Piotrus Pan aka Calineczka, czyli jak poprzedni autor ujął - cytat: "oszust internetowy."

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Piotrus Pan aka Calineczka, czyli jak poprzedni autor ujął - cytat: "oszust internetowy."

    Aż muszę odświeżyć stary temat w nowym wydaniu, po tym jak prawda wyszła na jaw.

    Pierwsze zdanie? Chce wyjasnic wam kim jest Piotruś Pan Aka Calineczka i co właśnie próbuje robić.

    Jakis czas temu zaczał mnie rakietować pewien osobnik o nicku "marcinb998"
    API KEY: mr-pl-145-e2fc0b52e72c0faf1fc41683d29d1a6b430fecd2 / screen:


    (jak coś API KEY można sprawdzać tutaj: nomoreangel.de/api-reader/?api…f1fc41683d29d1a6b430fecd2)
    api key są niepodrabialne.

    Zapytalem dlaczego rakietuje, dostalem:



    Tak czy owak wyglądało to jak multikonto czyjeś, więc od razu zgłosiłem. Tak czy owak chciałem sprawdzić kto to.

    Więc sprawdzając kolega wysłał pare rmp na kilka osób, w tym Piotrusa Pana
    (Wiedząc, że napisał, że atakował eko top2(Piotrusa Pana aka Calineczka), wiedzialem że musi mieć API key aby udowodnić że faktycznie tak było.)

    Od razu po pierwszych rakietach pojawił się PM od Calineczki(Piotrusa Pana) - ALE UWAGA! DO MNIE. - tak, tutaj ciekawe że od razu wiedział o kogo chodzi, skoro kolega rakietował na prośbę
    (bo wiadomo sam rakietowal poprzez konto "marcinb998" a chwile potem sam oberwał wiec wiedział o kogo chodzi...)

    dosłowanie chwile po rakietach. Nawet nie miałby czasu szukać. Czyli ponownie - widać na początku że to on rakietował z "marcinb998".
    Ale aby od razu nie oskarżać że na pewno to jego konto. zapytałem o API key od ataku z konta "marcinb998" (które swoją drogą było w "W a M" - sprawdzic na oginiter mozna)
    Zapytalem, ponieważ to konto napisało że także Piotrusa Pana rakietowało niedawno (czyli PP ma api KEY jezeli to prawda).

    Jak sami zobaczycie po screenach, oczywiscie nie dostarczył API key.

    Screeny z rozmowy z Piotrusem Panem (AKA Calineczka):








    Jak do tej pory ani API key ani nawet screena nie dostałem od pana PP, czyli była to jego ściema,
    ponieważ konto "marcinb998" to multikonto Piotrusa Pana(Calineczki) służące do rakietowania.

    Chciałem dobrze, ale nie chciał współpracować.

    I co więcej, po czasie oba konta dostały bana, więc zgłaszając "marcinb998" jako czyjeś multikonto, dowiedziałem się że miałem racje że to pewnie on.
    Nie zgłaszałbym gdyby od razu napisał, że nie będzie posyłać lub nie posyłał rakiet.

    Nawet nic wiecej nie odpisal, nie chcial wspolpracowac, widac wyraźnie że to faktycznie on jest winowajcą tego konta "marcinb998"(które swoją drogą było w "W a M")

    ponownie Screeny z multikonta Calineczki(Piotrus Pan)


    Chciałem o tym już pisać, ale pomyślałem, ok może on się opanuje. W końcu to jego wina, że używał multikonta aby mnie rakietować.

    Pisze to wszystko aby Piotrus Pan Aka Calineczka sie nie wykrecal i przypadkiem nie wmawiał wam czegos. Ja długo czekałem na jego kooperacje w tej sprawie.

    W każdym razie to nie wszystko. Ja Calineczke znam długo. Jakby ktoś z WaM sie jeszcze nie skumał, bo tak to wygląda to:




    Calineczka był ze mną na początku w sojuszu G-20. I długo sam mu ufałem. Aż doszło do sytuacji do której jest temat:

    Calineczka Oszust Internetowy ;)
    (niestety pokasowane treści)

    jeszcze widać w tym temacie, że sam nie wiedziałem co się stało. dopiero potem sie dowiedziałem od poszkodowanego.
    otóż napisała ten temat osoba nickiem CBD Oil Maker, która została oszukana przez Calineczke na 500 zł. W jaki sposób?

    Calineczka miał doradzać oraz pomagać, ale również dostał pasy do konta CDB Oil Maker, który to zapłacił.

    Calineczka jednak oszukał go, kase sobie zostawił, przygarnął jego konto, i na tym się skończyło.
    (nadal nie wiem które to teraz konto CDB Oil Maker)

    Chwile po tym jak sie dowiedzieliśmy, Calineczka zmienił nick na Piotruś Pan i uciekł z sojuszu. Wtedy kontakt się zerwał.

    Nie chciałem mieć z nim nic do czynienia.

    jednak w momencie jak przebiłem go w top Eko, zaczał mnie rakietować ze swojej moonówki jak to sam powiedział i się przyznał potem(screen niżej)

    Wiem że SpecjalistOfSadist miał z nim kontakt na GG. Ostrzegałem go że Calineczka to oszust, jednak widać się nie posłuchał i skończył w rekach ZSu, do którego Calineczka zgłosił się ze swoim planem oszustwa.

    Ja = SpecjalistOfSadist
    [ciach]


    Przypominam, że gdyby na początku napisał przynajmniej że "marcinb998" nie będzie rakietować, to bym nie szukał winnego poprzez ticket u GO. Pewności nie miałem a rakiety leciały więc ticket był.

    Widać Calineczka jedynie po to aby niby mi dokuczyć(po co? dlaczego? - sam zaczął, nic mu nie zrobiłem), stworzył plan oszukania SpecjalistOfSadist. Ten natomiast mu uwierzył niestety, a ja też o niczym nie wiedziałem(a było widać jak nagle pl1/Whisky skaczą w wojsku do góry - czyli jednak AM sie ma :) ) Gratuluje ZS szczęścia.

    Tuż po akcji dostałem wiadomość:



    To ja już nie wiem czy Calineczka oszukał kolejnego człowieka, czy to po prostu jego kolejne multikonto.

    W każdym razie to jest opis Calineczki, czyli oszusta internetowego jak to poprzedni autor ujął w pierwszym temacie odnośnie tego osobnika.

    Nie ufać, oszuka każdego, bardzo wiarygodnie pisze, jednak ostatecznie cie oszuka.

    Pozdrawiam, miłej lektury.


    Moderator Ruda:
    Screen z wulgaryzmem usunięty.
  • nie płakusiaj :E
    starcie juz wkrótce :fkiss:


    od @pl1...
    "haha co zrobil sosowi ? sos lecial sie puszowac bo jest lamusem i oszustem , a ten go oszukal ""oddawaj konto zlodzieju":D"no tak najlepiej by bylo jakby dal mu sie normlanie przypuszowac"hahaha:"D:D:D
    BRUNCIA IS MAJ NEJM



    :fa: uni Quantum :fa:
    <: sojusz Zły Sen & IRA <:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Whisky ().

  • Patrząc na ST, czytając DiD utwierdziłem się w tym, że moment w którym oddałem konto na tym uni był dobrym wyborem. To uni pływa w szambie po uszy. Prawie same (wierze, że pl i jego ekipa grają uczciwie, ) pro elo konta, które się puszują i innego rodzaju przekręty uskuteczniają i chwalą się na boardzie jacy to są fajni - mówię tu o tych co się liczą na serwerze - ścisła topka, nie o top200.
    Pamiętam jak mi metod pisał, że w M.L to takie koty grają, że nie ma co zakładać konta - M.L - też kilka banów poleciało z metodem na czele.
    Do tego SOS "lider opozycji" okazał się oszustem i puszerem, a to jemu od początku uni kibicowałem. W przyrodzie nic nie ginie, skończył tak jak należy,

    Nie pozdrawiam nikogo.
    Ide dalej pić :)
    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ProSkaner. ().

  • Na Ciebie Proskaner nie trzeba żadnych "kotów". Wystarcze ja. Jak piszesz mój nick to chociaz poprawnie napisz ;) Pozdrawiam Cię.


    Co do tego tematu. Ludzie z ZHP pouciekali, bo ich jakiś leszcz calin straszy, że ich dojedzie. Najlepsze, że nie swoimi umiejętnościami tylko umiejętnościami kolegów i koleżanki - no poezja.
  • [# 38] Method [LoG] & Malack [LoG] & ToTylkoJa [LoG] & Hejduk [LoG] vs. ProSkaner [Bwolf] 7689.24% TOP 1 ACS WOJNA


    jak mialem to solo spakować? :D nie wiem ile rw zrobiłem na Tobie na tym izarze solo, ale na bank nie bylo to jedno. Ty na mnie ile? żadnego? :P chociaż może jedno było ;)

    Jeszcze chcialem się odnieść do calina. Człowieczek ma multum multi na tym uni. Ma lub miał, bo niektóre to już idlują, a inne zostały usunięte :D