Mój Ty przyjacielu

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Mój Ty przyjacielu

    Tak jak w temacie pisze do Ciebie mój przyjacielu. Ty który zezłomowałeś Byczka weź no tutaj sie przyznaj i pokaż nam swoje piękne RW bo aż miło będzie popatrzeć na Twój śliczny pusz...
    Nie daj sie prosić przyjacielu i tak zgloszone to zostalo do supportu który i tak nic nie zrobi bo to tez nasi przyjaciele przecież oni nie banują za głupoty. Kupujcie surowce mówią a co najważniejsze puszujcie sobie i miejcie frajde z gry no i ja takie podejście bardzo szanuje bo przecież nie ma w tym nic złego za to co innego zachowanie graczy jak Tox którym wpierdolimy bana bo na urlopie siedział na koncie :love: niech sobie odpoczywa a nie siedzi w ogame i tracie czas na głupoty. Ja za to do dzisiaj bardzo wam dziękuje i prosiłbym o większą ilość banów w tym zakresie albo banowanie za nicki typu maderfaker bo to wulgarne słowo i tym wlasnie zyskacie mój jeszcze większy szacunek w kazdy badz razie bo troche zboczyłem z tematu. Prosiłbym mojego przyjaciela którego imienia jeszcze nie znam o pochwalenie sie RW na byczku bo chętnie obejrzę ile set kk wyfarmiłem na koncie które od tygodnia było ładowane surowcami a my tylko obserowalismy i podziwialiśmy w sojuszu ten spryt ;)

    Wielkie szacunek dla wszystkich puszerów i supportu Polskiego.

    Pozdrawiam
    Tox vel maderfaker
  • letty to Ty mi w to nie mieszaj :love:



    pl1 niech Ci służy ta surka, długo na to pracowałeś a ja to szanuje jak mawiał często mój ojciec " Ciężka praca popłaca" i wiesz co ? dawaj więcej takich akcji bo mi ta jedna nie wystarczy, jestem za tym żeby było więcej :!: kto dołącza ? Jedziesz z koksem byczku

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Tox ().

  • po uja wy mnie w ten wasz cały syf mieszacie?

    jak ktoś ma parcie na cyferki to niech sobie ma, mi ta 1 nie robi różnicy mogę mieć 2,3,4,5,6, albo i 100

    Latam bo lubię, latam na tych co nie uciekają bo nie dają rady, a Ci co uciekają przesuwają naturalną egzekucje i tyle...

    Róbcie sobie co chcecie, ale na litość boską nie mieszajcie mnie w wasz burdel. Dziękuje pozdrawiam WujO.

    W u j O