Ban bana banem

  • Chomik, jak tak czytam twoje brednie to zastanawia mnie jedno - ilu psychiatrow sie poddalo przy pierwszej rozmowie z Toba?
    Wymyslasz tu hipokrytow z topowych kont, jakies dziwne teorie na temat graczy, z ktorych czesc nawet nie wstawia ST, bo szkoda im na to czasu... W dodatku samemu bedac jednym z najwiekszych pusherow tutaj. Ty zamiast spedzac czas z rodzina, to moze jakis ciezki mlotek wez i wal sie w ten pusty leb, do czasu az przestaniesz miec dziwne projekcje i przestaniesz siac zamet tu na forum.
    Twoje posty, to brak faktow, zero watka humorystycznego, a takze brak wlasnej opinii na temat pushu. Jedynie macenie ludziom w lepetynach...
  • Sith, tylko taka jest sprawa ze na screenie jest nr gg i avatar a z "nosa" sobie tego nie wyciągnąłem :)
    Jestem ciekaw czy dalej będziesz tak ochoczo gratkowal niektóre nicki skoro pushem się brzydzisz :E

    Jak widzisz siedzę cicho i bez powodu staram się nie wypowiadać, ale przez te kilka lat na ogame stwierdziłem ze 95% graczy są po prostu obłudni i wtedy postanowiłem zadbać o swoje prywatne dane a zarazem zacząłem zbierać ciekawe informacje na temat tych najbardziej kryształowych graczy. Jestem słowny I zawsze staram się dotrzymać umowy ale widzę ze wy jesteście lekko agresywni i wydaje wam się że znacie innych bardziej niż ja. Tylko zastanów się nad jednym, jeśli myślisz ze rozmawiasz z ekowcem i chcesz od niego kupić konto to raczej nie piszesz na gg z kontaktów bo prawda się wyda, wielu tak robi i zostawia po sobie ślad w internecie ;)

    I słówko do Gregor, jeśli znasz regulamin to wiesz ze opisywanie procederu pushu na forum to tez przewinienie, ciekaw jestem po jakim czasie skasuja Twojego posta ;)
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Emeryt_2016 ().

  • schweppes65 napisał(a):

    I słówko do Gregor, jeśli znasz regulamin to wiesz ze opisywanie procederu pushu na forum to tez przewinienie, ciekaw jestem po jakim czasie skasuja Twojego posta
    Oto wycinek z regulaminu forum,którym chcesz mnie tutaj uświadomić. Nie ma tam nawet słowa "push"...więc otwórz sobie puszeczkę schweppes-a i ochłoń troszkę.

    zapodaj.net/fee3282729792.png.html

    Jesli chcesz to zakwalifikować pod punkt o zachęcaniu do nielegalnych działań to chyba nawet średnio inteligentny człowiek widzi że nie ma tam słowa o zachęcaniu i mówieniu jakie to fajne a jest to raczej piętnowanie tego procederu czyli własnie coś odwrotnego.Bo co niektórzy chyba myślą że są tak cwani i pewni siebie że innych uważają za małolatów którzy nie wiedzą co się dzieje.

    Naprawde tak cięzko przełknąć pigułkę że ten plan nie jest doskonały?I że ludzie grający nie są żadnymi oszołomami ?

    I kto Twoim zdaniem jest bardziej winny? Ten co ten proceder uprawia czy ten który postanawia uświadomić co niektórym że jednak taktyka grania jest większości już bardzo dobrze znana?

    A w realu kogo uznasz za bardziej winnego? Tego który okradł babcię czy tego który nagrał ten fakt i przekazał do policji i do telewizji?

    Jeśli chodzi Ci o kolejny punkt w regulaminie czyli wymienianie nicku graczy które oszukują to też się mylisz...bo w mojej wypowiedzi żaden nick nie padł.
  • Gregor, daj na luz. Temu oszolomowi chodzi wrecz o to by puscic dyskusje na boczne tory, by biegla jak najdalej od szajki... Kim to on na jakim uni nie byl, jak to on nie zmienia tozsamosci, to bys jeszcze ze 4 czesci Jasona Bourne-a nagral. Ide o zaklad ze nawet w kiblu zmienia swa tozsamosc, na ta sorry za wyrazenie "bardziej gownianą" ;).
    Oczywiscie dowody, ktorych nie pokaze - ma na wszystko, lacznie ze wskazaniem zabójcy JFK, a nawet lądowaniem kosmitów na ziemi. Chlopak odplynal na calego, do czasu mozna bylo sie posmiac z przyglupa, na ta chwile to zaczynam wspolczuc jego rodzinie, Bog jeden raczy wiedziec co ten typ odpierdziela na codzien. Moze jednego dnia jest dla zony damskim bokserem, drugiego zmienia swa tozsamosc i probuje zagazowac dzieci w piekarniku, bo zalacza mu sie tozsamosc ss-mana. A jak daleko siegaja jego urojenia tego nie wiemy...
  • No nie do końca! I w nic nie trafił poza obrażaniem i wyśmiewaniem... Ludzie to tylko gra niech będzie jasna i spokojna dyskusja . Żal mi ludzi co tylko wulgami operują. A niby wszędzie mówią i piszą o hejterach i trollach
    "A teraz chodź tu do mnie, (ja muszę żyć)
    będę opowiadał czary Ci
    I tylko siądź koło mnie, (ja muszę żyć)
    takich rzeczy nie usłyszał nikt
    Zamienię Cię O-o-o,
    w koraliki które zawsze mam.
    I nie bój się O-o-o,
    nie zostawię cię w ciemnościach złych."

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bunia40U ().

  • schweppes65 napisał(a):

    Sith, tylko taka jest sprawa ze na screenie jest nr gg i avatar a z "nosa" sobie tego nie wyciągnąłem
    Średnio zaawansowany użytkownik programu Paint potrafi przerobić screena.

    schweppes65 napisał(a):

    Jak widzisz siedzę cicho i bez powodu staram się nie wypowiadać, ale przez te kilka lat na ogame stwierdziłem ze 95% graczy są po prostu obłudni i wtedy postanowiłem zadbać o swoje prywatne dane a zarazem zacząłem zbierać ciekawe informacje na temat tych najbardziej kryształowych graczy.
    To zakrawa o praktyki stosowane przez UB i SB. Zbierasz na wszystkich haki pod fałszywymi tożsamościami? Adekwatny do sytuacji będzie nick TW Leyto/TW Chomik Bojowy itd.

    schweppes65 napisał(a):

    Tylko zastanów się nad jednym, jeśli myślisz ze rozmawiasz z ekowcem i chcesz od niego kupić konto to raczej nie piszesz na gg z kontaktów bo prawda się wyda, wielu tak robi i zostawia po sobie ślad w internecie
    Jak wielu tak robi, to musisz mieć wiele kont na sprzedaż. Kiedy ban za multi? 8-)


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • yyy nie handluje kontami i gram na swoim od wbicia pierwszego punktu, pisałem pw o tym ze udostepnie skrawek notatek, na forum tego nie upublicznie. Nikt się nie zgłosił więc co ja się będę produkował, wy macie swoje teorie i się spinacie a ja mam czarno na białym i kładę na to lage. Kolorowych I do kiedyś tam 8-/
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Skar nie tylko na tym uni tak jest :)

    Co Do Ciebie Chomiku Bojowy - każdy z nas może pisać jakie to nie ma dowody, gdzie grał i z kim się układał, przechodząc na te Uni miałem mnóstwo PW z propozycjami lub bardziej pytaniami czy mam jakieś konta, którymi na wzajem mogli byśmy się wymienić - zawsze odpowiadałem tak samo że moja gra nie na tym polega także kompletnie nie mam nic na sumieniu dlatego jak masz jakieś nie wiem screeny to podaj je a nie piszesz jak w latach 90 nijaki Stan Tymiński, który założył Partie X miał ponoć neseser pełen dowodów, których nigdy nie pokazał!!!

    to tak jak by Aro, który kompletnie się nie kryje z tym że się puszuje i kupuje cały czas konta do zezłomowania nagle zaczął mówić że jest klarowny i ma na wszystkich screeny :D

    przybraliście taki soposób gry że wolicie transporty od atakowania to se tak grajcie ale nie dziwcie się że ludzie grający dla zabawy będą napiętnować takie zachowanie - ja wiem że tylko tyle możemy ;)

    pozdrawiam Wszystkich, którzy dokładnie wiedzą co się dzieje na uni i kto jak gra - puszującym życzę jak najwięcej puszów i banów a grającym normalnie jak najwięcej RW

    pozdro600

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Tylko szkoda że Twoje zainteresowanie sprawą ogranicza się głównie do forum :)
    Założył byś sobie gg na jedną dyskusje i zmienił byś zdanie a tak jest to tylko zagrywka pod publikę. Wyraziłem jasna chęć współpracy tylko po co się zagłębiać skoro z góry wszyscy zakładają ze rozmowy są spreparowane..

    gg.pl/dysk/7uB0q35kCToU7-B0q35…t_2017-10-26-20-37-56.png

    Co by nie było że wale farmazony.
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Emeryt_2016 ().

  • gregor76c napisał(a):

    JTR napisał(a):

    Tak czytam i czytam i nasuwa mi się parę pytań. Cały czas jest mowa o pushu - skąd wiecie że szajka ma bana za push? a nie za multi na przykład? A jak push to co przez to rozumiecie? że te konta słały surowce szajce? czy je atakował?.
    Jak zapewne wiesz pewność co do tego za co szajka został zbanowany ma jedynie GO....więc na to pytanie tylko GO potrafi odpowiedzieć
    A proceder pushu już został przeze mnie opisany w poscie wcześniejszym....

    Ale mogę jeszcze raz pokrótce opisać proceder-mozliwe że na Waszym uni również ktoś wpadł na tak genialny pomysł.
    No bo zwykłe przesyłanie sury jest już oklepane...a masowe złomowanie kont flotowych nastepuje zazwyczaj w czasie S&D i tak się dzieje bez znaczenia na nazwę uni.

    A więc...
    Przejmuje się dowolną liczbę kont ekowych (im wiecej tym lepiej)....i kilka kont słupów )słabych ponizej top 1000.
    Konta słupy urlopują-konta ekowe zbierają surowce.
    Co kilka dni jedno ze słabych kont zdejmuje urlop a surowce ze wszystkich kont ekowych lecą na moona słabego konta.
    Kiedy wszystkie transporty dotrą słabe konto włacza urlop.Bez urlopu jest zazwyczaj ok.3h..czasem mniej bo jest to uzależnione od odległosci i czasu dolotu
    Mija kilka dni i proceder się powtarza.
    Ile sury trafia na konto słup to chyba dośc łatwo policzyć sumujac wydobycie ze wszystkich kont ekowych
    Wskazane jest aby słabe konto miało status bandyty
    Jesli il.osc surowca jest zadowalająca nastepuje przejecie ich przez właściciela.
    Z wiadomych względów własciciel musi sam po nie podlecieć gdyż na słabym koncie zazwyczaj nigdy nie ma wystarczajacej ilosci DT aby podniesc surkę.Dlatego takie konto nie FSuje tylko urlopuje.
    Można też przy okazji zezłomowac jaką tam czesc floty podnoszac przy tym ilość sury aby potem za pomocą doku odbudować czesc floty i zezłomować ją raz jeszcze.
    Aby wzbudzac jak najmniej podejrzeń kilka nastepnych transportów leci zazwyczaj na kolejne słabe konto.
    Ze wzgledów czasowych i oszczędnosci paliwowe przynajmniej jedna z planet konta słabego umiejscowiane są (lub pusher sam przenosi swoją planetę) jak najbliżej siebie

    Jesli zapomniałem o jakich detalach to prosiłbym o dopisanie.

    Wstawianie nicków nie ma sensu bo każdy się wyprze...a GO poprosi o wysłanie ticketa.
    @kasai skoro juz kasujesz moje posty opisujace jak "legalnie" lamac zasady gry to skasuj tez ten post powyzej, ktory wlasnie zacytowalem ;)
  • schweppes65 napisał(a):

    Tylko szkoda że Twoje zainteresowanie sprawą ogranicza się głównie do forum :)
    Założył byś sobie gg na jedną dyskusje i zmienił byś zdanie a tak jest to tylko zagrywka pod publikę. Wyraziłem jasna chęć współpracy tylko po co się zagłębiać skoro z góry wszyscy zakładają ze rozmowy są spreparowane..

    gg.pl/dysk/7uB0q35kCToU7-B0q35…t_2017-10-26-20-37-56.png

    Co by nie było że wale farmazony.
    Dyskusja z TW Leyto na gg? Trochę powagi.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • ZDOBYWCA1 napisał(a):

    schweppes65 napisał(a):

    Swego czasu naswietlilem Ci z grubsza sytuacje, jako jeden z nielicznych wiesz coś więcej :)
    Tak rozmawiałem z Tobą, wymieniając kilkanaście PW ale tam pisałeś mi o graczach z innego Sojuszu niż Veto dlatego moje znaki zapytania, gdyż chciałbym wiedzieć kto w Sojuszu Veto gra "niefer", z kontekstu twoich topiców wynika że takowe osoby się u nas znajdują - chciałbym wiedzieć kto? jeśli to jest prawda to takie osoby nie będą miały racji bytu w naszym Sojuszu

    No to mamy w końcu jakiś konkret :) chociaż też nie do końca bo niby na forum pod publikę chce a jak już przychodzi co do czego to tak nie do końca :D
    Wy i te wasze mongolskie teorie, najpierw ustalcie jakaś wspólną wersje co by się kleiła i jak zauważył też truck driver uważajcie co piszecie lub opcjonalnie pomyślcie wcześniej bo to nic innego jak łamanie regulaminu forum za co grozi ban ;)

    Co po niektórym tez więcej pokory życzę, wyzwanie od idiotów mając się za inteligenta bynajmniej ponad przeciętnego, zwyczajnie nie przystoi. Oczekujesz szacunku? Zapracuj sobie na niego..
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • schweppes65 napisał(a):

    No to mamy w końcu jakiś konkret
    Jakie mamy? Ty i te Twoje inne forumowe tożsamości?
    Nikt Tobie żadnych deklaracji nie składał, więc nie wiem skąd ta uciecha.
    Cytujesz posta niemal z początku dyskusji i do tego myślisz, że komuś wbiłeś szpilę. Nic bardziej mylnego.

    schweppes65 napisał(a):

    Wy i te wasze mongolskie teorie, najpierw ustalcie jakaś wspólną wersje co by się kleiła
    Nie trzeba żadnej wersji wspólnej ustalać towarzyszu TW Leyto.

    schweppes65 napisał(a):

    jak zauważył też truck driver uważajcie co piszecie lub opcjonalnie pomyślcie wcześniej bo to nic innego jak łamanie regulaminu forum za co grozi ban
    Opisany został proceder, który, jak ptaszki ćwierkają, stosowany jest także przez Ciebie. Skąd ta troska a jednocześnie oburzenie? Że nie będziesz mieć monopolu?

    schweppes65 napisał(a):

    Co po niektórym tez więcej pokory życzę, wyzwanie od idiotów mając się za inteligenta bynajmniej ponad przeciętnego, zwyczajnie nie przystoi. Oczekujesz szacunku? Zapracuj sobie na niego..
    W pierwszej kolejności zacznij z pokorą od siebie. Bo z nią u Ciebie na bakier. Do tego to połączenie z ignorancją. Po prostu majstersztyk. W Twoich oczach zapracowanie sobie na szacunek, to rzecz niebywale śmieszna i bezczelna zarazem.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • Prosze prosze :) cóż to za niespodzianka:) ciekawy temacik,
    wkącu kryształek wylądował na banie :)
    Wiem wiem, ;)
    to pewnie nie tak jak wszyscy myślą ;)
    pan szajka jest niewinny :P
    nie wierzycie mi :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
    sam w tym momencie sobie nie wierze ;) ale co tam :(
    niesprawiedliwy GO pewnie był u wróżki a ta mu powiedziała że ten jest winny i otóż mamy tego efekt ;(
    straszna lecz prawdziwe jak w tych czasach można dostać bana za niewinność :S
    a pan szajka właśnie jest tego przykładem :P
    fakty mówią same za siebie =O
    kosmiczne przyrosty pewnie biorą sie z gruszki , :thumbsup: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
    a teraz z innej beczki " KIEDYŚ" grał tutaj taki cudowny i wspaniały flociarz o nicku chomik bojażliwy :P
    pamiętacie tego gościa :?: :?: :?: :?: :?:
    inni przy nim to cienkie bolki ;(
    Lajt przy nim to cienki bolek, o reszcie nawet nie wspomne :P
    ten to dopiero umie latać, przepraszam umiał bo go już nie ma wśród nas ;)
    a skoro go nie ma to wypada aby zapisał sie w kartach histori Ogame.pl
    sam Aro to przy nim nie ma szans,
    ile to trzeba czasu aby ogarniać tyle kont co pan o którym teraz mowa,
    dobra koniec tego dobrego, jestem pełen podziwu dla takich ludzi którzy śmią wypowiadać sie w tym temacie :S
    cóż jak złapią złodzieja za reke i udowodnią mu kradzież to złodziej co robi?
    mówi że to nie jego ręka 8o śmiech na sali , :D
    człowieku ogarnij sie , , widać że miałeś lekkie dzieciństwo lecz ołowiane zabawki i któraś spadła ci swego czasu na głowe :thumbsup:
    szczerze jeśli Ty masz rodzine to moje kondolencje dla nich :(
    no odnosząc sie do Twege nowego sojuszu
    CBS-rozumiem że skrót mówi samo za siebie Centralne Biuro Sledcze 8|
    no tak tak zbierasz dowody na wszystkich, wszystko wiesz, jesteś taki cudowny a może zacznij od siebie =O :?:
    a cóż ? gdzie ten weekend dla rodziny :?:
    Tutaj mały konkurs dla wszystkich moich wielbicieli ^^
    kto zgadnie co mają wspólnego te o to konta

    Schweppes
    ,Benny
    ,Toster-
    ,Warzym
    , Kopytko
    ,Glock
    ,Bachti
    ,Sorcik
    ,Donatan
    ,Alkoholik,
    Kajor
    ,Multi Milioner
    Gregor

    no cóż mała podpowiedż. :D
    te konta należą do jednego właściciela 8o zgadnijcie do kogo ;)
    z mojej strony pełna pogarda dla takiego puszera =O
    W sumie to jeszcze nie omine wspomnąc o marchewce :D tez o tym gościu kolorowym wypada wspomnąc aby nie poczuł sie obrażony :/
    wystarczy spojrzeć w infuze.wszystko w temacie:) niczym trzech króli :)
    lajkujemy
    , łapki w góre :thumbsup:
  • Kolejny inteligentny który wjeżdża na rodzinę.. Juz kiedyś pisałem jaki stosunek mam do tej gry i niektórych graczy, wy chcecie widzieć tylko jedna stronę, najpierw zacznijcie od siebie bo tu wszyscy czyści.. Nigdy z siebie flociarza jakiegoś kozackim go nie robiłem, latam jak mam chwile i chęci więc gram tak jak i inni, obowiązki mam też tak jak i inni więc po co ta gadka finito? Kolejny raz podkreślam, od początku dyskusji się nie uniosłem za to co niektórzy trochę za bardzo się wczuwaja :D obie strony mają argumenty, chociaż dla was to abstrakcja.Myślicie że nic nie potrafię ale jak widać mam się dobrze, moja flota ma się jeszcze lepiej a gsy lajta mogły spaść juz daaawno, zapytaj go, do tej pory wiszę mu dex ]:-D przewazyla zwykła przyzwoitość której on niestety nie ma.. pokazał klasę przy sid, cyferki ważniejsze!

    Powoli, udowodnie wam że nie blefuje, rozkręćcie się, plujcie jadem a ja będę wyciągał pewne fakty o których wiedzą tylko zainteresowani i ja ]:-D nie mam powodu kłamać, z reszta nigdy tego nie robiłem, zawsze szczery do bólu przez co nie lubiany ale z dwojga złego wole mieć prawdę w twarz niż obrobiona dupe ;)


    [ciach]


    Moderator Ruda:
    obraza i piosenka z wulgami usunięta
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Emeryt_2016 ().

  • schweppes65 napisał(a):

    Juz kiedyś pisałem jaki stosunek mam do tej gry i niektórych graczy, wy chcecie widzieć tylko jedna stronę, najpierw zacznijcie od siebie bo tu wszyscy czyści
    Towarzyszu TW Leyto, wiemy jaki masz stosunek do gry; wczoraj znowu ogarniałeś transporty na konto słup.

    schweppes65 napisał(a):

    nie mam powodu kłamać, z reszta nigdy tego nie robiłem, zawsze szczery do bólu przez co nie lubiany ale z dwojga złego wole mieć prawdę w twarz niż obrobiona dupe
    Mówisz o sobie jak o jakimś wzorze cnót. Zapewne ciężko usiąść.

    schweppes65 napisał(a):

    On najbardziej utwierdza mnie w przekonaniu ze dobrze zrobiłem
    Słusznie jest się puszować? Oto jest pytanie.

    schweppes65 napisał(a):

    moja flota ma się jeszcze lepiej
    Puchnie w statach. A punktów zniszczeń nie przybywa. Twoje eko na 10kk jest nadzwyczaj wydajne.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • Hehe jak z dzieckiem, wyciągasz cytaty z kontekstu i do nich się odnosisz a całej wypowiedzi nie bierzesz pod uwagę. Wasz wódz miał okazję dowiedzieć się więcej na temat swoich sojuszników, nie skorzystał a zamiast tego bił pianę na forum.. Wniosek jest jeden, albo dobrze wie o czym mowa albo po prostu nie chce wiedzieć I teraz chowa głowę w piach :D
    Deklarował się nie tylko na forum ze zrobi porządek jeśli udowodnie winę i co? Teraz mamy rzecznika który wszystko kota ogonem odwraca aby odbić piłeczkę od siebie :thumbsup:
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • schweppes65 napisał(a):

    wyciągasz cytaty z kontekstu i do nich się odnosisz a całej wypowiedzi nie bierzesz pod uwagę.
    Stosuję Twoją technikę manipulacji Towarzyszu TW Leyto. W czym problem?

    schweppes65 napisał(a):

    Wasz wódz
    W tej materii też nic nie wiesz :P

    Nie ma sensu odnosić się do reszty Twoich wypocin. W kółko pojawia się ten sam argument: nie wszyscy są czyści, nie wszyscy są czyści, nie wszyscy są czyści. Z perspektywy kanciarza (czyt. TW Leyto) wszystkie zagrywki niezgodne z regulaminem, w tym push są spoko, więc nie wiem po co ja z Tobą podejmuję temat. Za wszelką cenę starasz się sprowadzić dyskusję do swojej skali, nazwijmy to, "normalności", czyli do kantowania.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • schweppes65 napisał(a):

    Pokaż mi choć jednego bana za push
    Towarzyszu TW Leyto. Dobrze wiesz, że nie pokaże. Komitet Centralny, by chronić tożsamości innych Tajnych Współpracowników sprawił, że pręgierz nie jest już jawny.

    Pomijając ten smutny fakt, jest też pozytywny akcent tego dnia: wrócił Szajka.
    Niby taki sam, ale jednak odmieniony, bo zwie się teraz pogromca kredek.
    Nie wiem co tam się wydarzyło podczas przymusowego urlopu, ale wygląda na to, że szajka dużo rysował :P


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • Przyglądam się temu tematowi od momentu jego powstania i powiem, że niezły kabaret się tu odstawia.
    Głównym aktorem jest oczywiście szajka.
    Piszesz o różnych dowodach, teoriach, informacjach, wklejasz skany konwersacji i co? To jakieś dowody? To wklej też moje pisanie z Leyto swego czasu i grzmij potem nad nim przez 3 linijki jaki to nie jest dowód... Napisał to odpisałem i tyle, drugiego dna w tym nie ma.
    Co do pushy - może nikt nic nie udowodnił ale sami mamy narzędzia, które pięknie pokazują kto i jak mocno się pushuje. Wystarczy infuza i zakładka zniszczone pkt militarne.
    Pozwolę sobie zrobić krótkie zestawienie kilku graczy:
    lajt, Zdobywca oraz marchewka, Leyto i szajka
    Przyrost pkt(ten sam okres czasu dla wszystkich)
    oraz
    Ilość zniszczonych pkt militarnych.
    Lajt - z 64kk na 82kk - 632kk zniszczonych
    Zdobywca - z 55kk na 71kk - 113kk zniszczonych
    marchewka87 - z 44kk na 59kk - 48kk
    Leyto - z 29kk na 54kk - 29kk
    szajka - z 40kk na 66kk - 44kk

    Lajt przeważnie nie wstawia swoich RW i ST na forum, ile lata Zdobywca każdy widzi. O pozostałych 3 panach raczej cicho w dziale ST. Gdyby nawet stosowali taktykę Lajta to powinni mieć bardziej przyzwoitą ilość zniszczonych pkt militarnych, tymczasem taki Leyto ma ich np niewiele więcej ode mnie, gdzie moja flota to ułamek jego. Nie chcecie chyba powiedzieć, że trafiacie tylko samych ekonomów i to jeszcze zawsze z pełnymi transporterami?

    Wymienione przez poprzednika w tym temacie konta rzekomo należące do szajki rzeczywiście są podejrzane.
    Tacy gracze jak Sorcik, wyrzym, toster to konta nie będące na wiecznym urlopie a jednak nie generujący praktycznie żadnego przyrostu. Dlaczego?
    Na to pytanie szajka pewnie też znasz odpowiedź, szkoda tylko, że akurat nią to się z nami na pewno nie podzielisz...
    I amar prestar aen.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kurufir ().

  • ha ha :) chomiczku toć całkiem nie tak dawno pisałeś że masz dowody na wszystkich wielkich tego uni :D
    a teraz twierdzisz że wszystko jest spreparowane? O_O
    chyba cierpisz na rozdwojenie jażni ?(
    oj tam nie przejmuj sie :P
    nawet najlepszym sie zdarza ;)
    i drogi puszerku jak każdy wie ja nie szukam prawdy i sie jej nie dopatruje bo każdy wie jaka ona jest :E
    ale nie łam sie, przałam sie .......
    weż Twix-sa 8o
    hm a gdzie sie podział sam król zamieszania :?: :?: :?: :?: :?:
    pewnie dorwał zaczarowany ołówek i nim rysuje swój świat. :D
  • Lordzie cóż to za bajki nam wciskasz :)
    przecież od razu widać że to spreparowany dowód ;)
    uuuuu Lajt faktycznie słabo wypada zwłaszcza że ten to chociaż lata
    a ten drugi tez lata ale.......
    w układzie na swoje pusz konta :ocb:
    reasumując jeden jak i drugi to flociaż
    hmm tylko jest tutaj mała różnica 8) ,
    no kto wie jaka? pomine fakt że jeden jak i drugi nie wstawia swoich ST
    śmiało śmiało nie krępować sie :P ,
    Temacik na Topie przecież i jak że realny :P
    cóż wszyscy raptem nabrali wode w usta?
    szanowny panie od zaczarowanego ołówka może tak zechciał byś sie wypowiedzieć za co to niesprawiedliwe GO zafundowało Ci wakacje ;]
    tak tak pewnie za mało kupiłeś anty <X :?: :?: :?: :?: