Soul Reaver [SITH] & hype [ZHP] & HwiNore [ZHP] & Blackbeard [ZJAWY] & Ragnar Lodbrok [ZJAWY] vs. Hellmond [BMJ] ~3506.33%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Soul Reaver [SITH] & hype [ZHP] & HwiNore [ZHP] & Blackbeard [ZJAWY] & Ragnar Lodbrok [ZJAWY] vs. Hellmond [BMJ] ~3506.33%

    Krwiożercza Watacha Soul Reavera vel Siusiaki HwiNore w AKCJI!

    Witamy po radosnej stronie życia ;D

    Na poczatek Wielgaśne podziekowania dla ARYSTOTELESA PAPASA, bo to on sprawil ze zebralismy ekipe i polecielismy na tego osobnika :)

    Niestety z przyczyn osobistych Arystoteles nie mogl z nami poleciec, doslownie na 5 min przed startem... Przyjacielu nie martw sie:) My pamiętamy!

    Rozpisywac sie o akcji nie bedziemy, gdyz nie jest to Istotne!!

    Najwazniejsza jest zabawa, przeorany bunkier! I co najwazniejsze! Świetna postawa Obroncy który pogratulowal zaraz po starciu! Ziom :) jestes wporzo :) Odbudowywuj sie i ciut mniej nonszalancji :)

    Nutecka dla wiecznie usmiechnietego pozytywnie Ragnara!






    Dnia 11-06-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Soul Reaver [SITH]
    ________________________________________________


    Niszczyciel 699
    Pancernik 298
    Lekki myśliwiec 26.098
    Ciężki myśliwiec 247
    Krążownik 3.001
    Okręt wojenny 3.977
    _________________________________________


    Agresor hype [ZHP]
    ________________________________________________


    Ciężki myśliwiec 124
    Niszczyciel 136
    Lekki myśliwiec 68.356
    Krążownik 6.031
    Okręt wojenny 2.658
    Pancernik 6.163
    _________________________________________


    Agresor HwiNore [ZHP]
    ________________________________________________


    Sonda szpiegowska 6.666
    _________________________________________


    Agresor Blackbeard [ZJAWY]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 50.000
    Ciężki myśliwiec 14
    Krążownik 2.000
    Okręt wojenny 2.501
    Bombowiec 1.000
    Niszczyciel 200
    Pancernik 4.100
    _________________________________________


    Agresor Ragnar Lodbrok [ZJAWY]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 68.879
    Krążownik 3.600
    Okręt wojenny 2.288
    Bombowiec 604
    Niszczyciel 106
    Pancernik 278
    _________________________________________


    Obrońca Hellmond [BMJ]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 25.000
    Krążownik 2.300
    Okręt wojenny 1.150
    Sonda szpiegowska 14
    Satelita słoneczny 425
    Gwiazda Śmierci 3
    Pancernik 1.000
    Wyrzutnia rakiet 55.000
    Lekkie działo laserowe 59.999
    Ciężkie działo laserowe 1.000
    Działo Gaussa 3.000
    Wyrzutnia plazmy 700
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Soul Reaver [SITH]
    ________________________________________________


    Niszczyciel 697 ( -2 )
    Pancernik 296 ( -2 )
    Lekki myśliwiec 19.539 ( -6.559 )
    Ciężki myśliwiec 218 ( -29 )
    Krążownik 2.877 ( -124 )
    Okręt wojenny 3.925 ( -52 )
    _________________________________________


    Agresor hype [ZHP]
    ________________________________________________


    Ciężki myśliwiec 109 ( -15 )
    Niszczyciel 136 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 50.926 ( -17.430 )
    Krążownik 5.740 ( -291 )
    Okręt wojenny 2.632 ( -26 )
    Pancernik 6.100 ( -63 )
    _________________________________________


    Agresor HwiNore [ZHP]
    ________________________________________________


    Sonda szpiegowska 2.629 ( -4.037 )
    _________________________________________


    Agresor Blackbeard [ZJAWY]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 37.450 ( -12.550 )
    Ciężki myśliwiec 12 ( -2 )
    Krążownik 1.902 ( -98 )
    Okręt wojenny 2.465 ( -36 )
    Bombowiec 991 ( -9 )
    Niszczyciel 200 ( -0 )
    Pancernik 4.063 ( -37 )
    _________________________________________


    Agresor Ragnar Lodbrok [ZJAWY]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 51.369 ( -17.510 )
    Krążownik 3.467 ( -133 )
    Okręt wojenny 2.260 ( -28 )
    Bombowiec 597 ( -7 )
    Niszczyciel 106 ( -0 )
    Pancernik 275 ( -3 )
    _________________________________________


    Obrońca Hellmond [BMJ]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 258.562.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 791.894.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 242.131.800 metalu i 108.501.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 0 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    80.000.000 Metalu i 80.000.000 Kryształu
    115.456.400 Metalu i 28.543.600 Kryształu
    18.691.400 Metalu i 0 Kryształu


    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    214.147.800 Metalu i 108.543.600 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 28.344.800
    Kryształ: 38.921.600
    Deuter: -3.137.000
    agresor zyskał łącznie 64.129.400 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -518.808.500
    Kryształ: -223.273.500
    Deuter: -49.812.500
    obrońca stracił łącznie 791.894.500 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
    Soul Reaver


    A Story Beyond Time, An Adventure Beyond Belief
  • Zamiast spać, to mnie ciągasz po galaktyce Dzięki Habibi kolegom też za przelot (i to jest jeden siusiak a nie siusiaki ^^)
    Obrońcy szoo, fajny człowiek z dystansem do gry i siebie, czego tutaj dużej ilości graczy brakuje.

    Wpuśćcie amoniak do krwi. Zajdzie reakcja umierania, intensywnego oddychania, zachłannego smakowania i nieuwalniania życia z rąk!

    I must not fear.
    Fear is the mind-killer.
    Fear is the little-death that bringstotal obliteration.
    I will face my fear.
    I will permit it to pass over meand through me.
    And when it has gone past I willturn the inner eye to see its path.
    Where the fear has gone there willbe nothing.
    Only I will remain.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez HwiNore: Ja tam nie wiem, kto Soula polskiego uczył, ale dla mnie taka składnia i interpunkcja jest nieakceptowalna. Czy może mu ktoś poza mną zwrócić mu uwagę, bo mnie zlekceważy ^^ ().

  • Tox napisał(a):

    chlopaki maja wojne a wy im floty niszczycie I to dla jakiegos smiesznego zysku :/ bunkier sam robilem I wychodzilem korzystniej niz wy ale zostawilem :P gejuchy z was
    Czyli wedle ciebie jak wypowiem komus wojne to moge miec wywalone w FSy i dbanie o flote? bo przeciez nikt mnie nie zlomnie bo mam wojne ;D hahah ;] znajac zycie pierwszy bys slal recki i liczyl zyski by pochwalic sie kolejnym numerkiem w kolekcji ;]

    Wybacz o Wielki Toxu, ze nie jestesmy tak zajebisci jak ty^^ i ze kazdy z nas nie soluje takiego bunkra, wybacz o Pro Graczu, mam nadzieje ze ten czyn bedzie nam wybaczony :)

    Jak pisalem w ST nie chodziło tu o zysk, tylko o nonszalancje robienia FSa przez Hella, nomen omen, bardzo pozytywnego czlowieka :) Który po urlopie i sesji wroci do gry z nowymi silami i kilkoma nowymi znajomymi.

    Co do orientacji kolegów z lotu, wypowiadal sie nie bede, ale paru z nich ma zony/dziewczyny, ja równiez mam wspaniałą żone ;] chyba ze to ich przykrywka;p nie kazdy moze byc fanem Lewatywy jak wasz sojusz;]
    Soul Reaver


    A Story Beyond Time, An Adventure Beyond Belief
  • Dokładnie tak, dlatego ML mam nadzieje, ze wypowie niedlugo jakas flote bo mnie fsy juz mecza a najlepiej jakiemuś słabemu sojuszowi gdzie nikt by mnie nie robił solo, wtedy bylbym jak Malack z libry :P

    a co do wielkiego toxa to nie uważam się za dobrego gracza wrecz nawet uwazam, ze bliżej mi do średniaka :p po prostu miałem czas na gre a tutaj tylko to wystarczyło aby być wysoko ;)
  • Kalkin napisał(a):

    Co do orientacji kolegów z lotu, wypowiadal sie nie bede, ale paru z nich ma zony/dziewczyny, ja równiez mam wspaniałą żone ;] chyba ze to ich przykrywka;p nie kazdy moze byc fanem Lewatywy jak wasz sojusz;]
    No ba, że jestem wspaniała :) nie ma wspanialszej ode mnie. Potwierdzi to cały mój sojusz i kilkanaście osób z uni, zwłaszcza tych, których podrywam ^^

    A Hell wróci po sesji, miejmy nadzieję, że z nowymi siłami i ochotą do gry. I jeśli będzie chciał znaleźć nowy sojusz, to sama go do ZHP zaproszę. I dla takich właśnie ludzi warto grać, jak Hell, jak chłopaki ze Zjaw, z ZHP, z G-20. Dla takich graczy się człowiek loguje, dla ludzi z dystansem do siebie i innych, z poczuciem humoru, bo umiejętność kpienia z siebie gwarantuje ubaw do końca życia. A to, że niego polecieli, no cóż, realia gry. Można się o nie złościć, można przed monitorem pokląć, ale nic tego nie zmieni.

    Pozdrawiam Cię ciepło Tox i życzę większego dystansu do siebie i gry ;)

    Wpuśćcie amoniak do krwi. Zajdzie reakcja umierania, intensywnego oddychania, zachłannego smakowania i nieuwalniania życia z rąk!

    I must not fear.
    Fear is the mind-killer.
    Fear is the little-death that bringstotal obliteration.
    I will face my fear.
    I will permit it to pass over meand through me.
    And when it has gone past I willturn the inner eye to see its path.
    Where the fear has gone there willbe nothing.
    Only I will remain.
  • na poczatku odniose sie do wypowiedzi Toxa postachu ludzi top-800 , sam latasz ciagle na ludzi co sa duzo inzej od ciebie po 500 % nam nie chodzilo o jakis mega zysk wspolny lot = masa zabawy a ja gram tylko dla zabawy nie dla cyferek czy floty :P jetsem po 4 zlomach bawie sie dalej i to naprawde przednie - Tak jak Kinga napisala glownie sie loguje dla Ludzi ktorych tutaj poznalem i bardzo ich polubilem i z tego miesja ich bardzo cieplo pozdrawiam , Kalkin , Blackbeard , HwiNore , black , thanatos , papas , Poper , zurkiv , beniek ,Teo i Ciebie Krzysztofie - dziekuje za wspolna gre , bez was juz dawno bym nie gral - szkoda ze musze wyjechac ale mam nadzieje wrocic jak najszybciej - a tak bawcie sie w najlepsze bezemnie :D Obroncy Szo jak najszybciej bo bardzo spoko KOles :)
  • Przez takich jak wy, trzeba na kazdym komunikatorze wyłączać powiadomienia dźwiękowe o wiadomościach.
    Inaczej nie można botów zapuścić w nocy na wysztkich pusherowych kontach i jednocześnie spać spokojnie.

    A tak na poważnie, gratki ! Chociaż to już powoli ten etap, że bardziej jest szkoda obrońcy, bo uni się wyludnia. Dobrze ze nie w tym przypadku :) SzO !
  • Na początku chcę podziękować za ciepłe słowa, szczególnie, że bunkrownicy nie cieszą się zazwyczaj szczególną sympatią. Tak jak pisałem na PW, ze mną i moim bunkrem jest trochę tak jak z miłością do złej kobiety - wiesz, że to nie ma prawa skończyć się dobrze, a jednak brniesz w to dalej. I tak było tym razem - trafiła mi się naprawdę zgrana i sympatyczna paczka agresorów, taki koniec (właściwie żaden koniec, bo wracam za parę dni) jest wręcz chlubny, spodziewałem się podstępnego ataku rakietowego w godzinach porannych ;) Być może tego ST w ogóle by nie było, gdyby nie brak rozwagi, o którym wspominał @Kalkin - od dłuższego czasu w dzień flota puszczana na transportuj z planety na księżyc w układzie - w końcu ktoś się skusił ! Wielu wieściło smutny koniec moich zasieków ( @Ragnar Lodbrok i jego niezawodny trashsim ) i w końcu nadszedł sądny dzień, lecz porażki, przy których poznaje się tak fajnych ludzi smakują zupełnie inaczej. Last, but not least - przepraszam sojusz za wtopę w tak krytycznym momencie jak wojna, ale bez obaw, jeszcze polatamy razem, zaliczę na studiach co trzeba i ciśniemy dalej :) !

    PS. Gorące pozdrowienia dla GameForge za ostatnie eventy z antymaterią, dzięki którym mogłem wrzucić Mechanika, moje kochane działka dostały ciut mniej po nosie ;)
  • Obroncy gratuluje zdrowego podejscia do gry :D Atakierom gratuluje rw. Starcie dupy nie urywa, ale wazne ze jest zabawa i nastukany % :)

    Kalkin, prosze Cie, nie denerwuj sie tak. ToxCi pewnie jakis cel na dniach podrzuci. Top800 z dobrym zyskiem ;d Sie go czepiasz, a sam poleciales w 5 na typka top400 ;p

    Topcie, cieszcie sie gra, a spinać to niech sie topka spina :D
  • Komentując wypowiedź TOX'a faktycznie pokazaliście jaki macie dystans do siebie i do gry, i jacy z Was klawi goście. Tox się z określeniem osób o innej orientacji seksualnej zapędził, ale to pewnei z przyzwyczajenia z naszych wewnętrznych komunikatorów.
    Wjechaliście w bunkier - fajno
    Mieliście z tego zabawę - podwójnie fajno,
    Agresja na Tox'a za zgoła niewinną wypowiedz - mało fajno.
    Stwierdził przecież tylko fakt, ze robił to solo, ze oni mają wojne (moze warto zwrocic na to uwage bo nie wszyscy wiedzą) i pieszczotliwie Was nazwał (w naszej gwarze pieszczotliwie bo przeciez nie mozemy byc normalni jak lubimy lewatywy jak to ktos stwierdzil?)
    Pokój temu domowi