucanie zwierząt ... :cursing:
      Najczęściej mówię o sobie ... nie chcesz wiedzieć :P
      Zdarza mi się powiedzieć innym coś miłego jeśli... zawsze mówię miłe rzeczy osobom które lubię :love:
      Chętnie przyjmuje ... słodycze ; >
      Lubisz być w centrum uwagi? może tak ciut ciut
      Jeśli nikt nie widzi to, ... obijam się :D a nieee.. to robię też jak inni widzą ]:-D
      Nigdy nie uwierzę w to, że... będzie koniec świata :P
      Gdyby ktoś mi powiedział, że ... ?( nie wiem co napisać
      Czego najbardziej się boisz? w sumie.. to wszystkiego :/
      O czym marzysz? o podróży do Hiszpanii :love:
      Jest coś o czym ostatnio intensywnie myślisz? jest, ale nie powiem o czym :saint:
      Jaki kolor uważasz za najładniejszy i dlaczego ? zielony - wiesz, inaczej nie wypada mi odpowiedzieć XD

      /me papapa =^-^=
      /me bajo :fkiss:


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Superman napisał(a):

      Cześć Świeżak :* Cześć Supcio :fkiss:

      Cieszysz się z bycia zielonką? A czemu miałabym się nie cieszyć? :ffreak:
      Co Cię do tej pory najmilszego spotkało w byciu teamowce? :E hmmm... podziękowania za udzieloną pomoc :fsmile:
      Czy przez pryzmat modki inaczej patrzysz teraz na forum, userków? Hmm... na pewno więcej czasu spędzam na forum i więcej tematów przeglądam :))
      Opisz swoją ulubioną kawusie! Z ekspresu z mleczkiem :fgrin: nigdy fusiata!

      Miłego :gszo:
      Ei ei! Żadnego SzO! Bo mnie zezłomują i co wtedy? :juzpotobie:


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Lizak EJK napisał(a):

      <3 <3 <3 Kochamy naszą nową Panią Moderator Merkurego <3 <3 <3 Lizus! i do tego łobuz! :D

      FILU napisał(a):

      a jednak ktoś tu zagląda ;P Noooo właśnie szok o.O

      Skąd natchnienie na nick? Nick wziął się z książki ; data-verified= "> Miała być Nefretete ale byście brzydko do mnie mówili :<
      Hiszpania czy jednak Japonia :D domyślam się po nicku że może być konflikt wyjazdu mażeń :D ? Hiszpania! Tylko Hiszpania!


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Skoro tak.... :D

      Czy lubisz czarne pieski?
      Co według Ciebie oznacza nazwa uni "Wezn"?
      Jakie żelki polecasz?
      Gdybyś była żelką Haribo o smaku coca-coli, co byłoby Twoim życiowym marzeniem?
      <3 Wyobraź sobie, że idziesz piękną, górską doliną.... <3
      <3 Wokół Ciebie ptaki śpiewają, a potok płynie muskając Twoje stopy swą przejrzyście czystą wodą. <3
      <3 Drzewa, które Cię otaczają szumią wesoło, a kształty chmur przypominają Ci o Twojej największej miłości. <3

      Jakiego kształtu są chmury?

      "jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie" "-->kruszynka :*
    • Mihusz napisał(a):

      Skoro tak.... :D jaaak? :evil:

      Czy lubisz czarne pieski? lubię wszystkie pieski, ale najbardziej mojego białego z brązowym uszkiem :love:
      Co według Ciebie oznacza nazwa uni "Wezn"? nie mam pojęcia co autor miał na myśli :fsad:
      Jakie żelki polecasz? dżdżownice! te takie kwaśne ;>
      Gdybyś była żelką Haribo o smaku coca-coli, co byłoby Twoim życiowym marzeniem? zostać zjedzona, nie zwrócona :ffreak:


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • new_mateuszgg napisał(a):

      Neferet napisał(a):

      Gootek napisał(a):

      Chętnie przyjmuje ... słodycze ; >

      no to juz wiadomo ze beda lapoweczki, bomboniereczki za zdjecie bana :D ciiiii :juzpotobie:


      Ja mam bardzo ważne pytanie boję się twoich pytań :ffreak:
      Czy taki kolor co na górze też na dole jest? :D o.O ty jesteś ruda, o o o, szalona ruda! ;> Nie odpowiem na to pytanie, tralalalala. A masz pejczykiem! :bicz1:




      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Wiesz, że dziś dzień kundelka?
      <3 Wyobraź sobie, że idziesz piękną, górską doliną.... <3
      <3 Wokół Ciebie ptaki śpiewają, a potok płynie muskając Twoje stopy swą przejrzyście czystą wodą. <3
      <3 Drzewa, które Cię otaczają szumią wesoło, a kształty chmur przypominają Ci o Twojej największej miłości. <3

      Jakiego kształtu są chmury?

      "jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie" "-->kruszynka :*
    • Gratki ładnego zysku, przetapiaj w Pance! I to tankowanie, a obrońcy :gszo:

      A niee... Zapędziłem się :P

      Witam na tej tonącej łajbie, lepiej mocno się trzymaj bo "Sztorm is comming" czy jak to tam było :E :E
      AlmostDragon Witam :)
      Almost - Uni Merkur/Zibal ON
      Słabi gracze biorą dopalacze, prawdziwi gracze wolą bany raczej.
    • Hej :evil:

      Jaki jest Twój ulubiony kwiatek?
      Twój ulubiony gatunek muzyczny?
      Aktualna piosenka, którą regularnie nucisz pod nosem?
      Najbliższy cel, który chcesz osiągnąć w życiu?
      Co podoba Ci się w pracy na forum najbardziej?
      Jakie jest Twoje danie popisowe, za którym przepadają Twoi bliscy?
      Jaką sławną osobę najbardziej chciałabyś poznać?
      Spacerujesz sobie po chodniku, aż nagle widzisz groźnego psa, co robisz?
      Co robisz gdy Jesteś w podłym nastroju, a pogoda psuje go jeszcze bardziej?
      Jaką cechę u siebie chciałabyś zmienić, a jaką wzmocnić?
      Co Ci w duszy gra ostatnio?

      /me paappa ^^
    • Gdy słyszysz słowo muzyka, to o czym myślisz?
      Kupujesz bilety w komunikacji miejskiej?
      Gdybyś miała zostać wskrzeszona jako dowolny wymarzony przez siebie superbohater, jaki bohater by to był? Czy dalej kupowałabyś bilety w komunikacji miejskiej, jeżeli odpowiedziałaś "tak" na powyższe pytanie?
      <3 Wyobraź sobie, że idziesz piękną, górską doliną.... <3
      <3 Wokół Ciebie ptaki śpiewają, a potok płynie muskając Twoje stopy swą przejrzyście czystą wodą. <3
      <3 Drzewa, które Cię otaczają szumią wesoło, a kształty chmur przypominają Ci o Twojej największej miłości. <3

      Jakiego kształtu są chmury?

      "jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie" "-->kruszynka :*
    • Gootek napisał(a):

      Hej :evil: witam ponownie :saint:

      Jaki jest Twój ulubiony kwiatek? tulipan albo storczyk
      Twój ulubiony gatunek muzyczny? słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho
      Aktualna piosenka, którą regularnie nucisz pod nosem? Ed Sheeran - Perfect, *replay replay replay* :love:
      Najbliższy cel, który chcesz osiągnąć w życiu? pojechać do Hiszpanii! :fgrin:
      Co podoba Ci się w pracy na forum najbardziej? Kontakt z większą ilością użytkowników :dyskusja:
      Jakie jest Twoje danie popisowe, za którym przepadają Twoi bliscy? Hmmm.. chyba nie ma takiego.
      Jaką sławną osobę najbardziej chciałabyś poznać?
      Spacerujesz sobie po chodniku, aż nagle widzisz groźnego psa, co robisz? Pewnie stanęłabym jak wryta ... :pwned:
      Co robisz gdy Jesteś w podłym nastroju, a pogoda psuje go jeszcze bardziej? Śpię, żeby nie drażnić innych :spi:
      Jaką cechę u siebie chciałabyś zmienić, a jaką wzmocnić? Chciałabym przestać się tak wszystkim przejmować i być pewniejsza siebie :)
      Co Ci w duszy gra ostatnio? hmmm ciężkie pytanie.. w sumie to nuda ostatnio się wkradła

      /me paappa ^^ /me bajo

      Mihusz napisał(a):

      Gdy słyszysz słowo muzyka, to o czym myślisz? umilacz czasu, bez którego nie umiem się obejść
      Kupujesz bilety w komunikacji miejskiej? zawsze! :saint:
      Gdybyś miała zostać wskrzeszona jako dowolny wymarzony przez siebie superbohater, jaki bohater by to był? Czy dalej kupowałabyś bilety w komunikacji miejskiej, jeżeli odpowiedziałaś "tak" na powyższe pytanie? Nigdy o tym nie myślałam hmmm... superwoman! mogłabym latać, więc nie korzystałabym z komunikacji miejskiej! :D

      HK12 napisał(a):

      Gratki ładnego zysku, przetapiaj w Pance! I to tankowanie, a obrońcy :gszo: w stejkach byś się wpisał, nooo ;x

      A niee... Zapędziłem się :P tak ciut ciut ;>

      Witam na tej tonącej łajbie, lepiej mocno się trzymaj bo "Sztorm is comming" czy jak to tam było :E :E Cześć :love:


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • To i ja mam pytanie jedno takie Mihuszowe :D

      Wyobraź sobie, że idziesz piękną, górską doliną....
      Wokół Ciebie ptaki śpiewają, a potok płynie muskając Twoje stopy swą przejrzyście czystą wodą.
      Drzewa, które Cię otaczają szumią wesoło, a kształty chmur przypominają Ci o Twojej największej miłości.

      Jakiego kształtu są chmury?

      Jaki jest twój ulubiony statek w OG? D:< ?



      Ps.
      A i myślę że cała męska część forum czeka na twoje zdjęcie :D Pies był spoko ale no wiesz ten tego...
      AlmostDragon Witam :)
      Almost - Uni Merkur/Zibal ON
      Słabi gracze biorą dopalacze, prawdziwi gracze wolą bany raczej.
    • HK12 napisał(a):

      To i ja mam pytanie jedno takie Mihuszowe :D A pozwolił Ci go użyć? ;>

      Wyobraź sobie, że idziesz piękną, górską doliną....
      Wokół Ciebie ptaki śpiewają, a potok płynie muskając Twoje stopy swą przejrzyście czystą wodą.
      Drzewa, które Cię otaczają szumią wesoło, a kształty chmur przypominają Ci o Twojej największej miłości.

      Jakiego kształtu są chmury? jak o miłości to w kształcie serca xD nie wnikajmy ;>

      Jaki jest twój ulubiony statek w OG? D:< ? Krążownik! :ow: (nie ma krążka w emotkach, więc niech będzie ow :<) Ale ostatnio przekonuję się do pancerników, chociaż... spawanie ich to męczarnia ;(



      Ps.
      A i myślę że cała męska część forum czeka na twoje zdjęcie :D Pies był spoko ale no wiesz ten tego... Jak na razie tylko ty, więc ciiiiii, bo podłapią ten pomysł! :fsad: I nie, nie jestem ruda :P


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Neferet napisał(a):

      HK12 napisał(a):

      To i ja mam pytanie jedno takie Mihuszowe :D A pozwolił Ci go użyć? ; data-verified= "> < Nie :D ale mordeczka się chyba nie pogniewa <3




      Jak na razie tylko ty, więc ciiiiii, bo podłapią ten pomysł! :fsad: I nie, nie jestem ruda :P < Upss... A co do bycia rudym/rudą to najważniejsze pytanie jest takie czy to dobrze czy źle :P Zawsze można być Rudym mentalnie :D

      AlmostDragon Witam :)
      Almost - Uni Merkur/Zibal ON
      Słabi gracze biorą dopalacze, prawdziwi gracze wolą bany raczej.
    • HK12 napisał(a):

      Nie ale mordeczka się chyba nie pogniewa - zobaczymy :>>
      Upss... A co do bycia rudym/rudą to najważniejsze pytanie jest takie czy to dobrze czy źle Zawsze można być Rudym mentalnie - w sumie... byłam kiedyś ruda i mi się podobało ;> ale szybko się kolor spłukuje ;<



      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Ulubiona czekolada? ;)
      Ulubione piwko?
      Horror czy komedia?
      Ulubiony kabaret?
      Pilka nozna czy siatkowka?
      Czerwony czy niebieski?
      Spodniczka czy spodnie?
      Kawa czy herbata?
      Paczek czy drozdzowka?
      Woda gazowana czy niegazowana?
      Pepsi czy cola?
      Jablko czy banan?
      Weekend czy Zenek Martyniuk?
      Sobota czy Paluch?
      Fabianski czy Szczesny?
      Jesli mialabys byc kotem lub psem to kim bys wolala?
      Angry birds czy pokemon go?
      Tetris czy waz?
      Samochod czy motor?
      Boisz sie bardziej pajakow czy wezy?
      Bulka czy chleb?
      Ryz, makaron czy ziemniaki?

      To chyba wszystko na chwile obecna :)
    • new_mateuszgg napisał(a):

      Ulubiona czekolada? ;) milka bubbly white ; data-verified= ">
      Ulubione piwko? kozel cerny :piwko:
      Horror czy komedia? horror ]:-D
      Ulubiony kabaret? Ani mru mru, paranienormalni
      Pilka nozna czy siatkowka? siatkówka, ale piłka nożna też :D
      Czerwony czy niebieski? niebieski
      Spodniczka czy spodnie? spodnie :P
      Kawa czy herbata? herbata
      Paczek czy drozdzowka? pączuś :D
      Woda gazowana czy niegazowana? gazowana
      Pepsi czy cola? cola
      Jablko czy banan? banan :E
      Weekend czy Zenek Martyniuk? a mogę nie wybierać ;x
      Sobota czy Paluch? Sobota
      Fabianski czy Szczesny? Szczęsny
      Jesli mialabys byc kotem lub psem to kim bys wolala? Psem! :D
      Angry birds czy pokemon go? angry birds
      Tetris czy waz? tetris
      Samochod czy motor? samochód, ale na motorze jako pasażer też lubię ; data-verified= ">
      Boisz sie bardziej pajakow czy wezy?yyy... tego i tego ;x fuj!
      Bulka czy chleb? bułka
      Ryz, makaron czy ziemniaki? makaron!

      To chyba wszystko na chwile obecna :) sporo tego było :uhuh:


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • FILU napisał(a):

      zrobił się całkiem ładny test portalu rantkowego :D to ja dokończe tą ankietę XD
      W związku jakim i jak długo ?
      Dzieci?


      Wszystko byście chcieli wiedzieć :E a gdzie ta nutka tajemnicy?!

      HK12 napisał(a):

      FILU napisał(a):

      zrobił się całkiem ładny test portalu rantkowego :D to ja dokończe tą ankietę XD
      No w sumie :D
      Pytania dalej:

      Eripe czy Bonson? nie znam
      SB Maffija czy BOR? yyyy ... co? xD
      Tak czy Nie? Nie, zawsze na nie :evil:
      Umiesz piec ciasta? szarlotka może być?
      Ulubiona potrawa? pierogi z mięsem! mięsko :love:


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Dzień dobry wieczór :thumbup:

      Jesteś czasem niezdecydowana, czy zawsze wiesz, czego chcesz?
      Jesteś punktualna, czy często się spóźniasz?
      Jaki masz sposób na odstresowanie się?
      Najgłupsza rzecz, którą słyszałaś?
      Boisz się ciemności?
      Lubisz horrory?
      Jaki jest przepis na sukces?
      Co jest dla Ciebie esencją życia?

      /me śpij dobrze, papa ]:-D
    • Gootek napisał(a):

      Dzień dobry wieczór :thumbup: Dzień dobry 8)

      Jesteś czasem niezdecydowana, czy zawsze wiesz, czego chcesz? Raczej jestem niezdecydowana :(
      Jesteś punktualna, czy często się spóźniasz? Punktualna. Nie lubię się spóźniać - chociaż nie zawsze mi to wychodzi :E
      Jaki masz sposób na odstresowanie się? Muzyka ;> Muzyka jest dobra na wszystko!
      Najgłupsza rzecz, którą słyszałaś? Że mikołaja nie ma ;(
      Boisz się ciemności? Troche...
      Lubisz horrory? Tak tak tak ;]
      Jaki jest przepis na sukces? Nie wiem, a ty wiesz? ;>
      Co jest dla Ciebie esencją życia? Jak się dowiem to ci powiem ;>

      /me śpij dobrze, papa ]:-D
      /me wstawaaaaaj! :evil:
      dzisiaj pół żartem - pół serio ;>



      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Cześć Olu ^^

      Lubisz konie? Jeśli takto czy jezdzilas wierzchem, jeśli nie to czemu ich nie lubisz ?
      Spodnie leginsy czy jeansy?
      Malujesz się na codzień jak jesteś w domu?
      Mówisz Hiszpania wiec do zwiedzania Barcelona czy Madryt?
      Masz rodzeństwo? Jeśli tak to ile ?
      Jazda na motorze sportowym? Czy choper?
      Inny ulubiony kolor niż zielony ? Nikt nie patrzy pisz prawdę xd
      Ulubiony film który wywołuje łzy?
      Skąd jesteś ?
      Lubisz spacery z psem? Czy raczej chodzisz bo musisz ?
      Kolacja we dwoje w...?
      Lubisz czytac ksiazki ? Jesli tak to jaka jest twoja ulubiona książka ? Jeśli nie to jaka czytałam ostatnio przeważnie się pamięta bo było ich mało :P .