Ruda

    • SMOD

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Migotka napisał(a):

      /me odśnieża temat Rudej :xntongue: :xntongue:

      Ulubiona potrawa wigilijna - żurek. Zawsze i wszędzie!
      Lubisz święta? odpowiedź uzasadnij. Lubię czas przygotowań do świąt, dekoracje i sam klimat. Potem to jakoś upada :P
      ulubiony zimowy napój. Herbata z kawałkami pomarańczy z goździkami, imbirem i miodem :P
      miałaś kalendarz adwentowy? jak tak to czy zjadałaś wszystkie czekoladki na raz? :xbiggrin: Jak byłam mała owszem, mama zawsze na nas krzyczała że opróżniamy go za szybko :whistling:
      gdzie mnie zabierasz na Sylwestra? :xga: A gdzie byś chciała pójść? :fgrin: Zwykle gwarantuje dobra domówkę :piwko: :fgrin:

      /me rzuca @Ruda w zaspę :xtongue: /me rzuca śnieżką w @Migotka :cmok:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • cześć zacna SMODko!
      Odświeżam temacik w nowym roku :)


      Gdybyś urządzała imprezę w domu kogo z graczy lub Teamowców bałabyś się zaprosić, że po pijaku zdemolowałby Ci dom? :D
      Czy z Ciebie też się śmieją w jaki sposób jesz mandarynki? :roll:
      Masz jakieś postanowienie noworoczne?
      Jaką książkę ostatnio przeczytałaś?
      Ulepiłaś w tym roku bałwanka czy u Ciebie nie było śniegu?
      Jak spędziłaś Sylwestra?
      Jesteś fanką petard czy denerwują Cię te wystrzały?
      Miałaś kiedyś sen tak fajny że po przebudzeniu marzyłaś że się spełni?
      Odliczasz dni do GoT? :)


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka napisał(a):

      cześć zacna SMODko! Hej :fkiss:
      Odświeżam temacik w nowym roku :)


      Gdybyś urządzała imprezę w domu kogo z graczy lub Teamowców bałabyś się zaprosić, że po pijaku zdemolowałby Ci dom? :D Myślę, że byliby to moi sojusznicy :P
      Czy z Ciebie też się śmieją w jaki sposób jesz mandarynki? :roll: Tak. Zawsze marudzę na pestki, mimo że innym to tak nie przeszkadza ;P
      Masz jakieś postanowienie noworoczne? Mam :P
      Jaką książkę ostatnio przeczytałaś? Była to któraś część Wiedźmina, teraz nie pamięta która ;P
      Ulepiłaś w tym roku bałwanka czy u Ciebie nie było śniegu? Śniegu mam całkiem sporo, ale nie zdecydowałam się jeszcze na lepienie bałwana ;P
      Jak spędziłaś Sylwestra? Domówka do rana ze znajomymi, tak jest najlepiej dla mnie :P
      Jesteś fanką petard czy denerwują Cię te wystrzały? Oglądałam o północy te które kupiliśmy. Nie przeszkadzają mi.
      Miałaś kiedyś sen tak fajny że po przebudzeniu marzyłaś że się spełni? Tak.
      Odliczasz dni do GoT? :) Już nie mogę się doczekać :fgrin:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • To ja mam jedno pytanie, na które wpadłem wracając z pracy i które zadam zanim pójdę spać :)

      Wolisz jak jest czysto i schludnie czy jestes raczej bRudeł? XD :E
      Coś o mnie o tu ^^

      "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




      Ex
    • Bry dzień, tu mnie chyba jeszcze nie było :D

      Masz już plany na Majówkę?
      Spałaś kiedyś pod namiotem?
      Ognisko, czy grill?
      Romantyczna kolacja w restauracji, czy romantyczny spacer?
      Urok osobisty, czy pewność siebie?
      Myślałaś, co będziesz robiła za 20 lat? :P

      :piwko:


      Młody Emeryt :>
    • Ingolf napisał(a):

      Bry dzień, tu mnie chyba jeszcze nie było :D Hej ;)

      Masz już plany na Majówkę? Tak :P wyjeżdżam do niewielkiego miasteczka by trochę odpocząć od codzienności :P
      Spałaś kiedyś pod namiotem? Jasne ;P
      Ognisko, czy grill? Ognisko.
      Romantyczna kolacja w restauracji, czy romantyczny spacer? Romantyczny spacer.
      Urok osobisty, czy pewność siebie? Urok osobisty.
      Myślałaś, co będziesz robiła za 20 lat? :P Hmm... kiedyś się nad tym zastanawiałam, ale nie mogłam się w żadnej rzeczywistości odnaleźć. Czas pokaże :P

      :piwko: :kawa:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Bry :>

      Pytanie na rozgrzewkę: Wyprzedziłaś mnie i zadałaś pytania akurat w dniu w którym planowałem zadać pytania Tobie, nie wstyd Ci? :P

      A przechodząc do sedna:
      Chciałabyś odwiedzić Czarnobyl, Prypeć i Zonę wokół nich?
      Gdyby w promieniu 20 km d Twojego domu miała powstać elektrownia atomowa to cieszyłabyś się czy może protestowała?
      Zadałaś podobne pytanie, ale i tak muszę :> Czy chciałabyś mieć podobnego współlokatora jak Sheldon?
      Kogo z siódemki głównych postać z TBBT chciałabyś mieć najbardziej jako współlokatora?
      Czy wśród osób z którymi mieszkasz lub mieszkałaś ktoś robił zawsze coś co Cię zawsze bardzo irytowało?

      o/

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):

      Bry :> Siemano!

      Pytanie na rozgrzewkę: Wyprzedziłaś mnie i zadałaś pytania akurat w dniu w którym planowałem zadać pytania Tobie, nie wstyd Ci? :P Pytania miałam już zadać dawno, ale ostatnio mi to uciekło w nadmiarze zajęć :fgrin:

      A przechodząc do sedna:
      Chciałabyś odwiedzić Czarnobyl, Prypeć i Zonę wokół nich? Tak, ciekawią mnie te miejsca. Po obejrzeniu HBOwskiego Czarnobyla zaczęłam się tym interesować bardziej. Mimo, że nadal temat ten przez wielu odbierany jest różnie i nie każdy by się zdecydował, ja chętnie się wybiorę :P Zwłaszcza by zobaczyć słynne Oko Moskwy ;) Czas w tych miejscach się zatrzymał, co dla osoby w moim wieku jest dość niezwykłe, bo w momencie katastrofy nie było mnie jeszcze na świecie :P
      Gdyby w promieniu 20 km d Twojego domu miała powstać elektrownia atomowa to cieszyłabyś się czy może protestowała? Byłabym przeciwko.
      Zadałaś podobne pytanie, ale i tak muszę :> Czy chciałabyś mieć podobnego współlokatora jak Sheldon? Nie :fgrin: Zabiłabym go w pierwszych 15 minutach :fgrin: Oczywiście oglądanie jak ktoś inny się z taką osobą męczy jest zdecydowanie lepsze niż udręczanie się z nim osobiście, ale nadal jestem na nie :P
      Kogo z siódemki głównych postać z TBBT chciałabyś mieć najbardziej jako współlokatora? Penny :P
      Czy wśród osób z którymi mieszkasz lub mieszkałaś ktoś robił zawsze coś co Cię zawsze bardzo irytowało? Nie, moi "sąsiedzi" mieszkają zbyt daleko by czymkolwiek mnie drażnić :P

      o/ \o





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • No to w rewanżu za Twoje pytania :P

      Wolałbyś być córką mamy Howarda, Leonarda czy Sheldona? I dlaczego?
      Mając do wyboru mieszkanie z Amy lub Sheldonem, którą opcję byś wybrała i dlaczego ;)
      Chciałabyś polecieć w kosmos? Rosyjska rakietą?

      Miłego o/

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):

      No to w rewanżu za Twoje pytania :P Hahaha, ja i tak jeszcze nie skończyłam :D

      Wolałbyś być córką mamy Howarda, Leonarda czy Sheldona? I dlaczego? Żadnej, każda z nich ma narąbane w głowie nieźle. Matka Howarda to jakaś głęboka patologia, mimo że cała sytuacja jest dość mocno przerysowana to jest to aż przerażające :P Jeżeli chodzi o matkę Leonarda, jest mocno nawiedzona i zbzikowana na punkcie niektórych rzeczy :D Raczej do takiej kobiety nie podeszłabym ot tak. Najnormalniejsza zdaje się być matka Sheldona, jednak jest to głęboko uduchowiona osoba, która wiecznie się do religii odwołuje, a co najgorsze nie mogę sobie wyobrazić jak ona wychowała Sheldona i nadal żyje bez załamania nerwowego :P
      Mając do wyboru mieszkanie z Amy lub Sheldonem, którą opcję byś wybrała i dlaczego ;) Chyba Sheldon, na tej moment Amy jest niebezpieczna :D :D zwłaszcza w momentach kiedy zachwyca się Penny i jej osobą. Zastanawiam się jak jej postać się rozwinie, bo ma nierówno pod deklem 8-) Sheldon jest spokojniejszy (chyba?!).
      Chciałabyś polecieć w kosmos? Rosyjska rakietą? Polecieć tak, ale niekoniecznie rosyjską rakietą ;P

      Miłego o/ Wzajem!





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Ruda napisał(a):

      Toadie napisał(a):

      Wolałbyś być córką mamy Howarda, Leonarda czy Sheldona? I dlaczego? Żadnej ->I tu musimy się zatrzymać, gdyż żadnej nie jest odpowiedzą uznawana przez jury :P


      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Trafiłem na kilka takich mądrych pytań, więc zadam:

      Czy miałaś kiedyś tak, że będąc w sklepie miałaś straszną ochotę na coś słodkiego, więc kupiłaś sobie chipsy?
      Co najlepiej umiesz robić?
      Jaki dowolny przedmiot mieszczący się w dłoni chciałabyś teraz mieć?
      Gdybyś musiała jeść codziennie jedno warzywo (dodatkowo), to co by to było?
      Wolałbyś zjeść ludzkie oko czy nerkę?
      Co byłoby dla Ciebie gorsze - musieć chodzić przez miesiąc w cekinowej kurtce, czy w różowych spodniach rurkach?

      :popcorn:

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):

      Trafiłem na kilka takich mądrych pytań, więc zadam: (?!)

      Czy miałaś kiedyś tak, że będąc w sklepie miałaś straszną ochotę na coś słodkiego, więc kupiłaś sobie chipsy? Tak. Ale zwykle mam tak, że po prostu chcę coś dobrego :P
      Co najlepiej umiesz robić? To zależy :P jest wiele takich czynności, które wg niektórych są zrobione przeze mnie najlepiej :P
      Jaki dowolny przedmiot mieszczący się w dłoni chciałabyś teraz mieć? Powerbank'a :wrr:
      Gdybyś musiała jeść codziennie jedno warzywo (dodatkowo), to co by to było? Rzodkiewka.
      Wolałbyś zjeść ludzkie oko czy nerkę? Wolałabym nie zjeść wgl, ale wybrałabym nerkę.
      Co byłoby dla Ciebie gorsze - musieć chodzić przez miesiąc w cekinowej kurtce, czy w różowych spodniach rurkach? Chodzić w różowych spodniach :P

      :popcorn: 0_0 0_0 0_0 0_0





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • No to ciąg dalszy mądrych pytań:

      Zrobiłaś kiedyś coś takiego, dzięki czemu byłaś z siebie naprawdę dumna?
      Wolałabyś żyć w starożytności czy w średniowieczu?
      Jak myślisz, ile czasu maksymalnie człowiek może wytrzymać bez siusiania?
      Wdałabyś się w bójkę z czteroosobową grupką nastoletnich dresików, gdybyś zobaczyła, że biją i męczą bezdomnego psa?
      Wolałabyś hodować gęsi czy indyki?
      Wolałabyś przez tydzień nie myć zębów czy włosów?
      Wolisz kroić cebulę czy obierać ziemniaki?
      Masz swój ulubiony kubek?
      I pytanie ostatnie, oczywiste: potrafisz na kogoś nakrzyczeć, jeśli "zasłużył"?

      :rolleyes:

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):

      No to ciąg dalszy mądrych pytań:

      Zrobiłaś kiedyś coś takiego, dzięki czemu byłaś z siebie naprawdę dumna? Tak :P
      Wolałabyś żyć w starożytności czy w średniowieczu? W średniowieczu.
      Jak myślisz, ile czasu maksymalnie człowiek może wytrzymać bez siusiania? Nie potrafię stwierdzić, chyba każdy ma inaczej. :P
      Wdałabyś się w bójkę z czteroosobową grupką nastoletnich dresików, gdybyś zobaczyła, że biją i męczą bezdomnego psa? Tak.
      Wolałabyś hodować gęsi czy indyki? Gęsi.
      Wolałabyś przez tydzień nie myć zębów czy włosów? Włosów.
      Wolisz kroić cebulę czy obierać ziemniaki? Ani tego, ani tego. Ale niech będa ziemniaki ;P
      Masz swój ulubiony kubek? Tak :P
      I pytanie ostatnie, oczywiste: potrafisz na kogoś nakrzyczeć, jeśli "zasłużył"? Pewnie 8-)

      :rolleyes: :|





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Mądre pytania vol. 3

      Wolisz, żeby było Ci zimno w dłonie czy w stopy?
      Gdybyś mogła zmienić dowolną rzecz na świecie - to co by to było?
      Mogłabyś przez miesiąc nie odezwać się do nikogo?
      Napisałaś komuś kiedyś odręcznie list?
      O czym mogłabyś rozmawiać godzinami?
      Ile przekleństw średnio wypowiadasz na dzień?
      Co szalonego chciałabyś zrobić w tej chwili?
      Gdybyś cały dzień miała oglądać jeden serial, to jaki?
      Gdyby to było możliwe, to w czyim ciele chciałabyś się znaleźć na 12 godzin?
      I klasyczne pytanie z AMA: wolałabyś walczyć z kaczką wielkości konia czy z setką koni wielkości kaczki?

      :glaszcze:

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Adanio napisał(a):

      Elo o/ Hi!

      Najlepsza rzecz jaka Ci się przytrafiła w życiu? Poznanie ludzi, którzy są na co dzień wokół mnie ;)
      Śpisz przy zamkniętej czy otwartej szafie? Mam niesamowite natręctwo jeżeli chodzi o niezamknięcie szafy. Nie potrafię nawet być w pomieszczeniu gdy jakaś jest otwarta.
      Czy zabierasz szampony z hotelu? Nie :P
      Czy musisz być cała przykryta kołdrą? Cała nie, ale w połowie muszę :P
      Czy wolałabyś być zaatakowana przez niedźwiedzia czy rój pszczół? Chyba pszczoły.

      Strzałeczka :) Ciao!

      Toadie napisał(a):

      Mądre pytania vol. 3

      Wolisz, żeby było Ci zimno w dłonie czy w stopy? W dłonie.
      Gdybyś mogła zmienić dowolną rzecz na świecie - to co by to było? Wprowadziłabym całkowity zakaz hodowli zwierząt na futra.
      Mogłabyś przez miesiąc nie odezwać się do nikogo? Nie ;p
      Napisałaś komuś kiedyś odręcznie list? Tak :P
      O czym mogłabyś rozmawiać godzinami? O serialach :P no i o jedzeniu ;P
      Ile przekleństw średnio wypowiadasz na dzień? Sporo, czasami nawet za dużo x_x
      Co szalonego chciałabyś zrobić w tej chwili? W tej chwili? Kupić bilet na samolot i zniknąć gdzieś na parę dni :P
      Gdybyś cały dzień miała oglądać jeden serial, to jaki? Teoria Wielkiego Podrywu :P
      Gdyby to było możliwe, to w czyim ciele chciałabyś się znaleźć na 12 godzin? W ciele królowej Elżbiety, ale w takim sprzed 50 lat :P
      I klasyczne pytanie z AMA: wolałabyś walczyć z kaczką wielkości konia czy z setką koni wielkości kaczki? XD co to za pytanie. Z kaczką wielkości konia.

      :glaszcze:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Bry dzień :)

      Gdybyś mogła zmienić jedną rzecz na forum, co to by było?
      Czy to prawda, że bijesz młode, bezbronne MODki? :D
      Ulubiony dział na forum?
      Czy grasz/grałaś w inną grę od Gameforge?
      Jakie jest Twoje największe marzenie?
      Jak zachęcisz kolegę/koleżankę do obejrzenia serialu "Gra o Tron"?

      Miłego :P


      Młody Emeryt :>
    • Ingolf napisał(a):

      Bry dzień :) Hejo

      Gdybyś mogła zmienić jedną rzecz na forum, co to by było? Jeżeli chodzi o jakieś poważne zmiany, to dla mnie jest wszystko okej :P Jeżeli chodzi o głupotki - dodalabym więcej emotek. ;P
      Czy to prawda, że bijesz młode, bezbronne MODki? :D Nie. 8-)
      Ulubiony dział na forum? PoO.
      Czy grasz/grałaś w inną grę od Gameforge? Nie.
      Jakie jest Twoje największe marzenie? Nie powiem, bo się nie spełni :P
      Jak zachęcisz kolegę/koleżankę do obejrzenia serialu "Gra o Tron"? Na ten moment nie wiem czy warto byłoby kogoś zachęcać. 8 sezon trochę spuścił ten serial w WC. Mimo to, jeżeli ktoś chce obejrzeć historię, która jest niepowtarzalna, wciągająca i jedyna to można sobie luknąć. ;)

      Miłego :P Wzajemnie ;)





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • No to czwarta partia pytań:

      Czy podczas pracy fizycznej starasz się jak najmniej pobrudzić, czy w ogóle się tym nie przejmujesz?
      Pojechałabyś na tygodniową szkołę przetrwania w dżungli, gdybyś miała za to dostać 50 000 złotych?
      Starałaś się kiedykolwiek uporządkować myśli, spisując je na kartce papieru?
      Jeśli musisz coś napisać, to jaką czcionkę najbardziej lubisz?
      Zdarzyło Ci się stanąć w czyjejś obronie i nie dostać za to nawet słów podzięki?
      W jakie zwierzątko mogłabyś się zamienić po śmierci?
      Wolałabyś pracować w oczyszczalni ścieków czy w rzeźni?
      Czy brałaś kiedykolwiek udział w bójce?
      Masz jakąś nieuzasadnioną fobię?
      Co najdziwniejszego kiedykolwiek jadłaś?

      ciao o/

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):

      No to czwarta partia pytań: Wiedziałam :wrr:

      Czy podczas pracy fizycznej starasz się jak najmniej pobrudzić, czy w ogóle się tym nie przejmujesz? Raczej to drugie ;p Nie razi mnie to, że podczas prac fizycznych można się ubrudzić :)
      Pojechałabyś na tygodniową szkołę przetrwania w dżungli, gdybyś miała za to dostać 50 000 złotych? Jeżeli z kimś to spoko, samemu niekoniecznie :P
      Starałaś się kiedykolwiek uporządkować myśli, spisując je na kartce papieru? Nie.
      Jeśli musisz coś napisać, to jaką czcionkę najbardziej lubisz? Candarę.
      Zdarzyło Ci się stanąć w czyjejś obronie i nie dostać za to nawet słów podzięki? Tak ;)
      W jakie zwierzątko mogłabyś się zamienić po śmierci? Hmm.. myślę, że w jakieś dzikie zwierzę. Które nie ma styczności z człowiekiem w żaden sposób.
      Wolałabyś pracować w oczyszczalni ścieków czy w rzeźni? Ścieków.
      Czy brałaś kiedykolwiek udział w bójce? Nie.
      Masz jakąś nieuzasadnioną fobię? Fobia przed pająkami
      Co najdziwniejszego kiedykolwiek jadłaś? Nie jem dziwnych dań :P

      ciao o/ :papa:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • No to runda 5, prawdopodobnie ostatnia :( No chyba, że natknę się gdzieś inne dziwne pytania.

      Wolałabyś zjeść całą cebulę czy całego, surowego ziemniaka?
      Jak myślisz, jak będzie wyglądał świat za 100 lat?
      Jakie nietypowe połączenie smaków najbardziej lubisz?
      Co sądzisz o połączeniu smaków typu pomidor z miodem, placki ziemniaczane z cukrem, ser żółty z dżemem?
      Jaką postacią byłabyś w Harrym Potterze i dlaczego?
      Gdybyś do końca życia miała zrezygnować z kawy albo z herbaty - co byś wybrał?
      Jaką radę masz dla siebie o 10 lat młodszej?
      Pożyczyłaś komuś kiedyś pieniądze, których nigdy Ci nie oddano?
      Jaką zupkę chińską najbardziej lubisz?

      :whistling:

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Toadie napisał(a):

      No to runda 5, prawdopodobnie ostatnia :( No chyba, że natknę się gdzieś inne dziwne pytania. :whistling:

      Wolałabyś zjeść całą cebulę czy całego, surowego ziemniaka? Chyba surowego ziemniaka.
      Jak myślisz, jak będzie wyglądał świat za 100 lat? Myślę, że ludzie zaczną chorować jeszcze bardziej. Świat zaś będzie pokutował za decyzje podejmowane w dzisiejszych czasach.
      Jakie nietypowe połączenie smaków najbardziej lubisz? Raczej nie mam takiego :P
      Co sądzisz o połączeniu smaków typu pomidor z miodem, placki ziemniaczane z cukrem, ser żółty z dżemem? Poza plackami z cukrem nie tknę niczego :E
      Jaką postacią byłabyś w Harrym Potterze i dlaczego? Chyba nie ma w HP takiej postaci z którą bym się utożsamiała :P Ale gdybym miała postawić na kogoś to na Tonks ;)
      Gdybyś do końca życia miała zrezygnować z kawy albo z herbaty - co byś wybrał? Kawę.
      Jaką radę masz dla siebie o 10 lat młodszej? Nie patrz na innych :P
      Pożyczyłaś komuś kiedyś pieniądze, których nigdy Ci nie oddano? Tak ;>
      Jaką zupkę chińską najbardziej lubisz? Pikantną :P

      :whistling:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa: