S&D Universum Kallisto Edycja 2 [17.10.2017- 17.11.2017]

    • Dyskusje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • S&D Universum Kallisto Edycja 2 [17.10.2017- 17.11.2017]

      Ruszyły zapisy do drugiej edycji Seek and Destroy na uni Kallisto.

      Ten temat powstał żebyście mogli swobodnie dyskutować o jej przebiegu :)


      Pamiętajmy, że każdego z nas obowiązuje Regulamin Forum OGame.pl, a także Regulamin działu Seek & Destroy.
      W szczególności nie życzymy sobie w tym temacie spam'u, wulgaryzmów jak i rozmów na tematy niezwiązane z przebiegiem projektu Seek And Destroy na Kallisto.





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Witam, jako że będę waszym opiekunem w obecnej edycji, to chciałem poinformować, że podział będzie gotowy dzisiaj lub w poniedziałek. Jeśli nie uda się dziś to proszę, żebyście uzbroili się w cierpliwość. Od razu też informuję, że niszczenia księżyców należy zgłaszać oczywiście w konwersacjach na forum. W razie pytań, zapraszam do zadawania ich czy to tutaj, czy poprzez pw.

      Powodzenia wszystkim!

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.

    • Użytkownik PIT ma BANA - więc chyba wypada z rozgrywki


      Forumowe konto

      Kaszka z mleczkiem



      w grze

      Pit
      Cursed [cursed]


      Flota:
      Lekkie Myśliwce 79
      Ciężkie myśliwce 74
      Krążowniki: 796
      Okręty Wojenne: 111
      Bombowce: 371
      Niszczyciele: 1050
      Gwiazdy Śmierci: 64
      Pancerniki: 1447

      Powód bana - nieznany - zweryfikuj bo głupio mieć w drużynie kogoś kto nie tyle nie chce grać co zwyczajnie nie ma na czym
    • Już ty się o mnie nie martw "Panie nadgorliwosc gorsza od faszyzmu".
      Ban moim zdaniem niesłusznie rozdany bo gdyby tak było jak twierdzi nasza go to inni gracze też powinni dostac za to co ja a powiązanie było takie samo.
      Odwołanie poszło chociaż w nie wątpię bo znam pracę go. Banuja tu na wyczucie. Nawet jeśli odwołanie nic nie da to wyrażam za kilka dni
    • Nie bardzo rozumiem po kiego to piszesz. Tu nie chodziło o nadgorliwość tylko zwrócenie uwagi że nie bardzo masz jak uczestniczyć w rozgrywce do której się zgłosiłeś.
      Nie wiem nic o powodach Twoich banów [ choć rozumiem z Twojej wypowiedzi że jest ich kilka]. Ani mnie to ziębi ani grzeje. Wiem jedno - masz bana więc raczej w SD nie weźmiesz udziału.
    • Żeby wszystko uściślić, z rozgrywki wyklucza tylko ban trwający więcej niż połowę czasu rozgrywki. W tym przypadku ban trwa krócej, zatem gracz będzie brany pod uwagę przy ustalaniu podziału.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • to też pisałem żebyście sprawdzili bo dla nas zwykłych śmiertelników od kiedy nie ma pręgierza ban to ban - nie rozróżniamy czasów których nie podajecie :P

      ale jak tak to ok :P

      Do wypowiedzi niżej

      Czego sie ciskasz kolo - nie wiem jak Ty ale jak by opy nie wiedzieli i sprawdzali wszystko sami to by wystarczyło podać nick chętnych do udziału a nie pełne statystyki.

      koniec tematu opy sprawdziły, wyjaśniły - temat zamknięty

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kuzurii ().

    • Proszę bez obrażania i kłótni.

      A za zgłoszenie tej sytuacji dziękuję, bo nie zawsze jesteśmy w stanie od razu wszystko zauważyć, dlatego zgłaszanie często przyspiesza nam pracę :)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Podział jest już gotowy. W razie gdyby były błędy - zgłaszajcie je jak najszybciej, bo czas na ewentualne poprawienie czegoś jest tylko dziś do północy.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Zgodnie z Zasadami S&D:

      Toadie napisał(a):

      3. W sytuacji bitwy nierozstrzygniętej RW może zostać opublikowane przez gracza, który w wiadomości z gry ma mniejsze straty. Nie bierzemy pod uwagę zbiórki złomu czy faktu, że obrona w części się odbudowuje.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • I trzy uwagi odnośnie wrzucania starć, bo nie jest zbyt dobrze.

      1. Jeśli dodajecie więcej niż jedno starcie w krótkim odstępie czasu, to edytujcie stary post zamiast pisać nowy. A juz karygodne jest pisanie posta pod postem. Raporty z jednego dnia można dać do jednego posta.
      2. Na końcu nagłówka musi być znak %. Jeśli nie ma, to program takiego raportu nie zliczy. Sprawdźcie swoje RW i poprawcie, jeśli brakuje znaku %.
      3. Nagłówki proszę zawsze dawać w poście na nie w tytule posta.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • No to kolejne dwie uwagi, bo robi się coraz gorzej :P

      taki nagłówek dla wielu starć jest niedopuszczalny, program zliczy z niego tylko ten pierwszy %

      t-rex napisał(a):

      17.10.2017 13:58:24 ociec Test [Galowie ] 43% + 43% + 179% + 21% + 122%

      Kolejna rzecz, dotyczy @...Lukos.... Jeśli już dajecie nagłówek w tytule posta, to potem nie powtarzajcie go w poście. Po raz kolejny będzie to bowiem problem dla naszego genialnego programu zliczającego.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Nie wiem, kto wymyślił te 15% na uni Kalisto, ale chyba nie był w pełni poczytalny. Tutaj, gdzie wstawiany są RW w dziale ST po kilka tys. punktów, ktoś wymyślił limit RW w S&D 15%??? (piętnaście procent??????????????)

      No i zaczęło się latanie po transporterach i satkach, czasami widzę, że nawet LM agresor musi dostawić, aby był ten limit 15%... ŻENADA. Weźcie to podnieście to poziomu (no już nie mówię, żeby było tak jak na innych uni w S&D), ale do jakiegoś normalnego, coby siary nie robić na uni.

      Dodam jeszcze tylko, że próg RW na Spica to 20% a na Rhea 30%, a to w porównaniu z Kalisto uni świeżynki, więc o co tu chodzi z tym ustaleniem progu RW???

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Usagi ().

    • Live to nie ST
      15 % masz o to bo na uni gdzie zostało ze 100 kont bez urlopu z czego połowa za bunkrami ćwiartka na fosach całotygodniowych opy chcą zmotywować ludzi do gry. Dają więc zabawę z nagrodami dla której kupowana jest anty pod badania sloty kolonie przenoszenie itd.

      To 2017 rok era smartfonów gdzie jak ktoś gra na poważnie to ciężko go złapać nawet na 5% chyba że satki.


      Tak czy siak niech ludzie przestaną fos robić i rozbunkrują kolonie a i ST ożyje :P

      Próg mały tu się zgodze - ale jest zabawa bo i te 15 % potrafi się w nocy obudzić :P mi dziś np kilka po 40% zwiało. Takie życie
    • Podliczenie jest gotowe, do zobaczenia w pierwszym poście tematu z raportami. Jeśli zauważycie jakieś błędy to proszę dać mi znać :)

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • No faktycznie. Niestety ma złe nagłówki, niepoprawny format godziny i dlatego program nie odczytał. Post mu już odblokowałem, jeśli poprawi nagłówki to w kolejnym podliczeniu jego starcia będą uwzględnione.

      Sugeruję wszystkim korzystanie z generatora nagłówków w tym konwerterze, żeby uniknąć pomyłek. Wtedy dostajecie gotowy nagłówek i ręcznie musicie wpisać tylko nazwę drużyny.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Na pewno nie ustawiłeś opcji tworzenia nagłówka do S&D, bo nagłówek z konwertera ma myślniki. To akurat nie jest problemem dla naszego programu, ale już brak sekund przy zapisie godziny tak.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.