Ruda

    • SMOD

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Bry dzień :P

      Odwiedzałaś sąsiadów w Halloween?
      Cukierek, czy psikus? :D
      Baton, czy chipsy?
      Czym się różni bulion od rosołu?
      Co sądzisz o ludziach, którzy mają tatuaże?
      Nosisz przy sobie parasolkę? (straszna pogoda xd)
      Wolisz podróżować sama czy z kimś?

      8-)


      Młody Emeryt :>
    • Ingolf napisał(a):

      Bry dzień :P Hejo :P

      Odwiedzałaś sąsiadów w Halloween? Nie, nie ma takiego zwyczaju w moich okolicach :P
      Cukierek, czy psikus? :D Cukierek.
      Baton, czy chipsy? Chipsy :P
      Czym się różni bulion od rosołu? Do bulionu zużywa się więcej mięsa, a mniej wody niż w rosole :P
      Co sądzisz o ludziach, którzy mają tatuaże? Nie przeszkadzają mi one :P
      Nosisz przy sobie parasolkę? (straszna pogoda xd) Zwykle mam zawsze w samochodzie ;)
      Wolisz podróżować sama czy z kimś? Z kimś.

      8-) :whistling:





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Ingolf napisał(a):

      Bry dzień :) Dzień dobry :P

      Uważasz, że płacz jest oznaką słabości czy siły? Czy ja wiem. To wszystko zależy od sytuacji :P A co gdy płaczę śmiejąc się?
      Złamałabyś prawo, aby uratować kogoś, kogo kochasz? Tak.
      Jakie czynności sprawiają, że tracisz poczucie czasu? Słuchanie muzyki i gotowanie :P
      Lubisz chodzić na spacery w pochmurne dni? Rzadko chodzę na spacery :?

      Miłego :p Wzajemnie ;)





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Czesc! Dzis jest wazny dzien, dla Ciebie i dla mnie :D
      Czy czujesz, ze doszly Ci szatanskie moce? Jakis skill +100?^^
      Czy czesto zalujesz, ze pracujesz tam gdzie pracujesz?
      Jak wytrzymujesz tyle "obelg" ze strony Toadie xDxD (Toadie nie czytaj tego!!! :D)
      Jakis film lub serial godny polecenia co ostatnio ogladalas?
      Dalej tak samo czesto walczysz z czarnymi dziurami?
      Kiedy jakies ST ?(

      Pozdrawiam i zycze dalszego udanego szatanskiego forumowego zycia :xgraty: :smiley157:
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • kasai napisał(a):

      Czesc! Dzis jest wazny dzien, dla Ciebie i dla mnie :D Fajnie bo złożyło się w tym samym czasie :fgrin:
      Czy czujesz, ze doszly Ci szatanskie moce? Jakis skill +100?^^ Nie sądziłam w ogóle że tyle postów kiedykolwiek osiągnę :P A czy moce doszły to się okaże w następnych dniach ;P :>
      Czy czesto zalujesz, ze pracujesz tam gdzie pracujesz? Nie załowałam nigdy, w kwietniu będzie już 8 lat 8-)
      Jak wytrzymujesz tyle "obelg" ze strony Toadie xDxD (Toadie nie czytaj tego!!! :D) Słabszych się nie bije :rolleyes:
      Jakis film lub serial godny polecenia co ostatnio ogladalas? Gambit Królowej - bardzo polecam!
      Dalej tak samo czesto walczysz z czarnymi dziurami? Tak, na razie nie jest źle ale zobaczymy jak długo :xbiggrin:
      Kiedy jakies ST ?( Brak chęci, ale może jak będzie więcej wolnego czasu to coś wpadnie <:

      Pozdrawiam i zycze dalszego udanego szatanskiego forumowego zycia :xgraty: :smiley157: Dziękuje i życzę jeszcze większej ilości postów :xnice:

      buleon napisał(a):

      Phi, posty :)
      Jak przeczytałem post kasai, to spodziewałem się skrzydeł :) Posty dla zielonek są znaczące :P Dobra okazja do :piwko: co nie @kasai? ;P





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa: