Gruby [KOMORNIC] vs. Spoon [Explorer] 1068.96%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gruby [KOMORNIC] vs. Spoon [Explorer] 1068.96%

    Pozdrawiam Komornic

    Dnia 28-09-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Gruby [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Pancernik 20.000
    _________________________________________

    Obrońca Spoon [Explorer]
    ________________________________________________

    Mały transporter 20.388
    Duży transporter 13.486
    Lekki myśliwiec 5.935
    Ciężki myśliwiec 2.839
    Krążownik 49
    Recykler 1.298
    Sonda szpiegowska 24.185
    Gwiazda Śmierci 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Gruby [KOMORNIC]
    ________________________________________________

    Pancernik 19.921 ( -79 )
    _________________________________________

    Obrońca Spoon [Explorer]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    4.980.250 Metalu, 4.980.250 Kryształu i 4.980.250 Deuteru
    10.607.464 Metalu, 5.793.121 Kryształu i 82.317.357 Deuteru
    5.303.732 Metalu, 2.896.561 Kryształu i 41.158.678 Deuteru
    2.651.866 Metalu, 1.448.280 Kryształu i 20.579.339 Deuteru
    1.325.933 Metalu, 724.140 Kryształu i 10.289.670 Deuteru
    662.966 Metalu, 362.070 Kryształu i 5.144.835 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 6.715.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 354.484.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 53.358.300 metalu i 53.537.700 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 206.206.762 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 76.520.511
    Kryształ: 66.582.122
    Deuter: 163.285.129
    agresor zyskał łącznie 306.387.762 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -201.023.211
    Kryształ: -191.503.422
    Deuter: -168.164.129
    obrońca stracił łącznie 560.690.762 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
    Uni 68 ----> 27 ST 202927,05% / 7515,8%


  • wpisać i pogratulować trzeba bo obrońca naprawdę uciekał i był trudnym celem więc za to łapka w górę ale szukając dziś planet twoich patrze a tu przekreślony nick :D Gruby znowu na banie :D może starcie nie czyste było ? a tu wyjaśnienie znalazło się w układzie XD konto Romano ( stare konto serdella ) na banie XD czyżby push nie wyszedł XD pamiętaj my wiemy jakie konta masz i jak nie czysto grasz
    2017-04-05serdell>ROMANO
    2017-06-07ROMANO>ZAMIENIE
    2017-06-15ZAMIENIE>Romano
  • starcie moze i czyste za to graty.

    Ale ze Gruby Ciebie jeszcze nie wywalili z gry to chyba nie tylko ja sie dziwie, ale administracja gry pewnie tez ( buhahaha) oczywiscie to byla ironia.....
    Tacy ludzie jak Ty nigdy nie powinni grac w ta gre. Mam nadzieje ze dostaniesz w koncu dozywotniego tego bana :)

    Zaraz napisze tez zgloszenie do GO na Ciebie i mam nadzieje ze tez pare innych osób. Mam nadzieje ze im wieksza ilosc graczy napisze zgłoszenie (napietnuje to co robisz) to administracja gry w koncu otworzy oczy i da Tobie bzna dizywotniego zanim sorzedasz konto Gruby ( bo mi na pw juz o tym wspomniales ze konto idzie na sprzedaż za kase)
  • ja bynajmniej pokazałem z supportu ticket za co dostałem przymusowy urlop i umnie nie nazywało to się BAN od temu za złamanie zasad gry tylko Blokada Payment z systemu GF za błąd przy zakupie anty prze kartę płatniczą i nie była to wina moja a banku kontra system automatyczny Payment GF a to duża różnica
    czy ty za długie urlopowanie / ban masz możliwość rekonpensaty straconego czasu i dostałeś taką wiadomość od GF jak ja ??????

    "We will think about a reward, when the amount is booked to our bank account."

    niby nic mała różnica w nazwie BAN a BLOKADA PATMENT a robi DUUUUUUŻE wrażenie :D

    masz na pewno to wrażenie że nikogo nie będzie interesować jakieś tam bany innych dostają niż twoje to ty jesteś mistrzem i od razy pokazałeś się ze strony parcia na cyferki wymuszając nagrodę w SD największym oszustwem jaki kolwiek był do tej pory w SD nawet bany typu multi ,push,zły handel nie przyciemnią tak złamania zasad gry jak ty złamałeś bo to są jakieś jednorazowe kombinacje lub dochody a twój pierwszy ban był za używanie niedozwolonych oprogramowań wiesz takie programy mogłeś używac długi czas i czerpać korzyści nie jednokrotnie i nikt nie wie czy wszystkie starcia nie były z pomocą tego czegoś a nie pochodzące ze skilla
  • Gruby, Graty kolejnego zyskownego ST, tankowanie pierwsza klasa, bedzie na kolejne loty!!!
    Filu popatrz na swoje podworko, to moze Cie oswieci:
    Qla > T-bag > Rolnik > T-bag ( Sojusz Misie )
    A slyszalam nie raz , ze to takie beeee... przesiadac sie z konta na konto.
    Ciekawa jestem czy to ten wlasciwy T-bag siedzi na koncie Qla, czy ktos sie pod T-baga podszywa??? Przeciez istnieja mozliwosci zmieniania IP, bo sam mi kiedys (gdy byles jeszcze w Komornic) opowiadales na Skype jak to sie robi :D A taki spryciulek to i bana nie dostanie, no bo i za co ;P
  • No i czemu kłamiesz i mnie wywołujesz kiedy się pytałem ciebie o jakieś wspólne IP ? Jak juz bym się pytał to nie sądzisz że strzelasz sobie w kolana bo kogo bym się pytać miał ? A jak się już bym zapytał to czemu ciebie ? Czyżbym uważał że jesteś najlepsza w te klocki i szukałem nauczyciela - wstyd i żenada z twojej strony.
    Co do rotacji kontami to ze ktoś się zamienia przez support to nie powinna być twoja rozczochrana
  • zygunia napisał(a):

    Gruby, Graty kolejnego zyskownego ST, tankowanie pierwsza klasa, bedzie na kolejne loty!!!
    Filu popatrz na swoje podworko, to moze Cie oswieci:
    Qla > T-bag > Rolnik > T-bag ( Sojusz Misie )
    A slyszalam nie raz , ze to takie beeee... przesiadac sie z konta na konto.
    Ciekawa jestem czy to ten wlasciwy T-bag siedzi na koncie Qla, czy ktos sie pod T-baga podszywa??? Przeciez istnieja mozliwosci zmieniania IP, bo sam mi kiedys (gdy byles jeszcze w Komornic) opowiadales na Skype jak to sie robi :D A taki spryciulek to i bana nie dostanie, no bo i za co ;P
    Skoro już mnie wywołałaś tak to ja ten sam i jak napisał Filu nikt nikomu nie broni legalnie kulturalnie wybierać sobie konta legalnie zgłoszone u GO, nie widzę tu jakiegoś problemu chcesz wierz- nie chcesz nie wierz jakos przezyje i po troszku grzecznie będę sobie pogrywał pozdrawiam:-)
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • Tbag tu się nie da nic wytłumaczyć zazdrość i tępota występuje u nich notorycznie i jest nieuleczalna .
    Nie ma ona żadnej argumentacji więc musi zmyslać żeby oczernić nie będę zaskoczony jak następne teoria wyssana z palca będzie że ty lub ja jesteśmy winni konfliktu USA Vs Korea bo kiedyś ktoś jej tak napisał na skupie a ona łyka wszystko co kto napisze ten typ tak ma i juz się nie zmieni więc wielkie współczucia.
    Ps: zygunia nie prowokuj i nie wywołuje mnie ja juz od dłuższego czasu nie zaczepiam cie wiec odpuść bo psujesz i spamujesz tematy swoimi wpocinami
  • FIlu święty Nasz :P

    FILU napisał(a):

    wpisać i pogratulować trzeba bo obrońca naprawdę uciekał i był trudnym celem więc za to łapka w górę ale szukając dziś planet twoich patrze a tu przekreślony nick :D Gruby znowu na banie :D może starcie nie czyste było ? a tu wyjaśnienie znalazło się w układzie XD konto Romano ( stare konto serdella ) na banie XD czyżby push nie wyszedł XD pamiętaj my wiemy jakie konta masz i jak nie czysto grasz
    2017-04-05serdell>ROMANO
    2017-06-07ROMANO>ZAMIENIE
    2017-06-15ZAMIENIE>Romano



    Gdzie się nie spodziewałem a tu wilku na banie na koncie melusia i jeszcze melusia pushówka także wisi ....


    Qla napisał(a):

    starcie moze i czyste za to graty.

    Ale ze Gruby Ciebie jeszcze nie wywalili z gry to chyba nie tylko ja sie dziwie, ale administracja gry pewnie tez ( buhahaha) oczywiscie to byla ironia.....
    Tacy ludzie jak Ty nigdy nie powinni grac w ta gre. Mam nadzieje ze dostaniesz w koncu dozywotniego tego bana

    Zaraz napisze tez zgloszenie do GO na Ciebie i mam nadzieje ze tez pare innych osób. Mam nadzieje ze im wieksza ilosc graczy napisze zgłoszenie (napietnuje to co robisz) to administracja gry w koncu otworzy oczy i da Tobie bzna dizywotniego zanim sorzedasz konto Gruby ( bo mi na pw juz o tym wspomniales ze konto idzie na sprzedaż za kase)
    do wypocin trawnika i jego umoralniania graczy nie mam zastrzeżeń .... cały czas jest niski ( nie wiem czy za wysoko go nie oceniłem ) w sztuce myślenia :P


    FILU napisał(a):

    ja bynajmniej pokazałem z supportu ticket za co dostałem przymusowy urlop i umnie nie nazywało to się BAN od temu za złamanie zasad gry tylko Blokada Payment z systemu GF za błąd przy zakupie anty prze kartę płatniczą i nie była to wina moja a banku kontra system automatyczny Payment GF a to duża różnica
    czy ty za długie urlopowanie / ban masz możliwość rekonpensaty straconego czasu i dostałeś taką wiadomość od GF jak ja ??????

    "We will think about a reward, when the amount is booked to our bank account."

    niby nic mała różnica w nazwie BAN a BLOKADA PATMENT a robi DUUUUUUŻE wrażenie

    masz na pewno to wrażenie że nikogo nie będzie interesować jakieś tam bany innych dostają niż twoje to ty jesteś mistrzem i od razy pokazałeś się ze strony parcia na cyferki wymuszając nagrodę w SD największym oszustwem jaki kolwiek był do tej pory w SD nawet bany typu multi ,push,zły handel nie przyciemnią tak złamania zasad gry jak ty złamałeś bo to są jakieś jednorazowe kombinacje lub dochody a twój pierwszy ban był za używanie niedozwolonych oprogramowań wiesz takie programy mogłeś używac długi czas i czerpać korzyści nie jednokrotnie i nikt nie wie czy wszystkie starcia nie były z pomocą tego czegoś a nie pochodzące ze skilla
    ... parcie na cyferki ci zaburza myślenie ... podpowiem :P im bardziej napierasz tym bardziej skraca Ci się czas gry na tym koncie które masz ,,,, qrcze wyzdrowiej ...Bije Ci na łeb ale ja nie zamierzam Ci nic radzić .... Brnij :thumbup:


    john malkowitz007 napisał(a):

    Obronca bardzo sie pilnowal
    BSZO Tirow i ich napelnienia zycze

    Agresorowi sam nie wiem czego zyczyc
    Moze czystej i uczciwej gry po odbyciu kary

    pallmall
    Tylko nie wiadomo kiedy bedzie latal ( na tym koncie )
    Aniele apokalipsy :


    john malkowitz007 napisał(a):

    john malkowitz 007 17.01.2015 19:05:32

    No to zobaczymy kto zostanie farma
    Zapamietaj
    Jestem Angelssem Apokalipsy a nie misiaczkiem Moja farmo od dzis
    Pa pa
    .....




    Także Filu możesz w odezwie piać bo tylko tyle umiesz prócz wazeliny kolegom :P ... za tydz poczytam co na dukałeś :thumbsup:
  • @ KALIBER
    Jezeli juz cytujesz moja wypowiedz , badz tak laskawy i napisz do kogo byla pisana
    Bylo to tak dawno ze juz nie pamietam komu to pisalem
    A swoja droga do dobrego obyczaju nalezy nie upublicznianie wiadomosci wysylanych na priva ,i to jeszcze przez inne osoby niz adresat
    Troche kultury by sie przydalo
    Obroncy jeszcze raz BSZO

    Pozdrawiam
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • Kaliber łajzo zakończyłeś grę na statystykach
    - ban za nielegalne oprogramowania wspomagajace ogame
    - wyrzucili cie z SD
    -największy wałek zrobiłeś w historii SD na tle ogame
    - 3 największe ST co zrobiłeś to z własnej floty - Żenada wynaturzeńcu tej gry
    -jedyne co potrafisz to na legalu to obrażać innych na forum bo jesteś za cienki w ogame
    - piszesz jakieś wypociny które obmyślasz przez tydzień
    - palisz z każdym mosty ups sorry to nie ty tylko twoja inteligencja tak jak zakończyłeś stosunki byłymi sojusznikami jak ZABORCA, Pomylony, VAlkyria ( tu spushowałeś to konto )i teraz rzucasz sie do malkowicza prawdopodobnie tylko dla tego ze kolejny gracz przerasta cie skillem i niedługo flotą

    podsumowanie użyj tego do swojego CV w ogame oszuście wiem ze jesteś celem numer jeden każdego na uni i to cie przytłacza ale teraz chyba bardziej bym trzymał wkciuki gdyby cie taki Malkowicz poskładał

    ps: napisze cie ze jeszcze raz nie zaczepiaj mnie i nie cytuj ani nie wywołuj do gównoburzy ale ty nie zrozumiesz wynaturzeńcu tej gry o co kaman jeśli załapałeś to nie prowokuj juz mnie bo potem lecisz do modków że ci sie ubliża zakończ i nie pisz nic do mnie a konto (gsówke) swoja to co nazwałeś FILU ( ten podrabianiec) to szczyt twojej inteligencji i napisanie z niej do mnie ze to jedyne co potraficie jako sojusz komornic uprzykszyć mi grę ale sie mylisz bo zrobiłeś jedną wielka komedie z siebie
  • KALIBER napisał(a):

    Gdzie się nie spodziewałem a tu wilku na banie na koncie melusia i jeszcze melusia pushówka także wisi ....
    Ty naprawdę dobry jesteś kaliberku piszesz o pushu a nie masz zielonego pojęcia co sie stało ty tylko potrafisz wyssc teorie z palca tak jak ten twój cały śmieszny sojusz .
    opatrz na swoje podwórko wy jak wyłapujecia bany to hurtowo
    Gruby- (puszówka lai lai zen) -kaliber
    lub Gruby- ( byłe konto grubego serdell) romano
    stary obudż sie i otrząśnij jesteście skończeni i nic ci nie pomoże szczekanie ,ubliżanie czy skamlenie na boardzie
  • Owszem wisze na banie Kalber, malo tego za atak na Thomasa Hewitta. Tyle ze sprawa jest o tyle skomplikowana ze ja dostalem konto od Mela ale juz Thomasa nie bo i po co. Wiec byl dla mnie normalnym celem po sciagnieciu upa. Ja polecialem na to co zostalo po ataku innego gracza, ale te mat... z teamu nawet nie racza mi odpisac na moje odwolanie. W zwiazku z tym .... :P Ja sie nie udzielam jak ty wisisz na banie czy ktos inny od was z soja, ale widze ze niektorzy tak bardzo zyja i przejmuja sie ta gra ze poprostu szkoda gadac, dlatego napisalem takie oto sprostowanie a raczej informacje dlaczego wisze na nieslusznym banie. Wiecej nie bede sie juz udzielal w tym temacie ani zadnym innym pozdrawiam. Wiem ze i tak kazdy wie lepiej czy slusznie czy nie hehe ale co mi tam wytlumacze sie troche, gdyz czuje sie skrzywdzony ta decyzja i brakiem reakcji teamu, poprostu wyssanym z palca banem !!

    Administrator Forum kasai:
    Nie używamy takiego brzydkiego słownictwa ;)
  • Serdell napisał(a):

    Lepiej uwazaj teraz co atakujesz bo melus mial więcej takich pushy
    i pisze to człowiek który dwa razy miał bany i za każdym razem wpadał za poważne naruszenia zasad gry co było też związane z multi bo leciały seryjnie konta Grubego .
    Człowieku czy ty masz tupet pisać takie rzeczy ? To jest po niżej krytyki jak ty lub twój kompant wpadacie hurtowo z innymi kontami a wytykacie domysłami jakie to Melchiot miał konta nie ważne to jest teraz za to są konsekwencje ale pilnuj swojego podwórka razem z tym wynaturzeńcem bo konsekwencje twojej i waszej sojuszowej za posiadanie lewych kont były i będą nawet jak wasi sojusznicy wbijają urlopy by na chwilę zasiąść na lewiznach by zrobić roszadę w IP to i tak z czasem wpadniesz .
    Ps: zakończcie te donosy , tickety na innych a zacznijcie grac uczciwie i się już nie odzywajcie jacy to wy jesteście żenująco czyści a w koło tylko multi
  • i tu jest sęk twojej zazdrości i twoich sojuszników cieszę się że tak mi zazdrościsz twoja zazdrość dopinguje mnie a zarazem tickety które ślesz /ślecie o sprawdzenie mojej gry są tak przygnębiające że aż się płakać chce.
    Zmieniliście nazwę swojej pushówki na filu -żenada że tylko to potraficie . Zmień nazwy wszystkich kont twoich i multi twoich sojuszników to będę miał armie graczy filmu na tym uni .
    A zmieńcie jeszcze nazwę sojuszu na filu to będzie wasz pierestał zazdrości
  • TAK TAK Filuś zazdrość zjada moje życie , sam zacząłeś nam ubliżać od pushu a tu na jaw wychodzą niewygodne fakty na temat twojego byłego gracza którego tak zacięcie broniłeś ze nie pusher a sam Wilku dał zarys jak to wygląda teraz ustalcie miedzy sobą których kont ma nie atakować bo biedak znowu bana wyłapie :) postaram się więcej nie udzielać myśl co chcesz mów co chcesz ja powoli bd wstawiał marne ST żebyś mógł dalej nabijać posty pełne jadu i nienawiści pozdrawiam puść SMSka jak coś trafisz tez ci się wpisze pozdrów ki
    Uni 68 ----> 27 ST 202927,05% / 7515,8%


  • Gruby ogarnij się człowieku. Nigdy nie ukrywałem że konto Inez jest powiązane ze mną bo grała tam moja druga połówka, której z czasem znudziła się gra. Parę pułapek było na tym koncie i nawet dwóch steków nie wstawiałem bo nie chciałem ujawniać całkowicie konta. Zauważ jedno....ja nigdy bana w przeciwieństwie do ciebie nie złapałem bo grałem uczciwie nie łamiąć zasad ogame. Ty na pręgierzu ile razy lądowałeś?? 5-10 a może więcej, bo kont o których drugie pół uni wie ( ci co nie są u was w sojuszu albo wasze multi konta) jest multum. Oddałem konta do których miałem pasy a wilku niestety zaatakował moje byłe drugie konto. Skończ już swoje wywody pusherku. twoje steki to większości pushe. Szkoda mi wilka bo faktycznie nie zasłużył na bana, ale w przeciwieństwie do ciebie on ma umiejętności, których ty nigdy nie będziesz mieć. Bez odbioru. starcia gratuluje żeby nie było spamu.

    uni 24 - Melchiot [ON] top 50
    -------------------------------------------
    uni 26 - Melchiot [OFF] top 60