Gruby [KOMORNIC] vs. Pazik [Explorer] 3236.29%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gruby [KOMORNIC] vs. Pazik [Explorer] 3236.29%

    Z obronca wiele przejsc ale wkoncu weszlo
    Pozdrawiam Komornic
    Dnia 06-10-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Gruby [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Pancernik 1
    Duży transporter 15.800
    Niszczyciel 61.232

    _________________________________________

    Obrońca Pazik [Explorer]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2.529
    Duży transporter 68.387
    Lekki myśliwiec 718
    Ciężki myśliwiec 556
    Krążownik 21
    Statek kolonizacyjny 4
    Recykler 5.130
    Sonda szpiegowska 3.972
    Niszczyciel 109
    Gwiazda Śmierci 12
    Pancernik 32

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Gruby [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Pancernik 1 ( -0 )
    Duży transporter 15.679 ( -121 )
    Niszczyciel 60.967 ( -265 )

    _________________________________________

    Obrońca Pazik [Explorer]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    212.494.614 Metalu, 7.787.322 Kryształu i 186.431.256 Deuteru
    106.247.307 Metalu, 3.893.661 Kryształu i 93.215.628 Deuteru
    53.123.654 Metalu, 1.946.831 Kryształu i 46.607.814 Deuteru
    26.561.827 Metalu, 973.415 Kryształu i 23.303.907 Deuteru
    13.280.913 Metalu, 486.708 Kryształu i 11.651.954 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 34.577.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.072.618.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 167.026.800 metalu i 156.602.100 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 788.006.811 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.


    Podsumowanie zysków/strat:

    Podsumowanie agresor
    Metal: 562.109.115
    Kryształ: 157.714.037
    Deuter: 357.235.559
    agresor zyskał łącznie 1.077.058.711 jednostek.

    Podsumowanie obrońca
    Metal: -951.838.315
    Kryształ: -523.118.937
    Deuter: -385.667.559
    obrońca stracił łącznie 1.860.624.811 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
    Uni 68 ----> 27 ST 202927,05% / 7515,8%


  • XD Gratulacja jest :bdb: Wazeliniarz do przetworzenia gotowy :graty:

    Pazik napisał(a):

    Awe Gruby
    Masz na co zasłużyłeś. Cicik źle sprzedał konto
    Oby to ban na amen.
    jednak nie był na amen, a ty jesteś teraz częścią jego Floty ... ubolewam że tak skromną :noob: Tym co liżesz napisz ... może cie odbudują ?
    Gruby :brawo: Weselicho i odwiedzaj jegomościa częściej :P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez KALIBER ().

  • Ajjj nie chce patrzeć :)
    Szkoda Pazik że Cię ustrzelil Komornik oj szkoda :-/ choć pewnie nie raz przepaly złapał, no ale w końcu mu się udało.
    EKO masz zajefajne szybko odbudujesz trampki ale szczerze to już nie chciał bym się wpisywać po tej złej stronie :-/ odbudowy jak najszybciej życzę dla Grubego graty trafienia.

    PS; Kaliber czy Ty nie potrafisz z kulturą się odnosić? Po niego znowu robić śmietnik u swojego kolegi....
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • Gratulacje Gruby ! udało się .... piękne tankowanie ! Kolejnych % i zyskownych. Szukaj dalej ciekawych celów !!!

    P.S
    Brakuje mi komentarza naszego "rzecznika prasowego" ale pewnie się odezwie , oczywiście ciekawe co teraz wymyśli , push ? Obrońca z nudów oddał surkę .
    Odpowiedzi drogi T-Bag biorą się po wcześniejszych komentarzach obrońcy, który nawet nie raczył pogratulować, a jedynie drwić więc dosięgła go lekka sprawiedliwość.
  • T-bag napisał(a):

    Ajjj nie chce patrzeć :)
    Szkoda Pazik że Cię ustrzelil Komornik oj szkoda :-/ choć pewnie nie raz przepaly złapał, no ale w końcu mu się udało.
    EKO masz zajefajne szybko odbudujesz trampki ale szczerze to już nie chciał bym się wpisywać po tej złej stronie :-/ odbudowy jak najszybciej życzę dla Grubego graty trafienia.

    PS; Kaliber czy Ty nie potrafisz z kulturą się odnosić? Po niego znowu robić śmietnik u swojego kolegi....
    Drogi T-bagu ^^ Potrafię i odnoszę się z kulturą do tych co na takową zasługują :P .. lecz pan z recków na takową nie zasługuje moim zdaniem po wcześniejszych swoich ingerencjach wpisowych w tematy jak dobrze zauważyłeś u mojego kolegi ;P

    Raz jeszcze Gruby graty ... Wazeliniarz jako cyferki powinien się elegancko komponować w składzie Twojej floty pod banderą KOMORNIC :thumbup:
  • Gruby ty chyba masz jakies wejscia w administracji gry hehe... ze Ciebie jeszcze toleruja i twoja nieczysta gre.
    Ale co tam przynajmniej jest wesolo i mozna sie posmiac z tego bo raczej juz nic z toba nie mozna zrobic.
    Cicik jedynie moze napisac do kogos z administracji gry, że kupiles od nigo konto za kase to wtedy moze administracja gry skasuje konto Gruby!!!!
    Ja przez to iż w te grze są równi i rowniejsi zakonczylem gre, gdyz nie ma ona sensu... mam wrazenie ze i tak ta gra opiera sie tylko na oszustach...
  • Kaziu>Qla>Panciorek>Wiczel>Soczysta i kilka innych ja niebawem odwiedze twoja gale myślisz ze jak kupisz mocniejsze eko to cie ominie? w sumie juz kilka razy zasililes mnie dobrym zastrzykiem surowca moze dlatego tak płaczesz wiczel w ulladzie niewiele ci da. A pazik tez mocno krzyczał wysmiewal nieudane loty a puki co mawet gratulacji nie widzialem ale jest na mojej liście wyfarmionych podobnie jak ty qla chociaż ciebie efektywniej trafilem xD pamietasz ?
    Uni 68 ----> 27 ST 202927,05% / 7515,8%


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Serdell ().

  • Ty gruby jesteś niereformowalny !!
    Ja już nie gram w tą grę !!! przez takich pseudo graczy jak Ty :)
    Kaziu, Wiczel hmmm przypisz mi jeszcze Mili i HC :) chodź patrząc na twoją osobę i to że kupujesz konta za pieniądze w sumie to jak bym miał pare groszy do wydania tez bym sobie kupił jakieś konto :) np. Kaziu.

    Więc nie przypisuj mi tego co robisz Ty i to jak kupujesz konta za kase :)

    Bo każdy wie (oprócz administracji gry), że kupiłeś konto od CICIKA za KASE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    pozdro baw się Gruby nadal ja już nie gram i już mnie wyleczyłeś z tej gry :) z czego się ciesze, a ty nadal żyj w swoim kłamstwie że grasz czysto :D:D eheheheheh
  • Graty Gruby :thumbup: klikanko owocne a szał macicy obrońcy i przydupasów bezcenny :thumbsup: teraz spiny multikonciarzy jeszcze bardziej beznadziejne .. trawnik chce się wybielić z poprzednich kont i tłumaczy że nie gra, a na nowym koncie które zapewne dostał za darmo jak dostanie strzała niebawem to się znowu posika ;)

    Poza tym ostatnio banów było sporo ;) i nie ominęło to kont trawnikstory ;P


    Tyle dobrego że Pazik nie mówi że to był pusz :P Gratulacje :thumbup:
  • kaliber czyli Gruby to trawnik ?? Bo co chwile dostaje bany :)
    Zobacz co wkleil pazik... Gruby kupil konto za kase,a wiec powinna byc kasacja konta za takie cos, a nie ma.. dziwne co nie.
    Nie gram w ta grę gdyz nie ma sensu grac z kims kto łamie rażąco przepisy a administracja gry nie wyciaga zadnych konsekwencji od takich pseudo graczy.
    Kozak Gruby kupil konto i fafkuje jaki to flociarz i jakiego ma skila to gry buhaha aż śmiać sie chce.
    Kaliberku ty sobie z nim graj i buduj poprzez cyferki swoje malutkie ego.
    Pozdrawiam z tej drugiej strony bez cyferek :)
  • Cris nawet jak by mieli dowody to i tak by nic nie zrobili :) taka to jest juz ta gra :)
    Ban za nielegalne oprogramowanie
    Ban za przekręt w S&D
    Ban na ktorym Gruby teraz był (pewnie za pusch albo za multi)
    CRIS ile na to jeszcze mozna patrzec????
    Po co grać w ta gre jak administracja pozwala na takie przekrety ??
  • @Qla trochę już Ciebie ponosi. Forum to nie miejsce na ciągle narzekanie na team.
    Są pewne procedury których się nie przeskoczy, dlatego karanie wygląda tak, a nie inaczej. Mimo, że niektóre rzeczy wydają się dla niektórych tak 'oczywiste'.
    Proszę więc zaprzestać offtopować bo pomału robi się to już nudne, zwłaszcza gdy czyta się to pod prawie każdym RW.
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • Weż przestań bredzić......... bo np problem który wynikł z S&D był już dawno zgłaszany na forum i co Ogame team z tym zrobił ano nic zamiótł pod dywan jak zresztą pare innych spraw też bo oni tylko kasują niewygodne dla nich posty i symulują prace na rzecz graczy za srebrniki i w dupie mają wszystko a szczytem wszystkiego jest Ciap co jeszcze agituje za wstepowaniem do tego gniazda jaszczurek i innych że niby coś sie zmieni ........ ci którzy chcieli coś zrobić to szlak ich trafił i tyle w temacie :)
  • @CRIS*
    Nie jestem GO na s68 więc proszę mnie nie mieszać do spraw na s68.
    Jak zawsze mówię: Nie podoba się? Rekrutacja jest otwarta. Zapraszam.
    Przyjęli mnie to myślę że każdy ma szansę kto nie miał bana za ciężkie przewinienia (np. programy).
    Skończy się marudzenie a zacznie mieć realny wpływ na to jak wygląda banowanie. Team jest otwarty na nowe osoby z nowymi pomysłami, podejściem do pewnych spraw. Dlaczego tego nie zrobicie? Niech każdy sobie już sam odpowie na to pytanie. :fsmile:



    Pazik złom?
    W pierwszej chwili pomyślałam że Gruby wtopę zaliczył. Przepraszam Gruby. :fgrin: (Nie wiem czy powinnam pisać to! Ale co tam!)
    Pazik się szybko odbuduje. Patrząc na przyrosty 3 tygodnie i po bólu. :bicz:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Gruby, gratuluje mega zyskownego ST i zatankowania pod korek!!! A pierdolami jakie ktos wypisuje pod Twoim ST sie nie przejmuj, bo robia to z reguly Ci , ktorzy najwiecej za uszami maja. Po co to robia??? Po to , zeby odwrocic uwage od wlasnych przekretow. Przyklad??? - Prosze bardzo:
    Nasz nadrzedny blazen forum Uni 68 - Qla - tak sie rozpedzil, ze chyba sam zapomnial jak szukal calkiem niedawno nabywcow na swoje multi, a ma ich troche. Nawet mi zlozyl propozycje ;p
    prnt.sc/gk3w0h
    prnt.sc/gk3y3b
    prnt.sc/gk3z0f
    Grubemu tez proponowal surowce w zamian za zakup Antymaterii na konto Qla, i gdyby Gruby bawil sie w pisanie Tickietow, to Qla juz siedzial by na banie, bo to juz nie pierwszy jego ban za wyludzenie Anty. Screna nie podesle, bo to nie moje PW, jak Gruby chce to niech sam wkleji.
    Gracz Wiczel ( byly Komornik ) oddal konto dla Qla, rzekomo miala grac na nim jego zona, ale zamiast tego konto Wiczel wyladowalo na banie. A jakies 3-4 tygodnie temu Konto zmienilo przeznaczenie i robi teraz za zapychacz, jak myslicie czyj to zapychacz, buhahaha....???? - Oczywiscie ze nie Qla, bo przeciez on juz zakonczyl gre, a swoje konto "oddal, ale nie za darmo" dla T-baga.

    Gruby, nigdy nie robiles tajemnicy ze konto masz od Cicika, i osobiscie smieszy mnie rozstrzasywanie tego tematu. Cicik jest na pewno dumny ze konto robi dobra robote, a nie poszlo na przetop, tak jak to sie dzieje w wiekszosci przypadkow, chociazby ze starym kontem T-baga. Rob z niego dalszy uzytek, zlomuj dalej i rosnij w sile!!!
  • gratulacje jeszcze raz Gruby widać że dobra robota, bo znów sporo głosów jęków i tak ma być , Ci co narzekają i najwięcej krzyczą niech zrobią podobne starcie droga wolna, grać aktywnie szukać celów, obserwować , za grać a nie chować się od fsa do fsa albo na "niedzielny " rosołek,...dalszych takich zysków i powodzenia !!!!

    p.s Qla skoro już nie grasz do widzenia, nic niewnoszące komentarze zachowaj dla Siebie , zacznij poprawę w swoim śmietniku i nie pouczaj innych , każdy robi swoje i jest ok, Po co te wpisy drwiny , złość i agresja krzyki o ban, bierz konta i lataj pokaż jakiś mocny. Miałeś niedawno konto i oddałeś bo zostałeś obstawiony i po parę godzin na tydzień grałeś , bo bałeś się że skończysz w rekach.
    A na forum kozak nad kozaki, idź człowieku swoją drogą skoro juz piszesz że nie grasz i nie rób syfu i nie potrzebnych spin. Rzucasz oszczerstwa nic Ci nie pasuje, może regulamin też zły ? Ciekawe jakbyś Ty administrował grę , pewnie zostałyby Twoje konta i znajomych , trochę obiektywizmu. Jak już nie możesz napisać że push itd to odgrzewasz historie sprzed miesięcy ..... bo tyle umiesz, za zapomniałem główna strategia latanie po satkach , ludzi z miejsc okolie top 2000 .
    Powodzenia w realu i nie wracaj bo będzie przynajmniej przyjemniej , tęsknić nie będe....
  • Zygunia coś Ty tak się mnie uczepiła? Przytaczasz i przytaczasz do mnie jakieś brudy podtykasz... Daj spokój już stare czasy nie wrócą a co się stało to się nieodstanie a zrobiłem jak chciałem prośba niech modek zrobi tu trochę porządku bo tylko śmietnik niepotrzebny.
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • ciap napisał(a):

    @CRIS*
    Nie jestem GO na s68 więc proszę mnie nie mieszać do spraw na s68.
    Jak zawsze mówię: Nie podoba się? Rekrutacja jest otwarta. Zapraszam.
    Przyjęli mnie to myślę że każdy ma szansę kto nie miał bana za ciężkie przewinienia (np. programy).
    Skończy się marudzenie a zacznie mieć realny wpływ na to jak wygląda banowanie. Team jest otwarty na nowe osoby z nowymi pomysłami, podejściem do pewnych spraw. Dlaczego tego nie zrobicie? Niech każdy sobie już sam odpowie na to pytanie. :fsmile:



    Pazik złom?
    W pierwszej chwili pomyślałam że Gruby wtopę zaliczył. Przepraszam Gruby. :fgrin: (Nie wiem czy powinnam pisać to! Ale co tam!)
    Pazik się szybko odbuduje. Patrząc na przyrosty 3 tygodnie i po bólu. :bicz:
    i co ?? ... tych inteligentniejszych cofają ... kto nie śpiewa jak oni nigdy tam nie wejdzie w te stado "jaszczurek" jak to Cris ujął :P Dlaczego odeszli sprawiedliwi SGO? .... (bym wymienił ale się powstrzymam ) .... Pozdrawiam