polaczone silosy rakietowe - PSR

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Udało się. Bardzo mi miło, dziękuję za tyle cytatów, cieszę się że udało się podjąć dalszą dyskusję!.

      Temat do dalszych merytorycznych konsultacji. :) .


      Jak widać dysproporcja jest duża!. Prosze pamiętać że: Nie urodził się jeszce taki co by każdemu dogodził.

      EzeQieL napisał(a):

      Witajcie, forumowicze.
      W kontekscie do propozycji rozbudźmy dyskusję.
      polaczone silosy rakietowe - PSR

      O PSR ... uważam ze "parasol" sojuszniczy jest DOBRYM pomysłem dodał bym pare dodatków poszedł bym nawet o krok dalej.... :) to poniżej propozycja



      PSR dodał bym Mechanikowi. Mało ma roboty chłopaczyna dorzućmy mu zajęcia tj Proponował bym pole(kwadracik) do włączenia/wyłączenia obok: "do zaznaczenia pod mechanikiem lub w ustawieniach konta, może Marketingowo dla gameforge lepiej by wyszlo i sprzedaż antymaterii by wzrosła.
      Mechanik by odpowiadał za PSR tj parasol ochronny dla sojuszników do maksymalnej ilości wg technologi ochronnej 1poziom = 1układ - tak jak w RMP za zasięg odpowiada napęd impulsowy.

      Jeden gracz miał by możliwość ochraniania swoich graczy a oni jego nie tylko we własnym układzie ale i w sąsiednich układach - to sojusz, który musi się trzymać razem o ile gracz zezwoli i włączy tą opcję obronną.




      " ......"

      Może moje pomysły rozbudzą dalszą dyskusje. Pokażą dysproporcje. Wskażą potrzebę rozwoju innych dodatkowych opcji obronnych.:)

      Tak jak pisałem:

      Atakować 1 gracza może wielu graczy z wielu układów według zasięgu RMP z technologi:Napędu Impulsowego.

      Teraz atakowany czyli broniący się gracz przed RMP może bronić się tylko on sam poprzez PR i dopalacze.


      Przed rozpoczęciem ataku potrzebna była by wcześniej przygotowana taktyka do zniszczenia "zasieków" .

      To by pokazało siłe Sojuszu, ktory dziś służy tylko do zabawy i wewnętrznej wymiany informacji.


      [b]W tej chwili siły są nie współmierne, dysproporcja jest dosyć duża.[/b]
      [b][/b]
      [b][/b]
      [b][/b]
      [b][/b]

      john malkowitz007 napisał(a):

      Uzasadnienie
      1. Obecnie obronce moze rakietowac kilku lub kilkunastu agresorow , bronic musi sie sam
      Agresorzy odpalaja rakiety i buduja nastepne , blyskawicznie przy pomocy AM lub tzw dopalaczy
      Na dodatek moga rakietowac z kilku Planet i ukladow
      Obronca broni sie sam , a antyrakiety moze budowac wtedy gdy zwolni sie miejsce w silosie czyli po ataku pierwszej fali RMP ( przy bardzo duzej ilosci RMP nie zdazy nawet przy pomocy AM i dopalaczy wybudowac tyle antyrakiet by wszystkie zniszczyc )
      Jak widac z tego agresorzy maja ogromna przewage nad obronca , nawet gdy obronca jest na koncie , jest bez szans na obrone
      PSR zwiekszy szanse na obrone

      Nic dodać nic ująć.

      john malkowitz007 napisał(a):

      2.Jezeli antyrakiety niszcza RMP to tak samo moga niszczyc flote agresora
      Ile i jakich jednostek floty zniszczy 1 antyrakieta ,sprawa do dyskusji i uzgodnienia

      " Temat do dalszych [b]merytorycznych konsultacji. :)" [/b]



      Popieram pomysł PSR,

      Warto przedstawić temat pomysł producentom tj - Niemcom.

      Dziękuje!
    • @john malkowitz007 rozumiem cię o co ci chodzi i na pewno ma to wpływ na zrakietowanie cie niedawno ale zrozumcie przeciwrakiety sa przeciw rakietom a rakiety są międzyplanetarne typu planeta-planeta wiec nie da się nią zestrzelić statka . Może zmieńcie tok myślenia z senem i jak już żeby ten plan miał ręce i nogi to raczej tędy droga i tu można wykorzystać ten niepotrzebny "depozyt sojuszniczy" i wtedy gdy rakietują cie kilku graczy a sam nie możesz sie obronić p/r to przykładowo każdy poziom d/s (depozyt sojuszniczy) może pomieścić o 5 p/r każdego sojusznika który by u siebie przez d/s przesyłał do sojusznika p/r. W każdym innym aspekcie jaka kolwiek zmiana przeznaczenia rakiety międzyplanetarnej na ziemia-powietrze nie ma sensu bo wtedy nikt by nie latał flotą bo każda flotą została by strącona przez fanatyków bunkrów
    • john malkowitz007 napisał(a):

      2.Jezeli antyrakiety niszcza RMP to tak samo moga niszczyc flote agresora
      Przeciwrakiety to
      a) flary - pociski o ładunku cieplnym detonowane przed dotarciem wrogiego pocisku do celu, przez co wroga rakieta jest oszukana otrzymując komendę "już jesteś na miejscu, pora na boom"
      b) antyrakiety - pociski o znikomym ładunku wybuchowym mające na celu przechwycenie wrogich pocisków i przy pomocy własnego ładunku wymuszenie detonacji wrogiej rakiety

      Więc jeśli PR ma atakować FLOTĘ to mogą co najwyżej uszkodzić silniki w MT :E
    • john malkowitz007 napisał(a):

      Stark
      A gdzie znalazles opis dzialania antyrakiety ? jezeli takowy istnieje
      Albo to twoja definicja jej dzialania ?

      Bardzo prosze o linka
      Znajdz sobie w necie info na temat zalety i wady gry flota i zalety i wady bunkrowania sie. Z tego co widze to jestes z tych graczy, ktorzy mysla "zbuduje mocny bunkier to bede nie do ruszenia i nie bede musial robic fs-ow". Zenada. Wychowany na bunkrach szuka pomyslu na niszczenie floty sam nie potrafiac wykorzystac czy zbudowac floty do wlasnej obrony.
    • Truck driver
      Starrk na moje pytanie nie odpowiedzial , jak dziala antyrakieta ???

      Ja bunkrow nie mialem, nie mam i na pewno ich nie bede budowal
      Jestem przeciwnikiem bunkrowania
      Gram flota i stale ja rozbudowuje
      Zenada jest natomiast to ze sprytnie uciekasz od zasadniczego tematu
      Jezeli nie masz nic wiecej nowego do powiedzenia odnosnie projektu to bardzo Cie prosze nie zasmiecaj tematu
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • Truck driver
      PSR to propozycja Ciernika
      Wykorzystanie antyrakiet to propozycja EzeQ.a
      Ja tylko to wszystko uporzadkowalem by bylo wiadomo o co chodzi
      Jestem za wprowadzeniem PSR i wykorzystaniem antyrakiet do obrony przeciwko flocie agresora
      Tak , gram flota , szanse obroncy na obrone powinne zostac zwiekszone , uzasadnienie opisalem
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • Truck driver napisał(a):

      john malkowitz007 napisał(a):

      Gram flota i stale ja rozbudowuje
      Grasz flota i szukasz sposobu by niszczyc flote rakietami/przeciwrakietami. Ja wymiekam w takim razie, nie mam juz nic do dodania (przynajmniej na razie) :D
      Jako że nie lubie tego FORUM, ale muszę : Truck nie zaśmiecaj tematu! Daj się wypowiedzieć tym , którzy mają merytoryczne sensowne pomysły i konkretne propozycje.

      Pomysł FILU z depozytem warty uwagi zamiast lub zamiennie do mechanika np. Lecz dalej uważam że nie 1 układ a więcej według technologi tak jak pisałem . PSR tj parasol ochronny dla sojuszników do maksymalnej ilości wg technologi ochronnej 1poziom = 1układ - tak jak w RMP za zasięg odpowiada napęd impulsowy.


      Moderator tu nie czyści śmieci a Admini nawet tego nie czytają, więc przejdzmy na - Deutsch und deutsches Forum- tzn : DAS DEUTSCHE FORUM, board.de.ogame.gameforge.com/ a SOBIE TU możemy "poplumkać" - .
      Przy ich dokładności analizach to za 8 lat może!

      Niech producenci NIEMCY! widzą że jest taki pomysł/problem i niech dumają! nad rozwiązaniem go!.

      Propozycje są! Dumać - zu denken.