Nowy przedmiot-skok w nadprzestrzeń

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Nowy przedmiot-skok w nadprzestrzeń

      Jest to kolejny przedmiot podobnie jak Newtron, Detroid czy Ośmiornica skracający czas. Skok w nadprzestrzeń byłby przedmiotem skracającym czas lotu floty.
      Kolejno Brąz 3% Srebro 5% Złoto 15%.

      Ten przedmiot z powodu jego właściwości byłby rzadszy od dopalaczy surowców czy wypisanych powyżej przedmiotów.
      Przedmiotu można użyć raz na lot.
      Pozdrawiam-Remexos

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Remexos ().

    • Nie wiem Cz te wszystkie ,,genialne" pomysły pisze jedna osoba bo konta na forum są świerze Cz to poprostu nowa fala graczy, którzy wszystko chcieli by szybko i za dopalacze, ulepszenia tak aby już do końca wygładzić tą grę a nie, samemu wkładając ciężką pracę w konto do czegoś dojść. Wg mnie skracając czas lotu za przedmiot gra flotą traci jaki kolwiek sens, chyba że się mylę bo sam ciupam dopiero od grudnia ubiegłego roku. Do tej pory siedziałem cicho czytając te wszystkie pomysły ale teraz to mi się już w głowie nie mieści. Jak już pisała osoba powyżej lepiej skasuj ten post
    • Witam
      Postaram się być delikatny i delikatnie się spytam -chopie Ty w ogóle grasz w tą grę zwaną Ogame. Nie wiem jak Ty sobie wyobrażasz grę przy zastosowaniu Twojego genialnego pomysłu.Przypuśćmy że szykujesz flotę na fs jest wszystko ok mimo że przed chwilą ktoś Cię zeskanonował i przyuważył Twoją flotę.Nagle słyszysz jakieś dziwne burczenie odwracasz zwrok od monitora i słyszysz znowu to burczenie ,a spoko to tylko kiszki marsza Ci grają ,wracasz do gry a tu co pozamiatane w 5sek doleciał atak 5000 GS-ów zezłomował Cię i zebrał złom,po prostu bajka.
      Przy drugim Twoim pomyśle chciałem wpisać, że czekam na trzeci bo do trzech razy sztuka,jak widzę ilościowo dałeś radę ,jakościowo nie.
      Pozdrawiam ja:)
    • Autor pomyslu nie ma zielonego pojecia o grze , albo delikatnie mowiac nadaje sie do leczenia , wiadomo gdzie

      Lot pancernikami do sasiedniej gali , unii z szybkosc flot 1 X naped nadprzestrzenny 15 lev
      To tylko 1 godz 52 min

      Ps
      Ten przyklad to dla autora pomyslu , bo reszta wie o tym
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • Napiszę raz tutaj, żeby autor zapamiętał. To jest dział pomysłów, a nie pisania 5 tematów o wszystkim. Przed założeniem wątków czyta się regulamin działu. Napisanie 5 pomysłów z których połowa jest wyjątkowym ułatwieniem albo wprowadza kompletnie zmianę w mechanice gry.

      Pomysł to nie rzucenie luźnej myśli wymyślenie wymagań i róbta co chceta. Pomysł to rzucenie myśli, opracowanie jej, przewidzenie wszystkich za i przeciw. Wprowadzenie statku zastępującego większość pozostałych, bonusu niszczącego tych co są słabsi, zaburzenie balansu gry raczej nie przysporzy aprobaty już na tym forum.

      Proszę o zakładanie logicznej ilości tematów na forum i przyłożenie się do nich.

      exSuper moderator działu Gra i Komunikacja
      Moderator działu Pomysły i Propozycje

      Regulamin Działu Pomysły i Propozycje
      Lista Tematów Zakazanych
      Jeśli widzisz nieregulaminowy post użyj przycisk Zgłoś
      Jeśli chcesz coś wyjaśnić, załatwić napisz na