chelmek [Scream] vs. xKaMuKaZe [RedBaron] - 3943 %%% OBRONA TOP 1 ?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • chelmek [Scream] vs. xKaMuKaZe [RedBaron] - 3943 %%% OBRONA TOP 1 ?

    Nie ma to jak złom pod dom :) Było dużo aktywek ale i to nie zatrzymało pewnego chelmka który leciał pod falanga i nie zauważył mojej floty :) :gszo: dla Ciebie

    Pozdrawiam cały sojusz RedBaron to dla Was te St :) oraz wszystkich znajomych :)


    Dnia 02-09-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor chelmek [Scream]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 5.203
    Pancernik 2.604
    _________________________________________

    Obrońca xKaMuKaZe [RedBaron]
    ________________________________________________

    Mały transporter 6.700
    Duży transporter 1.703
    Lekki myśliwiec 88.058
    Ciężki myśliwiec 88
    Krążownik 7.545
    Okręt wojenny 438
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 1.600
    Sonda szpiegowska 254
    Satelita słoneczny 332
    Niszczyciel 862
    Pancernik 3.065
    Lekkie działo laserowe 1.552
    Wyrzutnia plazmy 8
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor chelmek [Scream]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca xKaMuKaZe [RedBaron]
    ________________________________________________

    Mały transporter 5.705 ( -995 )
    Duży transporter 1.518 ( -185 )
    Lekki myśliwiec 75.073 ( -12.985 )
    Ciężki myśliwiec 77 ( -11 )
    Krążownik 7.231 ( -314 )
    Okręt wojenny 437 ( -1 )
    Statek kolonizacyjny 1 ( -0 )
    Recykler 1.479 ( -121 )
    Sonda szpiegowska 219 ( -35 )
    Satelita słoneczny 295 ( -37 )
    Niszczyciel 862 ( -0 )
    Pancernik 3.065 ( -0 )
    Lekkie działo laserowe 1.288 ( -264 )
    Wyrzutnia plazmy 8 ( -0 )
    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 533.520.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 70.249.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 253.337.700 metalu i 140.967.400 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    14.790.000 Metalu i 14.790.000 Kryształu
    84.220.000 Metalu i 84.220.000 Kryształu
    14.790.000 Metalu i 14.790.000 Kryształu
    139.537.700 Metalu i 27.178.600 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    253.337.700 Metalu i 140.978.600 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -312.255.000
    Kryształ: -182.205.000
    Deuter: -39.060.000
    agresor stracił łącznie 533.520.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 203.285.700
    Kryształ: 121.669.600
    Deuter: -888.500
    obrońca zyskał łącznie 324.066.800 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
    GrA bEz FaRtA nIc NiE wArTa :):)
    -----------------------------------------------
    To juz jest koniec :)
  • Powiem szczerze że niby coś tam widziałem w życiu (ogame) ale zawrócone stacjonuj z planety na moona na planetę by wpaść całym trzonem floty zaraz przed wlotem agresora to dla mnie majstersztyk. Gratuluję przede wszystkim pięknego pomysłu.

    chełmek nie załamuj się kto by pomyślał że pod falangą takie cuda można trafić ogromna strata (jak dla mnie) ale szybko odrobisz :)
    xKaMuKaZe piękny zysk Ci wyszedł, piękny procent no i akcja rewelacja mimo że nie jesteśmy nawet znajomymi to mi to nieźle zaimponowało :)
  • chelmek napisał(a):

    I to na planecie pod falą ... :E tak modliszka , gra skończona ...strata nie do odrobienia.
    Graty dla obrońcy :) Cud malina jak to mówią :P
    E no przestań bo się uniwersum wyludni za szybko, KR nie wtopiłeś przecież i lm i rec :D
    Co do rw to nie ukrywam mam banana na twarzy aż do teraz, piękne st :D
    Mam tylko nadzieję, ze będzie odbudowa.
    Boski graty [;

    Best Win 107.510,48%
    Best Lost 120.069,42%
    Best ACS 107.510,48%
    Best Solo 12754%
    Zniszczyłem już ~~258? GŚ
  • No chelmie pokazales wszystkim jak sie lata hahahahaha :E :E :E :E

    hahahaha

    A mnie pstrykneli jak flota stala bo nie chcialo sie nawet wyslac, ale widze Ty to zwiekszasz poziom gry hahahahaha :E :E :E :E

    Dobry lotnik z Ciebie, Bardzo sie ciesze ze lama sie wtopila. Jak sie puszcza flote i lotu nie pilnuje to musi byc DZWON!

    Brawo TOMASZU!
    Kassiopeia

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tomee ().

  • tomee napisał(a):


    A mnie pstrykneli jak flota stala bo nie chcialo sie nawet wyslac, ale widze Ty to zwiekszasz poziom gry hahahahaha :E :E :E :E

    Dobry lotnik z Ciebie, Bardzo sie ciesze ze lama sie wtopila. Jak sie puszcza flote i lotu nie pilnuje to musi byc DZWON!
    zrobić szczyt lamerstwa na przejętym koncie zostawiając flotę na BFSie, pochwalić się tym na forum i przy okazji wyśmiewać innych, którzy padli próbując coś zdziałać 8o niektórzy to dopiero mają wybujałe ego :D :roll:

    obrońcy gratulacje, bo zrobienie takiej akcji w tej skali to coś pięknego :) miłego przetopu :)
  • Fernandez napisał(a):

    tomee napisał(a):

    A mnie pstrykneli jak flota stala bo nie chcialo sie nawet wyslac, ale widze Ty to zwiekszasz poziom gry hahahahaha :E :E :E :E

    Dobry lotnik z Ciebie, Bardzo sie ciesze ze lama sie wtopila. Jak sie puszcza flote i lotu nie pilnuje to musi byc DZWON!
    zrobić szczyt lamerstwa na przejętym koncie zostawiając flotę na BFSie, pochwalić się tym na forum i przy okazji wyśmiewać innych, którzy padli próbując coś zdziałać 8o niektórzy to dopiero mają wybujałe ego :D :roll:
    obrońcy gratulacje, bo zrobienie takiej akcji w tej skali to coś pięknego :) miłego przetopu :)

    On je za darmo nie dostal bo byly wlasciciel pelno anty mial widzialem na scr jak ktos mu zasiadal takze no i dobrze :D .
  • @Dewey89 no niestety moja praca poszla w piach rowniez , ale co zrobisz chociaz Tomee sie wyspal :) . szkoda bo flota byla w topce , no niestety juz nie jest. ja sie ciesze ze mam teraz duzo wiecej czasu w realu a nie siedze juz przed cyferkami 8) . swoje osiagnalem juz na ogame , na rhea bylem top 1 tutaj top 2 wiec nawet nawet narzekac nie bede. naprawde nie mam mu za zle lecz zalu do niego o to nie mam na luzie tak samo i ja moglem zasnac i by mi sprzatneli flotke coz , zycie :E .
    TTG ! :popcorn:
  • Brawo, obrona 1 klasa, w przyszlosci dla pewnosci bedziemy uzywac wiekszych flot :P
    Chelmus juz stanal na nogi i zlomuje a nawet go w top nie targnelo, pozdrawiam szczekalskich a o tomee to nawet pisac sie nie chce chyba kazdy widzi :P
    a ty night wez wypierdzielando z tego srodowiska bo sie tu krecisz jak smrod po gaciach niewiadomo po co :D twoja legenda rosnie szkoda ze w zlym kierunku a my ludzi mamy na kazdej uni :P