Czas powiedziec dosc ...

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Czas powiedziec dosc ...

Witam wszystkich . Jako , że jest to moje ostatnie uniwersum i jeszcze do wczoraj tutaj grałem , uważam , że ten temat jest tutaj najbardziej odpowiedzialny. Czas skończyc swoją przygodę z ogame. Odchodzę z ciężkim żalem i niedosytem , ale w życiu jak i w grze nie zawsze wszystko się układa tak jakbyśmy tego chcieli. Chciałbym podziękowac wszystkim z którymi miałem możliwosc pogrania. Zarówno przyjaciół jak i wrogów. Przecież bez nich gra byłaby nudna. Dziękuję za wspólne rozmowy , zarwane nocki , a w niektórych prz\ypadkach pomoc w realu. Tak tak , ta gra to nie tylko wirtualne cyferki. Spędziłem wiele lat przy ten grze , na prawdę ją lubiłem i nigdy nie pomyślałbym , że odejdę w takim stylu.
    Całe XX lat pracowałem na swoje dobre imię , całą grę przeszedłem bez bana , aż pewien SGO postanowił to zmienic.
    Postanowił wykluczyc mnie z rywalizacji na universum eventowym na ostatniej prostej gdzie przez 70 % czasu byłem w top 10 i uważam , że miałem realną szansę na nagrodę. Każdy z Nas wie , albo przynajmniej może się domyślec jak ciężko się gra na uni x10 bez anty i utrzymac tam takie top.
    Ile trzeba czasu poświęcic i ile sobie można rzeczy odmówic ... dlaczego tam zacząłem ? Może to nie to samo co mistrzostwa na 10 - rocznice , ale tam też grałem , wiec pomyslalem , że spróbuje sił i na tym evencie. Przez 12 dni wszystko było ok , az do wczoraj gdzie nie mogłem się zalogowac , z powodu blokady. Pierwsza myśl ? Szok - ja i ban ? w jaki sposób? Otóż Pan SGO Pax postanowił mnie zbanowac za 95 punkcików , które otrzymałem od kogoś tam ... nawet nie zauważyłem tego transportu( troche tych pw miałem jak wykonywałem do 100 ataków na godzinę sondami) przez co nie zgłosiłem próby wymuszenia pushu. 95 punktów na koncie , które wtedy miało 86.000 pkt ? Przecież to 0,1 % z konta. Nie 1 % tylko jedna dziesiąta. Moje tłumaczenie , że na prawdę nawet nie zauważyłem tego transportu ni jak nie przekonywało SGO. Złamałem zasadę i ban. A może ktoś ma w tym interes? Czy słuszny ? W takim przypadku można za 1 MT też zbanowac. Sądziłem , że Team ma wyłapywac oszustów , a nie błędy. Jednak każdy jest inny ... miał prawo i bana dał. Szkoda tylko , że nie podszedł do tego po ludzku ... miałem nie raz doczynienia z różnymi GO i SGO. Zgłaszałem kilkukrotnie próbe wymuszenia pushu. Ba... nawet ktoś kazał sobie surowce zostawic bo one tak na prawdę niczego nie zmienią ... tak samo jak i te które otrzymałem na evencie ...a mimo wszystko zostałem w perfidny sposób wykluczony z tych rozgrywek i okrzyknięty pusherem. Szkoda słów. Najbardziej żałuje tego czasu bo nie był on wcale krótki , który tam siedziałem. Nic ... pozdrawiam ludzi pracujących w teamie. Z reguły zawsze staram się dążyc do celu i będę starał się pisac bezposrednio do GF z zażaleniem . Czy coś z tego będzie nie wiem , ale kto nie próbuje ten nie pije szampana. Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich znajomych z róznych uni , z którymi miałem stycznosc. Z wieloma jeszcze będzie długi kontakt bo gra Nas połączyła :) i bez gry też przetrwamy ;) 3majcie się cieplutko. Życzę samych sukcesów .
    Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić.
  • Chelmus- najbardziej porzadny i uczciwy gracz ktorego mialem przyjemnosc poznac,
    czlek ktory wiedzial gdzie bedzie sie kolonizowal zanim wymyslili ogame, od poczatkow tej gry bez bana i ostrzezen? wsrod graczy znany jako przeciwnik grajacych nieczysto, ile to razy sie ciebie radzilo czy te zagranie jest czyste bo wiedziales o tym najlepiej XD

Ja osobiscie do ogame mialem z 4 podejscia gdzie zostawalem moze na rok, od przedszkola do opola, gdy bylem dzieckiem widzialem jak dziecko myslalem jak dziecko, gdy stalem sie mezem to w trakcie rozwiazywania tu w tym swiecie ogamowych zagmatwan natrafilem na bardzo ludzkich operatorow gry co i popisali i usiedli nad problemem i co najwazniejsze ludzko podeszli do sprawy (uczciwie i po ziomalsku?) pozdrawiam serdecznie kasie i smokiego, forumiarzy nie znam bo nie przepadam, pamietam tylko legendarnego arta ktory odbieral moj porod i teraz kiedy umieram nadal tu jest :D

Nie siedzialem tyle co ty w ogame ale o gosciu ktory cie zbanowal slyszalem mnostwo opini typu trafisz na paxa masz przeyebondo james bondo, albo ze jest prosty w obsludze banow XD (to chbya chodzi o potezna wladze dlatego raczej zadne konsekwencje Pana Paxa nie spotkaja bo zapewne nietykalny stad takie postepowanie ale moze chociaz jakies wper*ollo?xd)

3maj sie mordo ukochaj rodzinke do uslyszenia i jestem pewien jeszcze pod 1 unijnym niebem kiedys cos razem przeoramy bo ogame fajna giera spoko sie pyka nawet te eventowe niezly dym choc troche too fast too hard :P

pzdr rev

aaa @edit na zimno, odnoszac sie do komentarzy up n down, tylko glupek w walce o top10 po 12 uczciwych dniach maniaczenia(bo zakladam ze to jedyna taka wykryta akcja) probowalby przemycic sobie 92k sury, i tylko glupek moglby sadzic ze gracz zrobil to specjalnie i wydac taki wyrok xd halo tylko czy ktos mnie slyszy tam na gorze bo szkoda chelmka a osad byl jak krotko tu przytoczylem- nieludzki i nielogiczny?xD

The post was edited 1 time, last by revoutz ().

• Jak dla mnie powinni zwolnić tych co odpowiadają za tego bana, dlaczego nie można było zapytać i wyjaśnić całą sprawę?
    Żenada, coraz więcej ludzi odchodzi i to wartościowych, ale muszę Cie zmartwić, kończyłem z Ogame ze 5 razy co najmniej i zawsze wracałem, gram nawet teraz.
    Miałem dość dobre konto, bo byłem koło top 50 na całym Kallisto a pomimo to wróciłem i gram od nowa, bo tamtego konta już nie mam.
    No nic pozostaje mi życzyć Tobie wszystkiego dobrego w realu, ale powiem Ci, że ja bym się odwoływał od tego bana i jeszcze to ciągnął.
  • Chelmik pamietam jak na któreś uni dostałem bana za mult, oczywiście po tym banie odechciało sie mi grać na tym uni, próbowałem wytłumaczyć pewnej pani ze niemam 2kont ale decyzja podjeta i nieodwołalna była. Nie dziwie sie bo nie którzy oszukują grajac 2 kontami ale nie o to chodzi.

Graliśmy nie raz razemi, podzielam twoje zdanie o swoje racje trza walczyć rzadko kiedy się wygra z banda która prawdziwych puscherów niełapie, a zajmuje sie drobnymi nie kiedy pomyłkowymi sytuacjami.
    Zyczę ci najlepszego w realu i oby nikt cię nienamówił jak mnie do powrotu do tej gry.
    Nie musisz mnie lubić ważne byś się mnie bał.
  • A mnie dla odmiany bawi ta sytuacja :D
    Zawsze powtarzałem, za błędy się płaci, twoim błędem było nie zgłoszenie tego do GO, bo to ci umknęło czy cokolwiek.
    Gra grą, ale ciekaw jestem czy tak samo byś się rozpisywał na forum jakbyś się pomylił przy rozliczaniu z czegoś z zusem/fiskusem czy czymkowiek.
    Nie lubiłem cię, nie lubię i raczej nie będę lubić, pamiętam jak się dowaliłeś o moje st z 15 sierpnia tak więc się nie dziw, że mam beke z ciebie teraz [;
    Masz na co zasłużyłeś, karma wraca w tej czy innej postaci.
    Ps2: I tak pewnie będziesz kiedyś dalej grać to trzymaj się ciepło w Rl do tego czasu :P
    Twój wróg, Reaver ;)

Best Win 107.510,48%
    Best Lost 120.069,42%
    Best ACS 107.510,48%
    Best Solo 12754%
    Zniszczyłem już ~~258? GŚ