Ban bana banem

  • schweppes65 napisał(a):

    Jeszcze byś się zdziwił jak potrafią negocjować ceny Twoi koledzy na gg i to nie tylko na tym uni :P
    Jeśli o to chodzi, obiecałem ze nie powiem nic na ten temat nikomu i słowa dotrzymałem do tej pory, zaczynam się zastanawiać czy nie złamać ślubów i nie rzucić trochę więcej światła na nasze gwiazdki.. Świat jest mały a ogame jeszcze mniejsze ;)
    Typowy seba, nie zdziw się jak utkniesz w mniejszym grajdołku niż jesteś. Żadnego słowa nie dotrzymałeś,nie jesteś wart złamanego grosza, kup lepiej więcej kont bo swojej duszy już nie wykupisz, straciłeś ją w tym poście,jeśli nie wcześniej. Dalej nie czytałem bo nie ma sensu czytać człowieka który zawsze ma coś do powiedzenia, a najlepiej jeśli to tajemnica. Teraz zatryb paluszki i mnie zripostuj najlepiej jak potrafisz, poczekaj aż odbije się od głuchej ściany a następnie wyląduje Ci na twarzy. Jeśli zapiecze to nie wszystko stracone,jeśli nic nie poczujesz to próbuj do skutku,a jeśli poczujesz i będzie Ci z tym wygodnie to życzę Ci wszystkiego co najlepsze, ale fakt faktem - statystyki nie są łaskawe dla Twojego typu ludzi. Wieczni biedni malkontenci mają mało bo chcą dużo, nawet jak już mają miliony.
    surowców XD
    codziennie obchodzimy rocznicę nastania ery degeneracji ludzkości
  • He he drogi puszerku, chcesz sie wybielić tym ST? :D
    skoro tak sie bawimy to ok :D
    zarobiłes na tym ST 390kk moje szczere gratulacje ;)
    nawet ślepej kurze trafi sie ziarnko :P
    a wracając do zysków to chyba coś nie są adekwatne do twoich przyrostów :D
    bo twoje przyrosty beda coś około 390kkk :P
    jak to sie mówi polak potrafi :E
    a Ty jak widać więcej wydajesz niż zarabiasz O_O więc trzymajmy sie faktów puszerku :E
    hm no smiało pochwal sie jak Ty to robisz :D
    dobra wiem że tego nie zrobisz a więc z SERI JAK TAK MOŻNA NA LEGALU
    A więc na chwile obecną pan chomik robi zwózke z kilku kont na konto Multi M...ner- 8:139:7
    kto może niech sobie to przeskanuje no i konto ley-to 8:139:10 i 8 :139:15 :P bedzie tam masa surki po czym CZARY MARY :thumbup:
    surka na Multi ginie O_O i pojawia sie gdzie :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
    otóż jest pytanie, :?: :?: :?: :?: :?: :?:
    na LEY-TO czy tam go :P
  • Dziękuję.
    Gdzieś wam dzwoni ale trochę za dużo sobie dopowiadacie, jestem cały czas aktywny i skupuje masę dexu z uni, zobacz jak wyglądają konta podobnych handlarzy i jakie kręcą przyrosty. Ja zbierałem 2 miesiące żeby mieć takie więc o co chodzi? Ta gra uczy ekonomi, hajs się zgadza a więc?

    Pszczoła, no to jest nas dwóch, konto na którym grasz tez zostało kupione od sosny razem ze wspomagaczem. Pijesz do mnie a sam robisz to samo, szczyt hipokryzji.. galopującej :E
    Może będziesz bardziej wylewny i napiszesz ile kont w lzb jest nabyte za realne pieniążki? Czy to tez sobie wymyśliłem? Gsy z konta które było do zakupu razem z Twoim tez poszły na żyletki, ciekawe kto wtedy kręcił przyrosty :E

    Banda hipokrytow z paroma debilami udowadnia coś co jest oczywiste i opisywane juz kilka razy a sam obwiniany ma już dość przyznawania się po raz enty.. Wiecie że bezsilność jest najgorsza? Wiecie o tym dobrze :E
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • schweppes65 napisał(a):

    Dziękuję.
    Gdzieś wam dzwoni ale trochę za dużo sobie dopowiadacie, jestem cały czas aktywny i skupuje masę dexu z uni, zobacz jak wyglądają konta podobnych handlarzy i jakie kręcą przyrosty. Ja zbierałem 2 miesiące żeby mieć takie więc o co chodzi? Ta gra uczy ekonomi, hajs się zgadza a więc?

    Pszczoła, no to jest nas dwóch, konto na którym grasz tez zostało kupione od sosny razem ze wspomagaczem. Pijesz do mnie a sam robisz to samo, szczyt hipokryzji.. galopującej :E
    Może będziesz bardziej wylewny i napiszesz ile kont w lzb jest nabyte za realne pieniążki? Czy to tez sobie wymyśliłem? Gsy z konta które było do zakupu razem z Twoim tez poszły na żyletki, ciekawe kto wtedy kręcił przyrosty :E

    Banda hipokrytow z paroma debilami udowadnia coś co jest oczywiste i opisywane juz kilka razy a sam obwiniany ma już dość przyznawania się po raz enty.. Wiecie że bezsilność jest najgorsza? Wiecie o tym dobrze :E
    Czytasz wogole to co piszesz?
    Najpierw czemus zaprzeczasz opisujac jakas bajke konczac przyznaniem sie do tego czemu pare slow wczesniej zaprzeczales.
  • Wiem co pisze i nigdzie nie napisałem ze jestem nie winny :)
    A teksty typa co twierdzi że kupuje konta i przez to straciłem duszę niech najpierw zastanowi się jak nabył swoje, Sosna też dość mocno je pompował a jeśli tak się wszyscy brzydzą to dlaczego sami je kupują?

    Wiem że i tak ją będę ten zły ale to nie jest tak że działam tylko wokół siebie, gdyby tak było już dawno dostał bym złoma :) Wychodzi na to że według was nie jestem nawet namiastką flociarza a Ci wszyscy pro elo boją się ruszyć ::P

    Ja mam wbite w tą grę i tych wszystkich pozerow z forum! Robie swoje i nie zwalniam, Chcieliście raporty to ubije trochę pkt dla zabawy :D tylko co to da bo "Twoje przyrosty..."



    Dość tej żenady, juz 2x obiecałem sobie ze nie odpisze wiec do 3x sztuka ELO!
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • schweppes65 napisał(a):

    Dość tej żenady, juz 2x obiecałem sobie ze nie odpisze wiec do 3x sztuka ELO!
    Nie strasz, nie strasz.
    Z piekła rodem, TW Leyto celowo rzuca hipokrytami na lewo i prawo przy okazji tego, jak całe Uniwersum widzi (no prawie całe, bo ma też zauszników, którzy nie widzą lub udają ślepotę), jak jego wersje się nie kleją, jak rzekome dowody na oszukiwanie przez wszystkich nie wypływają poza jego kajecik.
    To taki mechanizm obronny.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • Ho ho ho , :popcorn:
    co ja widze :D
    no chomiczku przecież konta forumowego ci nie zbanowano więc może teraz poszczekasz troszke :E
    śmiało śmiało nie wstydż sie :D
    opowiec wszystkim jak to było 8)
    poleciało 14 kont z Twoim na czele 8o
    tak tak wystarczy spojrzeć na twoje pozycje i wszędzie jesteś obstawiony pusz kontami :D i patrz to peszek jakimś cudem wszystkie są na banie( sądze że wszystkie ale jak to chomik pewnie coś tam w zanadrzu chomikujesz jeszcze ;) )
    największy puszer uni po raz któryś tam na banie :D
    coś jakoś zamilkłeś a taki byłeś wyszczekany ostatnio jaki ty uczciwy i takie tam Twoje sroty pierdoty ^^
    widocznie chyba nawet przymykające oko GO na pusze nie mogło zdzierżyć takiej przeginki, zwłaszcza że temacik pomógł naświetlić temat co i kto wyczynia :)
    to teraz brakuje marchewki i bedzie kąplecik :D
    no to sie bawimy dalej i czekamy na kolejne nagrody od GO w postaci urlopu :)
    pozdrowionka dla wielbicieli :thumbsup:
  • "biały" ban był reaktywowany za wulgi ale upadł jak powstał trudno jest określić czy dziecko, czy świadomy dorosły przesadza z emocjami świadomie. Również "biały" ban jest nie równomierny dla górnika a flociarza bo w tym momencie rozdziela równowagę kary na mniejsze i słabsze straty.Kara ma być równomierna dla każdego. Dla tego górnik bez floty lub bunkrownik lżej by odczuł farmienie przez tydzień lub w kwestii mega bunkrów co się nie opłaca wlatywać takie konto ironicznie miało by przyzwolenie na push metodą "uda się nie uda i tak nic mi się nie stanie". W przypadku flociarza trwało by to kilka godzin i kilku letnia praca nad kontem poszła by w las a mało prawdopodobne że całe konta są robione z push bez użycia eco
  • FILU napisał(a):

    "biały" ban był reaktywowany za wulgi ale upadł jak powstał trudno jest określić czy dziecko, czy świadomy dorosły przesadza z emocjami świadomie. Również "biały" ban jest nie równomierny dla górnika a flociarza bo w tym momencie rozdziela równowagę kary na mniejsze i słabsze straty.Kara ma być równomierna dla każdego. Dla tego górnik bez floty lub bunkrownik lżej by odczuł farmienie przez tydzień lub w kwestii mega bunkrów co się nie opłaca wlatywać takie konto ironicznie miało by przyzwolenie na push metodą "uda się nie uda i tak nic mi się nie stanie". W przypadku flociarza trwało by to kilka godzin i kilku letnia praca nad kontem poszła by w las a mało prawdopodobne że całe konta są robione z push bez użycia eco
    Ban bez urlopu za bluzgi był lekkim przegięciem, to fakt.
    Ale dlaczego jeśli ktoś świadomie łamie regulamin na taką skalę, pogrywa sobie z operatorami i z graczami, nie miałby mieć takiego bana?
    Kara ma być karą i przestrogą zarazem.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • Tak od kilku dni mnie kusiło ,żeby coś tu wpisać.
    Taki był Layto wygadany jak temat nie dotyczył jego i nagle zamilkł. Przypadek? :D .
    Wyszło jaki to z niego ekonomiczny geniusz. Wiadomo, że 12 kont + jedno to szybki przyrost gwarantowany.
    :thumbdown: .
    Tyle w temacie bo jak jest każdy widzi.
    THEY WILL BE NO MATCH FOR YOU. - Darth Sidious