Ruda

    • SMOD

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Rudeł!

      Czemu zostałaś modem? :>
      Ulubiona piosenka?
      Lubisz ją śpiewać pod prysznicem?
      Umiesz śpiewać czy może wszystkie żywe stworzenia uciekają słysząc Twój głos?

      I dlaczego pod tym tematem, w podobnych wątkach wyświetla mi sie m.in. "Ban zabawa na całego"? Co wątek "Ruda" ma wspólnego z banami? :O O innych tematach które mi się wyświetlają już nie wspomnę :P

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Bry! :kwiat:

      Chciałem być Twoim pierwszym, ale na komie nie lubię pisać postów :O
      Mnie też się wyświetla powiązanie z BANami :D ale Ruda to BANowiczka i ma mi wysłać coś ^^ sama obiecała o!

      Jakie lubisz czytać książki? :> Gatunek, rodzaj i podaj przykłady ^^
      Kogo byś chciała widzieć w zielonym teamie?
      Co polecasz do zwiedzania w swojej mieścinie? ^^
      Ulubiony temat na forum?

      Papa :impra:
    • Toadie napisał(a):

      Rudeł!

      Czemu zostałaś modem? :> Lubię pracować na forum :P No i mogę powkurzać Ogra bardziej :E
      Ulubiona piosenka? Nie mam ulubionej, generalnie zawsze mam tak że jak już jakąś znajdę - taką którą mi się podoba to słucham jej non stop 24/7 przez miesiąc :fgrin: Ostatnio Liquido - Narcotic jest molestowana regularnie :P
      Lubisz ją śpiewać pod prysznicem? Nie zdarza mi się raczej śpiewać cokolwiek pod prysznicem czy wydawać jakieś inny dziwne dźwięki ... :O
      Umiesz śpiewać czy może wszystkie żywe stworzenia uciekają słysząc Twój głos? Umiałam, jak byłam jeszcze w szkole śpiewałam w chórze i solo. Cóż wybrałam karierę tancerki i z czegoś musiałam zrezygnować :P teraz pewnie żywy i martwy by uciekł :O

      I dlaczego pod tym tematem, w podobnych wątkach wyświetla mi sie m.in. "Ban zabawa na całego"? Co wątek "Ruda" ma wspólnego z banami? :O O innych tematach które mi się wyświetlają już nie wspomnę :P
      Nie wiem gdzie szwendasz się po forum, że takie rzeczy Ci wyskakują ;P A co do wątku z banami, ostatnio mocno mnie tam katują :roll:



      Superman napisał(a):

      Bry! :kwiat: No witam! :rumieniec:

      Chciałem być Twoim pierwszym, ale na komie nie lubię pisać postów :O Twoja strata, skoro szybszy był tu stary ogr to faktycznie musi być coś nie tak :?
      Mnie też się wyświetla powiązanie z BANami :D ale Ruda to BANowiczka i ma mi wysłać coś ^^ sama obiecała o!
      Nic nie obiecywałam, więc nie wyślę ;P a może Ty pierwszy? ^^

      Jakie lubisz czytać książki? :> Gatunek, rodzaj i podaj przykłady ^^ Fantasy, dawno nic nie czytałam bo niestety nie mam na to czasu :( Ostatnio zabrałam sie za Wiedźmina, więc może go skończę niedługo :fgrin:
      Kogo byś chciała widzieć w zielonym teamie? Konkretnej osoby nie mam, ale na pewno taką, której chce się pracować, a przede wszystkim osoba chcąca dać z siebie więcej niż tylko beznamiętne koszowanie postów. :fsmile:
      Co polecasz do zwiedzania w swojej mieścinie? ^^ Hmmm nic szczególnego tu w sumie nie ma, ale polecam zobaczyć dwie zapory wodne, które są niedaleko. Z jednej strony Wadowic > Międzybrodzie Żywieckie , a z drugiej Jezioro Mucharskie (Które dopiero co powstało, nadal jest w trakcie tworzenia). Śliczne miejsca.
      Ulubiony temat na forum? Topka speed uni, bo sporo się przy niej napracowałam. Niestety przez nowe forum będę musiała ją poprawić :fbue:

      Papa :impra: :piwko:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • No znaczy to to, że słońce ostro grzało i o złej godzinie i złego dnia załozyłaś Topica :fziew: no ale już wpada pod moją opieke! ^^

      Wiedzmina czytasz? A nie wiem czy wspominałem u siebie, że sam zacząłem w ubiegłym roku go czytać :> 3 tomy przeczytałem i bardzo przyjemnie spędziłem przy nim czas :) nawet go sobie kupiłem na własność! Miałem polecać!
      Ja pierwszy? Ja zawsze jestem pierwszy! Ale bez żartów! Czekam, bo sama powiedziałaś że BANowiczki mają mi coś zrobić, więc jak nawet Ogr stwierdził, że nią jesteś to wiesz ^^ hrhr
      Opisz siebie w 3 słowach?
      Ulubiona pora roku i co skłoniło Cię do wybrania właśnie tej pory? :)
      Może i byłem drugi, ale powitałem Cię kwiatuszkiem :D chyba, że wolisz pejcza?!

      Miłej!
    • Migotka napisał(a):

      alloha! :fkiss: Migot :fkiss:

      kiedy dowiedziałaś się że rudy to kolor Twojego życia? :P Gdy miałam 15 lat razem z koleżanką dla zabawy zafarbowałyśmy włosy na czerwono :fgrin: i tak juz 10 lat rudy jest moim kolorem :P
      dlaczego nie soczysta pomarańcz tylko zgniła zieleń? Tyle razy już było mówione, że zieleń jest lepsza :P szlachetniejsza i bardziej wyniosła :>
      praca czy piwnica z Czarusiem? :fgrin: Praca. Czarosław to marudne stworzenie, a po za tym piwnicę trzeba zawsze przy nim sprzątać :wrr:

      Superman napisał(a):

      No znaczy to to, że słońce ostro grzało i o złej godzinie i złego dnia załozyłaś Topica :fziew: no ale już wpada pod moją opieke! ^^
      Ha! Bo to miała być niespodzianka! A tak przynajmniej spieszyłeś się i chciałeś być pierwszy :P
      Wiedzmina czytasz? A nie wiem czy wspominałem u siebie, że sam zacząłem w ubiegłym roku go czytać :> 3 tomy przeczytałem i bardzo przyjemnie spędziłem przy nim czas :) nawet go sobie kupiłem na własność! Miałem polecać!
      Możesz przygotować listę jak będziesz miał ochotę :P coś sobie pewnie wybiorę :P ja jestem na początku przygody z Wiedźminem... może też sobie kupię ;P
      Ja pierwszy? Ja zawsze jestem pierwszy! Ale bez żartów! Czekam, bo sama powiedziałaś że BANowiczki mają mi coś zrobić, więc jak nawet Ogr stwierdził, że nią jesteś to wiesz ^^ hrhr
      Dwóch na jedną? Skandal ;p Nie znacie się!
      Opisz siebie w 3 słowach? Brutalny, rudy nerwus :P
      Ulubiona pora roku i co skłoniło Cię do wybrania właśnie tej pory? :) Wiosna. Przyroda budzi się do życia, wszystko wokół zielenieje. Chłodne poranki gdy idzie się rano do pracy. Nie ma też jeszcze takich upałów jak w lecie :O Wiosna jest przyjemniejsza :P
      Może i byłem drugi, ale powitałem Cię kwiatuszkiem :D chyba, że wolisz pejcza?! Kwiatki lepsze <3 A zwłaszcza goździki :P

      Miłej! Wzajemnie!





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Gootek napisał(a):

      Hej ho Ródeł :D

      Na czym znasz się najlepiej? Chyba nie ma takiego czegoś, radzę sobie prawie ze wszystkim, wiec chyba nie ma źle ;P
      Jakiego Polaka cenisz najbardziej ? Za co ? Nie mam takiej osoby.
      Gdybasz czasem? Nie, nie należę do takich osób, które się długo zastanawiają i mają wielkie przemyślenia ]:-D
      Ulubiona aktualnie piosenka? youtube.com/watch?v=DS4NbClmEGA
      Miałaś ostatnio jakiś ciekawy sen? Miałam :E To był bardzo miły sen, byłam w krainie elfów. Niezwykle ciekawy sen :)

      /me pozdrawia i życzy udanego tygodnia. / me również życzy miłego tygodnia!





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Superman napisał(a):

      Dobry! :kwiat: :fkiss:

      Jesteś na pierwszym tomie Wiedźmina? Jak Ci się widzi jego świat? Zawsze byłam zaciekawiona dlaczego tak wszyscy zachwycają się tą postacią i chyba zaczynam powoli rozumieć. Może też sięgnę po grę? ;P
      Jaki masz naturalny kolor włosów? Bo z tego co wyczytałem, do 15tki był inny :P Ciemny blond. :roll:
      Jak Twoje bycie nerwusem wpływa na Twoje decyzje? Nie wpływa w żadnym stopniu. Jak trzeba zdecydować o czymś ważnym i wiążącym robię to raczej już uspokojona :P
      Lubisz cebule? ^^ Jasne, że tak! Sałatki, surówki, prażona, gotowana i surowa. W każdej postaci ]:-D

      Miłego dzionka :kawa: Wzajemnie, Tobie również! :P

      Starrk napisał(a):

      dlaczego uważasz, że eko w tej grze jest najważniejszą dziedziną, w którą należy inwestować? Za takie brednie powinna Ci ręką uschnąć! Eco jest obleśne, eco jest słabe, eco zawsze na nie! :-|





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Witam w środę :kawa:

      Ulubiony dzień tygodnia?!
      No to co polubiłaś w Wiedźminie? Ja przygodę z nim zacząłem własnie przez grę, tylko że była to śmieszna sytuacja :D dostałem grę, która mi nie mogła chodzić na moim kompie, wymieniłem sobie ją na książkę ^^
      Ulubiony statek ze świata ogejm? :ow:
      Dostanę to co miałem dostać od Banowiczek? Banowiczko :kwiat: muszę nawiązywać do tego!

      Miłego :saint:
    • Superman napisał(a):

      Witam w środę :kawa: Witam czwartkowo :P

      Ulubiony dzień tygodnia?! Sobota, wtedy jeszcze mogę się wyspać ;P
      No to co polubiłaś w Wiedźminie? Ja przygodę z nim zacząłem własnie przez grę, tylko że była to śmieszna sytuacja :D dostałem grę, która mi nie mogła chodzić na moim kompie, wymieniłem sobie ją na książkę ^^
      Świat w którym stworzony został Wiedźmin jest dla mnie wyjątkowy. Nie jest przerysowany, wszystko jest odpowiednio wyważone. Jest mnóstwo książek fantasy,ale ta wydaje się być najlepsza ;)
      Ulubiony statek ze świata ogejm? :ow: okręty wojenne <3

      Czego się najbardziej boisz? :P Pająków i burzy. Wczoraj widziałam takiego ogromnego pająka! Brrr ;(
      Jakbyś na jeden dzień mogła zamienić się w zwierzę to jakim byś była? :P Kot :P
      co zrobiłaś @Cezarcfc że nie daje znaku życia? Pewnie pojechał na wakacje, albo robi generalne porządki w piwnicy :D





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Siemaneczko o/

      Kilka dni CT już sobie istnieje, zadomowiłaś się już? Był to dobry pomysł? :D warto było skusić się, by inni mogli Cię wypytywać i molestować? ^^

      Czy ja dobrze widziałem, wybory MISS na forum? Bo nawet nie wiedziałem, że brałaś udział :D a tak sobie trafiłem na temacik z fociami, które miałem dostać :whistling: :saint:

      Gdybyś mogła być facetem przez jedną godzinę, co byś zrobiła? 8-)

      "Najwredniejsza z rudych" - kogo to określenie? Sama się za taką uważasz czy jak?


      Miłego...pracowania :fa:
    • Superman napisał(a):

      Siemaneczko o/ yoł!

      Kilka dni CT już sobie istnieje, zadomowiłaś się już? Był to dobry pomysł? :D warto było skusić się, by inni mogli Cię wypytywać i molestować? ^^
      Już nie będzie marudzenia, że nie ma gdzie się odwdzięczać pytaniami ;P ale nie żałuje!

      Czy ja dobrze widziałem, wybory MISS na forum? Bo nawet nie wiedziałem, że brałaś udział :D a tak sobie trafiłem na temacik z fociami, które miałem dostać :whistling: :saint:
      Była kandydatura, dla zabawy :P zdjęcie już bardzo nieaktualne :E


      Gdybyś mogła być facetem przez jedną godzinę, co byś zrobiła? 8-)
      Poszłabym do kumpli grać w PESa ;P bo jakoś nie umiem zrozumieć funu tej gry :P

      "Najwredniejsza z rudych" - kogo to określenie? Sama się za taką uważasz czy jak?
      Osoba, która tworzyła tą sygnę tak mnie nazwała więc coś musi być w tym prawdy :P


      Miłego...pracowania :fa: / dobrej nocy! <3





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Trzeba się zrewanżować za Twoje spamowanie :D

      Lubisz czekoladę?
      Jaka czekolada (jaki smak, z jakim dodatkiem) jest według Ciebie najlepsza?
      Że nie lubisz piłki, to wiem. A lubisz oglądać jakiś inny sport w tv?
      Zdajesz sobie sprawę, że jesteś heretyczką?
      Jaka jest według Ciebie optymalna ilość snu na dobę?
      Ile przeciętnie spisz?
      Psy czy koty, i dlaczego psy?

      Cya o/

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Piątek, Piąteczek, Piątunio ^^

      Jakie plany na weekend?
      Kandydatura była, ślad pozostał, na moje szczęście :D no to jak tamto nieaktualne, to czemu jeszcze nie mam aktualnej wersji Rudziolka? :fgrin: Tam nawet dziubek był! :O
      Lubisz swoją prace? Co Cię w niej denerwuje?
      Ulubione miejsce w Polsce? Gdzie chciałabyś najbardziej się udać, gdzie jeszcze nie byłaś (PL)?
      Jak Ci się podoba bycie zielonką? ;)
      Jaki kawałek muzyczny byś mi dzisiaj poleciła, by sobie tak na spokojnie w pracy posłuchać?

      :kawa: :kwiat:
    • Toadie napisał(a):

      Trzeba się zrewanżować za Twoje spamowanie :D I tak będę nadal spamować! :P

      Lubisz czekoladę? Lubię. ;P
      Jaka czekolada (jaki smak, z jakim dodatkiem) jest według Ciebie najlepsza? Ależ proszę! klik
      Że nie lubisz piłki, to wiem. A lubisz oglądać jakiś inny sport w tv? Siatkówkę jak najbardziej lubie oglądać! A z tą piłką to taki pół żart, w tamtym roku nasza reprezentacja dobrze grała :)
      Ale np nie ogarniam jak można oglądać bilard... :O

      Zdajesz sobie sprawę, że jesteś heretyczką? Nie, dlaczego? :P
      Jaka jest według Ciebie optymalna ilość snu na dobę? 8h.
      Ile przeciętnie spisz? Różnie, 4-6 ale lubię sobie robić co jakieś czas 12h sen :)
      Psy czy koty, i dlaczego psy? Koty! Są kochane :P Ale psy też. Ogólnie kocham zwierzęta :P

      Cya o/ Baj :P

      Migotka napisał(a):

      /me rzuca w Ruda poduszką - wstawaj! :P Phi! /me rzuca poduszką - do spania!

      ulubiona bajka z dzieciństwa? :D Struś Pędziwiatr i kojot ;P
      zdajesz sobie sprawę że w nocy łaziły po Tobie pająki? takie czarne i włochate? :evil: Nie i nawet nie chcę o tym pomyśleć. Niektórzy mówią, że nawet się jakieś zjada w ciągu życia. :ziew:
      przejmujesz się opinią innych ludzi? Po tylu latach pracy i bytowania z różnymi ludźmi mam to już gdzieś ;)
      spisz z pluszakami? :P Nie;p Ale mam mnóstwo małych poduszek :D Chyba z 10.

      miłego dnia! :fkiss: Dobranoc! :kocham:

      Superman napisał(a):

      Piątek, Piąteczek, Piątunio ^^ Już po weekendzie!

      Jakie plany na weekend? Byłam na ślubie koleżanki, dzisiaj się opierniczam :fgrin:
      Kandydatura była, ślad pozostał, na moje szczęście :D no to jak tamto nieaktualne, to czemu jeszcze nie mam aktualnej wersji Rudziolka? :fgrin: Tam nawet dziubek był! :O A zasłużył na nowe, że tak o nie męczy? :fgrin:
      Lubisz swoją prace? Co Cię w niej denerwuje? Lubię, ale czasami drażni mnie postrzeganie innych, że przecież tylko piję kawę. Czasami naprawdę nie wiem w co ręce włożyć, a każdy oczekuje że wszystko będzie na czas. Ale to chyba jak w każdej pracy :)
      Ulubione miejsce w Polsce? Gdzie chciałabyś najbardziej się udać, gdzie jeszcze nie byłaś (PL)? Bieszczady. A gdzie nie byłam? Hmmm.. na Mazurach ;)
      Jak Ci się podoba bycie zielonką? ;) Całkiem przyjemnie :fgrin: Można Was trochę bardziej pomęczyć :fgrin:
      Jaki kawałek muzyczny byś mi dzisiaj poleciła, by sobie tak na spokojnie w pracy posłuchać? klik

      :kawa: :kwiat: :baby: branoc!





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Poniedziałkowe odwiedziny z kawusią :kawa:

      Lubisz alko? :piwko:
      Upijasz się? :E
      Miewasz kaca? :uhuh:
      Jak trafiłaś na ogame?
      Ja o nic nie męczę, może ze 2 razy wspomniałem o foto 8-/ :rumieniec: a ostatnio to tylko, że trafiłem na Twoje zgłoszenie do miss :fgrin:
      Lubisz się focić? Pozować do zdjęć, oglądać się na zdjęciach? Brałaś udział w sesjach foto? :)
      A może lubisz focić innych? :>

      Milutkiego :kwiat:
    • Superman napisał(a):

      Poniedziałkowe odwiedziny z kawusią :kawa: No witam! Właśnie przy kawie sobie odpowiem na pytanka! :P

      Lubisz alko? :piwko: Lubię, lubię próbować nowe smaki i bawić się w nowe połączenia. Uczę się też robić coraz to nowsze i ciekawsze drinki ;P
      Upijasz się? :E Nie, już nie. Chyba, że mam chandrę to odpalę jakieś wino. Ale bez jakiegoś odcięcia.
      Miewasz kaca? :uhuh: Nie i uznaję to jako nagrodę od natury :E
      Jak trafiłaś na ogame? Mój (już były) chłopak podarował mi tutaj konto ecowe bym sobie poklikała i tak już zostałam :)
      Ja o nic nie męczę, może ze 2 razy wspomniałem o foto 8-/ :rumieniec: a ostatnio to tylko, że trafiłem na Twoje zgłoszenie do miss :fgrin: Nieprawda :D ktoś w pt o tym marudził ^^
      Lubisz się focić? Pozować do zdjęć, oglądać się na zdjęciach? Brałaś udział w sesjach foto? :) Nie. Nie lubię zdjęć. Wychodzę na nich jak jakieś prosię ;P
      A może lubisz focić innych? :> To już wolę focić jakieś haszcze :O

      Milutkiego :kwiat: Wzajemnie :fkiss:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Cześć! :kawa:

      Lubisz utwór "Ruda tańczy jak..."? Czy często ktoś go kojarzy z Tobą?
      Latem - do pracy zakładasz spodnie, czy coś luźniejszego?
      Wolisz luźne sukienki czy jeansy? :O
      Czego brakuje Ci na forum?
      W jakim kraju byłaś najdalej? Jakie miejsce wywarło na Tobie największe wrażenie?
      Łatwo Cię przekonać do czegoś? <:

      Miłego dzionka :cmok:
    • Ło kurde Ruda ma CT...koniec świata...

      To możemy przeprowadzić publiczne przesłuchanie i wyznanie grzechów! ]:-D

      Na początek powiedz jak to jest być taką straszliwą grzesznica? :D
      Czy masz czasem wyrzuty sumienia za swoje niecne uczynki?!
      Wstydzisz się chociaż tego jak grzeszysz?!
      Myślisz że ucieczka przed zasłużoną karą w piwnicy ma jakiś sens? I tak nie uciekniesz :>

      Piekło już czeka!
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Migotka napisał(a):

      /me szczypie Ruda - nie spij! :fgrin: Rudeły lubią spać <3

      Dlaczego gdy otwieram szafę to tam nie ma Narni? :fangry: Bo pewnie masz w niej mnóstwo ciuchów, które Narnię zasłaniają!
      Gadasz sama do siebie? :fgrin: Tak, zdarza mi się to :roll: To źle? :whistling:
      ulubiony smak lodów to....? :P bakaliowe :love:
      na jaką niezdrową żywność masz ochote? Zjadłabym teraz sobie burgera :XP:
      masz tę moooooc? masz tę moooo ooooc? :fgrin: Mam, przynajmniej staram się mieć. O! 8-)

      Superman napisał(a):

      Cześć! :kawa:

      Lubisz utwór "Ruda tańczy jak..."? Czy często ktoś go kojarzy z Tobą? Tak. Baaardzo dużo osób mi tą piosenkę wysłało. Nie jestem w stanie nawet policzyć ile tego już było :P
      Latem - do pracy zakładasz spodnie, czy coś luźniejszego? Raczej spodnie, ale czasem porwę się też na coś innego :)
      Wolisz luźne sukienki czy jeansy? :O Jeansy, ale jak trzeba sukienka też się pojawia.
      Czego brakuje Ci na forum? Żaluję, że dział NT stracił żywotność.
      W jakim kraju byłaś najdalej? Jakie miejsce wywarło na Tobie największe wrażenie? Nie podróżowałam zbytnio. Więc tu nie ma czym się za bardzo pochwalić. Ale chciałabym zobaczyć Norwegię, Szkocję czy Nową Zelandię. ;)
      Łatwo Cię przekonać do czegoś? <: Zależy jakie są argumenty ;P

      Miłego dzionka :cmok:

      Cezarcfc napisał(a):

      Ło kurde Ruda ma CT...koniec świata... No tak się stało!

      To możemy przeprowadzić publiczne przesłuchanie i wyznanie grzechów! ]:-D :ziew:

      Na początek powiedz jak to jest być taką straszliwą grzesznica? :D To są jakieś oszczerstwa. :P Rude nie jest grzesznicą ;p
      Czy masz czasem wyrzuty sumienia za swoje niecne uczynki?! Nie :E
      Wstydzisz się chociaż tego jak grzeszysz?! Również Nie. :E
      Myślisz że ucieczka przed zasłużoną karą w piwnicy ma jakiś sens? I tak nie uciekniesz :> Trzy razy NIE :P Piwnica jest Twoją karą <3

      Piekło już czeka! Nie mogę się doczekać :love:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • ahoj zielonko :P

      Nie tęsknisz za tym ładnym niebieskim kolorem rangi?
      Rozważałaś kiedyś złożenie podania na GO?
      Wolisz terroryzować Ceza czy Toadiego?
      3 cechy zewnętrzne jakie powinien posiadać Twój wymarzony facet to...?
      3 cechy charakteru jakie powinien posiadać Twój wymarzony facet to...?
      Czy potrafisz zmienić o kimś zdanie, jeżeli już sobie jakieś wyrobiłaś czy jednak trzymasz się pierwszej oceny?
      Zamierzasz kiedyś zagościć na jakimś zlocie?
      Dlaczego akurat rudy kolor włosów? :>
      Grałaś kiedyś w rozbieranego pokera? :D Jeżeli tak, jak Ci poszło? :P


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Cześć Pracusiu :*

      Lubisz jak w pracy jest co robić, czy raczej wolisz spokojnie kawusie pić?
      Co masz do Kato? :P Jaki czynnik musi być spełniony byś na zlota tam wpadła? :E
      Jaki ostatnio dobry film widziałaś?
      Za czym tęsknisz?
      Czy jakby ktoś Cię zaprosił na sesję foto, zgodziłabyś się?

      Więcej pytań nie pamiętam :whistling:
      Miłego :kawa:
    • kruszynka napisał(a):

      ahoj zielonko :P

      Nie tęsknisz za tym ładnym niebieskim kolorem rangi? Tęsknię :P ale zostawiłam sobie ten kolor do ciachania ;>
      Rozważałaś kiedyś złożenie podania na GO? Tak.
      Wolisz terroryzować Ceza czy Toadiego? Wiadomo, że @Toadie :P
      3 cechy zewnętrzne jakie powinien posiadać Twój wymarzony facet to...? Nie może: być łysy, mieć brody i być niższy ode mnie.
      3 cechy charakteru jakie powinien posiadać Twój wymarzony facet to...? Odpowiedzialny, konsekwentny i stabilny.
      Czy potrafisz zmienić o kimś zdanie, jeżeli już sobie jakieś wyrobiłaś czy jednak trzymasz się pierwszej oceny? To zależy od przypadku, jak ktoś mocno zepsuje sobie opinię to ciężko wrócić na szczyt. ;)
      Zamierzasz kiedyś zagościć na jakimś zlocie? Nie wiem, na razie średnio terminy mi pasowały :P
      Dlaczego akurat rudy kolor włosów? :> Naturalny był nijaki, rudy świetnie mnie podkreśla :)
      Grałaś kiedyś w rozbieranego pokera? :D Jeżeli tak, jak Ci poszło? :P Grałam. ;P A jak poszło? Średnio, bo niewiele na mnie ciuchów zostało :E

      Superman napisał(a):

      Cześć Pracusiu :* Siemanko!

      Lubisz jak w pracy jest co robić, czy raczej wolisz spokojnie kawusie pić? Nienawidzę nic nie robić, wtedy czas po prostu się wlecze.
      Co masz do Kato? :P Jaki czynnik musi być spełniony byś na zlota tam wpadła? :E Kato :E takie szare miasto, choć zdecydowanie lepsze od Wawy! Warunki? Termin i miejsce :rumieniec:
      Jaki ostatnio dobry film widziałaś? Przełęcz ocalonych.
      Za czym tęsknisz? Za beztroską.
      Czy jakby ktoś Cię zaprosił na sesję foto, zgodziłabyś się? Hmmm... nie zastanawiałam się, ale chyba nie ;P

      Więcej pytań nie pamiętam :whistling:
      Miłego :kawa: Doobranoc! :love:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa: