Sortowanie Planet

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Sortowanie Planet

      Lata leniwie płyną, a w ogame dalej tego nie ma - sortowanie planet według dowolnej kolejności. Wiem wiem - mogę sobie ułożyć alfabetyczne i będę miał ustaloną kolejność, ale fajną opcją byłaby możliwość dowolnego sortowania planet.

      A tak mnie jakoś naszło weekendowo :P.
      "Jeśli plan A nie wypali, należy mieć plan B, a nie plan A z odzysku."

      COMA
    • Tyle tylko, że w wersji 6.3.5 nie ma takiego wpisu :). Chyba, że mamy inne źródła - patrzyłem na forum i tego nie ma (Wersja 6.3.5). Po zalogowaniu w grze ostatnie patch notes to 5.7. Edit: Przeleciałem kilkanaście tematów na forum i faktycznie wprowadzili to, ale w 5.0 (Wersja 5.0) :D.

      Tak czy siak, z komandora nie korzystam, więc nie miałem o takim czymś pojęcia, a w 2012 nie miałem problemu z nadmiarem planet, to i pewnie ta funkcja mi umknęła :). Szkoda, że nie ma tego w "podstawowej" wersji, no ale cóż...

      Najlepsze jest to, że w grze nie ma żadnej wzmianki o takiej funkcji komandora.

      Crushader napisał(a):

      <ciach> LL

      Faktycznie sam nie wiedziałem że to dodatek do Komandor, ale ty zamiast doczytać twierdzisz że dalej tego niema i dajesz mi minus...

      w wersji 6.3.5
      [Nowość] Komandor: przeciągnij i upuść - sortowanie planet na pasku
      Pozdrawiam.
      "Jeśli plan A nie wypali, należy mieć plan B, a nie plan A z odzysku."

      COMA

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Danek ().

    • faktycznie, 5.0, nie wiem skąd mi to 6.3.5. Może w jakimś temacie w tej wersji o tym pisali.

      W każdym razie nie musiałeś szukać wszystkich wersji kolejno :) Ja osobiście wyszukałem przez wyszukiwarke a szukałem hasłem "sortowanie planet" i znalazłem "przeciągnij i upuść - sortowanie planet na pasku"
    • Też tak szukałem, tylko na początku coś się wykrzaczyło i znalazło jakiś badziew, więc przeleciałem pierwszą stronę z tematami, a potem jeszcze raz odpaliłem szukaj i wtedy znalazło.
      "Jeśli plan A nie wypali, należy mieć plan B, a nie plan A z odzysku."

      COMA