Ruda

    • SMOD

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Superman napisał(a):

      Środa! :kawa: Sobota! :uhuh:

      Jak zazwyczaj spędzasz swoje urodzinki? Domówka ze znajomymi zawsze spko!
      Jaki dostałaś najlepszy prezent w życiu? Chyba go jeszcze nie dostałam, bo jakoś nic nie zasługuje na miano "najlepsze" :fgrin:
      Lubisz się opalać? Nie.
      Ulubiony kwiat? Goździki.
      A co Cię drażni w facetach? :xga: Nie potrafią się zdecydować :O
      Masz prawko? Jeśli tak, to za jakiego kierowcę się uważasz? Nie mam prawka :P
      Lubisz robić sobie selfie? :P Nie :wrr:

      Dobrego Dnia :cmok: Wzajemnie :)

      Migotka napisał(a):

      /me wrzuca Ruda w pokrzywy : :P Za co? :(

      lato czy zima i dlaczego lato? :P Wiosna ;P
      Co Cię uspokaja? Muzyka, najlepiej rockowa.
      Jaka jest Twoja pierwsza myśl po przebudzeniu? :D "Zaspałam?"
      Jakich złych nawyków chciałabyś się pozbyć? Powinnam więcej sypiać :P
      Gdybyś miała być drinkiem lub napojem to jakim byś była? :P Wiadomo, że modżajto 8-)





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Superman napisał(a):

      Dobry w Poniedziałek! :kawa: Witam w czwartek!

      Lubisz poniedziałki? Nie, ciężko wrócić do pracy nawet po weekendzie :P Wstać się nie chce :(
      Jak minął weekend? :impra: W porządku, choć pogoda mogła być lepsza :E
      Plany wakacyjne już się ułożyły? Poniekąd. Wiem już kiedy wezmę urlop!
      Ulubiony kanał na IRCu? :P Nie mam ulubionego.
      Na co chciałabyś iść do kina? Jest jakiś film, który chciałabyś bardzo zobaczyć? Na Transformersów :P Ale nie uważam ten film, za jakiś bardzo bardzo który chce zobaczyć :P
      Aaaa i mi tam o tych cechach facetów nie odpisałaś :ziew: Odpisałam!

      Miłego :cmok: Wzajemnie :fkiss:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Superman napisał(a):

      Wpadłem w odwiedziny z kawusią :kawa: i lodzikiem :impra: :love:

      Lubisz lody? Jeśli tak to jakie? Lubię, bakaliowe :P
      Ulubiona słodkość? Smakołyk, ciastko, lodzik, co to będzie? Malinowa chmurka ;P
      Jak mija lato? Co porabiasz w ciepłe dni? Wybieram się ze znajomymi nad jezioro :)
      Czytałaś "GOT"? Czy tylko serialik? Tylko serial póki co, ale książkę chcę nadrobić :P
      Ulubiona postać GOT - męska i żeńska ;) Tyrion 0 męska, Arya - damska.
      To kiedy będziesz OFF i smigasz na wakacje? Pierwsza połowa sierpnia. Czyżbyś nie mógł się doczekać? :E

      Miłego :* <3





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Wczoraj lody, a dzisiaj może kocyk? Pogoda płata figielka.. Cześć! :kwiat:

      Mówisz, że nad jeziorkiem spędzasz czas? A bardziej opalasz się na brzegu czy może jakieś pływanie, nurkowanie, może łódką? Umiesz pływać? :D
      Do sierpnia 3tygodnie, więc już niedługo wakacje! Zazdroszczę, no i będę tęsknić ;( Co tam planujesz ciekawego robić? :ziew:
      Lubisz zapach deszczu? Spacerować po opadach, gdy ziemia jest wilgotna, atmosfera rześka :whistling:
      Ulubiony aktor? A aktorka? Tak ogólnie, tym razem nie serialowo.
      Oprócz Ogame, w jakie jeszcze gry grasz, lub grałaś?

      Do szybkiego :cmok: :kawa:
    • Dzień dobry!

      Jako, że to mój pierwszy post w wątku to trzeba by jakiś specjalny zestaw puścić!

      Na swoim albumie Animals z roku 1977 roku brytyjska grupa rocka progresywnego, Pink Floyd, przedstawia ogół ludzi jako trzy różne grupy, każdą przyporządkowaną do danego zwierzęcia.
      Pierwsza grupa to psy - potrafiący spać na stojąco, sprytni, walczący o swoje kosztem innych ludzi, żyjący cały czas bardzo szybko, pewni do końca swoich ideałów, nawet gdy te ściągają go na dno;
      Druga grupa to świnie - ludzie którzy żyją z wyzyskiwania innych, władczy, pewni siebie, nie mający oporów wykorzystywać innych czy nawet niszczyć komuś życie jedynie dla swoich potrzeb;
      Trzecia grupa to owce - Ci, którzy kompletnie nie posiadają własnego zdania, wiodą spokojne życie, są podatni na to co mówią inni i potrafią bardzo łatwo przekonać się do jakiś mocniejszych charakterów i ślepo za nimi podążać, nie myśląc o sensie i konsekwencji takiego działania;
      Myślę, że każdemu z nas ciężko się dopasować do jednej z tej grup - myślę, że każdy uważa, że nie należy do żadnej z nich, a rzeczywiście jest częścią każdej z nich. Dlatego mam takie pytanie:
      Przypasuj się proszę do jednej grupy, tej najbliższej Twojej osobowości (tudzież tej mniej odległej) i powiedź dlaczego tak wybrałaś :>
      Odpowiedź 'pasuje wszędzie/nie pasuję nigdzie' nie jest akceptowalna :)

      Jaką piosenkę chciałabyś, żeby zagrano na Twoim pogrzebie?

      Dowiadujesz się, że został Ci jeden dzień życia. Będziesz starała się go przeżyć jakoś intensywnie, chcąc wycisnąć z życia ile się da czy raczej wolisz poukładać wszystkie sprawy, żeby odejść w spokoju?

      Takie krótkie i proste na początek :> Może kiedyś jeszcze coś wynajdę :>
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Superman napisał(a):

      Wczoraj lody, a dzisiaj może kocyk? Pogoda płata figielka.. Cześć! :kwiat: Hej! A dzisiaj upał!

      Mówisz, że nad jeziorkiem spędzasz czas? A bardziej opalasz się na brzegu czy może jakieś pływanie, nurkowanie, może łódką? Umiesz pływać? :D Nie umiem pływać :P opalam się raczej na brzegu delikatnie ;)
      Do sierpnia 3tygodnie, więc już niedługo wakacje! Zazdroszczę, no i będę tęsknić ;( Co tam planujesz ciekawego robić? :ziew: Odciąć się zupełnie od ludzi, a gdzie to się jeszcze okaże :P
      Lubisz zapach deszczu? Spacerować po opadach, gdy ziemia jest wilgotna, atmosfera rześka :whistling: Lubię, wtedy trawa jest naprawdę zielona :)
      Ulubiony aktor? A aktorka? Tak ogólnie, tym razem nie serialowo. Nie mam teraz ;P oni za często się zmieniają, by kogoś jakoś tak bardziej faworyzować :P
      Oprócz Ogame, w jakie jeszcze gry grasz, lub grałaś? Teraz już w chyba żadne. :P Simssyyy :E

      Do szybkiego :cmok: :kawa: cmok :love:

      Mati napisał(a):

      Dzień dobry! Witam!

      Jako, że to mój pierwszy post w wątku to trzeba by jakiś specjalny zestaw puścić!

      Na swoim albumie Animals z roku 1977 roku brytyjska grupa rocka progresywnego, Pink Floyd, przedstawia ogół ludzi jako trzy różne grupy, każdą przyporządkowaną do danego zwierzęcia.
      Pierwsza grupa to psy - potrafiący spać na stojąco, sprytni, walczący o swoje kosztem innych ludzi, żyjący cały czas bardzo szybko, pewni do końca swoich ideałów, nawet gdy te ściągają go na dno;
      Druga grupa to świnie - ludzie którzy żyją z wyzyskiwania innych, władczy, pewni siebie, nie mający oporów wykorzystywać innych czy nawet niszczyć komuś życie jedynie dla swoich potrzeb;
      Trzecia grupa to owce - Ci, którzy kompletnie nie posiadają własnego zdania, wiodą spokojne życie, są podatni na to co mówią inni i potrafią bardzo łatwo przekonać się do jakiś mocniejszych charakterów i ślepo za nimi podążać, nie myśląc o sensie i konsekwencji takiego działania;
      Myślę, że każdemu z nas ciężko się dopasować do jednej z tej grup - myślę, że każdy uważa, że nie należy do żadnej z nich, a rzeczywiście jest częścią każdej z nich. Dlatego mam takie pytanie:
      Przypasuj się proszę do jednej grupy, tej najbliższej Twojej osobowości (tudzież tej mniej odległej) i powiedź dlaczego tak wybrałaś : data-verified= ">
      Odpowiedź 'pasuje wszędzie/nie pasuję nigdzie' nie jest akceptowalna :)

      Raczej bardziej pasuję do pierwszej grupy. Co prawda z tymi ideałami nie do końca tak jak jest opisane, z tą walką kosztem innych też ale jednak 1. :P
      Ostatnio czas przelatuje mi przez palce, że sama czasem jestem zaskoczona jak szybko mija - człowiek żyje pracą, a nie zdaje sobie sprawy co przez to traci. Wiadomo, że każdy walczy o swoje, ale nie płaciliby za to inni ludzie. Tego jestem pewna ;)


      Jaką piosenkę chciałabyś, żeby zagrano na Twoim pogrzebie?
      Nie zastanawiałam się nigdy nad tym, ale jakąś niedobijającą już całkiem reszty ;P

      Dowiadujesz się, że został Ci jeden dzień życia. Będziesz starała się go przeżyć jakoś intensywnie, chcąc wycisnąć z życia ile się da czy raczej wolisz poukładać wszystkie sprawy, żeby odejść w spokoju? Opcja 1.

      Takie krótkie i proste na początek : data-verified= "> Może kiedyś jeszcze coś wynajdę : data-verified= "> ^^ Pa! :P





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Superman napisał(a):

      Czeeeść, chce Cię zjeść ;} Eloszka!

      Powiedz mi, co mógłby robić facet, gdyby był przez jeden dzień w ciele kobiety (w sensie, że się obudził będąc kobietą)? :whistling: Nie wiem, dlatego pytałam. :D Byłam ciekawa czego facet chciałby sie dowiedzieć. :P
      Posiadasz fejsika? Lubisz lajkować posty? :komp: Nie. ;P
      Kiedy jest odpowiedni czas aby zacząć szukać wyjazd sylwestrowy? Chyba już teraz trzeba rezerwować :)
      W czym jesteś najlepsza? Cięzko powiedzieć, bo nie mi to oceniać. ;P


      Życzę dużo słońca! :cmok: Deeeszczu!





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Zgodnie z obietnicą, kilka niewinnych pytań :D


      Planowałaś już komu przepiszesz majątek w swoim testamencie?

      O czym nie lubisz myśleć przed zaśnięciem, a jednak myślisz?

      Znajdujesz dżina w butelce, który daje Ci możliwość spełnienia absolutnie dowolnego życzenia. W zamian jednak zabije losowo jedną osobę spośród osób które znasz. Masz nieograniczona pulę życzeń. Użyjesz jakiegoś życzenia? A może wiele razy?

      Gdybyś ktoś zaproponował Ci wybór między dwiema opcjami: numer 1 - możliwość cofnięcia się w czasie, żeby móc naprawić wszystkie błędy lub pozmieniać swoje decyzje, lub numer 2 - milion złotych na koncie, to co byś wybrała i dlaczego?

      I na koniec: masz czasem ochotę kogoś zabić?

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Mati napisał(a):

      Bonziorno Seniorita! eloszka!

      Jakich tematów zawsze unikasz podczas dyskusji w gronie znajomych? Tematów politycznych, bo to doskonały temat do kłótni. :P

      Jaki taniec podoba Ci się najbardziej? dancehall czy hip hop what not? :P

      Do czego masz talent? Nie wiem, trudno w samej sobie znaleźć taką rzecz :P Może coś w stylu: szybko znajduję rozwiązanie z kłopotliwych sytuacjach.

      Co Cię najbardziej obrzydza w facetach? Bezpruderyjność.

      A w kobietach? : data-verified= "> Próżność.

      Ariwederczi Roma! Pa :fkiss:

      Toadie napisał(a):

      Zgodnie z obietnicą, kilka niewinnych pytań :D oho!


      Planowałaś już komu przepiszesz majątek w swoim testamencie? Nie, ale raczej będą to moje dzieci (o ile się ich doczekam :fgrin: )

      O czym nie lubisz myśleć przed zaśnięciem, a jednak myślisz? o pracy.

      Znajdujesz dżina w butelce, który daje Ci możliwość spełnienia absolutnie dowolnego życzenia. W zamian jednak zabije losowo jedną osobę spośród osób które znasz. Masz nieograniczona pulę życzeń. Użyjesz jakiegoś życzenia? A może wiele razy?
      Nie chcę spełniać marzeń kosztem czyjegoś życia.

      Gdybyś ktoś zaproponował Ci wybór między dwiema opcjami: numer 1 - możliwość cofnięcia się w czasie, żeby móc naprawić wszystkie błędy lub pozmieniać swoje decyzje, lub numer 2 - milion złotych na koncie, to co byś wybrała i dlaczego?
      Mln złotych na koncie :P




      I na koniec: masz czasem ochotę kogoś zabić?
      Mam :E





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Siemaneczko!

      Ruda napisał(a):

      Mati napisał(a):

      Co Cię najbardziej obrzydza w facetach? Bezpruderyjność.
      Skoro obrzydza Cię bezpruderyjność w facetach to czemu chciałaś zostać modem? Przecież wśród modów same zboczuchy! :D

      Toadie napisał(a):

      Planowałaś już komu przepiszesz majątek w swoim testamencie? Nie, ale raczej będą to moje dzieci (o ile się ich doczekam :fgrin: )
      A jeśli z różnych powodów (np. ze zdrowego rozsądku) nie doczekasz się dzieci to kto będzie partycypował w Twojej fortunie?

      Znajdujesz dżina w butelce, który daje Ci możliwość spełnienia absolutnie dowolnego życzenia. W zamian jednak zabije losowo jedną osobę spośród osób które znasz. Masz nieograniczona pulę życzeń. Użyjesz jakiegoś życzenia? A może wiele razy?
      Nie chcę spełniać marzeń kosztem czyjegoś życia.
      A nie łatwiej mieć pierwsze życzenie, żeby nie mieć znajomych? :D Potem można szaleć :D

      I na koniec: masz czasem ochotę kogoś zabić?
      Mam :E
      /me chowa się za ciap :E


      Jaka cecha najbardziej podoba Ci się w facetach?

      A w kobietach?

      Jak najbardziej lubisz spędzać piątunio?

      Miłego, młoda :xkiss:
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Siemaneczko!

      Ruda napisał(a):

      Mati napisał(a):

      Co Cię najbardziej obrzydza w facetach? Bezpruderyjność.
      Skoro obrzydza Cię bezpruderyjność w facetach to czemu chciałaś zostać modem? Przecież wśród modów same zboczuchy! :D
      Ja nie uważam by zielonki były zboczone, dlaczego tak uważasz? ^^

      Toadie napisał(a):

      Planowałaś już komu przepiszesz majątek w swoim testamencie? Nie, ale raczej będą to moje dzieci (o ile się ich doczekam :fgrin: )
      A jeśli z różnych powodów (np. ze zdrowego rozsądku) nie doczekasz się dzieci to kto będzie partycypował w Twojej fortunie?
      Gdybyś podał jakiś racjonalny powód dlaczego mam Cię uwzględniać to why not? :P

      Znajdujesz dżina w butelce, który daje Ci możliwość spełnienia absolutnie dowolnego życzenia. W zamian jednak zabije losowo jedną osobę spośród osób które znasz. Masz nieograniczona pulę życzeń. Użyjesz jakiegoś życzenia? A może wiele razy?
      Nie chcę spełniać marzeń kosztem czyjegoś życia.
      A nie łatwiej mieć pierwsze życzenie, żeby nie mieć znajomych? :D Potem można szaleć :D
      Sprytne, ale czymże jest życie bez przyjaciół? ;)

      I na koniec: masz czasem ochotę kogoś zabić?
      Mam :E
      /me chowa się za ciap :E
      Masz coś na sumieniu!

      Jaka cecha najbardziej podoba Ci się w facetach?
      Decyzyjność.

      A w kobietach?
      Kobiety, które nawet jak się nie lubią, w momencie kiedy mają wspólnego wroga potrafią się zjednoczyć. Dla mnie to niebywałe. :)

      Jak najbardziej lubisz spędzać piątunio?
      Ze znajomymi, jakaś knajpą, nad wodą - piwko i totalny chill :P

      Miłego, młoda :xkiss: pa staruch! <3





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Superman napisał(a):

      /me daje klapsa na przywitanie :xga: a kto pozwolił? :>

      Coś ostatnio często jesteś pytana o facetów :D czego nie lubisz w codziennym zachowaniu u facetów? Ściągania i zostawania skarpetek gdzie popadnie.
      Czego nie lubisz u siebie, co Cię na co dzień denerwuję w Tobie? Sam fakt, że szybko i łatwo się denerwuję :P
      Ile procent zboczoności siedzi w Tobie? :E Nie wiem, 30%?
      Jak oceniasz obecny poziom matur? :roll: No niestety, okazują się nieadekwatne do wiedzy uczniów :P
      Co najmilszego spotkało Cię na ostatnim urlopie? Tajemnica <3 :love:

      Baj Baj :saint: <3 cmok :fkiss:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Dzień dobry!

      Ruda napisał(a):

      Mati napisał(a):

      Co Cię najbardziej obrzydza w facetach? Bezpruderyjność.
      Skoro obrzydza Cię bezpruderyjność w facetach to czemu chciałaś zostać modem? Przecież wśród modów same zboczuchy! :D
      Ja nie uważam by zielonki były zboczone, dlaczego tak uważasz? ^^
      No a co jeszcze ciekawego zostało do roboty w teamie, jak nie zboczkowanie?

      Toadie napisał(a):

      Planowałaś już komu przepiszesz majątek w swoim testamencie? Nie, ale raczej będą to moje dzieci (o ile się ich doczekam :fgrin: )
      A jeśli z różnych powodów (np. ze zdrowego rozsądku) nie doczekasz się dzieci to kto będzie partycypował w Twojej fortunie?
      Gdybyś podał jakiś racjonalny powód dlaczego mam Cię uwzględniać to why not? :P
      Obiecuję pomnożyć Twój majątek! Najprawdopodobniej pomnożę razy zero, ale zawsze :D

      Znajdujesz dżina w butelce, który daje Ci możliwość spełnienia absolutnie dowolnego życzenia. W zamian jednak zabije losowo jedną osobę spośród osób które znasz. Masz nieograniczona pulę życzeń. Użyjesz jakiegoś życzenia? A może wiele razy?
      Nie chcę spełniać marzeń kosztem czyjegoś życia.
      A nie łatwiej mieć pierwsze życzenie, żeby nie mieć znajomych? :D Potem można szaleć :D
      Sprytne, ale czymże jest życie bez przyjaciół? ;)
      Moim życiem? :roll:

      I na koniec: masz czasem ochotę kogoś zabić?
      Mam :E
      /me chowa się za ciap :E
      Masz coś na sumieniu!
      A co jeśli ja nie mam sumienia? :(

      Ile procent zboczoności siedzi w Tobie? :E Nie wiem, 30%?
      A mi się wydaje, że coś koło 69% :P

      Jak oceniasz obecny poziom matur? :roll: No niestety, okazują się nieadekwatne do wiedzy uczniów :P
      Uważasz, że częściej się zdarza, że komuś dobremu matura pójdzie słabo czy komuś słabemu bardzo dobrze?


      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Dzień dobry! Siema!

      Ruda napisał(a):

      Mati napisał(a):

      Co Cię najbardziej obrzydza w facetach? Bezpruderyjność.
      Skoro obrzydza Cię bezpruderyjność w facetach to czemu chciałaś zostać modem? Przecież wśród modów same zboczuchy! :D
      Ja nie uważam by zielonki były zboczone, dlaczego tak uważasz? ^^
      No a co jeszcze ciekawego zostało do roboty w teamie, jak nie zboczkowanie?
      A rewiry? A gnębienie ogra? :>

      Toadie napisał(a):

      Planowałaś już komu przepiszesz majątek w swoim testamencie? Nie, ale raczej będą to moje dzieci (o ile się ich doczekam :fgrin: )
      A jeśli z różnych powodów (np. ze zdrowego rozsądku) nie doczekasz się dzieci to kto będzie partycypował w Twojej fortunie?
      Gdybyś podał jakiś racjonalny powód dlaczego mam Cię uwzględniać to why not? :P
      Obiecuję pomnożyć Twój majątek! Najprawdopodobniej pomnożę razy zero, ale zawsze :D
      To chyba z Pana zrezygnujemy!

      Znajdujesz dżina w butelce, który daje Ci możliwość spełnienia absolutnie dowolnego życzenia. W zamian jednak zabije losowo jedną osobę spośród osób które znasz. Masz nieograniczona pulę życzeń. Użyjesz jakiegoś życzenia? A może wiele razy?
      Nie chcę spełniać marzeń kosztem czyjegoś życia.
      A nie łatwiej mieć pierwsze życzenie, żeby nie mieć znajomych? :D Potem można szaleć :D
      Sprytne, ale czymże jest życie bez przyjaciół? ;)
      Moim życiem? :roll:
      Nudnym życiem!

      I na koniec: masz czasem ochotę kogoś zabić?
      Mam :E
      /me chowa się za ciap :E
      Masz coś na sumieniu!
      A co jeśli ja nie mam sumienia? :(
      To trochę chyba pusto?:>

      Ile procent zboczoności siedzi w Tobie? :E Nie wiem, 30%?
      A mi się wydaje, że coś koło 69% :P
      Hahaha, liczba interesujaca, skad wiesz?:D

      Jak oceniasz obecny poziom matur? :roll: No niestety, okazują się nieadekwatne do wiedzy uczniów :P
      Uważasz, że częściej się zdarza, że komuś dobremu matura pójdzie słabo czy komuś słabemu bardzo dobrze?
      Komuś dobremu, czasem gdy czuje sie zbuyt pewnie i zzera go pewnosc siebie.







      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Dzień Dobry! :ban:

      Czy uważasz się za osobę tajemniczą? :rock:
      Co myślisz o osobach tajemniczych?
      Czy masz dużo tajemnic?
      Czy lubisz wyciągać tajemnice od innych? :klaun:
      Czemu trzeba mieć pozwolenie na danie klapsa? Czy właśnie w klapsach nie chodzi o to, że daje je się z zaskoczenia? :E
      Co myślisz o osobach, które zakładają tematy a potem je olewają?

      Miłego :*
    • Heloł!

      Ruda napisał(a):

      Mati napisał(a):

      Co Cię najbardziej obrzydza w facetach? Bezpruderyjność.
      Skoro obrzydza Cię bezpruderyjność w facetach to czemu chciałaś zostać modem? Przecież wśród modów same zboczuchy! :D
      Ja nie uważam by zielonki były zboczone, dlaczego tak uważasz? ^^
      No a co jeszcze ciekawego zostało do roboty w teamie, jak nie zboczkowanie?
      A rewiry? A gnębienie ogra? :>
      Jakie rewiry? :O A ogra można gnębić bez teamowania, o czym ja zaświadczam :P

      Toadie napisał(a):

      Planowałaś już komu przepiszesz majątek w swoim testamencie? Nie, ale raczej będą to moje dzieci (o ile się ich doczekam :fgrin: )
      A jeśli z różnych powodów (np. ze zdrowego rozsądku) nie doczekasz się dzieci to kto będzie partycypował w Twojej fortunie?
      Gdybyś podał jakiś racjonalny powód dlaczego mam Cię uwzględniać to why not? :P
      Obiecuję pomnożyć Twój majątek! Najprawdopodobniej pomnożę razy zero, ale zawsze :D
      To chyba z Pana zrezygnujemy!
      Przypominam, że na pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze - więc chyba się nie łapię :>

      Znajdujesz dżina w butelce, który daje Ci możliwość spełnienia absolutnie dowolnego życzenia. W zamian jednak zabije losowo jedną osobę spośród osób które znasz. Masz nieograniczona pulę życzeń. Użyjesz jakiegoś życzenia? A może wiele razy?
      Nie chcę spełniać marzeń kosztem czyjegoś życia.
      A nie łatwiej mieć pierwsze życzenie, żeby nie mieć znajomych? :D Potem można szaleć :D
      Sprytne, ale czymże jest życie bez przyjaciół? ;)
      Moim życiem? :roll:
      Nudnym życiem!
      No czyli tak jak mówiłem - moim nudnym życiem!

      I na koniec: masz czasem ochotę kogoś zabić?
      Mam :E
      /me chowa się za ciap :E
      Masz coś na sumieniu!
      A co jeśli ja nie mam sumienia? :(
      To trochę chyba pusto?:>
      Czasem puste jest lepsze od pełnego!

      Ile procent zboczoności siedzi w Tobie? :E Nie wiem, 30%?
      A mi się wydaje, że coś koło 69% :P
      Hahaha, liczba interesujaca, skad wiesz?:D
      Pocałkowałem liczbę moderatorów po liczbi moderatorek i tak wyszło. Tatusia oszukasz, mamusie oszukasz, nawet naturę oszukasz - ale matematyki już nie!

      Superman napisał(a):


      Co myślisz o osobach, które zakładają tematy a potem je olewają?
      O właśnie, właśnie! Ja też chcę wiedzieć co myślisz o ciap :>

      Miłego 1 września :uhuh:
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • heloł :)

      Ale Cię chłopaki tutaj męczą :D Lubisz to?:P
      Jak Ci się podobał ostatni sezon GoT?
      Ulubiona postać żeńska w GoT to...? Odpowiedź uzasadnij :D
      Ulubiona postać męska w GoT to..? Odpowiedź uzasadnij :D
      Gdybyś miała wybierać ród do którego miałabyś należeć to który byś wybrała?
      Czy uważasz, że zawsze książka będzie lepsza od jej adaptacji czy jednak znasz przykład gdzie film okazał się lepszy?
      Jaki serial byś mi jeszcze poleciła?
      Wolisz komedie, horrory, dramaty czy filmy sf?
      Gdybyś miała być postacią z bajki wolałabyś być dobrym czy złym charakterem?
      Ulubiona bajka z dzieciństwa?
      Słyszałaś o tym, że podobno zabawki ożywają jak nie ma nas w pobliżu? Czy jako dziecko próbowałaś je przechytrzyć aby sprawdzić czy to prawda? :D
      Czy w dzieciństwie byłaś grzeczną dziewczynką czy jednak miałaś coś za uszami? :D


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Superman napisał(a):

      Dzień Dobry! :ban: Chyba Tobie :P

      Czy uważasz się za osobę tajemniczą? :rock: Nie, bardziej jestem skrytą osobą.
      Co myślisz o osobach tajemniczych? Tajemniczość kojarzy mi się z dziwnymi, podejrzanymi ludźmi.
      Czy masz dużo tajemnic? Parę mam. :P
      Czy lubisz wyciągać tajemnice od innych? :klaun: Nie, wolę jak inni sami od siebie opowiadają mi o sobie.
      Czemu trzeba mieć pozwolenie na danie klapsa? Czy właśnie w klapsach nie chodzi o to, że daje je się z zaskoczenia? :E Trzeba, choć to zależy o jakie klapsy chodzi ;P
      Co myślisz o osobach, które zakładają tematy a potem je olewają? Powinny się zastanowić, po co je zakładały i czy miało to sens. ;)

      Miłego :* Wzajemnie :love:




      Mati napisał(a):

      Heloł! Sieamanko!

      Mati napisał(a):

      Co Cię najbardziej obrzydza w facetach? Bezpruderyjność.
      Skoro obrzydza Cię bezpruderyjność w facetach to czemu chciałaś zostać modem? Przecież wśród modów same zboczuchy! :D
      Ja nie uważam by zielonki były zboczone, dlaczego tak uważasz? ^^
      No a co jeszcze ciekawego zostało do roboty w teamie, jak nie zboczkowanie?
      A rewiry? A gnębienie ogra? : data-verified= ">
      Jakie rewiry? :O A ogra można gnębić bez teamowania, o czym ja zaświadczam :P
      A zdradzisz mi ten sposób?

      Toadie napisał(a):

      Planowałaś już komu przepiszesz majątek w swoim testamencie? Nie, ale raczej będą to moje dzieci (o ile się ich doczekam :fgrin: )
      A jeśli z różnych powodów (np. ze zdrowego rozsądku) nie doczekasz się dzieci to kto będzie partycypował w Twojej fortunie?
      Gdybyś podał jakiś racjonalny powód dlaczego mam Cię uwzględniać to why not? :P
      Obiecuję pomnożyć Twój majątek! Najprawdopodobniej pomnożę razy zero, ale zawsze :D
      To chyba z Pana zrezygnujemy!
      Przypominam, że na pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze - więc chyba się nie łapię
      No to co mi możesz zaproponować bym wzięła Cię pod uwagę? :O

      Znajdujesz dżina w butelce, który daje Ci możliwość spełnienia absolutnie dowolnego życzenia. W zamian jednak zabije losowo jedną osobę spośród osób które znasz. Masz nieograniczona pulę życzeń. Użyjesz jakiegoś życzenia? A może wiele razy?
      Nie chcę spełniać marzeń kosztem czyjegoś życia.
      A nie łatwiej mieć pierwsze życzenie, żeby nie mieć znajomych? :D Potem można szaleć :D
      Sprytne, ale czymże jest życie bez przyjaciół? ;)
      Moim życiem? :roll:
      Nudnym życiem!
      No czyli tak jak mówiłem - moim nudnym życiem!
      Widocznie lubisz nudne życie, a szkoda bo urozmaicone życie jest fajniejsze;p

      I na koniec: masz czasem ochotę kogoś zabić?
      Mam :E
      /me chowa się za ciap :E
      Masz coś na sumieniu!
      A co jeśli ja nie mam sumienia? :(
      To trochę chyba pusto?:>
      Czasem puste jest lepsze od pełnego!
      Dlaczego? :D

      Ile procent zboczoności siedzi w Tobie? :E Nie wiem, 30%?
      A mi się wydaje, że coś koło 69% :P
      Hahaha, liczba interesujaca, skad wiesz?:D
      Pocałkowałem liczbę moderatorów po liczbi moderatorek i tak wyszło. Tatusia oszukasz, mamusie oszukasz, nawet naturę oszukasz - ale matematyki już nie!
      Ciekawe wyniki, o inne rzeczy nie bede wiec pytać bo aż strach :P

      Superman napisał(a):

      Co myślisz o osobach, które zakładają tematy a potem je olewają?
      O właśnie, właśnie! Ja też chcę wiedzieć co myślisz o ciap : data-verified= "> : data-verified= ">
      Dlaczego akurat o niej? Ładna prowo!
      Miłego 1 września :uhuh: A dziękuję bardzo <3



      kruszynka napisał(a):

      heloł :) siema :P

      Ale Cię chłopaki tutaj męczą :D Lubisz to?:P Lubię jak się tu coś dzieje :P Też im naspamuję :E
      Jak Ci się podobał ostatni sezon GoT? Baardzo mi się podobał. Szkoda tylko, że takie ważne kwestie zostały pominięte bądź spłycone. W poprzednich sezonach akcja toczyła się wolniej. Mogli to wyrównać w tym sezonie ;)
      Ulubiona postać żeńska w GoT to...? Odpowiedź uzasadnij :D Kurde, nie wiem :P jako tako ulubionej nie mam żadnej postaci. Każda główna bohaterka ma te złe i te gorsze strony. Arya jest bardzo ciekawą postacią w serialu ;) bez Cersei byłoby nudno, dostała trochę w kość :P zdecydowanie lepiej byłoby opowiadać o tym kto mnie drażni, niż ten kogo faworyzuje :)
      Ulubiona postać męska w GoT to..? Odpowiedź uzasadnij :D Snow :P
      Gdybyś miała wybierać ród do którego miałabyś należeć to który byś wybrała? Starków :)
      Czy uważasz, że zawsze książka będzie lepsza od jej adaptacji czy jednak znasz przykład gdzie film okazał się lepszy? Książka jest bardziej szczegółowa i mamy dzięki niej dowolność w wyobrażeniu sobie bohaterów :P Film za to wyobraźnię rozwiewa :P ekranizacja Hobbita zrobiła na mnie ogromne wrażenie. To jeden z przykładów gdzie wg mnie film dorównuje książce. :) Potter tez mi się podobał, zarówno książka jak i ekranizacja.
      Jaki serial byś mi jeszcze poleciła? Mam nadzieję że ogladałaś Gotowe na Wszystko :D
      Wolisz komedie, horrory, dramaty czy filmy sf? Z tej trójki wybiorę dramat. :)
      Gdybyś miała być postacią z bajki wolałabyś być dobrym czy złym charakterem? Złym. :>
      Ulubiona bajka z dzieciństwa? Muminki. :P
      Słyszałaś o tym, że podobno zabawki ożywają jak nie ma nas w pobliżu? Czy jako dziecko próbowałaś je przechytrzyć aby sprawdzić czy to prawda? :D Pamiętam tą teorię ]:-D Przechytrzyć może nie, ale jak to dziecko lubiłam z nimi gadać, gotować im i były dla mnie zawsze żywe. :P
      Czy w dzieciństwie byłaś grzeczną dziewczynką czy jednak miałaś coś za uszami? :D Nie byłam grzecznym dzieckiem, wołałam kumplować się z chłopakami. W sumie jest tak do tej pory ]:-D





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Buenos!

      Ruda napisał(a):

      Mati napisał(a):

      Co Cię najbardziej obrzydza w facetach? Bezpruderyjność.
      Skoro obrzydza Cię bezpruderyjność w facetach to czemu chciałaś zostać modem? Przecież wśród modów same zboczuchy! :D
      Ja nie uważam by zielonki były zboczone, dlaczego tak uważasz? ^^
      No a co jeszcze ciekawego zostało do roboty w teamie, jak nie zboczkowanie?
      A rewiry? A gnębienie ogra? : data-verified= ">
      Jakie rewiry? :O A ogra można gnębić bez teamowania, o czym ja zaświadczam :P
      A zdradzisz mi ten sposób?
      No mógłbym. Ale tak za nic? : data-verified= ">

      Toadie napisał(a):

      Planowałaś już komu przepiszesz majątek w swoim testamencie? Nie, ale raczej będą to moje dzieci (o ile się ich doczekam :fgrin: )
      A jeśli z różnych powodów (np. ze zdrowego rozsądku) nie doczekasz się dzieci to kto będzie partycypował w Twojej fortunie?
      Gdybyś podał jakiś racjonalny powód dlaczego mam Cię uwzględniać to why not? :P
      Obiecuję pomnożyć Twój majątek! Najprawdopodobniej pomnożę razy zero, ale zawsze :D
      To chyba z Pana zrezygnujemy!
      Przypominam, że na pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze - więc chyba się nie łapię
      No to co mi możesz zaproponować bym wzięła Cię pod uwagę? :O
      Mogę obiecać, że się nie będę pokazywał Ci na oczy! Unikniesz przykrego widoku! Dobre?

      Znajdujesz dżina w butelce, który daje Ci możliwość spełnienia absolutnie dowolnego życzenia. W zamian jednak zabije losowo jedną osobę spośród osób które znasz. Masz nieograniczona pulę życzeń. Użyjesz jakiegoś życzenia? A może wiele razy?
      Nie chcę spełniać marzeń kosztem czyjegoś życia.
      A nie łatwiej mieć pierwsze życzenie, żeby nie mieć znajomych? :D Potem można szaleć :D
      Sprytne, ale czymże jest życie bez przyjaciół? ;)
      Moim życiem? :roll:
      Nudnym życiem!
      No czyli tak jak mówiłem - moim nudnym życiem!
      Widocznie lubisz nudne życie, a szkoda bo urozmaicone życie jest fajniejsze;p
      Nie lubię. Ale innego nie mam :( Smuteczek :(

      I na koniec: masz czasem ochotę kogoś zabić?
      Mam :E
      /me chowa się za ciap :E
      Masz coś na sumieniu!
      A co jeśli ja nie mam sumienia? :(
      To trochę chyba pusto?:>
      Czasem puste jest lepsze od pełnego!
      Dlaczego? :D
      No i to jest najgorsze! Coś człowiek napisze, brzmi to mądrze to potem każą mu to uzasadniać... Ech, zawsze pod górkę :(

      Ile procent zboczoności siedzi w Tobie? :E Nie wiem, 30%?
      A mi się wydaje, że coś koło 69% :P
      Hahaha, liczba interesujaca, skad wiesz?:D
      Pocałkowałem liczbę moderatorów po liczbi moderatorek i tak wyszło. Tatusia oszukasz, mamusie oszukasz, nawet naturę oszukasz - ale matematyki już nie!
      Ciekawe wyniki, o inne rzeczy nie bede wiec pytać bo aż strach :P
      A szkoda, szkoda! Bo można by jeszcze różne rzeczy policzyć!
      Co myślisz o osobach, które zakładają tematy a potem je olewają?
      O właśnie, właśnie! Ja też chcę wiedzieć co myślisz o ciap : data-verified= ">
      Dlaczego akurat o niej? Ładna prowo!
      Dlaczego prowo? Ma CT i nie chce odpowiadać, przez co mi smutno :(

      Miłego 1 września :uhuh:
      A dziękuję bardzo <3
      Był miły?
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • :kawa: na dzień dobry!

      Lubisz pstrokate kolorki?
      Czy niechęć do niektórych osób może przysłonić Ci trzeźwe myślenie?
      Łatwo zniechęcasz się do ludzi?
      Łatwo odzyskać Twoją sympatie?
      Czy dzielisz sprawy zawodowe z prywatnym? A czy potrafisz rozdzielić kontakt zawodowy z prywatnym?
      No i co tam się działo na tym Twoim urlopie? :fgrin:

      Miłego :*
    • Mati napisał(a):

      Miłego 1 września :uhuh:
      A dziękuję bardzo <3
      Był miły?


      Bylo sporo pracy i zastęskniło się za ciszą wakacji :(

      Superman napisał(a):

      :kawa: na dzień dobry! dobry wieczór!

      Lubisz pstrokate kolorki? Nie, wolę stonowane kolory :P
      Czy niechęć do niektórych osób może przysłonić Ci trzeźwe myślenie? Nie sądzę, raczej staram się być obiektywną.
      Łatwo zniechęcasz się do ludzi? Tak.
      Łatwo odzyskać Twoją sympatie? Nie, choć to zależy od przypadku. Jak komuś nie zależy to po co się wysilać? Wolę raczej odwzajemniać to jak ludzie podchodzą do mnie, jak mnie traktują w czasie rozmowy i tym jak się zachowują wobec mnie ;)
      Czy dzielisz sprawy zawodowe z prywatnym? A czy potrafisz rozdzielić kontakt zawodowy z prywatnym? Tak. Nienawidzę gadać o pracy po pracy. A wielu ludzi nie potrafi przestać o niej myśleć. Co do kontaktów staram się profesjonalnie rozgraniczać relacje, jeżeli ktoś tego nie robi zwykle dobrego to wiele nie wróży. :)
      No i co tam się działo na tym Twoim urlopie? :fgrin: Tajemnica :E

      Miłego :* Wzajemnie :love:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa: