Przyklejony Raven [N-A] vs. Kobra [B-S] 52469.77% TOP 1 na B-S?

  • Quaoar

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Raven [N-A] vs. Kobra [B-S] 52469.77% TOP 1 na B-S?

    Jestem po raz kolejny :D duze podziekowania naleza sie Obibokowi za jego dlugi jezyk ktory obrazal sojusz N-A w poscie Adama :)
    wycieraj sobie gębę kims innym bo nie jestesmy nawet kolegami i nie znasz mnie ani z tej zlej ani dobrej strony.
    Twierdziles ze nic nie pokazujemy na uni to masz pokazuje Ci TOP1 w barwach N-A na Twoim sojuszniku ktory delikatnie mowiac mnie zlekcewazyl :)
    Mozesz twierdzic ze nie umiem latac, splywaja po mnie te Twoje prowokacje, gram tutaj na totalnym lajcie bez wiekszej spiny jak Ty :D
    i gdyby nie Twoje obrazy w moim kierunku ( obrazales caly sojusz N-A wiec i mnie ) to tego rw by nie bylo, kazdy wie ze jestem mega leniwy :)
    fakt jest taki ze Wasz sojusz nic konkretnego mi nie zrobil wiec dla mnie to Wy jestescie nie lotami, zastanow sie co piszesz nastepnym razem :)
    przez cala kariere na tym Uni dostalem 2 kontry i jeden wlot. Raz kontra reckow od zlej i Yody ktora zostala przestrzelona
    drugim razem dostalem kontre na Lm od Edola i Yody na 70-100k lm i zlom byl u mnie i teraz od Sorro :)
    paru z Was odwiedzilem po deu nie bede wymienial z nickow bo po co? :D spakowalem Wasza gsowke Vteca, z olszynem Ortaliona i teraz Kobre :)
    latam Wam po planetkach tak jak Tobie dzisiaj bo 15kk to fajny zysk jak na pusta planetke :) nie sa to finezyjne akcje ale to Wy jestescie w plecy :)
    z reszta Zła kobietka ( ktora goraco pozdrawiam ) nauczyla mnie takich lotow jak meczyla moj sojusz :D fajna sprawa
    Dobra do rzeczy: w poprzedni weekend obserwowalem sobie kobre i wybralem go jako najslabsze ogniwo dlaczego?
    dlatego ze ma w nawyku zostawianie flotki na dosc dlugi czas jak widac to dzisiaj prawie godzine zostawil flotke bez opieki.
    Jak zlapalem tydzien temu jego flotke na skanie odrazu poslalem kolonka 4 us od niego i to mnie zdziwilo ze wcale sie tym nie wystraszyl.
    Dzisiaj telep skonczyl sie o 7 wiec czekalem na powrot flotki i ciach 10:04 akty i flotka tam gdzie trzeba, 30 min u buum :)
    1.5 godz przed wlotem skanowalem i Kobre i Obiego co tam maja, byly puste moony wiec wiedzialem ze moge leciec spokojnie bez obawy o kontre.
    Liczylem tylko ze zaloguje sie troche pozniej i wyzbieram troche wiecej z pzta niz marne 100k reckow ale taki dzien ze zostalem sam z tym problemem
    ktos napisal ze trzeba miec kohones leciec na bs w us z Obim :D wystarczy dobra obserwacja i nie ma czym sie martwic :D a teraz najlepsze

    Kobra bez urazy ostatnio napisales cos takiego pod postem Adama:
    Kobrowski:
    "A że władował kupę szmalcu w anty to jego spawa - zawsze mnie to śmieszy GF zapewne jest przeszczęśliwy z tego tytułu i to oni wynieśli
    najwięcej zysku z tego starcia Obrończy SzO! "

    co do tego wysmiewania to zaczales wioslowac od 700 reckow a skonczyles na 31k reckow :D wiec tylko daje Ci znac ze cos jest z Toba nie tak
    nic do Ciebie nie mam i nie mam zalu o zlom bo wiedzialem ze tyle zbiore i nic wiecej ale zastawow sie czasem co piszesz :D
    Wiec Panowie z Bsow wychodzi na to ze wiekszosc z Was wiecej gada niz to warte :) dzisiaj bylem wylewny wiecej nie bede
    Starcie bylo dla mnie mega satysfackonujace i dziekuje wszystkim ktorzy zlozyli graty jak sie dowiedzieli co sie stalo :)
    Zlomik oczywiscie zebral kobra odliczajac to co ja zebralem 2kkk :) wiec cos tam w plecy jest, glownie deu

    Pozdrowienia dla Sojuszu N-A, Buddy i Znajomkow :D osobno dla Olszyna ( wracaj lamko do gry ) i
    dla Asterixa za chec pomocy z reckami i dla wszystkich co chca byc pozdrowieni :)





    Dnia 17-09-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Raven [N-A]
    ________________________________________________

    Mały transporter 40.859
    Lekki myśliwiec 447.658
    Ciężki myśliwiec 29
    Krążownik 85.386
    Okręt wojenny 26.144
    Pancernik 64.980
    _________________________________________

    Obrońca Kobra [B-S]
    ________________________________________________

    Mały transporter 50.610
    Duży transporter 10.458
    Lekki myśliwiec 200.212
    Krążownik 43.772
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 50.168
    Sonda szpiegowska 49
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 32.355
    Wyrzutnia rakiet 1.000
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Raven [N-A]
    ________________________________________________

    Mały transporter 19.397 ( -21.462 )
    Lekki myśliwiec 212.283 ( -235.375 )
    Ciężki myśliwiec 17 ( -12 )
    Krążownik 80.162 ( -5.224 )
    Okręt wojenny 26.125 ( -19 )
    Pancernik 64.954 ( -26 )
    _________________________________________

    Obrońca Kobra [B-S]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    205.805.423 Metalu, 0 Kryształu i 12.598.007 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.182.314.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 6.063.480.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 3.178.096.000 metalu i 2.068.880.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 218.403.430 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    150.000.000 Metalu i 150.000.000 Kryształu
    300.000.000 Metalu i 300.000.000 Kryształu
    300.000.000 Metalu i 300.000.000 Kryształu
    246.160.000 Metalu i 246.160.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    996.160.000 Metalu i 996.160.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 346.729.423
    Kryształ: 679.920.000
    Deuter: 1.760.007
    agresor zyskał łącznie 1.028.409.430 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -3.325.199.423
    Kryształ: -2.269.871.000
    Deuter: -686.813.007
    obrońca stracił łącznie 6.281.883.430 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4


  • Pisałem już na priw ale nie mogę sobie odpuścić i tutaj :)
    Dałeś czadu i sam procent niesamowity i super że top 1 idzie do NA , szacun !!!
    Co do obiego to szkoda słów bo obrażał nie tylko was ale szkoda szarpać język :D
    Co do samej akcji to profeska bez dwóch słów , super pomysł obserwacja i to procentuje :P
    Wspomnę jeszcze tylko o jednym co mi pisałeś , po złomie sam obserwowałem pz ta i po zalogowaniu obrońcy złom zaczął szybko znikać ale myślałem że to ty , dopiero co adam bulwersował się o zbieranie złomu za anty , a tutaj nagle koledze z 700 rekuw zrobiło się 31 k , cud rozmnożenia :D , aczkolwiek nie oceniam , każdy ma prawo się wyzbierać , i może to boleć ale nawet w taki sposób , ale mimo tego wyszedłeś na swoje , jeszcze raz gratulacje , obrońcy oczywiście szo bo ma z czego , a tobie , dobrego przetopu na co tam chcesz :)
  • Raven jesteś wielki :D :D :D :D :D :D
    graty wlotu
    szkoda że nie pisaleś wcześniej o akcji
    bym fsa nie robił i odrazu recki poslał i bilans byłby lepszy:)))
    pięknie ci to wyszło piękne top 1
    tak jak pisaleś tydzien temu że za tydzień go zdejmiesz:))
    słowo się rzekło i jet dotrzymane:)))
    przetapiaj mistrzu

    kobra szo
  • Jakby to powiedział Oludek ? Kupione i wyczekane :E Nie no żartuje. Wstydziłbyś się przez Ciebie o niemal 600 kościół by się zburzył ! Najpierw za trzasło ziemią (pomyślałem sobie no cóż zdarza się) jednak po 4-5 minutach moja ławka zaczęła skakać jak zwariowana razem z moją kieszenią myślałem że porwie mi spodnie ! O_O Wyszedłem szybko z kościoła a tam multum powiadomień żeby słać rece :cursing: Także bez takich akcji bo mój kościół do którego chodzę od małego chciałby postać jeszcze kolejne 600 lat i mam nadzieję że postoi (ale nie pomagasz...) Oczywiście teraz na poważnie gratulację starcia bo % powala zysk też jest :thumbsup:
    Kobrze Szo!
    A Ty Szwyro tak już mi nie wypominaj -_- i jak już chcesz nas obgadywać to mów śmiało na nie na Pw po nowych. No i co Obi ma do tego to Kobrę zezłomował... Więc zamiast psioczyć idź i pokaż co umiesz jak Raven.
    Emerytura na x1 :?
  • Ja też pogratuluję bo oczywiście gratulacje się należą top1 solo i ładny %. Nie to bym się czepiał, ale czy czasem wybrałeś Kobre bo miałeś na nim najmniejsze straty?? ( Biorąc pod uwagę najmniejszą flotę nie licząc ekowców w B-S) Oczywiście nie czepiam się bo zwycięzców się nie krytykuje. Pytam z ciekawości. Kobra lamo BSzO gdyż sporo zebrałeś ;) i masz z czego budować.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Gladiator81 jak zlapalem Kobre na skanie to z automatu zrobilem symulacje i bilans wygladal jak powyzej :) byl najslabszym ogniwem ze wzgledu na flotke i luki w obecnosci. Wiekszosci z Was nie spakuje solo bo jestem poki co za krotki ale i flotek pilnujecie lepiej :) moze nie do konca wzorowo ale jak juz zostawiacie to w miejscu gdzie raczej nic Wam nie grozi. Macie przewage we flocie i to miazdzacą wiec ciezko jest zebrac na Was chociaz 2 konkretne flotki bo tyle by wystarczalo na pewne osoby :) macie ten komfort ze Wam jest duzo latwiej cos zorganizowac niz nam biednej opozycji :)
    ja musialem sprobowac akcji samotnie i Kobra moze miec pretensje tylko do siebie jak ja ostatnio :) bylem przekonany ze przeniesie flotke na 5 gale i tak by byl bezpieczny


  • Gratulacje starcia Raven :)

    Z pokonanym Kobrą nie miałem przyjemności korespondować ale po kilku wpisach na forum można wywnioskować że to gość z klasą wiec życzę szybkiej odbudowy :)

    Nie ma panowie co spinać pośladków, to tylko gra, dzisiaj Kobra jutro kto inny :) Ja sam dostałem złoma u Edola na "podwórku" co udowadnia że nigdzie nie można czuć się bezpiecznie.
  • Oki dzięki za odpowiedz jeszcze raz gratki a Kobrze BSzO
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Co do ciebie adam to ja nikogo tutaj nie obrażam tylko przypominam twoją wypowiedz w kontekście zbierania złomu z anty i tyle , a co do tego że teraz ja powinienem coś udowodnić to rw z el sabahem coś tam pokazałem , a że nie mam tyle czasu na aktywne stejkowanie co bym chciał to już trudno , jak pokazuje raven nie trzeba wklejać stejka co tydzień żeby się liczyć :)

    I fakt rawen nie ma co ukrywać że przewaga we flocie jest , i jeśli jakaś topka chciała by się wybrać na bs iaki i musiał by dołączyć niszczarki to już prawie pewna jest kontra bo ilość floty BS jest miażdząca w poruwnaniu do reszty sojuszy , ale , jak pokazuje przykład Malibu każda flota jest do walnięcia , bez wyjątku , wystarczy tylko organizacja , i fakt bs ma ten komfort że mogą sobie na taką organizacje pozwolić , ale pamietajmy że opozycja na uni jeszcze jest i takie stejki pokazują że wszystko jest możliwe i przywracają wiarę że tylko najwięksi tego uni mogą złomować '' nieloty '' też mają coś do powiedzenia :D
  • Trochę za długi wstęp i zbędne komentarze a tak to ogółem RW wygląda ok :)
    Przede wszystkim graty ustrzelenia mnie! Brawo Ty! % wyszedł ze mnie nie najgorszy więc wstydu nie ma :)
    Po drugie to już druga taka wtopa w ostatnim czasie co mnie niestety kurka martwi :?
    Po trecie masz racje moja ignorancja osiągnęła dziś już maksimum. Najpierw w locie na SITHów teraz na ciebie. Wiedziałem że przeniosłeś planetę ze względu na mnie, widziałem że obserwujesz. Mimo iż obudziłem się 10.20 to i tak zlałem sprawę ignorując logowanie i poszedłem uciąć dalszą drzemkę - myślę sobie nie poleci. Niestety poleciał i trafił :)
    Po czwarte - co do anty - żeby nie było - umiem spojrzeć na siebie krytycznym okiem. Masz racje - mój komentarz w zestawieniu do tego co dziś zrobiłem był hipokrytyczny - miałem tego świadomość :) Gdyby nie to że po ostatnim przeniesieniu planety z cashbacku zostało mi około 60k anty to pewnie nic bym nie podebrał. Ale w tych zgliszczach i pozostałościach w postaci anty postanowiłem powiosłować :)

    A tak na podsumowanie to nie ma się co spinać :) taka gra, na tym to polega - ja sobie naważyłem piwa i go wypiję.
    Sobie SzO i wykrzesania chęci do gry które dziś spadły do granicy zera, Ravenowi jeszcze raz graty.
    Pozostaje mi przeprosić za swoje nonszalanckie zachowanie chłopaków z soja! Sorka Panowie :)
    Himalia: TOP 4 (2020) / 66 ST OFF
    Yildun: TOP 13 (2018) / 52 ST OFF
    Quaoar: TOP 14 (2017) / 46 ST OFF
    Vega: TOP 30 (2015) / 33 ST OFF
    Draco: TOP 3 (2013) / 32 ST OFF
    PBSolo: TOP4 uDraco 42790,47%
    PBAcs: TOP1 uVega 102574,71%

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Kobrowski ().

  • Atakierowi gratulacje ustrzelenia TOP1 SOLO % imponujacy. Najwazniejsze jest zdrowe podejscie do gry. I atakier i obronca pokazali ze wlasnie takie maja za co graty dla obydwoch.
    Dla obroncy Szo i brawo za ładne zachowanie.
    Gdzieś w dalekiej, ciemnej przestrzeni czai się....ZŁO :evil:
    Uni - Izar - OFF
    Uni - Quaoar - OFF
    Uni - Yildun - ON
  • Gratulowałem już na PW to i oficjalnie naskrobie co nie co :D Gratulacje Top1 Solo % wyszedł zacny, zysk jakis tam jest :P (jak mowilem na PW czas aby ktos dobil 200k reca :P ) B-S po złej stronie zawsze cieszy oko opozycji a top1 podwójnie :P nie żebym jakies urazy miał do BSow ale najzwyczajniej w swiecie zawsze tak jest od 13 lat mojej gry ze ST na członku sojuszu Top1 flot na kazdym Uni bylo jest i bedzie czyms wyjatkowym, podsumowujac milutkiego przetopu Raven, a Kobrze BSzo bo rzadko sie trafia taka osobe z dystansem do siebie samego co potrafi sie ugryzc w jezyk i kulturalnie pogratulowac/przyznac sie do bledu itd. Kobra to potrafi i dlatego szczerze jeszcze raz bBSzO. Pozdrawiam.
    EMERYTURA TIME
    15 lat gry
    232 ST
    100k+ %
    12 Serverów
    0 Złomów
    Setki Wspaniałych Ludzi poznanych dzięki tej grze :D
  • No przyznam bez bicia, że tego się nie spodziewałem :D
    Gz wielkie Ravciu i dzieki za specjal pozdrosy :P
    Nie codziennie się trafia top1 ACS i to na BSie :)
    Utarłeś im trochę nosa, wielkie szacun Bro :D

    A co do Kobry to zawsze to mówiłem, że chłopaczyna jest wporzo,
    to i się łądnie zachował, niczego innego się po Koberettim nie spodziewałem,
    także przetopu i odpowiedniu SzO, bawimy się dalej rybki :thumbsup:

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • Ładnie gruchnęło, Gratulacje wyczekania i lotu. Oraz zacnego %% i to jeszcze sojuszu co mają top 1 we flotach.

    Swoją drogą zawsze powtarzałem że ogame to nie jest jakieś tam klikanie i właśnie widać to w Twoim poście ile człowiek musi kminić żeby złapać, taktyka obserwacja i liczenie wszystko tutaj opiera się na wyliczeniach a Raven-owi wyszło to koncertowo... Naprawdę Czyta się takie wpisy jakby słuchało się audycji w radiu Polska-Brazylia. Bynajmniej ja tak mam oby więcej takich wpisów!

    No ale na razie to tylko marny ze mnie ekowiec, bo ile to trzeba mieć czasu żeby skanować,farmić i pilnować floty to Tylko flociarze wiedzą... , a ja tego czasu nie mam...

    Gratulacje jeszcze raz Atakerowi a obrońcy SzO bo zdecydowanie ma z czego.
  • fiu fiu fiu to się narobiło hahahhaha aż nam wczoraj domkiem zatrzęsło a mówiłem sorrowi że to był zły pomysł pisać o zlocie na forum :E
    BRAVO BRAVO BRAVO w końcu coś pokazałeś i to od razu z wielkim HUKIEM Graty TOP 1 w końcu ktoś z N-A zawitał w top 10 :E
    miło mi że się przyczyniłem do tego że w końcu któryś z was pokazał jaja :E
    niezmiernie mnie to cieszy że się myliłem bo już byłem świecie przekonany ze nie ma co tu na uni siedzieć bo najmniejszej rywalizacji nie było :quasi: myślałem ze coś szynka pokaże ale jak widać na razie co do niego to się nie myliłem pewno wróci jak mu pampersy za sponsorujesz :E
    skoro się tak napociłeś pod st to i ja się wyśle z deczka 8-)

    ..Raven.. napisał(a):

    wycieraj sobie gębę kims innym bo nie jestesmy nawet kolegami i nie znasz mnie ani z tej zlej ani dobrej strony.
    no jak to nie :quasi:
    co prawda nasz romansik był krótki i przelotny ale Cie zapamiętałem z tej dobrej strony jak wyśmienicie wypełniłeś po brzegi moje recki zaraz po fuzji jak zaczęliśmy wspólnie grać na jednym uni

    obibok [WarriorS] vs. Raven [MAFIA] ~ 41896.98% - chiba top 2


    ..Raven.. napisał(a):

    ktos napisal ze trzeba miec kohones leciec na bs w us z Obim wystarczy dobra obserwacja i nie ma czym sie martwic a teraz najlepsze
    wystarczy wiedzieć ze go nie ma hahaha :E

    co do obrażania - wyśmiewania się z WAS to nadal będę to robił bo jak widać przynosi to niezmierne efekty może się coś zacznie w końcu dziać ]:-D fakt faktem lekceważyliśmy was po całości co nie którzy z BSiaków pewno przestaną :E
    Prezesowi pomożemy w odbudowie to szybko stanie s powrotem na nogi zapewne do weekendu :E

    co by nie było BRAVO TY i idz za ciosem ]:-D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Arkadius ().

  • Widzisz Obi nawet potrafiles normalnie odp na moje skrobanki :D naprawde mnie to cieszy ze jednak mozna wymienic z Toba pare zdan nie obrazajac sie wzajemnie :)
    tylko odniose sie do Wasatu, nie musisz tutaj wklejac mojej wtopy no chyba ze dla obcych bo wiekszosc znajomych wie ze dostalem od Ciebie dzwona. Jak dotarles na to Uni
    to wiekszosci pokazalem raport z podpisem, wrocil moj oprawca :) zaden wstyd dostac jednego gonga od poczatku Uni tym bardziej ze oprocz Ciebie nikt tego wczesniej nie dokonal.
    Tutaj sprawa wyglada inaczej bo gram dalej i zapewne trafie w czyjes recki ale doloze wszelkich starac zebys akurat tym razem nie byl po tej dobrej stronie :)
    Bawmy sie dalej, z Kobra liczylem ze zejdzie sie dluzej dlatego nie wyrobilem sie z dostawieniem odpowiedniej ilosci reckow dlatego jego Szoo powinno byc calkiem szybkie, napewno mu pomozecie :)
    ja swoje zarobilem i nie narzekam :D takze do piatku Panowie :) zycie prywatne nie pozwala mi sie bawic z Wami w tyg, przynajmniej narazie :)
    Kobrze jeszcze raz Szoo :) i checi do kolejnej odbudowy :)


  • ..Raven.. napisał(a):

    z reszta Zła kobietka ( ktora goraco pozdrawiam ) nauczyla mnie takich lotow jak meczyla moj sojusz fajna sprawa
    Ale że jak to tak ?! nie wolno uczyć się złych rzeczy od złych ludzi :P :bicz:

    Co do przefarmienia Obiego i Złoma Kobry :D to z rana stwierdziliśmy, ze to wina Sorro :D bo się pochwalił, że na zlot jedziemy :fgrin:
    Graty Raven bo żeś mnie wywalił z TOP 1 ST :bicz1: a miałam nadzieje że dłużej tam zamieszkam XD przetapiaj i baw się dalej ^^ dzięki za pozdrówki :)
    Kobra Ty lamko Tobie SzO ! Surke masz, dexu dostaniesz od sojuszu i raz dwa staniesz na nogi :gszo:
  • Graty Raven, naprawdę jest czego ST w końcu na miarę twoich możliwości i z odpowiednim tagiem po drugiej stronie. Zysk i tak masz niezły więc miłego przetopu, zresztą przy takim starciu zysk był chyba sprawą drugą rzędną. Co do anty recków to po raz kolejny życie co nie których zweryfikowało wszyscy płaczą, że ktoś im złom zbiera po czym po gongu zachowują się tak samo. Co do pana powyżej to aż nie chce się komentować, po co te krzywe teksty w kierunku szyny i sojuszu to nie wiem ?! jak ci się nudzi na uni to po prostu zmień uni, wystartował nowy serwer może tam będzie więcej emocji, kiedyś mi się wydawało że ci topowi gracze mają nie tylko wielkie umiejętności ale i sporą klasę. Po wpisach niektórych z tych naszych pro elo z uni jestem jednak przekonany, że przynajmniej tutaj jedno nie idzie w parze z drugim i to jest jednak trochę smutne bo zawsze wolałem czyny zamiast słów, może i tutaj się jeszcze tego doczekam.
    "Ten, kto boi się przegrać, już przegrał.."
  • No no co ja pacze :D

    Ravenw końcu pokazałeś coś więcej tutaj, coś na co zawsze było Cię stać :)

    Mam nadzieję, że jeszcze nie raz pokażesz siłę na tym uni :)

    Co do obrońcy to zyczę odbudowy bo potrafił przyjąć na klatę złoma i słowa krytyki i przyznać się do błędu z antyreckami - za to szacun

    Raven Ty przetapiaj wszystko w pance i ścigaj się dalej z innymi :)
  • Cravean napisał(a):

    po co te krzywe teksty w kierunku szyny i sojuszu to nie wiem ?! jak ci się nudzi na uni to po prostu zmień uni, wystartował nowy serwer może tam będzie więcej emocji, kiedyś mi się wydawało że ci topowi gracze mają nie tylko wielkie umiejętności ale i sporą klasę. Po wpisach niektórych z tych naszych pro elo z uni jestem jednak przekonany, że przynajmniej tutaj jedno nie idzie w parze z drugim i to jest jednak trochę smutne bo zawsze wolałem czyny zamiast słów, może i tutaj się jeszcze tego doczekam.

    Wiesz co przyjacielu nie zawsze świetne top świadczy o nie lada umiejętnościach , i kulturze wypowiedzi jak widać tutaj po niektórych wypowiedziach , szacunek należy się każdemu a zniewaga przeciwnika to wielki błąd , popatrz na naszą Złą kobiete , zezłomowała wielu i wielu mogło mieć do niej żal a mimo wszystko wszyscy mają dla niej szacunek za to co pokazała i kulturę ( moim zdaniem najlepszy top 1 ) , szkoda że takich wielkich graczy jest tak niewielu