Kupiłem konto, sprzedawca je odzyskał - nie chcą dać bana.

  • Kupiłem konto, sprzedawca je odzyskał - nie chcą dać bana.

    Kupiłem konto na uni Spica.
    Groszowa sprawa w tym wypadku ale chyba nie ma różnicy czy 20 czy 500 złotych - każda sprzedaż łamie regulamin.
    Zgłosiłem do supportu fakt, że ktoś sprzedał konto, ktoś inny kupił. Otrzymałem odpowiedź, że nie będzie bana.
    Z dowodów mam przelew, screeny rozmów, daty zmian hasła, hasła w chwili sprzedaży, dwa konta na tym samym IP.
    Wysłałem dowody do supportu, otrzymałem odpowiedź, że są niewystarczające. Zapytałem więc jakich dowodów potrzeba to chętnie je dostarcze i tu padła odpowiedź, że zbieraniem dowodów zajmuje się support.
    Tak jest wszędzie? Sprzedaż kont nagle stałą się legalna?

    PS. Uważam, że temat jak najbardziej jest w odpowiednim dziale.
    82 mST - 33.722 % ~ || Uni Quantum - przed UF [OFF] || ~ 21 ST - 86.987 %

    Uni Quantum - 297 badań [ON]


  • GF wychodzi z założenia , że ten kto kupił potrafi wydawac na gre. Jesli potrafi wydawac na gre , wyda i na antymetrie.
    Nie można blokowac kont znoszące złote jajka :E
    Sam ostatnio zgłaszałem i dostałem odpowiedz , że mam zgłosic poprzez pw w grze. Tak ... tam zazwyczaj robi się przelewy :)
    Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić.
  • Konto dostało bana za "powrót na konto przed upływem 15 dni".
    Pręgierz rzecz jasna nie jest dla mnie zwykłego śmiertelnika.
    Dlaczego mam wrażenie, że najpewniej 3 dni bana nie równa się permowi z regulaminu...

    Ehh, to już nie to samo ogame co dawniej :quasi:

    @Bad Whisky Może i rzeczywiście trafiłem na kogoś z koneksjami :P
    82 mST - 33.722 % ~ || Uni Quantum - przed UF [OFF] || ~ 21 ST - 86.987 %

    Uni Quantum - 297 badań [ON]


  • Devlin napisał(a):

    Konto dostało bana za "powrót na konto przed upływem 15 dni".
    Pręgierz rzecz jasna nie jest dla mnie zwykłego śmiertelnika.
    Dlaczego mam wrażenie, że najpewniej 3 dni bana nie równa się permowi z regulaminu...

    Ehh, to już nie to samo ogame co dawniej :quasi:

    @Bad Whisky Może i rzeczywiście trafiłem na kogoś z koneksjami :P
    kolego niechce cie martwic.. :glaszcze: ale chyba napewno :3msie:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bad Whisky ().

  • wszystko jest na legalu :E
    mozna kupowac konta sprzedawac surowce czy tam anty(przewaznie to TEAM sprzedaje anty na allegro )
    a nawet i konta mozna krasc
    złodziej do złodzieja"ODDAWAJ KONTO ZŁODZIEJUUUU.." :E

    oszukiwac ludzi dawac im za DARMO bany
    pt "masz bana bo mam dzis taki kaprys lub zły dzien.."
    i nikt na to nie reaguje
    bo i po co :fgrin: wazne ze sie pln w teamie zgadza
    to nie jest ten Team co kiedys:)on zamiast pomagac gracza to im utrudnia gre jak tylko sie da.. :fsmile:
  • Widzę, że temat zebrał mnóstwo bajkopisarzy i łowców afer.
    Realia są jednak inne. Nie każdą sprawę możemy udowodnić. To co gracz nam opisuje, nie daje nam pewności do blokady. Ba, zgłosił się on dopiero, gdy został prawdopodobnie OSZUKANY przez sprzedawcę.
    Czyli standardowo: "Oszukał mnie złodziej, to ja go zgłoszę do Supportu" - a pozostali zamiast spacyfikować OPa, to jeszcze śmieszkują i sobie dopowiadają.
    Można by rzec, karma to wredna jędza, naruszyłeś nasze zasady, chcąc kupić konto - zostałeś ukarany.

    PS. Cały czas monitorujemy i ścigamy graczy, którzy naruszają nasz regulamin poprzez oferowanie/próbę/ kupna/sprzedaży konta/surowców.

    PS2. Nie ma to jak generalizowanie i wyciąganie wniosków na podstawie jednej sprawy :)

    PS3. Edytowałem tytuł wątku na bardziej wiarygodny.

    Zamykam.