Ruda

• SMOD
    • Migotka wrote:

/me odśnieża temat Rudej :xntongue: :xntongue:

Ulubiona potrawa wigilijna - żurek. Zawsze i wszędzie!
      Lubisz święta? odpowiedź uzasadnij. Lubię czas przygotowań do świąt, dekoracje i sam klimat. Potem to jakoś upada :P
      ulubiony zimowy napój. Herbata z kawałkami pomarańczy z goździkami, imbirem i miodem :P
      miałaś kalendarz adwentowy? jak tak to czy zjadałaś wszystkie czekoladki na raz? :xbiggrin: Jak byłam mała owszem, mama zawsze na nas krzyczała że opróżniamy go za szybko :whistling:
      gdzie mnie zabierasz na Sylwestra? :xga: A gdzie byś chciała pójść? :fgrin: Zwykle gwarantuje dobra domówkę :piwko: :fgrin:

/me rzuca @Ruda w zaspę :xtongue: /me rzuca śnieżką w @Migotka :cmok:

Ogame.cz
      Ogame.pl
      PoO, ST, DiD oraz S&D

[13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

:xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • cześć zacna SMODko!
      Odświeżam temacik w nowym roku :)

Gdybyś urządzała imprezę w domu kogo z graczy lub Teamowców bałabyś się zaprosić, że po pijaku zdemolowałby Ci dom? :D
      Czy z Ciebie też się śmieją w jaki sposób jesz mandarynki? :roll:
      Masz jakieś postanowienie noworoczne?
      Jaką książkę ostatnio przeczytałaś?
      Ulepiłaś w tym roku bałwanka czy u Ciebie nie było śniegu?
      Jak spędziłaś Sylwestra?
      Jesteś fanką petard czy denerwują Cię te wystrzały?
      Miałaś kiedyś sen tak fajny że po przebudzeniu marzyłaś że się spełni?
      Odliczasz dni do GoT? :)

oraz Działu GiK oraz DiD
      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|IRC #ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • kruszynka wrote:

cześć zacna SMODko! Hej :fkiss:
      Odświeżam temacik w nowym roku :)

Gdybyś urządzała imprezę w domu kogo z graczy lub Teamowców bałabyś się zaprosić, że po pijaku zdemolowałby Ci dom? :D Myślę, że byliby to moi sojusznicy :P
      Czy z Ciebie też się śmieją w jaki sposób jesz mandarynki? :roll: Tak. Zawsze marudzę na pestki, mimo że innym to tak nie przeszkadza ;P
      Masz jakieś postanowienie noworoczne? Mam :P
      Jaką książkę ostatnio przeczytałaś? Była to któraś część Wiedźmina, teraz nie pamięta która ;P
      Ulepiłaś w tym roku bałwanka czy u Ciebie nie było śniegu? Śniegu mam całkiem sporo, ale nie zdecydowałam się jeszcze na lepienie bałwana ;P
      Jak spędziłaś Sylwestra? Domówka do rana ze znajomymi, tak jest najlepiej dla mnie :P
      Jesteś fanką petard czy denerwują Cię te wystrzały? Oglądałam o północy te które kupiliśmy. Nie przeszkadzają mi.
      Miałaś kiedyś sen tak fajny że po przebudzeniu marzyłaś że się spełni? Tak.
      Odliczasz dni do GoT? :) Już nie mogę się doczekać :fgrin:

Ogame.cz
      Ogame.pl
      PoO, ST, DiD oraz S&D

• To ja mam jedno pytanie, na które wpadłem wracając z pracy i które zadam zanim pójdę spać :)

Wolisz jak jest czysto i schludnie czy jestes raczej bRudeł? XD :E
      Coś o mnie o tu ^^

"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."

Spamu i Prezentacji Użytkowników
      Seek & Deestroy
      Regulamin Forum | Zgłoś problem na Forum | Coś specjalnego dla użytkowników ;)
    • Bry dzień, tu mnie chyba jeszcze nie było :D

Masz już plany na Majówkę?
      Spałaś kiedyś pod namiotem?
      Ognisko, czy grill?
      Romantyczna kolacja w restauracji, czy romantyczny spacer?
      Urok osobisty, czy pewność siebie?
      Myślałaś, co będziesz robiła za 20 lat? :P

:piwko:
    • Ingolf wrote:

Bry dzień, tu mnie chyba jeszcze nie było :D Hej ;)

Masz już plany na Majówkę? Tak :P wyjeżdżam do niewielkiego miasteczka by trochę odpocząć od codzienności :P
      Spałaś kiedyś pod namiotem? Jasne ;P
      Ognisko, czy grill? Ognisko.
      Romantyczna kolacja w restauracji, czy romantyczny spacer? Romantyczny spacer.
      Urok osobisty, czy pewność siebie? Urok osobisty.
      Myślałaś, co będziesz robiła za 20 lat? :P Hmm... kiedyś się nad tym zastanawiałam, ale nie mogłam się w żadnej rzeczywistości odnaleźć. Czas pokaże :P

:piwko: :kawa:

Ogame.cz
      Ogame.pl
      PoO, ST, DiD oraz S&D

• Naszło mnie takie jedno pytanko i dostanie je każdy z Team(poza tymi, gdzie odpowiedź jest jasna! :D )

A więc...
      Z jakim zwierzakiem się utożsamiasz? :D
      Coś o mnie o tu ^^

"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."

Spamu i Prezentacji Użytkowników
      Seek & Deestroy
      Regulamin Forum | Zgłoś problem na Forum | Coś specjalnego dla użytkowników ;)