pl1 [ZLY SEN] vs. Oddane666 aka Letty 20252.93%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • pl1 [ZLY SEN] vs. Oddane666 aka Letty 20252.93%

    Witojta człowieki
    Wstawiam na zyczenie mojego pl1 :love: :love:

    pl1 napisał(a):

    Witam

    Pozdro dla soja i mojej kochanej Kalinki :kocham: -cmok cmok wtf

    Dzieki @KingTox za uzyczenie konta znajomemu - odpoczywaj

    KUPIE DEUTER




    a odemnie: Gratki Kochanie - jak mówisz tak robisz :fkiss:
    starcie cud miód i orzeszki :fgrin:
    Pani Letty zycze SzO :fsmile:





    Agresor pl1 [ZLY SEN]
    ________________________________________________

    Krążownik 20.853
    Okręt wojenny 40.941
    Pancernik 27.321

    _________________________________________

    Obrońca Oddane666
    ________________________________________________

    Duży transporter 300
    Lekki myśliwiec 107.000
    Krążownik 11.000
    Okręt wojenny 7.000
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 50
    Sonda szpiegowska 94
    Niszczyciel 10.100
    Pancernik 3.300

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor pl1 [ZLY SEN]
    ________________________________________________

    Krążownik 10.938 ( -9.915 )
    Okręt wojenny 33.750 ( -7.191 )
    Pancernik 24.681 ( -2.640 )

    _________________________________________

    Obrońca Oddane666
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    1.148.795 Metalu, 779.433 Kryształu i 6.004.221 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 943.395.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.714.634.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.298.643.000 metalu i 726.650.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 7.932.449 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    400.000.000 Metalu i 400.000.000 Kryształu
    300.000.000 Metalu i 300.000.000 Kryształu
    373.652.200 Metalu i 26.347.800 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    1.073.652.200 Metalu i 726.347.800 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 473.705.995
    Kryształ: 444.257.233
    Deuter: -53.425.779
    agresor zyskał łącznie 864.537.449 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.564.458.795
    Kryształ: -928.993.433
    Deuter: -229.114.221
    obrońca stracił łącznie 2.722.566.449 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4





    KUPIE DEUTER

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bad Whisky ().

  • ja jako gsówka nie jestem potrzebny :thumbdown: niszczysz latajach na aktach i super :D szkoda konta letty bo napracowała się trochę no ale swoje pewnie za to dostała i fajnie. Ja natomiast oddając miałem tez pewność, ze w dobrych rekach jest a nie tak jak w.w konto czy inca :P

    ZS RZĄDZI :thumbup:
    NAJLEPSZY gracz uni Spica
    SZEF w TOX COMPANY
    PREZES w najlepszym sojuszu na uni Spica
  • Graty PL :D

    hahah szybko poszło :D ale nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy ;) noo ale teraz zaczyna mi wszystko składać się w całość ;) dziwi mnie jedynie fakt że moja flota jeszcze lata :) na solo za duża a dzielić się pewnie szkoda ;)

    Letty na bank SZO nie zrobi bo nie gra na koncie od 2 dni dłużej niż ja ;) ale pewno życzyć SZO temu kontu trzeba z doku wyskoczy co nie co ;)

    Graty....ubijaj teraz tych cieniasów

    W u j O

  • Konto kupili, żeby na pisać aka Letty :E Gratuluje pomysłu :E

    Graty Starcia, swoje PLN dostałam , więc mogę życzyć przetopu. Ego rośnie, a wraz z nimi cyferki.

    Maleństwo, pięknie to zrobiłaś jesteś taka cudowna i taka dumna jestem z ciebie :E :E :E

    @Mikus za tydzień zrobią na Twoim koncie to samo, będzie aka Wujo, że niby Ciebie zezlomowali bahahahahaha

    życz czystej miłości i błogiego spokoju
    tym
    którzy byli dla ciebie niedobrzy
    i żyj dalej
  • wstawiam za adasia

    oj ludziska ludziska , to ze pozmienialiscie sobie nicki na oddamcostam nic nas nie interesuje
    myslicie ze zmienicie nicka na oddam543534534 i nie wiemy czyje to konto? [ciach]
    who cares! mnie nie interesuje czy gra tam gracz5 gracz6 czy letty ,mnie interesuje tylko ile z tego mam zysku

    styl gry macie ten sam co byl wczesniej :) czyli lamerski:) mowie o letty bo na wuja nie patrze narazie bo jest poza zasiegiem


    kolonizuj letty jest prawie tak samo mocne jak kolonizuj specjalisty


    wasza gra polega na grze przez dzien tydzien miesiac , dalej nie ogarniacie ze ogame to nie sprint
    tylko maraton -jak to kiedys ktos powiedzial
    to ze nie mam czasu na gre nie znaczy ze musze kupowac jakies konta - macie GO zglaszajcie sobie
    My gramy sobie swoim tempem nie napalajac sie na top1 czy cokowliek bo to co mielismy osiagnac w tej grze osiagnelismy
    a ty letty dla nas zadnym przeciwnikiem nie bylas i nie jestes :) jestes metalem i krysztalem jak kazdy gracz
    co do wuja i jego flo - i na to przyjdzie czas a napewno nie bedzie mi mowil kiedy i jak mam go zezlomic
    nie dzis nie jutro
    moze za miesiac moze za rok a kto wie moze to on nas zezlomi - zwlaszcza ZE NIE GRAMY - ogarnijcie to wreszcie


    ja jak bede mial czas tez zglosze wasza SPRZEDAZ ktora powinna konczyc sie banem permem .skoro tak wielce sprzedalas

    co do floty wuja - ja nawet nie mam czasu za bardzo patrzec czy gra to tak samo jak wujo
    pierwsze wnioski sa takie ze - na koncie dalej siedzi wujo tylko po prostu nie gra - oczywiscie moge sie mylic

    co do letty - wg mnie dalej gra na tym koncie , pozatym warto sie zainteresowac dlaczego moze sobie pisac ze cos sprzedala
    dlaczego operatorzy gry nie reaguja , skoro lamie to jawnie regulamin i jeszcze sie do tego przyznaje
    skoro sprzedala to prosze zbanowac konto , mimo ze pewnie bysmy je trafiali raz za razem

    do letty - zrozum jedno wy dla nas nie jestescie zadnym przeciwnikiem
    konto nalezalo do ciebie zostalas spakowana i tyle
    nie obchodzi mnie czy posadzilas tam kota wujka czy majkela scolfielda .

    mieliscie przewage i dalej macie a whisky czy ja latalismy sobie jak latamy i smiejemy wam sie w pysk:)
    to ze nie jestesmy w stanie jeszcze was ruszyc wynika tylko i wylacznie z naszego lenistwa ze nie poswiecamy calego
    czasu na gre , mamy inne sprawy na glowie a ogame to dodatek .

    kolejna sprawa jest taka was jest/bylo z 15 a nas paru

    co do starcia jak sie wam nie podoba to sobie zgloscie do GO
    niech letty idzie i powie ze sprzedala konto komus tam
    niech sobie posprawdzaja i niech nie zapomna zablokowac tego konta za sprzedaz

    troche wam pocisnolem bo moge juz 14 prawie a piwa malo!
    pozatym [ciach] nie mierzcie nas swoja miara bo nigdy sie nie puszowalismy i puszowac nie bedziemy

    dobra nie mam narazie czasu potem moze wam cos pocisne
    prosze nie kasowac nie cenzruwoc i cokolwiek

    pozdro 500
    "
    mialam gdzies wstawic ta minke :E ale adas zgubil watek i niewiem gdzie:) wiec daje na koncu :E :E :E
    pozdrawiam

    Administrator Forum Toadie:
    Usunięto wulgaryzmy
  • według mnie posprzedawali konta
    eol kupił daisy
    ragnar kupił incepcje
    wujka kupił ? vegitto ? whatever
    letty nie wiem ;d
    moje ?
    jestem puszerem vel wait4pranger tez sprzedal z tego co patrze teraz XD
    gram eko kupil wariatek
    nercro przejal ktos ponoc od kalkina
    no i to tyle bo reszta sie nie licz



    zbanujmy wszystkie te konta.. Proszę GO o reakcje szybko. Niech topka się zmieni bo obecna to kpina . Tickety już poszły

    żeby spamu nie bylo to starcia gratuluje jeszcze raz, zysk meta itp itd


    [ciach]



    Administrator Forum Toadie:
    Obraza

    NAJLEPSZY gracz uni Spica
    SZEF w TOX COMPANY
    PREZES w najlepszym sojuszu na uni Spica

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez KingTox ().

  • Pl tak to jest jak się wyciąga wnioski po %%%% :D

    ale śmiało możesz sobie pisać co chcesz ;) ja napisałem kiedy oddałem, i tyle ;) na allegro mnie nie było :E bez sensu jest powtarzanie się w koło bo Ty i tak wiesz najlepiej ;)

    Wtedy kiedy grałem nic mi nie mogłeś zrobić, sam ani z łyżką i tak była prawda ;) miałem jedną wtopę gdzie mnie strzeliliście na początku unii przez mój błąd i tyle ;)

    Poziom tego unii był słaby, bo skoro ja dobiłem do top1 bez spinki to serio było licho, zresztą dalej jest :D

    Pozdro z flotowej emerytki :D WujO :D

    W u j O

  • Ale się rozpisujecie .
    Flota wylądowała tam gdzie miała wylądować .
    Pl1 przygotował się ładnie naklepujac ow i pięknie to wyszło.
    Mało tego nie udało mu się ubić recków i gsów {nie wiadomo dla czego} ale ten sprzęcika akurat może się przydać jeszcze kiedyś do zdejmowania mooników i zbióreczek złomu .

    Ps. gartki pany i leccie dalej .
    [ciach]


    Administrator Forum Toadie:
    Takich rzeczy proszę nie pisać nawet w żartach, następnym razem będzie ban

    Tylko na u48 :
    Ponad 200.000 %
    Top 1,2,3,4,5,9,10 solo top1,3,4 acs
    board.pl.ogame.gameforge.com/b…1-starcia-u48/index2.html
  • Tak sobie, to tłumacz czy tłumaczcie, że to dalej moje konto. Może inaczej, chcielibyście mnie zezłomować, ale jak była okazja i cała flota wracała na kolonizuj, to oprócz pilota nic nie było :E :E :E

    Ja wiem, że pod wpływem alkoholu mówi się o wiele więcej, ale to już lekka przesada.

    Jeszcze raz gratuluję, kupienia i zezłomowania konta. Byłam przekonana, że pójdzie na pieluchy, a tu taki psikus :E

    życz czystej miłości i błogiego spokoju
    tym
    którzy byli dla ciebie niedobrzy
    i żyj dalej
  • Od wielu lat mnie to smieszy w ogame że sprzedaz konta jest zakazana i za to grozi perma a wszyscy je sprzedaja i kazdy to wie. Ludzie w grze i na forum zamiast sprzedam/sprzedane napisza oddam/oddane i wtedy wszystko jest legalnie i w porzadku nie ma podstaw do bana xd Magia slów ;p Letty to wylatek bez pierdzielenia sie przyznala ze sprzedala
    Co do starcia to graty, ja tam pusha nie widze tylko konkretne st :graty:
  • No teraz na pewno nie jesteście w stanie mi nic zrobić bo nie gram :D hahaha ;) może jak dojdzie to do Ciebie to zrozumiesz ;)

    Nasze drogi po prostu się już rozeszły, wtedy kiedy ja grałem wy bumelowaliście, jak ja oddałem to trochę was puściło i coś tam próbowaliście zrobić :)

    Może kiedyś będzie nam dane dłużej powalczyć po przeciwnych stronach, chociaż ja nie gram długo, bo mam taką pracę a nie inną i delegacje po 2msc maks :) a w domu nie gram bo to czas dla rodziny, a ona jest dla mnie najważniejsza !

    W u j O

  • ale po co ta dyskusja?

    był już jeden wielki temat(RW) z wieloma dowodami(gg/czat/irc i inne) na to że pl1 pushuje, ale posty były usunięte bo "nie odnośnie tematu" i tyle.

    tutaj pewnie będzie to samo.

    Pozdrawiam.

    a i zapomniałbym. GZ pushu :) ładny, tłuściutki. Oby takich więcej!

    i sie tak nie denerwujcie, czy to źle że jesteście legendą pushu na tym i innym(Q) uni?
  • A niechaj i dorzuce swoje trzy grosze...
    Pl1 - gratuluję Ci starcia. Napewno zysk cieszy. Kto gra w ta gre wie jak smakuje taki pzcik. CO do tego kogo tam złomnąłeś na tym koncie.... Zgadzam się z Whisky - jaka to różnica? Wykłucacie się tutaj kto jest lepszy, kto mnie zachłanny, komu się mniej chce(?!?), kto ma mniej czasu, kto wiecej ogarnia/nieogarnia. A tego to bym spakował a tamtego to może. A jestem najlepszy tylko czasu nie mam. I nie mówie tu tylko o was - ekipie ZŁEGO SNU - ale o naszej brygadzie tak samo. Kiepsko mi się to czyta. Dlatego właśnie unikam forum jak mogę bo nie rozumiem na co ludziom cała ta spinka. Gra jest fajna - ja przynajmniej poznałem całą masę fajnych ludzi do pogadania czy polatania. Nie wiem kto się na uni puszuje i dobrze mi z tym bo co mnie to obchodzi? NIe potrzebuje wchodzić na forum i wyrzucać komuś, że napewno musiał coś kupować bo legalnie czegoś tam złomnąć się nie da.... Wszystko sie da złomnąc legalnie trzeba tylko trafić odpowiedni moment i nikt mi nie powie, że jest inaczej. Choćby i się zwał Pl1 albo Wujo.
    Swój top zawdzięczam sobie jedynemu. No trochę tez tym znajomym, których wcześniej napomknąłęm - jakieś ACS pożyczanie recków te sprawy. Nic natomiast nie przypuszowałem - mało tego jedyne anty jakie mi wjechało to na skrócenie turbo ( tak 7 tygodni ostatniego poziomu przerosło moją cierpliwość). Także da się i ze spokojem patrzę w lustro jeśli o to chodzi.
    Co do zaś sprzedaży kont. Człowiek poświęca czas i niekiedy pieniądze. Robi coś fajnego na czym ktoś inny chciałby się pobawić. Chce za to zapłacić siano. Dlaczego ma to być zabronione? Żeby kasa tylko do gameforge szłą. Bo po co do człowieka co się nad tym napracował. Wiem, że podniosą się głosy , że na złom te konta albo coś. To już zadanie GO żeby to wyłapać. Bo bana diożywotniego za groźby karalne w życiu prywatnym za "powiedz mi to w twarz" to potrafią wlepić.....
    Wszytskim polecam dystansu i wszystkim mimo wszystko zyczę dobrej zabawy. Ja w każdym razie gram sobie na nowym koncie. Do ukrycia nic nie mam ale też jakoś specjalnie do tablicy mnie nikt nie wywoływał. No chyba, że to o tego nieogara chodziło - to może być bo nikt tak pięknie i tak często nie lami jak ja. I potrafie się z tego śmiać.
    HNNI rulez
  • Po co tyle złości? Ogarnijcie mi konto jakieś to pokażemy im jak ZS dominuje. :D

    Co do reszty to słabizna, co wy Wiecie o zabijaniu. :)
    Wujo masz niezłe teksty, wytłuściłbym niektóre fragmenciki, ale po co :D Letty też jesteś udana. Wszyscy są udani.

    Gratki starcia pelku, nie muszę Ci powtarzać, że grać to Ty potrafisz :)
  • graty ladny procent :) o to chodzi :) ludzie ogarnijcie sie to jest gra - zabawa. koncze swoja przygode z tym forum bo jak was czytam to nie dobrze mi sie robi... coz tak bywa jak ktos niema zycia pozatym - dostalem zloma na spicy 4 razy - zawsze bylem ragnarem nie ukrywam tego dla mnie to jest zaden wstyd sam ciagle zlomowalem i kradlem innym surowce a w naturze nic nie ginie. w dupie mam czy w grze mysla ze jestem jakis pro - mam normalne zycie, prace w ktorej jestem naprawde dobry jezdze sobie po swiecie pije jaram bawie sie i przy tym sobie klikam z kolegami bo jest fajnie. robie to dla siebie a wazne jest dla mnie zycie realne tam sie ciagle doksztalcam i wql a nie jakies forum i ogame. psujecie zabawe sobie i inntym tymi gownoburzami i pushowaniem sie jakie ktos musie miec chore ego zeby zaplacic realny pieniadz zeby wstawic cos na forum jaki to nie jest [ciach] ( nie pije tu do Ciebie Pl1 ) ale sa takie przypadki z EKB na czele . jak patrze co sie poraobilo z ta gra i z ludzmi co w nia graja to slabo mi sie robi gdzie jest to ogame sprzed 10 lat - no napewno juz nie wroci z wasza mentalnoscia a szkoda - chyba sobie odpuszcze ta gre juz walnelem urlop nie bede sie denerwoal ide sobie cos zajarac i poplywac w jeziorku na moim malym kajaczku a wy tam dalej sie spinajcie i klocie sie o jakies topki zlomy i surowce naprawde wam wspolczuje to tyle z mojej strony

    Administrator Forum Toadie:
    Wulgaryzm
  • Tox - naprawdę nie poznaję Cie na tym forum... O co Ty się wykłucasz??? Przecież sam kupowałeś/sprzedawałęś konta. Czy sam mi tego nie mówiłeś. Kurde lubie Cie stary. Bardzo. Zawsze Cię szanowałem - nawet bym powiedział jeden z moich lepszych fymfly na uni. A tu kurde atakujesz ludzi za kupowanie jakby to miało jakieś znaczenie.
    Ja tylko chciałbym zauważyć że sporo dziś kont sie poprstu marnuje. Ludziom się nudzi tracą motywacje itp. I potem te konta zaurlopowane naprzykłada a uni umiera. Niech sobie kupi takie konto człowiek co go na to stać a co nie ma czasu na budowanie własnego i w czym problem? Osobiścieni kupuję bo frajde w tej grze znajduje gdzie indziej ale nie mam żalu jak ktoś sobie kupi i bedzie na tym grał.
    Co do pushowania sie sojuszu EKB - jestem w nim od jakiegoś czasu i jest to jedna z najl;epsziejszych ekip w jakiej byłem. Mam tu na myśli dobór charakterologiczny a nie kwestie umiejętnosci bo wiadomo że u nas same lamy ze mna na czele. Nie mam żadnych podstaw by śadzić że takie to a takie rw było ustawione. Pewności nie mam ale jeśli ktoś ma pewność co do któregoś tam starcia niechaj pierwszy ciśnie kamieniem.
    Ta kłótnia wygląda źle dla obu stron. mało mnie interesuje jakiej relacji pociągiem jedzie pl1. Srednio tez mnie interesuje jak bardzo się z whiskaczem kochacie ( a miziacie sie tu na forum jakbyście za mało erotyki w realu mieli - a le to już taki żąrtcik sytuacyjny - ludzie różni są i niektórzy lubią się poprostu ze swoją miłościa obnosić). Pewne jest natomiast to że wiem że były stuprocentowe rw na które każdy odrau krzyczał pusz pusz pusz. A wujo słusznie przytoczył temat astridy. Identyczna sytuacja. Dziwi mnie że dziś sami tego nie widzcie.
    Wedle moich informacji wujek letty i inc konta puscili - a że znamy się troche nie mam powodów myśleć że jest inaczej. Każdy wie od kilku dni co poszło a co nie poszło - po co na siłe komuś coś jeszcze wmawiać.
    Myśle PeEl że to naprawde fajne starcie. Cała ta gównoburza jest tyu bez sensu. Jedyny problem jaki tu widze to ego. Koniecznie trzeba światu pokazać że walnęło sie [ciach] letty. Szkodą żenie udało się jej walnąć jak miała swój nick - no ale już nie będę wnikał.
    I na koniec o fs - Whisky - ja jestem mega lamą robie fsy na kolonizuj od początku uni . Każdy z Was wie gdzie jestem. A wiesz ile mi spadło rogali na tym uni??? Anio jednego. Punisher jedyny spróbował ze dwa razy - i dla tego człowieka mam trzy razy więcej szacunku bo słabszy był (flotowo) ale nigdy przenigdy mi się nieżalił. Nie płakał nie odgrażal. Nie wymieniliśmy słowa przez dłigi dlugi czas. POprostu wymiana ognia tam i spowrotem. I choć w sumie to jesteśmy jakoś na remis (może ja jednak lekko do przodu?) to mimo wszystko tą batalie z człowiekiem będę o wiele lepiej wspominał niż płaczliwe teksty na forum o tym kto więcej kupił kto wiecej przypuszował albo kto bardziej kocha Whisky.
    NIe znam was - nie wiem kim jesteście - pewnie całkiem fajna z was parka. Co więcej jestem przekoany, że gdyby zebrać was wszystkich tu się opluwających nawzajem na tym froum to by się szybko okazało, że w życiu nie piliście w lepszym towarzystwie. I dotyczy to sie ZLEgo SNu EKB i każdego innego sojuszu.
    Pozdrawiam wszystkich. Jeszcse raz życzę wszystkim udanych lotów. A nade wszystkim spokoju. CZy wy w realu naprawde nie macie realnych problemów do rozwiązania?? Lepiej wirtualnie pobluzgać ludzi których nie znamy. Żadko tu wchodze ale jak już wejde i cos poczytam to mam wrażenie że ludzie pitolą far,azony tylko po to żeby cos napisać. Do czegoś się [ciach]. Bo to takie nasze.... polskie....

    Administrator Forum Toadie:
    Obraza, wulgaryzm
  • nie no masz racje york ;d 100% racji ale lubię się droczyć z nimi bo myślą, że to wszystko na poważnie. Lepiej, że ktoś kupił i gra niż żeby konto mialo wieczne u albo poszło pod pusz do sosa czy waita. Wkurza mnie atakowanie pla w tym starciu, że to on niby kupił od letty to konto a sam bylem świadkiem na konfie jak to wszystko sie działo. A i konta nigdy nie kupiłem bo sam dawałem rade dojść wysoko ;D a do kupowania kont nic nie mam po prostu pobawiłem sie z ragnarem bo pisze o zajebistości a sam ma konto fajne w top 400 czy 300 a kupuje top 10 (nie pamiętam dokładne ile teraz a mam u i nie chce wchodzić bo ban znowu :D ), zwykła zabawa a nie atakowanie. Ciebie york mega szanuje i bardzo Cie polubiłem i jesteś jedyną osobą na tym uni za którą po odejściu można śmiało powiedzieć zatęskniłem w jakimś stopniu i to tez był jeden z czynników mojego oddania.
    NAJLEPSZY gracz uni Spica
    SZEF w TOX COMPANY
    PREZES w najlepszym sojuszu na uni Spica
  • Ragnar może i kupił ale gra. NIe miał czasu zbudować włąsnego. Ba może nawet nie miał tyle skila. Ale miał siano i chęci je wydać. Nie po to żeby sie komuś zezłomować tylko żeby sie poprostu pobawić. I za to mu szacun.
    Co do burzy nad tym że pl1 kupił to starcie. Mże ja tam dokładnie coś nie doczytałem wszystkeigo ale czyktoś tak naprawde tu napisał?
    A ty że nie kupujesz i potrafisz to wiem - ale też sie potrafie podroczyć lamo :)
  • akurat pl1 to tego konta nie kupił, kto inny to zrobił ;)

    Gównoburza rozpętała sie o to że pelek ciągle sądzi że tam gra letty a ona jak pisałem skończyła przede mną, konto poszło na U do momentu jak znalazł się nabywca.

    Chodzi o to że pelek nie ma za grosza racji w tej sytuacji a się wykłóca i nie docierają do niego żadne argumenty :)

    W u j O

  • uwielbiam czytać starcia na Spicy są takie uczuciowe ;(
    jak zwykle agresorowi łapka w górę i graty co do obrońcy czy kupione czy nie ! nie ma co się spinać z kasa człowiek nie wygra ;)
    starcia jeszcze raz pl1 pogratulować można ci :thumbup: a zazdrość pisze różna scenariusze :rolleyes:

    ps: ci co mnie znają wiedzą że lubię czasami opisać coś zdjęciem :D :D :D

    ">
  • Temat przeczyszczony, zaraz rozdam nagrody bo niektórzy najwyraźniej nie potrafią dyskutować bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • musi chyba sobie chlop zalozyc znowu konto na forum
    od adasia
    "jaka ogladalnosc same grube ryby i szprotki tez sa " cytujac bruncie
    wujo konto nalezalo do letty - mogla sprzedac mogla - i dont care , padlo i tyle
    nie wiem kto kupil czy kupil , dla mnie to konto letty - za malo gram zeby patrzec co i jak
    wiem tyle ze po niszczeniu moona pograla moze z dzien zalaczyla urlop i wymiekla i albo sprzedala albo gra dalej - dla nas to bez znaczenia
    czy zezlomowalismy gracza A B czy C
    czasem i nam sie uda cos trafic
    w sumie tyle

    nie spinajcie sie ludziki bo my sobie podchodzimy do tego lajtowo - wiec po co sie stresowac
    btw do yorka
    na quantumie byl niejaki raghnal:D tez cos pisal kiedys w stylu CMOK CMOK ...? ;'D o co z tym chodzi
  • graty Adaś kolejnego TOP 1 - sam zaczynasz sobie ponosić poprzeczkę, było 16k teraz 20k to następne chyba 25k% wypada zrobić ;P ;P

    miłego przetopu =)

    tak btw, miałem "niewątpliwą" przyjemność czytania postów pod starciem zanim je wykasowano i muszę powiedzieć, że co poniektórym to się solidnie we łbach poprzewracało, oj solidnie :E wreszcie do domu wróciłem, to się wypowiem, bo się nie znam :E


    Letty napisał(a):

    Konto kupili, żeby na pisać aka Letty :E Gratuluje pomysłu :E

    Graty Starcia, swoje PLN dostałam , więc mogę życzyć przetopu. Ego rośnie, a wraz z nimi cyferki.

    Maleństwo, pięknie to zrobiłaś jesteś taka cudowna i taka dumna jestem z ciebie :E :E :E

    @Mikus za tydzień zrobią na Twoim koncie to samo, będzie aka Wujo, że niby Ciebie zezlomowali bahahahahaha
    ten post to kompletna żenada, już pomijając że powinien być perm za sprzedaż O_O pieniążka dostałaś - fajnie - oddaj na WOŚP hipokrytko, a nie plujesz jadem na forum
    proponuje się dokształcić ze znaczenia słowa "aka" bo coś ci umyka ewidentnie, już poza tym, jeśli osoba grała na koncie np. przez rok, potem je sprzedała, a konto dzień później dostało złoma, to czyje konto zostało zezłomowane, typka co pograł nie cały dzień i wyhaczył złoma, czy osoby która je od podstaw budowała i prowadziła.. :roll:
    skoro pl1 według ciebie kupił to konto to wrzuć dowód transakcji dla obsługi żeby nagrody rozdali, a jak nie to zamknij paszcze i nie szczekaj, bo tyle jadu w tym poście jakbyś to ty tak naprawdę dostała złoma.. 8-)


    Mikus napisał(a):

    Pl tak to jest jak się wyciąga wnioski po %%%% :D

    ale śmiało możesz sobie pisać co chcesz ;) ja napisałem kiedy oddałem, i tyle ;) na allegro mnie nie było :E bez sensu jest powtarzanie się w koło bo Ty i tak wiesz najlepiej ;)

    Wtedy kiedy grałem nic mi nie mogłeś zrobić, sam ani z łyżką i tak była prawda ;) miałem jedną wtopę gdzie mnie strzeliliście na początku unii przez mój błąd i tyle ;)

    Poziom tego unii był słaby, bo skoro ja dobiłem do top1 bez spinki to serio było licho, zresztą dalej jest :D

    Pozdro z flotowej emerytki :D WujO :D

    następny z kółka wzajemnej adoracji :E pograłeś wujas na jednym z parędziesięciu uni przez 4 miechy (jeszcze na takim speedzie) i myślisz że jesteś królem ogame :E postaw sobie szybko pomnik gdzieś, bo z top 10 jesteś co tydzień wypychany a za 3-4 miechy to byle TOP50 będzie miał większą flotę niż ty jak "oddawałeś", tak jak ktoś mądry napisał ogame to nie sprint, a maraton, ludzie prowadzą konta po wiele lat i mają jakieś osiągnięcia, a ty przy co drugim poście piejesz jak kogut, że nikt z tobą nigdy nie miał szans :quasi: nie dostałeś złoma przez 3 miechy - fajnie, ale odrobina skromności wujas :]


    popisałbym jeszcze trochę, ale nie chce już fajnego tematu zaśmiecać, jeszcze raz graty pl1 - procent MEGA :graty:
    każdy zielony jest podejrzany :E :E
  • Ja tylko Yorkowi chciałem coś powiedzieć. Nie było sensu palenia Ciebie wuja czy kogokolwiek z waszej bandy, bo nie było na wasze floty mocy. Tak trudno to zrozumieć? Jakiś punisher Cie tam niszczył, jego sprawa, ale sam wiesz, że on by nic nie zdziałał. To po kiego grzyba miałbym straszyć któregokolwiek z was heh

    Graty pl. Letty nie wracaj, Wujo wróć.