Liga Typerów - 10 Edycja - Kolejka XXVII (23.03-27.03)

    • Hahah Ratowniku drogi Bresia, nie Brescia :pp

      Kolejka II (26-27.08)

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth - Manchester City ----
      16:00 Crystal Palace – Swansea 1:1
      16:00 Huddersfield - Southampton 0:1
      16:00 Newcastle – West Ham 1:1
      16:00 Watford – Brighton 1:0
      18:30 Manchester Utd – Leicester 1:1

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea – Everton 1:0
      14:30 West Brom – Stoke 0:1
      17:00 Tottenham – Burnley :1:1

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund – Hertha 1:0
      20:45 AS Roma - Inter 1:0

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk – Freiburg 1:0
      21:15 Braga – FC Porto 1:2
      22:15 Real Madryt – Valencia 2:0

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool – Arsenal 2:1
      20:30 Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 2:1
      21:00 Monaco – Marseille 1:0
      Legionistka
      Caryca Marcysia I





    • Kolejka II (26-27.08)


      26.08 (sobota)


      13:30 Bournemouth 1-2 Manchester City
      16:00 Crystal Palace 1–0 Swansea
      16:00 Huddersfield 1-1 Southampton
      16:00 Newcastle 1–1 West Ham
      16:00 Watford 1–0 Brighton
      18:30 Manchester Utd 2–1 Leicester


      27.08 (niedziela)


      14:30 Chelsea 2–1 Everton
      14:30 West Brom 1–1 Stoke
      17:00 Tottenham 2–0 Burnley


      26.08 (sobota)


      18:30 Dortmund 2–1 Hertha
      20:45 AS Roma 1-1 Inter


      27.08 (niedziela)


      15:30 RB Lipsk 1–0 Freiburg
      21:15 Braga 1–1 FC Porto
      22:15 Real Madryt 2–1 Valencia


      Punktacja x2


      17:00 Liverpool 1–1 Arsenal
      20:30 Wisła Kraków 1–1 Lechia Gdańsk
      21:00 Monaco 2–1 Marseille

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Kolejka III (31.08-05.09)


      31.08 (czwartek)


      20:45Cypr – Bośnia i Harcegowina 0-2
      20:45Bułgaria - Szwecja 1-2
      20:45Belgia - Giblartar 6-0
      20:45Grecja - Estonia 2-0
      20:45Luksemburg - Białoruś 1-1
      20:45Portugalia – Wyspy Owcze 6-0
      20:45Szwajcaria - Andora 3-0
      20:45Węgry - Łotwa 2-0


      01.09 (piątek)


      18:00Kazachstan - Czarnogóra 1-1
      20:45Czechy - Niemcy 0-2
      20:45Litwa - Szkocja 0-1
      20:45Malta - Anglia 0-3
      20:45Norwegia - Azerbejdżan 2-1
      20:45Rumunia - Armenia 2-0
      20:45San Marino – Irlandia Północna 0-2
      20:45Słowacja - Słowenia 2-1


      02.09 (sobota)


      18:00Albania - Liechtenstein 2-0
      18:00Finlandia - Islandia 0-2
      18:00Gruzja - Irlandia 1-1
      18:00Serbia - Mołdawia 2-1
      20:45Chorwacja - Kosowo 3-0
      20:45Izrael - Macedonia 2-0
      20:45Ukraina - Turcja 1-1
      20:45Walia - Austria 1-1


      03.09 (niedziela)


      18:00Białoruś - Szwecja 0-2
      18:00Estonia - Cypr 2-0
      18:00Holandia - Bułgaria 3-0
      18:00Wyspy Owcze - Andora 0-2
      20:45Francja - Luksemburg 5-0
      20:45Gibraltar - Bośnia Hercegowina 0-4
      20:45Grecja - Belgia 1-2
      20:45Łotwa - Szwajcaria 0-2
      20:45Węgry - Portugalia 1-3


      04.09 (poniedziałek)


      18:00Armenia - Dania 1-1
      18:00Azerbejdżan - San Marino 2-0
      20:45Anglia - Słowacja 2-0
      20:45Czarnogóra - Rumunia 1-1
      20:45Irlandia - Północna Czechy 1-1
      20:45Niemcy - Norwegia 4-0


      20:45Słowenia - Litwa 2-0
      20:45Szkocja - Malta 4-0


      05.09 (wtorek)


      20:45Austria - Gruzja 2-0
      20:45Irlandia - Serbia 1-1
      20:45Islandia - Ukraina 2-1
      20:45Kosowo - Finlandia 0-1
      20:45Liechtenstein - Hiszpania 0-5
      20:45Macedonia - Albania 1-1
      20:45Mołdawia - Walia 0-1
      20:45Turcja - Chorwacja 1-1
      20:45Włochy - Izrael 3-0


      Punktacja x2


      20:45 Francja – Holandia 2-1
      20:45 Dania – Polska 1-2
      20:45 Hiszpania – Włochy 1-1
      20:45 Polska – Kazachstan 4-0
    • Kolejka III (31.08-05.09)

      31.08 (czwartek)

      20:45 Cypr 1–2 Bośnia i Harcegowina
      20:45 Bułgaria 0-2 Szwecja
      20:45 Belgia 2-0 Giblartar
      20:45 Grecja 1-0 Estonia
      20:45 Luksemburg 1-1 Białoruś
      20:45 Portugalia 2–0 Wyspy Owcze
      20:45 Szwajcaria 2-1 Andora
      20:45 Węgry 1-0 Łotwa

      01.09 (piątek)

      18:00 Kazachstan 1-2 Czarnogóra
      20:45 Czechy 1-3 Niemcy
      20:45 Litwa 0-2 Szkocja
      20:45 Malta 0-3 Anglia
      20:45 Norwegia 2-1 Azerbejdżan
      20:45 Rumunia 1-2 Armenia
      20:45 San Marino 0-4 Irlandia Północna
      20:45 Słowacja 1-1 Słowenia

      02.09 (sobota)

      18:00 Albania 3-0 Liechtenstein
      18:00 Finlandia 1-2 Islandia
      18:00 Gruzja 1-2 Irlandia
      18:00 Serbia 2-1 Mołdawia
      20:45 Chorwacja 2-0 Kosowo
      20:45 Izrael 2-1 Macedonia
      20:45 Ukraina 1-2 Turcja
      20:45 Walia 1-2 Austria

      03.09 (niedziela)

      18:00 Białoruś 0-2 Szwecja
      18:00 Estonia 1-2 Cypr
      18:00 Holandia 2-0 Bułgaria
      18:00 Wyspy Owcze 2-0 Andora
      20:45 Francja 2-0 Luksemburg
      20:45 Gibraltar 1-2 Bośnia Hercegowina
      20:45 Grecja 0-2 Belgia
      20:45 Łotwa 0-2 Szwajcaria
      20:45 Węgry 1-2 Portugalia

      04.09 (poniedziałek)

      18:00 Armenia 2-1 Dania
      18:00 Azerbejdżan 4-0 San Marino
      20:45 Anglia 3-1 Słowacja
      20:45 Czarnogóra 2-1 Rumunia
      20:45 Irlandia Północna 1-2 Czechy
      20:45 Niemcy 3-1 Norwegia

      20:45 Słowenia 1-1 Litwa
      20:45 Szkocja 2-1 Malta

      05.09 (wtorek)

      20:45 Austria 2-0 Gruzja
      20:45 Irlandia 1-2 Serbia
      20:45 Islandia 2-1 Ukraina
      20:45 Kosowo 1-2 Finlandia
      20:45 Liechtenstein 0-5 Hiszpania
      20:45 Macedonia 1-2 Albania
      20:45 Mołdawia 1-1 Walia
      20:45 Turcja 1-2 Chorwacja
      20:45 Włochy 2-0 Izrael

      Punktacja x2

      20:45 Francja 1–2 Holandia
      20:45 Dania 1–2 Polska
      20:45 Hiszpania 1–2 Włochy
      20:45 Polska 2–0 Kazachstan
    • Kolejka III (31.08-05.09)

      31.08 (czwartek)

      20:45Cypr – Bośnia i Harcegowina 1:1
      20:45Bułgaria - Szwecja 2:1
      20:45Belgia - Giblartar 5:0
      20:45Grecja - Estonia 1:0
      20:45Luksemburg - Białoruś 0:1
      20:45Portugalia – Wyspy Owcze 3:0
      20:45Szwajcaria - Andora 2:0
      20:45Węgry - Łotwa 2:1

      01.09 (piątek)

      18:00Kazachstan - Czarnogóra 1:3
      20:45Czechy - Niemcy 1:3
      20:45Litwa - Szkocja 0:1
      20:45Malta - Anglia 0:3
      20:45Norwegia - Azerbejdżan 1:0
      20:45Rumunia - Armenia 1:0
      20:45San Marino – Irlandia Północna 0:3
      20:45Słowacja - Słowenia 2:1

      02.09 (sobota)

      18:00Albania - Liechtenstein 2:0
      18:00Finlandia - Islandia 1:1
      18:00Gruzja - Irlandia 0:1
      18:00Serbia - Mołdawia 3:0
      20:45Chorwacja - Kosowo 5:0
      20:45Izrael - Macedonia 2:1
      20:45Ukraina - Turcja 2:1
      20:45Walia - Austria 2:1

      03.09 (niedziela)

      18:00Białoruś - Szwecja 1:3
      18:00Estonia - Cypr 1:1
      18:00Holandia - Bułgaria 2:0
      18:00Wyspy Owcze - Andora 1:0
      20:45Francja - Luksemburg 3:0
      20:45Gibraltar - Bośnia Hercegowina 0:3
      20:45Grecja - Belgia 0:1
      20:45Łotwa - Szwajcaria 0:2
      20:45Węgry - Portugalia 0:1

      04.09 (poniedziałek)

      18:00Armenia - Dania 1:2
      18:00Azerbejdżan - San Marino 2:0
      20:45Anglia - Słowacja 2:1
      20:45Czarnogóra - Rumunia 2:0
      20:45Irlandia Północna - Czechy 1:0
      20:45Niemcy - Norwegia 4:0

      20:45Słowenia - Litwa 1:1
      20:45Szkocja - Malta 2:0

      05.09 (wtorek)

      20:45Austria - Gruzja 3:1
      20:45Irlandia - Serbia 2:1
      20:45Islandia - Ukraina 1:1
      20:45Kosowo - Finlandia 1:1
      20:45Liechtenstein - Hiszpania 0:6
      20:45Macedonia - Albania 0:1
      20:45Mołdawia - Walia 1:3
      20:45Turcja - Chorwacja 0:2
      20:45Włochy - Izrael 3:1

      Punktacja x2

      20:45 Francja – Holandia 2:0
      20:45 Dania – Polska 1:2
      20:45 Hiszpania – Włochy 2:1
      20:45 Polska – Kazachstan 3:0
    • 31.08 (czwartek)


      20:45 Cypr – Bośnia i Harcegowina 0:2
      20:45 Bułgaria - Szwecja 1:0
      20:45 Belgia - Giblartar 6:0
      20:45 Grecja - Estonia 2:1
      20:45 Luksemburg - Białoruś 0:3
      20:45 Portugalia – Wyspy Owcze 5:0
      20:45 Szwajcaria - Andora 4:0
      20:45 Węgry - Łotwa 1:0


      01.09 (piątek)


      18:00 Kazachstan - Czarnogóra 1:1
      20:45 Czechy - Niemcy 0:3
      20:45 Litwa - Szkocja 1:0
      20:45 Malta - Anglia 0:3
      20:45 Norwegia - Azerbejdżan 3:0
      20:45 Rumunia - Armenia 2:0
      20:45 San Marino – Irlandia Północna 0:4
      20:45 Słowacja - Słowenia 2:0


      02.09 (sobota)


      18:00 Albania - Liechtenstein 3:0
      18:00 Finlandia - Islandia 1:0
      18:00 Gruzja - Irlandia 0:1
      18:00 Serbia - Mołdawia 2:0
      20:45 Chorwacja - Kosowo 4:0
      20:45 Izrael - Macedonia 2:0
      20:45 Ukraina - Turcja 0:0
      20:45 Walia - Austria 2:1


      03.09 (niedziela)


      18:00 Białoruś - Szwecja 1:0
      18:00 Estonia - Cypr 3:0
      18:00 Holandia - Bułgaria 2:0
      18:00 Wyspy Owcze - Andora 4:0
      20:45 Francja - Luksemburg 5:0
      20:45 Gibraltar - Bośnia Hercegowina 0:4
      20:45 Grecja - Belgia 1:2
      20:45 Łotwa - Szwajcaria 1:2
      20:45 Węgry - Portugalia 0:3


      04.09 (poniedziałek)


      18:00 Armenia - Dania 0:1
      18:00 Azerbejdżan - San Marino 4:0
      20:45 Anglia - Słowacja 2:0
      20:45 Czarnogóra - Rumunia 1:0
      20:45 Irlandia - Północna Czechy 1:0
      20:45 Niemcy - Norwegia 3:0
      20:45 Słowenia - Litwa 1:0
      20:45 Szkocja - Malta 2:0


      05.09 (wtorek)


      20:45 Austria - Gruzja 2:0
      20:45 Irlandia - Serbia 1:0
      20:45 Islandia - Ukraina 1:0
      20:45 Kosowo - Finlandia 0:3
      20:45 Liechtenstein - Hiszpania 0:5
      20:45 Macedonia - Albania 2:0
      20:45 Mołdawia - Walia 0:2
      20:45 Turcja - Chorwacja 2:1
      20:45 Włochy - Izrael 3:0


      Punktacja x2


      20:45 Francja – Holandia 3:1
      20:45 Dania – Polska 0:2
      20:45 Hiszpania – Włochy 3:2
      20:45 Polska – Kazachstan 3:0
      :dobry: :dobry: :dobry: :dobry: :dobry:
    • Kolejka III (31.08-05.09)


      31.08 (czwartek)


      20:45 Cypr – Bośnia i Harcegowina 1:1
      20:45 Bułgaria - Szwecja 1:0
      20:45 Belgia - Giblartar 7:0
      20:45 Grecja - Estonia 2:0
      20:45 Luksemburg - Białoruś 0:1
      20:45 Portugalia – Wyspy Owcze 6:0
      20:45 Szwajcaria - Andora 6:0
      20:45 Węgry - Łotwa 1:0


      01.09 (piątek)


      18:00 Kazachstan - Czarnogóra 1:1
      20:45 Czechy - Niemcy 0:2
      20:45 Litwa - Szkocja 0:1
      20:45 Malta - Anglia 0:3
      20:45 Norwegia - Azerbejdżan 2:0
      20:45 Rumunia - Armenia 3:1
      20:45 San Marino – Irlandia Północna 0:3
      20:45 Słowacja - Słowenia 2:0


      02.09 (sobota)


      18:00 Albania - Liechtenstein 3:0
      18:00 Finlandia - Islandia 0:0
      18:00 Gruzja - Irlandia 1:1
      18:00 Serbia - Mołdawia 2:0
      20:45 Chorwacja - Kosowo 3:1
      20:45 Izrael - Macedonia 1:0
      20:45 Ukraina - Turcja 2:2
      20:45 Walia - Austria 1:1


      03.09 (niedziela)


      18:00 Białoruś - Szwecja 0:1
      18:00 Estonia - Cypr 0:0
      18:00 Holandia - Bułgaria 2:0
      18:00 Wyspy Owcze - Andora 2:0
      20:45 Francja - Luksemburg 5:0
      20:45 Gibraltar - Bośnia Hercegowina 0:3
      20:45 Grecja - Belgia 0:2
      20:45 Łotwa - Szwajcaria 0:1
      20:45 Węgry - Portugalia 0:2


      04.09 (poniedziałek)


      18:00 Armenia - Dania 0:1
      18:00 Azerbejdżan - San Marino 3:0
      20:45 Anglia - Słowacja 3:0
      20:45 Czarnogóra - Rumunia 1:1
      20:45 Irlandia - Północna - Czechy 1:0
      20:45 Niemcy - Norwegia 3:0
      20:45 Słowenia - Litwa 2:0
      20:45 Szkocja - Malta 4:0


      05.09 (wtorek)


      20:45 Austria - Gruzja 2:0
      20:45 Irlandia - Serbia 1:0
      20:45 Islandia - Ukraina 0:1
      20:45 Kosowo - Finlandia 1:1
      20:45 Liechtenstein - Hiszpania 0:4
      20:45 Macedonia - Albania 0:0
      20:45 Mołdawia - Walia 0:1
      20:45 Turcja - Chorwacja 2:2
      20:45 Włochy - Izrael 2:0


      Punktacja x2


      20:45 Francja – Holandia 2:1
      20:45 Dania – Polska 1:1
      20:45 Hiszpania – Włochy 2:1
      20:45 Polska – Kazachstan 2:0

      Templars & SFEO
    • Kolejka III (31.08-05.09)


      31.08 (czwartek)


      20:45 Cypr 1–1 Bośnia i Hercegowina
      20:45 Bułgaria 1-1 Szwecja
      20:45 Belgia 5-0 Gibraltar
      20:45 Grecja 2-0 Estonia
      20:45 Luksemburg 1-2 Białoruś
      20:45 Portugalia 3–0 Wyspy Owcze
      20:45 Szwajcaria 4-0 Andora
      20:45 Węgry 2-1 Łotwa


      01.09 (piątek)


      18:00 Kazachstan 0-1 Czarnogóra
      20:45 Czechy 1-2 Niemcy
      20:45 Litwa 0-2 Szkocja
      20:45 Malta 0-3 Anglia
      20:45 Norwegia 2-0 Azerbejdżan
      20:45 Rumunia 1-0 Armenia
      20:45 San Marino 0–2 Irlandia Północna
      20:45 Słowacja 2-1 Słowenia


      02.09 (sobota)


      18:00 Albania 2-0 Liechtenstein
      18:00 Finlandia 1-1 Islandia
      18:00 Gruzja 1-1 Irlandia
      18:00 Serbia 2-0 Mołdawia
      20:45 Chorwacja 4-0 Kosowo
      20:45 Izrael 1-0 Macedonia
      20:45 Ukraina 2-1 Turcja
      20:45 Walia 1-1 Austria


      03.09 (niedziela)


      18:00 Białoruś 1-2 Szwecja
      18:00 Estonia 1-1 Cypr
      18:00 Holandia 2-1 Bułgaria
      18:00 Wyspy Owcze 1-0 Andora
      20:45 Francja 4-0 Luksemburg
      20:45 Gibraltar 0-3 Bośnia Hercegowina
      20:45 Grecja 1-1 Belgia
      20:45 Łotwa 1-2 Szwajcaria
      20:45 Węgry 1-1 Portugalia


      04.09 (poniedziałek)


      18:00 Armenia 1-2 Dania
      18:00 Azerbejdżan 2-0 San Marino
      20:45 Anglia 1-0 Słowacja
      20:45 Czarnogóra 1-1 Rumunia
      20:45 Irlandia Północna 1-1 Czechy
      20:45 Niemcy 2-0 Norwegia
      20:45 Słowenia 1-0 Litwa
      20:45 Szkocja 2-0 Malta


      05.09 (wtorek)


      20:45 Austria 1-0 Gruzja
      20:45 Irlandia 1-1 Serbia
      20:45 Islandia 1-2 Ukraina
      20:45 Kosowo 0-2 Finlandia
      20:45 Liechtenstein 0-4 Hiszpania
      20:45 Macedonia 1-1 Albania
      20:45 Mołdawia 0-1 Walia
      20:45 Turcja 1-1 Chorwacja
      20:45 Włochy 2-1 Izrael


      Punktacja x2


      20:45 Francja 2–1 Holandia
      20:45 Dania 1–1 Polska
      20:45 Hiszpania 2–1 Włochy
      20:45 Polska 2–0 Kazachstan

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Kolejka III (31.08-05.09)


      31.08 (czwartek)


      20:45 Cypr – Bośnia i Harcegowina 1:1
      20:45 Bułgaria - Szwecja 0:0
      20:45 Belgia - Giblartar 1:2
      20:45 Grecja - Estonia 1:0
      20:45 Luksemburg - Białoruś 0:1
      20:45 Portugalia – Wyspy Owcze 3:1
      20:45 Szwajcaria - Andora 1:1
      20:45 Węgry - Łotwa 0:0


      01.09 (piątek)


      18:00 Kazachstan - Czarnogóra 1:2
      20:45 Czechy - Niemcy 0:2
      20:45 Litwa - Szkocja 1:2
      20:45 Malta - Anglia 0:2
      20:45 Norwegia - Azerbejdżan 1:1
      20:45 Rumunia - Armenia 0:0
      20:45 San Marino – Irlandia Północna 0:1
      20:45 Słowacja - Słowenia 1:1


      02.09 (sobota)


      18:00 Albania - Liechtenstein 1:1
      18:00 Finlandia - Islandia 0:1
      18:00 Gruzja - Irlandia 1:0
      18:00 Serbia - Mołdawia 1:0
      20:45 Chorwacja - Kosowo 1:1
      20:45 Izrael - Macedonia 0:0
      20:45 Ukraina - Turcja 1:0
      20:45 Walia - Austria 2:0


      03.09 (niedziela)


      18:00 Białoruś - Szwecja 1:1
      18:00 Estonia - Cypr 0:0
      18:00 Holandia - Bułgaria 2:0
      18:00 Wyspy Owcze - Andora 1:1
      20:45 Francja - Luksemburg 3:1
      20:45 Gibraltar - Bośnia Hercegowina 0:0
      20:45 Grecja - Belgia 1:1
      20:45 Łotwa - Szwajcaria 0:1
      20:45 Węgry - Portugalia 1:2


      04.09 (poniedziałek)


      18:00 Armenia - Dania 1:1
      18:00 Azerbejdżan - San Marino 0:0
      20:45 Anglia - Słowacja 2:1
      20:45 Czarnogóra - Rumunia 1:0
      20:45 Irlandia - Północna Czechy 0:0
      20:45 Niemcy - Norwegia 2:1
      20:45 Słowenia - Litwa 1:1
      20:45 Szkocja - Malta 1:0


      05.09 (wtorek)


      20:45 Austria - Gruzja 2:1
      20:45 Irlandia - Serbia 1:0
      20:45 Islandia - Ukraina 0:1
      20:45 Kosowo - Finlandia 0:0
      20:45 Liechtenstein - Hiszpania 1:3
      20:45 Macedonia - Albania 1:1
      20:45 Mołdawia - Walia 1:2
      20:45 Turcja - Chorwacja 0:0
      20:45 Włochy - Izrael 2:0


      Punktacja x2


      20:45 Francja – Holandia 2:2
      20:45 Dania – Polska 1:2
      20:45 Hiszpania – Włochy 1:1
      20:45 Polska – Kazachstan 1:0



      Ogame.pl
      PoO, ST, DiD oraz S&D


      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Kolejka III (31.08-05.09)


      31.08 (czwartek)


      20:45 Cypr – Bośnia i Harcegowina 0-2
      20:45 Bułgaria - Szwecja 1-2
      20:45 Belgia - Giblartar 4-0
      20:45 Grecja - Estonia 1-1
      20:45 Luksemburg - Białoruś 1-3
      20:45 Portugalia – Wyspy Owcze 7-0
      20:45 Szwajcaria - Andora 3-0
      20:45 Węgry - Łotwa 2-1


      01.09 (piątek)


      18:00 Kazachstan - Czarnogóra 1-3
      20:45 Czechy - Niemcy 0-2
      20:45 Litwa - Szkocja 2-2
      20:45 Malta - Anglia 0-2
      20:45 Norwegia - Azerbejdżan 4-2
      20:45 Rumunia - Armenia 1-1
      20:45 San Marino – Irlandia Północna 0-4
      20:45 Słowacja - Słowenia 0-1


      02.09 (sobota)


      18:00 Albania - Liechtenstein 1-2
      18:00 Finlandia - Islandia 2-1
      18:00 Gruzja - Irlandia 0-0
      18:00 Serbia - Mołdawia 3-2
      20:45 Chorwacja - Kosowo 8-0
      20:45 Izrael - Macedonia 0-2
      20:45 Ukraina - Turcja 4-2
      20:45 Walia - Austria 2-1


      03.09 (niedziela)


      18:00 Białoruś - Szwecja 2-2
      18:00 Estonia - Cypr 2-0
      18:00 Holandia - Bułgaria 3-1
      18:00 Wyspy Owcze - Andora 3-2
      20:45 Francja - Luksemburg 4-1
      20:45 Gibraltar - Bośnia Hercegowina 0-5
      20:45 Grecja - Belgia 1-3
      20:45 Łotwa - Szwajcaria 0-2
      20:45 Węgry - Portugalia 1-3


      04.09 (poniedziałek)


      18:00 Armenia - Dania 1-1
      18:00 Azerbejdżan - San Marino 2-1
      20:45 Anglia - Słowacja 2-0
      20:45 Czarnogóra - Rumunia 2-2
      20:45 Irlandia Północna - Czechy 1-1
      20:45 Niemcy - Norwegia 2-0
      20:45 Słowenia - Litwa 2-1
      20:45 Szkocja - Malta 3-1


      05.09 (wtorek)


      20:45 Austria - Gruzja 2-0
      20:45 Irlandia - Serbia 1-1
      20:45 Islandia - Ukraina 2-3
      20:45 Kosowo - Finlandia 0-3
      20:45 Liechtenstein - Hiszpania 1-5
      20:45 Macedonia - Albania 3-2
      20:45 Mołdawia - Walia 2-4
      20:45 Turcja - Chorwacja 1-3
      20:45 Włochy - Izrael 4-0


      Punktacja x2


      20:45 Francja – Holandia 1-2
      20:45 Dania – Polska 1-1
      20:45 Hiszpania – Włochy 1-0
      20:45 Polska – Kazachstan 3-0
      Jeśli poniosłeś porażkę, następnego dnia uśmiechnij się, niech wszyscy wiedzą, że jesteś silny
      ]:-D
      ]:-D
    • Kolejka III (31.08-05.09)


      31.08 (czwartek)


      20:45 Cypr – Bośnia i Harcegowina 2:1
      20:45 Bułgaria - Szwecja 1:1
      20:45 Belgia - Giblartar 5:0
      20:45 Grecja - Estonia 1:0
      20:45 Luksemburg - Białoruś 1:1
      20:45 Portugalia – Wyspy Owcze 4:0
      20:45 Szwajcaria - Andora 6:0
      20:45 Węgry - Łotwa 1:0


      01.09 (piątek)


      18:00 Kazachstan - Czarnogóra 2:1
      20:45 Czechy - Niemcy 1:2
      20:45 Litwa - Szkocja 1:1
      20:45 Malta - Anglia 0:2
      20:45 Norwegia - Azerbejdżan 2:1
      20:45 Rumunia - Armenia 3:1
      20:45 San Marino – Irlandia Północna 0:3
      20:45 Słowacja - Słowenia 2:1


      02.09 (sobota)


      18:00 Albania - Liechtenstein 3:0
      18:00 Finlandia - Islandia 1:1
      18:00 Gruzja - Irlandia 0:1
      18:00 Serbia - Mołdawia 3:0
      20:45 Chorwacja - Kosowo 3:0
      20:45 Izrael - Macedonia 1:1
      20:45 Ukraina - Turcja 2:1
      20:45 Walia - Austria 1:1


      03.09 (niedziela)


      18:00 Białoruś - Szwecja 0:2
      18:00 Estonia - Cypr 0:1
      18:00 Holandia - Bułgaria 1:1
      18:00 Wyspy Owcze - Andora 3:1
      20:45 Francja - Luksemburg 5:0
      20:45 Gibraltar - Bośnia Hercegowina 0:4
      20:45 Grecja - Belgia 0:1
      20:45 Łotwa - Szwajcaria 0:1
      20:45 Węgry - Portugalia 1:2


      04.09 (poniedziałek)


      18:00 Armenia - Dania 0:0
      18:00 Azerbejdżan - San Marino 3:0
      20:45 Anglia - Słowacja 1:1
      20:45 Czarnogóra - Rumunia 2:1
      20:45 Irlandia - Północna - Czechy 1:1
      20:45 Niemcy - Norwegia 3:0
      20:45 Słowenia - Litwa 2:1
      20:45 Szkocja - Malta 4:0


      05.09 (wtorek)


      20:45 Austria - Gruzja 2:0
      20:45 Irlandia - Serbia 1:1
      20:45 Islandia - Ukraina 1:1
      20:45 Kosowo - Finlandia 1:2
      20:45 Liechtenstein - Hiszpania 0:4
      20:45 Macedonia - Albania 1:0
      20:45 Mołdawia - Walia 0:2
      20:45 Turcja - Chorwacja 1:2
      20:45 Włochy - Izrael 2:0


      Punktacja x2


      20:45 Francja – Holandia 3:1
      20:45 Dania – Polska 1:2
      20:45 Hiszpania – Włochy 2:2
      20:45 Polska – Kazachstan 3:0
    • Kolejka III (31.08-05.09)

      31.08 (czwartek)

      20:45 Cypr 1–3 Bośnia i Harcegowina
      20:45 Bułgaria 0-2 Szwecja
      20:45 Belgia 6-0 Giblartar
      20:45 Grecja 2-0 Estonia
      20:45 Luksemburg 1-2 Białoruś
      20:45 Portugalia 4–0 Wyspy Owcze
      20:45 Szwajcaria 4-1 Andora
      20:45 Węgry 1-0 Łotwa

      01.09 (piątek)

      18:00 Kazachstan 1-2 Czarnogóra
      20:45 Czechy 0-2 Niemcy
      20:45 Litwa 1-2 Szkocja
      20:45 Malta 0-5 Anglia
      20:45 Norwegia 3-1 Azerbejdżan
      20:45 Rumunia 2-1 Armenia
      20:45 San Marino 0-2 Irlandia Północna
      20:45 Słowacja 1-1 Słowenia

      02.09 (sobota)

      18:00 Albania 3-0 Liechtenstein
      18:00 Finlandia 1-1 Islandia
      18:00 Gruzja 1-2 Irlandia
      18:00 Serbia 2-0 Mołdawia
      20:45 Chorwacja 6-0 Kosowo
      20:45 Izrael 2-1 Macedonia
      20:45 Ukraina 1-1 Turcja
      20:45 Walia 1-1 Austria

      03.09 (niedziela)

      18:00 Białoruś 0-2 Szwecja
      18:00 Estonia 1-1 Cypr
      18:00 Holandia 4-0 Bułgaria
      18:00 Wyspy Owcze 2-1 Andora
      20:45 Francja 4-0 Luksemburg
      20:45 Gibraltar 0-4 Bośnia Hercegowina
      20:45 Grecja 1-3 Belgia
      20:45 Łotwa 0-2 Szwajcaria
      20:45 Węgry 1-3 Portugalia

      04.09 (poniedziałek)

      18:00 Armenia 1-2 Dania
      18:00 Azerbejdżan 3-0 San Marino
      20:45 Anglia 3-1 Słowacja
      20:45 Czarnogóra 2-0 Rumunia
      20:45 Irlandia Północna 0-1 Czechy
      20:45 Niemcy 3-0 Norwegia

      20:45 Słowenia 1-1 Litwa
      20:45 Szkocja 2-1 Malta

      05.09 (wtorek)

      20:45 Austria 2-0 Gruzja
      20:45 Irlandia 1-2 Serbia
      20:45 Islandia 1-1 Ukraina
      20:45 Kosowo 1-3Finlandia
      20:45 Liechtenstein 0-6 Hiszpania
      20:45 Macedonia 1-2 Albania
      20:45 Mołdawia 1-1 Walia
      20:45 Turcja 1-2 Chorwacja
      20:45 Włochy 2-1 Izrael

      Punktacja x2

      20:45 Francja 3–1 Holandia
      20:45 Dania 2–2 Polska
      20:45 Hiszpania 1–1 Włochy
      20:45 Polska 3–0 Kazachstan
      Dawać bez wahania , tracić bez żalu i zdobywać bez chciwości :P .

      Makrela
    • Kolejka III (31.08-05.09)


      31.08 (czwartek)


      20:45 Cypr – Bośnia i Harcegowina 0-1
      20:45 Bułgaria - Szwecja 1-2
      20:45 Belgia - Giblartar 6-0
      20:45 Grecja - Estonia 2-0
      20:45 Luksemburg - Białoruś 0:2
      20:45 Portugalia – Wyspy Owcze 6:0
      20:45 Szwajcaria - Andora 3:0
      20:45 Węgry - Łotwa 3:1


      01.09 (piątek)


      18:00 Kazachstan - Czarnogóra 1:1
      20:45 Czechy - Niemcy 1:2
      20:45 Litwa - Szkocja 0:0
      20:45 Malta - Anglia 0:3
      20:45 Norwegia - Azerbejdżan 2:0
      20:45 Rumunia - Armenia 2:1
      20:45 San Marino – Irlandia Północna 0:4
      20:45 Słowacja - Słowenia 2:2


      02.09 (sobota)


      18:00 Albania - Liechtenstein 3:0
      18:00 Finlandia - Islandia 1:2
      18:00 Gruzja - Irlandia 1:1
      18:00 Serbia - Mołdawia 3:1
      20:45 Chorwacja - Kosowo 4:0
      20:45 Izrael - Macedonia 1:0
      20:45 Ukraina - Turcja 2:2
      20:45 Walia - Austria 2:1


      03.09 (niedziela)


      18:00 Białoruś - Szwecja 0:1
      18:00 Estonia - Cypr 1:1
      18:00 Holandia - Bułgaria 2:0
      18:00 Wyspy Owcze - Andora 2:2
      20:45 Francja - Luksemburg 3:0
      20:45 Gibraltar - Bośnia Hercegowina 0:4
      20:45 Grecja - Belgia 1:2
      20:45 Łotwa - Szwajcaria 0:2
      20:45 Węgry - Portugalia 1:1


      04.09 (poniedziałek)


      18:00 Armenia - Dania 1:1
      18:00 Azerbejdżan - San Marino 4:0
      20:45 Anglia - Słowacja 2:0
      20:45 Czarnogóra - Rumunia 2:0
      20:45 Irlandia Północna - Czechy 0:0
      20:45 Niemcy - Norwegia 3:0
      20:45 Słowenia - Litwa 2:1
      20:45 Szkocja - Malta 4:0


      05.09 (wtorek)


      20:45 Austria - Gruzja 2:1
      20:45 Irlandia - Serbia 1:1
      20:45 Islandia - Ukraina 1:1
      20:45 Kosowo - Finlandia 0:2
      20:45 Liechtenstein - Hiszpania 0:7
      20:45 Macedonia - Albania 0:2
      20:45 Mołdawia - Walia 1:1
      20:45 Turcja - Chorwacja 1:0
      20:45 Włochy - Izrael 2:0


      Punktacja x2


      20:45 Francja – Holandia 2:0
      20:45 Dania – Polska 1:3
      20:45 Hiszpania – Włochy 2:0
      20:45 Polska – Kazachstan 3:0
    • Kolejka III (31.08-05.09)


      31.08 (czwartek)


      20:45 Cypr – Bośnia i Harcegowina 0:1
      20:45 Bułgaria - Szwecja 1:2
      20:45 Belgia - Giblartar 3:0
      20:45 Grecja - Estonia 2:0
      20:45 Luksemburg - Białoruś 1:2
      20:45 Portugalia – Wyspy Owcze 4:0
      20:45 Szwajcaria - Andora 2:0
      20:45 Węgry - Łotwa 1:0


      01.09 (piątek)


      18:00 Kazachstan - Czarnogóra 0:2
      20:45 Czechy - Niemcy 1:1
      20:45 Litwa - Szkocja 0:1
      20:45 Malta - Anglia 0:2
      20:45 Norwegia - Azerbejdżan 1:0
      20:45 Rumunia - Armenia 2:0
      20:45 San Marino – Irlandia Północna 0:3
      20:45 Słowacja - Słowenia 1:1


      02.09 (sobota)


      18:00 Albania - Liechtenstein 3:0
      18:00 Finlandia - Islandia 1:1
      18:00 Gruzja - Irlandia 1:0
      18:00 Serbia - Mołdawia 2:1
      20:45 Chorwacja - Kosowo 2:0
      20:45 Izrael - Macedonia 1:1
      20:45 Ukraina - Turcja 2;1
      20:45 Walia - Austria 1:1


      03.09 (niedziela)


      18:00 Białoruś - Szwecja 1:1
      18:00 Estonia - Cypr 0:1
      18:00 Holandia - Bułgaria 1:0
      18:00 Wyspy Owcze - Andora 1:0
      20:45 Francja - Luksemburg 2:0
      20:45 Gibraltar - Bośnia Hercegowina 0:3
      20:45 Grecja - Belgia 1:0
      20:45 Łotwa - Szwajcaria 1:1
      20:45 Węgry - Portugalia 1:2


      04.09 (poniedziałek)


      18:00 Armenia - Dania 0:2
      18:00 Azerbejdżan - San Marino 3:1
      20:45 Anglia - Słowacja 2:0
      20:45 Czarnogóra - Rumunia 2:2
      20:45 Irlandia Północna - Czechy 2:1
      20:45 Niemcy - Norwegia 2:0
      20:45 Słowenia - Litwa 1:2
      20:45 Szkocja - Malta 2:0


      05.09 (wtorek)


      20:45 Austria - Gruzja 1:1
      20:45 Irlandia - Serbia 0:1
      20:45 Islandia - Ukraina 1:1
      20:45 Kosowo - Finlandia 0:2
      20:45 Liechtenstein - Hiszpania 1:4
      20:45 Macedonia - Albania 1:1
      20:45 Mołdawia - Walia 0:2
      20:45 Turcja - Chorwacja 1:1
      20:45 Włochy - Izrael 2:1


      Punktacja x2


      20:45 Francja – Holandia 2:2
      20:45 Dania – Polska 1:1
      20:45 Hiszpania – Włochy 1:1
      20:45 Polska – Kazachstan 4:0
      Legionistka
      Caryca Marcysia I





    • Kolejka III (31.08-05.09)


      31.08 (czwartek)


      20:45 Cypr 0–2 Bośnia i Harcegowina
      20:45 Bułgaria 1-2 Szwecja
      20:45 Belgia 8-0 Giblartar
      20:45 Grecja 1-0 Estonia
      20:45 Luksemburg 0-2 Białoruś
      20:45 Portugalia 3–1 Wyspy Owcze
      20:45 Szwajcaria 2-0 Andora
      20:45 Węgry 1-1 Łotwa


      01.09 (piątek)


      18:00 Kazachstan 1-1 Czarnogóra
      20:45 Czechy 2-3 Niemcy
      20:45 Litwa 0-0 Szkocja
      20:45 Malta 0-3 Anglia
      20:45 Norwegia 2-1 Azerbejdżan
      20:45 Rumunia 2-1 Armenia
      20:45 San Marino 0–4 Irlandia Północna
      20:45 Słowacja 3-1 Słowenia


      02.09 (sobota)


      18:00 Albania 2-0 Liechtenstein
      18:00 Finlandia 2-2 Islandia
      18:00 Gruzja 0-1 Irlandia
      18:00 Serbia 2-1 Mołdawia
      20:45 Chorwacja 4-0 Kosowo
      20:45 Izrael 2-1 Macedonia
      20:45 Ukraina 2-2 Turcja
      20:45 Walia 2-1 Austria


      03.09 (niedziela)


      18:00 Białoruś 0-2 Szwecja
      18:00 Estonia 1-0 Cypr
      18:00 Holandia 2-1 Bułgaria
      18:00 Wyspy Owcze 2-1 Andora
      20:45 Francja 4-0 Luksemburg
      20:45 Gibraltar 0-3 Bośnia Hercegowina
      20:45 Grecja 1-3 Belgia
      20:45 Łotwa 2-2 Szwajcaria
      20:45 Węgry 1-2 Portugalia


      04.09 (poniedziałek)


      18:00 Armenia 1-2 Dania
      18:00 Azerbejdżan 2-0 San Marino
      20:45 Anglia 2-1 Słowacja
      20:45 Czarnogóra 1-2 Rumunia
      20:45 Irlandia Północna 1-2 Czechy
      20:45 Niemcy 3-0 Norwegia
      20:45 Słowenia 1-0 Litwa
      20:45 Szkocja 2-0 Malta


      05.09 (wtorek)


      20:45 Austria 2-1 Gruzja
      20:45 Irlandia 2-2 Serbia
      20:45 Islandia 3-2 Ukraina
      20:45 Kosowo 0-2 Finlandia
      20:45 Liechtenstein 0-5 Hiszpania
      20:45 Macedonia 2-2 Albania
      20:45 Mołdawia 1-3 Walia
      20:45 Turcja 2-3 Chorwacja
      20:45 Włochy 3-1 Izrael


      Punktacja x2


      20:45 Francja 3–2 Holandia
      20:45 Dania 1–2 Polska
      20:45 Hiszpania 2–2 Włochy
      20:45 Polska 4–1 Kazachstan


      Remember !!!

      " Everything I do.. I do it for You.."
      " I Still haven't found, what I'm looking For.."
      " I can't help Falling in Love with You.."

      --------------------------------------------------------------
      V like Victory - "Głos Sumienia" (projekcja własna)

      youtube.com/watch?v=y2i5ICpSwXI
    • Kolejka III (31.08-05.09)


      31.08 (czwartek)


      20:45 Cypr 1 – 2 Bośnia i Harcegowina
      20:45 Bułgaria 3 - 0 Szwecja
      20:45 Belgia 6 - 0 Giblartar
      20:45 Grecja 2 - 1 Estonia
      20:45 Luksemburg 0 - 1 Białoruś
      20:45 Portugalia 6 – 0 Wyspy Owcze
      20:45 Szwajcaria 3 - 0 Andora
      20:45 Węgry 3 - 1 Łotwa


      01.09 (piątek)


      18:00 Kazachstan 1 - 1 Czarnogóra
      20:45 Czechy 1 - 3 Niemcy
      20:45 Litwa 0 - 1 Szkocja
      20:45 Malta 0 - 3 Anglia
      20:45 Norwegia 0 - 0 Azerbejdżan
      20:45 Rumunia 3 - 0 Armenia
      20:45 San Marino 0 – 4 Irlandia Północna
      20:45 Słowacja 1 - 0 Słowenia


      02.09 (sobota)


      18:00 Albania 3 - 0 Liechtenstein
      18:00 Finlandia 1 - 3 Islandia
      18:00 Gruzja 1 - 2 Irlandia
      18:00 Serbia 3 - 0 Mołdawia
      20:45 Chorwacja 6 - 0 Kosowo
      20:45 Izrael 3 - 1 Macedonia
      20:45 Ukraina 1 - 2 Turcja
      20:45 Walia 2 - 2 Austria


      03.09 (niedziela)


      18:00 Białoruś 1 -4 Szwecja
      18:00 Estonia 2 - 2 Cypr
      18:00 Holandia 2 - 0 Bułgaria
      18:00 Wyspy Owcze 1 - 1 Andora
      20:45 Francja 5 - 0 Luksemburg
      20:45 Gibraltar 0 - 5 Bośnia Hercegowina
      20:45 Grecja 1 - 2 Belgia
      20:45 Łotwa 0 - 2 Szwajcaria
      20:45 Węgry 1 - 1 Portugalia


      04.09 (poniedziałek)


      18:00 Armenia 1 - 1 Dania
      18:00 Azerbejdżan 3 - 1 San Marino
      20:45 Anglia 2 - 1 Słowacja
      20:45 Czarnogóra 1 - 1 Rumunia
      20:45 Irlandia Północna 1 - 0 Czechy
      20:45 Niemcy 3 - 0 Norwegia
      20:45 Słowenia 2 - 0 Litwa
      20:45 Szkocja 3 - 0 Malta


      05.09 (wtorek)


      20:45 Austria 1 - 0 Gruzja
      20:45 Irlandia 2 - 2 Serbia
      20:45 Islandia 2 - 0 Ukraina
      20:45 Kosowo 0 - 1 Finlandia
      20:45 Liechtenstein 0 - 8 Hiszpania
      20:45 Macedonia 0 - 1 Albania
      20:45 Mołdawia 0 - 2 Walia
      20:45 Turcja 1 - 1 Chorwacja
      20:45 Włochy 3 - 0 Izrael


      Punktacja x2


      20:45 Francja 2 – 0 Holandia
      20:45 Dania 1 – 2 Polska
      20:45 Hiszpania 2 – 1 Włochy
      20:45 Polska 2 – 0 Kazachstan
    • Kolejka IV (09.09 - 13.09)

      09.09 (sobota)

      18:00 Juventus - Chievo 3-0
      20:45 Sampdoria - AS Roma 1-2

      10.09 (niedziela)

      12:30 Inter - Spal 2-0
      15:00 Atalanta - Sassuolo 2-1
      15:00 Cagliari - Crotone 1-0
      15:00 Lazio - Milan 2-2
      15:00 Udinese - Genoa 3-1
      15:00 Verona - Fiorentina 0-2
      18:00 Benevento -Torino 0-1
      20:45 Bologna - Napoli 1-3

      12.09 (wtorek)

      20:45 AS Roma - Atl. Madryt 1-1
      20:45 Bayern - Anderlecht 2-0
      20:45 Benfica - CSKA Moskwa 0-0
      20:45 Celtic - PSG 0-3
      20:45 Chelsea - Qarabag 4-0
      20:45 Manchester Utd. - Basel 3-1
      20:45 Olympiakos - Sporting 2-2

      13.09 (środa)

      20:45 FC Porto - Besiktas 1-0
      20:45 Feyenoord - Manchester City 1-2
      20:45 Liverpool - Sevilla 2-0
      20:45 Maribor - Sp. Moskwa 1-4
      20:45 RB Lipsk - Monaco 0-3
      20:45 Real Madryt - APOEL 5-1
      20:45 Szachtar - Napoli 1-1

      Punktacja x2

      13:30 Manchester City - Liverpool 2-3
      20:45 Barcelona - Juventus 1-2
      20:45 Tottenham - Dortmund 0-2
      Jeśli poniosłeś porażkę, następnego dnia uśmiechnij się, niech wszyscy wiedzą, że jesteś silny
      ]:-D
      ]:-D
    • kolejka IV (09.09 - 13.09)

      09.09 (sobota)

      18:00 Juventus - Chievo 4-0
      20:45 Sampdoria - AS Roma 0-2

      10.09 (niedziela)

      12:30 Inter - Spal 2-0
      15:00 Atalanta - Sassuolo 1-1
      15:00 Cagliari - Crotone 2-1
      15:00 Lazio - Milan 1-1
      15:00 Udinese - Genoa 2-1
      15:00 Verona - Fiorentina 0-1
      18:00 Benevento -Torino 1-2
      20:45 Bologna - Napoli 0-4

      12.09 (wtorek)

      20:45 AS Roma - Atl. Madryt 1-2
      20:45 Bayern - Anderlecht 4-0
      20:45 Benfica - CSKA Moskwa 1-0
      20:45 Celtic - PSG 1-4
      20:45 Chelsea - Qarabag 3-0
      20:45 Manchester Utd. - Basel 3-0
      20:45 Olympiakos - Sporting 1-1

      13.09 (środa)

      20:45 FC Porto - Besiktas 2-0
      20:45 Feyenoord - Manchester City 1-3
      20:45 Liverpool - Sevilla 2-1
      20:45 Maribor - Sp. Moskwa 0-2
      20:45 RB Lipsk - Monaco 1-3
      20:45 Real Madryt - APOEL 4-0
      20:45 Szachtar - Napoli 0-2

      Punktacja x2

      13:30 Manchester City - Liverpool 2-1
      20:45 Barcelona - Juventus 2-2
      20:45 Tottenham - Dortmund 1-3
      Dawać bez wahania , tracić bez żalu i zdobywać bez chciwości :P .

      Makrela
    • 05.09 (wtorek)


      20:45Austria - Gruzja 3-0
      20:45Irlandia - Serbia 1-2
      20:45Islandia - Ukraina 2-1
      20:45Kosowo - Finlandia 0-2
      20:45Liechtenstein - Hiszpania 0-6
      20:45Macedonia - Albania 1-1
      20:45Mołdawia - Walia 0-1
      20:45Turcja - Chorwacja 1-2
      20:45Włochy - Izrael 3-0
    • Kolejka IV (09.09 - 13.09)

      09.09 (sobota)

      18:00 Juventus - Chievo 2:0
      20:45 Sampdoria - AS Roma 1:2

      10.09 (niedziela)

      12:30 Inter - Spal 3:0
      15:00 Atalanta - Sassuolo 1:0
      15:00 Cagliari - Crotone 1:1
      15:00 Lazio - Milan 1:2
      15:00 Udinese - Genoa 2:2
      15:00 Verona - Fiorentina 0:1
      18:00 Benevento -Torino 0:2
      20:45 Bologna - Napoli 1:2

      12.09 (wtorek)

      20:45 AS Roma - Atl. Madryt 2:1
      20:45 Bayern - Anderlecht 3:0
      20:45 Benfica - CSKA Moskwa 1:1
      20:45 Celtic - PSG 1:3
      20:45 Chelsea - Qarabag 4:0
      20:45 Manchester Utd. - Basel 3:1
      20:45 Olympiakos - Sporting 2:1

      13.09 (środa)

      20:45 FC Porto - Besiktas 2:0
      20:45 Feyenoord - Manchester City 1:3
      20:45 Liverpool - Sevilla 3:1
      20:45 Maribor - Sp. Moskwa 1:2
      20:45 RB Lipsk - Monaco 1:3
      20:45 Real Madryt - APOEL 4:1
      20:45 Szachtar - Napoli 1:2

      Punktacja x2

      13:30 Manchester City - Liverpool 3:2
      20:45 Barcelona - Juventus 2:1
      20:45 Tottenham - Dortmund 1:2
    • Kolejka IV (09.09 - 13.09)


      09.09 (sobota)


      18:00 Juventus - Chievo 3-0
      20:45 Sampdoria - AS Roma 2-1


      10.09 (niedziela)


      12:30 Inter - Spal 3-0
      15:00 Atalanta - Sassuolo 2-0
      15:00 Cagliari - Crotone 2-1
      15:00 Lazio - Milan 1-1
      15:00 Udinese - Genoa 1-1
      15:00 Verona - Fiorentina 0-2
      18:00 Benevento -Torino 0-2
      20:45 Bologna - Napoli 0-2


      12.09 (wtorek)


      20:45 AS Roma - Atl. Madryt 2-1
      20:45 Bayern - Anderlecht 4-0
      20:45 Benfica - CSKA Moskwa 2-0
      20:45 Celtic - PSG 1-3
      20:45 Chelsea - Qarabag 3-0
      20:45 Manchester Utd. - Basel 2-0
      20:45 Olympiakos - Sporting 1-1


      13.09 (środa)


      20:45 FC Porto - Besiktas 2-1
      20:45 Feyenoord - Manchester City 1-3
      20:45 Liverpool - Sevilla 2-0
      20:45 Maribor - Sp. Moskwa 1-1
      20:45 RB Lipsk - Monaco 2-1
      20:45 Real Madryt - APOEL 4-0
      20:45 Szachtar - Napoli 2-1


      Punktacja x2


      13:30 Manchester City - Liverpool 2-1
      20:45 Barcelona - Juventus 1-2
      20:45 Tottenham - Dortmund 1-2
    • Kolejka IV (09.09 - 13.09)

      09.09 (sobota)

      18:00 Juventus 2-0 Chievo
      20:45 Sampdoria 0-2 AS Roma

      10.09 (niedziela)

      12:30 Inter 2-1 Spal
      15:00 Atalanta 2-1 Sassuolo
      15:00 Cagliari 1-1 Crotone
      15:00 Lazio 2-1 Milan
      15:00 Udinese 2-1 Genoa
      15:00 Verona 0-1 Fiorentina
      18:00 Benevento 0-1Torino
      20:45 Bologna 0-2 Napoli

      12.09 (wtorek)

      20:45 AS Roma 0-2 Atl. Madryt
      20:45 Bayern 2-0 Anderlecht
      20:45 Benfica 2-1 CSKA Moskwa
      20:45 Celtic 1-3 PSG
      20:45 Chelsea 2-1 Qarabag
      20:45 Manchester Utd. 2-1 Basel
      20:45 Olympiakos 1-2 Sporting

      13.09 (środa)

      20:45 FC Porto 2-0 Besiktas
      20:45 Feyenoord 2-1 Manchester City
      20:45 Liverpool 2-1 Sevilla
      20:45 Maribor 1-2 Sp. Moskwa
      20:45 RB Lipsk 1-3 Monaco
      20:45 Real Madryt 3-0 APOEL
      20:45 Szachtar 1-2 Napoli

      Punktacja x2

      13:30 Manchester City 1-2 Liverpool
      20:45 Barcelona 2-1 Juventus
      20:45 Tottenham 0-2 Dortmund
    • Kolejka IV (09.09 - 13.09)

      09.09 (sobota)

      18:00 Juventus - Chievo 3:0
      20:45 Sampdoria - AS Roma 1:2

      10.09 (niedziela)

      12:30 Inter - Spal 3:0
      15:00 Atalanta - Sassuolo 2:1
      15:00 Cagliari - Crotone 1:1
      15:00 Lazio - Milan 1:3
      15:00 Udinese - Genoa 2:2
      15:00 Verona - Fiorentina 0:1
      18:00 Benevento -Torino 0:1
      20:45 Bologna - Napoli 1:2

      12.09 (wtorek)

      20:45 AS Roma - Atl. Madryt 2:2
      20:45 Bayern - Anderlecht 4:0
      20:45 Benfica - CSKA Moskwa 2:1
      20:45 Celtic - PSG 1:4
      20:45 Chelsea - Qarabag 5:0
      20:45 Manchester Utd. - Basel 3:1
      20:45 Olympiakos - Sporting 2:1

      13.09 (środa)

      20:45 FC Porto - Besiktas 2:0
      20:45 Feyenoord - Manchester City 1:3
      20:45 Liverpool - Sevilla 3:2
      20:45 Maribor - Sp. Moskwa 1:3
      20:45 RB Lipsk - Monaco 1:4
      20:45 Real Madryt - APOEL 4:1
      20:45 Szachtar - Napoli 1:2

      Punktacja x2

      13:30 Manchester City - Liverpool 2:3
      20:45 Barcelona - Juventus 2:1
      20:45 Tottenham - Dortmund 1:3
    • Kolejka IV (09.09 - 13.09)

      09.09 (sobota)

      18:00 Juventus 3-0 Chievo
      20:45 Sampdoria 1-1 AS Roma

      10.09 (niedziela)

      12:30 Inter 2-0 Spal
      15:00 Atalanta 1-1 Sassuolo
      15:00 Cagliari 1-1 Crotone
      15:00 Lazio 1-1 Milan
      15:00 Udinese 0-1 Genoa
      15:00 Verona 0-2 Fiorentina
      18:00 Benevento 1-1Torino
      20:45 Bologna 0-3 Napoli

      12.09 (wtorek)

      20:45 AS Roma 1-0 Atl. Madryt
      20:45 Bayern 3-0 Anderlecht
      20:45 Benfica 1-1 CSKA Moskwa
      20:45 Celtic 0-3 PSG
      20:45 Chelsea 3-1 Qarabag
      20:45 Manchester Utd. 2-1 Basel
      20:45 Olympiakos 1-1 Sporting

      13.09 (środa)

      20:45 FC Porto 2-0 Besiktas
      20:45 Feyenoord 1-1 Manchester City
      20:45 Liverpool 3-1 Sevilla
      20:45 Maribor 1-3 Sp. Moskwa
      20:45 RB Lipsk 1-1 Monaco
      20:45 Real Madryt 4-0 APOEL
      20:45 Szachtar 1-3 Napoli

      Punktacja x2

      13:30 Manchester City 1-1 Liverpool
      20:45 Barcelona 2-0 Juventus
      20:45 Tottenham 0-3 Dortmund
    • 09.09 (sobota)

      18:00 Juventus - Chievo 2:0
      20:45 Sampdoria - AS Roma 0:1

      10.09 (niedziela)

      12:30 Inter - Spal 1:0
      15:00 Atalanta - Sassuolo 1:0
      15:00 Cagliari - Crotone 1:0
      15:00 Lazio - Milan 1:2
      15:00 Udinese - Genoa 2:0
      15:00 Verona - Fiorentina 1:0
      18:00 Benevento -Torino 0:1
      20:45 Bologna - Napoli 0:2

      12.09 (wtorek)

      20:45 AS Roma - Atl. Madryt 2:1
      20:45 Bayern - Anderlecht 3:0
      20:45 Benfica - CSKA Moskwa 1:0
      20:45 Celtic - PSG 0:2
      20:45 Chelsea - Qarabag 2:0
      20:45 Manchester Utd. - Basel 2:0
      20:45 Olympiakos - Sporting 1:0

      13.09 (środa)

      20:45 FC Porto - Besiktas 1:0
      20:45 Feyenoord - Manchester City 0:2
      20:45 Liverpool - Sevilla 1:0
      20:45 Maribor - Sp. Moskwa 0:1
      20:45 RB Lipsk - Monaco 1:0
      20:45 Real Madryt - APOEL 3:0
      20:45 Szachtar - Napoli 2:1

      Punktacja x2

      13:30 Manchester City - Liverpool 2:0
      20:45 Barcelona - Juventus 1:0
      20:45 Tottenham - Dortmund 1:0
      :dobry: :dobry: :dobry: :dobry: :dobry:
    • Kolejka IV (09.09 - 13.09)

      09.09 (sobota)

      18:00 Juventus 2 - 0 Chievo
      20:45 Sampdoria 1 - 2 AS Roma

      10.09 (niedziela)

      12:30 Inter 3 - 0 Spal
      15:00 Atalanta 1 - 0 Sassuolo
      15:00 Cagliari 1 - 1 Crotone
      15:00 Lazio 0 - 2 Milan
      15:00 Udinese 1 - 1 Genoa
      15:00 Verona 2 - 1 Fiorentina
      18:00 Benevento 0 - 2 Torino
      20:45 Bologna 0 - 4 Napoli

      12.09 (wtorek)

      20:45 AS Roma 1 - 2 Atl. Madryt
      20:45 Bayern 3 - 0 Anderlecht
      20:45 Benfica 1 - 0 CSKA Moskwa
      20:45 Celtic 0 - 4 PSG
      20:45 Chelsea 3 - 0 Qarabag
      20:45 Manchester Utd. 3 - 1 Basel
      20:45 Olympiakos 2 - 2 Sporting

      13.09 (środa)

      20:45 FC Porto 1 - 0 Besiktas
      20:45 Feyenoord 2 - 2 Manchester City
      20:45 Liverpool 2 - 1 Sevilla
      20:45 Maribor 0 - 2 Sp. Moskwa
      20:45 RB Lipsk 1- 3 Monaco
      20:45 Real Madryt 4 - 0 APOEL
      20:45 Szachtar 1 - 3 Napoli

      Punktacja x2

      13:30 Manchester City 1 - 2 Liverpool
      20:45 Barcelona 1 - 0 Juventus
      20:45 Tottenham 0 - 2 Dortmund
    • Kolejka IV (09.09 - 13.09)

      09.09 (sobota)

      18:00 Juventus - Chievo 3:0
      20:45 Sampdoria - AS Roma 1:2

      10.09 (niedziela)

      12:30 Inter - Spal 2:0
      15:00 Atalanta - Sassuolo 2:0
      15:00 Cagliari - Crotone 1:1
      15:00 Lazio - Milan 2:2
      15:00 Udinese - Genoa 1:0
      15:00 Verona - Fiorentina 2:1
      18:00 Benevento -Torino 1:2
      20:45 Bologna - Napoli 0:2

      12.09 (wtorek)

      20:45 AS Roma - Atl. Madryt 1:0
      20:45 Bayern - Anderlecht 3:0
      20:45 Benfica - CSKA Moskwa 2:1
      20:45 Celtic - PSG 0:3
      20:45 Chelsea - Qarabag 4:0
      20:45 Manchester Utd. - Basel 3:1
      20:45 Olympiakos - Sporting 1:1

      13.09 (środa)

      20:45 FC Porto - Besiktas 2:0
      20:45 Feyenoord - Manchester City 0:1
      20:45 Liverpool - Sevilla 3:1
      20:45 Maribor - Sp. Moskwa 0:1
      20:45 RB Lipsk - Monaco 1:2
      20:45 Real Madryt - APOEL 4:0
      20:45 Szachtar - Napoli 1:2

      Punktacja x2

      13:30 Manchester City - Liverpool 1:1
      20:45 Barcelona - Juventus 1:1
      20:45 Tottenham - Dortmund 1:1
    • Kolejka IV (09.09 - 13.09)


      09.09 (sobota)


      18:00 Juventus 2-0 Chievo
      20:45 Sampdoria 0-1 AS Roma


      10.09 (niedziela)


      12:30 Inter 2-0 Spal
      15:00 Atalanta 1-0 Sassuolo
      15:00 Cagliari 1-0 Crotone
      15:00 Lazio 1-1 Milan
      15:00 Udinese 1-1 Genoa
      15:00 Verona 1-1 Fiorentina
      18:00 Benevento 0-1 Torino
      20:45 Bologna 0-1 Napoli


      12.09 (wtorek)


      20:45 AS Roma 1-1 Atl. Madryt
      20:45 Bayern 3-0 Anderlecht
      20:45 Benfica 1-0 CSKA Moskwa
      20:45 Celtic 0-2 PSG
      20:45 Chelsea 3-0 Qarabag
      20:45 Manchester Utd. 2-0 Basel
      20:45 Olympiakos 1-1 Sporting


      13.09 (środa)


      20:45 FC Porto 1-0 Besiktas
      20:45 Feyenoord 0-1 Manchester City
      20:45 Liverpool 2-1 Sevilla
      20:45 Maribor 1-2 Sp. Moskwa
      20:45 RB Lipsk 1-1 Monaco
      20:45 Real Madryt 3-0 APOEL
      20:45 Szachtar 1-1 Napoli


      Punktacja x2


      13:30 Manchester City - Liverpool
      20:45 Barcelona 1-1 Juventus
      20:45 Tottenham 1-1 Dortmund

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Kolejka IV (09.09 - 13.09)

      09.09 (sobota)

      18:00 Juventus - Chievo 3:0
      20:45 Sampdoria - AS Roma 0:1

      10.09 (niedziela)

      12:30 Inter - Spal 4:1
      15:00 Atalanta - Sassuolo 2:1
      15:00 Cagliari - Crotone 1:0
      15:00 Lazio - Milan 1:2
      15:00 Udinese - Genoa 1:1
      15:00 Verona - Fiorentina 0:1
      18:00 Benevento -Torino 1:0
      20:45 Bologna - Napoli 1:3

      12.09 (wtorek)

      20:45 AS Roma - Atl. Madryt 1:1
      20:45 Bayern - Anderlecht 3:0
      20:45 Benfica - CSKA Moskwa 0:1
      20:45 Celtic - PSG 0:3
      20:45 Chelsea - Qarabag 4:0
      20:45 Manchester Utd. - Basel 2:0
      20:45 Olympiakos - Sporting 1:1

      13.09 (środa)

      20:45 FC Porto - Besiktas 2:0
      20:45 Feyenoord - Manchester City 0:2
      20:45 Liverpool - Sevilla 2:0
      20:45 Maribor - Sp. Moskwa 0:3
      20:45 RB Lipsk - Monaco 1:2
      20:45 Real Madryt - APOEL 4:0
      20:45 Szachtar - Napoli 1:1

      Punktacja x2

      13:30 Manchester City - Liverpool 1:0
      20:45 Barcelona - Juventus 1:1
      20:45 Tottenham - Dortmund 1:1

      Templars & SFEO
    • Kolejka IV (09.09 - 13.09)

      09.09 (sobota)

      18:00 Juventus 3-1 Chievo
      20:45 Sampdoria 2-2 AS Roma

      10.09 (niedziela)

      12:30 Inter 4-0 Spal
      15:00 Atalanta 2-1 Sassuolo
      15:00 Cagliari 1-1 Crotone
      15:00 Lazio 1-3 Milan
      15:00 Udinese 1-2 Genoa
      15:00 Verona 0-2 Fiorentina
      18:00 Benevento 1-3Torino
      20:45 Bologna 1-3 Napoli

      12.09 (wtorek)

      20:45 AS Roma 1-1 Atl. Madryt
      20:45 Bayern 3-0 Anderlecht
      20:45 Benfica 2-1 CSKA Moskwa
      20:45 Celtic 1-4 PSG
      20:45 Chelsea 3-0 Qarabag
      20:45 Manchester Utd. 4-0 Basel
      20:45 Olympiakos 1-1 Sporting

      13.09 (środa)

      20:45 FC Porto 2-2 Besiktas
      20:45 Feyenoord 1-3 Manchester City
      20:45 Liverpool 3-2 Sevilla
      20:45 Maribor 1-1 Sp. Moskwa
      20:45 RB Lipsk 2-2 Monaco
      20:45 Real Madryt 4-0 APOEL
      20:45 Szachtar 1-2 Napoli

      Punktacja x2

      13:30 Manchester City 2-3 Liverpool
      20:45 Barcelona 3-1 Juventus
      20:45 Tottenham 2-2 Dortmund


      Remember !!!

      " Everything I do.. I do it for You.."
      " I Still haven't found, what I'm looking For.."
      " I can't help Falling in Love with You.."

      --------------------------------------------------------------
      V like Victory - "Głos Sumienia" (projekcja własna)

      youtube.com/watch?v=y2i5ICpSwXI