Pytania o moonówkę

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pytania o moonówkę

    Mam takie pytanie bo nie grałem już jakiś czas, a tu się dowiedziałem, że się przepisy zmieniły. Sam szukałem ale nie mogę znaleźć dokładnych info. Mianowicie chodzi o założenie 2 konta tzw. moonówkę. Jakie zasady są dla takiego konta, gdzie należy to zgłosić i czego nie należy robić żeby nie dostać bana? Jeżeli zostałem strollowany to proszę o naprostowanie. Z góry dziękuje za wszelkie informacje :)
  • @Kulfix
    Inna osoba na tym samym kompie ma obowiązek zgłosić wspólne IP jeżeli grają na tym samym uni.
    Ale jakbyś był chociaż trochę inteligentny to wiedziałbyś, że kolega u góry podał sposób jak można posiadać moonówkę na tym samym uni nie łamiąc regulaminu przy wspólnym IP.

    Ale wersja, którą ty byś zrozumiał musiała by brzmieć mniej więcej tak: ŁOPATOLOGICZNIE
    Oficjalnie nie można prowadzić 2 kont na tym samym uni z wspólnym IP. Chyba, że drugie konto będzie prowadzone przez inny mail-oficjalnie inną osobę(w praktyce nie musi to oznaczać innej osoby bo operator nie jest wstanie tego zweryfikować).
  • ciap napisał(a):

    Zgłoszenie wspólnej gry na jednym IP nie jest pozwoleniem na multikonto (posiadanie wiecej niż jednego konta na jednym uni przez jedną osobę).
    Mam siostre/brata i zaklada drugie konto na tym samym uni gdzie ja gram. Mamy jednego lapka lub jeden wspolny komputer i na zmiane "gramy" na swoich kontach. Oczywiscie mamy dwa zupelnie rozne adresy e-mail przypisane do kont. To nie jest przypadek gry na wspolnym IP lub nazywajac rzeczy po imieniu multikonto?
  • Truck driver
    A kto i jak to ma zweryfikowac ze graja dwie osoby a nie jedna ???
    Tak jak napisalem wyzej
    Jest mozliwosc ze jedna osoba gra na 2 lub nawet wiecej kontach , kazde konto przypisane jest do innego m-aila i zgloszone ze graja na jednym IP
    Wszystko zgodnie z regulaminem , a jednak multi , nie do udowodnienia
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • Technik pracy GO nie mogę komentować. :fsmile:

    Ja tylko ostrzegam. Jeszcze jako user na #ogame.pl swoje się naczytałam.
    Po co ryzykować dobrą reputację na uni dla trochę surowców? Może pręgierz ukryty ale w galaktyce nadal widać bana i na zewnętrznych stronach z historią.

    Robienie moona w dzisiejszych czasach...
    Prawie większość uni ma powiększony % na PZ. Jeżeli jakieś uni nie ma to zawsze pozostaje Dok gdzie odzyskamy trochę LM.
    Szansa na moona powiększona do ponad 40% zależnie od faz księżyca. Event na moona jest raz w miesiącu (analizując ostatnie miesiące).
    Sporo robię moonów na u68, prawie zawsze powstaje w 1-2 próbach. Czasem potrzeba max 4-5.

    :uhuh:


    "ktora jest omnibusem wiedzy na temat ogame"
    Proszę ze mnie nie żartować! :bicz:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik