Neferet - Świeżynka ;>

    • MOD

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • hej Nef!


      Czy lubisz jak ktoś Cię podrywa natarczywie czy jednak delikatnie i z klasą?
      Podrywała Cię kiedyś dziewczyna? :> Jak zareagowałaś?
      Co sądzisz o osobach, które swoją złość i frustrację wyładowują na innych?
      Czy jesteś taką osobą? W jaki sposób rozładowujesz złość czy stres?
      Czy jesteś już spakowana na nasze wspólne wakacje na Karaibach sponsorowane przez @Toadie? :E
      Strój jednoczęściowy czy bikini?
      Czy uważasz żę @Superman to łobuz i powinien dostać klapsa? :D


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      hej Nef! Kruszonka <3
      Podrywała Cię kiedyś dziewczyna? :> Jak zareagowałaś? Na to pytanie już ci odpowiedziałam :D Przypomnij sobie odpowiedź :D
      Co sądzisz o osobach, które swoją złość i frustrację wyładowują na innych? Zazwyczaj im wybaczam, ale to zależy od sytuacji i osoby. Każdego czasami ponoszą nerwy, ale trzeba nad nimi panować ^^
      Czy jesteś taką osobą? W jaki sposób rozładowujesz złość czy stres? A i owszem, mi też czasami się zdarzy. Później przepraszam.
      Czy jesteś już spakowana na nasze wspólne wakacje na Karaibach sponsorowane przez @Toadie? :E Powoli się pakuje! Już nawet dałam urlop na Virgo, żeby móc się spakować. Pomożesz? :help:
      Strój jednoczęściowy czy bikini? Bikini
      Czy uważasz żę @Superman to łobuz i powinien dostać klapsa? :D Łobuz! Straszny! :bicz: a masz @Superman

      FILU napisał(a):

      czy wymienisz się ze mną na karteczki z Kubusiem Puchatkiem na Króla Lwa ? Wolałabym na Kłapouszka, wymieniamy się? :D

      Superman napisał(a):

      Przy okazji:
      @Neferet jak myślisz, co @kruszynka robi z łobuzami gdy już ich dopadnie? Czy może lubi ich tylko gonić (patrz -> jej opisowa ranga) Ona by zagilgotała na śmierć! mówię ci!


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Star Wars czy Star Trek?
      BSG czy SG?
      Co byś wolała: umówić się z kłapouchym, czy naśladować kuzyki pony w parku?
      Co gorsze: Ciepłe piwo, czy zimne frytki?
      Gotowanie: z kaszą czy makaronem?
      Styl życia: TVP czy TVN?
      Hobby: Chomik czy świnka?
      Technologia: kuchenka gazowa czy elektryczna?
      Lokalne: wolałabyś, żeby Częstochowa należała do małopolski, czy żeby było tak jak jest?
      Rozrywka: Tanie wino to jest sztos?
      <3 Wyobraź sobie, że idziesz piękną, górską doliną.... <3
      <3 Wokół Ciebie ptaki śpiewają, a potok płynie muskając Twoje stopy swą przejrzyście czystą wodą. <3
      <3 Drzewa, które Cię otaczają szumią wesoło, a kształty chmur przypominają Ci o Twojej największej miłości. <3

      Jakiego kształtu są chmury?

      "jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie" "-->kruszynka :*
    • Mihusz napisał(a):

      Star Wars czy Star Trek? Chyba musimy zobaczyć te filmy razem, bo nie oglądałam :<
      BSG czy SG? Po dowiedzeniu się co to za szyfry, odpowiem tak jak wyżej ;( Ale podobno SG lepsze - tak mówią :P
      Co byś wolała: umówić się z kłapouchym, czy naśladować kuzyki pony w parku? Umówić się z kłapouszkiem ^^
      Co gorsze: Ciepłe piwo, czy zimne frytki? To pierwsze :saint:
      Gotowanie: z kaszą czy makaronem? Z makaronem
      Styl życia: TVP czy TVN? emmm... Comedy Central :saint:
      Hobby: Chomik czy świnka? Chomik
      Technologia: kuchenka gazowa czy elektryczna? Gazowa
      Lokalne: wolałabyś, żeby Częstochowa należała do małopolski, czy żeby było tak jak jest? Nie mam zdania =)
      Rozrywka: Tanie wino to jest sztos? Feee :<


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • /me wbija z trzaskiem drzwi na rejon i z megafonem w ręce
      A co tu tak cicho!? Zaraz zrobimy z tym porządek!

      To najpierw pożyczam od @kruszynka, bo ciekawe pytania miała, a tu jakieś tajemnice! Albo ślepota! :D

      kruszynka napisał(a):

      Czy lubisz jak ktoś Cię podrywa natarczywie czy jednak delikatnie i z klasą?

      Podrywała Cię kiedyś dziewczyna? :> Jak zareagowałaś?
      I teraz bardziej na czasie :D
      Jak przyjęłaś taką nagłą zmianę na te wspaniałe warunki prawie że zimowe? :xbiggrin:
      Czapka czy kaptur?
      Szalik czy bez?
      Cieplejsze jeansy czy coś wygodniejszego, ale i w czym jest chłodniej? :P
      Na zimne wieczory lepszy gorący kisiel czy budyń? Jaki smak? :D
      A może coś innego na ciepło?
      Kiedy wylatujesz do ciepłych krajów? :E

      /me podaje ciepły termoforek i wychodzi
      :xkiss: :3msie:
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • Zaqes napisał(a):

      /me wbija z trzaskiem drzwi na rejon i z megafonem w ręce
      A co tu tak cicho!? Zaraz zrobimy z tym porządek!

      To najpierw pożyczam od @kruszynka, bo ciekawe pytania miała, a tu jakieś tajemnice! Albo ślepota! :D

      kruszynka napisał(a):

      Czy lubisz jak ktoś Cię podrywa natarczywie czy jednak delikatnie i z klasą? Pół na pół :P

      Podrywała Cię kiedyś dziewczyna? :> Jak zareagowałaś? Nie :P
      I teraz bardziej na czasie :D Jak przyjęłaś taką nagłą zmianę na te wspaniałe warunki prawie że zimowe? :xbiggrin: Koc i gorąca herbata to rzeczy obowiązkowe!
      Czapka czy kaptur? Czapka odziwo ;o
      Szalik czy bez? Na te pytanie znasz odpowiedź, ale powiem; bez
      Cieplejsze jeansy czy coś wygodniejszego, ale i w czym jest chłodniej? :P
      Na zimne wieczory lepszy gorący kisiel czy budyń? Jaki smak? :D Budyń! Waniliowy z sokiem malinowym <3
      A może coś innego na ciepło? Herbata z miodem i cytryną
      Kiedy wylatujesz do ciepłych krajów? :E JAK NAJSZYBCIEJ!

      /me podaje ciepły termoforek i wychodzi
      :xkiss: :3msie:


      /me dziękuje i idzie zawinąć się w naleśnik


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Neferet napisał(a):

      Zaqes napisał(a):


      Szalik czy bez? Na te pytanie znasz odpowiedź, ale powiem; bez Kłamczysz :x Skąd mam wiedzieć? :o A może... Może coś mi się przypomina właśnie... :rumieniec: Ale nie wiem :D
      Cieplejsze jeansy czy coś wygodniejszego, ale i w czym jest chłodniej? :P Chodziło o to, czy wolisz jeansy, w których byłoby cieplej czy może np. jakieś legginsy, w których można nieźle zmarznąć :P No bo z tego co wiem to tak jest... Ale nie z doświadczenia - żeby nie było :uhuh:
      A może jakieś inne rzeczy od pasa w dół? Na przykład spódniczkę przy -10 stopniach :fgrin:

      Na zimne wieczory lepszy gorący kisiel czy budyń? Jaki smak? :D Budyń! Waniliowy z sokiem malinowym <3 A feeeeee... Dodawać sok do budyniu! :x I to słodki sok, kiedy budyń już jest słodki! <X

      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • a co to się stało?
      Nefi temacik Ci się zakurzył!

      Czy Twój psiak powiedział coś do Ciebie w Wigilię o północy? :)
      Gdybyś miała być księżniczką z bajek Disney'a którą chciałabyś być?
      Pewnego dnia objawia Ci się Bóg i mówi że musisz wybrać jedno dobre uczucie i jedno złe które zniknęłoby z tego świata. Które uczucia byś wybrała? Do wyboru z dobrych masz: Radość, szczęście, miłość, wdzięczność, zachwyt, współczucie a ze złych: Złość, smutek, żal, wstyd, lęk, nienawiść.
      Ulubiony polski serial?


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      a co to się stało?
      Nefi temacik Ci się zakurzył! widzisz, już stara to nie fajna ;(

      Czy Twój psiak powiedział coś do Ciebie w Wigilię o północy? :) spał jak suseł, więc nic :huh:
      Gdybyś miała być księżniczką z bajek Disney'a którą chciałabyś być? Śpiącą Królewną, może bym się w końcu wyspała :P
      Pewnego dnia objawia Ci się Bóg i mówi że musisz wybrać jedno dobre uczucie i jedno złe które zniknęłoby z tego świata. Które uczucia byś wybrała? Do wyboru z dobrych masz: Radość, szczęście, miłość, wdzięczność, zachwyt, współczucie a ze złych: Złość, smutek, żal, wstyd, lęk, nienawiść. dobre: współczucie, złe: złość
      Ulubiony polski serial? Czas Honoru - chociaż do któregoś sezonu i 13 Posterunek xD


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Ingolf napisał(a):

      Bry dzień. Ceść :saint:

      Co skłoniło Cię do zmiany avka na forum? Miała być Danka z GoT, ale nie wyszło i jest Lagertha :love:
      Który z bohaterów Wikingów zaskoczył Cię najbardziej? Ivar, ale negatywnie. Nie sądziłam że taki będzie z niego zwyrodnialec :E
      Czy też myślałaś, że Lagertha będzie do końca z Rangarem? Noooo miałam taką nadzieję. Aslog do niego nie pasowała!
      Którym bohaterem serialu chciałbyś zostać? :D z Wikingów? Lagerthą albo Torvi :whistling:

      Co na kolację? :D To co zrobisz :evil:


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Zaqes napisał(a):

      Naszło mnie takie jedno pytanko i dostanie je każdy z Team(poza tymi, gdzie odpowiedź jest jasna! :D )

      A więc...
      Z jakim zwierzakiem się utożsamiasz? :D
      Ej a u mnie odpowiedź nie jest jasna? 8|
      spójrz w spoiler :D


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Adanio napisał(a):

      Dawno nikt tu nie spamił :E Troszku :E

      Co wkurza Cię co niekoniecznie wkurza innych? Fusy z kawy :?
      Czy kiedykolwiek liczyłaś swoje kroki podczas spaceru? Jak byłam mała :D
      Czy zdarza Ci się tańczyć bez muzyki? Hm... muzyki cały czas słucham, więc raczej ciężko bez ;P
      Czy gryziesz długopisy i ołówki? ;P Nie
      Jaki jest twój najmniej ulubiony film? Ciężko powiedzieć :(

      Buziaczki :love: Muah :*


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Ingolf napisał(a):

      Hej :) Hej :love:

      Gotowa na przywitanie Nowego Roku? Dzień jak codzień :D
      Masz już plany na Sylwestra? Spędzam go z Tobą, nie wiedziałeś? :saint:
      Masz jakieś postanowienia na Nowy Rok? Nie myślałam o tym w sumie :/
      Mikołaj był? :p był, rózgę dostałam xD


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Ingolf napisał(a):

      Bry dzień :P Bry :love:

      Ulubione zajęcie w "zimowe" wieczory? Czy ulubione to nie wiem, ale najczęstsze - granie w Heroes 3 z HoTą :D
      Ulubiony zapach? to głupie, ale nagrzanego asfaltu po deszczu :ocb:
      Ulubiony smak lodów? Truskawkowe
      Która emotikona najbardziej opisuje Twoją osobę? :P w tym momencie? to będzie - :E
      Masz jakieś postanowienia noworoczne? 8) jak zawsze niemożliwe do spełnienia :S


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy