Przyklejony Liga Typerów - 10 Edycja - Kolejka II (26-27.08)




    Gra: Nowe Universum Virgo (20.07.2017)

    Gra: Zamknięcie serwera Epic Blue

    Forum: Nowy Regulamin Forum

    Gra: Wersja 6.4.4

    Forum: Problemy i błędy nowej wersji forum (WBB4)

    Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

    IRC: Cotygodniowy quiz IRCowy

    Forum: Liga Typerów - 10 Edycja

    • Liga Typerów - 10 Edycja - Kolejka II (26-27.08)

      Zasady:


      1. Typujemy poprzez zamieszczenie posta w temacie (jednego dla każdej z kolejek LT - kolejne nie będą liczone):


      a) spotkania wybranych kolejek lig: polskiej, angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej, portugalskiej i holenderskiej.


      b) Ligę Mistrzów (od fazy grupowej), Ligę Europy (od fazy grupowej - wybrane mecze), wszystkie mecze polskich drużyn w europejskich pucharach.


      c) eliminacje do Mistrzostw Świata 2018 oraz ciekawsze spotkania towarzyskie (w tym wszystkie z udziałem Reprezentacji Polski)


      d) mecze ligowe pomiędzy zespołami z poniższej listy niezależnie od tego jaką ligę typujemy w danym tygodniu:


      Pokaż spoiler
      Arsenal
      Chelsea
      Liverpool
      Manchester City
      Manchester United
      Tottenhm


      Bayern Monachium
      Borussia Dortmund
      Bayer Leverkusen
      RB Lipsk

      Atletico Madryt
      FC Barcelona
      Real Madryt
      Sevilla

      Benfica Lizbona
      Sporting Lizbona
      FC Porto

      Paris SG
      Monaco
      Olympique Lyon
      Olympique Marsylia
      Nice


      Ajax Amsterdam
      Feyenoord
      PSV

      Legia Warszawa
      Lech Poznań
      Wisła Kraków
      Lechia Gdańsk
      Jagielonia Białystok

      Juventus Turyn
      Napoli
      AS Roma
      AC Milan



      e) półfinały i finały pucharów: Polski, Anglii, Hiszpanii, Niemiec, Włoch, Francji i Holandii.


      2. Zabroniona jest edytowanie postów po rozpoczęciu pierwszego z typowanych spotkań. Posty edytowane po tym czasie nie będą uwzględniane.


      3. Zasady punktacji:


      a) Poprawnie wytypowany dokładny wynik - przyznawane są 3 pkt.


      b) Wskazanie rozstrzygnięcia w meczu (zwycięzcy lub remisu) +/- jedna bramka po każdej ze stron tak aby różnica bramkowa pomiędzy drużynami była zachowana - przyznawane są 2 pkt.


      c) Wskazanie rozstrzygnięcia w meczu (zwycięzcy lub remisu) przy większej rozbieżności bramkowej - przyznawany jest 1 pkt.


      Uwaga: Spotkania z podpunktu 1d, mecze Reprezentacji Polski w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018, polskich drużyn w europejskich pucharach (od fazy grupowej), 1/4 finału Ligi Mistrzów, 1/2 finału Ligi Europy i finały pucharów krajowych punktowane są podwójnie (zamiast systemu 3:2:1 mamy 6:4:2). 1/2 finału Ligi Mistrzów i finał Lig Europy punktowane są potrójnie (punktacja 9:6:3), a finał Ligi Mistrzów poczwórnie (punktacja 12:8:4).


      5. Za zdobycie miejsca na podium w poszczególnych kolejkach przyznawane są dodatkowe punkty do klasyfikacji generalnej:
      1. miejsce w kolejce - 5 pkt
      2. miejsce w kolejce - 3 pkt
      3. miejsce w kolejce - 1 pkt


      6. W przypadku spotkań mogących zakończyć się dogrywką i rzutami karnymi typujemy wynik do końca dogrywki (120 min + ewentualny czas doliczony).


      7. Spotkania przerwane w trakcie, których wynik ustalany jest administracyjne nie będą brane pod uwagę przy podliczeniu kolejki.


      8. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania typów od innych uczestników (za skopiowane uznaje się typy gdzie dokładnie pokrywa się co najmniej 80% wyników). Każdy przypadek złamania zakazu karany będzie odjęciem 10 punktów w klasyfikacji ogólnej bez względu na liczbę punktów uzyskanych w kolejce.
      Ważne: Zasada nie obowiązuje gdy liczba spotkań do wytypowania jest mniejsza lub równa 10.


      9. Od tego sezonu Ligi Typerów do typowania będzie tzw. "SUPER MECZ". Ten rodzaj meczu pojawi się co 5 kolejek i będzie można za niego zdobyć 18 punktów, ale tylko i wyłącznie za wytypowanie dokładnego wyniku.

      Ważne: Niestety w tym sezonie Ligi Typera nie będzie nagród. Typujemy tylko dla zabawy.

      Kolejka II (26-27.08)

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth - Manchester City
      16:00 Crystal Palace – Swansea
      16:00 Huddersfield - Southampton
      16:00 Newcastle – West Ham
      16:00 Watford – Brighton
      18:30 Manchester Utd – Leicester

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea – Everton
      14:30 West Brom – Stoke
      17:00 Tottenham – Burnley

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund – Hertha
      20:45 AS Roma - Inter

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk – Freiburg
      21:15 Braga – FC Porto
      22:15 Real Madryt – Valencia

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool – Arsenal
      20:30 Wisła Kraków – Lechia Gdańsk
      21:00 Monaco – Marseille


      LP.
      NIK TYPERA
      PUNKTY
      1.
      Qnick
      22 pkt
      2.
      Nihl
      15 pkt
      .Vampir.
      15 pkt
      4.
      Tyski DTB
      12 pkt
      Rybka79
      12 pkt
      6.
      Gootek
      10 pkt
      Cortez
      10 pkt
      Toadie
      10 pkt
      9.
      Brescia (L)
      8 pkt
      Mati
      8 pkt
      11.
      Dragon1991
      7 pkt
      Trampek
      7 pkt
      13.
      Poliklet
      6 pkt
      14.
      Ratownik999
      5 pkt
      15.
      Avinashi
      3 pkt

      Post był edytowany 10 razy, ostatnio przez Ratownik999 ().

    • Podliczenie I Kolejki - Zwycięzca: Qnick - 22 pkt

      Podliczenie punktów
      Pokaż spoiler
      Qnick - 17 pkt + 5 pkt
      Nhil - 12 pkt + 3 pkt
      .Vampir. - 12 pkt + 3 pkt
      Tyski DTB - 11 pkt + 1 pkt
      Rybka79 - 11 pkt + 1 pkt
      Gootek - 10 pkt
      Cortez - 10 pkt
      Toudie - 10 pkt
      Brescia (L) - 8 pkt
      Mati - 8 pkt
      Dragon1991 - 7 pkt
      Trampek - 7 pkt
      Poliklet - 6 pkt
      Ratownik - 5 pkt
      Avinashi - 3 pkt
      Wyniki spotkań
      Pokaż spoiler
      Kolejka I (18-20.08)
      20:30 Bayern 3 - 1 Leverkusen
      15:30 Hamburger SV 1 - 0 Augsburg
      15:30 Hertha 2 - 0 Stuttgart
      15:30 Hoffenheim 1 - 0 Bremen
      15:30 Mainz 0 - 1 Hannover
      15:30 Wolfsburg 0 - 3 Dortmund
      18:30 Schalke 2 - 0 RB Lipsk
      15:30 Freiburg 0 - 0 Frankfurt
      18:00 Monchengladbach 1 - 0 FC Koln
      17:00 Tottenham 1- 2 Chelsea

      Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez Ratownik999 ().

    • 18.08. (piątek)


      20:30 Bayern - Leverkusen 3:0


      19.08. (sobota)


      15:30 Hamburger SV - Augsburg 1:0
      15:30 Hertha - Stuttgart 1:0
      15:30 Hoffenheim - Bremen 2:1
      15:30 Mainz - Hannover 0:1
      15:30 Wolfsburg - Dortmund 0:2
      15:30 Schalke - RB Lipsk 1:0
      20.08. (niedziela)


      15:30 Freiburg - Frankfurt 1:0
      18:00 Monchengladbach- FC Koln 1:0


      Punktacja x2


      20.08. (niedziela)


      17:00 Tottenham - Chelsea 0:2
      :dobry: :dobry: :dobry: :dobry: :dobry:
    • Kolejka I (18-20.08)

      18.08. (piątek)

      20:30 Bayern - Leverkusen 2-0

      19.08. (sobota)

      15:30 Hamburger SV - Augsburg 0-1
      15:30 Hertha - Stuttgart 2-0
      15:30 Hoffenheim - Bremen 1-1
      15:30 Mainz - Hannover 0-1
      15:30 Wolfsburg - Dortmund 1-2
      15:30 Schalke - RB Lipsk 0-0
      20.08. (niedziela)

      15:30 Freiburg - Frankfurt 1-1
      18:00 Monchengladbach- FC Koln 2-0

      Punktacja x2

      20.08. (niedziela)

      17:00 Tottenham - Chelsea 2-1
    • Kolejka I (18-20.08)


      18.08. (piątek)


      20:30 Bayern 3-1 Leverkusen


      19.08. (sobota)


      15:30 Hamburger SV 1-3 Augsburg
      15:30 Hertha 2-1 Stuttgart
      15:30 Hoffenheim 1-1 Bremen
      15:30 Mainz 2-0 Hannover
      15:30 Wolfsburg 1-3 Dortmund
      15:30 Schalke 2-2 RB Lipsk
      20.08. (niedziela)


      15:30 Freiburg 2-1 Frankfurt
      18:00 Monchengladbach 3-1 FC Koln


      Punktacja x2


      20.08. (niedziela)


      17:00 Tottenham 3-2 Chelsea


      Remember !!!

      " Everything I do.. I do it for You.."
      " I Still haven't found, what I'm looking For.."
      " I can't help Falling in Love with You.."

      --------------------------------------------------------------
      V like Victory - "Głos Sumienia" (projekcja własna)

      youtube.com/watch?v=y2i5ICpSwXI
    • Kolejka I (18-20.08)


      18.08. (piątek)


      20:30 Bayern - Leverkusen 1-1


      19.08. (sobota)


      15:30 Hamburger SV - Augsburg 2-0
      15:30 Hertha - Stuttgart 1-1
      15:30 Hoffenheim - Bremen 0-2
      15:30 Mainz - Hannover 1-0
      15:30 Wolfsburg - Dortmund 2-3
      15:30 Schalke - RB Lipsk 2-2
      20.08. (niedziela)


      15:30 Freiburg - Frankfurt 0-0
      18:00 Monchengladbach- FC Koln 1-2


      Punktacja x2


      20.08. (niedziela)


      17:00 Tottenham - Chelsea 0-2
      Jeśli poniosłeś porażkę, następnego dnia uśmiechnij się, niech wszyscy wiedzą, że jesteś silny
      ]:-D
      ]:-D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dragon1991 ().

    • Kolejka I (18-20.08)

      18.08. (piątek)

      20:30 Bayern 2-1 Leverkusen

      19.08. (sobota)

      15:30 Hamburger SV 1-2 Augsburg
      15:30 Hertha 2-1 Stuttgart
      15:30 Hoffenheim 1-2 Bremen
      15:30 Mainz 1-2 Hannover
      15:30 Wolfsburg 1-2 Dortmund
      15:30 Schalke 0-2 RB Lipsk

      20.08. (niedziela)

      15:30 Freiburg 1-1 Frankfurt
      18:00 Monchengladbach 1-0 FC Koln

      Punktacja x2

      20.08. (niedziela)

      17:00 Tottenham 2-1 Chelsea
    • Kolejka I (18-20.08)


      18.08. (piątek)


      20:30 Bayern - Leverkusen 2-0


      19.08. (sobota)


      15:30 Hamburger SV - Augsburg 2-1
      15:30 Hertha - Stuttgart 2-0
      15:30 Hoffenheim - Bremen 2-0
      15:30 Mainz - Hannover 2-1
      15:30 Wolfsburg - Dortmund 0-2
      15:30 Schalke - RB Lipsk 1-2
      20.08. (niedziela)


      15:30 Freiburg - Frankfurt 1-1
      18:00 Monchengladbach- FC Koln 2-0


      Punktacja x2


      20.08. (niedziela)


      17:00 Tottenham - Chelsea 2-0
    • Kolejka I (18-20.08)


      18.08. (piątek)


      20:30 Bayern - Leverkusen 2:1


      19.08. (sobota)


      15:30 Hamburger SV - Augsburg 0:1
      15:30 Hertha - Stuttgart 1:1
      15:30 Hoffenheim - Bremen 1:0
      15:30 Mainz - Hannover 1:1
      15:30 Wolfsburg - Dortmund 1:2
      15:30 Schalke - RB Lipsk 2:2
      20.08. (niedziela)


      15:30 Freiburg - Frankfurt 2:1
      18:00 Monchengladbach- FC Koln 1:0


      Punktacja x2


      20.08. (niedziela)


      17:00 Tottenham - Chelsea 1:1
      Legionistka
      Caryca Marcysia I





    • Kolejka I (18-20.08)


      18.08. (piątek)


      20:30 Bayern - Leverkusen 2:0


      19.08. (sobota)


      15:30 Hamburger SV - Augsburg 3:1
      15:30 Hertha - Stuttgart 1:0
      15:30 Hoffenheim - Bremen 1:1
      15:30 Mainz - Hannover 2:1
      15:30 Wolfsburg - Dortmund 2:2
      15:30 Schalke - RB Lipsk 0:0
      20.08. (niedziela)


      15:30 Freiburg - Frankfurt 2:0
      18:00 Monchengladbach- FC Koln 1:0


      Punktacja x2


      20.08. (niedziela)


      17:00 Tottenham - Chelsea0:1

      Templars & SFEO
    • Kolejka I (18-20.08)

      18.08. (piątek)

      20:30 Bayern 2 - 1 Leverkusen

      19.08. (sobota)

      15:30 Hamburger SV 2 - 2 Augsburg
      15:30 Hertha 2 - 0 Stuttgart
      15:30 Hoffenheim 1 - 1 Bremen
      15:30 Mainz 2 - 0 Hannover
      15:30 Wolfsburg 1 - 3 Dortmund
      15:30 Schalke 1 - 2 RB Lipsk

      20.08. (niedziela)

      15:30 Freiburg 3 - 1 Frankfurt
      18:00 Monchengladbach 1 - 1 FC Koln

      Punktacja x2

      20.08. (niedziela)

      17:00 Tottenham 3 - 2 Chelsea
    • Kolejka I (18-20.08)

      18.08. (piątek)

      20:30 Bayern - Leverkusen 2:1

      19.08. (sobota)

      15:30 Hamburger SV - Augsburg 1:1
      15:30 Hertha - Stuttgart 2:2
      15:30 Hoffenheim - Bremen 3:2
      15:30 Mainz - Hannover 2:1
      15:30 Wolfsburg - Dortmund 1:3
      15:30 Schalke - RB Lipsk 2:2
      20.08. (niedziela)

      15:30 Freiburg - Frankfurt 1-1
      18:00 Monchengladbach- FC Koln 2-1

      Punktacja x2

      20.08. (niedziela)

      17:00 Tottenham - Chelsea 1:1
    • Kolejka I (18-20.08)

      18.08. (piątek)

      20:30 Bayern - Leverkusen 3:0

      19.08. (sobota)

      15:30 Hamburger SV - Augsburg 2:1
      15:30 Hertha - Stuttgart 1:2
      15:30 Hoffenheim - Bremen 1:0
      15:30 Mainz - Hannover 1:1
      15:30 Wolfsburg - Dortmund 0:2
      15:30 Schalke - RB Lipsk 0:1

      20.08. (niedziela)

      15:30 Freiburg - Frankfurt 2:1
      18:00 Monchengladbach- FC Koln 1:0

      Punktacja x2

      20.08. (niedziela)

      17:00 Tottenham - Chelsea 0:2
    • Kolejka I (18-20.08)

      18.08. (piątek)
      20:30 Bayern - Leverkusen 2:0

      19.08. (sobota)
      15:30 Hamburger SV - Augsburg 1:0
      15:30 Hertha - Stuttgart 1:1
      15:30 Hoffenheim - Bremen 2:1
      15:30 Mainz - Hannover 1:0
      15:30 Wolfsburg - Dortmund 0:0
      15:30 Schalke - RB Lipsk 2:1

      20.08. (niedziela)
      15:30 Freiburg - Frankfurt 2:0
      18:00 Monchengladbach- FC Koln 1:0

      Punktacja x2

      20.08. (niedziela)
      17:00 Tottenham - Chelsea 2:1
    • Nowy

      Kolejka I (18-20.08)


      18.08. (piątek)
      20:30 Bayern - Leverkusen 2-1


      19.08. (sobota)
      15:30 Hamburger SV - Augsburg 0-1
      15:30 Hertha - Stuttgart 2-1
      15:30 Hoffenheim - Bremen 0-1
      15:30 Mainz - Hannover 2-0
      15:30 Wolfsburg - Dortmund 1-2
      15:30 Schalke - RB Lipsk 1-1

      20.08. (niedziela)
      15:30 Freiburg - Frankfurt 2-1
      18:00 Monchengladbach- FC Koln 1-1


      Punktacja x2

      20.08. (niedziela)
      17:00 Tottenham - Chelsea 2-1


      'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

      S. King
    • Nowy

      Kolejka I (18-20.08)
      18.08. (piątek)

      20:30 Bayern 2-1 Leverkusen

      19.08. (sobota)

      15:30 Hamburger SV 1-1 Augsburg
      15:30 Hertha 1-1 Stuttgart
      15:30 Hoffenheim 1-0 Bremen
      15:30 Mainz 1-0 Hannover
      15:30 Wolfsburg 0-1 Dortmund
      15:30 Schalke 1-1 RB Lipsk

      20.08. (niedziela)

      15:30 Freiburg 1-1 Frankfurt
      18:00 Monchengladbach 1-0 FC Koln

      Punktacja x2

      20.08. (niedziela)

      17:00 Tottenham 1-1 Chelsea

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Zostań moderatorem kasai - jedyna i niepowtarzalna okazja ;)
      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Nowy

      Kolejka I (18-20.08)

      18.08. (piątek)
      20:30 Bayern - Leverkusen 3:0

      19.08. (sobota)
      15:30 Hamburger SV - Augsburg 1:1
      15:30 Hertha - Stuttgart 2:0
      15:30 Hoffenheim - Bremen 2:0
      15:30 Mainz - Hannover 1:0
      15:30 Wolfsburg - Dortmund 0:2
      15:30 Schalke - RB Lipsk 1:2

      20.08. (niedziela)
      15:30 Freiburg - Frankfurt 1:1
      18:00 Monchengladbach- FC Koln 1:1

      Punktacja x2

      20.08. (niedziela)
      17:00 Tottenham - Chelsea 2:0
      Mod ST [Draco] [Quantum] [Yakini] [Japetus]

      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, PoO, WiP

      LFC



      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!

      Pręgierz (*)
    • Nowy

      Kolejka II (26-27.08)

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth - Manchester City 1-3
      16:00 Crystal Palace – Swansea 0-1
      16:00 Huddersfield - Southampton 1-2
      16:00 Newcastle – West Ham 1-1
      16:00 Watford – Brighton 2-0
      18:30 Manchester Utd – Leicester 3-1

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea – Everton 2-2
      14:30 West Brom – Stoke 2-1
      17:00 Tottenham – Burnley 2-0

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund – Hertha 2-0
      20:45 AS Roma - Inter 1-2

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk – Freiburg 1-0
      21:15 Braga – FC Porto 0-1
      22:15 Real Madryt – Valencia 2-0

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool – Arsenal 2-1
      20:30 Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 1-0
      21:00 Monaco – Marseille 2-1
      Jeśli poniosłeś porażkę, następnego dnia uśmiechnij się, niech wszyscy wiedzą, że jesteś silny
      ]:-D
      ]:-D
    • Nowy

      Kolejka II (26-27.08)

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth - Manchester City 0:2
      16:00 Crystal Palace – Swansea 1:1
      16:00 Huddersfield - Southampton 1:0
      16:00 Newcastle – West Ham 2:0
      16:00 Watford – Brighton 1:0
      18:30 Manchester Utd – Leicester 3:1

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea – Everton 2:0
      14:30 West Brom – Stoke 1:0
      17:00 Tottenham – Burnley 2:0

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund – Hertha 2:0
      20:45 AS Roma - Inter 2:0

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk – Freiburg 3:0
      21:15 Braga – FC Porto 0:2
      22:15 Real Madryt – Valencia 3:0

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool – Arsenal 2:1
      20:30 Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 1:0
      21:00 Monaco – Marseille 2:0

      Templars & SFEO
    • Nowy

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth - Manchester City 0:2
      16:00 Crystal Palace – Swansea 1:0
      16:00 Huddersfield - Southampton 1:0
      16:00 Newcastle – West Ham 1:0
      16:00 Watford – Brighton 1:0
      18:30 Manchester Utd – Leicester 2:1

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea – Everton 2:1
      14:30 West Brom – Stoke 1:0
      17:00 Tottenham – Burnley 2:0

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund – Hertha 3:0
      20:45 AS Roma - Inter 2:0

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk – Freiburg 2:0
      21:15 Braga – FC Porto 0:2
      22:15 Real Madryt – Valencia 3:0

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool – Arsenal 1:0
      20:30 Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 1:0
      21:00 Monaco – Marseille 2:1
      :dobry: :dobry: :dobry: :dobry: :dobry:
    • Nowy

      Kolejka II (26-27.08)

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth - Manchester City 0:3
      16:00 Crystal Palace – Swansea 0:1
      16:00 Huddersfield - Southampton 2:1
      16:00 Newcastle – West Ham 2:0
      16:00 Watford – Brighton 1:0
      18:30 Manchester Utd – Leicester 3:0

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea – Everton 2:0
      14:30 West Brom – Stoke 1:0
      17:00 Tottenham – Burnley 2:1

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund – Hertha 3:1
      20:45 AS Roma - Inter 2:1

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk – Freiburg 2:0
      21:15 Braga – FC Porto 1:2
      22:15 Real Madryt – Valencia 4:0

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool – Arsenal 2:1
      20:30 Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 2:0
      21:00 Monaco – Marseille 2:1
    • Nowy

      Kolejka II (26-27.08)

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth 0 - 2 Manchester City
      16:00 Crystal Palace 1 – 0 Swansea
      16:00 Huddersfield 3 - 1 Southampton
      16:00 Newcastle 2 – 0 West Ham
      16:00 Watford 2 – 0 Brighton
      18:30 Manchester Utd 3 – 0 Leicester

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea 3 – 1 Everton
      14:30 West Brom 1 – 0 Stoke
      17:00 Tottenham 3 – 0 Burnley

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund 2 – 1 Hertha
      20:45 AS Roma 1 - 2 Inter

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk 3 – 1 Freiburg
      21:15 Braga 1 – 2 FC Porto
      22:15 Real Madryt 3 – 0 Valencia

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool 2 – 2 Arsenal
      20:30 Wisła Kraków 2 – 0 Lechia Gdańsk
      21:00 Monaco 4 – 1 Marseille
    • Nowy

      Kolejka II (26-27.08)

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth 1-3 Manchester City
      16:00 Crystal Palace 1–2 Swansea
      16:00 Huddersfield 2-1 Southampton
      16:00 Newcastle 1–2 West Ham
      16:00 Watford 2–1 Brighton
      18:30 Manchester Utd 2–0 Leicester

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea 2–0 Everton
      14:30 West Brom 1–2 Stoke
      17:00 Tottenham 2–1 Burnley

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund 2–1 Hertha
      20:45 AS Roma 2-1 Inter

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk 2–1 Freiburg
      21:15 Braga 1–3 FC Porto
      22:15 Real Madryt 2–0 Valencia

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool 2–1 Arsenal
      20:30 Wisła Kraków 2–1 Lechia Gdańsk
      21:00 Monaco 1–2 Marseille
    • Nowy

      Kolejka II (26-27.08)

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth - Manchester City 0:3
      16:00 Crystal Palace – Swansea 1:1
      16:00 Huddersfield - Southampton 1:1
      16:00 Newcastle – West Ham 1:0
      16:00 Watford – Brighton 1:0
      18:30 Manchester Utd – Leicester 4:1

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea – Everton 2:0
      14:30 West Brom – Stoke 2:1
      17:00 Tottenham – Burnley 2:1

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund – Hertha 4:1
      20:45 AS Roma - Inter 1:1

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk – Freiburg 2:0
      21:15 Braga – FC Porto 0:1
      22:15 Real Madryt – Valencia 4:0

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool – Arsenal 2:2
      20:30 Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 2:1
      21:00 Monaco – Marseille 2:1
    • Nowy

      Kolejka II (26-27.08)

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth - Manchester City 0-2
      16:00 Crystal Palace – Swansea 1-2
      16:00 Huddersfield - Southampton 0-2
      16:00 Newcastle – West Ham 1-0
      16:00 Watford – Brighton 2-0
      18:30 Manchester Utd – Leicester 2-0

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea – Everton 1-1
      14:30 West Brom – Stoke 0-0
      17:00 Tottenham – Burnley 2-1

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund – Hertha 2-0
      20:45 AS Roma - Inter 1-0

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk – Freiburg 1-0
      21:15 Braga – FC Porto 0-2
      22:15 Real Madryt – Valencia 3-0

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool – Arsenal 1-0
      20:30 Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 2-2
      21:00 Monaco – Marseille 2-0
    • Nowy

      Kolejka II (26-27.08)

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth - Manchester City 0-1
      16:00 Crystal Palace – Swansea 1-1
      16:00 Huddersfield - Southampton 1-2
      16:00 Newcastle – West Ham 1-1
      16:00 Watford – Brighton 0-0
      18:30 Manchester Utd – Leicester 2-0

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea – Everton 2-1
      14:30 West Brom – Stoke 0-1
      17:00 Tottenham – Burnley 1-1

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund – Hertha 2-2
      20:45 AS Roma - Inter 1-1

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk – Freiburg 1-2
      21:15 Braga – FC Porto 1-2
      22:15 Real Madryt – Valencia 3-1

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool – Arsenal 2-1
      20:30 Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 2-1
      21:00 Monaco – Marseille 1-1
    • Nowy

      Kolejka II (26-27.08)


      26.08 (sobota)


      13:30 Bournemouth - Manchester City 0-2
      16:00 Crystal Palace – Swansea 2-0
      16:00 Huddersfield - Southampton 1-0
      16:00 Newcastle – West Ham 2-1
      16:00 Watford – Brighton 2-0
      18:30 Manchester Utd – Leicester 3-0


      27.08 (niedziela)


      14:30 Chelsea – Everton 2-1
      14:30 West Brom – Stoke 0-1
      17:00 Tottenham – Burnley 3-0


      26.08 (sobota)


      18:30 Dortmund – Hertha 3-1
      20:45 AS Roma - Inter 1-1


      27.08 (niedziela)


      15:30 RB Lipsk – Freiburg 2-0
      21:15 Braga – FC Porto 1-2
      22:15 Real Madryt – Valencia 3-1


      Punktacja x2


      17:00 Liverpool – Arsenal 1-0
      20:30 Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 2-0
      21:00 Monaco – Marseille 2-0
    • Nowy

      Kolejka II (26-27.08)

      26.08 (sobota)

      13:30 Bournemouth 1-3 Manchester City
      16:00 Crystal Palace 1–2 Swansea
      16:00 Huddersfield 1-1 Southampton
      16:00 Newcastle 1–2 West Ham
      16:00 Watford 3–1 Brighton
      18:30 Manchester Utd 3–1 Leicester

      27.08 (niedziela)

      14:30 Chelsea 2–2 Everton
      14:30 West Brom 1–1 Stoke
      17:00 Tottenham 4–1 Burnley

      26.08 (sobota)

      18:30 Dortmund 3–1 Hertha
      20:45 AS Roma 1-1 Inter

      27.08 (niedziela)

      15:30 RB Lipsk 2–1 Freiburg
      21:15 Braga 0–2 FC Porto
      22:15 Real Madryt 3–1 Valencia

      Punktacja x2

      17:00 Liverpool 1–1 Arsenal
      20:30 Wisła Kraków 2–3 Lechia Gdańsk
      21:00 Monaco 3–1 Marseille


      Remember !!!

      " Everything I do.. I do it for You.."
      " I Still haven't found, what I'm looking For.."
      " I can't help Falling in Love with You.."

      --------------------------------------------------------------
      V like Victory - "Głos Sumienia" (projekcja własna)

      youtube.com/watch?v=y2i5ICpSwXI