#1(OBRONA) ChoryPsychicznie [TERROR] & demolka91 [TERROR] vs. Spawciu251 & vnteek [UPC] & voytekf [OWCA] & Lowca_Goblinow ~ 494.81%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #1(OBRONA) ChoryPsychicznie [TERROR] & demolka91 [TERROR] vs. Spawciu251 & vnteek [UPC] & voytekf [OWCA] & Lowca_Goblinow ~ 494.81%

    Witam wszystkich na nowym uni , :piwko:

    tak na powitanie wrzucam fajna akcje zgranej załogi :) :dyskusja:
    załoga którą poznałem poprzez swoje ucieczki z ich ataków lub których ja delikatnie złomowałem :thumbup: :thumbup:

    pierwszy STejk a już jak fajnie wygląda :)

    co agresorzy wyczyniali podczas lotu to głowa mała , więcej błędów co oni popełnili nie wiem czy da rade zrobić :P :evil: :evil:
    ale wymieniać nie będę co by się szybko nie nauczyli ,


    oczywiście życzę BSzO od całej załogi :gszo:


    pozdrawiam ZHP ze Spicy :thumbup: , Banksterów z Rhea :thumbup: , B-S z Quaoar :thumbup:
    całe buddy z róznych uni
    i wszystkich którzy chcą być pozdrowieni



    aaa i jeszcze jedno co miałem przekazać , sojuszowi Ganja/SAD mozemy zaoferowac korepetycje z innych lotów poza złomowaniem satelitek :P :P :P


    bez muzyczki żeby już nie przynudzać :P






    Dnia 14-07-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor ChoryPsychicznie [TERROR]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 2.200
    Krążownik 220
    Okręt wojenny 270
    Pancernik 110

    _________________________________________

    Agresor demolka91 [TERROR]
    ________________________________________________

    Krążownik 449
    Okręt wojenny 364
    Pancernik 140

    _________________________________________

    Obrońca Spawciu251
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.333
    Ciężki myśliwiec 11
    Krążownik 166
    Okręt wojenny 120
    Pancernik 38

    _________________________________________

    Obrońca vnteek [UPC]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.303
    Ciężki myśliwiec 22
    Krążownik 191
    Okręt wojenny 500
    Bombowiec 3
    Niszczyciel 51
    Pancernik 166

    _________________________________________

    Obrońca voytekf [OWCA]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 2.845
    Ciężki myśliwiec 2
    Krążownik 383
    Okręt wojenny 515
    Bombowiec 22
    Niszczyciel 22
    Pancernik 204

    _________________________________________

    Obrońca Lowca_Goblinow
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 425
    Ciężki myśliwiec 2
    Krążownik 166
    Okręt wojenny 151
    Pancernik 101

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor ChoryPsychicznie [TERROR]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Agresor demolka91 [TERROR]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Spawciu251
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 591 ( -742 )
    Ciężki myśliwiec 7 ( -4 )
    Krążownik 146 ( -20 )
    Okręt wojenny 119 ( -1 )
    Pancernik 37 ( -1 )

    _________________________________________

    Obrońca vnteek [UPC]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 620 ( -683 )
    Ciężki myśliwiec 14 ( -8 )
    Krążownik 160 ( -31 )
    Okręt wojenny 498 ( -2 )
    Bombowiec 3 ( -0 )
    Niszczyciel 51 ( -0 )
    Pancernik 166 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca voytekf [OWCA]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.379 ( -1.466 )
    Ciężki myśliwiec 2 ( -0 )
    Krążownik 329 ( -54 )
    Okręt wojenny 510 ( -5 )
    Bombowiec 22 ( -0 )
    Niszczyciel 22 ( -0 )
    Pancernik 204 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca Lowca_Goblinow
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 197 ( -228 )
    Ciężki myśliwiec 1 ( -1 )
    Krążownik 145 ( -21 )
    Okręt wojenny 151 ( -0 )
    Pancernik 101 ( -0 )

    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 87.491.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 16.825.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 34.177.500 metalu i 15.303.000 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -56.010.000
    Kryształ: -26.393.000
    Deuter: -5.088.000
    agresor stracił łącznie 87.491.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 21.832.500
    Kryształ: 11.090.000
    Deuter: -267.000
    obrońca zyskał łącznie 32.655.500 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
    WEZN :wojna: :ow: O_O :evil:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Spawciu251: złom cały zabezpieczony przez nas wiec nie wrzucałem wszystkich api ().

  • o no proszę Spawciu po dobrej stronie ^^

    GZ obrońcom, atakującym szoo

    Wpuśćcie amoniak do krwi. Zajdzie reakcja umierania, intensywnego oddychania, zachłannego smakowania i nieuwalniania życia z rąk!

    I must not fear.
    Fear is the mind-killer.
    Fear is the little-death that bringstotal obliteration.
    I will face my fear.
    I will permit it to pass over meand through me.
    And when it has gone past I willturn the inner eye to see its path.
    Where the fear has gone there willbe nothing.
    Only I will remain.
  • Gratki, obserwowalismy to wszystko;D smiechu co nie miara;] moze nastepnym razem beda oni bardziej zgrani xD ale Spawciu, 1,5h to nie 20 min, wracaj do nas na S ;]
    Necromancer
    The One Above All

    I am, What you fear most
    I am, What you need
    I am, What you made me

    I will not be forgotten
    This is my time to shine
    I've got the scars to prove it
    Only the strong survive
  • Nie pootraficie mnie dorwać w czystej walce to podsyłacie mi szczura :)
    Nie ma problemu, ale szczycić też nie bardzo jest się czym.
    Dałem się wkręcić jak małe dziecko wierząc w to ze Chory chce acsa i wykonałem prawie 2 h lot.... 8o

    Graty

    • demolka91 14.07.2017 18:29:47 ok pilnuj aktywnosci i daj znac jak cos
    • ChoryPsychicznie 14.07.2017 18:29:56 ok
    • demolka91 14.07.2017 18:42:42 tam sie ciagle gwiazdka pali, co jest ?
    • ChoryPsychicznie 14.07.2017 18:44:14 bo skanowałem go . Po za tym ja go farmilem jak był na kacie i nic nie robi tylko ze aktywny mam go na czujce wiec spokojnie
    • ChoryPsychicznie 14.07.2017 18:48:20 mam go tez w buddy na innym kacie wiec co nie co wiem a z tego co wiem to ma tylko gre wlaczona i gdzies pojechal i ma być o 22 a aktywność to ja mu robie :P

  • Demolka91 napisał(a):

    Nie pootraficie mnie dorwać w czystej walce to podsyłacie mi szczura :)
    Nie ma problemu, ale szczycić też nie bardzo jest się czym.
    Dałem się wkręcić jak małe dziecko wierząc w to ze Chory chce acsa i wykonałem prawie 2 h lot.... 8o

    Graty

    • demolka91 14.07.2017 18:29:47 ok pilnuj aktywnosci i daj znac jak cos
    • ChoryPsychicznie 14.07.2017 18:29:56 ok
    • demolka91 14.07.2017 18:42:42 tam sie ciagle gwiazdka pali, co jest ?
    • ChoryPsychicznie 14.07.2017 18:44:14 bo skanowałem go . Po za tym ja go farmilem jak był na kacie i nic nie robi tylko ze aktywny mam go na czujce wiec spokojnie
    • ChoryPsychicznie 14.07.2017 18:48:20 mam go tez w buddy na innym kacie wiec co nie co wiem a z tego co wiem to ma tylko gre wlaczona i gdzies pojechal i ma być o 22 a aktywność to ja mu robie :P





    szczerze?
    to nie bardzo mnie interesuje kogo macie w sojuszu i co wam pisze, ja osobiscie osoby nie znam i nie jest w moim stylu gry podsyłać takich delikwentów... tymbardziej ze nawet na was nikt się z nas nie czaił

    nagle widze 2h lot przez 4gale i mowie nie no masakra jakas .... ja siedze na koncie a oni leca ,,, skany na 3min 1min przed wlotem na moona gdzie spokojnie moglem sobie dt mt reck zabrac
    zebrałem ekipe i wyszło a kto to jest gracz ChoryPsychicznie to nie mam zielonego pojęcia....

    najlepiej jak sam przyjdzie i sie wpisze bo takimi pw do Ciebie narobił niezłego smrodu ..
    WEZN :wojna: :ow: O_O :evil:
  • Demolka91 napisał(a):

    Nie pootraficie mnie dorwać w czystej walce to podsyłacie mi szczura :)
    Nie ma problemu, ale szczycić też nie bardzo jest się czym.
    Dałem się wkręcić jak małe dziecko wierząc w to ze Chory chce acsa i wykonałem prawie 2 h lot.... 8o

    Graty

    • demolka91 14.07.2017 18:29:47 ok pilnuj aktywnosci i daj znac jak cos
    • ChoryPsychicznie 14.07.2017 18:29:56 ok
    • demolka91 14.07.2017 18:42:42 tam sie ciagle gwiazdka pali, co jest ?
    • ChoryPsychicznie 14.07.2017 18:44:14 bo skanowałem go . Po za tym ja go farmilem jak był na kacie i nic nie robi tylko ze aktywny mam go na czujce wiec spokojnie
    • ChoryPsychicznie 14.07.2017 18:48:20 mam go tez w buddy na innym kacie wiec co nie co wiem a z tego co wiem to ma tylko gre wlaczona i gdzies pojechal i ma być o 22 a aktywność to ja mu robie :P



    Zdajesz sobie sprawę, że pisząc to co piszesz zaprzeczasz samemu sobie?

    Chcesz żeby inni dorwali Cię w "czystej walce" a lecisz na gościa sprawdzonego przez lamerskie buddy na multikoncie... nie będę dalej tego komentował bo sam właśnie to najlepiej skomentowałeś i jeszcze publicznie ziomka z sojuszu naraziłeś na bana za multikonto, brak słów, ale jak widać niektórzy zapominają, że to tylko gra...

    A kolegom dzięki za akcję bo fajny początek weekendu :D Chińczyki w stoczniach już dostali ryżu na planowane nadgodziny :D
  • vnteek napisał(a):

    Demolka91 napisał(a):

    Nie pootraficie mnie dorwać w czystej walce to podsyłacie mi szczura :)
    Nie ma problemu, ale szczycić też nie bardzo jest się czym.
    Dałem się wkręcić jak małe dziecko wierząc w to ze Chory chce acsa i wykonałem prawie 2 h lot.... 8o

    Graty

    • demolka91 14.07.2017 18:29:47 ok pilnuj aktywnosci i daj znac jak cos
    • ChoryPsychicznie 14.07.2017 18:29:56 ok
    • demolka91 14.07.2017 18:42:42 tam sie ciagle gwiazdka pali, co jest ?
    • ChoryPsychicznie 14.07.2017 18:44:14 bo skanowałem go . Po za tym ja go farmilem jak był na kacie i nic nie robi tylko ze aktywny mam go na czujce wiec spokojnie
    • ChoryPsychicznie 14.07.2017 18:48:20 mam go tez w buddy na innym kacie wiec co nie co wiem a z tego co wiem to ma tylko gre wlaczona i gdzies pojechal i ma być o 22 a aktywność to ja mu robie :P


    Zdajesz sobie sprawę, że pisząc to co piszesz zaprzeczasz samemu sobie?

    Chcesz żeby inni dorwali Cię w "czystej walce" a lecisz na gościa sprawdzonego przez lamerskie buddy na multikoncie... nie będę dalej tego komentował bo sam właśnie to najlepiej skomentowałeś i jeszcze publicznie ziomka z sojuszu naraziłeś na bana za multikonto, brak słów, ale jak widać niektórzy zapominają, że to tylko gra...

    A kolegom dzięki za akcję bo fajny początek weekendu :D Chińczyki w stoczniach już dostali ryżu na planowane nadgodziny :D
    Jesli ma multi i zasluguje na bana to go dostanie i proste, nie potrafi grac na jednym koncie to jego strata.
    Dolozylem jedynie swoja flote bo pisal na czacie calego sujuszu wiec kazdy wie jak to wygladalo. A Ty nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj bo osadzac jest bardzo prosto.
    Jesli to czysta akcja to calkowicie gratuluje wykorzystania tego ze dolozylem flote w ciemno i zaufalem "sojusznikowi" :?:
    Natomiast jesli bylo to wkrecenie mnie w lot dla pary smiesznych baniek zlomu to chyba przyznasz ze to slabe.

    Pozdrawiam :thumbup:
  • Demolka91 napisał(a):


    Jesli ma multi i zasluguje na bana to go dostanie i proste, nie potrafi grac na jednym koncie to jego strata.
    Dolozylem jedynie swoja flote bo pisal na czacie calego sujuszu wiec kazdy wie jak to wygladalo. A Ty nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj bo osadzac jest bardzo prosto.
    Jesli to czysta akcja to calkowicie gratuluje wykorzystania tego ze dolozylem flote w ciemno i zaufalem "sojusznikowi"
    Natomiast jesli bylo to wkrecenie mnie w lot dla pary smiesznych baniek zlomu to chyba przyznasz ze to slabe.


    Słuchaj, napiszę to naprawdę tylko raz bo chyba nie rozumiesz implikacji swojego posta. Zarzucasz w tym momencie nam, że nie jesteśmy w stanie dorwać Cię w "czystej walce" podczas gdy z tego co wiem nikt Ciebie nie skanował, a sam lecisz świadomie w ACSIE przez prawie 2h wiedząc, że Twoje info odnośnie aktywności celu pochodzi z oszustwa, bo tylko tak można nazwać sprawdzanie cudzych aktywności za pomocą listy buddy na innych kontach. Zarzucasz innym na starcie niehonorową grę w momencie gdy Twój niehonorowy atak spalił na panewce. Jesteś tego sobie sam winny bo połasiłeś się na lekki zysk z łatwego celu, który miałeś jak widać dzięki nieuczciwym informacjom o czym wiedziałeś już na długo przed dolotem. Mimo to, zarówno Tobie jak i Choremu SZO bo to jest tylko gra.
  • Gratki Spawciu widzę, że na nowym uni się nie nudzisz :D Jakby ono też Co się odwidzialo to wracaj do nas na quaoar :D
    Co do obrońców to Wy lecicie na atakuj i to wasza sprawa kto pilnuje akty itd więc teksty z podstawianiem szczura są bez sensu bo nawet jeśli jakimś cudem tak było (chociaż i tak w to nie wierzę) to tylko twoja wina że wtopiłeś. Zawsze warto jest weryfikować lot a nie wtopić, a potem wypierać się kolegą ||
    Emerytura na x1 :?
  • Pozdrowionka dla ekipy :piwko: :thumbsup: A atakującym SzO, żeby znowy było co ustrzelić :saint: :evil:
    Demolka hamuj się troszkę, bo to co piszesz jest nie tyle smutne co żałosne, dałeś się ustrzelić w najprostszy sposób, nawet nie próbowałeś opóźniać floty, co jest podstawą działania każdego flociarza, zero skanów na mnie tuż przed dolotem (a mam moona w tym samym układzie co Spawcio) w skrócie atak przeprowadzony na poziomie nowicjusza (tak jak moja podstawka na cls kilka dni temu) :roll:
    A stwierdzenie, że podesłaliśmy Ci szczura, bo nie umiemy sobie poradzić z Tobą w czystej walce jest śmieszne, zwłaszcza gdy dodałeś, że twój koleżka obserwował Spawcia z innego konta, na którym ma go w buddy bo gdyby się wlot udał to pewnie byś słowem o tym nie wspomniał, no nie ? :thumbup:
    Łowca Goblinów na Tarazed

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Diaboloo ().

  • Normalnie czytam to i .... przedszkole w sojuszu ?( Ręce opadają - ja nawet chciałem do tego dołączyć bez żadnych szczegółów więcej ale Chory napisał, że we dwóch lecą !
    Po godzinie jak pytałem się co tam z ich wlotem to pisze, że jeszcze 40 minut do celu O_O No tak to chyba na (i)dlera można lecieć w ciemno ale na aktywnego gracza ???
    Ja w 20 minut jak nie dolatuje do celu to zazwyczaj zastanawiam się czy nie będzie wpadki bo to już wystarczająco czasu na podstawkę.
    No niestety jakoś duet im nie wyszedł ale suma sumarum mama nadzieję, że Demolka wróci do gry a Chory .... no cóż wyciągnie wnioski na później z tego wszystkiego !!!
    Ekipie broniącej graty choć przy tak słabym jak Ganga Olsena duecie chyba to nie był wielki wyczyn :thumbsup: Graty i przetapiajcie !
    Naszym Szo i mam nadzieję, że naSTępnym razem będą już po właściwej stronie :thumbup:
    uni Tarazed - Terror ---> OFF
    uni Virgo - Zaraza ------> OFF
    uni Wezn - Zaraza/RETRO -------> OFF
    uni Aquarius - RETRO --------> OFF

    uni Europa - BezNazwy --------> znowu nie śpię po nocach :D
  • :brawo: dla obrońcow za piękny fortel i :gszo: dla agresorów. aż miło popatrzeć na raport w ktorym cwaniaczek demolka :noob: zostal spakowany w recki i płacze jak małe dziecko.
    "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" więc Spawciu251, Lowca_Goblinow poki jedziecie demolke odemnie macie spokoj, a nawet chetnie sie przyłącze do kolejnej akcji ;)
    :bdb:
  • Cls napisał(a):

    :brawo: dla obrońcow za piękny fortel i :gszo: dla agresorów. aż miło popatrzeć na raport w ktorym cwaniaczek demolka :noob: zostal spakowany w recki i płacze jak małe dziecko.
    "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" więc Spawciu251, Lowca_Goblinow poki jedziecie demolke odemnie macie spokoj, a nawet chetnie sie przyłącze do kolejnej akcji ;)
    :bdb:
    Spokoj w czym ? spamie ;D ? z tego co wiem to poskladany jestes jak zapalka kolezko , a do agresora Ci dalekoooooooo ;)