Selene [P N] & Andre [DoF] & Kromak [P N] vs. wilku [MISIE] ~ 102650.3%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Selene [P N] & Andre [DoF] & Kromak [P N] vs. wilku [MISIE] ~ 102650.3%

    Jak to mówią: nosił wilk razy kilka... ;) .

    Przede wszystkim ogromne podziękowania dla Kromaka i Andre że zechcieli zarwać noc i lecieć, chociaż mogło się to skończyć tylko znaczącym przepałem deuteru - buziaki dla Was :* .
    Na wilku zerkałam już od dawna, niestety gra "z urlopu" jest dosyć trudna do obserwacji a do tego jeszcze dochodzą własne urlopy, więc w zasadzie trzeba sporo szczęścia żeby trafić na odpowiednią sytuację lub/i coś zorganizować. Niemniej zerkałam i czekałam. W piątek wieczorkiem zdjęłam urlop i ponieważ wilku też był bez urlopu jak zawsze zerkałam co jakiś czas, niestety strasznie długo był aktywny a ja śpiąca to wolałam zrobić fsy i iść spać. Wczoraj nastawiłam się na dłuższe posiedzenie w grze i tym razem odpowiednia sytuacja zaistniała - wilku poznikały aktywności a wszystko na moonach stało. No i dalej sprawa wydaje się prosta, przecież to zwykłe: skan, lot, bum, ale wcale prosto nie było :/ . Flota stała spory kawałek ode mnie a na księżycu za mało deuteru na lot większą flotą nie wspominając już o recyklerach. Zaczęłam szukać kogoś do ACSa, szczęśliwie Kromak i Andre mieli deuteru na tyle że w końcu floty i recki wystartowały. Dodatkowo wysłałam od razu drugi atak na moona gdzie stało 12k recyklerów i jeszcze jeden atak na inny księżyc po deuterek. Kromak i Andre również zaopatrzyli się w deuterek u obrońcy.
    Jak już wszystko było w locie pozostało oczekiwanie czy wilku wejdzie na konto i będzie przepał czy nie. W trakcie lotu zastanawiałam się z jakim przypadkiem mamy do czynienia - czy wilku zasnął z jakiegoś powodu, przecież poprzedniego dnia długo siedział, albo może jakaś impreza się trafiła, czy może myśli że ma urlop włączony, czy jakieś zdarzenie losowe. Ostatecznie okazało się to ostatnie - już po wlotach po deuter wilku zalogował się, pogratulował, wyjaśnił że jest w szpitalu u ojca i nie pomyślał o ogame i ogólnie kończy - i wrzucił urlop.

    Szczerze współczuję, zdarzenia losowe mogą zdarzyć się w każdej chwili i każdemu, życzę dużo zdrowia ojcu a samemu wilkowi powodzenia w życiu, a gdyby za jakiś czas chciał znowu poklikać ze znajomymi - to szo lub nowego konta.

    Dziękuję jeszcze raz współtowarzyszom za lot, mam nadzieję że częściej będziemy robić wspólne wycieczki :) .

    Kilka słów od Andre:

    Pozdrów Dagusię dikiego mixtera Darka i wszystkich znajomych grajacych
    no i podziękowania dla Was za zaproszenie dinozaura
    Kromak sam coś napisze.

    Pozdrowienia dla PN, Hunters, DoF, sojuszników z Taurusa, buddy i znajomych.



    Dnia 10-09-2017 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Selene [P N]
    ________________________________________________

    Pancernik 241.413
    _________________________________________

    Agresor Andre [DoF]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 2.974.583
    Ciężki myśliwiec 3.464
    Krążownik 320.881
    Pancernik 216.979

    _________________________________________

    Agresor Kromak [P N]
    ________________________________________________

    Pancernik 149.974
    Krążownik 200.399

    _________________________________________

    Obrońca wilku [MISIE]
    ________________________________________________

    Mały transporter 363.684
    Duży transporter 3.329
    Lekki myśliwiec 1.174.900
    Ciężki myśliwiec 10.968
    Krążownik 197.178
    Okręt wojenny 54.449
    Statek kolonizacyjny 14
    Recykler 60.001
    Sonda szpiegowska 49.379
    Bombowiec 2.000
    Niszczyciel 9.964
    Gwiazda Śmierci 94
    Pancernik 148.065

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Selene [P N]
    ________________________________________________

    Pancernik 239.519 ( -1.894 )
    _________________________________________

    Agresor Andre [DoF]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.801.912 ( -1.172.671 )
    Ciężki myśliwiec 2.531 ( -933 )
    Krążownik 302.547 ( -18.334 )
    Pancernik 215.261 ( -1.718 )

    _________________________________________

    Agresor Kromak [P N]
    ________________________________________________

    Pancernik 148.732 ( -1.242 )
    Krążownik 188.516 ( -11.883 )

    _________________________________________

    Obrońca wilku [MISIE]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 81.750.361 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 5.988.897.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 31.370.048.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 6.364.537.800 metalu i 3.900.492.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 81.750.361 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 2.090.966.800
    Kryształ: 2.318.410.600
    Deuter: -51.493.639
    agresor zyskał łącznie 4.357.883.761 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -16.941.555.000
    Kryształ: -11.419.560.000
    Deuter: -3.090.683.361
    obrońca stracił łącznie 31.451.798.361 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Selene ().

  • Ja od siebie chialem podziekowac Selenie i Andre, za wspolny lot. Selene ladnie go wypatrzylas ;)
    pozdrowienia dla PN Hunters DoF.

    Wilku powodzenia i wszystkiego dobrego - szacun za to co robileś w tym dziale. pozdro
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • szczena opada ...

    Procent z tych najwiekszych a same okolicznosci jakze proste , samo zycie .

    Wilkowi powodzenia w RL i zdrowia dla ojca , a agresorom co by im sie stocznie nie zapchaly od zysku :D
    „Panie Boże spraw abym nie musiał pić ciepłej.”

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez inker ().

  • Tak jak napisalem jeszcze raz gratuluje, niestety ja dalej na tel siedze. Pragne rowniez pogratulowac dla Andre i Kromaka, odbudowy nie bedzie nie mam do tego glowy a wczoraj zupelnie zapomnialem o cyferkach w zwiazku zaistniala sytuacja :( Z tego miejsca dziekuje wszystkim za wspolna zabawe, to uni jest wyjatkowe i pewnie bedzie mi brakowalo tej durnej gierki. Najbardziej dziekuje sojusznikom za chec pomocy i odbudowy, ale jak juz mowilem nie mam do tego glowy. 3majcie sie wszyscy na forum bede zagladal ito w sumie byloby na tyle.
  • Gratulacje atakującym, za odwagę w podjęciu decyzji lotu bo koszty dexa katastrofalne, no i %%%% obok którego nie da się przejść obojętnie wyszedł.
    Cóż tak to jest sytuacja losowa, brak neta różnie i po sprawie, tak bywa ...obrońcy szacunek za gratulacje i powodzenia w realu, oby się poukładało wszak to ważniejsze niż jakieś tam cyfry .
  • gratulacje dla ekipy złomujacej.

    w kwietniu Wilku mnie dopadł, bo zapomniałem wysłać floty, teraz sam padł- takie życie.

    Wilku powodzenia w realu i dużo zdrowia dla Twojego taty.
    jak feniks z popiołów znów odradzam się na nowo


    marcik jest moją osobistą różową kaczuszką do kąpieli :)
  • Nie sądziłem, że potrzebujecie jeszcze po nocy się tak przytulać do MISIA ale tego przytuliliście w pięknym stylu, % kosmos, zysk nawet po podziale miazga :) Gratki dla Was, a obrońcy powodzenia w życiu i oby tata jak najszybciej wrócił do zdrowia, sam wiem co to znaczy mieć problemy zdrowotne i jak człowiek potem docenia wszystko, nawet najdrobniejsze rzeczy.
  • Olala - nieźle

    Ostatnio z ciekawości sprawdzałem sobie jak wyglądają top starcia na Uni i w sumie zdałem sobie sprawę że w ACS-ach nie idzie nam tak dobrze jak Solo. ( trochę to dziwne bo na poprzednich uniwersach topka ACS była praktycznie w 80 % zawsze nasza)
    Fajnie że wracacie do tradycji ataków łączonych z fajnym %. Obrońca z tego co patrzyłem ostatnio dość często się tutaj pojawiał, więc pięknie że to Wy skończyliście jego passę.
    Co do Wilka - powodzenia w realu lub dalszej gry, oraz zdrowia dla Ciebie i najbliższych - to najważniejsze.
    Co do moich mordeczek - czekam aż odwiedzicie nas z ancymonem w stolicy :thumbsup: Ciebie Andre to też dotyczy.

    ps : powiem szczerze że żal dupeczke sciśka trochę jakbym grał może bym sie zapał :rumieniec:


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • Fistach. napisał(a):

    Ładny procent i zysk. Już myślałem, że to jakaś fajna akcja , a tu jak zwykle bfs. Szkoda.
    Szkoda też wilka bo troche latał i napowietrzał to uni.
    Akcje są takie na jakie pozwala przeciwnik, nie będę przecież wyliczać z pz czy kontrować bfsa? Nie wiem czy szkoda, mnie się ten bfs podobał, było trochę zamieszania i logistyki przy nim, nie było nudy jak przy akcjach gdzie masz wszystko wyliczone, przygotowane, lecisz w zasadzie na pewniaka i jeszcze taką flotą gdzie nikt nie podskoczy i z góry wiesz że jedyną niespodzianką może być jedynie bug czy błąd gry ;).


    edit:
    @Almera

    Almera napisał(a):

    ...

    Agresorom nie pogratuluję. Jakoś tak mam, że zawsze staję po stronie pokrzywdzonych. Nie łam się wilku! I nie odchodź!

    Naprawdę?
    To Twój wpis na innym uni sprzed kilku dni ;) .

    Almera napisał(a):

    Ładne ST. Jest na czym oko zawiesić. Gratulacje dla agresorów.

    W takich sytuacjach zawsze ciekawi co też przeszkodziło obrońcy w upilnowaniu floty. Ale jak widać - nie zamierza się wypowiedzieć.

    Dok kosmiczny zapewne pomógł. Choć to BP Corp - to mimo wszystko SzO.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Selene ().

  • Ludziki chwalą się tu zazwyczaj swoimi osiągnięciami Selene: ST, Topy na Uni. Nigdy nie przyszło mi się chwalić swoim największym. Zrobię dla Ciebie wyjątek:

    Przyszło mi zezłomować ludzika. Zwykle po czymś takim oczekuje się wyzwisk. Tymczasem ludzik napisał mi PW: Dlaczego mi to zrobiłaś? Ujął mnie. Gdyż to niecodzienne na OGame. Poszła do niego surka z nawiązką.

    Ot, taka OGamowa historyjka. Nie wszyscy są burakami.
  • Gratulacje dla atakujących, choć starcie na moim dobrym znajomym i sojuszniku. Niestety pech w realu spowodował, że Kamil wylądował na pz...Ważne żeby tacie się polepszyło i za to trzymamy kciuki!!

    uni 24 - Melchiot [ON] top 50
    -------------------------------------------
    uni 26 - Melchiot [OFF] top 60
  • Gratulacje zasluzyliscie na to starcie , bo jako jefyni z topki regularnie latacie. % i zysku piękne a całe starcie wygląda jak karma. .. nie dalej jak 3 dni temu przeczuwalem ze skończę w reckach wilka a wilk w czyichś ale nie wiedziałem ze to będą wasze ale oczywiscie nie mam nic przeciwko,
    Wilkowi oczywiście lepszego konta skoro nie będzie odbudowy bo miał żyłkę do latania. A rodzinie zdrowia-TRZEBA WIERZYĆ !.
  • No i to jest to :) strzał na miarę Selenki ( no oczywiście graty tez dla Andre i Kromaka za asystę :P ) a nie jakieś tam 2-3k :P
    no to teraz cos na 200k ? ino kiedy ?

    no ładne jedyna szkoda to że bez afery :) następnym razem poproszę coś z aferką kogoś z buddy, sojuszu czy coś, będzie co czytać do śniadania/kolacji :)


    ----
    PRZESTRZEŃ REKLAMOWA DO WYNAJĘCIA - MOGĘ DEDYKOWAĆ DOWOLNE ST, POZDROWIĆ, WYPUŚCIĆ MACKA Z PIWNICY za dodatkową opłatą potem go zamknąć
    ----
    WoW oddaj Dydka !





    I wish you bluebirds in the spring ! I agree ...
    "Van the Kamikadze"
    "AŁ" [A4"P"-4 ''14]
  • Atakujacym szczere gratulacje % i zysk są konkretne trzymacie nadal wysoki poziom. Ilość pancerników powala, dużo się zmienilo od u1. Miło też widzieć dawnego sojusznika który chyba przypomniał sobie jak wysyłać flotę z misją atakuj. Przetapiajcie i osobiście czekam na złom top1 jak to macie w zwyczaju :)
    40 x ST - 274247.86%

    :top1: SOLO - 20927.25%

    :top1: ACS - 114710.17%

    Życzeń na ogame 3840
  • Gratulacje ekipie złomującej %%% zacny i zysk mega oraz ryzyka lotu bo gdyby się zalogował to trochę deksu w plecy. Oraz szacunek za postawę i zrozumienie że zdarzenie w realu zawsze jest ważniejsze niż pilnowanie cyferek . Nie wiem jak każdy by się pilnował i był trudny do zezłomowania lub najlepszy flociarz to jego skill przegra z wypadkiem w realu.
    Jeszcze raz gratulacje Selena za piękny wynik a Wilkowi z czasem powrotu do nas a przede wszystkim powrotu ojca do zdrowia
  • Prosilbym o zaprzestanie wypisywania glupot na temat tego ze wrocilem. Konto na nowego wlasciciela, jak bedzie chcial to sie ujawni a jak nie to nie. U mnie z ojczulkiem cale szczescie pomalu idzie ku lepszemu, ale odbudowywac sie nie bede, za duzo czaszo zajeloby mi to. Takze pwodzenia i dopoty dopoki nie zobaczycie mojego nicku, to nie bede gral pod jakims innym. Wiec Dagusia oszczedz sobie i tez radze ci odpoczac od tych cyferek. :)
  • Zawsze podobaja mi sie sojuszowe/koalicyjne akcje, pomimo iz kazdy zabiegany realnym zyciem, znajdzie jednak czas i poswieci nocke zeby zrobic wspolny lot. Swiadczy to o zgraniu ekipy. Gratuluje procentu, naprawde robi wrazenie , a i zysk przy tym bardzo fajny, dla kazdego troche surki wpadnie :) Tobie Selen gratuluje wyczucia czasu, wilku byl jednym z aktywniejszych graczy, i pewnie wiele osob odpuscilo sobie jego obserwacje i skanowanie, ty jednak bylas cierpliwa i przynioslo to reultaty. Wszystko wyszlo super, rowniez farmingi na innych moonach :brawo:
    Wilku, tobie zycze odpoczynku od cyferek, ale cos mnie w kosciach lupie, ze jeszcze zatesknisz za ta gra i pojawisz sie tu za jakis czas znowu na jakims flotowym koncie. A poki co powodzenia w realu!!!
  • :) życie uczy pokory ale nie każdy chce sie do tego przyznać ale to prawda oczywista.......należało się wilkowi jak psu zupa także się dokonało w taki czy inny sposób i tego sie trzymajmy O_O i bez przesady w tych deklaracjach co niektórych bo aż trąci wazeliną O_O bynajmniej nie jest pokrzywdzonym jak co niektórzy piszą :) gratulacje dla atakujących :)
  • Szkoda szkoda ale co poradzić życie pokazało że ta gra i flota jaką się posiada nie jest na wieczność zawsze może coś się wydarzyć w tym wypadku dobrze że skończyło się wszystko pozytywnie choć wilku dużo zdrówka życze tacie,
    A Tobie stary kiedyś tam powrotu pamiętaj że zawsze będzie dla Ciebie miejsce u nas !!!!!

    Atakującym gratulacje wyczucia i odważnego lotu bo paliwka troszkę by poszło....

    pozdro!