Przyklejony Liga Typerów - 10 Edycja - Kolejka XXIV (24.02-28.02)

    • Liga Typerów - 10 Edycja - Kolejka XXIV (24.02-28.02)

      Zasady:


      1. Typujemy poprzez zamieszczenie posta w temacie (jednego dla każdej z kolejek LT - kolejne nie będą liczone):


      a) spotkania wybranych kolejek lig: polskiej, angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej, portugalskiej i holenderskiej.


      b) Ligę Mistrzów (od fazy grupowej), Ligę Europy (od fazy grupowej - wybrane mecze), wszystkie mecze polskich drużyn w europejskich pucharach.


      c) eliminacje do Mistrzostw Świata 2018 oraz ciekawsze spotkania towarzyskie (w tym wszystkie z udziałem Reprezentacji Polski)


      d) mecze ligowe pomiędzy zespołami z poniższej listy niezależnie od tego jaką ligę typujemy w danym tygodniu:


      Pokaż spoiler
      Arsenal
      Chelsea
      Liverpool
      Manchester City
      Manchester United
      Tottenhm


      Bayern Monachium
      Borussia Dortmund
      Bayer Leverkusen
      RB Lipsk

      Atletico Madryt
      FC Barcelona
      Real Madryt
      Sevilla

      Benfica Lizbona
      Sporting Lizbona
      FC Porto

      Paris SG
      Monaco
      Olympique Lyon
      Olympique Marsylia
      Nice


      Ajax Amsterdam
      Feyenoord
      PSV

      Legia Warszawa
      Lech Poznań
      Wisła Kraków
      Lechia Gdańsk
      Jagielonia Białystok

      Juventus Turyn
      Napoli
      AS Roma
      AC Milan



      e) półfinały i finały pucharów: Polski, Anglii, Hiszpanii, Niemiec, Włoch, Francji i Holandii.


      2. Zabroniona jest edytowanie postów po rozpoczęciu pierwszego z typowanych spotkań. Posty edytowane po tym czasie nie będą uwzględniane.


      3. Zasady punktacji:


      a) Poprawnie wytypowany dokładny wynik - przyznawane są 3 pkt.


      b) Wskazanie rozstrzygnięcia w meczu (zwycięzcy lub remisu) +/- jedna bramka po każdej ze stron tak aby różnica bramkowa pomiędzy drużynami była zachowana - przyznawane są 2 pkt.


      c) Wskazanie rozstrzygnięcia w meczu (zwycięzcy lub remisu) przy większej rozbieżności bramkowej - przyznawany jest 1 pkt.


      Uwaga: Spotkania z podpunktu 1d, mecze Reprezentacji Polski w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018, polskich drużyn w europejskich pucharach (od fazy grupowej), 1/4 finału Ligi Mistrzów, 1/2 finału Ligi Europy i finały pucharów krajowych punktowane są podwójnie (zamiast systemu 3:2:1 mamy 6:4:2). 1/2 finału Ligi Mistrzów i finał Lig Europy punktowane są potrójnie (punktacja 9:6:3), a finał Ligi Mistrzów poczwórnie (punktacja 12:8:4).


      5. Za zdobycie miejsca na podium w poszczególnych kolejkach przyznawane są dodatkowe punkty do klasyfikacji generalnej:
      1. miejsce w kolejce - 5 pkt
      2. miejsce w kolejce - 3 pkt
      3. miejsce w kolejce - 1 pkt


      6. W przypadku spotkań mogących zakończyć się dogrywką i rzutami karnymi typujemy wynik do końca dogrywki (120 min + ewentualny czas doliczony).


      7. Spotkania przerwane w trakcie, których wynik ustalany jest administracyjne nie będą brane pod uwagę przy podliczeniu kolejki.


      8. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania typów od innych uczestników (za skopiowane uznaje się typy gdzie dokładnie pokrywa się co najmniej 80% wyników). Każdy przypadek złamania zakazu karany będzie odjęciem 10 punktów w klasyfikacji ogólnej bez względu na liczbę punktów uzyskanych w kolejce.
      Ważne: Zasada nie obowiązuje gdy liczba spotkań do wytypowania jest mniejsza lub równa 10.


      9. Od tego sezonu Ligi Typerów do typowania będzie tzw. "SUPER MECZ". Ten rodzaj meczu pojawi się co 5 kolejek i będzie można za niego zdobyć 18 punktów, ale tylko i wyłącznie za wytypowanie dokładnego wyniku.

      Ważne: Niestety w tym sezonie Ligi Typera nie będzie nagród. Typujemy tylko dla zabawy.
      Kolejka XXIV (24.02 - 28.02)

      24.02 (sobota)

      13:30 Leicester - Stoke
      16:00 Bournemouth - Newcastle
      16:00 Brighton - Swansea
      16:00 Burnley - Southampton
      16:00 Liverpool - West Ham
      16:00 West Brom - Huddersfield
      18:30 Watford - Everton

      25.02 (niedziela)

      13:00 Crystal Palace - Tottenham
      15:05 Manchester Utd. - Chelsea

      ANGLIA: Puchar FA (27.02 - 28.02)

      21:05 Swansea - Sheffield Wed
      20:45 Tottenham - Rochdale

      ANGLIA: Puchar Carabao Finał (25.02) - Punktacja x3


      17:30 Arsenal - Manchester City

      HOLANDIA: KNVB Beker (28.02)

      18:30 Alkmaar - Twente
      20:45 Feyenoord - Willem II

      PUNKTACJA X2

      21:00 PSG - Marsylia
      20:45 Sevilla - Atl. Madryt
      14:30 Feyenoord - PSV
      15:30 Leverkusen - Schalke
      20:45 AS Roma - AC Milan

      ---------------------------------------------

      Dokończenie kolejki XXIII

      Liga mistrzów

      20:45 Sevilla - Manchester Utd
      20:45 Szachtar - AS Roma

      Liga Europy (22.02) - wybrane mecze.

      19:00 Atl. Madryt - FC Kopenhaga
      19:00 Villareal - Lyon
      21:05 Atalanta - Dortmund
      21:05 Ath. Bilbao - Sp. Moskwa
      21:05 Braga - Marsylia

      PUNKTACJA X2

      19:00 RB Lipsk - Napoli


      Klasyfikacja po XVII kolejce

      LP.
      NIK TYPERA
      PUNKTY
      1.
      Qnick (-)
      480
      1.
      Toadie (+1)
      480
      3.
      Tyski DTB (+1)
      446
      4.
      RYBKA79 (+1)
      421
      5.
      .Vampir. (-2)
      398
      6.
      Poliklet (+1)
      395
      7.
      Gootek (-1)
      391
      8.
      Cortez (-)
      389
      9.
      Ratownik999 (-)
      374
      10.
      Trampek (-)
      320
      11.
      Bresia (L) (-)
      312
      12.
      Darq New (-)
      285
      13.
      Dragon1991 (-)
      194
      14.
      Ghost94 (-)
      110
      15.
      Grant (-)
      97
      16.
      Blass (-)
      75
      17.
      Ruda (-)
      46
      18.
      Nihl (-)
      41
      19.
      Indigo (-)
      32
      20.
      Mati (-)
      8
      21.
      Avinashi (-)
      3

      Post był edytowany 71 razy, ostatnio przez Ratownik999 ().

    • Podliczenie I Kolejki - Zwycięzca: Qnick - 22 pkt
      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      Qnick - 17 pkt + 5 pkt
      Nhil - 12 pkt + 3 pkt
      .Vampir. - 12 pkt + 3 pkt
      Tyski DTB - 11 pkt + 1 pkt
      Rybka79 - 11 pkt + 1 pkt
      Gootek - 10 pkt
      Cortez - 10 pkt
      Toadie - 10 pkt
      Bresia (L) - 8 pkt
      Mati - 8 pkt
      Dragon1991 - 7 pkt
      Trampek - 7 pkt
      Poliklet - 6 pkt
      Ratownik - 5 pkt
      Avinashi - 3 pkt
      Wyniki spotkań
      Pokaż spoiler
      Kolejka I (18-20.08)
      20:30 Bayern 3 - 1 Leverkusen
      15:30 Hamburger SV 1 - 0 Augsburg
      15:30 Hertha 2 - 0 Stuttgart
      15:30 Hoffenheim 1 - 0 Bremen
      15:30 Mainz 0 - 1 Hannover
      15:30 Wolfsburg 0 - 3 Dortmund
      18:30 Schalke 2 - 0 RB Lipsk
      15:30 Freiburg 0 - 0 Frankfurt
      18:00 Monchengladbach 1 - 0 FC Koln
      17:00 Tottenham 1- 2 Chelsea

      Podliczenie II Kolejki - Zwycięzca: Nhil - 26 pkt
      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      Nhil - 21 pkt + 5 pkt
      Cortez - 18 pkt + 3 pkt
      Rybka79 - 17 pkt + 1 pkt
      Toadie - 17 pkt + 1 pkt
      Dragon1991 16 pkt
      .Vampir. - 16 pkt
      Ruda - 16 pkt
      Trampek - 15 pkt
      Poliklet - 15 pkt
      Blass - 15 pkt
      Gootek - 13 pkt
      Tyski DTB - 13 pkt
      Bresia - 12 pkt
      Ratownik - 12 pkt
      Qnick - 11 pkt
      Wyniki spotkań
      Pokaż spoiler
      Bournemouth - Manchester City 1-2
      Crystal Palace – Swansea 0-2
      Huddersfield - Southampton 1-1
      Newcastle – West Ham 3-0
      Watford – Brighton 1-1
      Manchester Utd – Leicester 3-0
      Chelsea – Everton 2-0
      West Brom – Stoke 1-1
      Tottenham – Burnley 1-1
      Dortmund – Hertha 2-0
      AS Roma - Inter 1-3
      RB Lipsk – Freiburg 4-1
      Braga – FC Porto 0-1
      Real Madryt – Valencia 2-2
      Liverpool – Arsenal 4-0
      Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 1-1
      Monaco – Marseille 6-1

      Podliczenie III Kolejki - Zwycięzca: .Vampir. - 72 pkt
      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      .Vampir. - 67 pkt + 5 pkt
      Qnick - 63 pkt + 3 pkt
      Cortez - 57 pkt + 1 pkt
      Ratownik999 - 57 pkt + 1 pkt
      Toadie - 56 pkt
      Tyski DTB - 53 pkt
      Dark new - 53 pkt
      Poliklet - 53 pkt
      Dragon1991 - 50 pkt
      Bresia (L) - 50 pkt
      RYBKA79 - 48 pkt
      Trampek - 48 pkt
      Gootek - 38 pkt
      Ruda - 30 pkt
      Blass - 8 pkt
      Wyniki spotkań
      Pokaż spoiler
      20:45 Cypr 3 – 2 Bośnia i Harcegowina
      20:45 Bułgaria 3 - 2 Szwecja
      20:45 Belgia 9 - 0 Giblartar
      20:45 Grecja 0 - 0 Estonia
      20:45 Luksemburg 1 - 0 Białoruś
      20:45 Portugalia 5 – 1 Wyspy Owcze
      20:45 Szwajcaria 3 - 0 Andora
      20:45 Węgry 3 - 1 Łotwa
      20:45 Francja 4 - 0 Holandia
      18:00 Kazachstan 0 - 3 Czarnogóra
      20:45 Dania 4 - 0 Polska
      20:45 Czechy 1 - 2 Niemcy
      20:45 Litwa 0 - 3 Szkocja
      20:45 Malta 0 - 4 Anglia
      20:45 Norwegia 2 - 0 Azerbejdżan
      20:45 Rumunia 1 - 0 Armenia
      20:45 San Marino 0 – 2 Irlandia Północna
      20:45 Słowacja 1 - 0 Słowenia
      18:00 Albania 2 - 0 Liechtenstein
      18:00 Finlandia 1 - 0 Islandia
      18:00 Gruzja 1 - 1 Irlandia
      18:00 Serbia 3 - 0 Mołdawia
      20:45 Chorwacja 1 - 0 Kosowo
      20:45 Izrael 0 - 1 Macedonia
      20:45 Ukraina 2 - 0 Turcja
      20:45 Walia 1 - 0 Austria
      20:45 Hiszpania 3 - 0 Włochy
      18:00 Białoruś 0 -4 Szwecja
      18:00 Estonia 1 - 0 Cypr
      18:00 Holandia 3 - 1 Bułgaria
      18:00 Wyspy Owcze 1 - 0 Andora
      20:45 Francja 0 - 0 Luksemburg
      20:45 Gibraltar 0 - 4 Bośnia Hercegowina
      20:45 Grecja 1 - 2 Belgia
      20:45 Łotwa 0 - 3 Szwajcaria
      20:45 Węgry 0 - 1 Portugalia
      18:00 Armenia 1 - 4 Dania
      18:00 Azerbejdżan 5 - 1 San Marino
      20:45 Anglia 2 - 1 Słowacja
      20:45 Czarnogóra 1 - 0 Rumunia
      20:45 Irlandia Północna 2 - 0 Czechy
      20:45 Niemcy 6 - 0 Norwegia
      20:45 Słowenia 4 - 0 Litwa
      20:45 Szkocja 2 - 0 Malta

      Podliczenie IV Kolejki - Zwycięzca: Qnick - 36 pkt
      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      Qnick - 31 pkt + 5 pkt
      Toadie - 28 pkt + 3 pkt
      Dragon1991 - 26 pkr + 1 pkt
      Tyski DTB - 26 pkt + 1 pkt
      RYBKA79 - 26 pkt + 1 pkt
      Gootek - 24 pkt
      Poliklet - 24 pkt
      Trampek - 22 pkt
      Blass - 22 pkt
      Darq new - 22 pkt
      Cortez - 22 pkt
      Bresia (L) - 20 pkt
      .Vampir. - 18 pkt
      Ratownik999 - 15 pkt
      Wyniki spotkań
      Pokaż spoiler
      18:00 Juventus 3 - 0 Chievo
      12:30 Inter 2 - 0 Spal
      15:00 Atalanta 2 - 1 Sassuolo
      15:00 Cagliari 1 - 0 Crotone
      15:00 Lazio 4 - 1 Milan
      15:00 Udinese 1 - 0 Genoa
      15:00 Verona 0 - 5 Fiorentina
      18:00 Benevento 0 - 1 Torino
      20:45 Bologna 0 - 3 Napoli
      20:45 AS Roma 0 - 0 Atl. Madryt
      20:45 Bayern 3 - 0 Anderlecht
      20:45 Benfica 1 - 2 CSKA Moskwa
      20:45 Celtic 0 - 5 PSG
      20:45 Chelsea 6 - 0 Qarabag
      20:45 Manchester Utd. 3 - 0 Basel
      20:45 Olympiakos 2 - 3 Sporting
      20:45 FC Porto 1 - 3 Besiktas
      20:45 Feyenoord 0 - 4 Manchester City
      20:45 Liverpool 2 - 2 Sevilla
      20:45 Maribor 1 - 1 Sp. Moskwa
      20:45 RB Lipsk 1- 1 Monaco
      20:45 Real Madryt 3 - 0 APOEL
      20:45 Szachtar 2 - 1 Napoli
      Punktacja x2
      13:30 Manchester City 5 - 0 Liverpool
      20:45 Barcelona 3 - 0 Juventus
      20:45 Tottenham 3 - 1 Dortmund

      Podliczenie V Kolejki - Zwycięzca: Dragon1991 - 25 pkt
      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      Dragon1991 - 20 pkt + 5 pkt
      RYBKA79 - 19 pkt + 3 pkt
      Toadie - 16 pkt + 1 pkt
      Qnick - 16 pkt + 1 pkt
      .Vampir. - 16 pkt + 1 pkt
      Tyski DTB - 13 pkt
      Trampek - 13 pkt
      Cortez - 11 pkt
      Ghost 94 - 11 pkt
      Ratownik999 - 10 pkt
      Blass - 10 pkt
      Gootek - 8 pkt
      Poliklet - 8 pkt
      Dawq new - 8 pkt
      Bresia (L) - 7 pkt
      Wyniki spotkań
      Pokaż spoiler
      18:00 Arka Gdynia 1 – 1 Zagłębie Lubin
      20:30 Lech Poznań 1 – 0 Korona Kielce
      15:30 Wisła Płock 3 – 1 Pogoń Szczecin
      18:00 Górnik Zabrze 2 – 2 Śląsk Wrocław
      20:30 Wisła Kraków 2 – 0 Piast Gliwice
      15:30 Sandecja Nowy Sącz 1 – 0 Bruk-Bet Termalica
      18:00 Legia Warszawa 1 – 0 Cracovia
      Punktacja x2
      16:45 PSV 1 – 0 Feyenoord
      18:00 Lechia Gdańsk 3 –3 Jagiellonia Białystok
      21.00 PSG 2 - 0 Lyon
      SUPER MECZ
      17.09 14:30 Chelsea 0 – 0 Arsenal

      Podliczenie VI Kolejki - Zwycięzca: Qnick 41 pkt
      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      Qnick - 36 pkt + 5 pkt
      Gootek - 32 pkt + 3 pkt
      Tyski DTB - 31 pkt + 1 pkt
      Ratownik999 - 30 pkt
      Darq new - 27 pkt
      RYBKA79 - 27 pkt
      .Vampir. - 27 pkt
      Toadie - 25 pkt
      Poliklet - 21 pkt
      Trampek - 20 pkt
      Blass - 20 pkt
      Cortez - 19 pkt
      Dragon1991 - 18 pkt
      Ghost94 - 17 pkt
      Bresia(L) - 14 pkt
      Wyniki spotkań

      Pokaż spoiler
      13:00 Atl. Madryt 2 – 0 Sevilla
      16:15 Alaves 1 – 2 Real Madryt
      18:30 Malaga 3 – 3 Ath. Bilbao
      20:45 Girona 0 – 3 Barcelona
      12:00 Espanyol 4 – 1 La Coruna
      16:15 Getafe 4 – 0 Villarreal
      18:30 Eibar 0 – 4 Celta Vigo
      18:30 Las Palmas 0 – 2 Leganes
      20:45 Real Sociedad 2 – 3 Valencia
      21:00 Betis 4 – 0 Levante
      20:45 APOEL 0 – 3 Tottenham
      20:45 Besiktas 2 – 0 RB Lipsk
      20:45 Manchester City 2 – 0 Szachtar
      20:45 Monaco 0 – 3 FC Porto
      20:45 Napoli 3 – 1 Feyenoord
      20:45 Sevilla 3 – 0 Maribor
      20:45 Sp. Moskwa 1 – 1 Liverpool
      20:45 Qarabag 1 – 2 AS Roma
      20:45 Anderlecht 0 – 3 Celtic
      20:45 Basel 5 – 0 Benfica
      20:45 CSKA Moskwa 1 – 4 Manchester Utd.
      20:45 Juventus 2 – 0 Olympiakos
      20:45 Sporting 0 - 1 Barcelona
      PUNKTACJA X2
      18:00 Jagiellonia Białystok 1 – 0 Legia Warszawa
      20:45 Dortmund 1 – 3 Real Madryt
      20:45 Atl. Madryt 1 – 2 Chelsea
      20:45 PSG 3 – 0 Bayern

      Podliczenie VII Kolejki - Zwycięzca: .Vampir. 38 pkt
      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      .Vampir. - 33 pkt + 5 pkt
      Poliklet - 31 pkt + 3 pkt
      Dragon1991 - 31 pkt + 3 pkt
      Trampek - 31 pkt + 3 pkt
      Toadie - 31 pkt + 3 pkt
      Gootek - 28 pkt + 1 pkt
      Qnick - 24 pkt
      Tyski DTB - 23 pkt
      Ghost94 - 22 pkt
      Ratownik999 - 22 pkt
      Darq new - 21 pkt
      RYBKA79 - 19 pkt
      Bresia (L) - 19 pkt
      Cortez - 15 pkt
      Wyniki spotkań
      Pokaż spoiler
      20:45 Monaco 1 – 1 Montpellier
      17:00 PSG 6 – 2 Bordeaux
      20:00 Amiens x – x Lille (anulowane)
      20:00 Djion 1 – 1 Strasbourg
      20:00 Guingamp 1 – 1 Toulouse
      20:00 Nantes 1 – 0 Metz
      20:00 Rennes 0 – 1 Caen
      15:00 Troyes 2 – 1 St. Etienne
      17:00 Angers 3 – 3 Lyon
      21:00 Nice 2 - 4 Marseille
      20:00 Twente 2 – 1 Heracles
      18:30 Breda 0 – 1 Den Haag
      19:45 PSV 4 – 0 Willem II
      19:45 Zwolle 3 – 2 Groningen
      20:45 Excelsior 2 – 2 Venlo
      12:30 AZ Alkmaar 0 – 4 Feyenoord
      14:30 Heerenveen 0 - 4 Ajax
      14:30 Vitesse 1 – 1 Utrecht
      16:45 Sparta Rotterdam 1 – 2 Roda
      21:30 Chaves 1 – 1 Tondela
      17:00 Ferreira 3 – 2 Moreirense
      17:00 Portimonense 2 – 2 Aves
      19:15 Boavista 1 – 0 Feirense
      21:30 Rio Ave 2 – 1 Setubal
      18:15 Braga 6 – 0 Estoril
      20:15 Sporting 0 – 0 FC Porto
      22:30 Belenenses 1 – 0 Guimaraes
      22:30 Moritimo 1 - 1 Benfica
      PUNKTACJA X2
      13:00 Chelsea 0 - 1 Manchester City
      18:00 Lech Poznań 3 - 0 Legia Warszawa
      18:00 AC Milan 0 - 2 AS Roma
      20:30 Schalke 1 - 1 Leverkusen

      Podliczenie VIII Kolejki - Zwycięzca: Qnick - 79 pkt
      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      Qnick - 74 pkt + 5 pkt
      tyski DTB - 66 pkt + 3 pkt
      Poliklet - 65 pkt + 1 pkt
      Trampek - 65 pkt + 1 pkt
      Bresia (L) - 61 pkt
      Toadie - 60 pkt
      Ghost94 - 60 pkt
      RYBKA79 - 59 pkt
      Gootek - 56 pkt
      Grant - 56 pkt
      .Vampir. - 56 pkt
      Cortez - 55 pkt
      Ratownik999 - 53 pkt
      Darq new - 39 pkt
      Wyniki spotkań
      Pokaż spoiler
      18:00 Azerbejdżan 1 - 2 Czechy
      20:45 Anglia 1 - 0 Słowenia
      20:45 Irlandia Północna 1 - 3 Niemcy
      20:45 Malta 1 - 1 Litwa
      20:45 Rumunia 3 - 0 Kazachstan
      20:45 San Marino 0 - 8 Norwegia
      20:45 Szkocja 1 - 0 Słowacja
      18:00 Gruzja 0 - 1 Walia
      20:45 Austria 3 - 2 Serbia
      20:45 Chorwacja 1 - 1 Finlandia
      20:45 Hiszpania 3 - 0 Albania
      20:45 Irlandia 2 - 0 Mołdawia
      20:45 Kosowo 0 - 2 Ukraina
      20:45 Liechtenstein 0 - 1 Izrael
      20:45 Turcja 0 - 3 Islandia
      20:45 Włochy 1 - 1 Macedonia
      18:00 Bośnia Hercegowina 3 - 4 Belgia
      18:00 Gibraltar 0 - 6 Estonia
      18:00 Szwecja 8 - 0 Luksemburg
      18:00 Wyspy Owcze 0 - 0 Łotwa
      20:45 Andora 0 - 2 Portugalia
      20:45 Białoruś 1 - 3 Holandia
      20:45 Bułgaria 0 - 1 Francja
      20:45 Cypr 1 - 2 Grecja
      20:45 Szwajcaria 5 - 2 Węgry
      18:00 Kazachstan 1 - 1 Armenia
      18:00 Litwa 0 - 1 Anglia
      18:00 Słowacja 3 - 0 Malta
      18:00 Słowenia 2 - 2 Szkocja
      20:45 Czechy 5 - 0 San Marino
      20:45 Niemcy 5 - 1 Azerbejdżan
      20:45 Norwegia 1 - 0 Irlandia Północna
      20:45 Albania 0 - 1 Włochy
      20:45 Finlandia 2 - 2 Turcja
      20:45 Islandia 2 - 0 Kosowo
      20:45 Izrael 0 - 1 Hiszpania
      20:45 Macedonia 4 - 0 Liechtenstein
      20:45 Mołdawia 0 - 1 Austria
      20:45 Serbia 1 - 0 Gruzja
      20:45 Ukraina 0 - 2 Chorwacja
      20:45 Walia 0 - 1 Irlandia
      20:45 Belgia 4 - 0 Cypr
      20:45 Estonia 1 - 2 Bośnia Hercegowina
      20:45 Francja 2 - 1 Białoruś
      20:45 Grecja 4 - 0 Gibraltar
      20:45 Holandia 2 - 0 Szwecja
      20:45 Luksemburg 1 - 1 Bułgaria
      20:45 Łotwa 4 - 0 Andora
      20:45 Portugalia 0 - 0 Szwajcaria
      20:45 Węgry 1 - 0 Wyspy Owcze
      PUNKTACJA X2
      18:00 Armenia 1 - 6 Polska
      18:00 Dania 1 - 1 Rumunia
      18:00 Polska 4 - 2 Czarnogóra
      20:45 Czarnogóra 0 - 1 Dania

      Podliczenie IX Kolejki - Zwycięzca: Cortez - 43 pkt
      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      Cortez - 38 pkt + 5 pkt
      Gootek - 33 pkt + 3 pkt
      Toadie - 33 pkt + 3 pkt
      Darq new - 31 pkt + 1 pkt
      Poliklet - 26 pkt
      Tyski DTB - 25 pkt
      RYBKA79 - 25 pkt
      Qnick - 21 pkt
      Ratownik999 - 21 pkt
      Bresia (L) - 17 pkt
      Grant - 12 pkt
      .Vampir. - 9 pkt
      Trampek - 8 pkt
      Wyniki spotkań
      Pokaż spoiler
      16:00 Burnley 1 - 1 West Ham
      16:00 Crystal Palace 2 - 1 Chelsea
      16:00 Manchester City 7 - 2 Stoke
      16:00 Swansea 2 - 0 Huddersfield
      16:00 Tottenham 1 - 0 Bournemouth
      18:30 Watford 2 - 1 Arsenal
      14:30 Brighton 1 - 1 Everton
      17:00 Southampton 2 - 2 Newcastle
      21:00 Leicester 1 - 1 West Brom
      20:45 APOEL 1 - 1 Dortmund
      20:45 Feyenoord 1 - 2 Szachtar
      20:45 Maribor 0 - 7 Liverpool
      20:45 Monaco 1 - 2 Besiktas
      20:45 RB Lipsk 3 - 2 FC Porto
      20:45 Real Madryt 1 - 1 Tottencham
      20:45 Sp. Moskwa 5 - 1 Sevilla
      20:45 Qarabag 0 - 0 Atl. Madryt
      20:45 Anderlecht 0 - 4 PSG
      20:45 Barcelona 3 - 1 Olympiakos
      20:45 Bayern 3 - 0 Celtic
      20:45 Benfica 0 - 1 Manchester Utd.
      20:45 CSKA Moskwa 0 - 2 Basel
      20:45 Juventus 2 - 1 Sporting
      PUNKTACJA X2
      13:30 Liverpool 0 - 0 Manchester Utd.
      18:00 Legia Warszawa 1 - 0 Lechia Gdańsk
      18:30 Dortmund 2 - 3 RB Lipsk
      20:45 AS Roma 0 - 1 Napoli
      20:45 Atl. Madryt 1 - 1 Barcelona
      20:45 Manchester City 2 - 1 Napoli
      20:45 Chelsea 3 - 3 AS Roma

      Podliczenie X Kolejki - Zwycięzca: TyskiDTB - 22 pkt
      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      Tyski DTB - 17 pkt + 5 pkt
      Ratownik999 - 16 pkt + 3 pkt
      Gootek - 13 pkt + 1 pkt
      Poliklet - 13 pkt + 1 pkt
      Toadie - 13 + 1 pkt
      Grant - 12 pkt
      Trampek - 12 pkt
      Rybka79 - 10 pkt
      Darq New - 8 pkt
      .Vampir. - 5 pkt
      Wyniki spotkań
      Pokaż spoiler
      18:00 Sambdoria 5 - 0 Crotone
      20:45 Napoli 0 - 0 Inter
      12:30 Chievo 3 - 2 Verona
      15:00 AC Milan 0 - 0 Genoa
      15:00 Atalanta 1 - 0 Bologna
      15:00 Benevento 0 - 3 Fiorentina
      15:00 Spal 0 - 1 Sassuolo
      15:00 Torino 0 - 1 AS Roma
      18:00 Udinese 2 - 6 Juventus
      20:45 Lazio 3 - 0 Cagliari
      PUNKTACJA X2
      17:00 Tottenham 4 - 1 Liverpool
      18:00 Wisła Kraków 0 - 1 Legia Warszawa
      20:30 Lechia Gdańsk 3 - 3 Lech Poznań
      SUPER MECZ
      14:30 Feyenoord 1 - 4 Ajax

      Podliczenie XI Kolejki - Zwycięzca: Cortez - 38 pkt
      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      Cortez - 33 pkt + 5 pkt
      Poliklet - 30 pkt + 3 pkt
      Toadie - 29 pkt + 1 pkt
      Bresia (L) - 29 pkt + 1 pkt
      Darq new - 29 pkt + 1 pkt
      Qnick - 25 pkt
      RYBKA79 - 24 pkt
      TyskiDTB - 24 pkt
      Ratownik999 - 22 pkt
      .Vampir. - 20 pkt
      Gootek - 19 pkt
      Grant - 17 pkt
      Trampek - 16 pkt
      Wyniki spotkań
      Pokaż spoiler
      20:30 Mainz 1 - 1 Frankfurt
      15:30 Hannover 4 - 2 Dortmund
      15:30 Hertha 2 - 1 Hamburger SV
      15:30 Hoffenheim 1 - 3 Monchengladbach
      15:30 Leverkusen 2 - 1 FC Koln
      15:30 Schalke 1 - 1 Wolfsburg
      18:30 Bayern 2 - 0 RB Lipsk
      15:30 Bremen 0 - 3 Augsburg
      18:30 Stuttgart 3 - 0 Freiburg
      20:45 Atl. Madryt 1 - 1 Qarabag
      20:45 Basel 1 - 2 CSKA Moskwa
      20:45 Celtic 1 - 2 Bayern
      20:45 Manchester Utd. 2 - 0 Benfica
      20:45 Olympiakos 0 - 0 Barcelona
      20:45 PSG 5 - 0 Anderlecht
      20:45 Sporting 1 - 1 Juventus
      18:00 Besiktas 1 - 1 Monaco
      20:45 Dortmund 1 - 1 APOEL
      20:45 FC Porto 3 - 1 RB Lipsk
      20:45 Napoli 2 - 4 Manchester City
      20:45 Liverpool 3 - 0 Maribor
      20:45 Sevilla 2- 1 Sp. Moskwa
      20:45 Szachtar 3 - 1 Feynoord
      PUNKTACJA X2
      13:30 Manchester Utd. 1 - 0 Tottenham
      20:30 Lech Poznań 1 - 1 Wisła Kraków
      20:45 AS Roma 3 - 0 Chelsea
      20:45 Tottenham 3 - 1 Real Madryt

      Podliczenie XII Kolejki - Zwycięzca: Qnick - 26 pkt
      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      Qnick - 21 pkt + 5 pkt
      Gootek - 19 pkt + 3 pkt
      .Vampir. - 18 pkt + 1 pkt
      Ratownik999 - 17 pkt
      TyskiDTB - 16 pkt
      Rybka79 - 14 pkt
      Cortez - 14 pkt
      Bresia (L) - 13 pkt
      Poliklet - 11 pkt
      Toadie - 10 pkt
      Darq new - 2 pkt
      Wyniki spotkań
      Pokaż spoiler
      21:00 Betis 2-2 Getafe
      13:00 Valencia 3-0 Leganes
      16:15 La Coruna 0-1 Atl. Madryt
      18:30 Alaves 1-0 Espanyol
      20:45 Barcelona 2-1 Sevilla
      12:00 Levante 1-2 Girona
      16:15 Celta Vigo 3-1 Ath. Bilbao
      18:30 Real Sociedad 3-1 Eibar
      18:30 Villareal 2-0 Malaga
      20:45 Real Madryt 3-0 Las Palmas
      17:30 Chelsea 1-0 Manchester Utd.
      18:30 Dortmund 1-3 Bayern
      20:30 Górnik Zabrze 3-1 Lech Poznań

      Podliczenie XIII Kolejki - Zwycięzca: Toadie - 32 pkt
      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      Toadie - 27 pkt + 5 pkt
      Qnick - 26 pkt + 3 pkt
      Gootek - 26 pkt + 3 pkt
      Darq new - 25 pkt + 1 pkt
      Bresia (L) - 24 pkt
      Ratownik999 - 23 pkt
      Rybka79 - 22 pkt
      TyskiDTB - 22 pkt
      Cortez - 22 pkt
      .Vampir. - 19 pkt
      Dragon1991 - 17 pkt
      Poliklet - 16 pkt
      Trampek - 16 pkt
      Wyniki spotkań
      Pokaż spoiler
      19:15 Rumunia 2 - 0 Turcja
      20:00 Luksemburg 2 - 1 Węgry
      20:45 Szkocja 0 - 1 Holandia
      13:00 Japonia 1 - 3 Brazylia
      14:00 Gruzja 1 - 0 Cypr
      19:00 Ukraina 2 - 1 Słowacja
      20:45 Belgia 3 - 3 Meksyk
      20:45 Polska 0 - 0 Urugwaj
      21:00 Anglia 0 - 0 Niemcy
      21:00 Francja 2 - 0 Walia
      18:30 Macedonia 2 - 0 Norwegia
      21:30 Hiszpania 5 - 0 Kostaryka
      18:00 Bułgaria 1 - 0 Arabia Saudyjska
      18:30 Turcja 2 - 2 Albania
      19:30 Kosowo 4 - 3 Łotwa
      20:45 Polska 0 - 1 Meksyk
      17:30 Katar 1 - 1 Islandia
      18:00 Słowacja 1 - 0 Norwegia
      19:45 Rosja 3 - 3 Hiszpania
      20:00 Rumunia 0 - 3 Holandia
      20:15 Węgry 1 - 0 Kostaryka
      20:45 Niemcy 0 - 0 Francja
      20:45 Portugalia 1 - 1 USA
      21:00 Anglia 0 - 0 Brazylia
      PUNKTACJA X2
      20:45 Chorwacja 4 - 1 Grecja
      20:45 Irlandia Północna 0 - 1 Szwajcaria
      20:45 Szwecja 1 - 0 Włochy
      20:45 Dania 0 - 0 Irlandia
      18:00 Szwajcaria 0 - 0 Irlandia Północna
      20:45 Grecja 0 - 0 Chorwacja
      20:45 Włochy 0 - 0 Szwecja
      20:45 Irlandia 1 - 5 Dania

      Podliczenie XIV Kolejki - Zwycięzca: Rybka79 i Qnick - 38 pkt
      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      Rybka79 - 33 pkt + 5pkt
      Qnick - 33 pkt + 5pkt
      .Vampir. - 29 pkt + 3 pkt
      Toadie - 28 pkt + 1 pkt
      TyskiDTB - 24 pkt
      Trampek - 24 pkt
      Poliklet - 23 pkt
      Cortez - 22 pkt
      Gootek - 21 pkt
      Ratownik999 - 15 pkt
      Bresia(L) - 8 pkt
      Wyniki spotkań
      Pokaż spoiler
      18:00 Jagiellonia Białystok 0 - 0 Bruk-Bet T.
      20:30 Wisła Kraków 1 - 0 Pogoń Szczecin
      15:30 Piast Gliwice 1 - 0 Cracovia
      18:00 Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 Lech Poznań
      20:30 Lechia Gdańsk 3 - 0 Wisła Płock
      15:30 Śląsk Wrocław 1 - 2 Arka Gdynia
      18:00 Zagłębie Lubin 0 - 0 Korona Kielce
      18:00 Besiktas 1 - 1 FC Porto
      18:00 Sp. Moskwa 1 - 1 Maribor
      20:45 APOEL 0 - 6 Real Madryt
      20:45 Manchester City 1 - 0 Feynoord
      20:45 Monaco 1 - 4 RB Lipsk
      20:45 Napoli 3 - 0 Szachtar
      20:45 Sevilla 3 - 3 Liverpool
      18:00 CSKA Moskwa 2 - 0 Benfica
      18:00 Qarabag 0 - 4 Chelsea
      20:45 Anderlecht 1 - 2 Bayern
      20:45 Basel 1 - 0 Manchester Utd.
      20:45 Juventus 0 - 0 Barcelona
      20:45 PSG 7 - 1 Celtic
      20:45 Sporting 3 - 1 Olympiakos
      13:30 Arsenal 2 - 1 Tottenham
      18:00 Legia Warszawa 1 - 0 Górnik Zabrze
      20:45 Atl. Madryt 0 - 0 Real Madryt
      20:45 Napoli 2 - 1 AC Milan
      20:45 Dortmund 1 - 0 Tottenham
      20:45 Atl. Mardyt 2 - 0 AS Roma

      Podliczenie XV Kolejki - Zwycięzca: Toadie - 46 pkt
      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      Toadie - 41 pkt + 5pkt [SM]
      .Vampir. - 22 pkt + 3 pkt
      Bresia(L) - 13 pkt + 1 pkt
      Poliklet - 11 pkt
      Ratownik999 - 11 pkt
      Gootek - 10 pkt
      TyskiDTB - 10 pkt
      Qnick - 10 pkt
      Rybka79 - 9 pkt
      Cortez - 6 pkt
      Wyniki spotkań
      Pokaż spoiler
      21:30 Belenenses 0 - 1 Chaves
      17:00 Portimonense 2 - 0 Tondela
      19:15 Boavista 1 - 0 Moreirense
      21:30 Aves 1 - 1 FC Porto
      17:00 Maritimo 0 - 0 Estoril
      19:00 Ferreira 1 - 2 Sporting
      21:15 Benfica 6 - 0 Setubal
      20:00 Braga 3 - 1 Feirense
      22:00 Rio Ave 0 - 1 Guimaraes
      PUNKTACJA X2
      15:30 Dortmund 4 - 4 Schalke
      18:30 Liverpool 1 - 1 Chelsea
      21:00 Monaco 1 - 2 PSG
      SUPER MECZ
      20:45 Valencia 1 - 1 Barcelona

      Podliczenie XVI Kolejki - Zwycięzca: Toadie - 39 pkt
      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      Toadie - 34 pkt + 5pkt
      Tyski DTB - 33 pkt + 3 pkt
      Ratownik999 - 31 pkt + 1 pkt
      Indigo - 31 pkt + 1 pkt
      Poliklet - 28 pkt
      Cortez - 28 pkt
      Rybka79 - 26 pkt
      Qnick - 23 pkt
      Gootek - 19 pkt
      Trampek - 19 pkt
      Darq New - 17 pkt
      Bresia(L) - 15 pkt
      Wyniki spotkań

      Podliczenie XVII Kolejki - Zwycięzca: TyskiDTB - 25 pkt
      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      TyskiDTB - 20 pkt + 5 pkt
      RYBKA79 - 18 pkt + 3 pkt
      Qnick - 10 pkt + 1 pkt
      Ratownik999 - 9 pkt
      Gootek - 8 pkt
      Poliklet - 6 pkt
      Cortez - 5 pkt
      Toadie - 5 pkt
      Indigo - 0 pkt

      Podliczenie XVIII Kolejki - Zwycięzca: Qnick i TyskiDTB - 41 pkt
      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      Qnick - 36 pkt + 5 pkt
      TyskiDTB - 36 pkt + 5 pkt
      Gootek - 35 pkt + 3 pkt
      Poliklet - 30 pkt + 1 pkt
      Trampek - 29 pkt
      Ratownik999 - 29 pkt
      Toadie - 28 pkt
      Cortez - 26 pkt
      Indigo - 25 pkt
      Rybka79 - 21pkt
      Darq New - 19 pkt

      Podliczenie XIX Kolejki - Zwycięzca: Gootek - 17 pkt
      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      Gootek - 12 pkt + 5 pkt
      Qnick - 10 pkt + 3 pkt
      Trampek - 8 pkt
      Indigo - 8 pkt
      Toadie - 8 pkt
      TyskiDTB - 7 pkt
      Dragon1991 - 4 pkt
      Cortez - 3 pkt
      Rybka79 - 2 pkt
      Poliklet - 1 pkt
      Ratownik999 - 0 pkt

      Podliczenie XX Kolejki - Zwycięzca: Poliklet - 34 pkt
      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      Poliklet - 29 pkt + 5 pkt [SM]
      Rybka79 18 pkt + 3 pkt
      Toadie - 17 pkt + 1 pkt
      Qnick - 17 pkt + 1pkt
      Ratownik999 - 17 pkt + 1 pkt
      TyskiDTB - 15 pkt
      Cortez - 15 pkt
      Indigo - 13 pkt
      Bresia(L) - 13 pkt
      Dragon1991 - 12 pkt
      Gootek - 11 pkt

      Podliczenie XXI Kolejki - Zwycięzca: Dragon1991 - 20 pkt
      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      Dragon1991 - 15 pkt + 5 pkt
      Rybka79 - 10 pkt + 3 pkt
      Cortez - 10 pkt + 3 pkt
      Qnick - 8 pkt + 1 pkt
      Gootek - 8 pkt + 1 pkt
      Bresia(L) - 7 pkt
      Toadie - 7 pkt
      Poliklet - 6 pkt
      TyskiDTB - 6 pkt
      Ratownik999 - 6 pkt
      Ghost94 - 4 pkt
      Indigo - 2 pkt

      Podliczenie XXII Kolejki - Zwycięzca: TyskiDTB - 31 pkt
      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      TyskiDTB - 26 pkt + 5 pkt
      Qnick - 25 pkt + 3 pkt
      Toadie - 21 pkt + 1 pkt
      Ratownik999 - 21 pkt + 1 pkt
      Poliklet - 20 pkt
      Dragon1991 - 20 pkt
      Gootek - 19 pkt
      Rybka79 - 19 pkt
      Indigo - 19 pkt
      Cortez - 15 pkt
      Ghost94 - 7 pkt

      Podliczenie XXIII Kolejki - Zwycięzca: ... - ... pkt

      Podliczenie punktów

      Post był edytowany 52 razy, ostatnio przez Ratownik999 ().

    • 18.08. (piątek)


      20:30 Bayern - Leverkusen 3:0


      19.08. (sobota)


      15:30 Hamburger SV - Augsburg 1:0
      15:30 Hertha - Stuttgart 1:0
      15:30 Hoffenheim - Bremen 2:1
      15:30 Mainz - Hannover 0:1
      15:30 Wolfsburg - Dortmund 0:2
      15:30 Schalke - RB Lipsk 1:0
      20.08. (niedziela)


      15:30 Freiburg - Frankfurt 1:0
      18:00 Monchengladbach- FC Koln 1:0


      Punktacja x2


      20.08. (niedziela)


      17:00 Tottenham - Chelsea 0:2
      :dobry: :dobry: :dobry: :dobry: :dobry:
    • Kolejka I (18-20.08)

      18.08. (piątek)

      20:30 Bayern - Leverkusen 2-0

      19.08. (sobota)

      15:30 Hamburger SV - Augsburg 0-1
      15:30 Hertha - Stuttgart 2-0
      15:30 Hoffenheim - Bremen 1-1
      15:30 Mainz - Hannover 0-1
      15:30 Wolfsburg - Dortmund 1-2
      15:30 Schalke - RB Lipsk 0-0
      20.08. (niedziela)

      15:30 Freiburg - Frankfurt 1-1
      18:00 Monchengladbach- FC Koln 2-0

      Punktacja x2

      20.08. (niedziela)

      17:00 Tottenham - Chelsea 2-1
    • Kolejka I (18-20.08)


      18.08. (piątek)


      20:30 Bayern 3-1 Leverkusen


      19.08. (sobota)


      15:30 Hamburger SV 1-3 Augsburg
      15:30 Hertha 2-1 Stuttgart
      15:30 Hoffenheim 1-1 Bremen
      15:30 Mainz 2-0 Hannover
      15:30 Wolfsburg 1-3 Dortmund
      15:30 Schalke 2-2 RB Lipsk
      20.08. (niedziela)


      15:30 Freiburg 2-1 Frankfurt
      18:00 Monchengladbach 3-1 FC Koln


      Punktacja x2


      20.08. (niedziela)


      17:00 Tottenham 3-2 Chelsea


      Remember !!!

      " Everything I do.. I do it for You.."
      " I Still haven't found, what I'm looking For.."
      " I can't help Falling in Love with You.."

      --------------------------------------------------------------
      V like Victory - "Głos Sumienia" (projekcja własna)

      youtube.com/watch?v=y2i5ICpSwXI
    • Kolejka I (18-20.08)


      18.08. (piątek)


      20:30 Bayern - Leverkusen 1-1


      19.08. (sobota)


      15:30 Hamburger SV - Augsburg 2-0
      15:30 Hertha - Stuttgart 1-1
      15:30 Hoffenheim - Bremen 0-2
      15:30 Mainz - Hannover 1-0
      15:30 Wolfsburg - Dortmund 2-3
      15:30 Schalke - RB Lipsk 2-2
      20.08. (niedziela)


      15:30 Freiburg - Frankfurt 0-0
      18:00 Monchengladbach- FC Koln 1-2


      Punktacja x2


      20.08. (niedziela)


      17:00 Tottenham - Chelsea 0-2
      Jeśli poniosłeś porażkę, następnego dnia uśmiechnij się, niech wszyscy wiedzą, że jesteś silny
      ]:-D
      ]:-D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dragon1991 ().

    • Kolejka I (18-20.08)

      18.08. (piątek)

      20:30 Bayern 2-1 Leverkusen

      19.08. (sobota)

      15:30 Hamburger SV 1-2 Augsburg
      15:30 Hertha 2-1 Stuttgart
      15:30 Hoffenheim 1-2 Bremen
      15:30 Mainz 1-2 Hannover
      15:30 Wolfsburg 1-2 Dortmund
      15:30 Schalke 0-2 RB Lipsk

      20.08. (niedziela)

      15:30 Freiburg 1-1 Frankfurt
      18:00 Monchengladbach 1-0 FC Koln

      Punktacja x2

      20.08. (niedziela)

      17:00 Tottenham 2-1 Chelsea
    • Kolejka I (18-20.08)


      18.08. (piątek)


      20:30 Bayern - Leverkusen 2-0


      19.08. (sobota)


      15:30 Hamburger SV - Augsburg 2-1
      15:30 Hertha - Stuttgart 2-0
      15:30 Hoffenheim - Bremen 2-0
      15:30 Mainz - Hannover 2-1
      15:30 Wolfsburg - Dortmund 0-2
      15:30 Schalke - RB Lipsk 1-2
      20.08. (niedziela)


      15:30 Freiburg - Frankfurt 1-1
      18:00 Monchengladbach- FC Koln 2-0


      Punktacja x2


      20.08. (niedziela)


      17:00 Tottenham - Chelsea 2-0
    • Kolejka I (18-20.08)


      18.08. (piątek)


      20:30 Bayern - Leverkusen 2:1


      19.08. (sobota)


      15:30 Hamburger SV - Augsburg 0:1
      15:30 Hertha - Stuttgart 1:1
      15:30 Hoffenheim - Bremen 1:0
      15:30 Mainz - Hannover 1:1
      15:30 Wolfsburg - Dortmund 1:2
      15:30 Schalke - RB Lipsk 2:2
      20.08. (niedziela)


      15:30 Freiburg - Frankfurt 2:1
      18:00 Monchengladbach- FC Koln 1:0


      Punktacja x2


      20.08. (niedziela)


      17:00 Tottenham - Chelsea 1:1
      Legionistka
      Caryca Marcysia I





    • Kolejka I (18-20.08)


      18.08. (piątek)


      20:30 Bayern - Leverkusen 2:0


      19.08. (sobota)


      15:30 Hamburger SV - Augsburg 3:1
      15:30 Hertha - Stuttgart 1:0
      15:30 Hoffenheim - Bremen 1:1
      15:30 Mainz - Hannover 2:1
      15:30 Wolfsburg - Dortmund 2:2
      15:30 Schalke - RB Lipsk 0:0
      20.08. (niedziela)


      15:30 Freiburg - Frankfurt 2:0
      18:00 Monchengladbach- FC Koln 1:0


      Punktacja x2


      20.08. (niedziela)


      17:00 Tottenham - Chelsea0:1

      Templars & SFEO
    • Kolejka I (18-20.08)

      18.08. (piątek)

      20:30 Bayern 2 - 1 Leverkusen

      19.08. (sobota)

      15:30 Hamburger SV 2 - 2 Augsburg
      15:30 Hertha 2 - 0 Stuttgart
      15:30 Hoffenheim 1 - 1 Bremen
      15:30 Mainz 2 - 0 Hannover
      15:30 Wolfsburg 1 - 3 Dortmund
      15:30 Schalke 1 - 2 RB Lipsk

      20.08. (niedziela)

      15:30 Freiburg 3 - 1 Frankfurt
      18:00 Monchengladbach 1 - 1 FC Koln

      Punktacja x2

      20.08. (niedziela)

      17:00 Tottenham 3 - 2 Chelsea
    • Kolejka I (18-20.08)

      18.08. (piątek)

      20:30 Bayern - Leverkusen 2:1

      19.08. (sobota)

      15:30 Hamburger SV - Augsburg 1:1
      15:30 Hertha - Stuttgart 2:2
      15:30 Hoffenheim - Bremen 3:2
      15:30 Mainz - Hannover 2:1
      15:30 Wolfsburg - Dortmund 1:3
      15:30 Schalke - RB Lipsk 2:2
      20.08. (niedziela)

      15:30 Freiburg - Frankfurt 1-1
      18:00 Monchengladbach- FC Koln 2-1

      Punktacja x2

      20.08. (niedziela)

      17:00 Tottenham - Chelsea 1:1
    • Kolejka I (18-20.08)

      18.08. (piątek)

      20:30 Bayern - Leverkusen 3:0

      19.08. (sobota)

      15:30 Hamburger SV - Augsburg 2:1
      15:30 Hertha - Stuttgart 1:2
      15:30 Hoffenheim - Bremen 1:0
      15:30 Mainz - Hannover 1:1
      15:30 Wolfsburg - Dortmund 0:2
      15:30 Schalke - RB Lipsk 0:1

      20.08. (niedziela)

      15:30 Freiburg - Frankfurt 2:1
      18:00 Monchengladbach- FC Koln 1:0

      Punktacja x2

      20.08. (niedziela)

      17:00 Tottenham - Chelsea 0:2
    • Kolejka I (18-20.08)

      18.08. (piątek)
      20:30 Bayern - Leverkusen 2:0

      19.08. (sobota)
      15:30 Hamburger SV - Augsburg 1:0
      15:30 Hertha - Stuttgart 1:1
      15:30 Hoffenheim - Bremen 2:1
      15:30 Mainz - Hannover 1:0
      15:30 Wolfsburg - Dortmund 0:0
      15:30 Schalke - RB Lipsk 2:1

      20.08. (niedziela)
      15:30 Freiburg - Frankfurt 2:0
      18:00 Monchengladbach- FC Koln 1:0

      Punktacja x2

      20.08. (niedziela)
      17:00 Tottenham - Chelsea 2:1
    • Kolejka I (18-20.08)


      18.08. (piątek)
      20:30 Bayern - Leverkusen 2-1


      19.08. (sobota)
      15:30 Hamburger SV - Augsburg 0-1
      15:30 Hertha - Stuttgart 2-1
      15:30 Hoffenheim - Bremen 0-1
      15:30 Mainz - Hannover 2-0
      15:30 Wolfsburg - Dortmund 1-2
      15:30 Schalke - RB Lipsk 1-1

      20.08. (niedziela)
      15:30 Freiburg - Frankfurt 2-1
      18:00 Monchengladbach- FC Koln 1-1


      Punktacja x2

      20.08. (niedziela)
      17:00 Tottenham - Chelsea 2-1


      'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

      S. King
    • Kolejka I (18-20.08)
      18.08. (piątek)

      20:30 Bayern 2-1 Leverkusen

      19.08. (sobota)

      15:30 Hamburger SV 1-1 Augsburg
      15:30 Hertha 1-1 Stuttgart
      15:30 Hoffenheim 1-0 Bremen
      15:30 Mainz 1-0 Hannover
      15:30 Wolfsburg 0-1 Dortmund
      15:30 Schalke 1-1 RB Lipsk

      20.08. (niedziela)

      15:30 Freiburg 1-1 Frankfurt
      18:00 Monchengladbach 1-0 FC Koln

      Punktacja x2

      20.08. (niedziela)

      17:00 Tottenham 1-1 Chelsea

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Zostań moderatorem kasai - jedyna i niepowtarzalna okazja ;)
      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Kolejka I (18-20.08)

      18.08. (piątek)
      20:30 Bayern - Leverkusen 3:0

      19.08. (sobota)
      15:30 Hamburger SV - Augsburg 1:1
      15:30 Hertha - Stuttgart 2:0
      15:30 Hoffenheim - Bremen 2:0
      15:30 Mainz - Hannover 1:0
      15:30 Wolfsburg - Dortmund 0:2
      15:30 Schalke - RB Lipsk 1:2

      20.08. (niedziela)
      15:30 Freiburg - Frankfurt 1:1
      18:00 Monchengladbach- FC Koln 1:1

      Punktacja x2

      20.08. (niedziela)
      17:00 Tottenham - Chelsea 2:0
      Mod ST [Draco] [Quantum] [Yakini] [Japetus]

      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, PoO, WiP

      LFC



      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!

      Pręgierz (*)
    • Kolejka II (26-27.08)

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth - Manchester City 1-3
      16:00 Crystal Palace – Swansea 0-1
      16:00 Huddersfield - Southampton 1-2
      16:00 Newcastle – West Ham 1-1
      16:00 Watford – Brighton 2-0
      18:30 Manchester Utd – Leicester 3-1

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea – Everton 2-2
      14:30 West Brom – Stoke 2-1
      17:00 Tottenham – Burnley 2-0

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund – Hertha 2-0
      20:45 AS Roma - Inter 1-2

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk – Freiburg 1-0
      21:15 Braga – FC Porto 0-1
      22:15 Real Madryt – Valencia 2-0

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool – Arsenal 2-1
      20:30 Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 1-0
      21:00 Monaco – Marseille 2-1
      Jeśli poniosłeś porażkę, następnego dnia uśmiechnij się, niech wszyscy wiedzą, że jesteś silny
      ]:-D
      ]:-D
    • Kolejka II (26-27.08)

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth - Manchester City 0:2
      16:00 Crystal Palace – Swansea 1:1
      16:00 Huddersfield - Southampton 1:0
      16:00 Newcastle – West Ham 2:0
      16:00 Watford – Brighton 1:0
      18:30 Manchester Utd – Leicester 3:1

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea – Everton 2:0
      14:30 West Brom – Stoke 1:0
      17:00 Tottenham – Burnley 2:0

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund – Hertha 2:0
      20:45 AS Roma - Inter 2:0

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk – Freiburg 3:0
      21:15 Braga – FC Porto 0:2
      22:15 Real Madryt – Valencia 3:0

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool – Arsenal 2:1
      20:30 Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 1:0
      21:00 Monaco – Marseille 2:0

      Templars & SFEO
    • 26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth - Manchester City 0:2
      16:00 Crystal Palace – Swansea 1:0
      16:00 Huddersfield - Southampton 1:0
      16:00 Newcastle – West Ham 1:0
      16:00 Watford – Brighton 1:0
      18:30 Manchester Utd – Leicester 2:1

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea – Everton 2:1
      14:30 West Brom – Stoke 1:0
      17:00 Tottenham – Burnley 2:0

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund – Hertha 3:0
      20:45 AS Roma - Inter 2:0

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk – Freiburg 2:0
      21:15 Braga – FC Porto 0:2
      22:15 Real Madryt – Valencia 3:0

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool – Arsenal 1:0
      20:30 Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 1:0
      21:00 Monaco – Marseille 2:1
      :dobry: :dobry: :dobry: :dobry: :dobry:
    • Kolejka II (26-27.08)

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth - Manchester City 0:3
      16:00 Crystal Palace – Swansea 0:1
      16:00 Huddersfield - Southampton 2:1
      16:00 Newcastle – West Ham 2:0
      16:00 Watford – Brighton 1:0
      18:30 Manchester Utd – Leicester 3:0

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea – Everton 2:0
      14:30 West Brom – Stoke 1:0
      17:00 Tottenham – Burnley 2:1

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund – Hertha 3:1
      20:45 AS Roma - Inter 2:1

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk – Freiburg 2:0
      21:15 Braga – FC Porto 1:2
      22:15 Real Madryt – Valencia 4:0

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool – Arsenal 2:1
      20:30 Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 2:0
      21:00 Monaco – Marseille 2:1
    • Kolejka II (26-27.08)

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth 0 - 2 Manchester City
      16:00 Crystal Palace 1 – 0 Swansea
      16:00 Huddersfield 3 - 1 Southampton
      16:00 Newcastle 2 – 0 West Ham
      16:00 Watford 2 – 0 Brighton
      18:30 Manchester Utd 3 – 0 Leicester

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea 3 – 1 Everton
      14:30 West Brom 1 – 0 Stoke
      17:00 Tottenham 3 – 0 Burnley

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund 2 – 1 Hertha
      20:45 AS Roma 1 - 2 Inter

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk 3 – 1 Freiburg
      21:15 Braga 1 – 2 FC Porto
      22:15 Real Madryt 3 – 0 Valencia

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool 2 – 2 Arsenal
      20:30 Wisła Kraków 2 – 0 Lechia Gdańsk
      21:00 Monaco 4 – 1 Marseille
    • Kolejka II (26-27.08)

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth 1-3 Manchester City
      16:00 Crystal Palace 1–2 Swansea
      16:00 Huddersfield 2-1 Southampton
      16:00 Newcastle 1–2 West Ham
      16:00 Watford 2–1 Brighton
      18:30 Manchester Utd 2–0 Leicester

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea 2–0 Everton
      14:30 West Brom 1–2 Stoke
      17:00 Tottenham 2–1 Burnley

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund 2–1 Hertha
      20:45 AS Roma 2-1 Inter

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk 2–1 Freiburg
      21:15 Braga 1–3 FC Porto
      22:15 Real Madryt 2–0 Valencia

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool 2–1 Arsenal
      20:30 Wisła Kraków 2–1 Lechia Gdańsk
      21:00 Monaco 1–2 Marseille
    • Kolejka II (26-27.08)

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth - Manchester City 0:3
      16:00 Crystal Palace – Swansea 1:1
      16:00 Huddersfield - Southampton 1:1
      16:00 Newcastle – West Ham 1:0
      16:00 Watford – Brighton 1:0
      18:30 Manchester Utd – Leicester 4:1

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea – Everton 2:0
      14:30 West Brom – Stoke 2:1
      17:00 Tottenham – Burnley 2:1

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund – Hertha 4:1
      20:45 AS Roma - Inter 1:1

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk – Freiburg 2:0
      21:15 Braga – FC Porto 0:1
      22:15 Real Madryt – Valencia 4:0

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool – Arsenal 2:2
      20:30 Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 2:1
      21:00 Monaco – Marseille 2:1
    • Kolejka II (26-27.08)

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth - Manchester City 0-2
      16:00 Crystal Palace – Swansea 1-2
      16:00 Huddersfield - Southampton 0-2
      16:00 Newcastle – West Ham 1-0
      16:00 Watford – Brighton 2-0
      18:30 Manchester Utd – Leicester 2-0

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea – Everton 1-1
      14:30 West Brom – Stoke 0-0
      17:00 Tottenham – Burnley 2-1

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund – Hertha 2-0
      20:45 AS Roma - Inter 1-0

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk – Freiburg 1-0
      21:15 Braga – FC Porto 0-2
      22:15 Real Madryt – Valencia 3-0

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool – Arsenal 1-0
      20:30 Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 2-2
      21:00 Monaco – Marseille 2-0
    • Kolejka II (26-27.08)

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth - Manchester City 0-1
      16:00 Crystal Palace – Swansea 1-1
      16:00 Huddersfield - Southampton 1-2
      16:00 Newcastle – West Ham 1-1
      16:00 Watford – Brighton 0-0
      18:30 Manchester Utd – Leicester 2-0

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea – Everton 2-1
      14:30 West Brom – Stoke 0-1
      17:00 Tottenham – Burnley 1-1

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund – Hertha 2-2
      20:45 AS Roma - Inter 1-1

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk – Freiburg 1-2
      21:15 Braga – FC Porto 1-2
      22:15 Real Madryt – Valencia 3-1

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool – Arsenal 2-1
      20:30 Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 2-1
      21:00 Monaco – Marseille 1-1
    • Kolejka II (26-27.08)


      26.08 (sobota)


      13:30 Bournemouth - Manchester City 0-2
      16:00 Crystal Palace – Swansea 2-0
      16:00 Huddersfield - Southampton 1-0
      16:00 Newcastle – West Ham 2-1
      16:00 Watford – Brighton 2-0
      18:30 Manchester Utd – Leicester 3-0


      27.08 (niedziela)


      14:30 Chelsea – Everton 2-1
      14:30 West Brom – Stoke 0-1
      17:00 Tottenham – Burnley 3-0


      26.08 (sobota)


      18:30 Dortmund – Hertha 3-1
      20:45 AS Roma - Inter 1-1


      27.08 (niedziela)


      15:30 RB Lipsk – Freiburg 2-0
      21:15 Braga – FC Porto 1-2
      22:15 Real Madryt – Valencia 3-1


      Punktacja x2


      17:00 Liverpool – Arsenal 1-0
      20:30 Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 2-0
      21:00 Monaco – Marseille 2-0
    • Kolejka II (26-27.08)

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth 1-3 Manchester City
      16:00 Crystal Palace 1–2 Swansea
      16:00 Huddersfield 1-1 Southampton
      16:00 Newcastle 1–2 West Ham
      16:00 Watford 3–1 Brighton
      18:30 Manchester Utd 3–1 Leicester

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea 2–2 Everton
      14:30 West Brom 1–1 Stoke
      17:00 Tottenham 4–1 Burnley

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund 3–1 Hertha
      20:45 AS Roma 1-1 Inter

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk 2–1 Freiburg
      21:15 Braga 0–2 FC Porto
      22:15 Real Madryt 3–1 Valencia

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool 1–1 Arsenal
      20:30 Wisła Kraków 2–3 Lechia Gdańsk
      21:00 Monaco 3–1 Marseille


      Remember !!!

      " Everything I do.. I do it for You.."
      " I Still haven't found, what I'm looking For.."
      " I can't help Falling in Love with You.."

      --------------------------------------------------------------
      V like Victory - "Głos Sumienia" (projekcja własna)

      youtube.com/watch?v=y2i5ICpSwXI
    • Kolejka II (26-27.08)

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth - Manchester City 0:2
      16:00 Crystal Palace – Swansea 0:0
      16:00 Huddersfield - Southampton 2:0
      16:00 Newcastle – West Ham 0:1
      16:00 Watford – Brighton 1:1
      18:30 Manchester Utd – Leicester 2:0

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea – Everton 2:1
      14:30 West Brom – Stoke 1:0
      17:00 Tottenham – Burnley 3:1

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund – Hertha 3:0
      20:45 AS Roma - Inter 2:1

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk – Freiburg 1:1
      21:15 Braga – FC Porto 1:2
      22:15 Real Madryt – Valencia 3:0

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool – Arsenal 2:2
      20:30 Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 1:1
      21:00 Monaco – Marseille 3:1
    • Kolejka II (26-27.08)

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth - Manchester City 0:3
      16:00 Crystal Palace – Swansea 0:1
      16:00 Huddersfield - Southampton 2:0
      16:00 Newcastle – West Ham 0:1
      16:00 Watford – Brighton 2:1
      18:30 Manchester Utd – Leicester 2:1

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea – Everton 2:1
      14:30 West Brom – Stoke 1:1
      17:00 Tottenham – Burnley 3:1

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund – Hertha 3:0
      20:45 AS Roma - Inter 2:1

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk – Freiburg 1:2
      21:15 Braga – FC Porto 1:2
      22:15 Real Madryt – Valencia 3:2

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool – Arsenal 3:2
      20:30 Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 2:1
      21:00 Monaco – Marseille 3:1