Ban bana banem

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ban bana banem

    Się porobiło.
    Człowiek wraca z urlopu, liczy na jakieś skany w nadziei, że nikt o nim nie zapomniał, że ktoś tam w galaktyce czuwa.
    Mija godzina, dwie godziny, trzy i nic.
    Jedyna moja nadzieja na skan to Szajka. Niestety urlop. Podkówka się pojawiła na mej twarzy.
    Ale hola, hola. Przy nicku Szajki brak sojuszu? Hmmm. Coś się odjaniepawliło. No nic. Bywa.
    Kilka godzin później skanuję galę nr 8, siedlisko pewnych Bestów, RKRów, i Hanziaków.
    Chwilę później Szajka bez urlopu i nie zawiódł mnie - dostałem skana :*
    Paręnaście minut, no może kilkadziesiąt później, patrzę w podgląd galaktyki i... i... Szajka na banie! Podkówka do podłogi.
    Jak się okazało, nie on jedyny wyłapał bana.

    Tyle kont na banie wylądowało za niemal jednym zamachem!
    Jakieś tam podejrzenia były, że wszystko do jednego gracza należy, że jakieś tam wałki się dzieją.

    Szajka, konta poniżej, to wszystkie Twoje?

    szajka1
    Xynek
    KAyto
    brak loginu
    zawirowana
    H5N1

    U Xynka dalej tyle dexu?

    @edit: zachęcam do komentowania :cisza:


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez xLORD SITHx ().

  • Kontekst kontekstem: A taki był ładny, amerykański, szkoda…
    "A teraz chodź tu do mnie, (ja muszę żyć)
    będę opowiadał czary Ci
    I tylko siądź koło mnie, (ja muszę żyć)
    takich rzeczy nie usłyszał nikt
    Zamienię Cię O-o-o,
    w koraliki które zawsze mam.
    I nie bój się O-o-o,
    nie zostawię cię w ciemnościach złych."
  • Dzień dobry, cześć i czołem...
    hmmm... co by tu napisać, jak to skomentować - wydaje mi się że stało się w końcu coś na co większość graczy na Uni czekało - jeszcze zrozumiał bym jak by padło na słabego gracza, który nic nie umie ale Szajka uważam Cię dalej za dobrego gracza tylko po jakiego Ci te Wałki, które robisz chcesz być najlepszy po przez push???? jaka w tym gloria? jaka chwała? Ci gracze, którzy grają dla zabawy bez jakiś głupich wałków wyrabiają sobie zdanie i już do końca tej gry będziesz zwykłym puszerem a każde Twoje RW będzie krytykowane i podejżane ...

    Wytłumaczcie mi tak na serio bo kuźwa ja tego za "chinyeuropy" nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem po jakiego Wała oszukiwać w czymś co jest dla zabawy??? no kurde po co się bawić i oszukiwać jaki cel tej zabawy - pokazuje to tylko jak słaby psychicznie jest taki gracz eh masakra...

    w końcu GO staneło na wysokości zadania i zrobiło coś co powinno już dawno zrobić a jeszcze znalazło by się kilku graczy, którzy powinni wylądować na pręgierzu...

    żal, żal i jeszcze raz żal...

    Szajka ogarnij się mam jakiś tam sentyment do Ciebie bo zawsze w stosunkiu do mnie byłeś wporządku ale obok takiego czegoś nie można przechodzić obojętnie i trzeba to piętnować - jak masz jaja to wrócisz do gry grając uczciwie czego Ci życzę :)

    pozdrawiam ZDOBYWCA

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Przyjdzie jeszcze czas na innych.
    No cóż, jak kiedyś spytałem szajkę, po przejściu do Bestów, czemu zostawił RKR to mi napisał, że nigdy ich nie zostawi. Teraz już rozumiem co miał na myśli :D .
    Ban raczej zasłużony. Myślę, że potwierdza to, co wielu do tej pory przypuszczało.
    Jeszcze kilka słów do HBI, który zaskoczył mnie pozytywnie swoimi wypowiedziami na forum i pw.
    Wyrażałeś w innym temacie żal z powodu tego, że pod ST wpisuje się niewiele osób, a jeśli już to tylko z sojuszu zwycięzcy starcia.
    To, że ja się nie wpisuje pod, że tak powiem "wrogimi" ST jest między innymi efektem pewnych podejrzeń co do "czystości" niektórych z nic. Takie sytuacje jak ta utwierdzają mnie w przekonaniu, że dobrze robiłem, a niestety obrywa cały sojusz mimo , że nie powinno się z góry zakładać , "że jak jedno koło jest zepsute to cały traktor jest do ...."

    A tak na koniec to przecież szajka jest niewinny.
    Szanowni GO on z tymi wałkami (kontami)
    miał tyle wspólnego co z samochodami
    drogimi, czyli nic .......
    ;)

    THEY WILL BE NO MATCH FOR YOU. - Darth Sidious
  • Jego konta? Czy nie jego konta?
    A kto go tam wie kto za sterami stoi i kto korzysta....Zapewne i tak wszystko zostaje w rodzinie w Wielkiej i Nieskazitelnej rodzinie Bestów.

    Konta na ten sam wzór i ten sam sposób działania powstają jak grzyby po deszczu....
    Jestem pełen podziwu że osoba lub osoby które je obsługują znajdują jeszcze czas na normalną grę....bo tu nie chodzi o jednorazowy push tylko o cykliczne zwózki surowców na jedne i te same konta słupy zdejmujące urlop jedynie na czas przyjęcia towaru i uddania ich co jakis czas włascicielowi.

    Dziwnym trafem konta te znajdują się jesli nie w pobliżu ulu Bestów to w poblizu a w zasadzie w tych samych us co ich niektórzy gracze.

    Jest jeszcze kilka kont które jeszcze dzis nie zawisły choc już wisiały...GO powinno się im baczniej przyglądac.

    A najsmieszniejsze a zarazem najsmutniejsze w tym wszystkim jest to że casting na nowe multi ciągle trwa...czego niechlubny bohater owego postu już nawet nie ukrywa :

    zapodaj.net/b2504562735a6.png.html
  • Zdobywco ja mam pewna teorie na temat pushowania sie... To troche jak w tym kawale o tym by przed wejsciem na plaze wlozyc kartofla w kapielowki by zrobic wieksze wrazenie... Jak widac po banach, szajka nie zalapal o co z tym kartoflem chodzi i wepchnal go sobie od strony zadka. Wrazenie zrobil, co prawda odwrotne do zamierzonego i zamiast wielkiego WOW jest wielkie A FEE...

    ];-)
  • Dziwi mnie tylko to, ilu hipokrytow wypowiada się na czyjś temat mając swoje za uszami.. Jeszcze zmienicie zdanie co do innych topowych graczy, są wyjątki ale jest ich niestety niewiele. Co mają starcia I podejrzenia do pushu? Można latać czysto bez moonowek/gsowek jak grało się 10 lat temu i mieć z tego frajdę, nie wszyscy podnoszą sobie ego przez % z lipnego ST ale to ze to pod publikę to co innego.

    jeszcze przyjdzie czas na rozkręcenie tego tematu ;)
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Jeszcze byś się zdziwił jak potrafią negocjować ceny Twoi koledzy na gg i to nie tylko na tym uni :P
    Jeśli o to chodzi, obiecałem ze nie powiem nic na ten temat nikomu i słowa dotrzymałem do tej pory, zaczynam się zastanawiać czy nie złamać ślubów i nie rzucić trochę więcej światła na nasze gwiazdki.. Świat jest mały a ogame jeszcze mniejsze ;)
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Średnio mnie interesuje jak negocjują moi koledzy na tym, czy innym serwerze.
    Nie tego dotyczy topic. Nie odwracaj kota ogonem. Załóż swój :P
    A to czy złamiesz śluby to Twoja indywidualna sprawa i nic mi do niej; to tak jak gdybyś był księdzem i sobie poużywał - lata mnie to.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • Do czasu fuzji z nekkarem, miałem Cię za normalnego człowieka, inaczej się rozmawiało kiedyś a inaczej teraz, takie czasy.. Nie mniej jest to temat, w którym opisujemy push, po co zakładać nowy skoro tu można go rozwinąć?
    To teraz powiedz mi czy jedna osoba z Veto świadczy o tym ze cały sojusz się pushuje? A może dwie dadzą dobre odzwierciedlenie?

    Zobaczymy w jaka stronę pójdzie temat, nie chce robić gnoju bo mam ich pomimo faktu, za dobrych graczy.
    Wnioskował bym raczej o rozejscie się w swoje strony, tak będzie najlepiej dla wszystkich.

    Ten minus jest przez przypadek, nic osobistego :)
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Nie przypominam sobie bym miał kiedykolwiek wątpliwą przyjemność z Tobą zamienić słowo, czy to w grze czy to na forum - prócz powyższych. Twoja opinia, Twoja sprawa. Z opiniami się zgadzać przecież nie trzeba, bo co jest skalą normalności? Każdy ma inne kryteria. Czy może puszowanie się jest czymś normalnym wg Ciebie? Sądzę, że właśnie tak uważasz, skoro zaistniałe wydarzenie bagatelizujesz. Ale to tylko moja teoria wysnuta na bazie kilkunastu Twoich postów. Temat tyczy się Szajki i banów, które się posypały. O Bestach nie piszę jako o osobach, które robią wałki. A minusować możesz sobie na potęgę


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • schweppes65 napisał(a):

    Dziwi mnie tylko to, ilu hipokrytow wypowiada się na czyjś temat mając swoje za uszami..
    hmmm... "zagiąłeś mi parola" piszesz o topowych hipokrytach wypowiadających się w temacie a ja w sumie tylko siebie i Lorda Maula z topowych graczy widzę wypowiadających się :P

    Dla mnie nie ma usprawiedliwienia w puszowaniu się...
    to tak jak bym usprawiedliwiał Cygana że to nie jego wina że ludzie są naiwni :P

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Ktoś postawił tezę, ja po prostu zapytałem :)
    Popatrz tylko na fakt iż ja się nie denerwuje, mam dowody na poparcie mojej tezy, wiem że mogę w tym momencie zmienić bieg tego tematu i nie tyle oczernić co wyjawić smutną prawdę na temat niektórych graczy. Smutne ale prawdziwe :(

    Zaskocze Cię też zapewne jak powiem ze graliśmy w jednym sojuszu, tyle że tu jestem znany jako chomik, z tym kontem na forum i przypisany kontem na gg. Dbam o swoją prywatność, każde uni ma swoje odrębne forum i gg, jestem pewien że po zmienił byś do mnie nastawienie gdybym wrzucił tu kilka pw ;)
    Zapytaj zdobywcy, w swoim gronie a myślę że dowiesz się więcej, z reszta do tej pory mam buddy z kilkoma graczami z Veto, nawet mogę Ci tu screena wrzucić by udowodnić jak bardzo się mylisz :D
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • schweppes65 napisał(a):

    Ktoś postawił tezę, ja po prostu zapytałem :)
    Popatrz tylko na fakt iż ja się nie denerwuje, mam dowody na poparcie mojej tezy, wiem że mogę w tym momencie zmienić bieg tego tematu i nie tyle oczernić co wyjawić smutną prawdę na temat niektórych graczy. Smutne ale prawdziwe :(

    Zaskocze Cię też zapewne jak powiem ze graliśmy w jednym sojuszu, tyle że tu jestem znany jako chomik, z tym kontem na forum i przypisany kontem na gg. Dbam o swoją prywatność, każde uni ma swoje odrębne forum i gg, jestem pewien że po zmienił byś do mnie nastawienie gdybym wrzucił tu kilka pw ;)
    Zapytaj zdobywcy, w swoim gronie a myślę że dowiesz się więcej, z reszta do tej pory mam buddy z kilkoma graczami z Veto, nawet mogę Ci tu screena wrzucić by udowodnić jak bardzo się mylisz :D
    ???

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • schweppes65 napisał(a):

    Swego czasu naswietlilem Ci z grubsza sytuacje, jako jeden z nielicznych wiesz coś więcej :)
    Tak rozmawiałem z Tobą, wymieniając kilkanaście PW ale tam pisałeś mi o graczach z innego Sojuszu niż Veto dlatego moje znaki zapytania, gdyż chciałbym wiedzieć kto w Sojuszu Veto gra "niefer", z kontekstu twoich topiców wynika że takowe osoby się u nas znajdują - chciałbym wiedzieć kto? jeśli to jest prawda to takie osoby nie będą miały racji bytu w naszym Sojuszu

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • schweppes65 napisał(a):

    Dziwi mnie tylko to, ilu hipokrytow wypowiada się na czyjś temat mając swoje za uszami.. Jeszcze zmienicie zdanie co do innych topowych graczy, są wyjątki ale jest ich niestety niewiele. Co mają starcia I podejrzenia do pushu? Można latać czysto bez moonowek/gsowek jak grało się 10 lat temu i mieć z tego frajdę, nie wszyscy podnoszą sobie ego przez % z lipnego ST ale to ze to pod publikę to co innego.

    jeszcze przyjdzie czas na rozkręcenie tego tematu ;)
    Przed Twoim wpisem, w temacie wypowiedzieli się :
    Bunia, Zdobywca, Ciap , ja , Gregor i Z piekła rodem
    Które osoby z powyższych zasłużyły na miano hipokrytów ?
    Starcia i podejrzenia do pushu moją do siebie to, że ustawione ST to też forma pushu.
    Może czas nadszedł ?
    THEY WILL BE NO MATCH FOR YOU. - Darth Sidious
  • Zacznę tak. Dawno dawno temu kiedy był jeszcze przyzwoity regulamin w grze i Ci co stali na pierwszej linii oporu likwidowali tych co grali kantując przez dawanie bana dożywotniego. A teraz daje się na 2 tyg i po sprawie a problem nadal jest.
    Doceniam wszystkich co grają fer bez względu w jakiej ekipie grają.
    Chciałbym aby GO zaostrzyło regulamin i zwiekszyło wykrywalność.

    Pozdrawiam Noe


    <<WRS uni 46,69 off.>><<Veto uni 69, Nekkar off.<<

    >> WRS uni Dorado << on >>
    >> B_B uni Nekkar << on >>
  • Maul, nasza ostatnia rozmowa na GG też była wesoła, miałeś mnie złomować a od tamtej pory oprócz skanów urwał się również kontakt.. Popatrz do top 20 we flotach, sprawdź jakie floty robia stałe średnie przyrosty, później sprawdź konta do top 100 a będziesz miał zarys. Przelicz średni przyrost z eko i zestaw z faktycznymi przyrostami. Później odlicz złomy faktyczne nie rozbiórki i tez wyjdzie Ci ciekawy bilans :)
    Trochę obserwacji i masz wszystko jak na dłoni.

    Nie chce ujawniać prywatnych rozmów bo z jednej strony dałem słowo a z drugiej to większe świństwo niż push..
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Człowieku, ja nie wiem o czym Ty do mnie rozmawiasz O_O . GG to ja używałem jak jeszcze na 9 uni grałem . Mogło się sporadycznie zdarzyć, ale ni w ząb nie pamiętam (oczywiście możesz mi przypomnieć :D ).
    Znaczy się rozumiem, że jak inni robią wałki to stwierdziłeś, że Ty też możesz. Wystarczy spojrzeć na historię Twojego konta . Przelicz sobie średni przyrost z eko i zestaw z faktycznym . Ostatnie transporty z pushówek dotarły ,więc pewnie dlatego wolałeś iść na urlop.
    THEY WILL BE NO MATCH FOR YOU. - Darth Sidious
  • Nie, nie dlatego, weekendy zazwyczaj urlopuje i siedzę z rodziną a nie przed kompem :)
    Zaraz po fuzji pisałeś ze "mna", najpierw pw później na gg ale spoko każdy się wyprze :D
    Wetkniemy kij w mrowisko, zobaczymy kto będzie się dalej wybielał
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Nie wypieram się tylko nie pamiętam, co chyba nie jest dziwne skoro rozmawiałem z "tobą."

    Wracając do głównego tematu to życzę GO większego wskaźnika wykrywalności.

    Wszystkim, którym się należy wylądowanie na banie - żeby się tam znaleźli lub porzucili niedozwolone praktyki.

    FIRMIE, żeby wróciło jej rozsądne podejście do spraw przestrzegania regulaminu. ( Co komu szkodził pręgierz?)

    Bez odbioru, bo nie wiem kiedy następnym razem będę na kompie żeby coś naskrobać.
    THEY WILL BE NO MATCH FOR YOU. - Darth Sidious
  • Tak czytam i czytam i nasuwa mi się parę pytań. Cały czas jest mowa o pushu - skąd wiecie że szajka ma bana za push? a nie za multi na przykład? A jak push to co przez to rozumiecie? że te konta słały surowce szajce? czy je atakował?.
    No i jakby ktoś mógł napisać kto jeszcze z topowców ma więcej kont i ich nicki bo dobrze by było umieścić sobie w notatkach :)
  • schweppes65 napisał(a):

    Zaskocze Cię też zapewne jak powiem ze graliśmy w jednym sojuszu, tyle że tu jestem znany jako chomik, z tym kontem na forum i przypisany kontem na gg. Dbam o swoją prywatność, każde uni ma swoje odrębne forum i gg
    Ten jeden cytat pokazuje jak mało wiarygodna jest Twoja każda wypowiedź. Z uwagi na różne nicki, różne numery gadu możesz w sposób dowolny naginać rzeczywistość, fabrykować wypowiedzi. Nawet jeśli z Tobą grałem w jakimś sojuszu - w co wątpię - to cieszę się, że tak już nie jest. Boś krętacz.

    schweppes65 napisał(a):

    Chomik bojowy
    w realu Tomek, dla przyjaciół Edi
    Lat 27 (włosy jeszcze mam jakieś na głowie )
    Na Tym serwerze obowiązują te dane? Na innym jesteś Wojtek i masz 12 lat?
    Chomik bojowy, bo chomikujesz surowce z innych kont i topisz w bojową? To by się zgadzało patrząc na marne eko i kosmiczne przyrosty floty przy marnej liczbie zniszczonych punktów militarnych.
    Daj sobie na wstrzymanie z wsadzaniem kija w mrowisko. Możesz sobie wsadzić palec do nosa i max co zrobić, to kulkę.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • JTR napisał(a):

    Tak czytam i czytam i nasuwa mi się parę pytań. Cały czas jest mowa o pushu - skąd wiecie że szajka ma bana za push? a nie za multi na przykład? A jak push to co przez to rozumiecie? że te konta słały surowce szajce? czy je atakował?.
    Jak zapewne wiesz pewność co do tego za co szajka został zbanowany ma jedynie GO....więc na to pytanie tylko GO potrafi odpowiedzieć

    A proceder pushu już został przeze mnie opisany w poscie wcześniejszym....

    Ale mogę jeszcze raz pokrótce opisać proceder-mozliwe że na Waszym uni również ktoś wpadł na tak genialny pomysł.
    No bo zwykłe przesyłanie sury jest już oklepane...a masowe złomowanie kont flotowych nastepuje zazwyczaj w czasie S&D i tak się dzieje bez znaczenia na nazwę uni.

    A więc...
    Przejmuje się dowolną liczbę kont ekowych (im wiecej tym lepiej)....i kilka kont słupów )słabych ponizej top 1000.
    Konta słupy urlopują-konta ekowe zbierają surowce.
    Co kilka dni jedno ze słabych kont zdejmuje urlop a surowce ze wszystkich kont ekowych lecą na moona słabego konta.
    Kiedy wszystkie transporty dotrą słabe konto włacza urlop.Bez urlopu jest zazwyczaj ok.3h..czasem mniej bo jest to uzależnione od odległosci i czasu dolotu
    Mija kilka dni i proceder się powtarza.
    Ile sury trafia na konto słup to chyba dośc łatwo policzyć sumujac wydobycie ze wszystkich kont ekowych
    Wskazane jest aby słabe konto miało status bandyty
    Jesli il.osc surowca jest zadowalająca nastepuje przejecie ich przez właściciela.
    Z wiadomych względów własciciel musi sam po nie podlecieć gdyż na słabym koncie zazwyczaj nigdy nie ma wystarczajacej ilosci DT aby podniesc surkę.Dlatego takie konto nie FSuje tylko urlopuje.
    Można też przy okazji zezłomowac jaką tam czesc floty podnoszac przy tym ilość sury aby potem za pomocą doku odbudować czesc floty i zezłomować ją raz jeszcze.
    Aby wzbudzac jak najmniej podejrzeń kilka nastepnych transportów leci zazwyczaj na kolejne słabe konto.
    Ze wzgledów czasowych i oszczędnosci paliwowe przynajmniej jedna z planet konta słabego umiejscowiane są (lub pusher sam przenosi swoją planetę) jak najbliżej siebie

    Jesli zapomniałem o jakich detalach to prosiłbym o dopisanie.

    Wstawianie nicków nie ma sensu bo każdy się wyprze...a GO poprosi o wysłanie ticketa.
  • Dziękuję za wyjaśnienie, faktycznie podobnie wygląda to i na innym uni, chociaż końcówka trochę inna, może dlatego konto które na tym zyskuje bana nie wyłapuje.
    Niemniej niektóre bany pasują jak ulał do tego opisu.
    A tickety to zawsze dobry pomysł, czasem jak widać działają.
    Szkoda ze żadne inne nicki nie padają, dobrze byłoby wiedzieć czego można się spodziewać po sąsiadach, przy mało aktywnej grze ciężko coś zaobserwować.
  • Atmosfera się tak zagęściła że można by ją kroić
    "A teraz chodź tu do mnie, (ja muszę żyć)
    będę opowiadał czary Ci
    I tylko siądź koło mnie, (ja muszę żyć)
    takich rzeczy nie usłyszał nikt
    Zamienię Cię O-o-o,
    w koraliki które zawsze mam.
    I nie bój się O-o-o,
    nie zostawię cię w ciemnościach złych."