Przyklejony TOP2 ACS: wishmaster [InnDem] & #39 Klamka Agressiv [InnDem] vs. unero21 [BANKSTER] ----13161,48%+WOJNA + ZAWRÓCONE STACJONUJ!!!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP2 ACS: wishmaster [InnDem] & #39 Klamka Agressiv [InnDem] vs. unero21 [BANKSTER] ----13161,48%+WOJNA + ZAWRÓCONE STACJONUJ!!!

    Na Unero21 leciałem juże raz, jednak bardzo dobrze się zawsze pilnował. Parę baniek dexu na niego przepaliłem. :E Było to już jakiś czas temu, kiedy jeszcze zdejmowałem go solo. Po kilku nieudanych probach zająłem się zbieraniem suri na astro, żeby zrobić 11tą planetę. W tym czasie Unero doklepał tyle floty, że mimo zysku, starcie wychodziło na remis X(

    Powstała więc opcja, żeby polecieć z klamką. Raz nawet wystartowaliśmy jak dobrze pamiętam, ale standardowo przepalony dex, bo Unero jak zwykle odświerzył przed wlotem :E

    Postanowiliśmy troche poczekać, poobserwować. W tym czasie Unero21 zawinął flotę kilka układów delej i zaczął fsować miedzy monami. Powstała nawet koncepcja zdjęcia mu tych moonów prz pomocy Dziubka, :* Jednak Unero nadal był czujny i nie było jak wysłać GSów. Albo odświerzał, albo ktoś mu aktywki robił. Tak czy inaczej co jakiś czas * się pojawiały ?(

    Ciężko było go ugryźć.... :cursing:


    Dzisiesza akcja zaczeła się tak naprawdę dwa dni temu. Unero popełnił błąd, który popełnia wiele osób. Dzięki temu łatw było policzyć czas lądowania jego floty.


    Postanowiliśmy z klamką lecieć, mając nadzieję, że może tym razem nie odbierze.

    Jednak, jak zwykle, 13 minut przed naszym wlotm * na matce :/

    Dolecieliśmy mimo wszystko, ale oczywiście floty już nie bylo. Unero21 zawrócił.

    Klamka wyminił z nim kilka pw:




    unero21 01.07.2017 16:09:04
    nie, ale widze że wyłapaliście ze ostatnio puszczam fsy pomiędzy tymi 2 moonami:p

    unero21 01.07.2017 16:16:47
    już mnie tak nie szpieguj:p czas chyba wyprowadzić flote na spacer w bezpieczne miejsce:p

    Wtedy powstała koncepcja, żeby celować w zawrócone stacjonuj. Trudność polegała na tym, że Unero latał między moonami, więc nie mogliśmy klikać na fali, żeby sprawdzać kiedy zawrócił. Zalogował się 13 minut przed wlotem, więc zakładając, że poprawnie wyliczyłem czas wysłania fsa, mieliśmy ok 26cio minutową dziurę i to w niej musieliśmy się wstrzelić.

    Poszło pw do klamki:



    wishmaster 01.07.2017 16:51:02
    gdyby dolecial do konca i cofnal sekunde przed ladowaniem to wróci o 02.07.2017 06:47:09
    zakładajac, że cofnal 13 minud przed wlotem to wyladuje mu flota o 06:21:09
    czyli musimy wisiec od 06:20 do 06:47


    Zakłdając, że jak ostatnio, będzie na odbiór floty, nie mieliśmy szans jej trafić. Jednak postanowiliśmy zaryzykować. Po drodze pojawiały się trudności. Aktywki o 23, o 1 i po 3, podczas gdy nasze floty były już w locie. Nie wiem czy Unero21 się logował, czy to były tylko jakies wabiki, wracające transy itp itd. W każdym razie obliczenia okazały się prawidłowe, bo flota wróciła mu 6:25. Obawialiśmy się troche podstawki, więc 3 razy opóźniliśmy wlot. Jaki widać siadło solidnie i cały do tej pory przepalony dex odrobiony z nawiązką.

    Nie wiem co się dzieje z Unero21. Nie odpisał nic, a ktoś dodatkowo dobił go na 580%. Mam nadziję, że to nic poważnego w realu, tylko chwilowa niedyspozycja. Życzę mu :gszo:

    Tyle po krótce na temat akcji.

    A teraz dedki:


    Pozdrawiam cały sojusz


    Od klamki:


    dla Dziubkowej,

    dla Ciebie wishmaster,

    dla Hot_Shota2,

    Frank3st3in,

    dla dostawcy deuteru zwłaszcza dla Zabstona,

    Chaotic,

    Miri,

    brtsh

    i dla ANTKA! :)

    Only InnDem! :)


    A TERAZ KOLOROWANKA :D






    Dnia 02-07-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Klamka Agressiv [InnDem]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 50.935
    Ciężki myśliwiec 24
    Krążownik 71.052
    Okręt wojenny 2.231
    Niszczyciel 8.143
    Sonda szpiegowska 1

    _________________________________________


    Agresor wishmaster [InnDem]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 50.194
    Ciężki myśliwiec 94
    Krążownik 35.629
    Okręt wojenny 5.000
    Pancernik 10.000

    _________________________________________


    Obrońca unero21 [BANKSTER]
    ________________________________________________


    Mały transporter 4.590
    Duży transporter 2.536
    Lekki myśliwiec 42.517
    Ciężki myśliwiec 510
    Krążownik 32.470
    Okręt wojenny 4.126
    Recykler 10.041
    Sonda szpiegowska 10.137
    Bombowiec 8
    Niszczyciel 153
    Pancernik 1.615

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Klamka Agressiv [InnDem]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 32.511 ( -18.424 )
    Ciężki myśliwiec 16 ( -8 )
    Krążownik 69.006 ( -2.046 )
    Okręt wojenny 2.231 ( -0 )
    Niszczyciel 8.143 ( -0 )
    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )

    _________________________________________


    Agresor wishmaster [InnDem]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 32.000 ( -18.194 )
    Ciężki myśliwiec 73 ( -21 )
    Krążownik 34.574 ( -1.055 )
    Okręt wojenny 4.996 ( -4 )
    Pancernik 10.000 ( -0 )

    _________________________________________


    Obrońca unero21 [BANKSTER]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    58.475.306 Metalu, 4.972.332 Kryształu i 24.096.282 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 236.931.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.761.145.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 924.521.500 metalu i 391.626.900 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 87.543.920 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    624.521.500 Metalu i 91.703.200 Kryształu
    300.000.000 Metalu i 300.000.000 Kryształu


    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    924.521.500 Metalu i 391.703.200 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 810.768.806
    Kryształ: 338.174.532
    Deuter: 17.894.282
    agresor zyskał łącznie 1.166.837.620 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.206.992.306
    Kryształ: -505.938.332
    Deuter: -135.758.282
    obrońca stracił łącznie 1.848.688.920 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4




    <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: < ONLY INNDEM

    <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <: <:




    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez wishmaster ().

  • gratki starcia ale to nie koniec wojny:) co do rw to by nie powstalo gdyby unreo odpisywal na nasze wiadomosci, wyslal na soju takie cos :
    Wiadomość zbiorcza od unero21
    02.07.2017 02:15:51
    Od: unero21
    hm leci na mnie klamka:p bedzie o 6:46:59 na 2:329:8
    Lekki myśliwiec: 50.935
    Ciężki myśliwiec: 24
    Krążownik: 71.052
    Okręt wojenny: 2.231
    Niszczyciel: 8.143
    po czym dal loga i do tej pogry go nie ma, wiec nie wiem co tak naprawde sie stalo a bylismy gotowi akcje ratunkowa przez co cala akcja troche smierdzi gdyz jest to conajmniej dziwne ze nie chcial otrzymac pomocy
  • Właśnie dziwne, liczyliśmy na jakieś gratki czy coś, i jeszcze ktoś go strzelił na 580-590%. Wydaje mi się, że to było tak: siedział i widział lot... i zasnął. I wiedział, że to oznacza RW i się wnerwił i nie wchodzi na ogame.

    Nasza rozmowa:


    wishmaster 02.07.2017 02:58:58
    ma aktywki,

    wishmaster 02.07.2017 03:10:31
    po 3 tez ma * wiec moze cos organizowac, ma duzo czasu, nie potrzebnie tak szybko lecimy, teraz nie wiem co robic, bo nie chce mi sie wstawac i pilnowac, :D
    lecimyw ciemno do konca

    Klamka Agressiv 02.07.2017 04:58:09
    mówisz?

    Klamka Agressiv 02.07.2017 05:00:05
    Nie no to zawracamy

    Klamka Agressiv 02.07.2017 05:02:53
    ma aktywke

    Klamka Agressiv 02.07.2017 05:03:06
    To zawracamy wiadomo, ale Ciebie nie ma... sam nie zawrócę, niech nas pieprzną na amen i będzie git

    Klamka Agressiv 02.07.2017 06:27:31
    flota mu wróciła 6:25

    wishmaster 02.07.2017 06:28:41
    czyli zawrocil odrazu jak wsedl

    wishmaster 02.07.2017 06:29:04
    mowilem, ze dobrze policzone stacjonuj bylo :D

    Cokolwiek nie zaszło u unero w życiu... sz.o. :)
    Inner Demons [InnDem]. The story of a Wolf...
    Łowca księżycowego zmierzchu...

    "WILKI NIE PRZEJMUJĄ SIĘ TYM, CO SĄDZĄ O NICH BARANY"
  • No gratuluje.

    Najpierw go farmicie, wczesniej rozbija sie o Wisha / jego 'przyjaciela' xxx vel antek a teraz zawrocone stacjonuj moon/moon i goscia wsyslo :)

    Smierdzi, i to bardzo. Mialy isc podstawki ale majac tyle czasu ile mu daliscie nie bylo to konieczne - cos czuje, ze gdybym to zrobil to cudem wyliczylibyscie kontre na moja flote ;)

    Nie wiem co o tym myslice ale smierdzi to na kilometr :)

    Taka ciekawostka - Nie ma go od momentu kiedy mu napisalem, ze sie nie podstawie hmm

    Podobna akcja jak wyliczenie zawroconego kolonizuj czy inne cuda, ktore juz tu widzielismy

    Ps. Cypasa juz przemieliliscie? ;)
  • Cypas już w trakcie sz.o.;
    No tak, jak mu piszesz, że się nie podstawisz to olał temat, ale nasze starcie było o 6:50, jego flota wylądowała o 6:25 - przecież miał 15 min na to by zrobić z flotą cokolwiek... np. FS.

    W dniu, co wishmaster przyfarmił unero, to zdradzę Ci Miskov, że ja tego nie zrobiłem z przyczyny takiej, że klikałem PZ w jego układzie z dwoma moonami, bo zauważyłem, że i na PZ FSuje. Jego dni były policzone. Dla mnie spoko, że to siadło :D

    GG!
    Inner Demons [InnDem]. The story of a Wolf...
    Łowca księżycowego zmierzchu...

    "WILKI NIE PRZEJMUJĄ SIĘ TYM, CO SĄDZĄ O NICH BARANY"
  • Taki huk, że mi kota w Toruniu obudziliście :)
    Unero z okazji wojny obiecał mnie sfarmić a tu już chyba nie będzie miał czym.... :)
    Ostanio cały czas dopatrujecie się teorii spiskowych, i jakiś przekrętów to troszkę już nudne :P
    I oby to był tylko foch na OGame, że kolega nadal nie wszedł na konto .

    Gratulacje dla sojuszników :) <: <: <: <: <:
  • Gracz Unero pisze do nas że leci klamka i wish. i musi zawrócić:D bo się boi że 10s mu nie starczy na ucieczkę. Zawraca z misji stacjonuj z moona na moona. I czajcie teraz to. Pisze do nas o 3ciej w nocy że leci na niego znowu klamka i wish i że dolatują do niego przed 7. A teraz najlepsze tak przejęty chłopak stratą swojej floty nawet się nie loguje:D

    Mamy super pro graczy którzy latają w ciemno na zawrócone stacjonuj z moona na moona:D Mamy ziomka który widzi że leci znowu agresor i się nie loguje:D Ok niech ma problemy z netem ale ile może mieć problemy??? Cały dzień???

    Wałek nie z tej ziemi gorszej historii nie słyszałem:D Ile dałeś za to konto Klamka by wygrać z nami wojne??
    Ja też moge dla przypału popisać z kolegą ze sojuszu ooo lecimy na niego ooooo on ma * i co robimy???? a może cofniemy bo to nie ma sensu.... Nie no jak już wystartowaliśmy to lećmy do końca i tak dex spalony i tak.... heheh dobre dobre.....

    Żal pl wish InnDem +kasiora górą:D

    Chociaż unero coś z tego ma:D:D my nie ucierpieliśmy i gramy se dalej :D Nie chcesz kupić konta jeszcze jakiegoś:D??

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez gizmo833 ().

  • Dziwne że nie ubiliście tego jeszcze bo byście mieli ładny % do wojny zapomnieliście czy jak? Stało od 9 rana przecież do prawie 21 ... aa zapomniałem to co wykręciliście starczyło tak:D


    Dnia 02-07-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Cycek [BANKSTER]
    ________________________________________________

    Krążownik 4.000
    Pancernik 4.032

    _________________________________________

    Obrońca unero21 [BANKSTER]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 988
    Ciężki myśliwiec 6
    Krążownik 1.577
    Niszczyciel 225
    Pancernik 91
    Wyrzutnia rakiet 170

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Cycek [BANKSTER]
    ________________________________________________

    Krążownik 3.754 ( -246 )
    Pancernik 4.023 ( -9 )

    _________________________________________

    Obrońca unero21 [BANKSTER]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    865.600 Metalu, 410.900 Kryształu i 19.891 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 7.899.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 85.945.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 39.172.000 metalu i 20.316.100 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.296.391 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 34.847.600
    Kryształ: 18.645.000
    Deuter: -607.109
    agresor zyskał łącznie 52.885.491 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -51.975.600
    Kryształ: -27.351.900
    Deuter: -7.913.891
    obrońca stracił łącznie 87.241.391 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez gizmo833 ().

  • Hehehe. Widzę, że zlomujecie się w soju jak niegdyś ZDI nighta ;) gratuluję. Mimo to, unero nadal w sojuszu :E
    Co do bana unavit, starcie na unero nie ma z nim nic wspólnego. Reszty nie komentuje. Banksters żyłka pękła, bo wiedzą, że kolejną wojnę przegraja z nami. Piszcie sobie co chcecie i gdzie chcecie. Starcie jest czyste. Miejmy nadzieję że unero się lognie i powie co się stało
  • Spoko, ja też nie ogarniam dlaczego unero wciąż się nie loguje. Ale nie rozumiem dlaczego nie macie do niego nr tel. U nas w sojuszu wszyscy flociarze mają do siebie nr telefonów <:
    Inner Demons [InnDem]. The story of a Wolf...
    Łowca księżycowego zmierzchu...

    "WILKI NIE PRZEJMUJĄ SIĘ TYM, CO SĄDZĄ O NICH BARANY"

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Klamka Agressiv ().

  • Klamka nie rób z nas idiotów. Unoreo (czy to był unero rozstrzygnie to może GO) widział atak ze lecicie na to jego stacjonuj i chcesz nam powiedzieć że gracz który widzi że leci się na niego nie zaloguje się by odebrać flotę ( zawrócona z misji stacjonuj z moona na moona) gdzie jeszcze nie trafiliście z czasem. Oczywiście że się nie zaloguje i nie odbierze jak dostał za nie siano:D
    Ja raczej bana nie dostane za zezłomowanie kolesia który sprzedał konto tym bardziej ze sprzedał nie mi tylko wam prawdopodobnie. Po prostu zostawiliśmy złom w sojuszu by nie trafił do pusherów. A jak go będzie chciał odzyskac surke napisze to ja normalnie odzyska bez żadnego bana bo nie mam nic do ukrycia.
  • Klamka Agressiv napisał(a):

    Spoko, ja też nie ogarniam dlaczego unero wciąż się nie loguje. Rozumiem, że macie do siebie nr tel i w końcu ktoś do niego zadzwoni? Słabo to wygląda ale nie płaciłem nikomu za to by dał się zezlomować...

    Co do wisha, nic mi nie wiadomo - jego sprawa...

    A jak można wyczarować kiedy leci flota z moona na moona? Po aktywkach. Unero kiedy puścił FS, wyszedł z konta. Po klikaniu minutek i czekaniu kiedy ta przeskoczy z sekundy na sekundę można mniej więcej wyczaić kiedy ktoś zrobił FS. Polecieliśmy z wishem na 16:05 wiedząc, że pan unero flirtował do naszej Dziubkowej mówiąc jaką ma pracę a więc mniej więcej o której może kończyć. Zalogował się wtedy na 13 min przed dolotem a więc nawet byście nie zareagowali. Czekaliśmy kiedy wyląduje flota ale długo to nie następowało a więc wyszło na to, że na tyle dobrze puscilem atak, że unero wolał cofnąć lot około 15 godzinny. Od tego momentu (wiedząc, że będzie z soboty na niedzielę) lecieliśmy w nocy myśląc że nie zaloguje się bo nie ma po co - nawet liczyliśmy na to ze flota wyląduje ok 6.40 a on dośpi do 8:00. Było inaczej i do RW doszło. Co nas też zaskoczyło. Słabo, że Wasz grajek się nie loguje. Dodam, że wiem jak kolejnych dwóch Banksterów robi FSY. I kiedy ich walnę to też powiecie, że za to zapłaciłem? Unero latał też na PZ w swoim układzie, kwestia szczęścia i czasu, kiedy trafił by w recki. Jako sojusz oceniam Was słabo. Po co kolesiowi tak duża flota, kiedy ma wszystkie moony w odległości 9 us? na innych galaktykach nie ma moonów i .... nigdzie nie miał tekeportòw. Po jego napędach wiedziałem, że ma bardzo małe doświadczenie z flotą (aż tak niskich flociarze nie mają)... ale, że Ty Cycek pushujesz się sojusznikiem? idzie ticket miszczu... pusher i jeszcze zagrywka ala MNS przeciw Nightowi. A Ty unavit święty nie jesteś. Jak wish Ci napisał dla jaj, że "dziś ściągam Ci moona" to się obsrałes i uciekles na urlop :D
    Klamka jakbyś raczył odpisywać na pw to byś wiedział co się dzieje a że mnie zablokowales to inna kwestia wiedz tylko że akurat takich głupot jak wulgaryzmy nie zgłaszam. Co do wisha i jego wbity, tak obsralem się na rzadko po pachy..
    Nie w przeciwieństwie do Ciebie ogame to nie jest moje całe życie mam inne priorytety i od zawsze grałem w miarę możliwości stąd brak złomowania w nocy np.
    Ale co ja będę dyskutowal. Jesteś najlepszy gracz a my tylko zwykle parchy.

    SzO i miłego przetopu :E