[RedBaron] RedBaron 20032,99% vs [Minionki] Minionki] 13861,9% wygrana RED BARON

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • [RedBaron] RedBaron 20032,99% vs [Minionki] Minionki] 13861,9% wygrana RED BARON

    1. Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana:

    [RedBaron] RedBaron vs [Minionki] Minionki


    2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają:

    3. Preferowany system liczenia:
    system procentowy

    4. Warunki zakończenia wojny:
    Osiągnięcie przez którąś ze stron 20000%

    5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny:
    100%

    6. Stosunek do RW z ACS:
    Liczą się tylko walki, w których każdy agresor i każdy obrońca uczestniczą w wojnie.


    7. Powody (nie są wymagane)


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez B1TTOR ().

  • To może być ciekawa wojna, powodzenia obu stronom.
    Widzę że nastawiacie się tylko na większe złomy - przy takim progu wojna może się skończyć bez RW. Ale przyznam że u nas szanse na bfsa są większe - więcej osób - a u Was showtime i Piwek już wybili tych, którzy się nie pilnowali.
    No chyba że chcecie niszczyć moony... :D
  • O i kolejna wojenka :D Dużo tego na tym uni :D

    Życzę powodzenia obu stroną, a głownie Minionkom :D

    Co do wypowiadającego to powinien sie zaznajomić z regulaminem bo ten próg jest nie do zaakceptowania :D

    5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny:
    a) w przypadku systemu procentowego próg musi być liczbą całkowitą, nie mniejszą niż 1% i nie większą niż 100%.



  • Krucjo [Minionki] vs feik [RedBaron] - 413.83% [WOJNA]



    Z dedykacją dla wszystkich Minionków


    "Przysięgam uroczyście, że knuje coś niedobrego."

    Dnia 16-09-2017 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Krucjo [Minionki]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 8.595
    Mały transporter 3.004
    Okręt wojenny 120

    _________________________________________

    Obrońca feik [RedBaron]
    ________________________________________________

    Duży transporter 4.933
    Lekki myśliwiec 8
    Ciężki myśliwiec 61
    Krążownik 60
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 2
    Sonda szpiegowska 51

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Krucjo [Minionki]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 7.960 ( -635 )
    Mały transporter 2.753 ( -251 )
    Okręt wojenny 120 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca feik [RedBaron]
    ________________________________________________

    Duży transporter 387 ( -4.546 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -8 )
    Ciężki myśliwiec 1 ( -60 )
    Krążownik 48 ( -12 )
    Statek kolonizacyjny 1 ( -0 )
    Recykler 1 ( -1 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -51 )

    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 3.544.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 55.601.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 21.221.900 metalu i 20.161.400 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    15.551.900 Metalu i 14.494.200 Kryształu




    Podsumowanie zysków/strat:





    Podsumowanie agresor


    Metal: 13.144.900
    Kryształ: 13.357.200
    Deuter: 0
    agresor zyskał łącznie 26.502.100 jednostek.



    Podsumowanie obrońca


    Metal: -27.910.000
    Kryształ: -27.665.000
    Deuter: -26.000
    obrońca stracił łącznie 55.601.000 jednostek.

    "Koniec psot"


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Krucjo ().

  • Ratownik999 napisał(a):

    O i kolejna wojenka :D Dużo tego na tym uni :D

    Życzę powodzenia obu stroną, a głownie Minionkom :D

    Co do wypowiadającego to powinien sie zaznajomić z regulaminem bo ten próg jest nie do zaakceptowania :D

    5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny:
    a) w przypadku systemu procentowego próg musi być liczbą całkowitą, nie mniejszą niż 1% i nie większą niż 100%.
    Zasady są dla plebsu mój drogi. Rozruszajmy to uni po naszemu bo po odejściu Srajta nie będzie komu kupować anty.
    Próg 400% zostaje, moja wojna, moje zasady.
  • B1TTOR napisał(a):

    Ratownik999 napisał(a):

    O i kolejna wojenka :D Dużo tego na tym uni :D

    Życzę powodzenia obu stroną, a głownie Minionkom :D

    Co do wypowiadającego to powinien sie zaznajomić z regulaminem bo ten próg jest nie do zaakceptowania :D

    5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny:
    a) w przypadku systemu procentowego próg musi być liczbą całkowitą, nie mniejszą niż 1% i nie większą niż 100%.
    Zasady są dla plebsu mój drogi. Rozruszajmy to uni po naszemu bo po odejściu Srajta nie będzie komu kupować anty.Próg 400% zostaje, moja wojna, moje zasady.
    powinno być wspólna wojna, wspólne zasady i szacunek do przeciwnika, ale widze narcyzm przede wszystkim :)

    Ponad 50 ST w dorobku & Minionki są spoko <3
  • Przy takim ustawieniu uniwersum i obecnym stanie flot próg 100% oznaczałby tyle że wlot na satki plus kilka dt czy też mt wystarcza żeby wkleić tutaj raport co jest bezsensowne.

    Próg ustawiłem taki jaki jest aktualny próg st, co wydaje się najrozsądniejszym rozwiązaniem.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez B1TTOR ().

  • BROWAR napisał(a):

    B1TTOR napisał(a):

    Ratownik999 napisał(a):

    O i kolejna wojenka :D Dużo tego na tym uni :D

    Życzę powodzenia obu stroną, a głownie Minionkom :D

    Co do wypowiadającego to powinien sie zaznajomić z regulaminem bo ten próg jest nie do zaakceptowania :D

    5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny:
    a) w przypadku systemu procentowego próg musi być liczbą całkowitą, nie mniejszą niż 1% i nie większą niż 100%.
    Zasady są dla plebsu mój drogi. Rozruszajmy to uni po naszemu bo po odejściu Srajta nie będzie komu kupować anty.Próg 400% zostaje, moja wojna, moje zasady.
    powinno być wspólna wojna, wspólne zasady i szacunek do przeciwnika, ale widze narcyzm przede wszystkim :)
    Z mojej strony jest pełny szacunek do Waszego sojuszu, zaraz po wypowiedzeniu wojny napisałem do Gru, który fakt, powiedział że próg trochę wysoki ale wyzwanie oczywiście przyjmujecie więc nie rozumiem skąd teraz nagle zmiana zdania? Krucjo wbił ładnie ponad 400% i nikt nie narzekał.
    Ja rozumiem, że łatwiej jest wygrać wojnę latając po satkach i transporterach przy jakimś komicznym progu typu 40% ale to jest wojna a nie zabawa w gaszenie światełek. Moim zdaniem jak już podkreślałem próg jest adekwatny do poziomu uniwersum.
  • Wobec zaistniałych wątpliwości co do progu rw zaliczających się do wyniku wojny uprzejmie informuję, iż próg może się zawierać w granicach 1-100%. Jednakże jeśli obydwie strony zgadzają się na jakoweś nietypowe warunki wojny, czyli np. zwiększony próg raportów i nie stoi to w sprzeczności z zapisami regulaminu wojen lub regulaminu forum to taki zapis może istnieć.

    W związku z powyższym uprzejmie proszę o jasną deklarację uprawnionego przedstawiciela sojuszu, któremu wojnę wypowiedziano, o informację czy zgadza się na próg 400%.

    Jednocześnie informuję, iż brak takowej zgody spowoduje zmianę progu na 100%, w żadnym jednakże razie nie może być mowy o unieważnieniu wojny z tegoż powodu.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
  • W imieniu sojuszu MINIONKI odrzucam postulat o podwyższenie progu raportu do 400%. Będziemy kontynuować walkę z progiem raportu od 100% zgodnie z Regulaminem Podforum Wojny.

    Jest to oficjalne stanowisko sojuszu.


    Osobiście uważam, że windowanie tak wysokiego progu mija się z ideą wojny. Mogłoby się to skończyć w taki sposób, że w temacie pojawiłoby się zaledwie kilka RW. Z tego co wyżej pisali rywale chcieli rozkręcić uni i kierowała nimi chęć zabawy, my się do tych celów z przyjemnością przyłączymy, a niższy próg moim zdaniem jeszcze bardziej się do tego przyczyni.
    Pojawiły się również argumenty o lataniu po satkach - złom z 1000 satelit i 400 DT to nie jest nawet połowa wymaganego progu, więc raczej takie zjawisko nie powinno występować. A co to za wojna jak nawet statków wrzuconych w stocznię nie trzeba by było pilnować

    Życzę obu stronom dobrej zabawy i aby to była wojna nie na słowa a na raporty.
  • Oficjalne oświadczenie jest, próg zatem musi zmienić się na 100% o co winien zadbać autor tematu - jak już wróci z przymusowego forumowego urlopu spowodowanego stosowaniem wulgarnego słownictwa ;)

    Proszę nieco kultury w postach swych okazać co dotyczy obydwu stron.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.

  • Skoro próg jest od 100% tak zadecydowała większość sojuszu i nasz Lider Fernandez to dokładam cegielkę do tego chińskiego muru...

    Miało być o wiele, o wiele lepiej, nie sądziłem że mimo opóźnienia wlotu złom zabierze ktoś mający tę planetę pod falangą czujników żeby Ci ten metal zardzewiał złodzieju a kryształ był lewy więc wsadź go sobie głęboko w przestrzeń... 10mln dla jednego to cała doba starań dla drugiego jedno kliknięcie ;)

    Jestem wkurzony i zmęczony. Chyba czas odpocząć...

    Krucjo [Minionki] vs xSiersciuch [RedBaron] - 103.5%

    Dnia 21-09-2017 04:29:53 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Krucjo [Minionki]
    ________________________________________________

    Mały transporter 4.000
    Lekki myśliwiec 14.000
    Krążownik 900
    Sonda szpiegowska 1

    _________________________________________

    Obrońca xSiersciuch [RedBaron]
    ________________________________________________

    Recykler 514
    Satelita słoneczny 535
    Wyrzutnia rakiet 1.473
    Lekkie działo laserowe 5.589
    Działo Gaussa 34
    Wyrzutnia plazmy 5
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Krucjo [Minionki]
    ________________________________________________

    Mały transporter 3.688 ( -312 )
    Lekki myśliwiec 12.946 ( -1.054 )
    Krążownik 899 ( -1 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )

    _________________________________________

    Obrońca xSiersciuch [RedBaron]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    5.272.700 Metalu, 411.722 Kryształu i 1.031.165 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 5.494.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 26.741.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 6.262.200 metalu i 4.088.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 6.715.587 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.466.700
    Kryształ: -1.274.278
    Deuter: 1.029.165
    agresor zyskał łącznie 1.221.587 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -22.732.200
    Kryształ: -8.180.222
    Deuter: -2.544.665
    obrońca stracił łącznie 33.457.087 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Krucjo ().

  • B1TTOR oficjalne oświadczenie sojuszu Minionki masz zaprezentowane w powyższym poście Fernandez'a.
    Jego głos w temacie wojny jest ważny, wiążący i ostateczny jako osoba uprawniona do podejmowania takich decyzji z rangą założyciela sojuszu Minionki będąc jego liderem wypowiedział się na prośbę moderatora działu wojen.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Krucjo ().

  • Zrobil to grubo po fakcie.
    W momencie wypowiadania wojny, Gru zaakceptował moje warunki. I proszę, nie róbcie już więcej cyrku i po prostu się bawmy.
    Jest Was więcej, kilku z Was to pro, nauczcie resztę i będzie dobrze - to tylko wojna w grze przeglądarkowej, a my nie mamy ochoty na "rw" na kilku śmieciach - bo takie wojny możecie sobie toczyć z legionem.

    Szanujmy się.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez B1TTOR ().

  • B1TTOR napisał(a):

    Zrobil to grubo po fakcie.
    W momencie wypowiadania wojny, Gru zaakceptował moje warunki. I proszę, nie róbcie już więcej cyrku i po prostu się bawmy.
    Jest Was więcej, kilku z Was to pro, nauczcie resztę i będzie dobrze - to tylko wojna w grze przeglądarkowej, a my nie mamy ochoty na "rw" na kilku śmieciach - bo takie wojny możecie sobie toczyć z legionem.

    Szanujmy się.

    spoko, My bedziemy latać też na te "śmieci", które dadza ponad 100% i tez beda wliczone do wojny ;)

    Ponad 50 ST w dorobku & Minionki są spoko <3
  • Zgodnie z oświadczeniem Fernandeza - osoby posiadającej prawa założyciela sojuszu Minionki oraz potwierdzeniem od moda próg wynosi 100% więc zaakceptuj to w końcu B1TTOR. Mój poprzedni post w tym temacie miał wytłumaczyć zaistniałą sytuację, ale został przez moda usunięty. Oficjalne potwierdzenie warunków wojny miało być zawarte na forum i tak jest.

    Swoją drogą wiesz co znaczy prywatna wiadomości?

    Gratulacje Krucjo za kolejny % do wojny, te mniejsze też się przydadzą do ostatecznego rozrachunku :)